Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. február 10. vasárnap 56 - 40
Cívis Debreceni KA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. február 10. vasárnap 41 - 21
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. február 10. vasárnap 32 - 76
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. február 9. szombat 24 - 54
Karcagi SE Farkaskölykök - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. február 9. szombat 10:15
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Karcagi SE Farkaskölykök 2019. február 9. szombat 11:30
C csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - NYKK Eötvös 2019. február 10. vasárnap 50 - 49
Hajdúhadházi Farkasok KK - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 10. vasárnap 24 - 52
NYKK Eötvös - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. február 10. vasárnap 53 - 31
D csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Hajdúböszörményi TE 2019. február 9. szombat 49 - 24
Hajdúböszörményi TE - BKGDSE-Ebes 2019. február 9. szombat 31 - 64
BKGDSE-Ebes - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. február 9. szombat 44 - 39
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Zsákoló Zsiráfok 2019. február 10. vasárnap 51 - 34
ACS Wildcats Baia Mare II. - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. február 10. vasárnap 44 - 13
Zsákoló Zsiráfok - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. február 10. vasárnap 14 - 36
F csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA TK Macskák - Újfehértói Sportklub 2019. február 10. vasárnap 88 - 8
Hadházi Farkasok KK - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. február 10. vasárnap 8 - 59
Cívis DKA TK Macskák - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. február 10. vasárnap 14 - 25
Újfehértói Sportklub - Hadházi Farkasok KK 2019. február 10. vasárnap 18 - 46
G csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újfehértói Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2019. február 9. szombat 37 - 8
Alma utcai Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. február 9. szombat 19 - 12
Nyírtelki Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. február 9. szombat 8 - 17
Újfehértói Zsiráfok - Alma utcai Zsiráfok 2019. február 9. szombat 21 - 14
2. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. február 10. vasárnap 90 - 18
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok 2019. február 10. vasárnap 50 - 72
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2019. február 10. vasárnap 34 - 55
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Beszterce KK 2019. február 9. szombat 55 - 37
DVTK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. február 9. szombat 45 - 55
Beszterce KK - DVTK 2019. február 9. szombat 37 - 52
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - MEAFC Struccolók 2019. február 9. szombat 63 - 43
MEAFC Basket Bulls - MVSI Vadmacskák 2019. február 9. szombat 36 - 64
MEAFC Struccolók - MEAFC Basket Bulls 2019. február 9. szombat 40 - 70
D csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. február 10. vasárnap 35 - 31
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK Bolyky 2019. február 10. vasárnap 92 - 18
DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. február 10. vasárnap 26 - 69
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. február 10. vasárnap 45 - 21
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Salgó Basket Szécsény 2019. február 10. vasárnap 31 - 38
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Kossuth 2019. február 10. vasárnap 15 - 46
F csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - Szerencs VSE 2019. február 9. szombat 49 - 29
Salgótarjáni KI - Fürge Gyík DSE 2019. február 9. szombat 41 - 44
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI 2019. február 9. szombat 37 - 35
G csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-Nagy Lajos - DVTK Miskolc/B 2019. február 16. szombat 09:00
DVTK-Szabó Lőrinc - DVTK-Fazekas 2019. február 16. szombat 10:15
3. régió
A csoport Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok, Nagy Imre krt. 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - SZEDEÁK Villámok 2019. február 10. vasárnap 51 - 84
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. február 10. vasárnap 35 - 90
