Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. október 6. szombat 72 - 40 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Nyíregyházi Sportcentrum - ACS Wildcats Baia Mare 2018. október 6. szombat 49 - 64 Nemes Gábor, Kiss Gabriella
ACS Wildcats Baia Mare - Cívis DKA Tigrisek 2018. október 6. szombat 48 - 52 Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. október 6. szombat 41 - 55 Nyíri Péter Patrik, Kovács Milán
Nyíregyházi Kék Cápák - Karcagi SE Farkasok 2018. október 6. szombat 54 - 46 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
Karcagi SE Farkasok - NYKK Eötvös 2018. október 6. szombat 39 - 47 Horányi András , Kovács Milán
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE 2018. október 6. szombat 54 - 22 Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István
Hajdúböszörményi TE - Cívis DKA Fehértigrisek 2018. október 6. szombat 19 - 80 Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István
Cívis DKA Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok 2018. október 6. szombat 79 - 34 Molnár Péter Zoltán, Ábri Nataniel Mihály
D csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Ebes - Crisul BCU Oradea 2018. október 6. szombat 2 - 0 Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge
Crisul BCU Oradea - Karcagi SE Pusztai Sasok 2018. október 6. szombat 0 - 2 Szűcs Balázs, Lakatos István
Karcagi SE Pusztai Sasok - BKG-Ebes 2018. október 6. szombat 47 - 54 Szűcs Balázs, Lakatos István
E csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - LPS Bihorul Oradea 2018. október 6. szombat 20 - 53 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
LPS Bihorul Oradea - TSK-Magiszter 2018. október 6. szombat 47 - 14 Bács Csaba, Szabó Gréta
TSK-Magiszter - Debreceni KA/A 2018. október 6. szombat 15 - 47 Bács Csaba, Szabó Gréta
2. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - MVSI Vadmacskák 2018. október 6. szombat 122 - 38
MEAFC Cápakölykök - Szerencs VSE 2018. október 6. szombat 49 - 61
MVSI Vadmacskák - MEAFC Cápakölykök 2018. október 6. szombat 33 - 78
B csoport Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium (3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - MEAFC Kossuth 2018. október 6. szombat 79 - 38
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Akadémia 2018. október 6. szombat 59 - 71
MEAFC Kossuth - Egri Kék Oroszlánok 2018. október 6. szombat 44 - 62
C csoport Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. október 6. szombat 60 - 65
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. október 6. szombat 55 - 60
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgó Basket Szécsény 2018. október 6. szombat 50 - 82
D csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK - Salgótarjáni KI 2018. október 6. szombat 51 - 37
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Beszterce KK 2018. október 6. szombat 66 - 49
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2018. október 6. szombat 53 - 56
E csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK Bolyky 2018. október 7. vasárnap 44 - 33
MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. október 7. vasárnap 77 - 23
Beszterce KK Bolyky - MEAFC Szürke Farkasok 2018. október 7. vasárnap 18 - 118
F csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyik DSE 2018. október 7. vasárnap 22 - 64
MVSI Kossuth - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. október 7. vasárnap 58 - 27
DVTK-ÉLKSK Zemplén - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. október 7. vasárnap 32 - 34
Fürge Gyik DSE - MVSI Kossuth 2018. október 7. vasárnap 57 - 42
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Gepárdok - SZEDEÁK Aranysakálok 2018. október 7. vasárnap 36 - 60 Utasi Balázs, Tóth Tamás
SZEDEÁK Aranysakálok - Békési Gladiátorok 2018. október 7. vasárnap 68 - 47 Tóth Tamás, Nagy Dominik
Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Gepárdok 2018. október 7. vasárnap 43 - 69 Utasi Balázs, Nagy Dominik
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Leopárdkölykök - ACS Baschet Star Oradea 2018. október 7. vasárnap 37 - 86 Mezei Tibor, Czakó Martin
ACS Baschet Star Oradea - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2018. október 7. vasárnap 65 - 54 Fenyvesi Zénó, Czakó Martin
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Szolnoki Leopárdkölykök 2018. október 7. vasárnap 49 - 46 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
C csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Boszorkányok - Békéscsabai KK 2018. október 6. szombat 58 - 37 Jáhni Bence, Liszkai Dávid
Békéscsabai KK - Tiszai Virágok 2018. október 6. szombat 25 - 62 Jáhni Bence
Tiszai Virágok - Szeged KE-Boszorkányok 2018. október 6. szombat 52 - 35 Liszkai Dávid
D csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Tigrisek - SZEDEÁK Villámok 2018. október 6. szombat 46 - 31 Nyilas István, Barabás Dorina Mónika
SZEDEÁK Villámok - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2018. október 6. szombat 19 - 61 Nyilas István, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Szeged KE-Tigrisek 2018. október 6. szombat 75 - 30 Tóth Tamás, Nagy Lili
E csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadrózsák - SZECSKA Szöcskék 2018. október 6. szombat 105 - 7 Rideg László, Terjéki András
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Bikák 2018. október 6. szombat 33 - 25 Szappanos Máté, Terjéki András
SZEDEÁK Bikák - Tószegi Vadrózsák 2018. október 6. szombat 21 - 117 Rideg László, Szappanos Máté
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák 2018. október 6. szombat 96 - 27 Czékmán Csaba, Nagy Dominik
CSS Bega Timisoara - Vásárhelyi Rókák 2018. október 6. szombat 60 - 11 Utasi Balázs, Czékmán Csaba
HSA Pumák - CSS Bega Timisoara 2018. október 6. szombat 14 - 46 Utasi Balázs, Nagy Dominik
4. régió
A csoport Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok 2018. október 6. szombat 145 - 28
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. október 6. szombat 55 - 83
OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A 2018. október 6. szombat 32 - 98
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/B 2018. október 7. vasárnap 2 - 0
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. október 7. vasárnap 29 - 113
Soproni Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Sasok 2018. október 7. vasárnap 0 - 2
C csoport Szomódi Íriszkert Általános Iskola (2896 Szomód, Temető u. 16/A.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/B - Tatai Törpék 2018. október 7. vasárnap 93 - 87
Győri KC Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2018. október 7. vasárnap 0 - 2
Tatai Törpék - Győri KC Oroszlánok 2018. október 7. vasárnap 2 - 0
D csoport Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - OSE MórMoták 2018. október 7. vasárnap 71 - 42
Győri KC Zsiráfok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2018. október 7. vasárnap 72 - 77
OSE MórMoták - Győri KC Zsiráfok 2018. október 7. vasárnap 2 - 0
E csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Téti Tigrisek - Széchenyi KA 2018. október 6. szombat 0 - 20
Széchenyi KA - Mezőörsi Hangyák 2018. október 6. szombat 147 - 7
Mezőörsi Hangyák - Téti Tigrisek 2018. október 6. szombat 20 - 0
F csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok 2018. október 6. szombat 20 - 0
Tatabányai KC - OSE Vadmacskák 2018. október 6. szombat 2 - 0
Győri KC Mókusok - OSE Vadmacskák 2018. október 6. szombat 13:30
Kapuvári Macskák - Tatabányai KC 2018. október 6. szombat 26 - 47
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK 2018. október 7. vasárnap 78 - 49 Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Körmendi Törpördögök/A 2018. október 7. vasárnap 63 - 88 Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi
Zalakerámia ZTE KK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2018. október 7. vasárnap 63 - 62 Csák Máté Károly, Bognár Tamás
B csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólymok KS - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2018. október 6. szombat 75 - 17 Kiss Márton Balázs, Magyar Gergely
Kalózok - Ifjú Sólymok KS 2018. október 6. szombat 45 - 85 Pál Balázs, Tóth Gábor Balázs
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Kalózok 2018. október 6. szombat 53 - 62 Pál Balázs, Tóth Gábor Balázs
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - ZTE KK/B 2018. október 6. szombat 47 - 43 Nagy Zoltán, Pesz Alexandra
Tapolcai Sárkányok - Harcos Sólymok 2018. október 6. szombat 45 - 52 Nagy Zoltán, Ugróczky Péter
ZTE KK/B - Tapolcai Sárkányok 2018. október 6. szombat 51 - 31 Kiss Márton Balázs, Magyar Gergely
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Törpillák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2018. október 6. szombat 60 - 51
Kanizsai Vadmacskák - Sportiskolás Törpillák 2018. október 6. szombat 49 - 72
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Kanizsai Vadmacskák 2018. október 6. szombat 81 - 43
E csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gazellák - Soproni Darazsak Akadémia/C 2018. október 6. szombat 73 - 20
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalaegerszegi KTE 2018. október 6. szombat 36 - 45
Soproni Darazsak Akadémia/C - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. október 6. szombat 22 - 42
Tapolcai Gazellák - Zalaegerszegi KTE 2018. október 6. szombat 62 - 29
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Celldömölki Góliátok - Soproni Darazsak Akadémia/D 2018. október 7. vasárnap 34 - 54
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. október 7. vasárnap 59 - 40
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Celldömölki Góliátok 2018. október 7. vasárnap 51 - 47
Soproni Darazsak Akadémia/D - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2018. október 7. vasárnap 52 - 34
6. régió
A csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Kozármisleny SE 2018. október 7. vasárnap 61 - 75
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. október 7. vasárnap 78 - 50
Kozármisleny SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. október 7. vasárnap 66 - 67
B csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/A 2018. október 6. szombat 60 - 73
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. október 6. szombat 46 - 52
KASI/A - KASI/B 2018. október 6. szombat 66 - 50
C csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. október 6. szombat 51 - 45
GYKSE Szekszárd - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. október 6. szombat 68 - 57
PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE Szekszárd 2018. október 6. szombat 35 - 64
D csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/B - Dombóvári KS 2018. október 7. vasárnap 32 - 59
Dombóvári KS - Komló Sport 2018. október 7. vasárnap 38 - 36
Komló Sport - Kozármisleny SE/B 2018. október 7. vasárnap 40 - 47
E csoport Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely (7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Tamási Dámocskák 2018. október 7. vasárnap 68 - 37
Tamási Dámocskák - KASI/C 2018. október 7. vasárnap 70 - 30
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. október 7. vasárnap 24 - 99
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. október 6. szombat 54 - 44
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Bonyhádi KSE 2018. október 6. szombat 47 - 38
Bonyhádi KSE - Gyakorlós Csibék 2018. október 6. szombat 39 - 47
G csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mágusok Egyesület - Szekszárdi Karvalyok 2018. október 6. szombat 75 - 17
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Monok SE 2018. október 6. szombat 26 - 87
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2018. október 6. szombat 40 - 39
Mágusok Egyesület - Monok SE 2018. október 6. szombat 40 - 68
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Fiú - Kecskeméti KA Kismercik 2018. október 6. szombat 68 - 30 Király László, Király Henrik
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2018. október 6. szombat 52 - 55 Király László, Király Henrik
Kecskeméti KA Kismercik - Bajai Bácska 2018. október 6. szombat 43 - 59 Király László, Király Henrik
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. október 6. szombat 54 - 53 Velkey István
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai NKK 2018. október 6. szombat 35 - 75 Velkey István
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. október 6. szombat 52 - 49 Velkey István
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú - Nagykőrösi Sólymok 2018. október 7. vasárnap 51 - 35 Papp Attila
Nagykőrösi Sólymok - Lehel Kosársuli 2018. október 7. vasárnap 41 - 49 Papp Attila
Lehel Kosársuli - FTSI Fiú 2018. október 7. vasárnap 30 - 48 Papp Attila
D csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai MNÁMK Rakétái - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2018. október 6. szombat 30 - 71 Papp Attila, Miltényi György
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai MNÁMK Rakétái 2018. október 6. szombat 55 - 42 Papp Attila, Miltényi György
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. október 6. szombat 72 - 55 Papp Attila, Miltényi György
E csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Leány - Pityke Leány 2018. október 7. vasárnap 48 - 64 Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK/B 2018. október 7. vasárnap 55 - 56 Romhányi Mária, Hajagos-Kiss Hedvig
FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok 2018. október 7. vasárnap 58 - 39 Romhányi Mária, Bodnárné Pasek Mónika
Pityke Leány - Bajai NKK/B 2018. október 7. vasárnap 78 - 46 Romhányi Mária, Hajagos-Kiss Hedvig
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Fiú 2. 2018. október 7. vasárnap 20 - 0 Velkey István, Király László
Miklósi Kékrókák - CEKK 2018. október 7. vasárnap 37 - 36 Velkey István, Király László
FTSI Fiú 2. - CEKK 2018. október 7. vasárnap 0 - 20 Velkey István, Király László
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi Kékrókák 2018. október 7. vasárnap 74 - 65 Velkey István, Király László
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Atom City-Atomerőmű SE 2018. október 6. szombat 50 - 36
Atom City-Atomerőmű SE - Velencei Gézengúzok 2018. október 6. szombat 29 - 36
Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA/A 2018. október 6. szombat 31 - 69
B csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém fiú - Várpalotai Gepárdok 2018. október 7. vasárnap 59 - 56
Várpalotai Gepárdok - Marcali Szürkefarkasok 2018. október 7. vasárnap 27 - 85
Marcali Szürkefarkasok - VUKE-Veszprém fiú 2018. október 7. vasárnap 76 - 38
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. október 7. vasárnap 48 - 35
Dávid Kornél KA Rókák - Siófoki KS 2018. október 7. vasárnap 93 - 26
Dunaújvárosi Sárkányok - Siófoki KS 2018. október 7. vasárnap 67 - 42
Dávid Kornél KA/B - Dávid Kornél KA Rókák 2018. október 7. vasárnap 31 - 40
D csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/C - VUKE-Veszprém leány 2018. október 6. szombat 133 - 13
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK 2018. október 6. szombat 64 - 54
VUKE-Veszprém leány - Fűzfői AK 2018. október 6. szombat 8 - 79
Dávid Kornél KA/C - Várpalotai Sárkányok 2018. október 6. szombat 48 - 19
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. október 7. vasárnap 58 - 50 Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi 2018. október 7. vasárnap 55 - 43 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2018. október 7. vasárnap 55 - 49 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
B csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - BLF Kenguruk 2018. október 6. szombat 66 - 48 Gaál Norbert, Horváth Kinga
Újpest-MT/A - Kaszások Akadémia 2018. október 6. szombat 28 - 54 Gaál Norbert, Horváth Kinga
BLF Kenguruk - Újpest-MT/A 2018. október 6. szombat 49 - 33 Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
C csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Honvéd-SZSE 2018. október 6. szombat 36 - 74 Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
Budapest Blazers - Zuglói Sasok 2018. október 6. szombat 20 - 49 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
Honvéd-SZSE - Budapest Blazers 2018. október 6. szombat 76 - 26 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Újbuda KA - Zsíros Akadémia Darázslányok 2018. október 6. szombat 80 - 44 Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
Csata Csillagok - BEAC Újbuda KA 2018. október 6. szombat 35 - 47 Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
Zsíros Akadémia Darázslányok - Csata Csillagok 2018. október 6. szombat 36 - 39 Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente
E csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - MAFC Heisler 2018. október 6. szombat 43 - 29 Komlódi Benedek, Szabó István
Budapesti Honvéd Sólymok - Vasas Akadémia U11 2018. október 6. szombat 52 - 29 Komlódi Benedek, Szabó István
MAFC Heisler - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. október 6. szombat 17 - 48 Lukács Rezső Tamás, Sebestyén Elemér Richárd
F csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszás Girls - BEAC Újbuda KA/B 2018. október 6. szombat 74 - 26 Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente
Török Sasok - Kaszás Girls 2018. október 6. szombat 40 - 65 Bujtor Péter, Hőgerl Bence
BEAC Újbuda KA/B - Török Sasok 2018. október 6. szombat 54 - 47 Bujtor Péter, Hőgerl Bence
G csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Fiúk - TFSE 2018. október 7. vasárnap 50 - 23 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János
