Gyermek Kupa - 2017/2018
Szakaszok
1-2. régió
"A" csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - ACS Baschet Star Oradea 2018. április 15. vasárnap 81 - 49
MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE 2018. április 15. vasárnap 53 - 63
ACS Baschet Star Oradea - MEAFC Basket Bulls 2018. április 15. vasárnap 53 - 67
Debreceni KA/A - Szerencs VSE 2018. április 15. vasárnap 67 - 44
"B" csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. április 15. vasárnap 66 - 51
Egri Kék Oroszlánok - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. április 15. vasárnap 49 - 77
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok 2018. április 15. vasárnap 69 - 50
Leány régiós jamboree Széchenyi István Iskola (3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/Leány - MVSI Vadmacskák 2018. április 15. vasárnap 83 - 37
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Zsákoló Zsiráfok 2018. április 15. vasárnap 72 - 35
MVSI Vadmacskák - Zsákoló Zsiráfok 2018. április 15. vasárnap 37 - 43
Debreceni KA/Leány - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. április 15. vasárnap 51 - 52
3-7. régió
"A" csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Sasok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. április 14. szombat 52 - 48
Bajai Bácska - Vásárhelyi Cápák 2018. április 14. szombat 66 - 71
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska 2018. április 14. szombat 56 - 70
SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi Cápák 2018. április 14. szombat 58 - 54
"B" csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Kismercik - Szolnoki Sportcentrum 2018. április 15. vasárnap 65 - 46
Békési Gladiátorok - Kecskeméti KA Kismercik 2018. április 15. vasárnap 69 - 32
Szolnoki Sportcentrum - Békési Gladiátorok 2018. április 15. vasárnap 30 - 59
Leány régiós jamboree Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Virágok - FTSI Leány 2018. április 15. vasárnap 73 - 36
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szeged KE-Gazellák 2018. április 15. vasárnap 76 - 28
FTSI Leány - Szeged KE-Gazellák 2018. április 15. vasárnap 30 - 71
Tiszai Virágok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. április 15. vasárnap 42 - 66
4-5. régió
"A" csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS 2018. április 14. szombat 83 - 70
Körmendi Törpördögök/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. április 14. szombat 72 - 65
Ifjú Sólymok KS - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. április 14. szombat 79 - 89
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A 2018. április 14. szombat 83 - 56
"B" csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA-Zalaszentgrót - OSE Oroszlánok 2018. április 15. vasárnap 35 - 77
Soproni Tigrisek/A - RICSILLA-Zalaszentgrót 2018. április 15. vasárnap 92 - 41
OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A 2018. április 15. vasárnap 75 - 84
Leány régiós jamboree Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Törpillák - OSE Vadmacskák 2018. április 15. vasárnap 73 - 47
Széchenyi KA - Zalaegerszegi KTE 2018. április 15. vasárnap 35 - 29
OSE Vadmacskák - Zalaegerszegi KTE 2018. április 15. vasárnap 58 - 72
Sportiskolás Törpillák - Széchenyi KA 2018. április 15. vasárnap 80 - 40
6-8. régió
"A" csoport Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely (7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City-Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. április 15. vasárnap 92 - 48
DKKA Darazsak - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. április 15. vasárnap 54 - 65
PVSK Nemzeti Akadémia/A - DKKA Darazsak 2018. április 15. vasárnap 82 - 93
Atom City-Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. április 15. vasárnap 89 - 50
"B" csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Gézengúzok - VUKE-Veszprém fiú 2018. április 15. vasárnap 58 - 64
Kozármisleny SE - Velencei Gézengúzok 2018. április 15. vasárnap 74 - 49
VUKE-Veszprém fiú - Kozármisleny SE 2018. április 15. vasárnap 50 - 102
Leány régiós jamboree Gandhi Sportcsarnok (7632 Pécs Dobó István utca 93. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Várpalotai Gepárdok 2018. április 15. vasárnap 108 - 26
DKKA Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. április 15. vasárnap 57 - 52
Várpalotai Gepárdok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. április 15. vasárnap 58 - 86
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - DKKA Rókák 2018. április 15. vasárnap 79 - 66
Leány helyosztó jamboree
Leány helyosztó jamboree Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A 2018. április 14. szombat 73 - 68 Forintos József, Matóczay Bálint
KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. április 14. szombat 25 - 40 Forintos József, Matóczay Bálint
DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - KSC Szekszárd 2018. április 14. szombat 46 - 55 Szirt Lajos, Bujtor Péter
Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. április 14. szombat 38 - 69 Szirt Lajos, Bujtor Péter
Ranglisták - Gyermek Kupa - Felsőház - 4. forduló
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek