Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. május 4. szombat 39 - 55 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
Nyíregyházi Sportcentrum - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. május 4. szombat 35 - 40 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
ACS Wildcats Baia Mare I. - NYKK Eötvös 2019. május 4. szombat 45 - 32 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum/B - BKGDSE-Ebes 2019. május 5. vasárnap 45 - 29 Koncz János, Scholtz Zoltán
BKGDSE-Ebes - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. május 5. vasárnap 36 - 25 Koncz János, Scholtz Zoltán
ACS Wildcats Baia Mare II. - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. május 5. vasárnap 17 - 36 Zalai Ákos István, Szabados Benedek
C csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. május 5. vasárnap 40 - 36 Zalai Ákos István, Szabados Benedek
Hajdúhadházi Farkasok KK - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. május 5. vasárnap 37 - 39 Szulics Zsolt János, Horányi András
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. május 5. vasárnap 49 - 50 Szulics Zsolt János, Horányi András
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újfehértói Zsiráfok - Alma utcai Zsiráfok 2019. május 5. vasárnap 24 - 20 Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa
Szakolyi Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2019. május 5. vasárnap 9 - 11 Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa
Szakolyi Zsiráfok - Alma utcai Zsiráfok 2019. május 5. vasárnap 10 - 19 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
Nyírtelki Zsiráfok - Újfehértói Zsiráfok 2019. május 5. vasárnap 24 - 38 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Struccolók - MEAFC Basket Bulls 2019. május 4. szombat 45 - 43
Beszterce KK - MEAFC Struccolók 2019. május 4. szombat 51 - 48
MEAFC Basket Bulls - Beszterce KK 2019. május 4. szombat 2 - 0
B csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - Beszterce KK Bolyky 2019. május 4. szombat 47 - 58
MEAFC Kossuth - Fürge Gyík DSE 2019. május 4. szombat 44 - 60
Beszterce KK Bolyky - MEAFC Kossuth 2019. május 4. szombat 42 - 50
C csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Miskolc/B - Szerencs VSE 2019. május 12. vasárnap 51 - 39
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Mágusok Egyesület 2019. május 12. vasárnap 47 - 57
Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. május 12. vasárnap 54 - 50
D csoport PSZF terem (1148 Budapest Buzogány utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Salgó Basket Szécsény 2019. május 4. szombat 69 - 18
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. május 4. szombat 19 - 75
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgótarjáni KI 2019. május 4. szombat 36 - 48
E csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-Szabó Lőrinc 2019. május 5. vasárnap 47 - 4
DVTK-Nagy Lajos - DVTK-Fazekas 2019. május 5. vasárnap 81 - 27
DVTK-Szabó Lőrinc - DVTK-Fazekas 2019. május 5. vasárnap 18 - 24
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-Nagy Lajos 2019. május 5. vasárnap 26 - 23
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Baschet Star Oradea I. - West Activ Timisoara 2019. május 4. szombat 76 - 26 Utasi Balázs, Horgos Péter
West Activ Timisoara - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. május 4. szombat 38 - 21 Utasi Balázs, Horgos Péter
ACS Baschet Star Oradea III. - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. május 4. szombat 28 - 59 Utasi Balázs, Horgos Péter
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Villámok - Békési Heppes Szöcskék 2019. május 4. szombat 58 - 21 Bartucz Csaba, Liszkai Dávid
Békési Heppes Szöcskék - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. május 4. szombat 19 - 35 Bartucz Csaba, Liszkai Dávid
ACS Baschet Star Oradea II. - Vásárhelyi Villámok 2019. május 4. szombat 46 - 37 Bartucz Csaba, Liszkai Dávid
C csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE - Madách 2019. május 5. vasárnap 81 - 21 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
Szeged KE - Madách - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. május 5. vasárnap 43 - 73 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Bikák 2019. május 5. vasárnap 31 - 87 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kacsák - Békéscsabai KK/A 2019. május 4. szombat 56 - 24 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
