Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. március 24. vasárnap 58 - 38
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. március 24. vasárnap 24 - 32
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. március 24. vasárnap 30 - 60
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 29. péntek 43 - 24
Nyíregyházi Sportcentrum - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2019. március 29. péntek 28 - 34
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. március 29. péntek 37 - 59
C csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - BKGDSE-Ebes 2019. március 23. szombat 55 - 49
BKGDSE-Ebes - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. március 23. szombat 38 - 41
ACS Wildcats Baia Mare II. - NYKK Eötvös 2019. március 23. szombat 37 - 39
D csoport Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúhadházi Farkasok KK - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. március 24. vasárnap 47 - 54
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. március 24. vasárnap 33 - 38
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. március 24. vasárnap 29 - 68
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Zsákoló Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 61 - 44
Zsákoló Zsiráfok - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. március 24. vasárnap 26 - 58
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 24. vasárnap 31 - 48
F csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA TK Macskák - Hadházi Farkasok KK 2019. március 24. vasárnap 43 - 18
Hajdúböszörményi TE - Újfehértói Sportklub 2019. március 24. vasárnap 41 - 7
Hadházi Farkasok KK - Újfehértói Sportklub 2019. március 24. vasárnap 36 - 21
Cívis DKA TK Macskák - Hajdúböszörményi TE 2019. március 24. vasárnap 37 - 38
G csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alma utcai Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 37 - 20
Újfehértói Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 25 - 10
Újfehértói Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 20 - 23
Nyírtelki Zsiráfok - Alma utcai Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 13 - 21
2. régió
A csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Egri Kék Oroszlánok 2019. március 24. vasárnap 84 - 42
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok 2019. március 24. vasárnap 33 - 48
Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. március 24. vasárnap 38 - 48
B csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls 2019. március 23. szombat 52 - 44
DVTK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. március 23. szombat 60 - 66
MEAFC Basket Bulls - DVTK 2019. március 23. szombat 48 - 82
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - MEAFC Struccolók 2019. március 24. vasárnap 83 - 36
Beszterce KK - MVSI Vadmacskák 2019. március 24. vasárnap 35 - 101
MEAFC Struccolók - Beszterce KK 2019. március 24. vasárnap 88 - 30
D csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyík DSE 2019. március 23. szombat 37 - 52
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. március 23. szombat 48 - 30
Fürge Gyík DSE - MEAFC Kossuth 2019. március 23. szombat 58 - 30
E csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK Miskolc/B 2019. március 23. szombat 21 - 64
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK Bolyky 2019. március 23. szombat 37 - 58
DVTK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. március 23. szombat 57 - 27
F csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KI 2019. március 24. vasárnap 33 - 47
Salgótarjáni KI - Szerencs VSE 2019. március 24. vasárnap 40 - 38
Szerencs VSE - Salgó Basket Szécsény 2019. március 24. vasárnap 47 - 44
G csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-Nagy Lajos - DVTK-Fazekas 2019. március 24. vasárnap 36 - 18
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-Szabó Lőrinc 2019. március 24. vasárnap 36 - 4
DVTK-Szabó Lőrinc - DVTK-Fazekas 2019. március 24. vasárnap 7 - 40
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-Nagy Lajos 2019. március 24. vasárnap 18 - 17
3. régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - Szolnoki Sasok 2019. március 23. szombat 47 - 84
Szolnoki Sasok - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. március 23. szombat 41 - 80
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Kisbaglyok 2019. március 23. szombat 104 - 44
B csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. március 23. szombat 72 - 17
ACS Baschet Star Oradea II. - West Activ Timisoara 2019. március 23. szombat 28 - 36
West Activ Timisoara - SZEDEÁK Villámok 2019. március 23. szombat 40 - 64
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. március 23. szombat 44 - 66
ACS Baschet Star Oradea III. - Szeged KE - Vadmacskák 2019. március 23. szombat 54 - 28
Szeged KE - Vadmacskák - Vásárhelyi Párducok 2019. március 23. szombat 44 - 52
D csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Villámok - Szeged KE - Madách 2019. március 24. vasárnap 45 - 32
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Villámok 2019. március 24. vasárnap 43 - 46
Szeged KE - Madách - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. március 24. vasárnap 59 - 61
E csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Bikák 2019. március 23. szombat 40 - 39
SZEDEÁK Bikák - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. március 23. szombat 58 - 31
ACS Baschet Star Oradea IV. - Békési Heppes Szöcskék 2019. március 23. szombat 40 - 49
F csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Karolina 2019. március 23. szombat 15 - 54
SZEDEÁK Karolina - Vásárhelyi Kacsák 2019. március 23. szombat 32 - 60
Vásárhelyi Kacsák - SZEDEÁK Dózsa 2019. március 23. szombat 41 - 28
G csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - SZEDEÁK Béke 2019. március 24. vasárnap 71 - 37
SZEDEÁK Béke - Békéscsabai KK/A 2019. március 24. vasárnap 28 - 78
Békéscsabai KK/A - Szentesi KK 2019. március 24. vasárnap 87 - 58
H csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - Szeged KE - Hópárducok 2019. március 24. vasárnap 43 - 23
SZEDEÁK Boni-Csikók - Kisújszállási SE 2019. március 24. vasárnap 28 - 21
Szeged KE - Hópárducok - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. március 24. vasárnap 24 - 51
I csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Rókusi Mókusok - SZECSKA Bikák 2019. március 23. szombat 34 - 67
Ricsilla-Kunszentmárton - Békéscsabai KK/B 2019. március 23. szombat 11:30
J csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Sasok - Szeged KE - Karolina 2019. március 23. szombat 47 - 60
Gyulai Vidrák - Mezőberényi KK 2019. március 23. szombat 34 - 26
Szeged KE - Karolina - Mezőberényi KK 2019. március 23. szombat 93 - 17
HSA Sasok - Gyulai Vidrák 2019. március 23. szombat 67 - 45
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. március 24. vasárnap 94 - 56
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2019. március 24. vasárnap 64 - 73
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Csípős Darazsak 2019. március 24. vasárnap 82 - 68
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. március 24. vasárnap 64 - 66
Soproni Tigrisek Deák tér - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. március 24. vasárnap 71 - 46
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. március 24. vasárnap 40 - 69
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. március 23. szombat 54 - 30
Soproni Sportiskolás Farkasok - Tatai Mosómedvék 2019. március 23. szombat 48 - 76
Tatai Mosómedvék - Szorgos Darazsak 2019. április 11. csütörtök 49 - 30
D csoport Kodály Zoltán Általános Iskola (2800 Tatabánya Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Villámló Tigrisek 2019. március 23. szombat 46 - 56
Villámló Tigrisek - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. március 23. szombat 28 - 70
Soproni Sportiskolás Párducok - Tatabányai KC 2019. március 23. szombat 110 - 28
E csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Elefántok - Kövesdi Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 69 - 31
OSE Mókusok - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. március 24. vasárnap 58 - 40
Kövesdi Zsiráfok - OSE Mókusok 2019. március 24. vasárnap 41 - 82
F csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - Harcias Kenguruk 2019. március 23. szombat 40 - 30
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Feketés Darazsak 2019. március 23. szombat 24 - 53
Harcias Kenguruk - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. március 23. szombat 58 - 28
G csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Győri KC Lovagok 2019. március 24. vasárnap 30 - 55
