Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. április 11. csütörtök 58 - 29
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. április 12. péntek 46 - 44
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. április 15. hétfő 31 - 66
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Farkaskölykök - NYKK Eötvös 2019. április 13. szombat 10:00
ACS Wildcats Baia Mare I. - Karcagi SE Farkaskölykök 2019. április 13. szombat 11:15
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. április 13. szombat 20 - 52
C csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. április 14. vasárnap 10:00
Nyíregyházi Sportcentrum/B - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. április 14. vasárnap 42 - 40
ACS Wildcats Baia Mare II. - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. április 14. vasárnap 19 - 50
D csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-Ebes - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. április 14. vasárnap 09:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. április 14. vasárnap 10:15
Hajdúhadházi Farkasok KK - BKGDSE-Ebes 2019. április 14. vasárnap 11:30
E csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Hajdúböszörményi TE 2019. április 13. szombat 30 - 78
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. április 13. szombat 93 - 35
Hajdúböszörményi TE - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. április 13. szombat 87 - 38
F csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA TK Macskák - Hadházi Farkasok KK 2019. április 14. vasárnap 63 - 27
Zsákoló Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 75 - 12
Szakolyi Zsiráfok - Hadházi Farkasok KK 2019. április 14. vasárnap 15 - 49
Zsákoló Zsiráfok - Cívis DKA TK Macskák 2019. április 14. vasárnap 24 - 55
G csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újfehértói Sportklub - Alma utcai Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 37 - 7
Újfehértói Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 27 - 11
Újfehértói Sportklub - Újfehértói Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 25 - 16
Alma utcai Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 22 - 9
2. régió
A csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. április 13. szombat 93 - 50
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok 2019. április 13. szombat 36 - 76
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. április 13. szombat 48 - 44
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - MVSI Vadmacskák 2019. április 14. vasárnap 68 - 67
DVTK - Egri Kék Oroszlánok 2019. április 14. vasárnap 75 - 70
MVSI Vadmacskák - DVTK 2019. április 14. vasárnap 74 - 67
C csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Struccolók - MEAFC Basket Bulls 2019. április 13. szombat 36 - 46
MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyík DSE 2019. április 13. szombat 25 - 61
Fürge Gyík DSE - MEAFC Struccolók 2019. április 13. szombat 53 - 56
D csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK - DVTK Miskolc/B 2019. április 13. szombat 57 - 48
MEAFC Kossuth - Beszterce KK 2019. április 13. szombat 48 - 56
DVTK Miskolc/B - MEAFC Kossuth 2019. április 13. szombat 45 - 52
E csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgótarjáni KI 2019. április 13. szombat 2 - 0
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. április 13. szombat 60 - 30
Salgótarjáni KI - Beszterce KK Bolyky 2019. április 13. szombat 0 - 2
F csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Encs - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. április 13. szombat 34 - 33
Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. április 13. szombat 85 - 34
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Szerencs VSE 2019. április 13. szombat 18 - 75
G csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - DVTK-Szabó Lőrinc 2019. április 13. szombat 78 - 9
DVTK-Nagy Lajos - DVTK-Fazekas 2019. április 13. szombat 44 - 23
DVTK-Szabó Lőrinc - DVTK-Fazekas 2019. április 13. szombat 10 - 29
Salgó Basket Szécsény - DVTK-Nagy Lajos 2019. április 13. szombat 52 - 42
3. régió
A csoport Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok, Nagy Imre krt. 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sasok - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. április 13. szombat 50 - 72