ACS Baschet Star Oradea IV. - Vásárhelyi Kacsák 2019. május 4. szombat 30 - 40 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. május 4. szombat 37 - 36 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
E csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Boni-Csikók - SZEDEÁK Karolina 2019. május 5. vasárnap 42 - 51 Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Dózsa 2019. május 5. vasárnap 39 - 44 Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. május 5. vasárnap 53 - 33 Utasi Gábor, Dr. Kozma Gábor
F csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - SZEDEÁK Béke 2019. május 4. szombat 59 - 45 Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Béke - SZECSKA Bikák 2019. május 4. szombat 26 - 87 Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor
SZECSKA Bikák - Szentesi KK 2019. május 4. szombat 54 - 61 Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor
G csoport Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ricsilla-Kunszentmárton - Kisújszállási SE 2019. május 4. szombat 2 - 0
HSA Sasok - Gyulai Vidrák 2019. május 4. szombat 47 - 33
Kisújszállási SE - Gyulai Vidrák 2019. május 4. szombat 0 - 2
Ricsilla-Kunszentmárton - HSA Sasok 2019. május 4. szombat 58 - 82
H csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Szeged KE - Karolina 2019. május 5. vasárnap 52 - 32 Jáhni Bence, Nagy Lili
Békéscsabai KK/B - Mezőberényi KK 2019. május 5. vasárnap 43 - 28 Utasi Balázs, Liszkai Dávid
Szeged KE - Karolina - Mezőberényi KK 2019. május 5. vasárnap 64 - 27 Jáhni Bence, Nagy Lili
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Békéscsabai KK/B 2019. május 5. vasárnap 38 - 35 Utasi Balázs, Liszkai Dávid
4. régió
A csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. május 4. szombat 65 - 78 Bognár Tibor, Novák Bence
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Tatai Mosómedvék 2019. május 4. szombat 80 - 58 Bognár Tibor, Novák Bence
Soproni Tigrisek Orsolya - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. május 4. szombat 56 - 49 Bognár Tibor, Novák Bence
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Farkasok - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. május 4. szombat 19 - 93
Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. május 4. szombat 50 - 17
Soproni Sportiskolás Párducok - Szorgos Darazsak 2019. május 4. szombat 52 - 25
C csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - OSE Mókusok 2019. május 4. szombat 42 - 62 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
OSE Mókusok - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. május 4. szombat 57 - 46 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Soproni Sportiskolás Elefántok - Harcias Kenguruk 2019. május 4. szombat 47 - 45 Vigh Balázs, Fazekas Hajnal Erzsébet
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kövesdi Zsiráfok - Vidám Kenguruk 2019. május 4. szombat 25 - 17
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Kövesdi Zsiráfok 2019. május 4. szombat 41 - 24
Vidám Kenguruk - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. május 4. szombat 18 - 44
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Sportdarázs 2019. május 4. szombat 36 - 64
Sportdarázs - Győri KC Lovagok 2019. május 4. szombat 21 - 49
Győri KC Lovagok - Harcos Darazsak 2019. május 4. szombat 82 - 25
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. május 5. vasárnap 39 - 27
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Lackneros Darazsak 2019. május 5. vasárnap 54 - 28
Lackneros Darazsak - Feketés Darazsak 2019. május 5. vasárnap 14 - 65
G csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Mórás Cápák 2019. május 4. szombat 43 - 40
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Kenguruk 2019. május 4. szombat 38 - 37
Mórás Cápák - Győri KC Kenguruk 2019. május 4. szombat 38 - 34
Győri KC Vizslák - Mezőörsi Oroszlánok 2019. május 4. szombat 40 - 36
H csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hunyadis Darazsak - Gyönyűi Harcsák 2019. május 4. szombat 68 - 27
Győri KC Párducok - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. május 4. szombat 70 - 16
Gyönyűi Harcsák - Győri KC Párducok 2019. május 4. szombat 13 - 55
Hunyadis Darazsak - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. május 4. szombat 37 - 22
5. régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. május 5. vasárnap 58 - 33
Szárnyaló Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. május 5. vasárnap 37 - 31
Zalakerámia ZTE KK/B - Szárnyaló Sólyomfiókák 2019. május 5. vasárnap 36 - 66
B csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Sólyomfiókák 2019. május 4. szombat 52 - 18
Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. május 4. szombat 44 - 20
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. május 4. szombat 18 - 45
C csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Kalózok 2019. május 11. szombat 44 - 68
Körmendi Törpördögök/B - Zalakarosi Fókák 2019. május 11. szombat 77 - 24
Kalózok - Körmendi Törpördögök/B 2019. május 11. szombat 53 - 67
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Tapolcai Vadmacskák 2019. május 5. vasárnap 29 - 53
Hévíz SK - Tapolcai Gepárdok 2019. május 5. vasárnap 42 - 56
Tapolcai Vadmacskák - Hévíz SK 2019. május 5. vasárnap 70 - 23
6. régió
A csoport Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/C 2019. május 5. vasárnap 83 - 25
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 5. vasárnap 99 - 65
KASI/C - GYKSE Szekszárd 2019. május 5. vasárnap 47 - 98
B csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - Dombóvári KS 2019. május 12. vasárnap 12:30 dr. Szakács Imre Vilmos, Lovász Balázs
Dombóvári KS - Monok SE 2019. május 12. vasárnap 14:00 dr. Szakács Imre Vilmos, Mándity Marko
Monok SE - Kozármisleny SE/A 2019. május 12. vasárnap 15:30 Lovász Balázs, Mándity Marko
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Komló Sport - Gyakorlós Törpék 2019. május 5. vasárnap 62 - 54
KASI/E - Bonyhádi KSE 2019. május 5. vasárnap 20 - 0
Gyakorlós Törpék - Bonyhádi KSE 2019. május 5. vasárnap 20 - 0
Komló Sport - KASI/E 2019. május 5. vasárnap 57 - 58
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. május 4. szombat 57 - 38
KASI/D - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. május 4. szombat 50 - 45
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. május 4. szombat 29 - 49
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - KASI/D 2019. május 4. szombat 63 - 55
7. régió
A csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. május 4. szombat 74 - 50 Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila
Kecskeméti KA Gepárdok - JKSE Kosársuli 2019. május 4. szombat 63 - 60 Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila
JKSE Kosársuli - Pityke KSE 2019. május 4. szombat 64 - 88 Lázár Zsigmond György, Dr. Kondrák Mihály Attila
B csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - FTSI József A. Iskola 2019. május 4. szombat 39 - 63
FTSI Darvas Iskola - FTSI Platán Iskola 2019. május 4. szombat 64 - 58
FTSI József A. Iskola - FTSI Darvas Iskola 2019. május 4. szombat 72 - 58
C csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. május 4. szombat 37 - 69
FTSI Constantinum 1. - Nagykőrösi Sólymok 2019. május 4. szombat 51 - 36
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Constantinum 1. 2019. május 4. szombat 34 - 42
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Lehel Kosársuli 2019. május 5. vasárnap 90 - 55
Kecskeméti KA Villámok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. május 5. vasárnap 26 - 54
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Villámok 2019. május 5. vasárnap 66 - 64
E csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KC Mátyás 2019. május 4. szombat 0 - 20
CEKK - Baja MNAMK Rakétái 2019. május 4. szombat 53 - 60
Kecskeméti KC Mátyás - Baja MNAMK Rakétái 2019. május 4. szombat 63 - 50
Miklósi KékRókák - CEKK 2019. május 4. szombat 0 - 20
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kecskeméti KC Halas 2019. május 5. vasárnap 71 - 12
Kécskei Vidrák - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. május 5. vasárnap 79 - 14
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. május 5. vasárnap 15 - 37
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kécskei Vidrák 2019. május 5. vasárnap 56 - 50
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - Velencei Vadkacsák 2019. május 4. szombat 69 - 51
Velencei Vadkacsák - Marcali Szürkefarkasok 2019. május 4. szombat 37 - 39
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Ördögök 2019. május 4. szombat 56 - 102
B csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - VUKE U11 fiú 2019. május 4. szombat 86 - 39
VUKE U11 fiú - DKKA Ugrómókusok 2019. május 4. szombat 52 - 62
DKKA Ugrómókusok - Kenguru Füred 2019. május 4. szombat 41 - 90
C csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vízipókok - Pákozdi Kócsagok 2019. május 5. vasárnap 37 - 38
Pákozdi Kócsagok - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. május 5. vasárnap 58 - 59
Dunaújvárosi Sárkányok - Velencei Vízipókok 2019. május 5. vasárnap 41 - 29
D csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK 2019. május 4. szombat 10:30
Fűzfői AK - VUKE U11 vegyes 2019. május 4. szombat 0 - 2
VUKE U11 vegyes - Várpalotai Sárkányok 2019. május 4. szombat 2 - 0
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - BEAC Vizslák 2019. május 5. vasárnap 61 - 47 Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2019. május 5. vasárnap 48 - 82 Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
BEAC Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 5. vasárnap 58 - 57 Gaál Norbert, Bujtor Péter
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Vasas Amazonok 2019. május 4. szombat 49 - 42 Gaál Norbert, Bujtor Péter
Budapest Csepel - Dűlői Kaszások 2019. május 4. szombat 14 - 6 Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra
Vasas Amazonok - Budapest Csepel 2019. május 4. szombat 17 - 19 Rózsavölgyi Alexandra, Bujtor Péter
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Farkasrét - Pannónia Vasas 2019. május 5. vasárnap 39 - 43 Gaál Norbert, Bujtor Péter
BLF Kenguruk - MAFC Farkasrét 2019. május 5. vasárnap 47 - 30 Kapros Roland, Pál Roland
Pannónia Vasas - BLF Kenguruk 2019. május 5. vasárnap 45 - 49 Kapros Roland, Pál Roland
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Csata Garfield 2019. május 5. vasárnap 42 - 45 Nagy István, Pál Roland
Újpest-MT/A - Zuglói Sasok Herman 2019. május 5. vasárnap 31 - 32 Nagy István, Matóczay Bálint
Csata Garfield - Újpest-MT/A 2019. május 5. vasárnap 38 - 30 Matóczay Bálint, Fulai Bátor
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kölökös Törpék - Békási Kaszások 2019. május 5. vasárnap 32 - 58 Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Kölökös Törpék 2019. május 5. vasárnap 55 - 26 Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman
Békási Kaszások - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. május 5. vasárnap 54 - 50 Pál Roland, Fulai Bátor
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. május 4. szombat 51 - 34 Nagy István, Fulai Bátor
Budapesti Honvéd Falcons - Zuglói Sasok 2019. május 4. szombat 28 - 50 Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára
Budapesti Honvéd Bakáts - Budapesti Honvéd Falcons 2019. május 4. szombat 36 - 40 Pál Roland, Fulai Bátor
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Pandák - MTK Budapest 2019. május 4. szombat 42 - 32 Szokolainé Váradi Anetta Csilla
BLF/Honvéd - Malév Pandák 2019. május 4. szombat 34 - 33 Makay Dániel József
MTK Budapest - BLF/Honvéd 2019. május 4. szombat 58 - 37 Makay Dániel József, Fulai Bátor
H csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budai Aranysakálok - JKC/A 2019. május 5. vasárnap 30 - 40 Nagy István, Boros Krisztina
BEAC Kisvizslák - Budai Aranysakálok 2019. május 5. vasárnap 51 - 27 Nagy István, Horváth Kinga
JKC/A - BEAC Kisvizslák 2019. május 5. vasárnap 51 - 41 Horváth Kinga, Boros Krisztina
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Római Kaszások 2019. május 4. szombat 79 - 25 Szőke Gábor, Boros Krisztina
Török Sasfiókák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. május 4. szombat 37 - 68 Szabó Péter, Ürögi Zsolt
Római Kaszások - Török Sasfiókák 2019. május 4. szombat 25 - 32 Szabó Péter, Ürögi Zsolt
J csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U10 - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. május 4. szombat 44 - 22 Pál Roland
Csata Pónik - Vasas Akadémia U10 2019. május 4. szombat 17 - 46 Rózsavölgyi Alexandra, Lőrincz Erzsébet Sára
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Csata Pónik 2019. május 4. szombat 39 - 24 Rózsavölgyi Alexandra, Lőrincz Erzsébet Sára
K csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - MAFC Csíkihegyek 2019. május 4. szombat 60 - 27 Bujtor Péter, Adjudani Dániel Pezsman
SZSE Teri - SZPA-HSE 2019. május 4. szombat 34 - 58 Bujtor Péter, Matóczay Bálint
MAFC Csíkihegyek - SZSE Teri 2019. május 4. szombat 48 - 51 Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - Kéksárga Gepárdok 2019. május 5. vasárnap 64 - 30 Szőke Gábor, Püspöki Lotti
Kéksárga Okapik - Keresztúri Méhecskék 2019. május 5. vasárnap 25 - 59 Szőke Gábor, Püspöki Lotti
Kéksárga Gepárdok - Kéksárga Okapik 2019. május 5. vasárnap 38 - 42 Hőgerl Bence, Benkő Glória
M csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - KLKS Benkő 2019. május 4. szombat 51 - 28 Bózsó Gábor, Benkő Glória
Pasa Csillagok - Vasas Bolhák 2019. május 4. szombat 0 - 20 Bózsó Gábor
KLKS Benkő - Pasa Csillagok 2019. május 4. szombat 20 - 0 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Bocsok - Törekvés Törpillák 2019. május 4. szombat 95 - 24 Szabó Péter, Ürögi Zsolt
Törekvés Törpillák - Budafoki Békák 2019. május 4. szombat 23 - 86 Szabó Péter, Ürögi Zsolt
Budafoki Békák - Ziccer Bocsok 2019. május 4. szombat 48 - 35 Szőke Gábor, Boros Krisztina
O csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Újpest-MT/B 2019. május 5. vasárnap 34 - 19 Csoma Viktor
Újpest-MT/B - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. május 5. vasárnap 28 - 33 Csoma Viktor, Mészáros Nándor Lajos
ICT - Szárnyaló Mókusok - Budapest Blazers 2019. május 5. vasárnap 33 - 63 Horváth Kinga
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Kistigrisek - KKS Titánok 2019. május 5. vasárnap 64 - 35 Hőgerl Bence, Benkő Glória
Ziccer Pumák - Ziccer Kistigrisek 2019. május 5. vasárnap 26 - 88 Tahin András, Püspöki Lotti
KKS Titánok - Ziccer Pumák 2019. május 5. vasárnap 44 - 35 Tahin András, Püspöki Lotti
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - PSE Párducok 2019. május 4. szombat 27 - 39 Szőke Gábor, Boros Krisztina
VUA Törpék - Malév Zsiráfok 2019. május 4. szombat 27 - 26 Szőke Gábor, Boros Krisztina
PSE Párducok - VUA Törpék 2019. május 4. szombat 40 - 21 Szőke Gábor, Boros Krisztina
R csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - BEAC Petőfi 2019. május 4. szombat 42 - 44 Szokolainé Váradi Anetta Csilla
Kéksárga Flamingók - Budafoki Bolhák 2019. május 4. szombat 17 - 46 Komlódi Benedek, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
BEAC Petőfi - Kéksárga Flamingók 2019. május 4. szombat 39 - 32 Komlódi Benedek, Fulai Bátor
S csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - JKC/Molnár 2019. május 5. vasárnap 37 - 35 Horváth Kinga, Mészáros Nándor Lajos
JKC/Molnár - Törekvés Törpicúrok 2019. május 5. vasárnap 17 - 65 Szentpáli-Gavallér Csaba
Törekvés Törpicúrok - HSE 2019. május 5. vasárnap 55 - 19 Szentpáli-Gavallér Csaba, Mészáros Nándor Lajos
T csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sólymok - Radobasket - BDSE 2019. május 4. szombat 79 - 50 Gaál Norbert, Horváth Kinga
Szentendrei Kölyökfarkasok - Grosics Vizslák 2019. május 4. szombat 33 - 83 Gaál Norbert, Horváth Kinga
Radobasket - BDSE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. május 4. szombat 57 - 43 Hartai Tamás, Pál Roland
Budapesti Honvéd Sólymok - Grosics Vizslák 2019. május 4. szombat 78 - 58 Hartai Tamás, Pál Roland
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - PAFC Basket 2019. május 4. szombat 48 - 47 Jurászik László, Hamzi Virág
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Gödi SE 2019. május 4. szombat 53 - 54 Jurászik László, Sersovszky Gergely Péter
PAFC Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. május 4. szombat 60 - 47 Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/A - Pilis Basket 2019. május 4. szombat 69 - 39 Gombos Ádám Attila
Gödi SE - Dk. Kiscicák - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. május 4. szombat 61 - 51 Gombos Ádám Attila
Pilis Basket - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. május 4. szombat 74 - 56 Gombos Ádám Attila
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS-VVSK - Herceghalmi Tigrisek 2019. május 5. vasárnap 46 - 29 Vigh Balázs
BSC Bocsok - KLKS-VVSK 2019. május 5. vasárnap 61 - 47 Vigh Balázs
Herceghalmi Tigrisek - BSC Bocsok 2019. május 5. vasárnap 40 - 54 Vigh Balázs
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - BKG DSE 2019. május 5. vasárnap 52 - 26 Dr. Kondrák Mihály Attila
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. május 5. vasárnap 44 - 38 Dr. Kondrák Mihály Attila
BKG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. május 5. vasárnap 32 - 54 Dr. Kondrák Mihály Attila
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - ELITE Rínók 2019. május 5. vasárnap 30 - 44 Lázár Zsigmond György
Viadukt SE - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. május 5. vasárnap 27 - 58 Lázár Zsigmond György
ELITE Rínók - Viadukt SE 2019. május 5. vasárnap 20 - 0 Lázár Zsigmond György
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket-Érd - BKG-VMG DSE 2019. május 4. szombat 2 - 0 Czupi Márton
Pátyi SE - FKE Kőrösi 2019. május 4. szombat 30 - 37 Czupi Márton
BKG-VMG DSE - Pátyi SE 2019. május 4. szombat 0 - 2 Káré Gergő
Radobasket-Érd - FKE Kőrösi 2019. május 4. szombat 23 - 58 Káré Gergő

Megyei szövetségek