Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. november 17. szombat 72 - 33 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
Nyíregyházi Kék Cápák - ACS Wildcats Baia Mare 2018. november 17. szombat 58 - 44 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
ACS Wildcats Baia Mare - Cívis DKA Tigrisek 2018. november 17. szombat 40 - 71 Kiss Gabriella, Lakatos István
B csoport Nyár utcai Általános Iskola (1041 Budapest Nyár utca)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 17. szombat 32 - 101 Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Fehértigrisek 2018. november 17. szombat 72 - 55 Molnár Péter Zoltán
Cívis DKA Fehértigrisek - NYKK Eötvös 2018. november 17. szombat 77 - 78 Scholtz Zoltán
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Ebes - Zsákoló Zsiráfok 2018. november 17. szombat 25 - 64 Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István
Karcagi SE Farkasok - BKG-Ebes 2018. november 17. szombat 108 - 12 Szulics Zsolt János, Ábri Nataniel Mihály
Zsákoló Zsiráfok - Karcagi SE Farkasok 2018. november 17. szombat 31 - 86 Koncz János, Ábri Nataniel Mihály
D csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
LPS Bihorul Oradea - Hajdúböszörményi TE 2018. november 17. szombat 41 - 20 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Karcagi SE Pusztai Sasok - LPS Bihorul Oradea 2018. november 17. szombat 18 - 57 Fülöp Ádám László, Nemes Gábor
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Sasok 2018. november 17. szombat 49 - 15 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
E csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Crisul BCU Oradea - Debreceni KA/A 2018. november 17. szombat 45 - 29 Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge
TSK-Magiszter - Crisul BCU Oradea 2018. november 17. szombat 25 - 44 Fülöp Ádám László, Lakatos István
Debreceni KA/A - TSK-Magiszter 2018. november 17. szombat 43 - 29 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
2. régió
A csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - DVTK Akadémia 2018. november 18. vasárnap 107 - 61
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2018. november 18. vasárnap 71 - 72
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2018. november 18. vasárnap 36 - 53
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - Salgó Basket Szécsény 2018. november 17. szombat 108 - 58
Egri Kék Oroszlánok - MVSI Vadmacskák 2018. november 17. szombat 53 - 83
Salgó Basket Szécsény - Egri Kék Oroszlánok 2018. november 17. szombat 44 - 72
C csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2018. november 17. szombat 86 - 33
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Kossuth 2018. november 17. szombat 50 - 51
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. november 17. szombat 17 - 69
D csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Szürke Farkasok 2018. november 17. szombat 35 - 73
Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. november 17. szombat 21 - 67
MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK 2018. november 17. szombat 105 - 18
E csoport Városi Sportcsarnok (3860 Encs Akácos út 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE 2018. november 18. vasárnap 33 - 51
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgótarjáni KI 2018. november 18. vasárnap 55 - 42
Fürge Gyik DSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. november 18. vasárnap 40 - 35
F csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. november 17. szombat 32 - 29
MVSI Kossuth - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. november 17. szombat 10 - 81
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MVSI Kossuth 2018. november 17. szombat 50 - 35
Beszterce KK Bolyky - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. november 17. szombat 21 - 61
3. régió
A csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok 2018. november 17. szombat 63 - 43 Utasi Balázs, Utasi Gábor
Vásárhelyi Gepárdok - ACS Baschet Star Oradea 2018. november 17. szombat 27 - 73 Tóth Tamás, Utasi Gábor
ACS Baschet Star Oradea - SZEDEÁK Aranysakálok 2018. november 17. szombat 58 - 62 Utasi Balázs, Tóth Tamás
B csoport Verseghy Ferenc Gimnázium (5000 Szolnok Tisza park 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Virágok - Békési Gladiátorok 2018. november 17. szombat 53 - 28 Szpiró Balázs, Terjéki András
Békési Gladiátorok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2018. november 17. szombat 35 - 48 Szpiró Balázs, Terjéki András
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Tiszai Virágok 2018. november 17. szombat 50 - 53 Szpiró Balázs, Terjéki András
C csoport SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  (6725 Szeged Topolya sor 3)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Szeged KE-Boszorkányok 2018. november 18. vasárnap 50 - 31 Tóth Tamás, Boros Eszter
Szolnoki Leopárdkölykök - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2018. november 18. vasárnap 51 - 27 Tóth Tamás
Szeged KE-Boszorkányok - Szolnoki Leopárdkölykök 2018. november 18. vasárnap 21 - 65 Boros Eszter
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - Tószegi Vadrózsák 2018. november 18. vasárnap 34 - 82 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
Tószegi Vadrózsák - Szeged KE-Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 89 - 27 Szikora Balázs András, Váczi Mihály
Szeged KE-Tigrisek - Békéscsabai KK 2018. november 18. vasárnap 37 - 55 Kátay Csaba András, Szikora Balázs András
E csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - Szentesi KK 2018. november 17. szombat 48 - 15
SZECSKA Szöcskék - CSS Bega Timisoara 2018. november 17. szombat 22 - 76
Szentesi KK - SZECSKA Szöcskék 2018. november 17. szombat 45 - 19
SZEDEÁK Villámok - CSS Bega Timisoara 2018. november 17. szombat 35 - 63
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák 2018. november 18. vasárnap 88 - 20 Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Rókák 2018. november 18. vasárnap 33 - 63 Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
HSA Pumák - SZEDEÁK Bikák 2018. november 18. vasárnap 38 - 48 Dr. Kozma Gábor, Barabás Dorina Mónika
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 60 - 35
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. november 18. vasárnap 63 - 80
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2018. november 18. vasárnap 25 - 70
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2018. november 17. szombat 93 - 39
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Sportiskolás Sasok 2018. november 17. szombat 48 - 60
Soproni Sportiskolás Sasok - OSE Oroszlánok 2018. november 17. szombat 26 - 96
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Tatai Törpék 2018. november 17. szombat 42 - 75 Bognár Tibor, Novák Bence
Tatai Törpék - Soproni Tigrisek/B 2018. november 17. szombat 2 - 0 Bognár Tibor, Novák Bence
Soproni Tigrisek/B - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2018. november 17. szombat 0 - 2 Bognár Tibor, Novák Bence
D csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Széchenyi KA 2018. november 17. szombat 53 - 82
OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 45 - 92
Széchenyi KA - OSE MórMoták 2018. november 17. szombat 107 - 14
E csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC 2018. november 17. szombat 40 - 78 Kaposi Renátó, Vörös Eszter
Győri KC Zsiráfok - Téti Tigrisek 2018. november 17. szombat 76 - 40 Kaposi Renátó, Vörös Eszter
Mezőörsi Hangyák - Téti Tigrisek 2018. november 17. szombat 2 - 0
Tatabányai KC - Győri KC Zsiráfok 2018. november 17. szombat 26 - 105
F csoport Jedlik Ányos Gimnázium (1212 Budapest Táncsics Mihály utca 92-98.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Vadmacskák - Győri KC Mókusok 2018. november 17. szombat 88 - 19
Kapuvári Macskák - Sopron KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 2 - 0
Győri KC Mókusok - Sopron KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 2 - 0
OSE Vadmacskák - Kapuvári Macskák 2018. november 17. szombat 106 - 10
5. régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS 2018. november 17. szombat 87 - 54
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A 2018. november 17. szombat 43 - 92
Ifjú Sólymok KS - Zalakerámia ZTE KK 2018. november 17. szombat 74 - 71
B csoport Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2018. november 10. szombat 36 - 92
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Harcos Sólymok 2018. november 10. szombat 84 - 15
Harcos Sólymok - Kalózok 2018. november 10. szombat 27 - 45
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Sportiskolás Törpillák 2018. november 18. vasárnap 44 - 55
ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2018. november 18. vasárnap 43 - 38
Sportiskolás Törpillák - ZTE KK/B 2018. november 18. vasárnap 70 - 66
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Gazellák 2018. november 18. vasárnap 32 - 30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Tapolcai Sárkányok 2018. november 18. vasárnap 65 - 32
Tapolcai Gazellák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2018. november 18. vasárnap 21 - 65
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. november 18. vasárnap 102 - 19
Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák 2018. november 18. vasárnap 39 - 80
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalaegerszegi KTE 2018. november 18. vasárnap 49 - 52
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/D - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2018. november 17. szombat 37 - 22
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Soproni Darazsak Akadémia/C 2018. november 17. szombat 31 - 18
Soproni Darazsak Akadémia/C - Soproni Darazsak Akadémia/D 2018. november 17. szombat 8 - 46
G csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Körmendi Törpördögök/B 2018. november 18. vasárnap 16 - 115
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. november 18. vasárnap 30 - 35
Körmendi Törpördögök/B - Celldömölki Góliátok 2018. november 18. vasárnap 108 - 19
6. régió
A csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2018. november 18. vasárnap 75 - 55
Kozármisleny SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 25 - 81
KASI/A - Kozármisleny SE 2018. november 18. vasárnap 63 - 40
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. november 17. szombat 51 - 69
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 17. szombat 35 - 61
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 17. szombat 57 - 38
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - KASI/B 2018. november 17. szombat 27 - 70
Dombóvári KS - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. november 17. szombat 60 - 74
KASI/B - Dombóvári KS 2018. november 17. szombat 85 - 49
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. november 17. szombat 43 - 28
Kozármisleny SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. november 17. szombat 62 - 47
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kozármisleny SE/B 2018. november 17. szombat 57 - 38
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Komló Sport - Gyakorlós Csibék 2018. november 17. szombat 49 - 38
Tamási Dámocskák - Komló Sport 2018. november 17. szombat 45 - 58
Gyakorlós Csibék - Tamási Dámocskák 2018. november 17. szombat 45 - 63
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Monok SE 2018. november 18. vasárnap 25 - 97
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. november 18. vasárnap 92 - 32
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C 2018. november 18. vasárnap 70 - 41
G csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mágusok Egyesület - Szekszárdi Karvalyok 2018. november 18. vasárnap 57 - 29
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2018. november 18. vasárnap 47 - 14
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2018. november 18. vasárnap 42 - 41
Mágusok Egyesület - Bonyhádi KSE 2018. november 18. vasárnap 50 - 41
7. régió
A csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Bajai Bácska 2018. november 16. péntek 54 - 59
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2018. november 16. péntek 45 - 66
Pityke Fiú - Bajai NKK 2018. november 16. péntek 79 - 58
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Kismercik - FTSI Fiú 2018. november 18. vasárnap 51 - 42
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Kismercik 2018. november 18. vasárnap 54 - 44
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. november 18. vasárnap 54 - 52
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2018. november 18. vasárnap 82 - 16
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. november 18. vasárnap 46 - 83
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Lehel Kosársuli 2018. november 18. vasárnap 29 - 51
D csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Pityke Leány 2018. november 18. vasárnap 63 - 65
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 18. vasárnap 25 - 78
Pityke Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. november 18. vasárnap 108 - 18
E csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Leány - Bajai NKK/B 2018. november 17. szombat 28 - 61
Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Leány 2018. november 17. szombat 36 - 25
Bajai NKK/B - Bajai MNÁMK Rakétái 2018. november 17. szombat 47 - 23
F csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. november 17. szombat 59 - 34
