Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. október 27. szombat 46 - 24
Nyíregyházi Sportcentrum - ACS Wildcats Baia Mare I. 2018. október 27. szombat 28 - 47
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2018. október 27. szombat 41 - 64
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. október 27. szombat 30 - 33 Szulics Zsolt János, Remete Roland
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2018. október 27. szombat 17 - 103 Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter
Cívis Debreceni KA Tigrisek - NYKK Eötvös 2018. október 27. szombat 69 - 22 Nyíri Péter Patrik, Remete Richárd
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok 2018. október 27. szombat 86 - 10
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE 2018. október 27. szombat 16 - 27
Hajdúböszörményi TE - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2018. október 27. szombat 13 - 76
D csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2018. október 28. vasárnap 40 - 12 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
BKGDSE-Ebes - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2018. október 28. vasárnap 23 - 27 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
Nyíregyházi Sportcentrum/B - BKGDSE-Ebes 2018. október 28. vasárnap 36 - 21 Szulics Zsolt János
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2018. október 28. vasárnap 70 - 20 Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István
E csoport Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola (4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúhadházi Farkasok KK - Hadházi Farkasok KK 2018. október 28. vasárnap 56 - 13
Hajdúhadházi Farkasok KK - ACS Wildcats Baia Mare II. 2018. október 28. vasárnap 10 - 51
ACS Wildcats Baia Mare II. - Hadházi Farkasok KK 2018. október 28. vasárnap 42 - 20
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Egri Kék Oroszlánok 2018. október 28. vasárnap 96 - 38
Beszterce KK - MEAFC Szürke Farkasok 2018. október 28. vasárnap 37 - 115
Egri Kék Oroszlánok - Beszterce KK 2018. október 28. vasárnap 83 - 35
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. október 27. szombat 44 - 42
DVTK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. október 27. szombat 32 - 59
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK 2018. október 27. szombat 59 - 54
C csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Struccolók - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. október 28. vasárnap 52 - 38
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MVSI Vadmacskák 2018. október 28. vasárnap 23 - 85
MVSI Vadmacskák - MEAFC Struccolók 2018. október 28. vasárnap 66 - 39
D csoport PSZF terem (1148 Budapest Buzogány utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KI 2018. október 27. szombat 40 - 31
Beszterce KK Bolyky - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2018. október 27. szombat 42 - 19
Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2018. október 27. szombat 21 - 28
Salgó Basket Szécsény - Beszterce KK Bolyky 2018. október 27. szombat 19 - 37
E csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. október 27. szombat 91 - 13
Szerencs VSE - Fürge Gyík DSE 2018. október 27. szombat 39 - 29
DVTK-ÉLKSK Encs - Fürge Gyík DSE 2018. október 27. szombat 23 - 53
MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE 2018. október 27. szombat 58 - 38
3. régió
A csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sasok - SZEDEÁK Villámok 2018. október 27. szombat 57 - 33 Horgos Péter, Utasi Gábor
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea I. 2018. október 27. szombat 21 - 90 Utasi Gábor, Horgos Péter
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Sasok 2018. október 27. szombat 62 - 28 Horgos Péter, Utasi Gábor
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Villámok - ACS Baschet Star Oradea II. 2018. október 27. szombat 42 - 30 Bartucz Csaba, Czékmán Csaba
ACS Baschet Star Oradea II. - SZEDEÁK Bikák 2018. október 27. szombat 46 - 33 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Villámok 2018. október 27. szombat 31 - 61 Czékmán Csaba
C csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - ACS Baschet Star Oradea III. 2018. október 28. vasárnap 96 - 52 Rideg László, Terjéki András
ACS Baschet Star Oradea III. - Békési Heppes Szöcskék 2018. október 28. vasárnap 85 - 20 Szpiró Balázs, Czakó Martin
Békési Heppes Szöcskék - Szolnoki Kisbaglyok 2018. október 28. vasárnap 27 - 107 Mezei Tibor, Szappanos Máté
D csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Boni-Csikók 2018. október 27. szombat 24 - 16 Utasi Balázs, Kozma Ádám Gergő
SZEDEÁK Boni-Csikók - SZEDEÁK Dózsa 2018. október 27. szombat 14 - 35 Utasi Balázs, Liszkai Dávid
