Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Atomerőmű SE
-
Kaposvári KK
|
2017. október 10. kedd |
66 - 115
|
Domokos Lörinc, Horváth László Tibor |
Soproni Sportiskola / B
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. október 10. kedd |
71 - 59
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Szombathelyi SI KA/B
-
Alba Fehérvár/C
|
2017. október 12. csütörtök |
81 - 77
|
Magyari Tibor, Németh András |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2017. október 12. csütörtök |
61 - 36
|
Kátay Csaba András, Tóth Cecília |
OSE Lions/B
-
Várpalotai KK
|
2017. október 12. csütörtök |
71 - 80
|
Kaposi Renátó, Vörös Eszter |
Monok SE
-
Marcali VSZSE
|
2017. október 12. csütörtök |
71 - 58
|
Lakos Koppány, Mérei Áron |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2017. október 13. péntek |
70 - 58
|
Nyíri Péter, Scholtz Zoltán |
Budapest Csepel
-
KKS
|
2017. október 13. péntek |
46 - 48
|
Paulus Bence Máté, Komlódi Benedek |
Ifjú Sólymok/B
-
Tatai SE
|
2017. október 13. péntek |
74 - 45
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
JKC
-
Keresztúri SE
|
2017. október 13. péntek |
30 - 105
|
Gyurka Tamás |
MAFC/B
-
Budapesti Honvéd / B
|
2017. október 14. szombat |
85 - 63
|
Bognár Domokos, Bujtor Péter |
GYKSE Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. október 15. vasárnap |
79 - 72
|
Farkas Péter Gábor, Szabó Gábor |
Kecskeméti KA
-
Békési SZSK
|
2017. október 15. vasárnap |
96 - 33
|
Kónya Levente, Kiss Máté László |
Siófoki Kosársuli
-
Bonyhádi KSE
|
2017. október 15. vasárnap |
56 - 50
|
Béndek Gábor, Wágner Szabolcs |
Kanizsa KK
-
PVSK-Panthers/B
|
2017. október 15. vasárnap |
87 - 57
|
Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Kozármisleny SE
|
2017. október 15. vasárnap |
44 - 87
|
|
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. október 15. vasárnap |
50 - 62
|
Horváth Alajos, Szabó Tibor |
Gödöllői SK
-
Budapest Csepel
|
2017. október 15. vasárnap |
61 - 94
|
Iski Zsolt, Sersovszky Gergely |
Félegyházi TSI
-
Mezőberényi KK
|
2017. október 16. hétfő |
101 - 60
|
Arató Balázs, Komáromi Péter |
Tatai SE
-
OSE Lions/B
|
2017. október 16. hétfő |
76 - 66
|
Kaposi Renátó, Rácz Ákos |
Pityke KSE
-
Békéscsabai KK
|
2017. október 17. kedd |
55 - 79
|
Horváth Csongor, Lázár Zs. György |
Kaposvári KK
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. október 17. kedd |
117 - 74
|
Lakos Koppány, Mérei Áron |
Dombóvári Kosársuli KE
-
Alisca Sólymok
|
2017. október 17. kedd |
87 - 60
|
Bálind Attila, Kollár Tamás |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Békéscsabai KK
|
2017. október 17. kedd |
79 - 53
|
Horváth Csongor, Lázár Zs. György |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
SZEDEÁK
|
2017. október 18. szerda |
91 - 37
|
Szundy Gábor, Erdész Dávid |
OSE Lions/A
-
Soproni Tigrisek
|
2017. október 18. szerda |
97 - 39
|
Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Mezőberényi KK
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2017. október 19. csütörtök |
50 - 92
|
Bere Márton, Magyar Bálint László |
Újpest-MT/B
-
Gödöllői SK
|
2017. október 19. csütörtök |
63 - 47
|
Nagy István, Zádeczki Donát László |
Soproni Tigrisek
-
Soproni Sportiskola / B
|
2017. október 19. csütörtök |
64 - 61
|
Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Egri VSI KOK
|
2017. október 19. csütörtök |
93 - 51
|
Tóth Kitti, Dr. Marjay Péter |
PVSK - Panthers/A
-
Atomerőmű SE
|
2017. október 19. csütörtök |
96 - 54
|
Fleischmann Krisztián, Téczely Roland |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Szentesi KK
|
2017. október 20. péntek |
90 - 37
|
Gyurka Tamás, Vigh Balázs |
Budaörsi DSE
-
MAFC/B
|
2017. október 20. péntek |
62 - 78
|
Czupi Márton, Kruk Melinda |
Hajdúhadházi KK
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. október 21. szombat |
75 - 18
|
|
Budafoki KK
-
Kaszások Akadémia
|
2017. október 21. szombat |
53 - 56
|
Kapros Roland, Szabó István |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Hajdúhadházi KK
|
2017. október 21. szombat |
20 - 75
|
|
BKGDSE
-
Gödi SE
|
2017. október 21. szombat |
74 - 30
|
Sértő Róbert, Szundy Gábor |
Ajka
-
Ifjú Sólymok/B
|
2017. október 21. szombat |
49 - 57
|
Vajda Balázs, Kiss István |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
OSE Lions/A
|
2017. október 21. szombat |
53 - 58
|
Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Kozármisleny SE
-
Siófoki Kosársuli
|
2017. október 22. vasárnap |
95 - 46
|
Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Marcali VSZSE
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2017. október 22. vasárnap |
107 - 58
|
Söjtöry Tamás, Szecsődi Richárd |
Bonyhádi KSE
-
Monok SE
|
2017. október 22. vasárnap |
48 - 56
|
Szabó Gábor, Nemes Hajnalka |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2017. október 22. vasárnap |
65 - 84
|
Szőcs Béla, Mile Gábor |
SZEDEÁK
-
Pityke KSE
|
2017. október 22. vasárnap |
70 - 74
|
Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Kanizsa KK
|
2017. október 22. vasárnap |
61 - 85
|
Poór Tamás, Tóth Bence |
Ifjú Sólymok/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. október 22. vasárnap |
64 - 90
|
Magyar Gyöngyi, Nagy Zoltán |
TFSE/A
-
Újpest-MT/B
|
2017. október 22. vasárnap |
57 - 34
|
Bózsó Gábor, Villányi Mátyás |
Beszterce KK
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2017. október 24. kedd |
60 - 92
|
Grosch Attila, Tóth Péter |
Gyulai Sportiskola
-
Félegyházi TSI
|
2017. október 24. kedd |
17 - 84
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Beszterce KK
|
2017. október 24. kedd |
74 - 64
|
Grosch Attila, Tóth Péter |
Alisca Sólymok
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2017. október 24. kedd |
77 - 68
|
Szabó Gábor, Sterczer Péter |
Békéscsabai KK
-
Kecskeméti KA
|
2017. október 24. kedd |
56 - 70
|
Borgula György, Bere Márton |
VUKE - Veszprém
-
Alba Fehérvár/C
|
2017. október 24. kedd |
49 - 96
|
Prieger Mihály, Balassa Gergő |
Békéscsabai KK
-
Békési SZSK
|
2017. október 25. szerda |
54 - 59
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Debreceni KA/B
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2017. október 25. szerda |
61 - 86
|
Barabási István, Rinyu Péter |
Alba Fehérvár/B
-
Soproni Tigrisek
|
2017. október 25. szerda |
81 - 59
|
Béndek Gábor, Tóth Bence |
Békési SZSK
-
Békéscsabai KK
|
2017. október 25. szerda |
39 - 61
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
Pityke KSE
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2017. október 25. szerda |
36 - 109
|
Szájer József, Krékity Kornél |
Szombathelyi SI KA/B
-
Győri KC
|
2017. október 26. csütörtök |
90 - 75
|
Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
OSE Lions/B
-
Ifjú Sólymok/B
|
2017. október 26. csütörtök |
57 - 89
|
Magyari Viktor, Novák Bence |
Alba Fehérvár/C
-
Pápai KC
|
2017. október 26. csütörtök |
66 - 50
|
Tóth Bence, Horváth Andreász |
Monok SE
-
Siófoki Kosársuli
|
2017. október 26. csütörtök |
58 - 39
|
Lakos Koppány, Mérei Áron |
Budapest Csepel
-
Újpest-MT/B
|
2017. október 26. csütörtök |
91 - 58
|
Csoma Viktor, Rózsavölgyi Alexandra |
PVSK-Panthers/B
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2017. október 26. csütörtök |
44 - 75
|
Kiss Zoltán, Lovász Balázs |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Beszterce KK
|
2017. október 27. péntek |
81 - 46
|
Szulics Zsolt, Horányi András |
Beszterce KK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2017. október 27. péntek |
50 - 72
|
Horányi András, Scholtz Zoltán |
Ifjú Sólymok/A
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2017. október 27. péntek |
69 - 75
|
Polyák Máté, Tóth Szabolcs |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Gyulai Sportiskola
|
2017. október 27. péntek |
114 - 26
|
Nagy-Pál Petra, Vigh Balázs |
JKC
-
Gödi SE
|
2017. október 27. péntek |
23 - 100
|
Czupi Márton, Jurászik László |
Lehel Kosársuli
-
MEAFC/A
|
2017. október 27. péntek |
61 - 51
|
Lónáth László, Molnár Krisztián |
Soproni Sportiskola / B
-
OSE Lions/A
|
2017. október 27. péntek |
55 - 75
|
|
Keresztúri SE
-
BKGDSE
|
2017. október 28. szombat |
36 - 141
|
Matics Sándor, Matóczay Bálint |
Várpalotai KK
-
Ajka
|
2017. október 28. szombat |
76 - 91
|
Prieger Mihály, Béndek Gábor |
Hajdúhadházi KK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2017. október 28. szombat |
82 - 45
|
Rinyu Péter, Barabási István |
Dombóvári Kosársuli KE
-
Kanizsa KK
|
2017. október 28. szombat |
53 - 51
|
Kollár Tamás, Gébert Attila |
GYKSE Szekszárd
-
Atomerőmű SE
|
2017. október 28. szombat |
112 - 44
|
Farkas Péter Gábor, Keresztes Tamás |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Hajdúhadházi KK
|
2017. október 28. szombat |
32 - 54
|
Barabási István, Rinyu Péter |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Félegyházi TSI
|
2017. október 28. szombat |
69 - 44
|
Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Kaszások Akadémia
-
Százhalombattai KSE
|
2017. október 29. vasárnap |
85 - 54
|
Győri Ferenc, Szőts Dávid |
Marcali VSZSE
-
Kozármisleny SE
|
2017. október 29. vasárnap |
97 - 60
|
Söjtöry Tamás, Szecsődi Richárd |
Szentesi KK
-
Mezőberényi KK
|
2017. október 29. vasárnap |
79 - 76
|
Bartucz Csaba László, Utasi Balázs |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Bonyhádi KSE
|
2017. október 29. vasárnap |
45 - 47
|
Győrfy Ruben, Németh Patrik |
KKS
-
TFSE/A
|
2017. október 29. vasárnap |
62 - 51
|
Szirt Lajos, Steiner Máté |
Kecskeméti KA
-
SZEDEÁK
|
2017. október 29. vasárnap |
88 - 46
|
Kiss Máté László, Maráz András |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
PVSK - Panthers/A
|
2017. október 29. vasárnap |
75 - 68
|
Péter Csaba, Farkas Péter Gábor |
Vasas Akadémia/B
-
Budapesti Honvéd / B
|
2017. október 30. hétfő |
101 - 34
|
Magyar Zoltán, Szőts Dávid |
Győri KC
-
Pápai KC
|
2017. november 2. csütörtök |
81 - 55
|
Erős Florentina, Erős László |
Lehel Kosársuli
-
Debreceni KA/B
|
2017. november 3. péntek |
75 - 71
|
Kovács Csaba, Gyenge Gábor |
Salgótarjáni KI
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2017. november 4. szombat |
25 - 87
|
Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Salgótarjáni KI
|
2017. november 4. szombat |
59 - 45
|
Deák Csaba, Dudoma Tamás |
PAFC Basket
-
Budaörsi DSE
|
2017. november 4. szombat |
84 - 64
|
Gyurka Tamás, Erdész Dávid |
Kaszások Akadémia
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2017. november 5. vasárnap |
54 - 71
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2017. november 7. kedd |
62 - 70
|
Domán István, Jobbágy István |
Egri VSI KOK
-
Lehel Kosársuli
|
2017. november 7. kedd |
65 - 85
|
Lónáth László, Takács Zoltán |
Kaposvári KK
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. november 7. kedd |
90 - 71
|
Söjtöry Tamás, Frank Bianka |
Vasas Akadémia/B
-
Budaörsi DSE
|
2017. november 7. kedd |
97 - 30
|
Major Ádám, Zádeczki Donát László |
Debreceni KA/B
-
MEAFC/A
|
2017. november 8. szerda |
68 - 71
|
Bács Csaba, Szűcs Balázs |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Kecskeméti KA
|
2017. november 8. szerda |
58 - 40
|
Szájer József, Vigh Balázs |
Beszterce KK
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2017. november 9. csütörtök |
20 - 0
|
Benedek Dávid Bence, Trizna Pál Krisztián |
OSE Lions/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. november 9. csütörtök |
59 - 81
|
Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
ELITE Basket Törökbálint
-
MAFC/B
|
2017. november 9. csütörtök |
96 - 66
|
Nagy-Pál Petra, Krékity Kornél |
Soproni Tigrisek
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. november 9. csütörtök |
73 - 62
|
Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter |
Gyulai Sportiskola
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2017. november 9. csütörtök |
32 - 63
|
Tóth Tamás, Váczi Mihály |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2017. november 9. csütörtök |
62 - 102
|
Győrfy Ruben, Stánicz Péter |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Salgótarjáni KI
|
2017. november 10. péntek |
39 - 45
|
Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
VUKE - Veszprém
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2017. november 10. péntek |
55 - 83
|
Béndek Gábor, Balassa Gergő |
Salgótarjáni KI
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. november 10. péntek |
40 - 45
|
Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Gödi SE
-
Treff 07
|
2017. november 10. péntek |
60 - 36
|
Gyurka Tamás, Jurászik László |
Budapesti Honvéd / B
-
PAFC Basket
|
2017. november 11. szombat |
62 - 60
|
Matics Sándor, Matóczay Bálint |
BKGDSE
-
JKC
|
2017. november 11. szombat |
113 - 0
|
Vigh Balázs, Szundy Gábor |
BLF KK
-
Kaszások Akadémia
|
2017. november 11. szombat |
78 - 63
|
Szőke Gábor, Németh Péter |
Tatai SE
-
Várpalotai KK
|
2017. november 11. szombat |
77 - 90
|
Bognár Tibor, Rácz Ákos |
Békési SZSK
-
Pityke KSE
|
2017. november 11. szombat |
85 - 69
|
Szőcs Béla, Rideg László |
Budafoki KK
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2017. november 11. szombat |
51 - 92
|
Magyar Zoltán, Varga Gergely |
Budaörsi DSE
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. november 11. szombat |
51 - 92
|
Győrfy Ruben, Stoller Balázs |
MAFC/B
-
Vasas Akadémia/B
|
2017. november 11. szombat |
54 - 95
|
Szőke Gábor, Németh Péter |
PVSK - Panthers/A
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. november 11. szombat |
93 - 47
|
Földvári Tamás, Korhetz Szilárd |
Kozármisleny SE
-
Monok SE
|
2017. november 12. vasárnap |
49 - 53
|
Kiss Zoltán, Dr. Szakács Imre |
Bonyhádi KSE
-
Marcali VSZSE
|
2017. november 12. vasárnap |
68 - 61
|
Péter Csaba, Villányi János |
Mezőberényi KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2017. november 12. vasárnap |
42 - 59
|
Tóth Tamás, Szikora Zsóka |
KKS
-
Gödöllői SK
|
2017. november 12. vasárnap |
58 - 41
|
Matics Sándor, Szirt Lajos |
PVSK-Panthers/B
-
Alisca Sólymok
|
2017. november 12. vasárnap |
53 - 80
|
Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Gyulai Sportiskola
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2017. november 12. vasárnap |
26 - 116
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Soproni Sportiskola / B
|
2017. november 12. vasárnap |
59 - 52
|
Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Győri KC
-
Alba Fehérvár/C
|
2017. november 12. vasárnap |
99 - 84
|
Kaposi Renátó, Tamás Pálma |
SZEDEÁK
-
Békéscsabai KK
|
2017. november 13. hétfő |
64 - 114
|
Kátay Csaba András, Jáhni Bence |
Treff 07
-
Keresztúri SE
|
2017. november 13. hétfő |
30 - 68
|
Győrfy Ruben, Gyurka Tamás |
OSE Lions/B
-
Ajka
|
2017. november 14. kedd |
85 - 106
|
Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Egri VSI KOK
-
Debreceni KA/B
|
2017. november 14. kedd |
72 - 61
|
Lónáth László, Molnár Katinka |
Kaposvári KK
-
PVSK - Panthers/A
|
2017. november 14. kedd |
89 - 69
|
Söjtöry Tamás, Lakos Koppány |
Ifjú Sólymok/A
-
OSE Lions/A
|
2017. november 15. szerda |
65 - 78
|
Németh András, Polyák Máté |
Mezőberényi KK
-
Gyulai Sportiskola
|
2017. november 15. szerda |
132 - 27
|
Bere Márton, Szikora Zsóka |
Félegyházi TSI
-
Szentesi KK
|
2017. november 15. szerda |
66 - 62
|
Fekete Csaba, Romhányi Mária |
Marcali VSZSE
-
Siófoki Kosársuli
|
2017. november 15. szerda |
83 - 52
|
|
Szombathelyi SI KA/B
-
Pápai KC
|
2017. november 16. csütörtök |
67 - 52
|
Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi |
Budapesti Honvéd / B
-
Budaörsi DSE
|
2017. november 16. csütörtök |
50 - 76
|
Bujtor Péter, Havas Gábor |
Százhalombattai KSE
-
Budafoki KK
|
2017. november 16. csütörtök |
49 - 67
|
Szájer József, Krékity Kornél |
Szentesi KK
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2017. november 16. csütörtök |
65 - 77
|
Bartucz Csaba László, Horgos Péter |
Treff 07
-
JKC
|
2017. november 16. csütörtök |
95 - 37
|
Sentényi Barna, Stánicz Péter |
PVSK-Panthers/B
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2017. november 16. csütörtök |
70 - 81
|
Szalóki Bence, Korhetz Szilárd |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2017. november 17. péntek |
17 - 51
|
Marton Péter, Sándor Ivett |
VUKE - Veszprém
-
Győri KC
|
2017. november 17. péntek |
54 - 84
|
Prieger Mihály, Balassa Gergő |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Félegyházi TSI
|
2017. november 17. péntek |
59 - 64
|
Belák Zoltán, Sersovszky Gergely |
Lehel Kosársuli
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2017. november 17. péntek |
47 - 88
|
Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs |
Tatai SE
-
Ajka
|
2017. november 18. szombat |
76 - 106
|
Magyari Viktor, Rácz Ákos |
Treff 07
-
BKGDSE
|
2017. november 18. szombat |
32 - 102
|
Belák Zoltán, Kovács Róbert |
Keresztúri SE
-
Gödi SE
|
2017. november 18. szombat |
53 - 115
|
Hartai Tamás, Szőts Dávid |
Budafoki KK
-
BLF KK
|
2017. november 18. szombat |
55 - 60
|
Gaál Norbert, Bárány Levente |
Alisca Sólymok
-
Kanizsa KK
|
2017. november 18. szombat |
59 - 65
|
Szabó Gábor, Keresztes Tamás |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Atomerőmű SE
|
2017. november 18. szombat |
67 - 63
|
Kiss Zoltán, Sipos Ádám |
Gödöllői SK
-
TFSE/A
|
2017. november 19. vasárnap |
54 - 65
|
Czupi Márton, Kovács Róbert |
Kozármisleny SE
-
Bonyhádi KSE
|
2017. november 19. vasárnap |
72 - 59
|
|
KKS
-
Újpest-MT/B
|
2017. november 19. vasárnap |
59 - 24
|
Nagy István, Szirt Lajos |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Monok SE
|
2017. november 19. vasárnap |
52 - 77
|
Kocsis József, Tóth Bence |
Várpalotai KK
-
Ifjú Sólymok/B
|
2017. november 19. vasárnap |
45 - 70
|
Rácz István, Wágner Szabolcs |
Alba Fehérvár/B
-
Soproni Sportiskola / B
|
2017. november 19. vasárnap |
85 - 59
|
Koller István, Horváth Andreász |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Százhalombattai KSE
|
2017. november 19. vasárnap |
119 - 54
|
Matics Sándor, Paulus Bence Máté |
Békéscsabai KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2017. november 20. hétfő |
70 - 52
|
Borgula György, Schneider Bertold Antal |
Egri VSI KOK
-
MEAFC/A
|
2017. november 21. kedd |
55 - 53
|
Bene Szilárd, Sándor Ivett |
Kaposvári KK
-
Atomerőmű SE
|
2017. november 21. kedd |
92 - 25
|
Deák Zsuzsanna, Mérei Áron |
Alba Fehérvár/C
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2017. november 22. szerda |
63 - 74
|
Béndek Gábor, Tóth Bence |
Békési SZSK
-
Kecskeméti KA
|
2017. november 23. csütörtök |
43 - 91
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
Budafoki KK
-
Százhalombattai KSE
|
2017. november 23. csütörtök |
62 - 42
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid |
Soproni Tigrisek
-
OSE Lions/A
|
2017. november 23. csütörtök |
73 - 71
|
Rokob Krisztián, Buzai Patrik |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2017. november 23. csütörtök |
52 - 69
|
Belák Zoltán, Magda János |
MEAFC/A
-
Lehel Kosársuli
|
2017. november 24. péntek |
78 - 50
|
Lónáth László, Molnár Krisztián |
Békéscsabai KK
-
Pityke KSE
|
2017. november 24. péntek |
100 - 25
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
Treff 07
-
Gödi SE
|
2017. november 25. szombat |
35 - 106
|
Lázár Zs. György, Stoller Balázs |
Budapesti Honvéd / B
-
MAFC/B
|
2017. november 25. szombat |
38 - 93
|
Bózsó Gábor, Havas Gábor |
Ifjú Sólymok/A
-
Soproni Sportiskola / B
|
2017. november 25. szombat |
76 - 59
|
Polyák Máté, Bognár Tamás |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. november 25. szombat |
73 - 78
|
Kiss Zoltán, Dr. Szakács Imre |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Békési SZSK
|
2017. november 25. szombat |
82 - 32
|
Kónya Levente, Velkey István |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Kaszások Akadémia
|
2017. november 25. szombat |
90 - 57
|
László Zsolt, Forintos József |
Békési SZSK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2017. november 25. szombat |
49 - 95
|
Kónya Levente, Velkey István |
Budaörsi DSE
-
Vasas Akadémia/B
|
2017. november 25. szombat |
45 - 110
|
Győrfy Ruben, Antoni Márk |
Gödöllői SK
-
Újpest-MT/B
|
2017. november 25. szombat |
48 - 72
|
Belák Zoltán, Hamzi Virág |
