|
A csoport | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2018. november 25. vasárnap | 67 - 29 | Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge |
Cívis Debreceni KA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare I. | 2018. november 25. vasárnap | 42 - 41 | Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs |
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták | 2018. november 25. vasárnap | 27 - 60 | Fülöp Ádám László, Pozsonyi Anna Csenge |
B csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. november 25. vasárnap | 26 - 48 | |
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 25. vasárnap | 53 - 33 | |
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | 2018. november 25. vasárnap | 48 - 40 |
C csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Hajdúböszörményi TE | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Hajdúböszörményi TE - NYKK Eötvös | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Rideg László, Terjéki András |
NYKK Eötvös - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | 2018. november 25. vasárnap | 19 - 83 | Fehérvári Gergely, Rideg László |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 25. vasárnap | 8 - 34 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | 2018. november 25. vasárnap | 43 - 20 | |
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Zsákoló Zsiráfok | 2018. november 25. vasárnap | 44 - 19 |
E csoport | Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola (4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ACS Wildcats Baia Mare II. - Hadházi Farkasok KK | 2018. november 25. vasárnap | 77 - 8 | |
BKGDSE-Ebes - Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. vasárnap | 31 - 43 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. - BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. vasárnap | 11:45 | |
ACS Wildcats Baia Mare II. - Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. vasárnap | 16 - 25 | |
Hadházi Farkasok KK - BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. vasárnap | 11:45 | |
Hadházi Farkasok KK - Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. vasárnap | 11:45 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. - BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. vasárnap | 11:45 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. - Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. vasárnap | 11:45 | |
Hadházi Farkasok KK - BKGDSE-Ebes | 2018. november 25. vasárnap | 17 - 65 | |
Hadházi Farkasok KK - Hajdúhadházi Farkasok KK | 2018. november 25. vasárnap | 11:45 |
A csoport | Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2018. november 25. vasárnap | 66 - 17 | |
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok | 2018. november 25. vasárnap | 63 - 69 | |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok | 2018. november 25. vasárnap | 34 - 66 |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVSI Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. november 25. vasárnap | 45 - 56 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Beszterce KK | 2018. november 25. vasárnap | 72 - 41 | |
Beszterce KK - MVSI Vadmacskák | 2018. november 25. vasárnap | 41 - 65 |
C csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK - Beszterce KK Bolyky | 2018. november 25. vasárnap | 68 - 22 | |
MEAFC Struccolók - DVTK | 2018. november 25. vasárnap | 22 - 72 | |
Beszterce KK Bolyky - MEAFC Struccolók | 2018. november 25. vasárnap | 43 - 32 |
D csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgó Basket Szécsény - Kövesdi Oroszlán Kölykök | 2018. november 24. szombat | 33 - 18 | |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. szombat | 25 - 71 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 24. szombat | 18 - 85 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök - MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. szombat | 11:30 | |
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. szombat | 11:30 | |
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. szombat | 17 - 85 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 24. szombat | 12:45 | |
Kövesdi Oroszlán Kölykök - MEAFC Basket Bulls | 2018. november 24. szombat | 12:45 | |
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 24. szombat | 12:45 |
E csoport | Encs Városi Sportközpont (3860 Encs Gagarin utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Encs | 2018. november 25. vasárnap | 44 - 46 | |
Szerencs VSE - Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. vasárnap | 31 - 40 | |
Salgótarjáni KI - Szerencs VSE | 2018. november 25. vasárnap | 42 - 31 | |
Salgótarjáni KI - Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. vasárnap | 12:30 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - Szerencs VSE | 2018. november 25. vasárnap | 12:30 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. vasárnap | 23 - 55 | |
Salgótarjáni KI - Szerencs VSE | 2018. november 25. vasárnap | 13:45 | |
Salgótarjáni KI - Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. vasárnap | 13:45 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - Szerencs VSE | 2018. november 25. vasárnap | 13:45 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - Fürge Gyík DSE | 2018. november 25. vasárnap | 13:45 |
A csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Sasok - Vásárhelyi Villámok | 2018. november 24. szombat | 99 - 29 | Mile Gábor, Tóth Viktor |
Vásárhelyi Villámok - ACS Baschet Star Oradea I. | 2018. november 24. szombat | 30 - 133 | Szpiró Balázs, Tóth Viktor |
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Sasok | 2018. november 24. szombat | 109 - 48 | Mile Gábor, Szpiró Balázs |
B csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Kisbaglyok - SZEDEÁK Villámok | 2018. november 25. vasárnap | 58 - 65 | Mezei Tibor, Szappanos Máté |
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. | 2018. november 25. vasárnap | 74 - 35 | Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté |
ACS Baschet Star Oradea II. - Szolnoki Kisbaglyok | 2018. november 25. vasárnap | 42 - 53 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
C csoport | Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZECSKA Bikák - ACS Baschet Star Oradea III. | 2018. november 24. szombat | 20 - 70 | |
ACS Baschet Star Oradea III. - SZEDEÁK Karolina | 2018. november 24. szombat | 73 - 16 | |
SZEDEÁK Karolina - SZECSKA Bikák | 2018. november 24. szombat | 33 - 43 |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Dózsa | 2018. november 25. vasárnap | 70 - 31 | |
SZEDEÁK Dózsa - Békési Heppes Szöcskék | 2018. november 25. vasárnap | 49 - 30 | |
Békési Heppes Szöcskék - Vásárhelyi Párducok | 2018. november 25. vasárnap | 22 - 59 |
E csoport | Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Boni-Csikók - Szeged KE - Madách | 2018. november 24. szombat | 14 - 33 | |
Szeged KE - Vadmacskák - SZEDEÁK Boni-Csikók | 2018. november 24. szombat | 62 - 19 | |
Szeged KE - Madách - Szeged KE - Vadmacskák | 2018. november 24. szombat | 26 - 39 |
F csoport | Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Béke - Vásárhelyi Kacsák | 2018. november 24. szombat | 34 - 41 | |
Vásárhelyi Kacsák - West Activ Timisoara | 2018. november 24. szombat | 15 - 73 | |
West Activ Timisoara - SZEDEÁK Béke | 2018. november 24. szombat | 90 - 17 |
G csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSA Sasok - Szeged KE - Hópárducok | 2018. november 24. szombat | 09:00 | |
Szeged KE - Hópárducok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - HSA Sasok | 2018. november 24. szombat | 65 - 33 |
H csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK/A - Szeged KE - Karolina | 2018. november 24. szombat | 74 - 12 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
Szeged KE - Karolina - ACS Baschet Star Oradea IV. | 2018. november 24. szombat | 4 - 81 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
ACS Baschet Star Oradea IV. - Békéscsabai KK/A | 2018. november 24. szombat | 34 - 19 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
I csoport | Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kisújszállási SE - Szeged KE - Rókusi Mókusok | 2018. november 24. szombat | 44 - 33 | |
Mezőberényi KK - Kisújszállási SE | 2018. november 24. szombat | 16 - 24 | |
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Mezőberényi KK | 2018. november 24. szombat | 38 - 18 |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2018. november 25. vasárnap | 43 - 40 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák | 2018. november 25. vasárnap | 54 - 74 | |
OSE Simbák - Csípős Darazsak | 2018. november 25. vasárnap | 63 - 77 |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Tigrisek Deák tér | 2018. november 25. vasárnap | 48 - 52 | |
Soproni Tigrisek Deák tér - Tatai Mosómedvék | 2018. november 25. vasárnap | 68 - 39 | |
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Orsolya | 2018. november 25. vasárnap | 40 - 57 |
C csoport | Fekete István Általános Iskola (9023 Győr Kodály Zoltán u. 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Villámló Tigrisek - Feketés Darazsak | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | |
Feketés Darazsak - Szorgos Darazsak | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | |
Szorgos Darazsak - Villámló Tigrisek | 2018. november 24. szombat | 39 - 36 |
D csoport | UFM ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Vizslák - Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | |
Tatabányai KC - Győri KC Vizslák | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | |
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Tatabányai KC | 2018. november 25. vasárnap | 124 - 33 |
E csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Mókusok - Soproni Sportiskolás Farkasok | 2018. november 25. vasárnap | 47 - 69 | |
Harcias Kenguruk - OSE Mókusok | 2018. november 25. vasárnap | 46 - 48 | |
Soproni Sportiskolás Farkasok - Harcias Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 37 - 51 |
F csoport | Fekete István Általános Iskola (9023 Győr Kodály Zoltán u. 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kövesdi Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Párducok | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | |
Mórás Cápák - Kövesdi Zsiráfok | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | |
Soproni Sportiskolás Párducok - Mórás Cápák | 2018. november 24. szombat | 103 - 7 |
G csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Soproni Sportiskolás Elefántok | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | |
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | |
Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok | 2018. november 25. vasárnap | 57 - 37 |
H csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőörsi Oroszlánok - Harcos Darazsak | 2018. november 25. vasárnap | 51 - 14 | |
Győri KC Lovagok - Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 15:15 | |
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Lovagok | 2018. november 25. vasárnap | 16:30 | |
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 16:30 | |
Harcos Darazsak - Győri KC Lovagok | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | |
Harcos Darazsak - Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 16:30 | |
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | |
Harcos Darazsak - Győri KC Lovagok | 2018. november 25. vasárnap | 17:45 | |
Harcos Darazsak - Győri KC Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 17:45 | |
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Lovagok | 2018. november 25. vasárnap | 17:45 |
I csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Párducok - Hunyadis Darazsak | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | |
Gyönyűi Harcsák - Vidám Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | |
Győri KC Párducok - Vidám Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
Hunyadis Darazsak - Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
Hunyadis Darazsak - Vidám Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
Győri KC Párducok - Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
Győri KC Párducok - Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 | |
Győri KC Párducok - Vidám Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 | |
Hunyadis Darazsak - Gyönyűi Harcsák | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 | |
Hunyadis Darazsak - Vidám Kenguruk | 2018. november 25. vasárnap | 10 - 28 |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2018. november 25. vasárnap | 71 - 51 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Körmendi Törpördögök/A | 2018. november 25. vasárnap | 53 - 83 | |
Ifjú Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A | 2018. november 25. vasárnap | 83 - 41 |
B csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2018. november 24. szombat | 79 - 32 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK/A | 2018. november 24. szombat | 62 - 103 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok | 2018. november 24. szombat | 61 - 68 |
C csoport | Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kalózok - Egerszegi Zsebibabák | 2018. november 25. vasárnap | 09:30 | |
Zalakerámia ZTE KK/B - Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. vasárnap | 10:40 | |
Kalózok - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. vasárnap | 11:50 | |
Kalózok - Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. vasárnap | 11:50 | |
Egerszegi Zsebibabák - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. vasárnap | 11:50 | |
Egerszegi Zsebibabák - Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. vasárnap | 11:50 | |
Kalózok - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
Kalózok - Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
Egerszegi Zsebibabák - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
Egerszegi Zsebibabák - Kanizsai Mókusok | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 |
D csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakarosi Fókák - Sólyomfiókák | 2018. november 25. vasárnap | 24 - 57 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 14:15 | |
Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. vasárnap | 15:30 | |
Sólyomfiókák - Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 15:30 | |
Zalakarosi Fókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. vasárnap | 15:30 | |
Zalakarosi Fókák - Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 15:30 | |
Zalakarosi Fókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. vasárnap | 16:45 | |
Zalakarosi Fókák - Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 16:45 | |
Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 25. vasárnap | 19 - 63 | |
Sólyomfiókák - Tapolcai Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 16:45 |
A csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - GYKSE Szekszárd | 2018. november 24. szombat | 85 - 35 | |
GYKSE Szekszárd - KASI/A | 2018. november 24. szombat | 34 - 85 | |
KASI/A - KASI/B | 2018. november 24. szombat | 30 - 76 |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. november 24. szombat | 70 - 32 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. november 24. szombat | 25 - 51 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2018. november 24. szombat | 56 - 74 |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B | 2018. november 25. vasárnap | 79 - 21 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Dombóvári KS | 2018. november 25. vasárnap | 49 - 62 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2018. november 25. vasárnap | 47 - 48 |
D csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány | 2018. november 24. szombat | 26 - 46 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C | 2018. november 24. szombat | 21 - 65 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2018. november 24. szombat | 96 - 12 |
E csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - Bonyhádi KSE | 2018. november 24. szombat | 56 - 23 | |
Gyakorlós Törpék - Kozármisleny SE/A | 2018. november 24. szombat | 32 - 48 | |
Bonyhádi KSE - Gyakorlós Törpék | 2018. november 24. szombat | 35 - 48 |
F csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - KASI/D | 2018. november 24. szombat | 82 - 19 | |
KASI/E - Monok SE | 2018. november 24. szombat | 34 - 64 | |
KASI/D - KASI/E | 2018. november 24. szombat | 23 - 34 |
A csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai NKK/A - Bajai Bácska FKE | 2018. november 24. szombat | 26 - 55 | |
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2018. november 24. szombat | 23 - 100 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai NKK/A | 2018. november 24. szombat | 83 - 20 |
B csoport | Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Mitugrász | 2018. november 24. szombat | 25 - 48 | |
JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA Amazonok | 2018. november 24. szombat | 50 - 59 | |
Kecskeméti KA Mitugrász - JKSE Kosársuli | 2018. november 24. szombat | 71 - 54 |
C csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Gepárdok - FTSI József A. Iskola | 2018. november 25. vasárnap | 64 - 40 | |
Pityke KSE - Kecskeméti KA Gepárdok | 2018. november 25. vasárnap | 73 - 44 | |
FTSI József A. Iskola - Pityke KSE | 2018. november 25. vasárnap | 58 - 85 |
D csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. november 24. szombat | 12:45 | |
FTSI Platán Iskola - Baja MNAMK Rakétái | 2018. november 24. szombat | 14:00 | |
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Platán Iskola | 2018. november 24. szombat | 32 - 57 |
E csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KA Villámok | 2018. november 25. vasárnap | 71 - 24 | |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Darvas Iskola | 2018. november 25. vasárnap | 47 - 54 | |
Kecskeméti KA Villámok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2018. november 25. vasárnap | 23 - 63 |
F csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KC Mátyás - FTSI Constantinum 1. | 2018. november 24. szombat | 23 - 46 | |
FTSI Constantinum 1. - Nagykőrösi Sólymok | 2018. november 24. szombat | 53 - 43 | |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KC Mátyás | 2018. november 24. szombat | 37 - 68 |
G csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2018. november 25. vasárnap | 24 - 48 | |
Miklósi KékRókák - Lehel Kosársuli | 2018. november 25. vasárnap | 74 - 39 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Miklósi KékRókák | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Lehel Kosársuli | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi KékRókák | 2018. november 25. vasárnap | 33 - 64 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Lehel Kosársuli | 2018. november 25. vasárnap | 11:30 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Miklósi KékRókák | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 | |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Lehel Kosársuli | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi KékRókák | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Lehel Kosársuli | 2018. november 25. vasárnap | 12:45 |
H csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. szombat | 29 - 50 | |
CEKK - Kécskei Vidrák | 2018. november 24. szombat | 10:15 | |
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. szombat | 11:30 | |
Kecskeméti KC Halas - Kécskei Vidrák | 2018. november 24. szombat | 11:30 | |
CEKK - FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. szombat | 11:30 | |
CEKK - Kécskei Vidrák | 2018. november 24. szombat | 11:30 | |
CEKK - FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. szombat | 111 - 15 | |
CEKK - Kécskei Vidrák | 2018. november 24. szombat | 12:45 | |
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola | 2018. november 24. szombat | 12:45 | |
Kecskeméti KC Halas - Kécskei Vidrák | 2018. november 24. szombat | 12:45 |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Ördögök | 2018. november 24. szombat | 70 - 59 | |
DKKA Ördögök - Atomerőmű SE | 2018. november 24. szombat | 46 - 65 | |
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak | 2018. november 24. szombat | 74 - 58 |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok | 2018. november 25. vasárnap | 30 - 45 | |
Marcali Szürkefarkasok - Velencei Vadkacsák | 2018. november 25. vasárnap | 46 - 23 | |
Velencei Vadkacsák - DKKA Ugrómókusok | 2018. november 25. vasárnap | 49 - 28 |
C csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Vezérek - DKKA Békák | 2018. november 22. csütörtök | 41 - 48 | |
Pákozdi Kócsagok - DKKA Vezérek | 2018. november 27. kedd | 27 - 82 | |
DKKA Békák - Pákozdi Kócsagok | 2018. november 29. csütörtök | 56 - 42 |
D csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kenguru Füred - Fűzfői AK | 2018. november 24. szombat | 82 - 18 | |
Fűzfői AK - VUKE U11 fiú | 2018. november 24. szombat | 9 - 82 | |
VUKE U11 fiú - Kenguru Füred | 2018. november 24. szombat | 61 - 33 |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Tigrisek - Várpalotai Sárkányok | 2018. november 25. vasárnap | 28 - 71 | |
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Párducok | 2018. november 25. vasárnap | 15 - 70 | |
DKKA Tigrisek - Várpalotai Párducok | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
Várpalotai Sárkányok - | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. vasárnap | 41 - 47 | |
DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | |
DKKA Tigrisek - Várpalotai Párducok | 2018. november 25. vasárnap | 14:15 | |
Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 25. vasárnap | 14:15 | |
Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Párducok | 2018. november 25. vasárnap | 56 - 38 |
A csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - BEAC Vizslák | 2018. november 25. vasárnap | 66 - 39 | Gaál Norbert, Konta Csanád János |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 | 2018. november 25. vasárnap | 32 - 86 | Matóczay Bálint, Pál Roland |
BEAC Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. november 25. vasárnap | 66 - 59 | Matóczay Bálint, Pál Roland |
B csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Kölökös Törpék | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | Horváth Kinga, Pál Roland |
MAFC Farkasrét - Vasas Amazonok | 2018. november 24. szombat | 54 - 37 | Horváth Kinga, Pál Roland |
Kölökös Törpék - MAFC Farkasrét | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston |
C csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Budapesti Honvéd Sólymok | 2018. november 24. szombat | 34 - 58 | Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston |
Grosics Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | 2018. november 24. szombat | 69 - 21 | Steiner Máté, Boros Krisztina |
Budapesti Honvéd Sólymok - Grosics Vizslák | 2018. november 24. szombat | 67 - 59 | Steiner Máté, Boros Krisztina |
D csoport | Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Csata Garfield | 2018. november 24. szombat | 27 - 32 | Matóczay Bálint, Hőgerl Bence |
BLF Kenguruk - Újpest-MT/A | 2018. november 24. szombat | 51 - 47 | Winkler Áron, Székely Zoltán |
Csata Garfield - BLF Kenguruk | 2018. november 24. szombat | 31 - 41 | Winkler Áron, Székely Zoltán |
E csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Zuglói Sasok | 2018. november 25. vasárnap | 47 - 28 | Matóczay Bálint, Székely Zoltán |
Pannónia Vasas - Budapest Csepel | 2018. november 25. vasárnap | 39 - 44 | Matóczay Bálint, Székely Zoltán |
Zuglói Sasok - Pannónia Vasas | 2018. november 25. vasárnap | 23 - 43 | Gaál Norbert, Konta Csanád János |
F csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok Herman - Dűlői Kaszások | 2018. november 24. szombat | 32 - 31 | Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára |
JKC/A - Zuglói Sasok Herman | 2018. november 24. szombat | 26 - 47 | Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára |
Dűlői Kaszások - JKC/A | 2018. november 24. szombat | 68 - 21 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
G csoport | Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Budapesti Honvéd Bakáts | 2018. november 24. szombat | 41 - 44 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
MTK Budapest - Török Sasfiókák | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd Bakáts - MTK Budapest | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | Matóczay Bálint, Székely Zoltán |
H csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Gepárdok - BLF/Honvéd | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér |
Malév Pandák - Kéksárga Gepárdok | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | Korompai Zsolt László, Novák Zsuzsanna |
BLF/Honvéd - Malév Pandák | 2018. november 24. szombat | 42 - 33 | Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér |
I csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Okapik - BEAC Kisvizslák | 2018. november 24. szombat | 15 - 43 | Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna |
Csata Pónik - Kéksárga Okapik | 2018. november 24. szombat | 38 - 20 | Jankovics Viktor Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér |
BEAC Kisvizslák - Csata Pónik | 2018. november 24. szombat | 40 - 12 | Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna |
J csoport | Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - Békási Kaszások | 2018. november 25. vasárnap | 22 - 71 | Szabó István, Török Béla |
Budapesti Honvéd Falcons - KLKS Benkő | 2018. november 25. vasárnap | 75 - 5 | Szabó István, Török Béla |
Békási Kaszások - Budapesti Honvéd Falcons | 2018. november 25. vasárnap | 49 - 37 | Hartai Tamás, Horváth Kinga |
K csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE Teri - Budai Aranysakálok | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Hőgerl Bence, Waigand Ágoston |
Római Kaszások - SZSE Teri | 2018. november 25. vasárnap | 23 - 49 | Hőgerl Bence, Waigand Ágoston |
Budai Aranysakálok - Római Kaszások | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Ürögi Zsolt, Rabi Panna |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS Titánok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | Ürögi Zsolt, Rabi Panna |
Törekvés Törpillák - KKS Titánok | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Törekvés Törpillák | 2018. november 24. szombat | 41 - 28 | Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea |
M csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Csíkihegyek - Budafoki Békák | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | Győri Ferenc, Lőrincz Erzsébet Sára |
Pasa Csillagok - MAFC Csíkihegyek | 2018. november 24. szombat | 29 - 30 | Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla |
Budafoki Békák - Pasa Csillagok | 2018. november 24. szombat | 39 - 17 | Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Malév Zsiráfok | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea |
Ziccer Pumák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | 2018. november 25. vasárnap | 12 - 63 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea |
Malév Zsiráfok - Ziccer Pumák | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - SZPA-HSE | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Kutrik Andrea |
SZPA-HSE - Keresztúri Méhecskék | 2018. november 24. szombat | 2 - 0 | Szőke Gábor, Kutrik Andrea |
Keresztúri Méhecskék - Ziccer Bocsok | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | Ürögi Zsolt, Rabi Panna |
P csoport | Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Petőfi - Kéksárga Flamingók | 2018. november 25. vasárnap | 20 - 0 | Hartai Tamás, Horváth Kinga |
Vasas Bolhák - BEAC Petőfi | 2018. november 25. vasárnap | 59 - 15 | Hőgerl Bence, Székely Zoltán |
Kéksárga Flamingók - Vasas Bolhák | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 20 | Hőgerl Bence, Székely Zoltán |
Q csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Budapest Blazers | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Török Béla, Rabi Panna |
Budapest Blazers - Budafoki Bolhák | 2018. november 25. vasárnap | 29 - 15 | Török Béla, Ürögi Zsolt |
VUA Törpék - PSE Párducok | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
Budafoki Bolhák - VUA Törpék | 2018. november 25. vasárnap | 13 - 37 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
A csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett |
Szentendrei Kölyökfarkasok - DMTK Haraszti Sasok/A | 2018. november 25. vasárnap | 72 - 45 | Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett |
DMTK Haraszti Sasok/A - Gödi SE | 2018. november 25. vasárnap | 2 - 0 | Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett |
B csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák | 2018. november 24. szombat | 76 - 27 | Nagy-Pál Petra, Rab Domonkos |
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek | 2018. november 24. szombat | 51 - 53 | Szundy Gábor, Rab Domonkos |
Herceghalmi Tigrisek - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2018. november 24. szombat | 15 - 71 | Szundy Gábor, Rab Domonkos |
C csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ELITE Rínók - Pátyi SE | 2018. november 24. szombat | 52 - 30 | Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett |
Pátyi SE - Pilis Basket | 2018. november 24. szombat | 19 - 66 | Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett |
Pilis Basket - ELITE Rínók | 2018. november 24. szombat | 49 - 22 | Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett |
D csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket - BDSE - Radobasket Bicske | 2018. november 24. szombat | 73 - 21 | Szájer József, Nagy Helga |
Radobasket Bicske - PAFC Basket | 2018. november 24. szombat | 8 - 76 | Szájer József, Nagy Helga |
PAFC Basket - Radobasket - BDSE | 2018. november 24. szombat | 53 - 61 | Szájer József, Nagy Helga |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG-VMG DSE | 2018. november 25. vasárnap | 09:00 | Vigh Balázs |
BKG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. vasárnap | 32 - 51 | Vigh Balázs |
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG DSE | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | Vigh Balázs |
DMTK Haraszti Sasok/B - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. vasárnap | 11:40 | |
BKG-VMG DSE - BKG DSE | 2018. november 25. vasárnap | 11:40 | |
BKG-VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. vasárnap | 11:40 | |
BKG-VMG DSE - BKG DSE | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
BKG-VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. vasárnap | 0 - 2 | |
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG DSE | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 | |
DMTK Haraszti Sasok/B - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2018. november 25. vasárnap | 13:00 |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - KLKS-VVSK | 2018. november 24. szombat | 09:00 | Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs |
BSC Bocsok - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. szombat | 43 - 30 | Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs |
Viadukt SE - BSC Bocsok | 2018. november 24. szombat | 11:40 | |
Viadukt SE - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. szombat | 11:40 | |
KLKS-VVSK - BSC Bocsok | 2018. november 24. szombat | 11:40 | |
KLKS-VVSK - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | |
Viadukt SE - BSC Bocsok | 2018. november 24. szombat | 0 - 2 | |
Viadukt SE - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. szombat | 13:00 | |
KLKS-VVSK - BSC Bocsok | 2018. november 24. szombat | 13:00 | |
KLKS-VVSK - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület | 2018. november 24. szombat | 13:00 |