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Karolina 2018. október 27. szombat 18 - 46 Liszkai Dávid, Kozma Ádám Gergő
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Kacsák 2018. október 27. szombat 60 - 45
Vásárhelyi Kacsák - Szeged KE - Vadmacskák 2018. október 27. szombat 41 - 54
Szeged KE - Vadmacskák - Vásárhelyi Párducok 2018. október 27. szombat 40 - 41
F csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Madách - Szeged KE - Ságvári 2018. október 28. vasárnap 73 - 18 Nyilas István, Lugosi Lilla
Szeged KE - Ságvári - SZEDEÁK Béke 2018. október 28. vasárnap 11 - 45 Nyilas István, Liszkai Dávid
SZEDEÁK Béke - Szeged KE - Madách 2018. október 28. vasárnap 31 - 57 Liszkai Dávid, Lugosi Lilla
G csoport Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas, Fő tér 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - West Activ Timisoara 2018. október 28. vasárnap 20 - 53 Papy Zsolt, Szikora Balázs András
West Activ Timisoara - ACS Baschet Star Oradea IV. 2018. október 28. vasárnap 57 - 13 Papy Zsolt, Szikora Balázs András
ACS Baschet Star Oradea IV. - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2018. október 28. vasárnap 43 - 48 Papy Zsolt, Szikora Balázs András
H csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Szeged KE - Karolina 2018. október 27. szombat 20 - 0 Tóth Cecília, Barabás Dorina Mónika
Szeged KE - Karolina - HSA Sasok 2018. október 27. szombat 0 - 20 Tóth Cecília, dr. Márok Soma
HSA Sasok - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2018. október 27. szombat 62 - 34 dr. Márok Soma, Barabás Dorina Mónika
I csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - Mezőberényi KK 2018. október 27. szombat 46 - 29 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
Mezőberényi KK - Kisújszállási SE 2018. október 27. szombat 15 - 38 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
Kisújszállási SE - Békéscsabai KK/A 2018. október 27. szombat 29 - 39 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek Deák tér 2018. október 28. vasárnap 101 - 27
OSE Simbák - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. október 28. vasárnap 67 - 62
Soproni Tigrisek Deák tér - OSE Simbák 2018. október 28. vasárnap 38 - 94
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek Orsolya 2018. október 28. vasárnap 71 - 23
Soproni Tigrisek Orsolya - Feketés Darazsak 2018. október 28. vasárnap 78 - 28
Feketés Darazsak - Csípős Darazsak 2018. október 28. vasárnap 17 - 92
C csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Villámló Tigrisek 2018. október 27. szombat 37 - 46
Tatai Mosómedvék - MAFC Farkasrét 2018. október 27. szombat 70 - 44
Villámló Tigrisek - Tatai Mosómedvék 2018. október 27. szombat 25 - 57
D csoport Kodály Zoltán Általános Iskola (2800 Tatabánya Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - OSE Mókusok 2018. október 28. vasárnap 60 - 42 Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter
OSE Mókusok - Szorgos Darazsak 2018. október 28. vasárnap 42 - 53 Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence
Szorgos Darazsak - Tatabányai KC 2018. október 28. vasárnap 43 - 38 Vörös Eszter, Novák Bence
E csoport Fekete István Általános Iskola (9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2018. október 27. szombat 50 - 54
Kövesdi Zsiráfok - Harcias Kenguruk 2018. október 27. szombat 14 - 65
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Kövesdi Zsiráfok 2018. október 27. szombat 89 - 2
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mórás Cápák - Soproni Sportiskolás Farkasok 2018. október 27. szombat 34 - 48
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Mórás Cápák 2018. október 27. szombat 34 - 65
Soproni Sportiskolás Farkasok - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2018. október 27. szombat 54 - 18
G csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Sportiskolás Elefántok 2018. október 27. szombat 104 - 11
Győri KC Lovagok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2018. október 27. szombat 53 - 45
Soproni Sportiskolás Elefántok - Győri KC Lovagok 2018. október 27. szombat 2 - 0
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Párducok 2018. október 27. szombat 5 - 96
H csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Oroszlánok - Harcos Darazsak 2018. október 27. szombat 67 - 10
Győri KC Párducok - Győri KC Kenguruk 2018. október 27. szombat 15:15
Harcos Darazsak - Győri KC Párducok 2018. október 27. szombat 2 - 0
Mezőörsi Oroszlánok - Győri KC Kenguruk 2018. október 27. szombat 2 - 0
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/A 2018. október 28. vasárnap 49 - 116
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. október 28. vasárnap 82 - 73
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2018. október 28. vasárnap 103 - 49
B csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólyomfiókák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2018. október 27. szombat 103 - 21
Kalózok - Ifjú Sólyomfiókák 2018. október 27. szombat 29 - 103
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - Kalózok 2018. október 27. szombat 60 - 53
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Egerszegi Zsebibabák 2018. október 28. vasárnap 46 - 19
Zalakerámia ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. október 28. vasárnap 46 - 67
Egerszegi Zsebibabák - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. október 28. vasárnap 45 - 80
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalakarosi Fókák 2018. október 27. szombat 38 - 55
Kanizsai Mókusok - Sólyomfiókák 2018. október 27. szombat 80 - 36
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Sólyomfiókák 2018. október 27. szombat 59 - 30
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok 2018. október 27. szombat 28 - 65
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. október 28. vasárnap 69 - 51
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/B 2018. október 28. vasárnap 33 - 82
KASI/B - KASI/A 2018. október 28. vasárnap 70 - 38
B csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. október 27. szombat 51 - 44
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári KS 2018. október 27. szombat 50 - 40
Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd 2018. október 27. szombat 36 - 43
C csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. október 27. szombat 80 - 30
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. október 27. szombat 22 - 116
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. október 27. szombat 69 - 50
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2018. október 27. szombat 42 - 59
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2018. október 27. szombat 0 - 2
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Bonyhádi KSE 2018. október 27. szombat 2 - 0
E csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Kozármisleny SE/A 2018. október 27. szombat 59 - 55
Monok SE - KASI/C 2018. október 27. szombat 47 - 69
Kozármisleny SE/A - Monok SE 2018. október 27. szombat 59 - 57
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - KASI/D 2018. október 27. szombat 68 - 17
KASI/D - KASI/E 2018. október 27. szombat 31 - 58
KASI/E - Gyakorlós Törpék 2018. október 27. szombat 51 - 55
7. régió
A csoport Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája (6500 Baja Bezerédj utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/A - Bajai Bácska FKE 2018. október 27. szombat 35 - 37
Baja MNAMK Rakétái - Bajai NKK/A 2018. október 27. szombat 5 - 61
Bajai Bácska FKE - Baja MNAMK Rakétái 2018. október 27. szombat 82 - 6
B csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Mitugrász 2018. október 26. péntek 86 - 32
Pityke KSE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. október 26. péntek 27 - 96
Kecskeméti KA Mitugrász - Pityke KSE 2018. október 26. péntek 42 - 33
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. október 27. szombat 44 - 33
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Amazonok 2018. október 27. szombat 10 - 56
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Villámok 2018. október 27. szombat 54 - 27
D csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola 2018. október 27. szombat 59 - 36
FTSI Darvas Iskola - FTSI József A. Iskola 2018. október 27. szombat 61 - 75
FTSI Platán Iskola - FTSI Darvas Iskola 2018. október 27. szombat 61 - 45
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKSE Kosársuli - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. október 28. vasárnap 66 - 30
Nagykőrösi Sólymok - JKSE Kosársuli 2018. október 28. vasárnap 34 - 64
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Nagykőrösi Sólymok 2018. október 28. vasárnap 63 - 28
F csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Constantinum 1. 2018. október 28. vasárnap 25 - 53
Kecskeméti KA Gepárdok - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2018. október 28. vasárnap 80 - 7
FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KA Gepárdok 2018. október 28. vasárnap 35 - 102
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Halas - Kecskeméti KC Mátyás 2018. október 28. vasárnap 3 - 119
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KC Halas 2018. október 28. vasárnap 122 - 2
Kecskeméti KC Mátyás - Lehel Kosársuli 2018. október 28. vasárnap 70 - 65
H csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. október 27. szombat 24 - 53
Miklósi KékRókák - CEKK 2018. október 27. szombat 58 - 20
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi KékRókák 2018. október 27. szombat 47 - 50
8. régió
A csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (7030 Paks Ifjúság útja 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE - DKKA Darazsak 2018. október 28. vasárnap 66 - 50
DKKA Darazsak - Marcali Szürkefarkasok 2018. október 28. vasárnap 48 - 18
Marcali Szürkefarkasok - Atomerőmű SE 2018. október 28. vasárnap 14 - 64
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vadkacsák - Pákozdi Kócsagok 2018. október 27. szombat 38 - 18
DKKA Ördögök - Velencei Vadkacsák 2018. október 27. szombat 70 - 46
Pákozdi Kócsagok - DKKA Ördögök 2018. október 27. szombat 47 - 71
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Vezérek - DKKA Ugrómókusok 2018. október 27. szombat 55 - 56
DKKA Ugrómókusok - VUKE U11 fiú 2018. október 27. szombat 2 - 0
VUKE U11 fiú - DKKA Vezérek 2018. október 27. szombat 0 - 2
D csoport Kossuth Lajos Ált. Isk. (8000 Székesfehérvár Pozsonyi út 99.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Békák - DKKA Tigrisek 2018. október 28. vasárnap 101 - 19
DKKA Tigrisek - Kenguru Füred 2018. október 28. vasárnap 24 - 59
Kenguru Füred - DKKA Békák 2018. október 28. vasárnap 22 - 58
E csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Párducok 2018. október 27. szombat 20 - 0
Várpalotai Párducok - Fűzfői AK 2018. október 27. szombat 0 - 20
Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. október 27. szombat 2 - 0
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2018. október 19. péntek 35 - 76 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Kölökös Törpék - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. október 19. péntek 28 - 71 Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga
Vasas Akadémia U11 - Kölökös Törpék 2018. október 19. péntek 75 - 18 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
B csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Vizslák - Vasas Amazonok 2018. október 27. szombat 76 - 25 Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - BEAC Vizslák 2018. október 27. szombat 30 - 58 Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály
Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2018. október 27. szombat 64 - 40 Gaál Norbert, Hőgerl Bence
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Farkasrét - Grosics Vizslák 2018. október 27. szombat 2 - 0 Winkler Áron, Szilágyi Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok - MAFC Farkasrét 2018. október 27. szombat 49 - 53 Bujtor Péter, Winkler Áron
Grosics Vizslák - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. október 27. szombat 0 - 2 Bujtor Péter, Szilágyi Tamás
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pannónia Vasas - Újpest-MT/A 2018. október 27. szombat 27 - 28 Matics Sándor, Matóczay Bálint
Kéksárga Gepárdok - Pannónia Vasas 2018. október 27. szombat 20 - 85 Matics Sándor, Matóczay Bálint
Újpest-MT/A - Kéksárga Gepárdok 2018. október 27. szombat 74 - 21 Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
E csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Zuglói Sasok 2018. október 27. szombat 2 - 0 Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
KLKS Benkő - BLF Kenguruk 2018. október 27. szombat 24 - 47 Jankovics Viktor Zsolt, Adjudani Dániel Pezsman
Zuglói Sasok - KLKS Benkő 2018. október 27. szombat 0 - 2 Jankovics Viktor Zsolt, Adjudani Dániel Pezsman
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - Kéksárga Okapik 2018. október 27. szombat 77 - 12 Hartai Tamás, Bárány Levente
Török Sasfiókák - Csata Garfield 2018. október 27. szombat 9 - 42 Gaál Norbert, Hőgerl Bence
Kéksárga Okapik - Török Sasfiókák 2018. október 27. szombat 23 - 38 Hartai Tamás, Bárány Levente
G csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Zuglói Sasok Herman 2018. október 27. szombat 54 - 42 Bózsó Gábor, Szabó Péter
BLF Bolhák - Dűlői Kaszások 2018. október 27. szombat 30 - 58 Bózsó Gábor, Szabó Péter
Zuglói Sasok Herman - BLF Bolhák 2018. október 27. szombat 61 - 8 Horváth Péter, Novák Zsuzsanna
H csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/A - Budafoki Békák 2018. október 28. vasárnap 32 - 27 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Horváth Brúnó József
Budapest Csepel - JKC/A 2018. október 28. vasárnap 65 - 11 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
Budafoki Békák - Budapest Csepel 2018. október 28. vasárnap 13 - 89 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
I csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - BEAC Kisvizslák 2018. október 27. szombat 0 - 2 Horváth Kinga, Boros Krisztina
BEAC Kisvizslák - Törekvés Törpillák 2018. október 27. szombat 56 - 14 Horváth Kinga, Steiner Máté