Vidám Kenguruk - Győri KC Vizslák 2019. március 24. vasárnap 27 - 44
Győri KC Lovagok - Vidám Kenguruk 2019. március 24. vasárnap 47 - 17
H csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Sportdarázs 2019. március 24. vasárnap 3 - 62
Mezőörsi Oroszlánok - Harcos Darazsak 2019. március 24. vasárnap 50 - 14
Sportdarázs - Mezőörsi Oroszlánok 2019. március 24. vasárnap 70 - 52
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mórás Cápák - Lackneros Darazsak 2019. március 24. vasárnap 38 - 41
Győri KC Kenguruk - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 33 - 39
Mórás Cápák - Győri KC Kenguruk 2019. március 24. vasárnap 24 - 30
Lackneros Darazsak - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 22 - 33
J csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hunyadis Darazsak - Győri KC Párducok 2019. március 23. szombat 68 - 42
Gyönyűi Harcsák - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. március 23. szombat 30 - 21
Győri KC Párducok - Gyönyűi Harcsák 2019. március 23. szombat 53 - 14
Hunyadis Darazsak - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. március 23. szombat 56 - 25
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2019. március 24. vasárnap 91 - 48
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. március 24. vasárnap 79 - 94
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Ifjú Sólyomfiókák 2019. március 24. vasárnap 41 - 82
B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Kanizsa DKK 2019. március 23. szombat 88 - 50
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. március 23. szombat 39 - 59
Kanizsa DKK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. március 23. szombat 27 - 79
C csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/B - Szárnyaló Sólyomfiókák 2019. március 24. vasárnap 76 - 67
Sólyomfiókák - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. március 24. vasárnap 27 - 79
Szárnyaló Sólyomfiókák - Sólyomfiókák 2019. március 24. vasárnap 64 - 35
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Egerszegi Zsebibabák 2019. március 24. vasárnap 36 - 68
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. március 24. vasárnap 14:15
Egerszegi Zsebibabák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. március 24. vasárnap 37 - 96
E csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Tapolcai Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 61 - 21
Zalakarosi Fókák - Kalózok 2019. március 24. vasárnap 31 - 73
Tapolcai Gepárdok - Zalakarosi Fókák 2019. március 24. vasárnap 72 - 24
F csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Vadmacskák 2019. március 23. szombat 106 - 35
Hévíz SK - Körmendi Törpördögök/B 2019. március 23. szombat 10 - 83
Tapolcai Vadmacskák - Hévíz SK 2019. március 23. szombat 60 - 28
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - KASI/B 2019. március 24. vasárnap 52 - 81
GYKSE Szekszárd - KASI/A 2019. március 24. vasárnap 62 - 64
KASI/B - GYKSE Szekszárd 2019. március 24. vasárnap 71 - 34
B csoport Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. március 23. szombat 57 - 94
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 23. szombat 72 - 36
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS 2019. március 23. szombat 46 - 62
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/C 2019. március 24. vasárnap 58 - 78
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 24. vasárnap 28 - 44
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2019. március 24. vasárnap 68 - 42
D csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kozármisleny SE/A 2019. március 24. vasárnap 64 - 33
Kozármisleny SE/A - Monok SE 2019. március 24. vasárnap 60 - 79
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. március 24. vasárnap 44 - 47
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - KASI/E 2019. március 23. szombat 46 - 66
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Komló Sport 2019. március 23. szombat 54 - 70
KASI/E - Komló Sport 2019. március 23. szombat 54 - 55
Gyakorlós Törpék - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2019. március 23. szombat 56 - 58
F csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - KASI/D 2019. március 24. vasárnap 49 - 37
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 24. vasárnap 41 - 44