Várpalotai KK
-
OSE Lions/B
|
2017. november 26. vasárnap |
77 - 73
|
Béndek Gábor, Wágner Szabolcs |
Kozármisleny SE
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2017. november 26. vasárnap |
117 - 28
|
|
TFSE/A
-
Budapest Csepel
|
2017. november 26. vasárnap |
59 - 57
|
Szabó István, Koncsag Csaba |
Alba Fehérvár/B
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2017. november 26. vasárnap |
80 - 54
|
Pécsi Zsolt, Szőcs Péter |
Pityke KSE
-
SZEDEÁK
|
2017. november 27. hétfő |
69 - 67
|
Menyhárt Ferenc, Lázár Zs. György |
Marcali VSZSE
-
Monok SE
|
2017. november 27. hétfő |
58 - 69
|
|
Tatai SE
-
Ifjú Sólymok/B
|
2017. november 27. hétfő |
69 - 92
|
Vörös Eszter, Krisztián-Világos Tünde |
OSE Lions/B
-
Tatai SE
|
2017. november 28. kedd |
84 - 80
|
Magyari Viktor, Bognár Tibor |
Egri VSI KOK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2017. november 28. kedd |
19 - 119
|
Bene Szilárd, Sándor Ivett |
Soproni Sportiskola / B
-
Soproni Tigrisek
|
2017. november 28. kedd |
57 - 55
|
Herczeg Ágoston, Buzai Patrik |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2017. november 29. szerda |
29 - 21
|
Scholtz Zoltán, Dr. Marjay Péter |
Atomerőmű SE
-
PVSK - Panthers/A
|
2017. november 29. szerda |
84 - 77
|
Domokos Lörinc, Lenger Levente |
Debreceni KA/B
-
Lehel Kosársuli
|
2017. november 29. szerda |
80 - 66
|
Kokas Sándor, Szűcs Balázs |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
MEAFC/B
|
2017. november 29. szerda |
100 - 31
|
Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Alisca Sólymok
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2017. november 29. szerda |
63 - 73
|
|
Siófoki Kosársuli
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2017. november 29. szerda |
91 - 73
|
Szőcs Péter, Horváth András |
PAFC Basket
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. november 29. szerda |
60 - 80
|
Belák Zoltán, Novák Bence |
Pápai KC
-
Győri KC
|
2017. november 30. csütörtök |
56 - 73
|
Fülöp András, Kiss István |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Mezőberényi KK
|
2017. november 30. csütörtök |
106 - 43
|
Bartucz Csaba László, Horgos Péter |
JKC
-
Treff 07
|
2017. november 30. csütörtök |
36 - 51
|
Lövei László, Lázár Zs. György |
MEAFC/A
-
Egri VSI KOK
|
2017. december 1. péntek |
37 - 41
|
Molnár Katinka, Stefán Attila |
Dombóvári Kosársuli KE
-
PVSK-Panthers/B
|
2017. december 1. péntek |
97 - 27
|
Bálind Attila, Péter Csaba |
Ifjú Sólymok/B
-
Ajka
|
2017. december 1. péntek |
49 - 39
|
Bognár Tamás, Pál Balázs |
Keresztúri SE
-
JKC
|
2017. december 1. péntek |
125 - 28
|
Koncsag Csaba, Bárány Levente |
Siófoki Kosársuli
-
Kozármisleny SE
|
2017. december 2. szombat |
56 - 58
|
Szőcs Péter, Horváth András |
MEAFC/B
-
Beszterce KK
|
2017. december 2. szombat |
56 - 70
|
Domán István, Nagy Zsombor |
Hajdúhadházi KK
-
Salgótarjáni KI
|
2017. december 2. szombat |
116 - 52
|
Torzsa Péter, Rinyu Péter |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Marcali VSZSE
|
2017. december 2. szombat |
48 - 106
|
Domokos Lörinc, Tálosi Péter |
Beszterce KK
-
MEAFC/B
|
2017. december 2. szombat |
62 - 44
|
Domán István, Nagy-Pál Petra |
Salgótarjáni KI
-
Hajdúhadházi KK
|
2017. december 2. szombat |
39 - 70
|
Torzsa Péter, Rinyu Péter |
Budapest Csepel
-
Gödöllői SK
|
2017. december 2. szombat |
79 - 31
|
Bujtor Péter, Ürögi Zsolt |
Gödi SE
-
BKGDSE
|
2017. december 2. szombat |
76 - 73
|
Jurászik László, Tanka Miklós |
Kaszások Akadémia
-
Budafoki KK
|
2017. december 3. vasárnap |
71 - 61
|
Havas Gábor, Komlódi Benedek |
Százhalombattai KSE
-
BLF KK
|
2017. december 3. vasárnap |
10:00 |
Szundy Gábor, Kiss Máté László |
Újpest-MT/B
-
TFSE/A
|
2017. december 3. vasárnap |
63 - 66
|
Szőts Dávid, Gere Kálmán |
Alba Fehérvár/C
-
VUKE - Veszprém
|
2017. december 3. vasárnap |
74 - 43
|
Koller István, Fekete Csilla |
Szentesi KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2017. december 3. vasárnap |
49 - 79
|
Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba |
Alba Fehérvár/B
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. december 3. vasárnap |
96 - 44
|
Koller István, Fekete Csilla |
Kanizsa KK
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2017. december 3. vasárnap |
102 - 35
|
Szecsődi Richárd, Rácz István |
OSE Lions/A
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2017. december 3. vasárnap |
58 - 56
|
Kaposi Renátó, Bognár Tibor |
Félegyházi TSI
-
Gyulai Sportiskola
|
2017. december 4. hétfő |
142 - 48
|
Simon Tamás, Komáromi Péter |
Ifjú Sólymok/B
-
OSE Lions/B
|
2017. december 4. hétfő |
85 - 47
|
Tóth Kálmán, Magyar Gyöngyi |
Kecskeméti KA
-
Békéscsabai KK
|
2017. december 5. kedd |
105 - 57
|
Fekete Csaba, Bodnárné Pasek Mónika |
Soproni Tigrisek
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. december 5. kedd |
69 - 82
|
Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Pityke KSE
|
2017. december 5. kedd |
82 - 19
|
Lázár Zs. György, Novák Bence |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Alisca Sólymok
|
2017. december 5. kedd |
63 - 75
|
Gyurka Tamás, Szilágyi Tamás |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Debreceni KA/B
|
2017. december 5. kedd |
91 - 39
|
Tóth Cecília, Szulics Zsolt |
Vasas Akadémia/B
-
PAFC Basket
|
2017. december 5. kedd |
88 - 42
|
Gere Kálmán, Szőts Dávid |
Győri KC
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2017. december 6. szerda |
72 - 97
|
Kaposi Renátó, Erős Florentina |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2017. december 6. szerda |
36 - 67
|
Rácz Zsolt, Zahorán Kitti Mária |
OSE Lions/A
-
Soproni Sportiskola / B
|
2017. december 6. szerda |
67 - 28
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
Pápai KC
-
Alba Fehérvár/C
|
2017. december 7. csütörtök |
89 - 80
|
Sebesi Gábor, Fülöp András |
Újpest-MT/B
-
Budapest Csepel
|
2017. december 7. csütörtök |
44 - 68
|
Szabó István, Varga Gergely |
Monok SE
-
Bonyhádi KSE
|
2017. december 7. csütörtök |
51 - 39
|
Söjtöry Tamás, Mérei Áron |
SZEDEÁK
-
Kecskeméti KA
|
2017. december 7. csütörtök |
34 - 99
|
Angyal Frigyes, Kaszab Zsuzsa |
MEAFC/A
-
Debreceni KA/B
|
2017. december 8. péntek |
64 - 68
|
Molnár Krisztián, Stefán Attila |
BKGDSE
-
Keresztúri SE
|
2017. december 9. szombat |
73 - 35
|
Kondrák Mihály dr., Erdész Dávid |
Gyulai Sportiskola
-
Szentesi KK
|
2017. december 9. szombat |
33 - 50
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Kanizsa KK
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2017. december 9. szombat |
60 - 69
|
Benedek Zoltán, Rácz István |
GYKSE Szekszárd
-
Kaposvári KK
|
2017. december 9. szombat |
70 - 99
|
Kollár Tamás, Domokos Bence |
Siófoki Kosársuli
-
Monok SE
|
2017. december 9. szombat |
53 - 59
|
Béndek Gábor, Wágner Szabolcs |
Szentesi KK
-
Gyulai Sportiskola
|
2017. december 9. szombat |
42 - 21
|
Bere Márton, Tóth Tamás |
Budapesti Honvéd / B
-
Vasas Akadémia/B
|
2017. december 9. szombat |
19 - 101
|
Gere Kálmán, Adjudani Pezsman |
Ajka
-
Várpalotai KK
|
2017. december 9. szombat |
60 - 54
|
Béndek Gábor |
Budaörsi DSE
-
PAFC Basket
|
2017. december 9. szombat |
60 - 59
|
Nagy-Pál Petra, Németh Kitti |
MAFC/B
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. december 9. szombat |
67 - 56
|
Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs |
Százhalombattai KSE
-
Kaszások Akadémia
|
2017. december 10. vasárnap |
67 - 74
|
Belák Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba |
TFSE/A
-
KKS
|
2017. december 10. vasárnap |
63 - 37
|
Bózsó Gábor, Szabó István |
Bonyhádi KSE
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2017. december 10. vasárnap |
65 - 40
|
Péter Csaba, Villányi János |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Beszterce KK
|
2017. december 10. vasárnap |
59 - 54
|
Fodor Attila, Tóth Viktor |
Kozármisleny SE
-
Marcali VSZSE
|
2017. december 10. vasárnap |
94 - 53
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. december 11. hétfő |
84 - 67
|
Horváth Alajos, Földesi Ádám |
SZEDEÁK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2017. december 11. hétfő |
42 - 92
|
Török Daniella, Jáhni Bence |
Félegyházi TSI
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2017. december 11. hétfő |
78 - 54
|
Tóth Mihály, Komáromi Péter |
Atomerőmű SE
-
GYKSE Szekszárd
|
2017. december 12. kedd |
63 - 91
|
Domokos Lörinc, Horváth László Tibor |
VUKE - Veszprém
-
Pápai KC
|
2017. december 12. kedd |
47 - 71
|
Prieger Mihály, Takács András |
MEAFC/B
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2017. december 13. szerda |
34 - 69
|
Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
Békéscsabai KK
-
SZEDEÁK
|
2017. december 13. szerda |
110 - 50
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Debreceni KA/B
-
Egri VSI KOK
|
2017. december 13. szerda |
88 - 55
|
Kokas Sándor, Szűcs Balázs |
PVSK - Panthers/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. december 14. csütörtök |
72 - 69
|
Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Pityke KSE
-
Békési SZSK
|
2017. december 15. péntek |
46 - 82
|
|
ELITE Basket Törökbálint
-
Budaörsi DSE
|
2017. december 15. péntek |
97 - 46
|
Győrfy Ruben, Belák Zoltán |
Soproni Sportiskola / B
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2017. december 15. péntek |
60 - 58
|
Hernicz Balázs, Rokob Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
MEAFC/A
|
2017. december 15. péntek |
76 - 45
|
Káré Gergő, Szulics Zsolt |
GYKSE Szekszárd
-
PVSK - Panthers/A
|
2017. december 16. szombat |
73 - 87
|
|
BLF KK
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2017. december 16. szombat |
48 - 96
|
Bózsó Gábor, Komlódi Benedek |
Bonyhádi KSE
-
Siófoki Kosársuli
|
2017. december 16. szombat |
59 - 71
|
Baki Sándor, Villányi János |
Kecskeméti KA
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2017. december 16. szombat |
52 - 55
|
|
Szentesi KK
-
Félegyházi TSI
|
2017. december 17. vasárnap |
32 - 74
|
Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba |
Budaörsi DSE
-
Budapesti Honvéd / B
|
2017. december 17. vasárnap |
90 - 68
|
Kruk Melinda, Szájer József |
PAFC Basket
-
Vasas Akadémia/B
|
2017. december 17. vasárnap |
66 - 90
|
Fekete Csaba, Novák Bence |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
MEAFC/B
|
2017. december 18. hétfő |
89 - 37
|
Lónáth László, Jobbágy István |
Vasas Akadémia/B
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. december 18. hétfő |
53 - 42
|
Makay Dániel, Tahin András |
Kecskeméti KA
-
Pityke KSE
|
2017. december 19. kedd |
120 - 37
|
Kónya Levente, Romhányi Mária |
Mezőberényi KK
-
Félegyházi TSI
|
2017. december 20. szerda |
34 - 103
|
Tóth Tamás, Szikora Zsóka |
MEAFC/B
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2017. december 21. csütörtök |
59 - 64
|
Lónáth László, Bene Szilárd |
Mezőberényi KK
-
Szentesi KK
|
2017. december 22. péntek |
56 - 70
|
Borgula György, Bere Márton |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Kaposvári KK
|
2017. december 22. péntek |
62 - 82
|
Danka Péter |
Atomerőmű SE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2018. január 6. szombat |
65 - 62
|
Szabó Gábor, Horváth László Tibor |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2018. január 6. szombat |
86 - 65
|
Domán István, Jobbágy István |
PVSK-Panthers/B
-
Kanizsa KK
|
2018. január 6. szombat |
52 - 87
|
Lovász Balázs, Szalóki Bence |
ELITE Basket Törökbálint
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. január 6. szombat |
92 - 45
|
Stoller Balázs, Novák Bence |
Budapesti Honvéd / B
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. január 7. vasárnap |
37 - 77
|
Pohánka Balázs, Simon Kristóf |
KKS
-
Budapest Csepel
|
2018. január 7. vasárnap |
68 - 48
|
Tahin András, Forintos József |
Ajka
-
OSE Lions/B
|
2018. január 7. vasárnap |
92 - 72
|
Kiss István, Wágner Szabolcs |
SZEDEÁK
-
Békési SZSK
|
2018. január 7. vasárnap |
32 - 68
|
Kátay Csaba András, Simon Bence |
Békési SZSK
-
SZEDEÁK
|
2018. január 7. vasárnap |
35 - 33
|
Nyilas István, Török Daniella |
Alisca Sólymok
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. január 9. kedd |
107 - 48
|
Vörös Ferenc Zsolt, Horváth László Tibor |
Szombathelyi SI KA/B
-
VUKE - Veszprém
|
2018. január 10. szerda |
87 - 42
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Alba Fehérvár/B
-
OSE Lions/A
|
2018. január 10. szerda |
61 - 66
|
Rácz István, Béndek Gábor |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
MEAFC/B
|
2018. január 10. szerda |
74 - 24
|
Tóth Kitti, Koncz János |
Ifjú Sólymok/A
-
Soproni Tigrisek
|
2018. január 10. szerda |
70 - 63
|
Tóth Kálmán, Németh András |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Mezőberényi KK
|
2018. január 10. szerda |
60 - 42
|
Krékity Kornél, Magda János |
MAFC/B
-
Budaörsi DSE
|
2018. január 10. szerda |
100 - 36
|
Szőke Gábor, Szilágyi Tamás |
Lehel Kosársuli
-
Egri VSI KOK
|
2018. január 10. szerda |
84 - 47
|
Kovács Csaba, Szpiró Balázs |
Pápai KC
-
VUKE - Veszprém
|
2018. január 11. csütörtök |
74 - 43
|
Sebesi Gábor, Fülöp András |
JKC
-
BKGDSE
|
2018. január 11. csütörtök |
15 - 119
|
Németh Patrik, Vigh Balázs |
MEAFC/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2018. január 11. csütörtök |
44 - 64
|
Lónáth László, Sörlei Attila |
Dombóvári Kosársuli KE
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2018. január 11. csütörtök |
98 - 65
|
Bálind Attila, Kollár Tamás |
PVSK - Panthers/A
-
Kaposvári KK
|
2018. január 11. csütörtök |
61 - 88
|
Szalóki Bence, Märcz Péter |
Pityke KSE
-
Kecskeméti KA
|
2018. január 12. péntek |
42 - 91
|
Szájer József, Belák Zoltán |
Monok SE
-
Kozármisleny SE
|
2018. január 12. péntek |
71 - 48
|
Deák Zsuzsanna, Mérei Áron |
Soproni Sportiskola / B
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. január 12. péntek |
71 - 85
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
BLF KK
-
Százhalombattai KSE
|
2018. január 13. szombat |
71 - 56
|
Nepp László, Szabó István |
ELITE Basket Törökbálint
-
PAFC Basket
|
2018. január 13. szombat |
86 - 36
|
Vigh Balázs, Winkler Áron |
Kanizsa KK
-
Alisca Sólymok
|
2018. január 13. szombat |
72 - 44
|
Benedek Zoltán, Szabó Tibor |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Gyulai Sportiskola
|
2018. január 13. szombat |
113 - 17
|
Kátay Csaba András, Utasi Balázs |
Budapest Csepel
-
TFSE/A
|
2018. január 13. szombat |
64 - 70
|
Hegedűs Roland, Szirt Lajos |
Alba Fehérvár/C
-
Győri KC
|
2018. január 13. szombat |
93 - 65
|
Molnár Tamás, Koller István |
Gödi SE
-
JKC
|
2018. január 13. szombat |
110 - 22
|
Jurászik László, Antoni Márk |
Gödöllői SK
-
KKS
|
2018. január 14. vasárnap |
46 - 52
|
Novák Bence, Agócs Gábor |
Kaszások Akadémia
-
BLF KK
|
2018. január 14. vasárnap |
56 - 68
|
Szőke Gábor, Szabó István |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Siófoki Kosársuli
|
2018. január 14. vasárnap |
53 - 100
|
Vigh Balázs, Winkler Áron |
Marcali VSZSE
-
Bonyhádi KSE
|
2018. január 14. vasárnap |
100 - 48
|
Szecsődi Richárd, Szántó Dénes |
Várpalotai KK
-
Tatai SE
|
2018. január 14. vasárnap |
45 - 55
|
Rácz István, Béndek Gábor |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Budafoki KK
|
2018. január 15. hétfő |
84 - 53
|
Tahin András, Szabó István |
Félegyházi TSI
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2018. január 15. hétfő |
64 - 48
|
Arató Balázs, Romhányi Mária |
Ifjú Sólymok/B
-
Várpalotai KK
|
2018. január 15. hétfő |
77 - 59
|
Polyák Máté, Nagy Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. január 17. szerda |
56 - 53
|
Sallai István, Káré Gergő |
MAFC/B
-
PAFC Basket
|
2018. január 17. szerda |
85 - 65
|
Tahin András, Pál Roland |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
BLF KK
|
2018. január 17. szerda |
99 - 51
|
László Zsolt, Bárány Levente |
MEAFC/B
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. január 18. csütörtök |
47 - 84
|
Lónáth László, Molnár Krisztián |
OSE Lions/A
-
Ifjú Sólymok/A
|
2018. január 18. csütörtök |
81 - 33
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
ELITE Basket Törökbálint
-
Vasas Akadémia/B
|
2018. január 18. csütörtök |
67 - 79
|
Horváth Csongor, Nagy-Pál Petra |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Szentesi KK
|
2018. január 18. csütörtök |
92 - 47
|
Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Százhalombattai KSE
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. január 18. csütörtök |
53 - 95
|
Krékity Kornél, Antoni Márk |
Monok SE
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2018. január 18. csütörtök |
81 - 73
|
Koncsek Balázs, Frank Bianka |
BKGDSE
-
Treff 07
|
2018. január 19. péntek |
92 - 27
|
Belák Zoltán |
Salgótarjáni KI
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. január 20. szombat |
72 - 25
|
Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Nyíradonyi VVTK
-
Salgótarjáni KI
|
2018. január 20. szombat |
17 - 67
|
Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Siófoki Kosársuli
-
Marcali VSZSE
|
2018. január 20. szombat |
67 - 59
|
Béndek Gábor, Erős Florentina |
PAFC Basket
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. január 20. szombat |
76 - 55
|
Horváth Csongor, Szájer József |
BLF KK
-
Budafoki KK
|
2018. január 20. szombat |
76 - 63
|
Tahin András, Lukács Rezső |
TFSE/A
-
Gödöllői SK
|
2018. január 21. vasárnap |
73 - 27
|
Sebestyén Richárd, Lukács Rezső |
Újpest-MT/B
-
KKS
|
2018. január 21. vasárnap |
31 - 43
|
László Zsolt, Bános Csaba |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
PVSK - Panthers/A
|
2018. január 21. vasárnap |
53 - 51
|
Domokos Lörinc, Keresztes Tamás |
Bonyhádi KSE
-
Kozármisleny SE
|
2018. január 21. vasárnap |
25 - 76
|
Villányi János, Nemes Hajnalka |
Kaposvári KK
-
Kecskeméti KA
|
2018. január 21. vasárnap |
72 - 69
|
Domokos Lörinc, Téczely Roland |
Vasas Akadémia/B
-
MAFC/B
|
2018. január 21. vasárnap |
81 - 63
|
Tahin András, Paulus Bence Máté |
PVSK - Panthers/A
-
Kecskeméti KA
|
2018. január 21. vasárnap |
60 - 74
|
Domokos Lörinc, Keresztes Tamás |
Győri KC
-
VUKE - Veszprém
|
2018. január 21. vasárnap |
113 - 52
|
Pohl Balázs, Tamás Pálma |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Kaposvári KK
|
2018. január 21. vasárnap |
66 - 50
|
Téczely Roland, Keresztes Tamás |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Soproni Tigrisek
|
2018. január 21. vasárnap |
72 - 56
|
Horváth Alajos, Kaszás Gyula |
Pápai KC
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2018. január 22. hétfő |
58 - 64
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Lehel Kosársuli
|
2018. január 22. hétfő |
77 - 45
|
Zalai Ákos, Gergely Csaba |
Nyíradonyi VVTK
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. január 23. kedd |
16 - 71
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. január 23. kedd |
80 - 27
|
|
Gyulai Sportiskola
-
Mezőberényi KK
|
2018. január 23. kedd |
26 - 48
|
Bere Márton, Váczi Mihály |
PAFC Basket
-
MAFC/B
|
2018. január 24. szerda |
60 - 93
|
Kovács Róbert, Novák Bence |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. január 25. csütörtök |
80 - 59
|
Horváth Andreász, Erős Florentina |
Keresztúri SE
-
Treff 07
|
2018. január 25. csütörtök |
59 - 44
|
Belák Zoltán, Kovács Róbert |
Soproni Tigrisek
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. január 25. csütörtök |
72 - 57
|
Herczeg Ágoston, Buzai Patrik |
Gödi SE
-
Keresztúri SE
|
2018. január 28. vasárnap |
63 - 46
|
Németh Patrik, Czupi Márton |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. január 31. szerda |
60 - 4
|
Molnár Péter Zoltán |
Nyíradonyi VVTK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2018. január 31. szerda |
7 - 75
|
Molnár Péter Zoltán |
Ajka
-
Tatai SE
|
2018. február 2. péntek |
93 - 62
|
Fülöp András |
Hajdúhadházi KK
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. február 15. csütörtök |
100 - 10
|
|
Nyíradonyi VVTK
-
Hajdúhadházi KK
|
2018. február 15. csütörtök |
8 - 69
|
|
Budafoki KK
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. február 21. szerda |
77 - 61
|
Vigh Balázs, Novák Bence |
Ajka
-
Ifjú Sólymok/A
|
2018. február 23. péntek |
49 - 72
|
Kiss István, Fülöp András |
Beszterce KK
