Leány Serdülő - 2017/2018
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Olimpia Sportpark Multicsarnok (9026 Győr Radnóti út 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - KSC Szekszárd 2018. május 10. csütörtök 91 - 43 Téczely Roland, Horváth Kinga
DVTK Akadémia/A - Széchenyi KA 2018. május 10. csütörtök 71 - 74 Szőts Dávid, Forintos József
Széchenyi KA - Csata DSE 2018. május 11. péntek 35 - 75 Forintos József, Steiner Máté
DVTK Akadémia/A - KSC Szekszárd 2018. május 11. péntek 72 - 65 Szőts Dávid, Horváth Kinga
KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2018. május 11. péntek 64 - 86 Szőts Dávid, Forintos József
Csata DSE - DVTK Akadémia/A 2018. május 11. péntek 96 - 31 Koller István, Vajda Balázs
"B" csoport
"B" csoport Olimpia Sportpark Multicsarnok (9026 Győr Radnóti út 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia 2018. május 10. csütörtök 58 - 50 Stoller Balázs, Koller István
Zsíros Akadémia Kőbánya - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. május 10. csütörtök 96 - 55 Vajda Balázs, Steiner Máté
Soproni Darazsak Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. május 10. csütörtök 67 - 72 Steiner Máté, Horváth Kinga
Vasas Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya 2018. május 10. csütörtök 60 - 78 Téczely Roland, Stoller Balázs
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia 2018. május 11. péntek 61 - 69 Stoller Balázs, Vajda Balázs
Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. május 11. péntek 77 - 72 Téczely Roland, Koller István
Keresztjáték
Keresztjáték Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - KSC Szekszárd 2018. május 12. szombat 70 - 59 Szőts Dávid, Koller István
DVTK Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. május 12. szombat 79 - 58 Stoller Balázs, Vajda Balázs
Zsíros Akadémia Kőbánya - Széchenyi KA 2018. május 12. szombat 72 - 69 Téczely Roland, Forintos József
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. május 12. szombat 62 - 46 Horváth Kinga, Steiner Máté
Helyosztók
Helyosztók Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. május 13. vasárnap 87 - 54 Vajda Balázs, Steiner Máté
Vasas Akadémia - DVTK Akadémia/A 2018. május 13. vasárnap 77 - 64 Forintos József, Horváth Kinga
Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. május 13. vasárnap 64 - 66 Szőts Dávid, Stoller Balázs
Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE 2018. május 13. vasárnap 54 - 78 Téczely Roland, Koller István
Ranglisták - Leány Serdülő - Döntő

Megyei szövetségek