Gyermek Kupa - 2017/2018
Szakaszok
1. régió
"A" csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies Oradea 2018. április 15. vasárnap 2 - 0
BC Rookies Oradea - ACS Wildcats Baia Mare 2018. április 15. vasárnap 11:30
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. április 15. vasárnap 0 - 2
"B" csoport Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola (4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2018. április 14. szombat 48 - 59
DIFE KK Sasfiókák - Hajdúhadházi KK 2018. április 14. szombat 62 - 27
BKGDSE-Hajdúszoboszló - DIFE KK Sasfiókák 2018. április 14. szombat 19 - 90
Hajdúhadházi KK - NYKK Eötvös 2018. április 14. szombat 25 - 55
2. régió
"A" csoport Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Szent Imre Tagiskola (3400 Mezőkövesd Mátyás király utca 225.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Salgótarjáni KI 2018. április 14. szombat 58 - 47
Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlánkölykök 2018. április 14. szombat 37 - 83
Kövesdi Oroszlánkölykök - MEAFC Szürke Farkasok 2018. április 14. szombat 72 - 43
"B" csoport Egressy Béni Általános Iskola (3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B 2018. április 14. szombat 66 - 56
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Salgó Basket Szécsény 2018. április 14. szombat 43 - 57
DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2018. április 14. szombat 63 - 80
"C" csoport Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola (3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vörösmartys Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2018. április 14. szombat 60 - 36
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Vörösmartys Zsiráfok 2018. április 14. szombat 55 - 49
DVTK-ÉLKSK Ózd - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. április 14. szombat 36 - 69
"D" csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Vidrák - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. április 15. vasárnap 50 - 45
MEAFC Kossuth - Beszterce KK 2018. április 15. vasárnap 65 - 36
Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. április 15. vasárnap 45 - 69
MEAFC Kossuth - MEAFC Vidrák 2018. április 15. vasárnap 60 - 57
"E" csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyik DSE 2018. április 15. vasárnap 46 - 37
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Edelény 2018. április 15. vasárnap 51 - 32
DVTK-ÉLKSK Edelény - Fürge Gyik DSE 2018. április 15. vasárnap 32 - 54
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. április 15. vasárnap 41 - 38
3. régió
"A" csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - Mezőberényi KK 2018. április 15. vasárnap 51 - 55
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Párducok 2018. április 15. vasárnap 51 - 60
SZEDEÁK Párducok - Békéscsabai KK 2018. április 15. vasárnap 69 - 28
"B" csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Sakálok 2018. április 14. szombat 0 - 2
SZEDEÁK Sakálok - Vásárhelyi Farkasok 2018. április 14. szombat 40 - 35
Vásárhelyi Farkasok - Vásárhelyi Kishódok 2018. április 14. szombat 47 - 60
"C" csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula, Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyulai Vidrák - Karcagi SE Farkasok 2018. április 15. vasárnap 47 - 71
Karcagi SE Farkasok - Szentesi KK leány 2018. április 15. vasárnap 17 - 48
Szentesi KK leány - Gyulai Vidrák 2018. április 15. vasárnap 39 - 28
"D" csoport Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas, Fő tér 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Csikók 2018. április 15. vasárnap 65 - 43
SZEDEÁK Csikók - MP Sport Timisoara 2018. április 15. vasárnap 20 - 0
MP Sport Timisoara - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2018. április 15. vasárnap 0 - 20
"E" csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadrózsák - Békési Heppes Szöcskék 2018. április 14. szombat 54 - 60
Kisújszállási SE - Karcagi SE Oroszlánok 2018. április 14. szombat 20 - 0
Tószegi Vadrózsák - Karcagi SE Oroszlánok 2018. április 14. szombat 20 - 0
Békési Heppes Szöcskék - Kisújszállási SE 2018. április 14. szombat 2 - 0
"F" csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Mambák - HSA Párducok 2018. április 14. szombat 55 - 44
Szentesi KK fiú - Szeged KE-Madách 2018. április 14. szombat 0 - 2
HSA Párducok - Szentesi KK fiú 2018. április 14. szombat 2 - 0
Vásárhelyi Mambák - Szeged KE-Madách 2018. április 14. szombat 54 - 36
4. régió
"A" csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Zsiványok - Soproni Tigrisek/B 2018. április 15. vasárnap 73 - 41
Soproni Sportiskolás Sasok - Győri KC Oroszlánok 2018. április 15. vasárnap 2 - 0
Soproni Tigrisek/B - Győri KC Oroszlánok 2018. április 15. vasárnap 2 - 0
Tatai Zsiványok - Soproni Sportiskolás Sasok 2018. április 15. vasárnap 89 - 55
"B" csoport Kodály Zoltán Általános Iskola (2800 Tatabánya Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Győri KC Zsiráfok 2018. április 14. szombat 25 - 96
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Mezőörsi Hangyák 2018. április 14. szombat 108 - 15
Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák 2018. április 14. szombat 87 - 30
Győri KC Zsiráfok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2018. április 14. szombat 64 - 69
5. régió