-
Pityke KSE
|
2018. február 23. péntek |
77 - 64
|
Deák Csaba, Grosch Attila |
Soproni Tigrisek
-
OSE Lions/A
|
2018. február 23. péntek |
62 - 98
|
Kovács Zoltán Sop, Rudasits Ákos |
BKGDSE
-
Budapest Csepel
|
2018. február 24. szombat |
60 - 53
|
Antoni Márk, Marossy Gergely |
Budaörsi DSE
-
Vasas Akadémia/B
|
2018. február 24. szombat |
96 - 38
|
Stánicz Péter, Gyurka Tamás |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Lehel Kosársuli
|
2018. február 24. szombat |
45 - 85
|
Takács Zoltán, Sándor Ivett |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2018. február 24. szombat |
48 - 181
|
Szőcs Péter, Koller István |
Tapolcai Sasok
-
Várpalotai KK
|
2018. február 24. szombat |
56 - 60
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
Gödöllői SK
-
JKC
|
2018. február 25. vasárnap |
91 - 38
|
Vigh Balázs, Cselóczki Mátyás |
Kanizsa KK
-
Monok SE
|
2018. február 25. vasárnap |
89 - 46
|
Szabó Tibor |
Gödi SE
-
KKS
|
2018. február 25. vasárnap |
64 - 68
|
Antoni Márk, Agócs Gábor |
MAFC/B
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. február 25. vasárnap |
79 - 65
|
Gere Kálmán, Korhetz Szilárd |
Kaszások Akadémia
-
BLF KK
|
2018. február 25. vasárnap |
57 - 64
|
Adjudani Pezsman, Hőgerl Bence |
Kozármisleny SE
-
Atomerőmű SE
|
2018. február 25. vasárnap |
52 - 77
|
|
GYKSE Szekszárd
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2018. február 25. vasárnap |
52 - 73
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Újpest-MT
|
2018. február 25. vasárnap |
72 - 74
|
Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf |
Félegyházi TSI
-
Békési SZSK
|
2018. február 26. hétfő |
75 - 54
|
Tóth Mihály, Romhányi Mária |
Békéscsabai KK
-
Kecskeméti KA
|
2018. február 26. hétfő |
65 - 93
|
Borgula György, Bere Márton |
Békési SZSK
-
Félegyházi TSI
|
2018. február 26. hétfő |
41 - 47
|
Tóth Mihály, Romhányi Mária |
OSE Lions/B
-
Tatai SE
|
2018. február 27. kedd |
73 - 58
|
Kéri István, Magyari Viktor |
OSE Lions/A
-
Soproni Sportiskola / B
|
2018. február 27. kedd |
82 - 54
|
Kaposi Renátó, Bognár Tibor |
Szombathelyi SI KA/B
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. február 28. szerda |
80 - 88
|
Polyák Máté, Magyar Gyöngyi |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. február 28. szerda |
85 - 48
|
Tóth Kitti, Koncz János |
Békéscsabai KK
-
Békési SZSK
|
2018. február 28. szerda |
59 - 33
|
Bere Márton, Váczi Mihály |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Mezőberényi KK
|
2018. február 28. szerda |
102 - 65
|
Bartucz Csaba László, Horgos Péter |
Békési SZSK
-
Békéscsabai KK
|
2018. február 28. szerda |
39 - 64
|
Bere Márton, Váczi Mihály |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Kaposvári KK
|
2018. február 28. szerda |
84 - 82
|
Kiss Zoltán, Nagy Bence |
Pápai KC
-
Alba Fehérvár/C
|
2018. március 1. csütörtök |
64 - 66
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
ELITE Basket Törökbálint
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. március 1. csütörtök |
82 - 62
|
Németh Patrik, Gyurka Tamás |
Dombóvári Kosársuli KE
-
PVSK - Panthers/A
|
2018. március 1. csütörtök |
70 - 76
|
Bálind Attila, Péter Csaba |
Treff 07
-
Keresztúri SE
|
2018. március 1. csütörtök |
42 - 71
|
Gyurkovics István, Németh Kitti |
Kecskeméti KA
-
Félegyházi TSI
|
2018. március 1. csütörtök |
78 - 35
|
Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika |
MEAFC/A
-
Egri VSI KOK
|
2018. március 2. péntek |
58 - 55
|
Lónáth László, Sörlei Attila |
Ifjú Sólymok/B
-
Ajka
|
2018. március 2. péntek |
69 - 52
|
Esztergályos Róbert, Pál Balázs |
Alisca Sólymok
-
Kanizsa KK
|
2018. március 3. szombat |
48 - 83
|
|
Alba Fehérvár/B
-
Soproni Tigrisek
|
2018. március 3. szombat |
95 - 90
|
Koller István, Molnár Tamás |
BLF KK
-
TFSE/A
|
2018. március 3. szombat |
70 - 66
|
Józsa A. Junior, Alexis Sancilio |
Beszterce KK
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2018. március 3. szombat |
72 - 49
|
Deák Csaba, Grosch Attila |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2018. március 3. szombat |
61 - 57
|
Lovas Péter, Kaszás Gyula |
Újpest-MT
-
Budaörsi DSE
|
2018. március 4. vasárnap |
75 - 45
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Alexis Sancilio |
Gödöllői SK
-
Treff 07
|
2018. március 4. vasárnap |
41 - 40
|
Szájer József, Vigh Balázs |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Bonyhádi KSE
|
2018. március 4. vasárnap |
119 - 37
|
Kocsis József, Tóth Bence |
Újpest-MT/B
-
JKC
|
2018. március 4. vasárnap |
66 - 39
|
Lukács Rezső, Bános Csaba |
Kecskeméti KA
-
Békési SZSK
|
2018. március 5. hétfő |
81 - 25
|
Tóth Mihály, Hajagos-Kiss Hedvig |
Félegyházi TSI
-
Békéscsabai KK
|
2018. március 5. hétfő |
59 - 48
|
Fekete Csaba, Bodnárné Pasek Mónika |
Százhalombattai KSE
-
Gödi SE
|
2018. március 5. hétfő |
89 - 64
|
Vigh Balázs, Agócs Gábor |
Ifjú Sólymok/B
-
Győri KC
|
2018. március 5. hétfő |
70 - 55
|
Csák Máté Károly, Szabó Dávid |
Békési SZSK
-
Kecskeméti KA
|
2018. március 5. hétfő |
16 - 86
|
Komáromi Péter, Romhányi Mária |
OSE Lions/B
-
Várpalotai KK
|
2018. március 6. kedd |
72 - 63
|
Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Gyulai Sportiskola
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2018. március 6. kedd |
12 - 38
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Egri VSI KOK
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. március 6. kedd |
57 - 61
|
Bene Szilárd, Stefán Attila |
Vasas Akadémia/B
-
MAFC/B
|
2018. március 7. szerda |
78 - 61
|
Gruber Nikolett, Matóczay Bálint |
VUKE - Veszprém
-
Tapolcai Sasok
|
2018. március 7. szerda |
91 - 40
|
Prieger Mihály, Takács András |
Hajdúhadházi KK
-
Beszterce KK
|
2018. március 8. csütörtök |
36 - 62
|
Torzsa Péter, Nemes Gábor |
Mezőberényi KK
-
SZEDEÁK
|
2018. március 8. csütörtök |
67 - 71
|
Bere Márton, Tóth Tamás |
Alba Fehérvár/C
-
Ajka
|
2018. március 8. csütörtök |
111 - 62
|
Szőcs Péter, Horváth Andreász |
Kaposvári KK
-
PVSK - Panthers/A
|
2018. március 8. csütörtök |
104 - 91
|
Koncsek Balázs, Frank Bianka |
ELITE Basket Törökbálint
-
Újpest-MT
|
2018. március 8. csütörtök |
67 - 71
|
Szájer József, Nagy-Pál Petra |
Gödöllői SK
-
Keresztúri SE
|
2018. március 8. csütörtök |
42 - 63
|
Németh Patrik, Krékity Kornél |
Beszterce KK
-
Hajdúhadházi KK
|
2018. március 8. csütörtök |
47 - 32
|
Nemes Gábor, Torzsa Péter |
Treff 07
-
JKC
|
2018. március 8. csütörtök |
78 - 20
|
Lázár Zs. György, Kovács Róbert |
Soproni Sportiskola / B
-
Soproni Tigrisek
|
2018. március 8. csütörtök |
57 - 74
|
Herczeg Ágoston, Buzai Patrik |
Salgótarjáni KI
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. március 9. péntek |
45 - 30
|
Tóth Péter, Grosch Attila |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Salgótarjáni KI
|
2018. március 9. péntek |
30 - 57
|
Tóth Péter, Grosch Attila |
MEAFC/A
-
Debreceni KA/B
|
2018. március 9. péntek |
65 - 61
|
Vaszi Ádám, Molnár Krisztián |
Marcali VSZSE
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2018. március 10. szombat |
92 - 85
|
Szecsődi Richárd, Szántó Dénes |
BLF KK
-
PAFC Basket
|
2018. március 10. szombat |
20 - 0
|
Lövei László, Simon Kristóf |
PVSK - Panthers/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2018. március 10. szombat |
85 - 61
|
Nagy Bence |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. március 10. szombat |
76 - 69
|
Horváth Alajos, Lovas Péter |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2018. március 10. szombat |
64 - 60
|
Mile Gábor, Rideg László |
Siófoki Kosársuli
-
Bonyhádi KSE
|
2018. március 10. szombat |
56 - 48
|
Béndek Gábor, Kocsis József |
TFSE/A
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. március 10. szombat |
71 - 74
|
Bózsó Gábor, Szabó István |
Nyíradonyi VVTK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2018. március 11. vasárnap |
20 - 93
|
|
Keresztúri SE
-
Újpest-MT/B
|
2018. március 11. vasárnap |
71 - 38
|
Tahin András, Pál Roland |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. március 11. vasárnap |
107 - 12
|
|
Ifjú Sólymok/A
-
Ifjú Sólymok/B
|
2018. március 11. vasárnap |
67 - 50
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Atomerőmű SE
-
Alisca Sólymok
|
2018. március 11. vasárnap |
110 - 56
|
|
Dunaújvárosi Sárkányok
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. március 11. vasárnap |
31 - 143
|
Kovács Róbert, Németh Kitti |
Pápai KC
-
Ifjú Sólymok/B
|
2018. március 12. hétfő |
65 - 48
|
Kiss István, Fülöp András |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Félegyházi TSI
|
2018. március 12. hétfő |
66 - 39
|
Gyurkovics István, Németh Kitti |
OSE Lions/B
-
Tapolcai Sasok
|
2018. március 13. kedd |
103 - 71
|
Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Mezőberényi KK
-
Gyulai Sportiskola
|
2018. március 13. kedd |
61 - 37
|
Bere Márton, Tóth Tamás |
Kozármisleny SE
-
Kanizsa KK
|
2018. március 13. kedd |
48 - 79
|
|
SZEDEÁK
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2018. március 13. kedd |
46 - 48
|
Márkus Gábor, Török Daniella |
Monok SE
-
Atomerőmű SE
|
2018. március 13. kedd |
51 - 90
|
Söjtöry Tamás, Mester Milán |
Egri VSI KOK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2018. március 13. kedd |
60 - 73
|
Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Szombathelyi SI KA/B
-
OSE Lions/A
|
2018. március 14. szerda |
52 - 59
|
Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Debreceni KA/B
|
2018. március 14. szerda |
54 - 70
|
Lónáth László, Sörlei Attila |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Beszterce KK
|
2018. március 14. szerda |
54 - 70
|
Gyurka Tamás, Nagy I. László |
MAFC/B
-
Budaörsi DSE
|
2018. március 14. szerda |
58 - 36
|
Szőke Gábor, Bárány Levente |
Pityke KSE
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2018. március 14. szerda |
61 - 71
|
Vigh Balázs, Gombos Márk Bálint |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
GYKSE Szekszárd
|
2018. március 14. szerda |
91 - 72
|
Kiss Zoltán, Nagy Bence |
Siófoki Kosársuli
-
Marcali VSZSE
|
2018. március 14. szerda |
74 - 86
|
Szőcs Péter, Wágner Szabolcs |
