Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Szombathelyi SI KA/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
103 - 52
|
Péter Csaba, Ács Dezső |
Budapesti Honvéd / A
-
Békéscsabai KK
|
2017. szeptember 9. szombat |
88 - 44
|
Varga Zoltán, Bere Márton |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Lehel Kosársuli
|
2017. szeptember 9. szombat |
113 - 28
|
Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Alba Fehérvár/A
-
MEAFC/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
143 - 37
|
Czupi Márton, Stoller Balázs |
Vasas Akadémia/A
-
Újpest-MT/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
92 - 54
|
Horváth Csongor, Kruk Melinda |
Debreceni KA/A
-
Kecskeméti KA
|
2017. szeptember 9. szombat |
99 - 56
|
Takács Zoltán, Sörlei Attila |
MAFC/A
-
OSE Lions/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
101 - 35
|
Csallóközi Gábor, Fekete Csaba |
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. szeptember 9. szombat |
80 - 58
|
Lovas Péter, Szabó Tibor |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Atomerőmű SE
|
2017. szeptember 9. szombat |
116 - 44
|
Szalai Zsolt, Horváth Alajos |
Bajai Bácska FKE
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
111 - 26
|
Tóth Mihály, Kiss Máté László |
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
Győri KC
|
2017. szeptember 9. szombat |
106 - 42
|
Varga Zoltán, Bere Márton |
Kiss Lenke KS
-
MAFC/B
|
2017. szeptember 9. szombat |
101 - 52
|
Danka Péter, Szalóki Bence |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. szeptember 9. szombat |
49 - 40
|
Kovács Csaba, Pál-Szabó Dávid |
Soproni Sportiskola KA/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. szeptember 9. szombat |
107 - 44
|
Czupi Márton, Stoller Balázs |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Debreceni KA/B
|
2017. szeptember 9. szombat |
71 - 51
|
Horváth Csongor, Kruk Melinda |
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
Békési SZSK
|
2017. szeptember 9. szombat |
105 - 55
|
Bács Csaba, Fülöp Ádám |
Atomerőmű SE
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
46 - 109
|
Szabó Tibor, Lovas Péter |
Ifjú Sólymok/A
-
MAFC/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
33 - 123
|
Csallóközi Gábor, Tóth Mihály |
Győri KC
-
Budapesti Honvéd / A
|
2017. szeptember 9. szombat |
57 - 136
|
Varga Zoltán, Borgula György |
MAFC/B
-
Szombathelyi SI KA/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
34 - 93
|
Szalóki Bence, Ács Dezső |
ELITE Basket Törökbálint
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
47 - 91
|
Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel |
Budaörsi DSE
-
Alba Fehérvár/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
61 - 138
|
Németh Patrik, Krékity Kornél |
Debreceni KA/B
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
58 - 104
|
Szájer József, Novák Bence |
Békési SZSK
-
Debreceni KA/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
27 - 134
|
Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Újpest-MT/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
59 - 66
|
Szájer József, Novák Bence |
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
Kecskeméti KA
|
2017. szeptember 9. szombat |
75 - 51
|
Bács Csaba, Fülöp Ádám |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. szeptember 9. szombat |
106 - 29
|
Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Bajai Bácska FKE
-
OSE Lions/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
96 - 52
|
Fekete Csaba, Kiss Máté László |
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
Békéscsabai KK
|
2017. szeptember 9. szombat |
101 - 55
|
Borgula György, Bere Márton |
Kiss Lenke KS
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
100 - 41
|
Péter Csaba, Ács Dezső |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Lehel Kosársuli
|
2017. szeptember 9. szombat |
89 - 51
|
Zahorán Kitti Mária, Pál-Szabó Dávid |
Soproni Sportiskola KA/A
-
MEAFC/A
|
2017. szeptember 9. szombat |
103 - 42
|
Németh Patrik, Krékity Kornél |
Kecskeméti KA
-
Békési SZSK
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
91 - 49
|
Bács Csaba, Fülöp Ádám |
Újpest-MT/A
-
Debreceni KA/B
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