Törekvés Törpillák - MTK Budapest 2018. október 27. szombat 2 - 0 Steiner Máté, Boros Krisztina
J csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2018. október 28. vasárnap 51 - 29 Bózsó Gábor, Villányi Mátyás
Budapesti Honvéd Bakáts - Békási Kaszások 2018. október 28. vasárnap 41 - 35 Bózsó Gábor, Villányi Mátyás
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Budapesti Honvéd Bakáts 2018. október 28. vasárnap 32 - 43 Németh Fanni , Pál Roland
K csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - Római Kaszások 2018. október 28. vasárnap 46 - 19 Németh Fanni , Pál Roland
MAFC Csíkihegyek - Budapesti Honvéd Falcons 2018. október 28. vasárnap 9 - 45 Steiner Máté, Ürögi Zsolt
Római Kaszások - MAFC Csíkihegyek 2018. október 28. vasárnap 51 - 23 Steiner Máté, Ürögi Zsolt
L csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS Titánok - Malév Pandák 2018. október 27. szombat 0 - 2 Horváth Péter, Novák Zsuzsanna
SZSE Teri - KKS Titánok 2018. október 27. szombat 2 - 0 Szabó István, Lőrincz Erzsébet Sára
Malév Pandák - SZSE Teri 2018. október 27. szombat 46 - 22 Szabó István, Lőrincz Erzsébet Sára
M csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Petőfi - Pasa Csillagok 2018. október 28. vasárnap 2 - 0 Matóczay Bálint, Waigand Ágoston
Csata Pónik - BEAC Petőfi 2018. október 28. vasárnap 37 - 17 Matóczay Bálint, Horváth Brúnó József
Pasa Csillagok - Csata Pónik 2018. október 28. vasárnap 0 - 2 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Waigand Ágoston
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - Malév Zsiráfok 2018. október 27. szombat 2 - 0 Sebestyén Elemér Richárd , Rabi Panna
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Ziccer Pumák 2018. október 27. szombat 41 - 34 Makay Dániel József, Székely Zoltán
Malév Zsiráfok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. október 27. szombat 0 - 2 Makay Dániel József, Székely Zoltán
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Ziccer Bocsok 2018. október 27. szombat 63 - 26 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
VUA Törpék - SZPA-HSE 2018. október 27. szombat 18 - 85 Szőke Gábor, Rabi Panna
Ziccer Bocsok - VUA Törpék 2018. október 27. szombat 42 - 26 Sebestyén Elemér Richárd , Kutrik Andrea
P csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - Budapest Blazers 2018. október 28. vasárnap 25 - 27 Winkler Áron, Dobi Tamás Barnabás
Budai Aranysakálok - Budafoki Bolhák 2018. október 28. vasárnap 0 - 2 Szőke Gábor, Winkler Áron
Budapest Blazers - Budai Aranysakálok 2018. október 28. vasárnap 2 - 0 Szőke Gábor, Dobi Tamás Barnabás
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2018. október 28. vasárnap 55 - 57 Káré Gergő, Magda János József
Szentendrei Kölyökfarkasok - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2018. október 28. vasárnap 14:20 Káré Gergő, Magda János József
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Gödi SE 2018. október 28. vasárnap 30 - 51 Káré Gergő, Magda János József
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2018. október 27. szombat 67 - 22 Bedőcs Barnabás, Erdész Dávid
Gödi SE - Dk. Kiscicák - ELITE Rínók 2018. október 27. szombat 20 - 0 Erdész Dávid, Gombos Márk Bálint
ELITE Rínók - DMTK Haraszti Sasok/A 2018. október 27. szombat 0 - 20 Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - Radobasket Budaörs 2018. október 28. vasárnap 20 - 0 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
Herceghalmi Tigrisek - Pátyi SE 2018. október 28. vasárnap 47 - 35 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
Radobasket Budaörs - Herceghalmi Tigrisek 2018. október 28. vasárnap 0 - 20 Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - Radobasket Bicske 2018. október 27. szombat 29 - 16 Németh Patrik, Porkoláb Mercédesz Anett
Radobasket Bicske - DMTK Haraszti Sasok/B 2018. október 27. szombat 34 - 12 Németh Patrik, Szájer József
DMTK Haraszti Sasok/B - Pilis Basket 2018. október 27. szombat 11 - 38 Szájer József, Porkoláb Mercédesz Anett
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG DSE - PAFC Basket 2018. október 28. vasárnap 15 - 75 Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint
PAFC Basket - Viadukt SE 2018. október 28. vasárnap 2 - 0 Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint
Viadukt SE - BKG DSE 2018. október 28. vasárnap 0 - 2 Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Bocsok - BKG-VMG DSE 2018. október 28. vasárnap 43 - 23 Czupi Márton, Gyurka Tamás
BKG-VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2018. október 28. vasárnap 23 - 36 Czupi Márton, Gyurka Tamás
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - BSC Bocsok 2018. október 28. vasárnap 38 - 31 Czupi Márton, Gyurka Tamás

Megyei szövetségek