Soproni Tigrisek
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2018. március 16. péntek |
77 - 70
|
Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter |
Mezőberényi KK
-
Szentesi KK
|
2018. március 16. péntek |
68 - 58
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Várpalotai KK
-
Tapolcai Sasok
|
2018. március 16. péntek |
64 - 73
|
Rácz István, Béndek Gábor |
Kaszások Akadémia
-
Budafoki KK
|
2018. március 17. szombat |
73 - 67
|
Jankovics Viktor, Bárány Levente |
Győri KC
-
Alba Fehérvár/C
|
2018. március 17. szombat |
84 - 103
|
Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
OSE Lions/A
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. március 17. szombat |
68 - 57
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
Ifjú Sólymok/A
-
Pápai KC
|
2018. március 17. szombat |
72 - 49
|
Magyar Gyöngyi, Szabó Dávid |
Bonyhádi KSE
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2018. március 18. vasárnap |
72 - 58
|
Szűcs Szabolcs, Fodor Balázs |
KKS
-
Budapest Csepel
|
2018. március 18. vasárnap |
53 - 59
|
Szilágyi Tamás, Paulus Bence Máté |
Újpest-MT/B
-
Treff 07
|
2018. március 18. vasárnap |
25 - 43
|
Szőke Gábor, Havas Gábor |
Vasas Akadémia/B
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. március 18. vasárnap |
92 - 51
|
Csoma Viktor, Bujtor Péter |
PVSK-Panthers/B
-
Marcali VSZSE
|
2018. március 18. vasárnap |
105 - 78
|
Märcz Péter, Kiss Zoltán |
PAFC Basket
-
Kaszások Akadémia
|
2018. március 18. vasárnap |
68 - 56
|
Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz |
Salgótarjáni KI
-
MEAFC/B
|
2018. március 20. kedd |
34 - 70
|
Benedek Dávid Bence, Tóth Péter |
MEAFC/B
-
Salgótarjáni KI
|
2018. március 20. kedd |
69 - 54
|
Benedek Dávid Bence, Tóth Péter |
Kaposvári KK
-
GYKSE Szekszárd
|
2018. március 20. kedd |
116 - 84
|
Söjtöry Tamás, Mérei Áron |
Pityke KSE
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2018. március 20. kedd |
51 - 76
|
Krékity Kornél, Magda János |
Újpest-MT
-
MAFC/B
|
2018. március 20. kedd |
69 - 56
|
Szőke Gábor, Matóczay Bálint |
Debreceni KA/B
-
Egri VSI KOK
|
2018. március 21. szerda |
104 - 48
|
|
OSE Lions/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. március 22. csütörtök |
99 - 56
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
TFSE/A
-
Kaszások Akadémia
|
2018. március 22. csütörtök |
67 - 62
|
Havas Gábor, Hőgerl Bence |
ELITE Basket Törökbálint
-
Budaörsi DSE
|
2018. március 22. csütörtök |
81 - 71
|
Sentényi Barna, Kruk Melinda |
Gyulai Sportiskola
-
SZEDEÁK
|
2018. március 22. csütörtök |
27 - 62
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Százhalombattai KSE
-
BKGDSE
|
2018. március 22. csütörtök |
51 - 61
|
Belák Zoltán, Kovács Róbert |
Monok SE
-
Alisca Sólymok
|
2018. március 22. csütörtök |
39 - 63
|
Söjtöry Tamás, Mester Milán |
Dombóvári Kosársuli KE
-
Kaposvári KK
|
2018. március 22. csütörtök |
73 - 79
|
Bálind Attila, Fodor Balázs |
Soproni Sportiskola / B
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. március 22. csütörtök |
40 - 67
|
Rudasits Ákos, Buzai Patrik |
Szombathelyi SI KA/B
-
Soproni Sportiskola / B
|
2018. március 23. péntek |
75 - 69
|
Csák Máté Károly, Nagy Zoltán |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
MEAFC/B
|
2018. március 23. péntek |
26 - 60
|
Takács Zoltán, Marton Péter |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Beszterce KK
|
2018. március 23. péntek |
53 - 60
|
Fodor Attila, Drenyovszki Dániel |
Szentesi KK
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2018. március 23. péntek |
41 - 83
|
Bartucz Csaba László, Horgos Péter |
Salgótarjáni KI
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2018. március 24. szombat |
52 - 66
|
Grosch Attila, Dudoma Tamás |
BLF KK
-
Budafoki KK
|
2018. március 24. szombat |
20 - 0
|
Tahin András, Steiner Máté |
Pityke KSE
-
Hajdúhadházi KK
|
2018. március 24. szombat |
86 - 73
|
Menyhárt Ferenc, Jurászik László |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Salgótarjáni KI
|
2018. március 24. szombat |
47 - 31
|
Grosch Attila, Deák Csaba |
Békési SZSK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. március 24. szombat |
42 - 79
|
Papy Zsolt, Bere Márton |
Budapest Csepel
-
Gödi SE
|
2018. március 24. szombat |
68 - 56
|
Bános Csaba, Ürögi Zsolt |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
MAFC/B
|
2018. március 24. szombat |
67 - 69
|
László Zsolt, Szőke Gábor |
Ifjú Sólymok/A
-
Alba Fehérvár/C
|
2018. március 24. szombat |
68 - 62
|
Magyar Gyöngyi, Pál Balázs |
PVSK-Panthers/B
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2018. március 24. szombat |
59 - 81
|
Märcz Péter, Kiss Zoltán |
KKS
-
Százhalombattai KSE
|
2018. március 25. vasárnap |
40 - 48
|
Sebestyén Richárd, Lukács Rezső |
Atomerőmű SE
-
Kanizsa KK
|
2018. március 25. vasárnap |
74 - 86
|
Horváth László Tibor, Lenger Levente |
GYKSE Szekszárd
-
Kaposvári KK
|
2018. március 25. vasárnap |
68 - 92
|
|
Várpalotai KK
-
VUKE - Veszprém
|
2018. március 25. vasárnap |
57 - 81
|
Prieger Mihály, Béndek Gábor |
Győri KC
-
Ifjú Sólymok/A
|
2018. március 25. vasárnap |
61 - 62
|
Erős Florentina, Pohl Balázs |
Alba Fehérvár/C
-
Ifjú Sólymok/B
|
2018. március 25. vasárnap |
86 - 65
|
Fekete Csilla, Tóth Bence |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Siófoki Kosársuli
|
2018. március 25. vasárnap |
59 - 97
|
Borsos Miklós, Kertész Zsolt |
Budapesti Honvéd / B
-
Kaszások Akadémia
|
2018. március 25. vasárnap |
63 - 58
|
Bujtor Péter, Tóth Richárd |
Debreceni KA/B
-
Lehel Kosársuli
|
2018. március 25. vasárnap |
89 - 77
|
Nemes Gábor, Szűcs Balázs |
Budapest Csepel
-
Százhalombattai KSE
|
2018. március 26. hétfő |
59 - 66
|
László Zsolt, Zádeczki Donát László |
Dombóvári Kosársuli KE
-
GYKSE Szekszárd
|
2018. március 26. hétfő |
77 - 58
|
Kollár Tamás, Fodor Balázs |
Félegyházi TSI
-
Kecskeméti KA
|
2018. március 26. hétfő |
48 - 100
|
Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
PVSK - Panthers/A
|
2018. március 26. hétfő |
76 - 67
|
Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Marcali VSZSE
-
Bonyhádi KSE
|
2018. március 26. hétfő |
59 - 20
|
Koncsek Balázs, Szántó Dénes |
Budaörsi DSE
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. március 26. hétfő |
70 - 88
|
Krékity Kornél, Antoni Márk |
VUKE - Veszprém
-
OSE Lions/B
|
2018. március 26. hétfő |
92 - 57
|
Prieger Mihály, Béndek Gábor |
ELITE Basket Törökbálint
-
MAFC/B
|
2018. március 27. kedd |
74 - 89
|
Horváth Csongor, Nagy-Pál Petra |
Alisca Sólymok
-
Kozármisleny SE
|
2018. március 27. kedd |
85 - 39
|
|
Ajka
-
Győri KC
|
2018. március 28. szerda |
60 - 94
|
Kiss István, Fülöp András |
Alba Fehérvár/B
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2018. március 28. szerda |
78 - 75
|
Horváth Andreász, Tóth Bence |
Vasas Akadémia/B
-
Újpest-MT
|
2018. március 28. szerda |
62 - 53
|
Jankovics Viktor, Szőke Gábor |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Soproni Sportiskola / B
|
2018. március 28. szerda |
65 - 64
|
Németh Sándor, Kaszás Gyula |
KKS
-
BKGDSE
|
2018. március 28. szerda |
46 - 64
|
László Zsolt, Matóczay Bálint |
Békéscsabai KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. március 28. szerda |
53 - 59
|
Bere Márton, Váczi Mihály |
MEAFC/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2018. március 29. csütörtök |
74 - 39
|
Mészáros Balázs, Sándor Ivett |
Vasas Akadémia/B
-
Budaörsi DSE
|
2018. március 29. csütörtök |
50 - 52
|
Horváth Kinga, Szőke Gábor |
OSE Lions/A
-
Soproni Tigrisek
|
2018. március 29. csütörtök |
88 - 69
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
Monok SE
-
Kozármisleny SE
|
2018. március 29. csütörtök |
84 - 50
|
Koncsek Balázs, Schreck Katalin |
PVSK - Panthers/A
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2018. március 29. csütörtök |
94 - 49
|
Kiss Zoltán, Nagy Bence |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2018. április 3. kedd |
169 - 40
|
Szőcs Péter, Kocsis József |
Alisca Sólymok
-
Monok SE
|
2018. április 3. kedd |
92 - 53
|
|
Debreceni KA/B
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2018. április 4. szerda |
72 - 64
|
|
Alba Fehérvár/C
-
Pápai KC
|
2018. április 4. szerda |
74 - 62
|
Szőcs Péter, Horváth Andreász |
Szombathelyi SI KA/B
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. április 4. szerda |
48 - 47
|
Nagy Zoltán, Kiss Márton |
BLF KK
-
Kaszások Akadémia
|
2018. április 4. szerda |
68 - 65
|
Gruber Nikolett, Szilágyi Tamás |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Egri VSI KOK
|
2018. április 4. szerda |
59 - 74
|
Domán István, Molnár Krisztián |
Lehel Kosársuli
-
MEAFC/A
|
2018. április 4. szerda |
52 - 54
|
Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor |
Soproni Sportiskola / B
-
OSE Lions/A
|
2018. április 4. szerda |
52 - 76
|
Buzai Patrik, Herczeg Ágoston |
Beszterce KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2018. április 5. csütörtök |
88 - 67
|
Deák Csaba, Dudoma Tamás |
Kecskeméti KA
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. április 5. csütörtök |
83 - 53
|
Tóth Mihály, Komáromi Péter |
Kaposvári KK
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2018. április 5. csütörtök |
77 - 56
|
|
Monok SE
-
Kanizsa KK
|
2018. április 5. csütörtök |
50 - 75
|
Bartics Péter, Deák Zsuzsanna |
PVSK - Panthers/A
-
GYKSE Szekszárd
|
2018. április 5. csütörtök |
67 - 73
|
Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2018. április 6. péntek |
42 - 48
|
Gergely Csaba, Dr. Marjay Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. április 6. péntek |
55 - 28
|
Gergely Csaba, Dr. Marjay Péter |
SZEDEÁK
-
Szentesi KK
|
2018. április 6. péntek |
57 - 65
|
Nyilas István, Török Daniella |
Ifjú Sólymok/B
-
Alba Fehérvár/C
|
2018. április 6. péntek |
53 - 58
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Keresztúri SE
-
Treff 07
|
2018. április 6. péntek |
59 - 37
|
Szabó István, Korhetz Szilárd |
Bonyhádi KSE
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. április 7. szombat |
48 - 91
|
Szabó Gábor, Szűcs Szabolcs |
Marcali VSZSE
-
Siófoki Kosársuli
|
2018. április 7. szombat |
82 - 78
|
Csapó Gábor |
KKS
-
Gödi SE
|
2018. április 7. szombat |
60 - 40
|
Bános Csaba, Koncsag Csaba |
Alba Fehérvár/B
-
Soproni Sportiskola / B
|
2018. április 7. szombat |
119 - 51
|
Kocsis József, Poór Tamás |
Budaörsi DSE
-
Újpest-MT
|
2018. április 7. szombat |
55 - 100
|
Novák Bence, Jurászik László |
Budapesti Honvéd / B
-
Budafoki KK
|
2018. április 7. szombat |
60 - 36
|
Bános Csaba, Varga Gergely |
Atomerőmű SE
-
Kozármisleny SE
|
2018. április 7. szombat |
101 - 41
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. április 8. vasárnap |
57 - 75
|
Nagy István, Alexis Sancilio |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Hajdúhadházi KK
|
2018. április 8. vasárnap |
121 - 31
|
Kovács Csaba, Pál-Szabó Dávid |
GYKSE Szekszárd
-
PVSK - Panthers/A
|
2018. április 8. vasárnap |
60 - 74
|
|
Ifjú Sólymok/A
-
Ajka
|
2018. április 8. vasárnap |
79 - 50
|
Forrai Sámuel, Nagy Zoltán |
Marcali VSZSE
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2018. április 8. vasárnap |
116 - 61
|
Boros Gyevi Ádám, Borovszki György |
Várpalotai KK
-
Tatai SE
|
2018. április 8. vasárnap |
58 - 83
|
Rácz István, Béndek Gábor |
Győri KC
-
Ifjú Sólymok/B
|
2018. április 8. vasárnap |
79 - 48
|
Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Ajka
-
Pápai KC
|
2018. április 9. hétfő |
53 - 86
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Békési SZSK
|
2018. április 9. hétfő |
62 - 32
|
Lázár Zs. György, Kovács András dr. |
Békéscsabai KK
-
Félegyházi TSI
|
2018. április 9. hétfő |
60 - 53
|
Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály |
Újpest-MT
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. április 9. hétfő |
63 - 54
|
Zádeczki Donát László, Korhetz Szilárd |
Tatai SE
-
OSE Lions/B
|
2018. április 9. hétfő |
89 - 93
|
Kaposi Renátó, Bognár Tibor |
Debreceni KA/B
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. április 10. kedd |
75 - 58
|
|
Mezőberényi KK
-
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2018. április 10. kedd |
44 - 94
|
|
Kecskeméti KA
-
Békéscsabai KK
|
2018. április 10. kedd |
87 - 40
|
Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika |
Soproni Tigrisek
-
Soproni Sportiskola / B
|
2018. április 10. kedd |
81 - 70
|
Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston |
Egri VSI KOK
-
Lehel Kosársuli
|
2018. április 10. kedd |
59 - 63
|
Bene Szilárd, Sörlei Attila |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
MEAFC/A
|
2018. április 11. szerda |
42 - 54
|
Tóth Kitti, Koncz János |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Soproni Tigrisek
|
2018. április 11. szerda |
63 - 64
|
Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Félegyházi TSI
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. április 11. szerda |
38 - 59
|
Arató Balázs, Komáromi Péter |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2018. április 11. szerda |
76 - 66
|
Lovász Balázs, Nagy Bence |
PAFC Basket
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. április 11. szerda |
62 - 63
|
Szundy Gábor, Kovács Róbert |
MEAFC/B
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. április 12. csütörtök |
176 - 14
|
Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István |
OSE Lions/A
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2018. április 12. csütörtök |
89 - 46
|
Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Gyulai Sportiskola
|
2018. április 12. csütörtök |
97 - 35
|
Bartucz Csaba László, Horgos Péter |
Budapest Csepel
-
BKGDSE
|
2018. április 12. csütörtök |
48 - 72
|
László Zsolt, Lukács Rezső |
JKC
-
Újpest-MT/B
|
2018. április 12. csütörtök |
46 - 62
|
Krékity Kornél, Porkoláb Mercédesz |
Treff 07
-
Gödöllői SK
|
2018. április 12. csütörtök |
37 - 55
|
Németh Patrik, Jurászik László |
MEAFC/A
-
Lehel Kosársuli
|
2018. április 12. csütörtök |
60 - 44
|
Lónáth László, Sörlei Attila |
Ajka
-
Alba Fehérvár/C
|
2018. április 13. péntek |
89 - 106
|
Béndek Gábor, Kiss István |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2018. április 13. péntek |
75 - 49
|
Lázár Zs. György, Gombos Márk Bálint |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. április 13. péntek |
66 - 15
|
Scholtz Zoltán, Dr. Marjay Péter |
Kozármisleny SE
-
Monok SE
|
2018. április 13. péntek |
42 - 61
|
|
Győri KC
-
Pápai KC
|
2018. április 13. péntek |
74 - 57
|
Kovács Zoltán Sop, Erős Florentina |
Nyíradonyi VVTK
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. április 13. péntek |
2 - 103
|
Scholtz Zoltán, Dr. Marjay Péter |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Békéscsabai KK
|
2018. április 13. péntek |
86 - 80
|
Lázár Zs. György, Gombos Márk Bálint |
Lehel Kosársuli
-
Egri VSI KOK
|
2018. április 13. péntek |
88 - 73
|
Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Dombóvári Kosársuli KE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2018. április 13. péntek |
79 - 69
|
|
Ifjú Sólymok/B
-
Ifjú Sólymok/A
|
2018. április 13. péntek |
28 - 69
|
|
Várpalotai KK
-
OSE Lions/B
|
2018. április 13. péntek |
90 - 57
|
Béndek Gábor |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Marcali VSZSE
|
2018. április 14. szombat |
62 - 114
|
Borsos Miklós, Ecet Zsolt |
Tatai SE
-
Tapolcai Sasok
|
2018. április 14. szombat |
57 - 72
|
Magyari Viktor, Bognár Tibor |
Nyíradonyi VVTK
-
Salgótarjáni KI
|
2018. április 14. szombat |
12:00 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Vasas Akadémia/B
|
2018. április 14. szombat |
33 - 80
|
Matics Sándor, László Zsolt |
Budaörsi DSE
-
MAFC/B
|
2018. április 14. szombat |
72 - 74
|
Horváth Csongor, Stánicz Péter |
Salgótarjáni KI
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. április 14. szombat |
14:00 |
|
PVSK-Panthers/B
-
Siófoki Kosársuli
|
2018. április 14. szombat |
133 - 43
|
Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
BKGDSE
-
KKS
|
2018. április 14. szombat |
57 - 50
|
Belák Zoltán, Szájer József |
Kaszások Akadémia
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. április 15. vasárnap |
53 - 106
|
Tahin András, Bujtor Péter |
Bonyhádi KSE
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2018. április 15. vasárnap |
21 - 100
|
|
Hajdúhadházi KK
-
Pityke KSE
|
2018. április 15. vasárnap |
63 - 61
|
|
Kanizsa KK
-
Alisca Sólymok
|
2018. április 15. vasárnap |
74 - 30
|
Horváth Alajos, Szabó Tibor |
Tatai SE
-
VUKE - Veszprém
|
2018. április 15. vasárnap |
65 - 64
|
Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Alba Fehérvár/B
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. április 15. vasárnap |
68 - 72
|
Horváth Andreász, Poór Tamás |
PVSK - Panthers/A
-
Kaposvári KK
|
2018. április 15. vasárnap |
80 - 92
|
Péter Csaba, Lovász Balázs |
GYKSE Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2018. április 15. vasárnap |
53 - 69
|
|
Pápai KC
-
Győri KC
|
2018. április 16. hétfő |
80 - 55
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Kecskeméti KA
|
2018. április 16. hétfő |
63 - 57
|
Vigh Balázs, Antoni Márk |
Kaposvári KK
-
Dombóvári Kosársuli KE
|
2018. április 16. hétfő |
89 - 55
|
Bálind Attila, Kollár Tamás |
Újpest-MT
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. április 16. hétfő |
49 - 44
|
Nagy István, Makay Dániel |
Lehel Kosársuli
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. április 16. hétfő |
77 - 63
|
Drenyovszki Dániel, Szabó László |
SZEDEÁK
-
Mezőberényi KK
|
2018. április 17. kedd |
77 - 54
|
|
Egri VSI KOK
-
MEAFC/A
|
2018. április 17. kedd |
39 - 46
|
Sándor Ivett, Hegedűs Norbert |
Nyíregyházi Sportcentrum/C
-
MEAFC/B
|
2018. április 18. szerda |
51 - 41
|
Tóth Kitti, Horányi András |
Debreceni KA/B
-
MEAFC/A
|
2018. április 18. szerda |
61 - 68
|
Lónáth László, Sörlei Attila |
Pityke KSE
-
Beszterce KK
|
2018. április 18. szerda |
53 - 48
|
Lázár Zs. György, Szájer József |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Lehel Kosársuli
|
2018. április 18. szerda |
65 - 63
|
Káré Gergő, Koncz János |
MAFC/B
-
Vasas Akadémia/B
|
2018. április 18. szerda |
49 - 53
|
Balogh Kristóf, Gruber Nikolett |
Budafoki KK
-
PAFC Basket
|
2018. április 18. szerda |
72 - 63
|
László Zsolt, Horváth Kinga |
Siófoki Kosársuli
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. április 18. szerda |
57 - 84
|
Szőcs Péter, Tóth Bence |
Soproni Sportiskola / B
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. április 18. szerda |
64 - 84
|
Hernicz Balázs, Kovács Zoltán Sop |
Budapesti Honvéd / B
-
TFSE/A
|
2018. április 19. csütörtök |
81 - 52
|
Pál Roland, Villányi Mátyás |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
SZEDEÁK
|
2018. április 19. csütörtök |
84 - 39
|
|
JKC
-
Treff 07
|
2018. április 19. csütörtök |
37 - 73
|
Vigh Balázs, Kutrik Andrea |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Pityke KSE
|
2018. április 20. péntek |
81 - 56
|
Lázár Zs. György, Krékity Kornél |
Keresztúri SE
-
Gödöllői SK
|
2018. április 20. péntek |
53 - 46
|
Forintos József, Winkler Áron |
Szentesi KK
-
SZEDEÁK
|
2018. április 20. péntek |
51 - 79
|
Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
MEAFC/A
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. április 21. szombat |
58 - 57
|
Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
Hajdúhadházi KK
-
Szolnoki Sportcentrum/B
|
2018. április 21. szombat |
35 - 101
|
|
Gyulai Sportiskola
-
Szentesi KK
|
2018. április 21. szombat |
51 - 66
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
Gödöllői SK
-
Újpest-MT/B
|
2018. április 21. szombat |
69 - 21
|
Krékity Kornél, Belák Zoltán |
Kecskeméti KA
-
PVSK - Panthers/A
|
2018. április 22. vasárnap |
90 - 69
|
Velkey István, Hegedűs Csaba |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Marcali VSZSE
|
2018. április 22. vasárnap |
124 - 58
|
Kocsis József, Horváth Andreász |
Alisca Sólymok
-
Atomerőmű SE
|
2018. április 22. vasárnap |
61 - 63
|
|
Kanizsa KK
-
Kozármisleny SE
|
2018. április 22. vasárnap |
89 - 27
|
Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
Bonyhádi KSE
-
Siófoki Kosársuli
|
2018. április 22. vasárnap |
56 - 61
|
|
Újpest-MT/B
-
Keresztúri SE
|
2018. április 22. vasárnap |
64 - 74
|
Tahin András, Tóth Richárd |
Kaposvári KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. április 22. vasárnap |
60 - 58
|
Baukó Ferenc, Arató Balázs |
PVSK-Panthers/B
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2018. április 22. vasárnap |
20 - 0
|
Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Zalakerámia ZTE KK/B
-
OSE Lions/A
|
2018. április 22. vasárnap |
61 - 56
|
Németh Csaba |
PVSK - Panthers/A
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. április 22. vasárnap |
85 - 46
|
Baukó Ferenc, Arató Balázs |
Gödi SE
-
BKGDSE
|
2018. április 22. vasárnap |
48 - 87
|
Kovács András dr., Vigh Balázs |
Alba Fehérvár/C
-
Ifjú Sólymok/A
|
2018. április 22. vasárnap |
83 - 67
|
Kocsis József, Horváth Andreász |
Győri KC
-
Ajka
|
2018. április 22. vasárnap |
119 - 69
|
Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
Kecskeméti KA
-
Kaposvári KK
|
2018. április 22. vasárnap |
83 - 67
|
Velkey István, Hegedűs Csaba |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2018. április 23. hétfő |
56 - 62
|
Molnár Krisztián, Nagy Zsombor |
Ifjú Sólymok/B
-
Pápai KC
|
2018. április 23. hétfő |
45 - 58
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
OSE Lions/B
-
VUKE - Veszprém
|
2018. április 24. kedd |
73 - 98
|
Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Kaszások Akadémia
-
PAFC Basket
|
2018. április 24. kedd |
75 - 32
|
Bujtor Péter, Horváth Kinga |
ELITE Basket Törökbálint
-
Vasas Akadémia/B
|
2018. április 24. kedd |
72 - 81
|
Lázár Zs. György, Antoni Márk |
Egri VSI KOK
-
Debreceni KA/B
|
2018. április 24. kedd |
58 - 71
|
Lónáth László, Molnár Krisztián |
Alba Fehérvár/C
-
Győri KC
|
2018. április 25. szerda |
82 - 60
|
Szőcs Péter, Tóth Bence |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Debreceni KA/B
|
2018. április 25. szerda |
50 - 74
|
Sallai István, Káré Gergő |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
MEAFC/A
|
2018. április 25. szerda |
58 - 44
|
Domán István, Molnár Krisztián |
BLF KK
-
Budapesti Honvéd / B
|
2018. április 25. szerda |
58 - 45
|
Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
Budaörsi DSE
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. április 25. szerda |
66 - 86
|
Jurászik László, Novák Bence |
BKGDSE
-
Gödi SE
|
2018. április 25. szerda |
86 - 31
|
Belák Zoltán, Kovács Róbert |
MEAFC/B
-
Nyíregyházi Sportcentrum/C
|
2018. április 26. csütörtök |
79 - 29
|
Bene Szilárd, Nagy Zsombor |
Alba Fehérvár/B
-
OSE Lions/A
|
2018. április 26. csütörtök |
86 - 35
|
Tóth Bence, Horváth Andreász |
Vásárhelyi Kosársuli/B
-
Szentesi KK
|
2018. április 26. csütörtök |
73 - 44
|
Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Budafoki KK
-
Kaszások Akadémia
|
2018. április 26. csütörtök |
77 - 101
|
Bujtor Péter, Havas Gábor |
JKC
-
Gödöllői SK
|
2018. április 26. csütörtök |
27 - 103
|
Szájer József, Kutrik Andrea |
Treff 07
-
Újpest-MT/B
|
2018. április 26. csütörtök |
35 - 31
|
Kovács Róbert, Agócs Gábor |
Soproni Sportiskola / B
-
Szombathelyi SI KA/B
|
2018. április 26. csütörtök |
69 - 67
|
Rokob Krisztián, Buzai Patrik |
Ajka
-
Ifjú Sólymok/B
|
2018. április 27. péntek |
49 - 56
|
Kiss István, Fülöp András |
Kozármisleny SE
-
Alisca Sólymok
|
2018. április 27. péntek |
27 - 82
|
|
Soproni Tigrisek
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. április 27. péntek |
67 - 65
|
Hernicz Balázs, Rudasits Ákos |
Szolnoki Sportcentrum/B
-
Pityke KSE
|
2018. április 27. péntek |
73 - 48
|
Zahorán Kitti Mária, Szabó László |
Atomerőmű SE
-
Monok SE
|
2018. április 27. péntek |
108 - 54
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Budaörsi DSE
|
2018. április 27. péntek |
102 - 40
|
László Zsolt, Bujtor Péter |
BKGDSE
-
Százhalombattai KSE
|
2018. április 28. szombat |
100 - 30
|
Mészáros Anna, Horváth Emese |
Dunaújvárosi Sárkányok
-
Bonyhádi KSE
|
2018. április 28. szombat |
59 - 49
|
Kocsis József, Poór Tamás |
Tatai SE
-
Várpalotai KK
|
2018. április 28. szombat |
81 - 60
|
Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde |
Siófoki Kosársuli
-
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
|
2018. április 28. szombat |
72 - 95
|
Szőcs Péter, Horváth Andreász |
MAFC/B
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. április 28. szombat |
44 - 82
|
Gaál Norbert, Rózsavölgyi Alexandra |
Budapest Csepel
-
KKS
|
2018. április 28. szombat |
57 - 50
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Korompai Zsolt |
Szentesi KK
-
Mezőberényi KK
|
2018. április 28. szombat |
88 - 72
|
Varga Zoltán, Török Daniella |
Hajdúhadházi KK
-
Nagykőrösi Sólymok KE/B
|
2018. április 29. vasárnap |
27 - 65
|
|
Tapolcai Sasok
-
VUKE - Veszprém
|
2018. április 29. vasárnap |
62 - 71
|
Prieger Mihály, Kiss István |
Marcali VSZSE
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. április 29. vasárnap |
89 - 81
|
|
Szentesi KK
-
Gyulai Sportiskola
|
2018. április 29. vasárnap |
51 - 66
|
|
Újpest-MT
-
Vasas Akadémia/B
|
2018. április 30. hétfő |
59 - 74
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland |
MAFC/B
-
Újpest-MT
|
2018. május 2. szerda |
65 - 67
|
Nagy István, Horváth Kinga |
Vasas Akadémia/B
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. május 2. szerda |
89 - 67
|
Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
Nyíregyházi Sportcentrum/B
-
Egri VSI KOK
|
2018. május 2. szerda |
52 - 62
|
Káré Gergő, Koncz János |
Lehel Kosársuli
-
Debreceni KA/B
|
2018. május 2. szerda |
75 - 85
|
Szabó László, Gyenge Gábor |
Pápai KC
-
Ifjú Sólymok/A
|
2018. május 3. csütörtök |
58 - 62
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
Százhalombattai KSE
-
Budapest Csepel
|
2018. május 3. csütörtök |
71 - 63
|
Szundy Gábor, Agócs Gábor |
Soproni Tigrisek
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. május 3. csütörtök |
79 - 80
|
Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
Siófoki Kosársuli
|
2018. május 3. csütörtök |
121 - 54
|
Vigh Balázs, Jurászik László |
JKC
-
Keresztúri SE
|
2018. május 3. csütörtök |
30 - 114
|
Gyurka Tamás, Kovács András dr. |
Budafoki KK
-
BLF KK
|
2018. május 3. csütörtök |
68 - 73
|
Zádeczki Donát László, Matóczay Bálint |
PVSK-Panthers/B
-
Bonyhádi KSE
|
2018. május 3. csütörtök |
86 - 40
|
Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Újpest-MT/B
-
Gödöllői SK
|
2018. május 5. szombat |
58 - 36
|
Kapros Roland, Varga Gergely |
Százhalombattai KSE
-
KKS
|
2018. május 6. vasárnap |
55 - 51
|
Kondrák Mihály dr., Antoni Márk |
Bonyhádi KSE
-
Marcali VSZSE
|
2018. május 6. vasárnap |
48 - 66
|
|
Kanizsa KK
-
Atomerőmű SE
|
2018. május 6. vasárnap |
84 - 75
|
Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Budapesti Honvéd / B
-
PAFC Basket
|
2018. május 6. vasárnap |
49 - 46
|
Kapros Roland, Hőgerl Bence |
Pápai KC
-
Ajka
|
2018. május 7. hétfő |
93 - 51
|
Sebesi Gábor, Kiss István |
Gyulai Sportiskola
-
Mezőberényi KK
|
2018. május 7. hétfő |
39 - 60
|
Kátay Csaba András, Tóth Tamás |
VUKE - Veszprém
-
Várpalotai KK
|
2018. május 7. hétfő |
59 - 53
|
Prieger Mihály, Takács András |
Budafoki KK
-
TFSE/A
|
2018. május 10. csütörtök |
40 - 76
|
Havas Gábor, Villányi Mátyás |
Keresztúri SE
-
JKC
|
2018. május 10. csütörtök |
132 - 24
|
Jurászik László, Sersovszky Gergely |
SZEDEÁK
-
Gyulai Sportiskola
|
2018. május 11. péntek |
57 - 36
|
|
Gödi SE
-
Százhalombattai KSE
|
2018. május 11. péntek |
39 - 63
|
Vigh Balázs, Antoni Márk |
Újpest-MT
-
OSE Lions/A
|
2018. május 12. szombat |
101 - 50
|
Bács Csaba, Kiss Gabriella |
MEAFC/A
-
Kecskeméti KA
|
2018. május 12. szombat |
50 - 65
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Tapolcai Sasok
-
Tatai SE
|
2018. május 12. szombat |
59 - 69
|
Prieger Mihály, Béndek Gábor |
Ifjú Sólymok/A
-
Győri KC
|
2018. május 12. szombat |
65 - 47
|
Magyar Gyöngyi, Tóth Gábor Balázs |
Kecskeméti KA
-
Újpest-MT
|
2018. május 12. szombat |
90 - 75
|
Bács Csaba, Kiss Gabriella |
MEAFC/A
-
OSE Lions/A
|
2018. május 12. szombat |
73 - 55
|
Kokas Sándor, Kiss Gabriella |
OSE Lions/A
-
Kecskeméti KA
|
2018. május 13. vasárnap |
49 - 71
|
Domán István, Kokas Sándor |
Kaszások Akadémia
-
TFSE/A
|
2018. május 13. vasárnap |
53 - 87
|
Bárány Levente, Winkler Áron |
VUKE - Veszprém
-
Tatai SE
|
2018. május 13. vasárnap |
64 - 78
|
Prieger Mihály, Béndek Gábor |
Újpest-MT
-
MEAFC/A
|
2018. május 13. vasárnap |
84 - 63
|
Domán István, Kokas Sándor |
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
-
PVSK-Panthers/B
|
2018. május 13. vasárnap |
99 - 86
|
Poór Tamás, Tóth Bence |
Tapolcai Sasok
-
OSE Lions/B
|
2018. május 13. vasárnap |
115 - 62
|
Prieger Mihály, Béndek Gábor |
Lehel Kosársuli
-
Nyíregyházi Sportcentrum/B
|
2018. május 15. kedd |
65 - 53
|
Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Szombathelyi SI KA/B
-
Soproni Tigrisek
|
2018. május 16. szerda |
59 - 71
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Siófoki Kosársuli
-
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2018. május 16. szerda |
80 - 36
|
Szőcs Péter, Tóth Bence |
Gödi SE
-
Budapest Csepel
|
2018. május 19. szombat |
66 - 73
|
Lázár Zs. György, Gombos Márk Bálint |
TFSE/A
-
Budafoki KK
|
2018. május 19. szombat |
74 - 52
|
Horváth Kinga, Gere Kálmán |
TFSE/A
-
BLF KK
|
2018. május 24. csütörtök |
61 - 52
|
Szőke Gábor, Bános Csaba |
Nagykőrösi Sólymok KE/B
-
Hajdúhadházi KK
|
2018. május 26. szombat |
87 - 51
|
|
Budapesti Honvéd / B
-
BLF KK
|
2018. május 28. hétfő |
68 - 52
|
Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra |
PAFC Basket
-
BLF KK
|
2018. május 31. csütörtök |
59 - 61
|
Szájer József, Kovács Róbert |
MEAFC/B
-
Nyíradonyi VVTK
|
2018. június 2. szombat |
132 - 6
|
Bene Szilárd, Marton Péter |
Nyíradonyi VVTK
-
MEAFC/B
|
2018. június 2. szombat |
6 - 132
|
Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
PAFC Basket
-
TFSE/A
|
2018. június 2. szombat |
85 - 70
|
|
TFSE/A
-
PAFC Basket
|
2018. június 5. kedd |
63 - 42
|
Bujtor Péter, Lukács Rezső |
PAFC Basket
-
Budafoki KK
|
2018. június 11. hétfő |
80 - 65
|
Németh Patrik, Krékity Kornél |