KASI/D - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. március 24. vasárnap 55 - 19
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 24. vasárnap 61 - 26
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE 2019. március 24. vasárnap 61 - 44
Kecskeméti KA Gepárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. március 24. vasárnap 19 - 72
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. március 24. vasárnap 43 - 27
B csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Mitugrász - Pityke KSE 2019. március 23. szombat 62 - 56
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. március 23. szombat 43 - 77
Pityke KSE - Bajai NKK/A 2019. március 23. szombat 67 - 56
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. március 24. vasárnap 57 - 36
JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA Amazonok 2019. március 24. vasárnap 54 - 50
Kecskeméti KA Vadmacskák - JKSE Kosársuli 2019. március 24. vasárnap 29 - 76
D csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - FTSI József A. Iskola 2019. március 24. vasárnap 42 - 52
FTSI Darvas Iskola - FTSI Platán Iskola 2019. március 24. vasárnap 61 - 39
FTSI József A. Iskola - FTSI Darvas Iskola 2019. március 24. vasárnap 73 - 62
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Villámok 2019. március 23. szombat 54 - 23
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. március 23. szombat 41 - 54
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. március 23. szombat 35 - 56
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - Nagykőrösi Sólymok 2019. március 24. vasárnap 68 - 64
Miklósi KékRókák - FTSI Constantinum 1. 2019. március 24. vasárnap 47 - 33
Nagykőrösi Sólymok - Miklósi KékRókák 2019. március 24. vasárnap 40 - 45
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KC Mátyás 2019. március 23. szombat 49 - 47
Lehel Kosársuli - Baja MNAMK Rakétái 2019. március 23. szombat 10:15
Kecskeméti KC Mátyás - Baja MNAMK Rakétái 2019. március 23. szombat 11:30
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Lehel Kosársuli 2019. március 23. szombat 56 - 40
H csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Halas 2019. március 23. szombat 107 - 3
CEKK - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. március 23. szombat 93 - 6
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. március 23. szombat 26 - 27
Kécskei Vidrák - CEKK 2019. március 23. szombat 42 - 64
8. régió
A csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (7030 Paks Ifjúság útja 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2019. március 24. vasárnap 42 - 71
DKKA Darazsak - DKKA Ördögök 2019. március 24. vasárnap 70 - 31
DKKA Ördögök - Atomerőmű SE 2019. március 24. vasárnap 30 - 52
B csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vadkacsák - Marcali Szürkefarkasok 2019. március 24. vasárnap 40 - 38
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Vezérek 2019. március 24. vasárnap 38 - 39
DKKA Vezérek - Velencei Vadkacsák 2019. március 24. vasárnap 40 - 37
C csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - VUKE U11 fiú 2019. március 24. vasárnap 67 - 36
VUKE U11 fiú - DKKA Békák 2019. március 24. vasárnap 36 - 65
DKKA Békák - Kenguru Füred 2019. március 24. vasárnap 56 - 61
D csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugrómókusok - Velencei Vízipókok 2019. március 24. vasárnap 63 - 17
Velencei Vízipókok - Pákozdi Kócsagok 2019. március 24. vasárnap 14 - 51
Pákozdi Kócsagok - DKKA Ugrómókusok 2019. március 24. vasárnap 40 - 46
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Párducok - Várpalotai Sárkányok 2019. március 23. szombat 56 - 47
Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. március 23. szombat 53 - 28
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Párducok 2019. március 23. szombat 26 - 58
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - Fűzfői AK 2019. március 23. szombat 25 - 50
Fűzfői AK - VUKE U11 vegyes 2019. március 23. szombat 49 - 21
VUKE U11 vegyes - DKKA Tigrisek 2019. március 23. szombat 17 - 44
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. március 24. vasárnap 75 - 57 Komlódi Benedek, Paulus Bence Máté
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 2019. március 24. vasárnap 48 - 77 Komlódi Benedek, Paulus Bence Máté
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - BEAC Vizslák 2019. március 24. vasárnap 69 - 49 Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Grosics Vizslák 2019. március 23. szombat 37 - 56 Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
Grosics Vizslák - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. március 23. szombat 65 - 71 Komlódi Benedek, Matóczay Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok - Vasas Amazonok 2019. március 23. szombat 73 - 69 Hartai Tamás, Gaál Norbert
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Dűlői Kaszások 2019. március 23. szombat 60 - 44 Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
MAFC Farkasrét - Budapest Csepel 2019. március 23. szombat 39 - 57 Simon Kristóf Kolos, Szilágyi Tamás
Dűlői Kaszások - MAFC Farkasrét 2019. március 23. szombat 60 - 52 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Újpest-MT/A 2019. március 24. vasárnap 30 - 41 Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
BLF Kenguruk - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. március 24. vasárnap 50 - 42 Horváth Kinga, Matóczay Bálint
Újpest-MT/A - BLF Kenguruk 2019. március 24. vasárnap 40 - 48 Horváth Kinga, Matóczay Bálint
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kölökös Törpék - Csata Garfield 2019. március 23. szombat 36 - 34 Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
Csata Garfield - Pannónia Vasas 2019. március 23. szombat 44 - 40 Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
Pannónia Vasas - Kölökös Törpék 2019. március 23. szombat 54 - 39 Szőts Dávid István, Pál Roland
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Békási Kaszások 2019. március 23. szombat 54 - 33 Szőts Dávid István, Pál Roland
Zuglói Sasok - Zuglói Sasok Herman 2019. március 23. szombat 26 - 40 Hartai Tamás, Tahin András
Békási Kaszások - Zuglói Sasok 2019. március 23. szombat 35 - 31 Hartai Tamás, Tahin András
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Pandák - Budapesti Honvéd Falcons 2019. március 24. vasárnap 24 - 50 Horváth Kinga, Adjudani Dániel Pezsman
Budapesti Honvéd Bakáts - Malév Pandák 2019. március 24. vasárnap 40 - 17 Horváth Kinga, Adjudani Dániel Pezsman
Budapesti Honvéd Falcons - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. március 24. vasárnap 45 - 28 Török Béla, Lőrincz Erzsébet Sára
H csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Török Sasfiókák 2019. március 24. vasárnap 51 - 41 Bózsó Gábor, Győri Ferenc
Török Sasfiókák - BLF/Honvéd 2019. március 24. vasárnap 24 - 59 Bózsó Gábor, Győri Ferenc
BLF/Honvéd - MTK Budapest 2019. március 24. vasárnap 57 - 28 Szőts Dávid István, Konta Csanád János
I csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Kisvizslák - JKC/A 2019. március 23. szombat 32 - 49 Horváth Kinga, Török Béla
JKC/A - Csata Pónik 2019. március 23. szombat 44 - 36 Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Dániel Pezsman
Csata Pónik - BEAC Kisvizslák 2019. március 23. szombat 27 - 35 Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Dániel Pezsman
J csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE Teri - Budai Aranysakálok 2019. március 24. vasárnap 38 - 40 Szőts Dávid István, Bózsó Gábor
Római Kaszások - SZSE Teri 2019. március 24. vasárnap 41 - 39 Tahin András, Boros Krisztina
Budai Aranysakálok - Római Kaszások 2019. március 24. vasárnap 47 - 37 Tahin András, Boros Krisztina
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. március 23. szombat 46 - 48 Bárány Levente, Horváth Brúnó József
MAFC Csíkihegyek - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. március 23. szombat 36 - 50 Bárány Levente, Süveges Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - MAFC Csíkihegyek 2019. március 23. szombat 68 - 30 Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József
L csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Vasas Akadémia U10 2019. március 23. szombat 08:30 Szabó Péter, Waigand Ágoston
Kéksárga Okapik - Kéksárga Gepárdok 2019. március 23. szombat 09:45 Szabó Péter, Waigand Ágoston
Vasas Akadémia U10 - Kéksárga Okapik 2019. március 23. szombat 11:00 Kapros Roland, Korhetz Szilárd
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Békák - SZPA-HSE 2019. március 23. szombat 25 - 63 Hőgerl Bence, Süveges Zalán
Pasa Csillagok - Budafoki Békák 2019. március 23. szombat 21 - 38 Hőgerl Bence, Süveges Zalán
SZPA-HSE - Pasa Csillagok 2019. március 23. szombat 65 - 26 Szőke Gábor, Matejovics Márk
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Keresztúri Méhecskék 2019. március 23. szombat 32 - 36 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János
Törekvés Törpillák - KLKS Benkő 2019. március 23. szombat 22 - 60 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János
Keresztúri Méhecskék - Törekvés Törpillák 2019. március 23. szombat 71 - 16 Horváth Kinga, Török Béla
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - Vasas Bolhák 2019. március 23. szombat 11 - 73 Szőke Gábor, Matejovics Márk
Ziccer Bocsok - Ziccer Pumák 2019. március 23. szombat 83 - 11 Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina
Vasas Bolhák - Ziccer Bocsok 2019. március 23. szombat 43 - 36 Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina
P csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - KKS Titánok 2019. március 23. szombat 12:15 Kapros Roland, Korhetz Szilárd
KKS Titánok - Újpest-MT/B 2019. március 23. szombat 13:30 Szabó Péter, Waigand Ágoston
Újpest-MT/B - Budapest Blazers 2019. március 23. szombat 14:45 Szabó Péter, Waigand Ágoston
Q csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT - Szárnyaló Mókusok - Ziccer Kistigrisek 2019. március 24. vasárnap 32 - 23 Török Béla, Lőrincz Erzsébet Sára
PSE Párducok - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. március 24. vasárnap 29 - 52 Szabó Péter, Konta Csanád János
Ziccer Kistigrisek - PSE Párducok 2019. március 24. vasárnap 46 - 16 Szabó Péter, Konta Csanád János
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUA Törpék - Budafoki Bolhák 2019. március 24. vasárnap 63 - 32 Pál Roland, Süveges Zalán
Budafoki Bolhák - BEAC Petőfi 2019. március 24. vasárnap 46 - 42 Pál Roland, Süveges Zalán
Törekvés Törpicúrok - VUA Törpék 2019. március 24. vasárnap 26 - 29 Szentpáli-Gavallér Csaba, Horváth Brúnó József
BEAC Petőfi - Törekvés Törpicúrok 2019. március 24. vasárnap 42 - 36 Szentpáli-Gavallér Csaba, Horváth Brúnó József
S csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - Kéksárga Flamingók 2019. március 24. vasárnap 48 - 11 Pál Roland, Benkő Glória
Kéksárga Flamingók - HSE 2019. március 24. vasárnap 20 - 0 Pál Roland, Benkő Glória
JKC/Molnár - Malév Zsiráfok 2019. március 24. vasárnap 8 - 60 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
HSE - JKC/Molnár 2019. március 24. vasárnap 0 - 20 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - BDSE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. március 24. vasárnap 70 - 72
Szentendrei Kölyökfarkasok - PAFC Basket 2019. március 24. vasárnap 62 - 57
PAFC Basket - Radobasket - BDSE 2019. március 24. vasárnap 44 - 77
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Gödi SE 2019. március 23. szombat 52 - 63
Gödi SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. március 23. szombat 42 - 44
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. március 23. szombat 52 - 47
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/A - Pilis Basket 2019. március 23. szombat 59 - 55
Herceghalmi Tigrisek - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. március 23. szombat 43 - 62
Pilis Basket - Herceghalmi Tigrisek 2019. március 23. szombat 49 - 29
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - BSC Bocsok 2019. március 23. szombat 35 - 51
BSC Bocsok - KLKS-VVSK 2019. március 23. szombat 33 - 46
KLKS-VVSK - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. március 23. szombat 35 - 26
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - ELITE Rínók 2019. március 24. vasárnap 70 - 59
ELITE Rínók - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. március 24. vasárnap 33 - 47
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - Viadukt SE 2019. március 24. vasárnap 64 - 34
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - BKG DSE 2019. március 24. vasárnap 33 - 46
BKG DSE - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. március 24. vasárnap 42 - 25
DMTK Haraszti Sasok/B - Pátyi SE 2019. március 24. vasárnap 37 - 36
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE - FKE Kőrösi 2019. március 24. vasárnap 0 - 20
FKE Kőrösi - Radobasket-Érd 2019. március 24. vasárnap 23 - 27
Radobasket-Érd - BKG-VMG DSE 2019. március 24. vasárnap 20 - 0

Megyei szövetségek