Budapesti Honvéd Falcons - KöLöKöS Fiúk 2018. október 7. vasárnap 0 - 2 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Matóczay Bálint
TFSE - Budapesti Honvéd Falcons 2018. október 7. vasárnap 2 - 0 Matóczay Bálint, Konta Csanád János
H csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - KöLöKöS Lányok 2018. október 6. szombat 62 - 16 Sebestyén Elemér Richárd , Lukács Rezső Tamás
MTK Budapest - Vasas Amazonok 2018. október 6. szombat 34 - 46 Matóczay Bálint, Korhetz Szilárd
KöLöKöS Lányok - MTK Budapest 2018. október 6. szombat 44 - 49 Matóczay Bálint, Korhetz Szilárd
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - SZPA-HSE Oroszlánok 2018. október 6. szombat 43 - 30 Paulus Bence Máté
KKS - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. október 6. szombat 30 - 44 Gere Kálmán Richárd, Szabó Péter
SZPA-HSE Oroszlánok - KKS 2018. október 6. szombat 46 - 28 Gere Kálmán Richárd, Szabó Péter
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bikák - Budapest Csepel 2018. október 6. szombat 36 - 53 Havas Gábor, Süveges Zalán
Ziccer Tigrisek - Budafoki Bikák 2018. október 6. szombat 51 - 52 Havas Gábor, Szabó Csillag
Budapest Csepel - Ziccer Tigrisek 2018. október 6. szombat 43 - 30 Paulus Bence Máté, Adjudani Dániel Pezsman
K csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Fehér Farkasok 2018. október 7. vasárnap 24 - 56 Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla
Fehér Farkasok - JKC 2018. október 7. vasárnap 78 - 16 Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla
Kaszás Boys - KLKS Benkő 2018. október 7. vasárnap 79 - 30 Tahin András, Pál Roland
JKC - Kaszás Boys 2018. október 7. vasárnap 16 - 68 Tahin András, Pál Roland
L csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vörös Rókák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2018. október 7. vasárnap 18 - 44 Tóth Richárd, Székely Zoltán
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2018. október 7. vasárnap 55 - 19 Tóth Richárd, Boros Krisztina
Török Sasmadarak - Fehér Farkasok 2018. október 7. vasárnap 12 - 34 Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea
SZPA-HSE Sáron Rózsái - Török Sasmadarak 2018. október 7. vasárnap 19 - 31 Paulus Bence Máté, Boros Krisztina
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - Gödi SE 2018. október 6. szombat 47 - 48 Káré Gergő, Szundy Gábor
Gödi SE - DMTK Haraszti Sasok 2018. október 6. szombat 65 - 49 Stoller Balázs, Magda János József
DMTK Haraszti Sasok - PAFC Basket 2018. október 6. szombat 45 - 35 Stoller Balázs, Magda János József
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - Radobasket-Bicske 2018. október 6. szombat 51 - 66 Novák Bence, Kovács Róbert Márió
Radobasket-Bicske - Monori SE 2018. október 6. szombat 37 - 46 Lázár Zsigmond György, Jurászik László
Monori SE - PILIS Basket 2018. október 6. szombat 67 - 47 Lázár Zsigmond György, Jurászik László
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - ELITE Basket Törökbálint 2018. október 7. vasárnap 61 - 40 Kovács Róbert Márió, Kozma Ákos Dávid
ELITE Basket Törökbálint - Szentendrei KSE 2018. október 7. vasárnap 26 - 71 Kovács Róbert Márió, Németh Kitti
Szentendrei KSE - Herceghalmi Tigrisek 2018. október 7. vasárnap 43 - 26 Németh Kitti, Kozma Ákos Dávid
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2018. október 7. vasárnap 24 - 39 Antoni Márk Ágoston, Gombos Márk Bálint
Gödi SE-Dk. Kiscicák - BKGDSE-UP12 2018. október 7. vasárnap 38 - 26 Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
BKGDSE-UP12 - Viadukt SE 2018. október 7. vasárnap 35 - 27 Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - Diósdi Sasok 2018. október 6. szombat 95 - 20 Erdész Dávid, Miklósi László
Diósdi Sasok - BKG-VMG DSE UP12A 2018. október 6. szombat 54 - 33 Erdész Dávid, Miklósi László
BKG-VMG DSE UP12A - Radobasket 2018. október 6. szombat 7 - 91 Káré Gergő, Szundy Gábor
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - Százhalombattai KSE 2018. október 6. szombat 20 - 0 Antoni Márk Ágoston, Nagy Helga
BTDSE Taksonyi Ördögök - BSC Medvék 2018. október 6. szombat 25 - 43 Antoni Márk Ágoston, Nagy Helga
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök 2018. október 6. szombat 0 - 20 Novák Bence, Kovács Róbert Márió
DMTK Haraszti Sasok/B - BSC Medvék 2018. október 6. szombat 15 - 65 Novák Bence, Kovács Róbert Márió

Megyei szövetségek