Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok
-
Soproni Sportiskolás Párducok
|
2018. február 1. csütörtök |
105 - 44
|
|
Soproni Tigrisek
-
Soproni Sportiskolás Bivalyok
|
2018. február 1. csütörtök |
63 - 74
|
|
Soproni Sportiskolás Párducok
-
Soproni Tigrisek
|
2018. február 1. csütörtök |
62 - 80
|
|
Pityke KSE
-
Bajai NKK/A
|
2018. február 7. szerda |
62 - 45
|
|
Bajai Bácska FKE
-
Pityke KSE
|
2018. február 7. szerda |
63 - 61
|
|
Bajai NKK/A
-
Bajai Bácska FKE
|
2018. február 7. szerda |
34 - 43
|
|
Kecskeméti KA Mitugrász
-
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
|
2018. február 8. csütörtök |
55 - 53
|
|
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
-
Kecskeméti KA Amazonok
|
2018. február 8. csütörtök |
43 - 55
|
|
Kecskeméti KA Amazonok
-
Kecskeméti KA Mitugrász
|
2018. február 8. csütörtök |
48 - 51
|
|
FTSI Constantinum 1.
-
FTSI Darvas Iskola
|
2018. február 10. szombat |
30 - 61
|
|
Pannónia Vasas
-
Csata Garfield
|
2018. február 10. szombat |
35 - 36
|
Matics Sándor, Zádeczki Donát László |
SZSE Oroszlánok
-
Budapest Blazers
|
2018. február 10. szombat |
38 - 45
|
Magyar Zoltán, Forintos József |
Gyakorlós Csibék
-
Komló Sport
|
2018. február 10. szombat |
24 - 63
|
|
SZPA-HSE
-
Kéksárga Okapik
|
2018. február 10. szombat |
33 - 52
|
Győri Ferenc, Bárány Levente |
PAFC Basket
-
Kaszások Akadémia
|
2018. február 10. szombat |
46 - 47
|
Gaál Norbert, Matóczay Bálint |
Ziccer Pumák
-
BLF Tücskök
|
2018. február 10. szombat |
0 - 20
|
Havas Gábor, Konta Csanád János |
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák
-
Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
|
Debreceni KA Ziccer Tigrisek
-
Debreceni KA TK Rakéták
|
2018. február 10. szombat |
69 - 23
|
|
Beszterce KK Bolyky
-
DVTK-ÉLKSK Ózd
|
2018. február 10. szombat |
20 - 36
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A
-
GYKSE Szekszárd
|
2018. február 10. szombat |
81 - 52
|
Dr. Szakács Imre, Potz Gábor |
Mórás Cápák
-
Győri KC Kenguruk
|
2018. február 10. szombat |
23 - 87
|
|
Szolnoki Kisbaglyok
-
SZECSKA Bikák
|
2018. február 10. szombat |
23 - 47
|
|
Vásárhelyi Gepárdok
-
SZEDEÁK Aranysakálok
|
2018. február 10. szombat |
76 - 81
|
|
Soproni Sportiskolás Farkasok
-
Gárdonyis Darazsak
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
Prohászkás Csibék
-
Mosonmagyaróvári Kenguruk
|
2018. február 10. szombat |
43 - 59
|
|
Kecskeméti KC Mátyás
-
FTSI Platán Iskola
|
2018. február 10. szombat |
85 - 16
|
|
Budapesti Honvéd Falcons
-
SZSE Oroszlánok
|
2018. február 10. szombat |
31 - 34
|
Magyar Zoltán, Forintos József |
Budaörsi DSE
-
PAFC Basket
|
2018. február 10. szombat |
33 - 44
|
Gaál Norbert, Matóczay Bálint |
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Zsákoló Zsiráfok
|
2018. február 10. szombat |
72 - 21
|
Gergely Csaba, Koncz János |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
DKKA Ördögök
-
DKKA Kenguruk
|
2018. február 10. szombat |
71 - 73
|
|
Sportiskolás Sólymok
-
Ricsilla-Zalaszentgrót
|
2018. február 10. szombat |
115 - 30
|
|
ÚMT Tigrisek
-
Ziccer Pumák
|
2018. február 10. szombat |
20 - 0
|
Havas Gábor, Horváth Péter |
BEAC Vizslák
-
Pannónia Vasas
|
2018. február 10. szombat |
64 - 32
|
Matics Sándor, Zádeczki Donát László |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
-
SZPA-HSE
|
2018. február 10. szombat |
50 - 31
|
Győri Ferenc, Bozóki Domonkos |
Szerencsi Darazsak
-
MVSI Vadmacskák
|
2018. február 10. szombat |
108 - 16
|
|
KASI/C
-
Tamási Dámocskák
|
2018. február 10. szombat |
66 - 33
|
|
Egri Kék Oroszlánok
-
MEAFC Kossuth
|
2018. február 10. szombat |
97 - 26
|
|
Tulipános Mókusok
-
Hunyadis Darazsak
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
OSE MórMoták
-
Prohászkás Csibék
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
Debreceni KA TK Rakéták
-
ACS Baschet Star Oradea I.