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Amazonok 2018. november 17. szombat 42 - 71
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi Kékrókák 2018. november 17. szombat 59 - 45
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú 2. - CEKK 2018. november 17. szombat 52 - 23
CEKK - Tiszakécskei Vidrák 2018. november 17. szombat 57 - 6
Tiszakécskei Vidrák - FTSI Fiú 2. 2018. november 17. szombat 5 - 77
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Velencei Gézengúzok 2018. november 17. szombat 86 - 42
Velencei Gézengúzok - Marcali Szürkefarkasok 2018. november 17. szombat 54 - 32
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/A 2018. november 17. szombat 24 - 83
B csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA Rókák 2018. november 17. szombat 14 - 108
Dávid Kornél KA Rókák - Atom City-Atomerőmű SE 2018. november 17. szombat 54 - 59
Atom City-Atomerőmű SE - VUKE-Veszprém fiú 2018. november 17. szombat 101 - 31
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/C - Dávid Kornél KA/B 2018. november 17. szombat 53 - 46
Dávid Kornél KA/B - Várpalotai Gepárdok 2018. november 17. szombat 42 - 24
Várpalotai Gepárdok - Dávid Kornél KA/C 2018. november 17. szombat 43 - 58
D csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. november 24. szombat 2 - 0
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok 2018. november 24. szombat 0 - 2
Várpalotai Sárkányok - Siófoki KS 2018. november 24. szombat 53 - 40
E csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fűzfői AK - VUKE-Veszprém leány 2018. november 18. vasárnap 56 - 20
Radi Balatonfüred - Pápai KC 2018. november 18. vasárnap 25 - 46
VUKE-Veszprém leány - Radi Balatonfüred 2018. november 18. vasárnap 18 - 55
Fűzfői AK - Pápai KC 2018. november 18. vasárnap 44 - 35
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Kaszások Akadémia 2018. november 17. szombat 91 - 58 Gaál István, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2018. november 17. szombat 44 - 52 Gaál István, Németh Fanni
Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 17. szombat 77 - 60 Major Ádám, Szőts Dávid István
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Honvéd-SZSE 2018. november 18. vasárnap 85 - 35 Magyar Zoltán, Steiner Máté
BLF Kenguruk - MAFC Gabányi 2018. november 18. vasárnap 26 - 108 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
Honvéd-SZSE - BLF Kenguruk 2018. november 18. vasárnap 61 - 35 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - BEAC Újbuda KA 2018. november 17. szombat 37 - 65 Major Ádám, Szőts Dávid István
Zuglói Sasok - Újpest-MT/A 2018. november 17. szombat 35 - 49 Paulus Bence Máté, Székely Zoltán
BEAC Újbuda KA - Zuglói Sasok 2018. november 17. szombat 94 - 19 Paulus Bence Máté, Székely Zoltán
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. november 17. szombat 32 - 72 Magyar Zoltán, Török Béla
Csata Csillagok - Budapest Blazers 2018. november 17. szombat 44 - 17 Horváth Kinga, Bárány Levente
Budapesti Honvéd Sólymok - Csata Csillagok 2018. november 17. szombat 40 - 34 Horváth Kinga, Bárány Levente
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás Girls 2018. november 18. vasárnap 46 - 29 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2018. november 18. vasárnap 53 - 49 Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
Kaszás Girls - Vasas Akadémia U11 2018. november 18. vasárnap 56 - 44 Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - KöLöKöS Fiúk 2018. november 17. szombat 34 - 31 Nagy István, Pál Roland
BEAC Újbuda KA/B - MAFC Heisler 2018. november 17. szombat 38 - 49 Nagy István, Pál Roland
KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KA/B 2018. november 17. szombat 30 - 48 Magyar Zoltán, Matics Sándor
G csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasok - Vasas Amazonok 2018. november 18. vasárnap 36 - 31 Szőts Dávid István, Waigand Ágoston
TFSE - Török Sasok 2018. november 18. vasárnap 0 - 20 Szőts Dávid István, Waigand Ágoston
Vasas Amazonok - TFSE 2018. november 18. vasárnap 20 - 0 Magyar Zoltán, Steiner Máté
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Budapesti Honvéd Falcons 2018. november 17. szombat 48 - 17 Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MTK Budapest 2018. november 17. szombat 51 - 37 Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 17. szombat 14 - 63 Szőke Gábor, Horváth Brúnó József
I csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE Oroszlánok - KöLöKöS Lányok 2018. november 18. vasárnap 36 - 35 Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
Budapest Csepel - SZPA-HSE Oroszlánok 2018. november 18. vasárnap 67 - 17 Szilágyi Tamás, Boros Krisztina
KöLöKöS Lányok - Budapest Csepel 2018. november 18. vasárnap 24 - 59 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bikák - KKS 2018. november 17. szombat 45 - 21 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
KKS - Fehér Farkasok 2018. november 17. szombat 16 - 63 Bujtor Péter, Török Béla
Fehér Farkasok - Budafoki Bikák 2018. november 17. szombat 60 - 36 Bujtor Péter, Török Béla
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - KLKS Benkő 2018. november 17. szombat 72 - 20 Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára
Kaszás Boys - Ziccer Tigrisek 2018. november 17. szombat 42 - 52 Matóczay Bálint, Rabi Panna
KLKS Benkő - Kaszás Boys 2018. november 17. szombat 22 - 56 Matóczay Bálint, Rabi Panna
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Török Sasmadarak 2018. november 17. szombat 69 - 30 Steiner Máté, Süveges Zalán
Török Sasmadarak - JKC 2018. november 17. szombat 33 - 25 Steiner Máté, Novák Zsuzsanna
Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2018. november 17. szombat 37 - 47 Horváth Brúnó József, Süveges Zalán
JKC - Vasas Bolhák 2018. november 17. szombat 22 - 42 Horváth Brúnó József, Novák Zsuzsanna
M csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF-Palota/B - Keresztúri Méhecskék 2018. november 17. szombat 0 - 2 Tahin András, Korompai Zsolt László
Keresztúri Méhecskék - Vörös Rókák 2018. november 17. szombat 0 - 2 Tahin András, Korompai Zsolt László
Vörös Rókák - BLF-Palota/B 2018. november 17. szombat 42 - 41 Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers/B - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2018. november 17. szombat 37 - 29 Matics Sándor, Török Béla
BEAC Farkasrét - Budapest Blazers/B 2018. november 17. szombat 33 - 11 Matics Sándor, Török Béla
SZPA-HSE Sáron Rózsái - BEAC Farkasrét 2018. november 17. szombat 23 - 50 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - DMTK Haraszti Sasok 2018. november 18. vasárnap 74 - 66 Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter
DMTK Haraszti Sasok - Monori SE 2018. november 18. vasárnap 86 - 35 Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter
Monori SE - Gödi SE 2018. november 18. vasárnap 37 - 72 Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - Radobasket-Bicske 2018. november 17. szombat 56 - 21 Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
Radobasket-Bicske - ELITE Basket Törökbálint 2018. november 17. szombat 38 - 27 Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
ELITE Basket Törökbálint - PAFC Basket 2018. november 17. szombat 30 - 57 Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - Szentendrei KSE 2018. november 17. szombat 56 - 66 Sértő Róbert, Miklósi László
Szentendrei KSE - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2018. november 17. szombat 45 - 35 Sértő Róbert, Miklósi László
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket 2018. november 17. szombat 22 - 52 Sértő Róbert, Miklósi László
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BKGDSE-UP12 2018. november 18. vasárnap 28 - 54 Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta
BKGDSE-UP12 - Radobasket 2018. november 18. vasárnap 29 - 80 Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta
Radobasket - Herceghalmi Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 93 - 7 Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - DMTK Haraszti Sasok/B 2018. november 17. szombat 48 - 31 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
Diósdi Sasok - BSC Medvék 2018. november 17. szombat 36 - 76 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
DMTK Haraszti Sasok/B - Diósdi Sasok 2018. november 17. szombat 28 - 45 Novák Bence, Magda János József
Viadukt SE - BSC Medvék 2018. november 17. szombat 27 - 60 Novák Bence, Magda János József
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE UP12A - KVSE U12 2018. november 17. szombat 38 - 79 Jurászik László, Varga Dániel
BTDSE Taksonyi Ördögök - Százhalombattai KSE 2018. november 17. szombat 36 - 43 Jurászik László, Varga Dániel
BKG-VMG DSE UP12A - BTDSE Taksonyi Ördögök 2018. november 17. szombat 0 - 2 Jurászik László, Varga Dániel
KVSE U12 - Százhalombattai KSE 2018. november 17. szombat 34 - 88 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett

Megyei szövetségek