ACS Baschet Star Oradea I. - SZEDEÁK Villámok 2019. április 13. szombat 80 - 44
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki Sasok 2019. április 13. szombat 44 - 70
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. április 14. vasárnap 37 - 60
ACS Baschet Star Oradea III. - West Activ Timisoara 2019. április 14. vasárnap 34 - 46
West Activ Timisoara - Szolnoki Kisbaglyok 2019. április 14. vasárnap 81 - 31
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Villámok 2019. április 14. vasárnap 46 - 28
Vásárhelyi Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. április 14. vasárnap 29 - 25
ACS Baschet Star Oradea II. - Vásárhelyi Párducok 2019. április 14. vasárnap 30 - 44
D csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. április 14. vasárnap 59 - 34
Szeged KE - Vadmacskák - Békési Heppes Szöcskék 2019. április 14. vasárnap 42 - 54
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Szeged KE - Vadmacskák 2019. április 14. vasárnap 43 - 59
E csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE - Madách 2019. április 14. vasárnap 46 - 55
Vásárhelyi Kacsák - SZEDEÁK Bikák 2019. április 14. vasárnap 36 - 53
Szeged KE - Madách - Vásárhelyi Kacsák 2019. április 14. vasárnap 85 - 40
F csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Baschet Star Oradea IV. - Békéscsabai KK/A 2019. április 14. vasárnap 53 - 30
SZEDEÁK Karolina - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. április 14. vasárnap 54 - 33
Békéscsabai KK/A - SZEDEÁK Karolina 2019. április 14. vasárnap 23 - 58
G csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. április 14. vasárnap 43 - 31
SZEDEÁK Boni-Csikók - Szentesi KK 2019. április 14. vasárnap 34 - 37
Szentesi KK - SZEDEÁK Dózsa 2019. április 14. vasárnap 35 - 57
H csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Hópárducok - SZEDEÁK Béke 2019. április 13. szombat 24 - 61
SZEDEÁK Béke - SZECSKA Bikák 2019. április 13. szombat 21 - 67
SZECSKA Bikák - Szeged KE - Hópárducok 2019. április 13. szombat 89 - 11
I csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - HSA Sasok 2019. április 13. szombat 26 - 63
Ricsilla-Kunszentmárton - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. április 13. szombat 62 - 49
HSA Sasok - Ricsilla-Kunszentmárton 2019. április 13. szombat 44 - 35
Kisújszállási SE - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. április 13. szombat 49 - 29
J csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula, Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyulai Vidrák - Mezőberényi KK 2019. április 14. vasárnap 65 - 27
Békéscsabai KK/B - Szeged KE - Karolina 2019. április 14. vasárnap 2 - 0
Mezőberényi KK - Szeged KE - Karolina 2019. április 14. vasárnap 2 - 0
Gyulai Vidrák - Békéscsabai KK/B 2019. április 14. vasárnap 2 - 0
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Deák tér - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. április 14. vasárnap 44 - 72
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák 2019. április 14. vasárnap 56 - 71
OSE Simbák - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. április 14. vasárnap 86 - 41
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Orsolya - Csípős Darazsak 2019. április 7. vasárnap 28 - 74
Csípős Darazsak - Tatai Mosómedvék 2019. április 7. vasárnap 96 - 20
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. április 7. vasárnap 34 - 56
C csoport Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. április 13. szombat 56 - 19
Soproni Sportiskolás Farkasok - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. április 13. szombat 26 - 68
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. április 13. szombat 39 - 56
D csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szorgos Darazsak - OSE Mókusok 2019. április 13. szombat 36 - 34
Villámló Tigrisek - Szorgos Darazsak 2019. április 13. szombat 35 - 38
OSE Mókusok - Villámló Tigrisek 2019. április 13. szombat 73 - 45
E csoport Kodály Zoltán Általános Iskola (2800 Tatabánya Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Harcias Kenguruk 2019. április 14. vasárnap 49 - 50
Kövesdi Zsiráfok - Tatabányai KC 2019. április 14. vasárnap 0 - 20
Harcias Kenguruk - Kövesdi Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 20 - 0
F csoport Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Elefántok - Győri KC Lovagok 2019. április 13. szombat 44 - 35