"A" csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Tigrisek - Körmendi Törpördögök/B 2018. április 15. vasárnap 95 - 77
RICSILLA-Hévíz - Tapolcai Tigrisek 2018. április 15. vasárnap 60 - 89
Körmendi Törpördögök/B - RICSILLA-Hévíz 2018. április 15. vasárnap 78 - 76
"B" csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - Sportiskolás Sólymok 2018. április 15. vasárnap 66 - 38
Sportiskolás Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2018. április 15. vasárnap 58 - 50
Soproni Darazsak Akadémia/B - Harcos Sólymok 2018. április 15. vasárnap 60 - 63
"C" csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - RICSILLA-Zalalövő 2018. április 21. szombat 58 - 76
Kanizsai Vadmacskák - Kalózok 2018. április 21. szombat 63 - 82
RICSILLA-Zalalövő - Kanizsai Vadmacskák 2018. április 21. szombat 56 - 67
"D" csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Párducok - RICSILLA-Hévíz Lányok 2018. április 14. szombat 80 - 67
RICSILLA-Hévíz Lányok - Soproni Darazsak Akadémia/C 2018. április 14. szombat 46 - 68
Soproni Darazsak Akadémia/C - Tapolcai Párducok 2018. április 14. szombat 66 - 73
"E" csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ajka - RICSILLA-Egervár-Teskánd 2018. április 14. szombat 0 - 2
RICSILLA-Teskánd - Ajka 2018. április 14. szombat 2 - 0
RICSILLA-Egervár-Teskánd - RICSILLA-Teskánd 2018. április 14. szombat 35 - 23
"F" csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA-Lenti - Kanizsai Vadmacskák/B 2018. április 14. szombat 71 - 13
Celldömölki Góliátok - RICSILLA-Lenti 2018. április 14. szombat 26 - 51
Kanizsai Vadmacskák/B - Celldömölki Góliátok 2018. április 14. szombat 27 - 47
6. régió
"A" csoport Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - Monok SE 2018. április 14. szombat 79 - 55
Monok SE - Dombóvári KS 2018. április 14. szombat 64 - 49
Dombóvári KS - KASI/A 2018. április 14. szombat 45 - 80
"B" csoport Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2018. április 14. szombat 57 - 66
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Bonyhádi KSE 2018. április 14. szombat 59 - 37
Bonyhádi KSE - KASI/B 2018. április 14. szombat 54 - 102
"C" csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE Szekszárd 2018. április 14. szombat 57 - 73
Gyakorlós Csibék - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. április 14. szombat 67 - 77
GYKSE Szekszárd - Gyakorlós Csibék 2018. április 14. szombat 92 - 54
"D" csoport Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd Mátyás király utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szekszárdi Karvalyok - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. április 15. vasárnap 55 - 51
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C 2018. április 15. vasárnap 117 - 27
KASI/C - Szekszárdi Karvalyok 2018. április 15. vasárnap 25 - 92
"E" csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mágusok Egyesület - KASI/D 2018. április 14. szombat 46 - 47
KASI/D - Komló Sport 2018. április 14. szombat 13 - 65
Komló Sport - Mágusok Egyesület 2018. április 14. szombat 56 - 31
7. régió
"A" csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Pityke Fiú 2018. április 14. szombat 46 - 71
Pityke Fiú - Lehel Kosársuli 2018. április 14. szombat 59 - 40
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2018. április 14. szombat 44 - 48
"B" csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Amazonok 2018. április 14. szombat 45 - 33
CEKK - FTSI Fiú 2018. április 14. szombat 49 - 42
Kecskeméti KA Amazonok - CEKK 2018. április 14. szombat 52 - 44
"C" csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. április 15. vasárnap 60 - 51
Miklósi Kékrókák - KLIKK Zsiráfok 2018. április 15. vasárnap 65 - 63
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - KLIKK Zsiráfok 2018. április 15. vasárnap 67 - 64
Nagykőrösi Sólymok - Miklósi Kékrókák 2018. április 15. vasárnap 54 - 41
"D" csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Fiú 2. 2018. április 14. szombat 34 - 48
Pityke Leány - Bajai MNÁMK Rakétái 2018. április 14. szombat 54 - 34
Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. április 14. szombat 53 - 33
Pityke Leány - FTSI Fiú 2. 2018. április 14. szombat 51 - 43
8. régió
"A" csoport Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme (8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pápai KC - Marcali Szürkefarkasok 2018. április 15. vasárnap 71 - 37
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Bikák 2018. április 15. vasárnap 52 - 100
DKKA Bikák - Pápai KC 2018. április 15. vasárnap 77 - 74
"B" csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FAK Balatoni Polipok - DKKA Titánok 2018. április 15. vasárnap 30 - 49
Siófoki KS - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. április 15. vasárnap 46 - 31
FAK Balatoni Polipok - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. április 15. vasárnap 43 - 42
DKKA Titánok - Siófoki KS 2018. április 15. vasárnap 51 - 39
"C" csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém leány - Pusztaszabolcsi Tigrisek 2018. április 14. szombat 89 - 16
Várpalotai Sárkányok - Velencei Csukák 2018. április 14. szombat 56 - 21
Pusztaszabolcsi Tigrisek - Velencei Csukák 2018. április 14. szombat 47 - 55
VUKE-Veszprém leány - Várpalotai Sárkányok 2018. április 14. szombat 41 - 25
Ranglisták - Gyermek Kupa - Alsóház - 4. forduló
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek