Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. január 20. vasárnap 63 - 37
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. január 20. vasárnap 54 - 31
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. január 20. vasárnap 27 - 84
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Karcagi SE Farkaskölykök 2019. január 19. szombat 10:00
Karcagi SE Farkaskölykök - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. január 19. szombat 11:15
ACS Wildcats Baia Mare I. - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. január 19. szombat 76 - 34
C csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum/B - NYKK Eötvös 2019. január 19. szombat 22 - 36
NYKK Eötvös - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. január 19. szombat 9 - 70
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. január 19. szombat 59 - 21
D csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúböszörményi TE - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. január 20. vasárnap 41 - 44
Hajdúhadházi Farkasok KK - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. január 20. vasárnap 57 - 25
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE 2019. január 20. vasárnap 27 - 61
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Wildcats Baia Mare II. - BKGDSE-Ebes 2019. január 19. szombat 25 - 29
Zsákoló Zsiráfok - Hadházi Farkasok KK 2019. január 19. szombat 40 - 26
Hadházi Farkasok KK - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. január 19. szombat 11 - 74
Zsákoló Zsiráfok - BKGDSE-Ebes 2019. január 19. szombat 20 - 78
2. régió
A csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. január 20. vasárnap 09:30
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok 2019. január 20. vasárnap 11:00
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok 2019. január 20. vasárnap 12:30
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK 2019. január 19. szombat 64 - 31
MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. január 19. szombat 39 - 61
DVTK - MVSI Vadmacskák 2019. január 19. szombat 65 - 62
C csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - Beszterce KK Bolyky 2019. január 20. vasárnap 46 - 16
Beszterce KK Bolyky - Beszterce KK 2019. január 20. vasárnap 16 - 64
Beszterce KK - MEAFC Basket Bulls 2019. január 20. vasárnap 39 - 28
D csoport PSZF terem (1148 Budapest Buzogány utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Struccolók 2019. január 19. szombat 17 - 73
MEAFC Struccolók - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. január 19. szombat 62 - 45
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgó Basket Szécsény 2019. január 19. szombat 76 - 30
E csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Encs - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. január 20. vasárnap 31 - 24
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Fürge Gyík DSE 2019. január 20. vasárnap 21 - 54
Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. január 20. vasárnap 75 - 23
F csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - Szerencs VSE 2019. január 19. szombat 38 - 54
Salgótarjáni KI - MEAFC Kossuth 2019. január 19. szombat 21 - 42
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI 2019. január 19. szombat 51 - 31
3. régió
A csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. január 20. vasárnap 37 - 85
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Sasok 2019. január 20. vasárnap 98 - 45
Szolnoki Sasok - SZEDEÁK Villámok 2019. január 20. vasárnap 63 - 68
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. január 20. vasárnap 52 - 27
ACS Baschet Star Oradea III. - Vásárhelyi Villámok 2019. január 20. vasárnap 30 - 38
Vásárhelyi Villámok - Szolnoki Kisbaglyok 2019. január 20. vasárnap 44 - 50
C csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Párducok 2019. január 20. vasárnap 47 - 56
Vásárhelyi Párducok - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. január 20. vasárnap 32 - 47
ACS Baschet Star Oradea II. - SZEDEÁK Bikák 2019. január 20. vasárnap 57 - 28
D csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Karolina 2019. január 19. szombat 47 - 18
SZEDEÁK Karolina - Szeged KE - Vadmacskák 2019. január 19. szombat 6 - 60
Szeged KE - Vadmacskák - SZEDEÁK Dózsa 2019. január 19. szombat 31 - 28
E csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - Szeged KE - Madách 2019. január 20. vasárnap 10:00
Szeged KE - Madách - West Activ Timisoara 2019. január 20. vasárnap 11:30
West Activ Timisoara - Békési Heppes Szöcskék 2019. január 20. vasárnap 13:00
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kacsák - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. január 20. vasárnap 63 - 36
SZEDEÁK Boni-Csikók - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. január 20. vasárnap 36 - 75
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Kacsák 2019. január 20. vasárnap 54 - 56
G csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Béke - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. január 19. szombat 28 - 30
ACS Baschet Star Oradea IV. - Szeged KE - Hópárducok 2019. január 19. szombat 15:00
Szeged KE - Hópárducok - SZEDEÁK Béke 2019. január 19. szombat 16:30
H csoport Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - Kisújszállási SE 2019. január 19. szombat 62 - 33
HSA Sasok - Szeged KE - Karolina 2019. január 19. szombat 80 - 24
Kisújszállási SE - Szeged KE - Karolina 2019. január 19. szombat 57 - 24
Békéscsabai KK/A - HSA Sasok 2019. január 19. szombat 49 - 56
I csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Ricsilla-Kunszentmárton 2019. január 19. szombat 33 - 29
Mezőberényi KK - Szentesi KK 2019. január 19. szombat 31 - 70
Ricsilla-Kunszentmárton - Mezőberényi KK 2019. január 19. szombat 105 - 33
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Szentesi KK 2019. január 19. szombat 43 - 74
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. január 20. vasárnap 73 - 42
OSE Simbák - Csípős Darazsak 2019. január 20. vasárnap 68 - 48
Soproni Tigrisek Deák tér - OSE Simbák 2019. január 20. vasárnap 38 - 67
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Szorgos Darazsak 2019. január 20. vasárnap 64 - 10
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. január 20. vasárnap 31 - 119
Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. január 20. vasárnap 47 - 61
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Mosómedvék - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. január 20. vasárnap 69 - 74
Villámló Tigrisek - Tatai Mosómedvék 2019. január 20. vasárnap 34 - 67
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Villámló Tigrisek 2019. január 20. vasárnap 59 - 29
D csoport Kodály Zoltán Általános Iskola (3000 Hatvan Géza fejedelem utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Farkasok - Tatabányai KC 2019. január 9. szerda 52 - 65
Tatabányai KC - Feketés Darazsak 2019. január 19. szombat 37 - 63
Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. január 19. szombat 60 - 40
E csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. január 20. vasárnap 14 - 83
OSE Mókusok - Győri KC Vizslák 2019. január 20. vasárnap 55 - 36
Soproni Sportiskolás Párducok - OSE Mókusok 2019. január 20. vasárnap 71 - 13
F csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. január 20. vasárnap 28 - 35
Mórás Cápák - Harcias Kenguruk 2019. január 20. vasárnap 13 - 32
Soproni Sportiskolás Elefántok - Mórás Cápák 2019. január 20. vasárnap 52 - 20
G csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Kövesdi Zsiráfok 2019. január 12. szombat 74 - 34
Kövesdi Zsiráfok - Mezőörsi Oroszlánok 2019. január 12. szombat 58 - 46
Mezőörsi Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. január 12. szombat 27 - 94
H csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Kenguruk - Harcos Darazsak 2019. január 20. vasárnap 0 - 2
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Vidám Kenguruk 2019. január 20. vasárnap 0 - 2
Győri KC Kenguruk - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. január 20. vasárnap 0 - 2
Harcos Darazsak - Vidám Kenguruk 2019. január 20. vasárnap 26 - 43
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Lovagok - Győri KC Párducok 2019. január 20. vasárnap 2 - 0
Hunyadis Darazsak - Gyönyűi Harcsák 2019. január 20. vasárnap 2 - 0
Győri KC Párducok - Gyönyűi Harcsák 2019. január 20. vasárnap 69 - 0
Győri KC Lovagok - Hunyadis Darazsak 2019. január 20. vasárnap 0 - 2
5. régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. január 20. vasárnap 85 - 27
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. január 20. vasárnap 39 - 68
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2019. január 20. vasárnap 50 - 68
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Kanizsai Mókusok 2019. január 20. vasárnap 80 - 35
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. január 20. vasárnap 11:15
Kanizsai Mókusok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2019. január 20. vasárnap 34 - 63
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. január 19. szombat 63 - 43
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. január 19. szombat 43 - 49
Zalakerámia ZTE KK/B - Kalózok 2019. január 19. szombat 66 - 52
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Sólyomfiókák 2019. január 20. vasárnap 53 - 41
Egerszegi Zsebibabák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. január 20. vasárnap 39 - 59
Sólyomfiókák - Egerszegi Zsebibabák 2019. január 20. vasárnap 65 - 24
E csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Tapolcai Vadmacskák 2019. január 19. szombat 54 - 58
Zalakarosi Fókák - Körmendi Törpördögök/B 2019. január 19. szombat 10 - 72
Tapolcai Gepárdok - Körmendi Törpördögök/B 2019. január 19. szombat 24 - 89
Tapolcai Vadmacskák - Zalakarosi Fókák 2019. január 19. szombat 43 - 60
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. január 20. vasárnap 66 - 29
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/A 2019. január 20. vasárnap 52 - 67
KASI/A - KASI/B 2019. január 20. vasárnap 50 - 61
B csoport Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7173 Zomba Rákóczi utca 84.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - GYKSE Szekszárd 2019. január 20. vasárnap 37 - 44
Dombóvári KS - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. január 20. vasárnap 58 - 48
GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS 2019. január 20. vasárnap 63 - 57
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. január 20. vasárnap 14:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2019. január 20. vasárnap 15:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. január 20. vasárnap 17:00
D csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2019. január 20. vasárnap 38 - 44
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE/A 2019. január 20. vasárnap 63 - 58
Kozármisleny SE/A - KASI/C 2019. január 20. vasárnap 51 - 39
E csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - Gyakorlós Törpék 2019. január 19. szombat 70 - 38
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Monok SE 2019. január 19. szombat 28 - 97
Gyakorlós Törpék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. január 19. szombat 67 - 19
F csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/E - KASI/D 2019. január 20. vasárnap 57 - 22
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. január 20. vasárnap 55 - 17
KASI/D - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. január 20. vasárnap 41 - 23
KASI/E - Bonyhádi KSE 2019. január 20. vasárnap 37 - 39
7. régió
A csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. január 19. szombat 83 - 33
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. január 19. szombat 23 - 61
Kecskeméti KA Mitugrász - Bajai Bácska FKE 2019. január 19. szombat 68 - 53
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/A - Pityke KSE 2019. január 19. szombat 70 - 57
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK/A 2019. január 19. szombat 43 - 38
Pityke KSE - Kecskeméti KA Amazonok 2019. január 19. szombat 66 - 41
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. január 19. szombat 29 - 74
JKSE Kosársuli - FTSI Platán Iskola 2019. január 19. szombat 59 - 66
Kecskeméti KA Gepárdok - JKSE Kosársuli 2019. január 19. szombat 68 - 36
D csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI József A. Iskola - FTSI Darvas Iskola 2019. január 19. szombat 67 - 69
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI József A. Iskola 2019. január 19. szombat 41 - 50
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. január 19. szombat 87 - 73
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Baja MNAMK Rakétái - FTSI Constantinum 1. 2019. január 20. vasárnap 09:00
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Baja MNAMK Rakétái 2019. január 20. vasárnap 10:15
FTSI Constantinum 1. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. január 20. vasárnap 29 - 69
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - Miklósi KékRókák 2019. január 20. vasárnap 43 - 53
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KA Villámok 2019. január 20. vasárnap 32 - 42
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KC Mátyás 2019. január 20. vasárnap 58 - 38
G csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. január 19. szombat 34 - 64
CEKK - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. január 19. szombat 56 - 60
Nagykőrösi Sólymok - CEKK 2019. január 19. szombat 72 - 66
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. január 19. szombat 66 - 49
H csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Batthyány L. Iskola - Kécskei Vidrák 2019. január 19. szombat 09:00
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KC Halas 2019. január 19. szombat 10:15
8. régió
A csoport Marcali Városi Sportcarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - Atomerőmű SE 2019. január 20. vasárnap 64 - 80
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2019. január 20. vasárnap 67 - 100
DKKA Darazsak - Marcali Szürkefarkasok 2019. január 20. vasárnap 86 - 69
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - Velencei Vadkacsák 2019. január 20. vasárnap 45 - 37
Velencei Vadkacsák - DKKA Békák 2019. január 20. vasárnap 31 - 38
DKKA Békák - DKKA Ördögök 2019. január 20. vasárnap 70 - 51
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Vezérek - VUKE U11 fiú 2019. január 20. vasárnap 56 - 58
VUKE U11 fiú - DKKA Ugrómókusok 2019. január 20. vasárnap 44 - 47
DKKA Ugrómókusok - DKKA Vezérek 2019. január 20. vasárnap 35 - 55
D csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - Várpalotai Párducok 2019. január 20. vasárnap 42 - 35
Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Sárkányok 2019. január 20. vasárnap 53 - 42
Várpalotai Párducok - Várpalotai Sárkányok 2019. január 20. vasárnap 54 - 53
Kenguru Füred - Pákozdi Kócsagok 2019. január 20. vasárnap 54 - 34
E csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. január 19. szombat 32 - 59
Fűzfői AK - VUKE U11 vegyes 2019. január 19. szombat 14:15
DKKA Tigrisek - VUKE U11 vegyes 2019. január 19. szombat 51 - 38
Dunaújvárosi Sárkányok - Fűzfői AK 2019. január 19. szombat 16:45
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - MAFC Farkasrét 2019. január 20. vasárnap 79 - 12 Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 2019. január 20. vasárnap 48 - 80 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
MAFC Farkasrét - BEAC Vizslák 2019. január 20. vasárnap 23 - 98 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. január 20. vasárnap 72 - 65 Gaál Norbert, Hőgerl Bence
Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. január 20. vasárnap 41 - 74 Gaál Norbert, Hőgerl Bence
Budapesti Honvéd Sólymok - Vasas Amazonok 2019. január 20. vasárnap 70 - 56 Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
C csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kölökös Törpék - BLF Kenguruk 2019. január 19. szombat 41 - 37 Nagy István, Szőts Dávid István
Grosics Vizslák - Kölökös Törpék 2019. január 19. szombat 57 - 31 Matóczay Bálint, Steiner Máté
BLF Kenguruk - Grosics Vizslák 2019. január 19. szombat 25 - 47 Matóczay Bálint, Steiner Máté
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Budapest Csepel 2019. január 20. vasárnap 19 - 40 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
Csata Garfield - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. január 20. vasárnap 40 - 42 Matóczay Bálint, Pál Roland
Budapest Csepel - Csata Garfield 2019. január 20. vasárnap 45 - 24 Pál Roland, Hőgerl Bence
E csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Zuglói Sasok Herman 2019. január 19. szombat 46 - 19 Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
Pannónia Vasas - Újpest-MT/A 2019. január 19. szombat 44 - 32 Horváth Kinga, Pál Roland
Zuglói Sasok Herman - Pannónia Vasas 2019. január 19. szombat 31 - 50 Horváth Kinga, Pál Roland
F csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. január 19. szombat 53 - 13 Szőts Dávid István, Pál Roland
Dűlői Kaszások - Zuglói Sasok 2019. január 19. szombat 42 - 28 Szőts Dávid István, Pál Roland
Budapesti Honvéd Bakáts - Dűlői Kaszások 2019. január 19. szombat 33 - 52 Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/A - BLF/Honvéd 2019. január 20. vasárnap 0 - 2 Hartai Tamás, Adjudani Dániel Pezsman
Török Sasfiókák - JKC/A 2019. január 20. vasárnap 2 - 0 Bárány Levente, Török Béla
BLF/Honvéd - Török Sasfiókák 2019. január 20. vasárnap 38 - 25 Bárány Levente, Török Béla
H csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - BEAC Kisvizslák 2019. január 20. vasárnap 43 - 31 Csoma Viktor, Waigand Ágoston
Malév Pandák - MTK Budapest 2019. január 20. vasárnap 50 - 41 Csoma Viktor, Waigand Ágoston
BEAC Kisvizslák - Malév Pandák 2019. január 20. vasárnap 31 - 53 Hartai Tamás, Adjudani Dániel Pezsman
I csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Békási Kaszások 2019. január 19. szombat 0 - 2 Sebestyén Elemér Richárd , Szabó Péter
Csata Pónik - Kéksárga Gepárdok 2019. január 19. szombat 2 - 0 Sebestyén Elemér Richárd , Szabó Péter
Békási Kaszások - Csata Pónik 2019. január 19. szombat 62 - 21 Szabó István, Konta Csanád János
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Okapik - SZSE Teri 2019. január 19. szombat 29 - 48 Bujtor Péter, Győri Ferenc
Budapesti Honvéd Falcons - Kéksárga Okapik 2019. január 19. szombat 72 - 19 Bujtor Péter, Győri Ferenc
SZSE Teri - Budapesti Honvéd Falcons 2019. január 19. szombat 24 - 43 Nagy István, Steiner Máté
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. január 19. szombat 0 - 2 Szőke Gábor, Boros Krisztina
Római Kaszások - KLKS Benkő 2019. január 19. szombat 2 - 0 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Római Kaszások 2019. január 19. szombat 47 - 38 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budai Aranysakálok - MAFC Csíkihegyek 2019. január 19. szombat 0 - 2 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
Törekvés Törpillák - Budai Aranysakálok 2019. január 19. szombat 2 - 0 Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina
MAFC Csíkihegyek - Törekvés Törpillák 2019. január 19. szombat 56 - 14 Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS Titánok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. január 20. vasárnap 0 - 2 Korhetz Szilárd, Boros Krisztina
Budafoki Békák - KKS Titánok 2019. január 20. vasárnap 2 - 0 Korhetz Szilárd, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Budafoki Békák 2019. január 20. vasárnap 38 - 45 Konta Csanád János, Kutrik Andrea
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pasa Csillagok - SZPA-HSE 2019. január 19. szombat 2 - 0 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
Ziccer Pumák - Pasa Csillagok 2019. január 19. szombat 18 - 31 Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán
SZPA-HSE - Ziccer Pumák 2019. január 19. szombat 0 - 2 Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán
O csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U10 - Budapest Blazers 2019. január 19. szombat 0 - 2 Steiner Máté, Waigand Ágoston
Budapest Blazers - Vasas Bolhák 2019. január 19. szombat 2 - 0 Gruber Nikolett Lilla, Korhetz Szilárd
Vasas Bolhák - Vasas Akadémia U10 2019. január 19. szombat 2 - 0 Gruber Nikolett Lilla, Korhetz Szilárd
P csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - PSE Párducok 2019. január 19. szombat 24 - 41 Szabó István, Szabó Péter
Ziccer Bocsok - Malév Zsiráfok 2019. január 19. szombat 27 - 13 Sebestyén Elemér Richárd , Konta Csanád János
PSE Párducok - Ziccer Bocsok 2019. január 19. szombat 22 - 56 Sebestyén Elemér Richárd , Konta Csanád János
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - VUA Törpék 2019. január 20. vasárnap 82 - 26 Szőke Gábor, Süveges Zalán
Újpest-MT/B - Keresztúri Méhecskék 2019. január 20. vasárnap 13 - 69 Szőke Gábor, Süveges Zalán
VUA Törpék - Újpest-MT/B 2019. január 20. vasárnap 37 - 11 Korhetz Szilárd, Boros Krisztina
R csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpicúrok - Kéksárga Flamingók 2019. január 20. vasárnap 2 - 0 Győri Ferenc, Matejovics Márk
Kéksárga Flamingók - BEAC Petőfi 2019. január 20. vasárnap 0 - 2 Győri Ferenc, Matejovics Márk
ICT - Szárnyaló Mókusok - Törekvés Törpicúrok 2019. január 20. vasárnap 44 - 13 Bárány Levente, Lőrincz Erzsébet Sára
BEAC Petőfi - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. január 20. vasárnap 22 - 44 Bárány Levente, Lőrincz Erzsébet Sára
S csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - JKC/Molnár 2019. január 19. szombat 70 - 13 Németh Fanni , Zádeczki Donát László
JKC/Molnár - HSE 2019. január 19. szombat 20 - 0 Zádeczki Donát László, Németh Fanni
WSE - Budafoki Bolhák 2019. január 19. szombat 0 - 20 Korhetz Szilárd, Waigand Ágoston
HSE - WSE 2019. január 19. szombat 20 - 0 Szőts Dávid István, Korhetz Szilárd
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei Kölyökfarkasok - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. január 20. vasárnap 60 - 57
DMTK Haraszti Sasok/A - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. január 20. vasárnap 62 - 36
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. január 20. vasárnap 43 - 82
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Herceghalmi Tigrisek 2019. január 20. vasárnap 65 - 29
Herceghalmi Tigrisek - Pilis Basket 2019. január 20. vasárnap 35 - 58
Pilis Basket - Gödi SE 2019. január 20. vasárnap 32 - 66
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Rínók - Radobasket - BDSE 2019. január 19. szombat 20 - 81
Gödi SE - Dk. Kiscicák - ELITE Rínók 2019. január 19. szombat 54 - 29
Radobasket - BDSE - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. január 19. szombat 88 - 30
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - PAFC Basket 2019. január 20. vasárnap 6 - 113
PAFC Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. január 20. vasárnap 81 - 19
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Pátyi SE 2019. január 20. vasárnap 44 - 23
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE - BSC Bocsok 2019. január 19. szombat 16 - 94
BSC Bocsok - Radobasket Bicske 2019. január 19. szombat 63 - 45
Radobasket Bicske - BKG-VMG DSE 2019. január 19. szombat 46 - 16
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - Viadukt SE 2019. január 19. szombat 19 - 72
BKG DSE - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. január 19. szombat 42 - 13
Viadukt SE - BKG DSE 2019. január 19. szombat 53 - 44
G csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - KLKS-VVSK 2019. január 19. szombat 0 - 20
KLKS-VVSK - FKE Kőrösi 2019. január 19. szombat 10:20
FKE Kőrösi - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. január 19. szombat 20 - 0

Megyei szövetségek