70 - 48
|
Oláh Márk, Varga Fanni Erzsébet |
OSE Lions/A
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
55 - 26
|
Csallóközi Gábor, Kiss Máté László |
Alba Fehérvár/B
-
Atomerőmű SE
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
149 - 38
|
Lovas Péter, Szabó Tibor |
Békéscsabai KK
-
Győri KC
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
104 - 64
|
Borgula György, Schneider Bertold Antal |
Szombathelyi SI KA/A
-
Kiss Lenke KS
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
60 - 67
|
Danka Péter, Szalóki Bence |
Lehel Kosársuli
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
45 - 70
|
Mile Gábor, Gyenge Gábor |
MEAFC/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
77 - 61
|
Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
Alba Fehérvár/A
-
Soproni Sportiskola KA/A
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
74 - 68
|
Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
59 - 44
|
Kovács Csaba, Zahorán Kitti Mária |
Debreceni KA/A
-
AKMÉ Körmendi Törpördögök
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
76 - 48
|
Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Vasas Akadémia/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
90 - 40
|
Kozma Balázs, Makay Dániel |
MAFC/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
72 - 68
|
Tóth Mihály, Fekete Csaba |
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
76 - 75
|
Lovas Péter, Szabó Tibor |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
MAFC/B
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
49 - 65
|
Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Budapesti Honvéd / A
-
Vásárhelyi Kosársuli/A
|
2017. szeptember 10. vasárnap |
86 - 61
|
Borgula György, Schneider Bertold Antal |
Vasas Akadémia/A
-
Békéscsabai KK
|
2017. szeptember 30. szombat |
117 - 38
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
Kiss Lenke KS
-
OSE Lions/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
97 - 51
|
Bognár Tamás, Nagy Zoltán |
Debreceni KA/A
-
MEAFC/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
104 - 46
|
Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán |
MAFC/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
96 - 56
|
Ács Dezső, Téczely Roland |
Alba Fehérvár/A
-
MAFC/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
122 - 35
|
Nagy Viktor, Bognár Domokos |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Kecskeméti KA
|
2017. szeptember 30. szombat |
82 - 60
|
Pohánka Balázs, Komlódi Benedek |
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
71 - 58
|
Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Budapesti Honvéd / A
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. szeptember 30. szombat |
113 - 40
|
Varga Fanni Erzsébet, Makay Dániel |
Szombathelyi SI KA/A
-
Békési SZSK
|
2017. szeptember 30. szombat |
121 - 38
|
Arató Balázs, Kiss Máté László |
Soproni Sportiskola KA/A
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
112 - 33
|
Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Újpest-MT/A
-
Budaörsi DSE
|
2017. szeptember 30. szombat |
105 - 60
|
Varga Fanni Erzsébet, Makay Dániel |
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
Győri KC
|
2017. szeptember 30. szombat |
125 - 53
|
Bognár Tamás, Szabó Dávid |
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
Atomerőmű SE
|
2017. szeptember 30. szombat |
145 - 52
|
Fülöp Ádám, Nemes Gábor |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Lehel Kosársuli
|
2017. szeptember 30. szombat |
107 - 61
|
Nagy Viktor, Bognár Domokos |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
95 - 51
|
Ács Dezső, Téczely Roland |
Bajai Bácska FKE
-
Debreceni KA/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
78 - 57
|
Kovács Csaba, Pál-Szabó Dávid |
Békési SZSK
-
Vasas Akadémia/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
35 - 160
|
Bere Márton, Kiss Máté László |
Ifjú Sólymok/A
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
40 - 88
|
Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Budaörsi DSE
-
Budapesti Honvéd / A
|
2017. szeptember 30. szombat |
50 - 123
|
Matics Sándor, Jankovics Viktor |
Győri KC
-
Kiss Lenke KS
|
2017. szeptember 30. szombat |
33 - 145
|
Nagy Zoltán, Szabó Dávid |
Atomerőmű SE
-
Debreceni KA/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
43 - 123
|
Zalai Ákos, Molnár Péter Zoltán |
Lehel Kosársuli
-
Alba Fehérvár/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
39 - 124
|
Szilágyi Bálint, Tahin András |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
45 - 108
|
Fleischmann Krisztián, Kollár Tamás |
Debreceni KA/B
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
50 - 96
|
Pohánka Balázs, Komlódi Benedek |
Szombathelyi SI KA/A
-
Békéscsabai KK
|
2017. szeptember 30. szombat |
79 - 26
|
Borgula György, Kiss Máté László |
Bajai Bácska FKE
-
Kecskeméti KA
|
2017. szeptember 30. szombat |
77 - 62
|
Szőcs Béla, Pál-Szabó Dávid |
Soproni Sportiskola KA/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
75 - 70
|
Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Újpest-MT/A
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2017. szeptember 30. szombat |
97 - 72
|
Matics Sándor, Jankovics Viktor |
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
MEAFC/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
90 - 41
|
Kokas Sándor, Szűcs Balázs |
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
OSE Lions/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
102 - 37
|
Bognár Tamás, Nagy Zoltán |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
MAFC/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
102 - 55
|
Szilágyi Bálint, Tahin András |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
91 - 61
|
Fleischmann Krisztián, Kollár Tamás |
Kecskeméti KA
-
Debreceni KA/B
|
2017. október 1. vasárnap |
64 - 69
|
Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Ifjú Sólymok/A
|
2017. október 1. vasárnap |
79 - 48
|
Benedek Zoltán, Kocsis Tamás |
ELITE Basket Törökbálint
-
Budaörsi DSE
|
2017. október 1. vasárnap |
87 - 55
|
Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Békéscsabai KK
-
Békési SZSK
|
2017. október 1. vasárnap |
90 - 45
|
Bere Márton, Schneider Bertold Antal |
MEAFC/A
-
Atomerőmű SE
|
2017. október 1. vasárnap |
86 - 59
|
Hegedűs Imre, Kiss Gabriella |
OSE Lions/A
-
Győri KC
|
2017. október 1. vasárnap |
77 - 64
|
Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi |
Alba Fehérvár/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. október 1. vasárnap |
83 - 67
|
Fleischmann Krisztián, Kollár Tamás |
MAFC/B
-
Lehel Kosársuli
|
2017. október 1. vasárnap |
85 - 58
|
Gaál István, Forintos József |
MAFC/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. október 1. vasárnap |
97 - 61
|
Fleischmann Krisztián, Kollár Tamás |
Alba Fehérvár/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2017. október 1. vasárnap |
71 - 63
|
Gaál István, Forintos József |
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2017. október 1. vasárnap |
68 - 37
|
Pohánka Balázs, Jankovics Viktor |
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Soproni Sportiskola KA/A
|
2017. október 1. vasárnap |
54 - 90
|
Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Budapesti Honvéd / A
-
Újpest-MT/A
|
2017. október 1. vasárnap |
105 - 67
|
Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Vasas Akadémia/A
-
Szombathelyi SI KA/A
|
2017. október 1. vasárnap |
62 - 52
|
Arató Balázs, Kiss Máté László |
Debreceni KA/A
-
Vásárhelyi Kosársuli/A
|
2017. október 1. vasárnap |
101 - 76
|
Zalai Ákos, Tóth Kitti |
Kiss Lenke KS
-
AKMÉ Körmendi Törpördögök
|
2017. október 1. vasárnap |
82 - 57
|
Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi |
ELITE Basket Törökbálint
-
AKMÉ Körmendi Törpördögök
|
2018. február 6. kedd |
61 - 75
|
Lázár Zs. György, Krékity Kornél |
Alba Fehérvár/B
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2018. február 7. szerda |
85 - 96
|
Lázár Zs. György, Krékity Kornél |
Nagykőrösi Sólymok KE/A
-
Vásárhelyi Kosársuli/A
|
2018. február 8. csütörtök |
70 - 69
|
Menyhárt Ferenc, Németh Kitti |
Nyíregyházi Sportcentrum/A
-
Újpest-MT/A
|
2018. február 9. péntek |
86 - 58
|
Bács Csaba, Nemes Gábor |
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
Nagykőrösi Sólymok KE/A
|
2018. február 10. szombat |
65 - 50
|
Bartucz Csaba László, Utasi Balázs |