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Kisbaglyok 2019. február 10. vasárnap 125 - 37
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sasok - Vásárhelyi Villámok 2019. február 9. szombat 101 - 54
Vásárhelyi Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. február 9. szombat 55 - 46
ACS Baschet Star Oradea II. - Szolnoki Sasok 2019. február 9. szombat 26 - 74
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - Szeged KE - Vadmacskák 2019. február 10. vasárnap 27 - 68
Szeged KE - Vadmacskák - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. február 10. vasárnap 66 - 9
ACS Baschet Star Oradea III. - Vásárhelyi Párducok 2019. február 10. vasárnap 17 - 66
D csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - SZEDEÁK Dózsa 2019. február 10. vasárnap 65 - 29
SZEDEÁK Dózsa - West Activ Timisoara 2019. február 10. vasárnap 25 - 62
West Activ Timisoara - SZEDEÁK Bikák 2019. február 10. vasárnap 59 - 29
E csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. február 9. szombat 09:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Karolina 2019. február 9. szombat 11:00
SZEDEÁK Karolina - Békési Heppes Szöcskék 2019. február 9. szombat 12:30
F csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Boni-Csikók - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. február 10. vasárnap 13:30
ACS Baschet Star Oradea IV. - Szeged KE - Madách 2019. február 10. vasárnap 27 - 46
Szeged KE - Madách - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. február 10. vasárnap 16:30
G csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kacsák - Szeged KE - Hópárducok 2019. február 10. vasárnap 81 - 13
Szeged KE - Hópárducok - Békéscsabai KK/A 2019. február 10. vasárnap 16 - 73
Békéscsabai KK/A - Vásárhelyi Kacsák 2019. február 10. vasárnap 49 - 36
H csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - SZEDEÁK Béke 2019. február 10. vasárnap 10:00
SZEDEÁK Béke - Kisújszállási SE 2019. február 10. vasárnap 11:30
Kisújszállási SE - Szentesi KK 2019. február 10. vasárnap 13:00
I csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Sasok - Ricsilla-Kunszentmárton 2019. február 9. szombat 98 - 28
Szeged KE - Karolina - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. február 9. szombat 36 - 42
J csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula, Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/B - Gyulai Vidrák 2019. február 10. vasárnap 16 - 33
Mezőberényi KK - SZECSKA Bikák 2019. február 10. vasárnap 13 - 59
Gyulai Vidrák - SZECSKA Bikák 2019. február 10. vasárnap 24 - 59
Békéscsabai KK/B - Mezőberényi KK 2019. február 10. vasárnap 22 - 16
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. február 10. vasárnap 91 - 60
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2019. február 10. vasárnap 62 - 75
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Csípős Darazsak 2019. február 10. vasárnap 51 - 79
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. február 10. vasárnap 54 - 56
Soproni Tigrisek Deák tér - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. február 10. vasárnap 65 - 55
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. február 10. vasárnap 44 - 80
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Tatai Mosómedvék 2019. február 9. szombat 28 - 106
Tatai Mosómedvék - Szorgos Darazsak 2019. február 9. szombat 45 - 56
Szorgos Darazsak - Tatabányai KC 2019. február 9. szombat 98 - 17
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. február 9. szombat 75 - 22
Soproni Sportiskolás Farkasok - Villámló Tigrisek 2019. február 9. szombat 43 - 51
Villámló Tigrisek - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. február 9. szombat 26 - 87
E csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Feketés Darazsak 2019. február 10. vasárnap 40 - 59
Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. február 10. vasárnap 38 - 42
Soproni Sportiskolás Elefántok - Győri KC Vizslák 2019. február 10. vasárnap 63 - 33
F csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - OSE Mókusok 2019. február 10. vasárnap 34 - 69
OSE Mókusok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. február 10. vasárnap 52 - 51
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Harcias Kenguruk 2019. február 10. vasárnap 67 - 48
G csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mórás Cápák - Harcos Darazsak 2019. február 10. vasárnap 32 - 19
Kövesdi Zsiráfok - Mórás Cápák 2019. február 10. vasárnap 35 - 28
Harcos Darazsak - Kövesdi Zsiráfok 2019. február 10. vasárnap 35 - 41
H csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Oroszlánok - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. február 9. szombat 38 - 23
Vidám Kenguruk - Mezőörsi Oroszlánok 2019. február 9. szombat 36 - 29
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Vidám Kenguruk 2019. február 9. szombat 22 - 27
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Lovagok - Gyönyűi Harcsák 2019. február 9. szombat 62 - 4
Hunyadis Darazsak - Győri KC Kenguruk 2019. február 9. szombat 43 - 48
Gyönyűi Harcsák - Győri KC Kenguruk 2019. február 9. szombat 14 - 36
Győri KC Lovagok - Hunyadis Darazsak 2019. február 9. szombat 55 - 18
J csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Párducok - Sportdarázs 2019. február 10. vasárnap 58 - 27
Lackneros Darazsak - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. február 10. vasárnap 48 - 25
Győri KC Párducok - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. február 10. vasárnap 64 - 12
Sportdarázs - Lackneros Darazsak 2019. február 10. vasárnap 63 - 26
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. február 10. vasárnap 62 - 17
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. február 10. vasárnap 48 - 62
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Ifjú Sólyomfiókák 2019. február 10. vasárnap 29 - 68
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. február 10. vasárnap 106 - 26
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. február 10. vasárnap 54 - 75
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2019. február 10. vasárnap 12:30
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa DKK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. február 9. szombat 54 - 37
Zalakerámia ZTE KK/B - Kanizsa DKK 2019. február 9. szombat 53 - 49
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. február 9. szombat 52 - 67
D csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Zalakarosi Fókák 2019. február 23. szombat 72 - 31
Zalakarosi Fókák - Sólyomfiókák 2019. február 23. szombat 33 - 67
Sólyomfiókák - Kalózok 2019. február 23. szombat 61 - 50
E csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egerszegi Zsebibabák - Szárnyaló Sólyomfiókák 2019. február 10. vasárnap 17 - 97
Szárnyaló Sólyomfiókák - Tapolcai Vadmacskák 2019. február 10. vasárnap 2 - 0
Tapolcai Vadmacskák - Egerszegi Zsebibabák 2019. február 10. vasárnap 0 - 2
F csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Hévíz SK 2019. február 10. vasárnap 47 - 22
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Gepárdok 2019. február 10. vasárnap 80 - 21
Hévíz SK - Körmendi Törpördögök/B 2019. február 10. vasárnap 12 - 102
6. régió
A csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - GYKSE Szekszárd 2019. február 10. vasárnap 71 - 42
GYKSE Szekszárd - KASI/A 2019. február 10. vasárnap 50 - 60
KASI/A - KASI/B 2019. február 10. vasárnap 64 - 60
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. február 10. vasárnap 09:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS 2019. február 10. vasárnap 10:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 10. vasárnap 12:00
C csoport Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. február 9. szombat 43 - 88
PVSK Nemzeti Akadémia/A - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. február 9. szombat 11:00
PVSK Nemzeti Akadémia/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. február 9. szombat 12:30
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Monok SE 2019. február 9. szombat 48 - 40
Monok SE - Kozármisleny SE/A 2019. február 9. szombat 15:30
Kozármisleny SE/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2019. február 9. szombat 21 - 48
E csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - Bonyhádi KSE 2019. február 10. vasárnap 54 - 57
KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. február 10. vasárnap 76 - 21
Bonyhádi KSE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. február 10. vasárnap 57 - 29
Gyakorlós Törpék - KASI/C 2019. február 10. vasárnap 28 - 56
F csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/E - Komló Sport 2019. február 10. vasárnap 46 - 36
KASI/D - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. február 10. vasárnap 37 - 30
Komló Sport - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. február 10. vasárnap 72 - 29
KASI/E - KASI/D 2019. február 10. vasárnap 61 - 25
7. régió
A csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. február 9. szombat 49 - 82
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai NKK/A 2019. február 9. szombat 117 - 42
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. február 9. szombat 41 - 68
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. február 10. vasárnap 55 - 61
Pityke KSE - Bajai Bácska FKE 2019. február 10. vasárnap 76 - 81
Kecskeméti KA Gepárdok - Pityke KSE 2019. február 10. vasárnap 84 - 71
C csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - FTSI Darvas Iskola 2019. február 10. vasárnap 60 - 41
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA Amazonok 2019. február 10. vasárnap 39 - 41
FTSI Darvas Iskola - FTSI Platán Iskola 2019. február 10. vasárnap 46 - 56
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKSE Kosársuli - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. február 10. vasárnap 62 - 52
FTSI József A. Iskola - JKSE Kosársuli 2019. február 10. vasárnap 50 - 53
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI József A. Iskola 2019. február 10. vasárnap 71 - 47
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - Miklósi KékRókák 2019. február 9. szombat 09:00
FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. február 9. szombat 47 - 68
Miklósi KékRókák - FTSI Constantinum 1. 2019. február 9. szombat 11:30
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. február 10. vasárnap 13:45
Kecskeméti KA Villámok - Baja MNAMK Rakétái 2019. február 10. vasárnap 15:00
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kecskeméti KA Villámok 2019. február 10. vasárnap 53 - 37
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - Kécskei Vidrák 2019. február 9. szombat 63 - 30
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Nagykőrösi Sólymok 2019. február 9. szombat 59 - 56
Kecskeméti KC Mátyás - Nagykőrösi Sólymok 2019. február 9. szombat 32 - 34
Kécskei Vidrák - Nagykőrösi Sólymok 2019. február 9. szombat 12:45
H csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Lehel Kosársuli 2019. február 9. szombat 65 - 77
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. február 9. szombat 24 - 35
CEKK - Kecskeméti KC Halas 2019. február 9. szombat 119 - 9
Lehel Kosársuli - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. február 9. szombat 123 - 7
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - DKKA Békák 2019. február 9. szombat 76 - 31
DKKA Békák - Atomerőmű SE 2019. február 9. szombat 39 - 60
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2019. február 9. szombat 60 - 68
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - DKKA Vezérek 2019. február 17. vasárnap 52 - 70
DKKA Vezérek - Marcali Szürkefarkasok 2019. február 17. vasárnap 57 - 44
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Ördögök 2019. február 17. vasárnap 12:00
C csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - VUKE U11 fiú 2019. február 9. szombat 54 - 51
VUKE U11 fiú - Velencei Vadkacsák 2019. február 9. szombat 54 - 53
Velencei Vadkacsák - Kenguru Füred 2019. február 9. szombat 57 - 46
D csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugrómókusok - Pákozdi Kócsagok 2019. február 10. vasárnap 42 - 39
Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Párducok 2019. február 10. vasárnap 43 - 35
Várpalotai Párducok - DKKA Ugrómókusok 2019. február 10. vasárnap 24 - 65
E csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok 2019. február 9. szombat 70 - 54
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK 2019. február 9. szombat 53 - 38
Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. február 9. szombat 35 - 46
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - VUKE U11 vegyes 2019. február 10. vasárnap 42 - 29
VUKE U11 fiú - Velencei Vízipókok 2019. február 10. vasárnap 15:15
Velencei Vízipókok - DKKA Tigrisek 2019. február 10. vasárnap 40 - 26
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. február 10. vasárnap 15 - 14 Pál Roland, Matóczay Bálint
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 2019. február 10. vasárnap 55 - 73 Pál Roland, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - BEAC Vizslák 2019. február 10. vasárnap 54 - 63 Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Farkasrét - Grosics Vizslák 2019. február 9. szombat 18 - 46 Gruber Nikolett Lilla, Kutrik Andrea
Budapesti Honvéd Sólymok - MAFC Farkasrét 2019. február 9. szombat 71 - 40 Hartai Tamás, Bárány Levente
Grosics Vizslák - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. február 9. szombat 59 - 74 Hartai Tamás, Bárány Levente
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Budapest Csepel 2019. február 10. vasárnap 41 - 52 Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
Kölökös Törpék - Vasas Amazonok 2019. február 10. vasárnap 37 - 49 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budapest Csepel - Kölökös Törpék 2019. február 10. vasárnap 51 - 41 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Pannónia Vasas 2019. február 9. szombat 33 - 45 Csoma Viktor, Bujtor Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - BLF Kenguruk 2019. február 9. szombat 42 - 34 Kapros Roland, Csoma Viktor
Pannónia Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. február 9. szombat 41 - 46 Kapros Roland, Bujtor Péter
E csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - Dűlői Kaszások 2019. február 9. szombat 45 - 49 Bárány Levente, Matejovics Márk
Újpest-MT/A - Csata Garfield 2019. február 9. szombat 46 - 41 Bárány Levente, Matejovics Márk
Dűlői Kaszások - Újpest-MT/A 2019. február 9. szombat 46 - 43 Gruber Nikolett Lilla, Kutrik Andrea
F csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - BLF/Honvéd 2019. február 9. szombat 47 - 18 Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Dániel Pezsman
Zuglói Sasok - Zuglói Sasok Herman 2019. február 9. szombat 27 - 43 Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Dániel Pezsman
BLF/Honvéd - Zuglói Sasok 2019. február 9. szombat 16 - 57 Magyar Zoltán, Zádeczki Donát László
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Bakáts - Malév Pandák 2019. február 10. vasárnap 41 - 45 Magyar Zoltán, Hőgerl Bence
Török Sasfiókák - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. február 10. vasárnap 40 - 45 Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára
Malév Pandák - Török Sasfiókák 2019. február 10. vasárnap 45 - 43 Nagy István, Lőrincz Erzsébet Sára
H csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - MTK Budapest 2019. február 10. vasárnap 39 - 47 Matics Sándor, Csoma Viktor
MTK Budapest - JKC/A 2019. február 10. vasárnap 23 - 64 Matics Sándor, Csoma Viktor
JKC/A - Békási Kaszások 2019. február 10. vasárnap 31 - 59 Magyar Zoltán, Hőgerl Bence
I csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Kisvizslák - Budapesti Honvéd Falcons 2019. február 10. vasárnap 29 - 40 Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla
Csata Pónik - BEAC Kisvizslák 2019. február 10. vasárnap 23 - 26 Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman
Budapesti Honvéd Falcons - Csata Pónik 2019. február 10. vasárnap 56 - 13 Steiner Máté, Török Béla
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. február 9. szombat 28 - 31 Havas Gábor, Süveges Zalán
SZSE Teri - Kéksárga Gepárdok 2019. február 9. szombat 59 - 37 Havas Gábor, Szőke Gábor
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - SZSE Teri 2019. február 9. szombat 30 - 50 Szőke Gábor, Süveges Zalán
K csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Okapik - MAFC Csíkihegyek 2019. február 9. szombat 31 - 43 Magyar Zoltán, Zádeczki Donát László
Római Kaszások - Kéksárga Okapik 2019. február 9. szombat 28 - 33 Matejovics Márk, Lőrincz Erzsébet Sára
MAFC Csíkihegyek - Római Kaszások 2019. február 9. szombat 36 - 46 Matejovics Márk, Lőrincz Erzsébet Sára
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. február 9. szombat 40 - 27 Havas Gábor, Boros Krisztina
Budai Aranysakálok - KLKS Benkő 2019. február 9. szombat 26 - 26 Havas Gábor, Süveges Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Budai Aranysakálok 2019. február 9. szombat 30 - 35 Szőke Gábor, Boros Krisztina
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpillák - Pasa Csillagok 2019. február 10. vasárnap 21 - 42 Havas Gábor, Novák Zsuzsanna
Budafoki Békák - Törekvés Törpillák 2019. február 10. vasárnap 72 - 35 Havas Gábor, Novák Zsuzsanna
Pasa Csillagok - Budafoki Békák 2019. február 10. vasárnap 20 - 34 Havas Gábor, Novák Zsuzsanna
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS Titánok - Vasas Akadémia U10 2019. február 9. szombat 08:30 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
Ziccer Pumák - KKS Titánok 2019. február 9. szombat 09:45 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
Vasas Akadémia U10 - Ziccer Pumák 2019. február 9. szombat 11:00 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Ziccer Bocsok 2019. február 9. szombat 78 - 25 Szőke Gábor, Boros Krisztina
Budapest Blazers - SZPA-HSE 2019. február 9. szombat 24 - 71 Pál Roland, Sebestyén Elemér Richárd
Ziccer Bocsok - Budapest Blazers 2019. február 9. szombat 44 - 32 Pál Roland, Sebestyén Elemér Richárd
P csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Keresztúri Méhecskék 2019. február 9. szombat 12:15 Horváth Péter, Horváth Brúnó József
PSE Párducok - Vasas Bolhák 2019. február 9. szombat 13:30 Horváth Péter, Horváth Brúnó József
Keresztúri Méhecskék - PSE Párducok 2019. február 9. szombat 14:45 Horváth Péter, Horváth Brúnó József
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. február 10. vasárnap 15 - 30 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
VUA Törpék - Malév Zsiráfok 2019. február 10. vasárnap 25 - 18 Boros Krisztina, Kutrik Andrea
ICT - Szárnyaló Mókusok - VUA Törpék 2019. február 10. vasárnap 43 - 23 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
R csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/B - Törekvés Törpicúrok 2019. február 9. szombat 12:15 Horváth Kinga, Konta Csanád János
Törekvés Törpicúrok - BEAC Petőfi 2019. február 9. szombat 13:30 Horváth Kinga, Konta Csanád János
Budafoki Bolhák - Újpest-MT/B 2019. február 9. szombat 25 - 45 Török Béla, Kutrik Andrea
BEAC Petőfi - Budafoki Bolhák 2019. február 9. szombat 58 - 31 Török Béla, Kutrik Andrea
S csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Flamingók - JKC/Molnár 2019. február 10. vasárnap 20 - 1 Szilágyi Tamás, Winkler Áron
JKC/Molnár - HSE 2019. február 10. vasárnap 36 - 41 Szilágyi Tamás, Winkler Áron
Ziccer Kistigrisek - Kéksárga Flamingók 2019. február 10. vasárnap 8 - 0 Adjudani Dániel Pezsman, Waigand Ágoston
HSE - Ziccer Kistigrisek 2019. február 10. vasárnap 20 - 63 Török Béla, Waigand Ágoston
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei Kölyökfarkasok - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. február 9. szombat 80 - 41
DMTK Haraszti Sasok/A - Gödi SE 2019. február 9. szombat 54 - 59
Gödi SE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. február 9. szombat 58 - 55
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Pilis Basket 2019. február 10. vasárnap 48 - 26
Pilis Basket - Radobasket - BDSE 2019. február 10. vasárnap 17 - 83
Radobasket - BDSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. február 10. vasárnap 69 - 33
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. február 10. vasárnap 35 - 70
Gödi SE - Dk. Kiscicák - PAFC Basket 2019. február 10. vasárnap 39 - 91
PAFC Basket - Herceghalmi Tigrisek 2019. február 10. vasárnap 68 - 18
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Bocsok - ELITE Rínók 2019. február 9. szombat 20 - 0
ELITE Rínók - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. február 9. szombat 0 - 20
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - BSC Bocsok 2019. február 9. szombat 47 - 23
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket Bicske - BKG-VMG DSE 2019. február 9. szombat 53 - 20
BKG-VMG DSE - Viadukt SE 2019. február 9. szombat 10 - 34
Viadukt SE - Radobasket Bicske 2019. február 9. szombat 9 - 29
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - Radobasket-Érd 2019. február 9. szombat 60 - 26
BKG DSE - KLKS-VVSK 2019. február 9. szombat 27 - 39
Radobasket-Érd - BKG DSE 2019. február 9. szombat 23 - 66
Pátyi SE - KLKS-VVSK 2019. február 9. szombat 25 - 52
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - FKE Kőrösi 2019. február 9. szombat 26 - 29
FKE Kőrösi - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. február 9. szombat 21 - 54
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. február 9. szombat 69 - 7

Megyei szövetségek