Győri KC Lovagok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. április 13. szombat 51 - 39
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. április 13. szombat 19 - 54
G csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - Sportdarázs 2019. április 13. szombat 57 - 37
Vidám Kenguruk - Feketés Darazsak 2019. április 13. szombat 34 - 46
Sportdarázs - Vidám Kenguruk 2019. április 13. szombat 28 - 29
H csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lackneros Darazsak - Harcos Darazsak 2019. április 13. szombat 39 - 49
Harcos Darazsak - Győri KC Vizslák 2019. április 13. szombat 33 - 79
Győri KC Vizslák - Lackneros Darazsak 2019. április 13. szombat 97 - 35
I csoport Berzsenyi Dániel Ev. Gimnázium és Kollégium (9400 Sopron Széchenyi tér 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Oroszlánok - Hunyadis Darazsak 2019. április 13. szombat 58 - 22
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Győri KC Kenguruk 2019. április 13. szombat 52 - 31
Hunyadis Darazsak - Győri KC Kenguruk 2019. április 13. szombat 30 - 62
Mezőörsi Oroszlánok - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. április 13. szombat 41 - 48
J csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mórás Cápák - Gyönyűi Harcsák 2019. április 14. vasárnap 52 - 24
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Győri KC Párducok 2019. április 14. vasárnap 23 - 48
Gyönyűi Harcsák - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. április 14. vasárnap 39 - 37
Mórás Cápák - Győri KC Párducok 2019. április 14. vasárnap 24 - 48
5. régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. április 13. szombat 77 - 57
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. április 13. szombat 61 - 74
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2019. április 13. szombat 61 - 71
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. április 13. szombat 82 - 42
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2019. április 13. szombat 61 - 42
Zalakerámia ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. április 13. szombat 43 - 66
C csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa DKK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. április 14. vasárnap 13:00
Szárnyaló Sólyomfiókák - Kanizsa DKK 2019. április 14. vasárnap 88 - 44
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Szárnyaló Sólyomfiókák 2019. április 14. vasárnap 59 - 64
D csoport Becsehelyi Általános Iskola (Becsehely, Kossuth Lajos út 45. 8866)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sólyomfiókák - Kalózok 2019. április 14. vasárnap 50 - 45
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Sólyomfiókák 2019. április 14. vasárnap 41 - 67
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. április 14. vasárnap 76 - 34
E csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egerszegi Zsebibabák - Körmendi Törpördögök/B 2019. április 14. vasárnap 22 - 65
Tapolcai Gepárdok - Egerszegi Zsebibabák 2019. április 14. vasárnap 28 - 60
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Gepárdok 2019. április 14. vasárnap 102 - 9
F csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Hévíz SK 2019. április 14. vasárnap 47 - 42
Tapolcai Vadmacskák - Zalakarosi Fókák 2019. április 14. vasárnap 10:15
Hévíz SK - Tapolcai Vadmacskák 2019. április 14. vasárnap 17 - 80
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - KASI/B 2019. április 13. szombat 59 - 113
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/A 2019. április 13. szombat 74 - 68
KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. április 13. szombat 96 - 51
B csoport Garay János Általános Iskola (7100 Szekszárd Zrínyi utca 78.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd 2019. április 14. vasárnap 55 - 71
KASI/C - Dombóvári KS 2019. április 14. vasárnap 59 - 47
GYKSE Szekszárd - KASI/C 2019. április 14. vasárnap 89 - 85
C csoport Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. április 14. vasárnap 54 - 82
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. április 14. vasárnap 59 - 56
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. április 14. vasárnap 72 - 53
D csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2019. április 14. vasárnap 08:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Komló Sport 2019. április 14. vasárnap 10:00
Komló Sport - Kozármisleny SE/A 2019. április 14. vasárnap 11:30
E csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - Bonyhádi KSE 2019. április 13. szombat 48 - 30
KASI/E - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2019. április 13. szombat 49 - 25
Monok SE - KASI/E 2019. április 13. szombat 57 - 40
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2019. április 13. szombat 58 - 51
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. április 13. szombat 87 - 15
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - KASI/D 2019. április 13. szombat 44 - 57
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. április 13. szombat 38 - 52
Gyakorlós Törpék - KASI/D 2019. április 13. szombat 89 - 27
7. régió
A csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. április 14. vasárnap 72 - 48
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. április 14. vasárnap 48 - 53
Kecskeméti KA Mitugrász - Bajai Bácska FKE 2019. április 14. vasárnap 45 - 52
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Gepárdok - JKSE Kosársuli 2019. április 14. vasárnap 55 - 26
Pityke KSE - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. április 14. vasárnap 67 - 80
JKSE Kosársuli - Pityke KSE 2019. április 14. vasárnap 69 - 75
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA Amazonok 2019. április 13. szombat 39 - 49
Bajai NKK/A - FTSI József A. Iskola 2019. április 13. szombat 62 - 56
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK/A 2019. április 13. szombat 69 - 27
D csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. április 13. szombat 56 - 40
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. április 13. szombat 53 - 57
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Darvas Iskola 2019. április 13. szombat 53 - 38
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - FTSI Constantinum 1. 2019. április 13. szombat 67 - 48
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Platán Iskola 2019. április 13. szombat 38 - 54
FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. április 13. szombat 74 - 28
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. április 14. vasárnap 57 - 27
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Villámok 2019. április 14. vasárnap 49 - 42
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Nagykőrösi Sólymok 2019. április 14. vasárnap 57 - 50
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi KékRókák - CEKK 2019. április 13. szombat 75 - 36
Lehel Kosársuli - Baja MNAMK Rakétái 2019. április 13. szombat 10:15
CEKK - Baja MNAMK Rakétái 2019. április 13. szombat 11:30
Miklósi KékRókák - Lehel Kosársuli 2019. április 13. szombat 46 - 57
H csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KC Halas 2019. április 13. szombat 88 - 2
Kécskei Vidrák - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. április 13. szombat 15:15
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KC Halas 2019. április 13. szombat 60 - 15
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Mátyás 2019. április 13. szombat 28 - 62
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek 2019. április 13. szombat 68 - 49
DKKA Vezérek - Atomerőmű SE 2019. április 13. szombat 42 - 56
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2019. április 13. szombat 54 - 70
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - Kenguru Füred 2019. április 13. szombat 68 - 53
Kenguru Füred - Velencei Vadkacsák 2019. április 13. szombat 36 - 43
Velencei Vadkacsák - DKKA Ördögök 2019. április 13. szombat 37 - 55
C csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Békák 2019. április 13. szombat 12:00
DKKA Békák - DKKA Ugrómókusok 2019. április 13. szombat 63 - 38
DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok 2019. április 13. szombat 41 - 94
D csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Párducok - Pákozdi Kócsagok 2019. április 14. vasárnap 54 - 56
Pákozdi Kócsagok - VUKE U11 fiú 2019. április 14. vasárnap 55 - 70
VUKE U11 fiú - Várpalotai Párducok 2019. április 14. vasárnap 76 - 46
E csoport Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fűzfői AK - Várpalotai Sárkányok 2019. április 13. szombat 37 - 46 Prieger Mihály, Schéda Martin
Várpalotai Sárkányok - Velencei Vízipókok 2019. április 13. szombat 55 - 38 Prieger Mihály, Schéda Martin
Velencei Vízipókok - Fűzfői AK 2019. április 13. szombat 50 - 49 Prieger Mihály, Schéda Martin
F csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - DKKA Tigrisek 2019. április 14. vasárnap 57 - 39
DKKA Tigrisek - VUKE U11 vegyes 2019. április 14. vasárnap 20 - 55
VUKE U11 vegyes - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. április 14. vasárnap 35 - 56
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. április 14. vasárnap 86 - 40 Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2019. április 14. vasárnap 59 - 86 Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. április 14. vasárnap 61 - 75 Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Vizslák - Budapest Csepel 2019. április 13. szombat 91 - 44 Gaál Norbert, Paulus Bence Máté
Grosics Vizslák - BEAC Vizslák 2019. április 13. szombat 29 - 53 Gaál Norbert, Paulus Bence Máté
Budapest Csepel - Grosics Vizslák 2019. április 13. szombat 52 - 70 Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - BLF Kenguruk 2019. április 13. szombat 55 - 46 Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
Dűlői Kaszások - Vasas Amazonok 2019. április 13. szombat 49 - 34 Steiner Máté, Paulus Bence Máté
BLF Kenguruk - Dűlői Kaszások 2019. április 13. szombat 31 - 54 Paulus Bence Máté, Steiner Máté
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Farkasrét - Pannónia Vasas 2019. április 14. vasárnap 52 - 43 Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint
Újpest-MT/A - MAFC Farkasrét 2019. április 14. vasárnap 40 - 45 Balogh Kristóf, Horváth Kinga
Pannónia Vasas - Újpest-MT/A 2019. április 14. vasárnap 62 - 56 Balogh Kristóf, Horváth Kinga
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Zuglói Sasok Herman 2019. április 14. vasárnap 38 - 40 Komlódi Benedek, Matejovics Márk
Csata Garfield - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. április 14. vasárnap 20 - 21 Komlódi Benedek, Matejovics Márk
Zuglói Sasok Herman - Csata Garfield 2019. április 14. vasárnap 40 - 39 Nagy István, Pál Roland
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kölökös Törpék - Budapesti Honvéd Falcons 2019. április 14. vasárnap 32 - 34 Nagy István, Matejovics Márk
Békási Kaszások - Kölökös Törpék 2019. április 14. vasárnap 39 - 49 Tahin András, Pál Roland
Budapesti Honvéd Falcons - Békási Kaszások 2019. április 14. vasárnap 44 - 30 Tahin András, Pál Roland
G csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - BLF/Honvéd 2019. április 13. szombat 75 - 16 Steiner Máté, Fulai Bátor
Budapesti Honvéd Bakáts - Zuglói Sasok 2019. április 13. szombat 44 - 61 Steiner Máté
BLF/Honvéd - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. április 13. szombat 31 - 64 Magyar Zoltán, Fulai Bátor
H csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Malév Pandák 2019. április 14. vasárnap 42 - 64 Gruber Nikolett Lilla, Bárány Levente
JKC/A - MTK Budapest 2019. április 14. vasárnap 10:15 Gruber Nikolett Lilla, Bárány Levente
Malév Pandák - JKC/A 2019. április 14. vasárnap 11:30 Gruber Nikolett Lilla, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
I csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - Budai Aranysakálok 2019. április 13. szombat 22 - 26 Magyar Zoltán
BEAC Kisvizslák - Török Sasfiókák 2019. április 13. szombat 60 - 25 Jankovics Viktor Zsolt, Fulai Bátor
Budai Aranysakálok - BEAC Kisvizslák 2019. április 13. szombat 27 - 29 Jankovics Viktor Zsolt
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Pónik - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. április 13. szombat 18 - 36 Jankovics Viktor Zsolt
Római Kaszások - Csata Pónik 2019. április 13. szombat 33 - 23 Jankovics Viktor Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Római Kaszások 2019. április 13. szombat 50 - 24 Matics Sándor
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE Teri - Vasas Akadémia U10 2019. április 13. szombat 35 - 56 Szabó István, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - SZSE Teri 2019. április 13. szombat 55 - 26 Szőke Gábor, Boros Krisztina
Vasas Akadémia U10 - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. április 13. szombat 62 - 39 Szőke Gábor, Boros Krisztina
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Csíkihegyek - SZPA-HSE 2019. április 13. szombat 20 - 49 Makay Dániel József, Ürögi Zsolt
Kéksárga Okapik - MAFC Csíkihegyek 2019. április 13. szombat 36 - 52 Makay Dániel József, Boros Krisztina
SZPA-HSE - Kéksárga Okapik 2019. április 13. szombat 87 - 22 Szabó István, Kutrik Andrea
M csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Keresztúri Méhecskék 2019. április 13. szombat 14:15 Balogh Kristóf, Lőrincz Erzsébet Sára
Pasa Csillagok - Kéksárga Gepárdok 2019. április 13. szombat 15:30 Balogh Kristóf, Lőrincz Erzsébet Sára
Keresztúri Méhecskék - Pasa Csillagok 2019. április 13. szombat 16:45 Balogh Kristóf, Lőrincz Erzsébet Sára
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Békák - Vasas Bolhák 2019. április 13. szombat 29 - 47 Matics Sándor
KLKS Benkő - Budafoki Békák 2019. április 13. szombat 46 - 35 Csoma Viktor
Vasas Bolhák - KLKS Benkő 2019. április 13. szombat 40 - 31 Csoma Viktor
O csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Ziccer Bocsok 2019. április 14. vasárnap 12:45 Bárány Levente, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
Ziccer Bocsok - Törekvés Törpillák 2019. április 14. vasárnap 55 - 22 Szilágyi Tamás
Törekvés Törpillák - Budapest Blazers 2019. április 14. vasárnap 43 - 38 Szilágyi Tamás
P csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. április 13. szombat 10:30 Havas Gábor, Benkő Glória
ICT - Szárnyaló Mókusok - Újpest-MT/B 2019. április 13. szombat 11:45 Havas Gábor, Benkő Glória
Újpest-MT/B - Ziccer Pumák 2019. április 13. szombat 13:00 Havas Gábor, Benkő Glória
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Kistigrisek - KKS Titánok 2019. április 13. szombat 51 - 39 Pál Roland, Kutrik Andrea
KKS Titánok - VUA Törpék 2019. április 13. szombat 51 - 12 Pál Roland, Kutrik Andrea
VUA Törpék - Ziccer Kistigrisek 2019. április 13. szombat 12 - 76 Ürögi Zsolt, Boros Krisztina
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PSE Párducok - Budafoki Bolhák 2019. április 14. vasárnap 38 - 33 Szőke Gábor, Benkő Glória
Budafoki Bolhák - BEAC Petőfi 2019. április 14. vasárnap 56 - 36 Szőke Gábor, Ürögi Zsolt
Malév Zsiráfok - PSE Párducok 2019. április 14. vasárnap 28 - 26 Ürögi Zsolt, Benkő Glória
BEAC Petőfi - Malév Zsiráfok 2019. április 14. vasárnap 32 - 36 Szőke Gábor, Benkő Glória
S csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpicúrok - Kéksárga Flamingók 2019. április 14. vasárnap 43 - 21 Havas Gábor, Boros Krisztina
Kéksárga Flamingók - JKC/Molnár 2019. április 14. vasárnap 21 - 5 Havas Gábor, Boros Krisztina
HSE - Törekvés Törpicúrok 2019. április 14. vasárnap 0 - 20 Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt
JKC/Molnár - HSE 2019. április 14. vasárnap 20 - 0 Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - BDSE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. április 14. vasárnap 58 - 74
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Radobasket - BDSE 2019. április 14. vasárnap 32 - 58
Szentendrei Kölyökfarkasok - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. április 14. vasárnap 55 - 43
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/A - Gödi SE 2019. április 14. vasárnap 26 - 52
PAFC Basket - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. április 14. vasárnap 55 - 30
Gödi SE - PAFC Basket 2019. április 14. vasárnap 54 - 57
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS-VVSK - Pilis Basket 2019. április 13. szombat 39 - 51
Gödi SE - Dk. Kiscicák - KLKS-VVSK 2019. április 13. szombat 65 - 48
Pilis Basket - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. április 13. szombat 54 - 74
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. április 14. vasárnap 40 - 31
BSC Bocsok - Herceghalmi Tigrisek 2019. április 14. vasárnap 59 - 54
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - BSC Bocsok 2019. április 14. vasárnap 26 - 58
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - BKG DSE 2019. április 13. szombat 43 - 32
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. április 13. szombat 36 - 55
BKG DSE - Viadukt SE 2019. április 13. szombat 68 - 35
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Rínók - Radobasket-Érd 2019. április 14. vasárnap 51 - 17
Radobasket-Érd - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. április 14. vasárnap 27 - 60
DMTK Haraszti Sasok/B - ELITE Rínók 2019. április 14. vasárnap 27 - 36
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - BKG-VMG DSE 2019. április 13. szombat 52 - 14
FKE Kőrösi - Pátyi SE 2019. április 13. szombat 19 - 41
BKG-VMG DSE - FKE Kőrösi 2019. április 13. szombat 14 - 46

Megyei szövetségek