Újpest-MT/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2018. február 11. vasárnap |
60 - 82
|
Józsa A. Junior, Gaál Norbert |
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Alba Fehérvár/B
|
2018. február 11. vasárnap |
90 - 73
|
Benedek Zoltán, Lovas Péter |
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
ELITE Basket Törökbálint
|
2018. február 11. vasárnap |
73 - 65
|
Esztergályos Róbert, Szalai Zsolt |
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
Bajai Bácska FKE
|
2018. április 7. szombat |
69 - 60
|
Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Soproni Sportiskola KA/A
|
2018. április 7. szombat |
62 - 59
|
Hartai Tamás, Gaál Norbert |
Bajai Bácska FKE
-
AKMÉ Körmendi Törpördögök
|
2018. április 15. vasárnap |
75 - 51
|
Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Soproni Sportiskola KA/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2018. április 15. vasárnap |
74 - 63
|
Hernicz Balázs, Buzai Patrik |
Bajai Bácska FKE
-
Kiss Lenke KS
|
2018. április 18. szerda |
59 - 74
|
Tóth Mihály, Arató Balázs |
Soproni Sportiskola KA/A
-
MAFC/A
|
2018. április 22. vasárnap |
74 - 69
|
Csák Máté Károly, Polyák Máté |
Kiss Lenke KS
-
Bajai Bácska FKE
|
2018. április 22. vasárnap |
62 - 76
|
Hartai Tamás, Szőts Dávid |
MAFC/A
-
Soproni Sportiskola KA/A
|
2018. április 26. csütörtök |
90 - 47
|
Gaál István, Nagy István |
Debreceni KA/A
-
Budapesti Honvéd / A
|
2018. május 10. csütörtök |
81 - 67
|
|
Alba Fehérvár/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 10. csütörtök |
81 - 53
|
|
Vasas Akadémia/A
-
MAFC/A
|
2018. május 10. csütörtök |
68 - 54
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Szombathelyi SI KA/A
|
2018. május 10. csütörtök |
38 - 49
|
|
Debreceni KA/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 10. csütörtök |
68 - 77
|
|
Budapesti Honvéd / A
-
Alba Fehérvár/A
|
2018. május 10. csütörtök |
59 - 97
|
|
Szombathelyi SI KA/A
-
Vasas Akadémia/A
|
2018. május 11. péntek |
44 - 65
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
MAFC/A
|
2018. május 11. péntek |
50 - 65
|
|
Soproni Sportiskola KA/A
-
Vásárhelyi Kosársuli/A
|
2018. május 11. péntek |
80 - 57
|
|
Kiss Lenke KS
-
Budapesti Honvéd / A
|
2018. május 11. péntek |
60 - 94
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. május 11. péntek |
75 - 68
|
|
Alba Fehérvár/A
-
Debreceni KA/A
|
2018. május 11. péntek |
67 - 54
|
|
MAFC/A
-
Szombathelyi SI KA/A
|
2018. május 11. péntek |
52 - 63
|
|
Bajai Bácska FKE
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2018. május 11. péntek |
82 - 69
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2018. május 11. péntek |
41 - 43
|
|
AKMÉ Körmendi Törpördögök
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2018. május 11. péntek |
64 - 79
|
|
Debreceni KA/A
-
Szolnoki Sportcentrum/A
|
2018. május 12. szombat |
68 - 61
|
|
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. május 12. szombat |
53 - 70
|
|
Zalakerámia ZTE KK/A
-
AKMÉ Körmendi Törpördögök
|
2018. május 12. szombat |
72 - 68
|
|
MAFC/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 12. szombat |
80 - 76
|
|
Soproni Sportiskola KA/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2018. május 12. szombat |
74 - 94
|
|
Alba Fehérvár/A
-
Szombathelyi SI KA/A
|
2018. május 12. szombat |
75 - 51
|
|
Bajai Bácska FKE
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2018. május 12. szombat |
48 - 58
|
|
Vasas Akadémia/A
-
Budapesti Honvéd / A
|
2018. május 12. szombat |
81 - 70
|
|
Vásárhelyi Kosársuli/A
-
AKMÉ Körmendi Törpördögök
|
2018. május 13. vasárnap |
72 - 84
|
|
Szolnoki Sportcentrum/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 13. vasárnap |
72 - 51
|
|
Debreceni KA/A
-
MAFC/A
|
2018. május 13. vasárnap |
78 - 76
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2018. május 13. vasárnap |
56 - 74
|
|
Soproni Sportiskola KA/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2018. május 13. vasárnap |
78 - 84
|
|
Szombathelyi SI KA/A
-
Budapesti Honvéd / A
|
2018. május 13. vasárnap |
87 - 81
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Nyíregyházi Sportcentrum/A
|
2018. május 13. vasárnap |
82 - 68
|
|
Alba Fehérvár/A
-
Vasas Akadémia/A
|
2018. május 13. vasárnap |
57 - 55
|
|