Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2018. november 25. vasárnap 67 - 29 Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge
Cívis Debreceni KA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare I. 2018. november 25. vasárnap 42 - 41 Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2018. november 25. vasárnap 27 - 60 Fülöp Ádám László, Pozsonyi Anna Csenge
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 25. vasárnap 26 - 48
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. november 25. vasárnap 53 - 33
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2018. november 25. vasárnap 48 - 40
C csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Hajdúböszörményi TE 2018. november 25. vasárnap 2 - 0 Fehérvári Gergely, Terjéki András
Hajdúböszörményi TE - NYKK Eötvös 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Rideg László, Terjéki András
NYKK Eötvös - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2018. november 25. vasárnap 19 - 83 Fehérvári Gergely, Rideg László
D csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2018. november 25. vasárnap 8 - 34
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2018. november 25. vasárnap 43 - 20
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Zsákoló Zsiráfok 2018. november 25. vasárnap 44 - 19
E csoport Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola (4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Wildcats Baia Mare II. - Hadházi Farkasok KK 2018. november 25. vasárnap 77 - 8
BKGDSE-Ebes - Hajdúhadházi Farkasok KK 2018. november 25. vasárnap 31 - 43
Hadházi Farkasok KK - BKGDSE-Ebes 2018. november 25. vasárnap 17 - 65
ACS Wildcats Baia Mare II. - Hajdúhadházi Farkasok KK 2018. november 25. vasárnap 16 - 25
2. régió
A csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. november 25. vasárnap 66 - 17
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok 2018. november 25. vasárnap 63 - 69
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2018. november 25. vasárnap 34 - 66
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. november 25. vasárnap 45 - 56
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Beszterce KK 2018. november 25. vasárnap 72 - 41
Beszterce KK - MVSI Vadmacskák 2018. november 25. vasárnap 41 - 65
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK - Beszterce KK Bolyky 2018. november 25. vasárnap 68 - 22
MEAFC Struccolók - DVTK 2018. november 25. vasárnap 22 - 72
Beszterce KK Bolyky - MEAFC Struccolók 2018. november 25. vasárnap 43 - 32
D csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2018. november 24. szombat 33 - 18
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Basket Bulls 2018. november 24. szombat 25 - 71
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. november 24. szombat 18 - 85
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Basket Bulls 2018. november 24. szombat 17 - 85
E csoport Városi Sportcsarnok (3860 Encs Akácos út 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. november 25. vasárnap 44 - 46
Szerencs VSE - Fürge Gyík DSE 2018. november 25. vasárnap 31 - 40
Salgótarjáni KI - Szerencs VSE 2018. november 25. vasárnap 42 - 31
DVTK-ÉLKSK Encs - Fürge Gyík DSE 2018. november 25. vasárnap 23 - 55
3. régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sasok - Vásárhelyi Villámok 2018. november 24. szombat 99 - 29 Mile Gábor, Tóth Viktor
Vásárhelyi Villámok - ACS Baschet Star Oradea I. 2018. november 24. szombat 30 - 133 Szpiró Balázs, Tóth Viktor
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Sasok 2018. november 24. szombat 109 - 48 Mile Gábor, Szpiró Balázs
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - SZEDEÁK Villámok 2018. november 25. vasárnap 58 - 65 Mezei Tibor, Szappanos Máté
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. 2018. november 25. vasárnap 74 - 35 Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
ACS Baschet Star Oradea II. - Szolnoki Kisbaglyok 2018. november 25. vasárnap 42 - 53 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
C csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Bikák - ACS Baschet Star Oradea III. 2018. november 24. szombat 20 - 70
ACS Baschet Star Oradea III. - SZEDEÁK Karolina 2018. november 24. szombat 73 - 16
SZEDEÁK Karolina - SZECSKA Bikák 2018. november 24. szombat 33 - 43
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Dózsa 2018. november 25. vasárnap 70 - 31
SZEDEÁK Dózsa - Békési Heppes Szöcskék 2018. november 25. vasárnap 49 - 30
Békési Heppes Szöcskék - Vásárhelyi Párducok 2018. november 25. vasárnap 22 - 59
E csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Boni-Csikók - Szeged KE - Madách 2018. november 24. szombat 14 - 33
Szeged KE - Vadmacskák - SZEDEÁK Boni-Csikók 2018. november 24. szombat 62 - 19
Szeged KE - Madách - Szeged KE - Vadmacskák 2018. november 24. szombat 26 - 39
F csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Béke - Vásárhelyi Kacsák 2018. november 24. szombat 34 - 41
Vásárhelyi Kacsák - West Activ Timisoara 2018. november 24. szombat 15 - 73
West Activ Timisoara - SZEDEÁK Béke 2018. november 24. szombat 90 - 17
G csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Sasok - Szeged KE - Hópárducok 2018. november 24. szombat 09:00
Szeged KE - Hópárducok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2018. november 24. szombat 0 - 2
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - HSA Sasok 2018. november 24. szombat 65 - 33
H csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - Szeged KE - Karolina 2018. november 24. szombat 74 - 12 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
Szeged KE - Karolina - ACS Baschet Star Oradea IV. 2018. november 24. szombat 4 - 81 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
ACS Baschet Star Oradea IV. - Békéscsabai KK/A 2018. november 24. szombat 34 - 19 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
I csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2018. november 24. szombat 44 - 33
Mezőberényi KK - Kisújszállási SE 2018. november 24. szombat 16 - 24
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Mezőberényi KK 2018. november 24. szombat 38 - 18
4. régió
A csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. november 25. vasárnap 43 - 40
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák 2018. november 25. vasárnap 54 - 74
OSE Simbák - Csípős Darazsak 2018. november 25. vasárnap 63 - 77
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Tigrisek Deák tér 2018. november 25. vasárnap 48 - 52
Soproni Tigrisek Deák tér - Tatai Mosómedvék 2018. november 25. vasárnap 68 - 39
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Orsolya 2018. november 25. vasárnap 40 - 57
C csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Villámló Tigrisek - Feketés Darazsak 2018. november 24. szombat 2 - 0
Feketés Darazsak - Szorgos Darazsak 2018. november 24. szombat 0 - 2
Szorgos Darazsak - Villámló Tigrisek 2018. november 24. szombat 39 - 36
D csoport UMF ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2018. november 25. vasárnap 0 - 2
Tatabányai KC - Győri KC Vizslák 2018. november 25. vasárnap 2 - 0
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Tatabányai KC 2018. november 25. vasárnap 124 - 33
E csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Mókusok - Soproni Sportiskolás Farkasok 2018. november 25. vasárnap 47 - 69
Harcias Kenguruk - OSE Mókusok 2018. november 25. vasárnap 46 - 48
Soproni Sportiskolás Farkasok - Harcias Kenguruk 2018. november 25. vasárnap 37 - 51
F csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kövesdi Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Párducok 2018. november 24. szombat 0 - 2
Mórás Cápák - Kövesdi Zsiráfok 2018. november 24. szombat 2 - 0
Soproni Sportiskolás Párducok - Mórás Cápák 2018. november 24. szombat 103 - 7
G csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Soproni Sportiskolás Elefántok 2018. november 25. vasárnap 0 - 2
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2018. november 25. vasárnap 2 - 0
Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2018. november 25. vasárnap 57 - 37
H csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Oroszlánok - Harcos Darazsak 2018. november 25. vasárnap 51 - 14
Győri KC Lovagok - Győri KC Kenguruk 2018. november 25. vasárnap 15:15
Harcos Darazsak - Győri KC Lovagok 2018. november 25. vasárnap 2 - 0
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Kenguruk 2018. november 25. vasárnap 2 - 0
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Párducok - Hunyadis Darazsak 2018. november 25. vasárnap 0 - 2
Gyönyűi Harcsák - Vidám Kenguruk 2018. november 25. vasárnap 0 - 2
Győri KC Párducok - Gyönyűi Harcsák 2018. november 25. vasárnap 11:30
Hunyadis Darazsak - Vidám Kenguruk 2018. november 25. vasárnap 10 - 28
5. régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólyomfiókák 2018. november 25. vasárnap 71 - 51
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Körmendi Törpördögök/A 2018. november 25. vasárnap 53 - 83
Ifjú Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2018. november 25. vasárnap 83 - 41
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. november 24. szombat 79 - 32
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. november 24. szombat 62 - 103
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2018. november 24. szombat 61 - 68
C csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Egerszegi Zsebibabák 2018. november 25. vasárnap 09:30
Zalakerámia ZTE KK/B - Kanizsai Mókusok 2018. november 25. vasárnap 10:40
D csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Sólyomfiókák 2018. november 25. vasárnap 24 - 57
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Tapolcai Gepárdok 2018. november 25. vasárnap 14:15
Zalakarosi Fókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. november 25. vasárnap 15:30
Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. november 25. vasárnap 19 - 63
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - GYKSE Szekszárd 2018. november 24. szombat 85 - 35
GYKSE Szekszárd - KASI/A 2018. november 24. szombat 34 - 85
KASI/A - KASI/B 2018. november 24. szombat 30 - 76
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. november 24. szombat 70 - 32
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. november 24. szombat 25 - 51
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. november 24. szombat 56 - 74
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2018. november 25. vasárnap 79 - 21
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Dombóvári KS 2018. november 25. vasárnap 49 - 62
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 25. vasárnap 47 - 48
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2018. november 24. szombat 26 - 46
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C 2018. november 24. szombat 21 - 65
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. november 24. szombat 96 - 12
E csoport Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - Bonyhádi KSE 2018. november 24. szombat 56 - 23
Gyakorlós Törpék - Kozármisleny SE/A 2018. november 24. szombat 32 - 48
Bonyhádi KSE - Gyakorlós Törpék 2018. november 24. szombat 35 - 48
F csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - KASI/D 2018. november 24. szombat 82 - 19
KASI/E - Monok SE 2018. november 24. szombat 34 - 64
KASI/D - KASI/E 2018. november 24. szombat 23 - 34
7. régió
A csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/A - Bajai Bácska FKE 2018. november 24. szombat 26 - 55
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. november 24. szombat 23 - 100
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai NKK/A 2018. november 24. szombat 83 - 20
B csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Mitugrász 2018. november 24. szombat 25 - 48
JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA Amazonok 2018. november 24. szombat 50 - 59
Kecskeméti KA Mitugrász - JKSE Kosársuli 2018. november 24. szombat 71 - 54
C csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Gepárdok - FTSI József A. Iskola 2018. november 25. vasárnap 64 - 40
Pityke KSE - Kecskeméti KA Gepárdok 2018. november 25. vasárnap 73 - 44
FTSI József A. Iskola - Pityke KSE 2018. november 25. vasárnap 58 - 85
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. november 24. szombat 12:45
FTSI Platán Iskola - Baja MNAMK Rakétái 2018. november 24. szombat 14:00
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Platán Iskola 2018. november 24. szombat 32 - 57
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KA Villámok 2018. november 25. vasárnap 71 - 24
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Darvas Iskola 2018. november 25. vasárnap 47 - 54
Kecskeméti KA Villámok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. november 25. vasárnap 23 - 63
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - FTSI Constantinum 1. 2018. november 24. szombat 23 - 46
FTSI Constantinum 1. - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 24. szombat 53 - 43
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KC Mátyás 2018. november 24. szombat 37 - 68
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. november 25. vasárnap 24 - 48
Miklósi KékRókák - Lehel Kosársuli 2018. november 25. vasárnap 74 - 39
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi KékRókák 2018. november 25. vasárnap 33 - 64
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Lehel Kosársuli 2018. november 25. vasárnap 12:45
H csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola 2018. november 24. szombat 29 - 50
CEKK - Kécskei Vidrák 2018. november 24. szombat 10:15
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - DKKA Ördögök 2018. november 24. szombat 70 - 59
DKKA Ördögök - Atomerőmű SE 2018. november 24. szombat 46 - 65
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2018. november 24. szombat 74 - 58
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok 2018. november 25. vasárnap 30 - 45
Marcali Szürkefarkasok - Velencei Vadkacsák 2018. november 25. vasárnap 46 - 23
Velencei Vadkacsák - DKKA Ugrómókusok 2018. november 25. vasárnap 49 - 28
C csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Vezérek - DKKA Békák 2018. november 22. csütörtök 41 - 48
Pákozdi Kócsagok - DKKA Vezérek 2018. november 27. kedd 27 - 82
DKKA Békák - Pákozdi Kócsagok 2018. november 29. csütörtök 56 - 42
D csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - Fűzfői AK 2018. november 24. szombat 82 - 18
Fűzfői AK - VUKE U11 fiú 2018. november 24. szombat 9 - 82
VUKE U11 fiú - Kenguru Füred 2018. november 24. szombat 61 - 33
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - Várpalotai Sárkányok 2018. november 25. vasárnap 28 - 71
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Párducok 2018. november 25. vasárnap 15 - 70
DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. november 25. vasárnap 2 - 0
Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Párducok 2018. november 25. vasárnap 56 - 38
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - BEAC Vizslák 2018. november 25. vasárnap 66 - 39 Gaál Norbert, Konta Csanád János
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2018. november 25. vasárnap 32 - 86 Matóczay Bálint, Pál Roland
BEAC Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 25. vasárnap 66 - 59 Matóczay Bálint, Pál Roland
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Kölökös Törpék 2018. november 24. szombat 2 - 0 Horváth Kinga, Pál Roland
MAFC Farkasrét - Vasas Amazonok 2018. november 24. szombat 54 - 37 Horváth Kinga, Pál Roland
Kölökös Törpék - MAFC Farkasrét 2018. november 24. szombat 0 - 2 Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. november 24. szombat 34 - 58 Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston
Grosics Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2018. november 24. szombat 69 - 21 Steiner Máté, Boros Krisztina
Budapesti Honvéd Sólymok - Grosics Vizslák 2018. november 24. szombat 67 - 59 Steiner Máté, Boros Krisztina
D csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Csata Garfield 2018. november 24. szombat 27 - 32 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
BLF Kenguruk - Újpest-MT/A 2018. november 24. szombat 51 - 47 Winkler Áron, Székely Zoltán
Csata Garfield - BLF Kenguruk 2018. november 24. szombat 31 - 41 Winkler Áron, Székely Zoltán
E csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Zuglói Sasok 2018. november 25. vasárnap 47 - 28 Matóczay Bálint, Székely Zoltán
Pannónia Vasas - Budapest Csepel 2018. november 25. vasárnap 39 - 44 Matóczay Bálint, Székely Zoltán
Zuglói Sasok - Pannónia Vasas 2018. november 25. vasárnap 23 - 43 Gaál Norbert, Konta Csanád János
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Dűlői Kaszások 2018. november 24. szombat 32 - 31 Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára
JKC/A - Zuglói Sasok Herman 2018. november 24. szombat 26 - 47 Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára
Dűlői Kaszások - JKC/A 2018. november 24. szombat 68 - 21 Győri Ferenc, Boros Krisztina
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - Budapesti Honvéd Bakáts 2018. november 24. szombat 41 - 44 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
MTK Budapest - Török Sasfiókák 2018. november 24. szombat 0 - 2 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
Budapesti Honvéd Bakáts - MTK Budapest 2018. november 24. szombat 2 - 0 Matóczay Bálint, Székely Zoltán
H csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - BLF/Honvéd 2018. november 24. szombat 0 - 2 Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér
Malév Pandák - Kéksárga Gepárdok 2018. november 24. szombat 2 - 0 Korompai Zsolt László, Novák Zsuzsanna
BLF/Honvéd - Malév Pandák 2018. november 24. szombat 42 - 33 Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér
I csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Okapik - BEAC Kisvizslák 2018. november 24. szombat 15 - 43 Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna
Csata Pónik - Kéksárga Okapik 2018. november 24. szombat 38 - 20 Jankovics Viktor Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér
BEAC Kisvizslák - Csata Pónik 2018. november 24. szombat 40 - 12 Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Békási Kaszások 2018. november 25. vasárnap 22 - 71 Szabó István, Török Béla
Budapesti Honvéd Falcons - KLKS Benkő 2018. november 25. vasárnap 75 - 5 Szabó István, Török Béla
Békási Kaszások - Budapesti Honvéd Falcons 2018. november 25. vasárnap 49 - 37 Hartai Tamás, Horváth Kinga
K csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE Teri - Budai Aranysakálok 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Hőgerl Bence, Waigand Ágoston
Római Kaszások - SZSE Teri 2018. november 25. vasárnap 23 - 49 Hőgerl Bence, Waigand Ágoston
Budai Aranysakálok - Római Kaszások 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Ürögi Zsolt, Rabi Panna
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS Titánok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 24. szombat 0 - 2 Ürögi Zsolt, Rabi Panna
Törekvés Törpillák - KKS Titánok 2018. november 24. szombat 2 - 0 Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Törekvés Törpillák 2018. november 24. szombat 41 - 28 Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea
M csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Csíkihegyek - Budafoki Békák 2018. november 24. szombat 2 - 0 Győri Ferenc, Lőrincz Erzsébet Sára
Pasa Csillagok - MAFC Csíkihegyek 2018. november 24. szombat 29 - 30 Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla
Budafoki Békák - Pasa Csillagok 2018. november 24. szombat 39 - 17 Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Malév Zsiráfok 2018. november 25. vasárnap 2 - 0 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
Ziccer Pumák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2018. november 25. vasárnap 12 - 63 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
Malév Zsiráfok - Ziccer Pumák 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Bocsok - SZPA-HSE 2018. november 24. szombat 0 - 2 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
SZPA-HSE - Keresztúri Méhecskék 2018. november 24. szombat 2 - 0 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
Keresztúri Méhecskék - Ziccer Bocsok 2018. november 24. szombat 0 - 2 Ürögi Zsolt, Rabi Panna
P csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Petőfi - Kéksárga Flamingók 2018. november 25. vasárnap 20 - 0 Hartai Tamás, Horváth Kinga
Vasas Bolhák - BEAC Petőfi 2018. november 25. vasárnap 59 - 15 Hőgerl Bence, Székely Zoltán
Kéksárga Flamingók - Vasas Bolhák 2018. november 25. vasárnap 0 - 20 Hőgerl Bence, Székely Zoltán
Q csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PSE Párducok - Budapest Blazers 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Török Béla, Rabi Panna
Budapest Blazers - Budafoki Bolhák 2018. november 25. vasárnap 29 - 15 Török Béla, Ürögi Zsolt
VUA Törpék - PSE Párducok 2018. november 25. vasárnap 2 - 0 Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina
Budafoki Bolhák - VUA Törpék 2018. november 25. vasárnap 13 - 37 Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett
Szentendrei Kölyökfarkasok - DMTK Haraszti Sasok/A 2018. november 25. vasárnap 72 - 45 Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett
DMTK Haraszti Sasok/A - Gödi SE 2018. november 25. vasárnap 2 - 0 Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2018. november 24. szombat 76 - 27 Nagy-Pál Petra, Rab Domonkos
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek 2018. november 24. szombat 51 - 53 Szundy Gábor, Rab Domonkos
Herceghalmi Tigrisek - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2018. november 24. szombat 15 - 71 Szundy Gábor, Rab Domonkos
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Rínók - Pátyi SE 2018. november 24. szombat 52 - 30 Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett
Pátyi SE - Pilis Basket 2018. november 24. szombat 19 - 66 Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett
Pilis Basket - ELITE Rínók 2018. november 24. szombat 49 - 22 Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - BDSE - Radobasket Bicske 2018. november 24. szombat 73 - 21 Szájer József, Nagy Helga
Radobasket Bicske - PAFC Basket 2018. november 24. szombat 8 - 76 Szájer József, Nagy Helga
PAFC Basket - Radobasket - BDSE 2018. november 24. szombat 53 - 61 Szájer József, Nagy Helga
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG-VMG DSE 2018. november 25. vasárnap 09:00 Vigh Balázs
BKG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2018. november 25. vasárnap 32 - 51 Vigh Balázs
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG DSE 2018. november 25. vasárnap 0 - 2 Vigh Balázs
BKG-VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2018. november 25. vasárnap 0 - 2
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - KLKS-VVSK 2018. november 24. szombat 09:00 Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs
BSC Bocsok - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2018. november 24. szombat 43 - 30 Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs
KLKS-VVSK - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2018. november 24. szombat 0 - 2
Viadukt SE - BSC Bocsok 2018. november 24. szombat 0 - 2

Megyei szövetségek