|
2018. február 10. szombat |
35 - 80
|
|
Salgótarjáni KI Fekete Sasok
-
Fürge Gyík DSE
|
2018. február 10. szombat |
27 - 15
|
|
Feketés Darazsak
-
Mórás Cápák
|
2018. február 10. szombat |
56 - 50
|
|
SZECSKA Bikák
-
SZECSKA Szöcskék
|
2018. február 10. szombat |
50 - 21
|
|
Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE
-
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas/B
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
FTSI Darvas Iskola
-
Kecskeméti KC Mátyás
|
2018. február 10. szombat |
62 - 63
|
|
GYKSE Szekszárd
-
Monok SE
|
2018. február 10. szombat |
52 - 67
|
Lovász Balázs, Dr. Szakács Imre |
SZEDEÁK Aranysakálok
-
Békési Heppes Szöcskék
|
2018. február 10. szombat |
96 - 43
|
|
Kalózok
-
Sportiskolás Sólymok
|
2018. február 10. szombat |
51 - 96
|
|
Debreceni KA Leány
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. február 10. szombat |
33 - 54
|
Szulics Zsolt, Scholtz Zoltán |
DKKA Kenguruk
-
Velencei Vadkacsák
|
2018. február 10. szombat |
58 - 24
|
|
Kaszások Akadémia
-
Budaörsi DSE
|
2018. február 10. szombat |
83 - 26
|
Horváth Kinga, Szilágyi Tamás |
BLF Tücskök
-
ÚMT Tigrisek
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
Horváth Péter, Konta Csanád János |
Csata Garfield
-
BEAC Vizslák
|
2018. február 10. szombat |
32 - 45
|
Oláh Márk, Komlódi Benedek |
Budapest Blazers
-
Budapesti Honvéd Falcons
|
2018. február 10. szombat |
39 - 17
|
Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Kéksárga Okapik
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
|
2018. február 10. szombat |
44 - 47
|
Bárány Levente, Bozóki Domonkos |
MEAFC Cápakölykök
-
Szerencsi Darazsak
|
2018. február 10. szombat |
59 - 91
|
|
DVTK
-
Egri Kék Oroszlánok
|
2018. február 10. szombat |
36 - 85
|
|
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
-
Salgó Basket Szécsény
|
2018. február 10. szombat |
50 - 33
|
|
Soproni Sportiskolás Farkasok
-
Tulipános Mókusok
|
2018. február 10. szombat |
11:30 |
|
Mosonmagyaróvári Kenguruk
-
OSE MórMoták
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
|
ACS Baschet Star Oradea I.
-
Debreceni KA Ziccer Tigrisek
|
2018. február 10. szombat |
41 - 56
|
|
Fürge Gyík DSE
-
Beszterce KK Bolyky
|
2018. február 10. szombat |
16 - 30
|
|
Győri KC Kenguruk
-
Feketés Darazsak
|
2018. február 10. szombat |
63 - 9
|
|
Gyakorlós Csibék
-
Tamási Dámocskák
|
2018. február 10. szombat |
69 - 52
|
|
SZECSKA Szöcskék
-
Szolnoki Kisbaglyok
|
2018. február 10. szombat |
18 - 43
|
|
FTSI Constantinum 1.
-
FTSI Platán Iskola
|
2018. február 10. szombat |
36 - 31
|
|
Ricsilla-Zalaszentgrót
-
Kalózok
|
2018. február 10. szombat |
46 - 65
|
|
Zsákoló Zsiráfok
-
Debreceni KA Leány
|
2018. február 10. szombat |
21 - 98
|
Szulics Zsolt, Koncz János |
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas/B
-
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák
|
2018. február 10. szombat |
69 - 18
|
|
Monok SE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A
|
2018. február 10. szombat |
64 - 96
|
Potz Gábor, Lovász Balázs |
Velencei Vadkacsák
-
DKKA Ördögök
|
2018. február 10. szombat |
29 - 52
|
|
Békési Heppes Szöcskék
-
Vásárhelyi Gepárdok
|
2018. február 10. szombat |
54 - 52
|
|
VUA Törpék
-
Budapesti Honvéd Derkovits
|
2018. február 10. szombat |
20 - 0
|
Bárány Levente, Varga Gergely |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
Fürge Vasas
|
2018. február 10. szombat |
44 - 59
|
Oláh Márk, Komlódi Benedek |
Viadukt SE
-
Vasas Bolhák
|
2018. február 10. szombat |
14 - 45
|
Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Óbudai Reménységek
-
Budai Aranysakálok
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
Havas Gábor, Konta Csanád János |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
-
Zuglói Sasok
|
2018. február 10. szombat |
37 - 36
|
Forintos József, Horváth Kinga |
MEAFC Kossuth
-
DVTK
|
2018. február 10. szombat |
36 - 39
|
|
Salgó Basket Szécsény
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
|
MVSI Vadmacskák
-
MEAFC Cápakölykök
|
2018. február 10. szombat |
41 - 80
|
|
Kapuvári Macskák
-
Soproni Tigrisek Orsolya
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
Gárdonyis Darazsak
-
Hunyadis Darazsak
|
2018. február 10. szombat |
15 - 32
|
|
ACS Baschet Star Oradea II.
-
Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
|
2018. február 10. szombat |
98 - 32
|
|
Salgótarjáni KI Fekete Sasok
-
DVTK-ÉLKSK Ózd
|
2018. február 10. szombat |
15 - 30
|
|
Győri KC Lovagok
-
Soproni Sportiskolás Elefántok
|
2018. február 10. szombat |
31 - 71
|
|
KASI/A
-
Kozármisleny SE/A
|
2018. február 10. szombat |
70 - 72
|
|
Komló Sport
-
KASI/C
|
2018. február 10. szombat |
46 - 45
|
|
Tapolcai Sárkányok
-
Ricsilla-Zalalövő
|
2018. február 10. szombat |
46 - 64
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
|
2018. február 10. szombat |
86 - 41
|
|
Vásárhelyi Villámok
-
Kisújszállási SE
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
|
Vasas Bolhák
-
Herceghalmi Tigrisek
|
2018. február 10. szombat |
50 - 14
|
Szőke Attila, Lőrincz Erzsébet |
MAFC Farkasrét
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2018. február 10. szombat |
57 - 24
|
Gaál Norbert, Paulus Bence Máté |
PaSa Reménységei
-
Óbudai Reménységek
|
2018. február 10. szombat |
28 - 42
|
Havas Gábor, Korhetz Szilárd |
Újpest-MT/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
|
2018. február 10. szombat |
28 - 52
|
Forintos József, Szilágyi Tamás |
KLKS-VVSK
-
VUA Törpék
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
László Zsolt, Bozóki Domonkos |
Paragváris Sólymok
-
Sportiskolás Törpillák
|
2018. február 10. szombat |
40 - 56
|
|
Nádor Tigrisek
-
Kapuvári Macskák
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
|
Csípős Darazsak
-
Tatai Mosómedvék
|
2018. február 10. szombat |
110 - 24
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum
-
ACS Baschet Star Oradea II.
|
2018. február 10. szombat |
29 - 89
|
|
Villámló Kovácsok
-
Győri KC Lovagok
|
2018. február 10. szombat |
19 - 69
|
|
Tapolcai Gazellák
-
Tapolcai Sárkányok
|
2018. február 10. szombat |
60 - 63
|
|
Kozármisleny SE/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. február 10. szombat |
62 - 43
|
|
Budapesti Honvéd Derkovits
-
KLKS-VVSK
|
2018. február 10. szombat |
0 - 20
|
László Zsolt, Varga Gergely |
Herceghalmi Tigrisek
-
Viadukt SE
|
2018. február 10. szombat |
38 - 21
|
Szőke Attila, Bujtor Péter |
Fürge Vasas
-
MAFC Farkasrét
|
2018. február 10. szombat |
57 - 46
|
Gaál Norbert, Paulus Bence Máté |
Budai Aranysakálok
-
PaSa Reménységei
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
Szőke Gábor, Korhetz Szilárd |
Zuglói Sasok
-
Újpest-MT/A
|
2018. február 10. szombat |
31 - 39
|
Tahin András, Zádeczki Donát László |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány
|
2018. február 10. szombat |
29 - 68
|
|
Kisújszállási SE
-
SZEDEÁK Alsóváros
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
|
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Paragváris Sólymok
|
2018. február 10. szombat |
63 - 40
|
|
Soproni Tigrisek Orsolya
-
Nádor Tigrisek
|
2018. február 10. szombat |
74 - 42
|
|
OSE Simbák
-
Csípős Darazsak
|
2018. február 10. szombat |
46 - 59
|
|
Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
-
Nyíregyházi Sportcentrum
|
2018. február 10. szombat |
26 - 35
|
|
Soproni Sportiskolás Elefántok
-
Villámló Kovácsok
|
2018. február 10. szombat |
62 - 25
|
|
Ricsilla-Zalalövő
-
Tapolcai Gazellák
|
2018. február 10. szombat |
77 - 51
|
|
Gödi SE
-
Vasas Gepárdok
|
2018. február 10. szombat |
40 - 55
|
Tahin András, Zádeczki Donát László |
Gödöllői SK
-
Kéksárga Zsiráfok
|
2018. február 10. szombat |
0 - 20
|
Bujtor Péter, Lőrincz Erzsébet |
Budafoki Bolhák
-
Kölökös Törpék
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
Matóczay Bálint, Hőgerl Bence |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
KASI/A
|
2018. február 10. szombat |
65 - 60
|
|
TFSE Farkasok
-
DMTK Haraszti Sasok
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
Szabó István, Szilágyi Tamás |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Brózik Tibor Taksonyi DSE
|
2018. február 10. szombat |
20 - 0
|
Sebestyén Richárd, Ürögi Zsolt |
Sportiskolás Törpillák
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. február 10. szombat |
55 - 61
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
|
2018. február 10. szombat |
40 - 63
|
|
Tatai Mosómedvék
-
OSE Simbák
|
2018. február 10. szombat |
38 - 84
|
|
SZEDEÁK Alsóváros
-
Vásárhelyi Villámok
|
2018. február 10. szombat |
36 - 54
|
|
Zuglói Sasok Herman
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. február 10. szombat |
44 - 39
|
Sebestyén Richárd, Adjudani Pezsman |
Ziccer Bocsok
-
Gödi SE
|
2018. február 10. szombat |
53 - 46
|
Simon Kristóf, Horváth Kinga |
MTK Budapest
-
Gödöllői SK
|
2018. február 10. szombat |
20 - 0
|
Matejovics Márk, Bános Csaba |
Szentendrei KSE
-
Budafoki Bolhák
|
2018. február 10. szombat |
41 - 13
|
Szőke Gábor, Matóczay Bálint |
Török Sasfiókák
-
TFSE Farkasok
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
Jankovics Viktor, Szabó István |
Brózik Tibor Taksonyi DSE
-
Zuglói Sasok Herman
|
2018. február 10. szombat |
0 - 20
|
Adjudani Pezsman, Ürögi Zsolt |
Vasas Gepárdok
-
Ziccer Bocsok
|
2018. február 10. szombat |
72 - 48
|
Simon Kristóf, Horváth Kinga |
Kölökös Törpék
-
Szentendrei KSE
|
2018. február 10. szombat |
0 - 2
|
Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
Kéksárga Zsiráfok
-
MTK Budapest
|
2018. február 10. szombat |
2 - 0
|
Matejovics Márk, Bános Csaba |
DMTK Haraszti Sasok
-
Török Sasfiókák
|
2018. február 10. szombat |
46 - 30
|
Jankovics Viktor, Szilágyi Tamás |
Szeged KE - Tigrisek
-
SZEDEÁK Bikák
|
2018. február 11. vasárnap |
25 - 74
|
|
Ziccer Pandák
-
Keresztúri Méhecskék
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Győri Ferenc |
KKS Titánok
-
Malév Kobrák
|
2018. február 11. vasárnap |
46 - 24
|
Havas Gábor, Hőgerl Bence |
Radobasket - BDSE
-
BSC Bocsok
|
2018. február 11. vasárnap |
25 - 37
|
Szirt Lajos, Adjudani Pezsman |
ELITE Rínók
-
BEAC Kisvizslák
|
2018. február 11. vasárnap |
41 - 46
|
Horváth Kinga, Bárány Levente |
Körmendi Törpördögök/B
-
Ifjú Sólyomfiókák
|
2018. február 11. vasárnap |
37 - 44
|
|
HSA Bombázók
-
HSA Pumák
|
2018. február 11. vasárnap |
37 - 61
|
|
Várpalotai Gepárdok
-
DKKA Nyuszik
|
2018. február 11. vasárnap |
75 - 6
|
|
Hajdúböszörményi TE
-
Hajdúhadházi KK
|
2018. február 11. vasárnap |
74 - 24
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Vegyes
-
PVSK Nemzeti Akadémia/C
|
2018. február 11. vasárnap |
25 - 73
|
|
SZEDEÁK Bikák
-
Vásárhelyi Kacsák
|
2018. február 11. vasárnap |
57 - 25
|
|
VUKE-Veszprém/A
-
DKKA Vezérek
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
|
PVSK Nemzeti Akadémia/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A
|
2018. február 11. vasárnap |
52 - 96
|
Lovász Balázs, Székely Bernadett |
DKKA Vadmacskák
-
DKKA Csigák
|
2018. február 11. vasárnap |
34 - 51
|
|
Radobasket Oroszlánok
-
Ziccer Pandák
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
Szentpáli-Gavallér Csaba, Győri Ferenc |
Budafoki Békák
-
KKS Titánok
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
Havas Gábor, Hőgerl Bence |
JKC/A
-
Radobasket - BDSE
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
Szirt Lajos, Adjudani Pezsman |
PAFC Mennydörgők
-
ELITE Rínók
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
Horváth Kinga, Bárány Levente |
SZEDEÁK Ezüstrókák
-
Szeged KE - Boszorkányok
|
2018. február 11. vasárnap |
49 - 45
|
|
NYKK Eötvös
-
Debreceni KA TK Lányok
|
2018. február 11. vasárnap |
59 - 29
|
Scholtz Zoltán, Nyíri Péter |
Nagykőrösi Sólymok/B
-
Kécskei Vidrák
|
2018. február 11. vasárnap |
20 - 0
|
|
MEAFC Csibészek
-
DVTK-ÉLKSK Encs
|
2018. február 11. vasárnap |
44 - 53
|
|
Baja MNAMK Rakétái
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2018. február 11. vasárnap |
10:00 |
|
Soproni Tigrisek Deák tér
-
Győri KC Vizslák
|
2018. február 11. vasárnap |
73 - 33
|
|
CEKK
-
Lehel Kenguruk
|
2018. február 11. vasárnap |
76 - 27
|
|
Szerencs VSE
-
DVTK-ÉLKSK ÓB
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
|
Szentesi KK
-
SZEDEÁK Dózsa
|
2018. február 11. vasárnap |
40 - 67
|
Tóth Tamás, Váczi Mihály |
Vörösmartys Zsiráfok
-
Beszterce KK
|
2018. február 11. vasárnap |
77 - 55
|
|
FTSI József A. Iskola
-
Bajai NKK/B
|
2018. február 11. vasárnap |
53 - 52
|
|
Ifjú Sólyomfiókák
-
Kanizsai Mókusok/A
|
2018. február 11. vasárnap |
42 - 32
|
|
Várpalotai Sárkányok
-
FAK Balatoni Polipok
|
2018. február 11. vasárnap |
31 - 22
|
|
BKGDSE-Püspökladány
-
BKGDSE-Hajdúszoboszló
|
2018. február 11. vasárnap |
63 - 7
|
|
Bonyhádi KSE
-
Kozármisleny SE/C
|
2018. február 11. vasárnap |
76 - 33
|
|
Vásárhelyi Kacsák
-
Szeged KE - Tigrisek
|
2018. február 11. vasárnap |
55 - 50
|
|
HSA Pumák
-
Szentesi KK/B
|
2018. február 11. vasárnap |
43 - 44
|
|
DKKA Vezérek
-
DKKA Gepárdok
|
2018. február 11. vasárnap |
36 - 42
|
|
Újvárosi Szelek
-
DKKA Vadmacskák
|
2018. február 11. vasárnap |
40 - 77
|
|
BEAC Kisvizslák
-
PAFC Mennydörgők
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
Bózsó Gábor, Matóczay Bálint |
Keresztúri Méhecskék
-
Radobasket Oroszlánok
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
Gruber Nikolett, Paulus Bence Máté |
Malév Kobrák
-
Budafoki Békák
|
2018. február 11. vasárnap |
35 - 61
|
Koncsag Csaba, Lőrincz Erzsébet |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A
-
KASI/B
|
2018. február 11. vasárnap |
20 - 0
|
Märcz Péter, Lovász Balázs |
BSC Bocsok
-
JKC/A
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
Steiner Máté, Bozóki Domonkos |
JKSE Kosársuli
-
FTSI József A. Iskola
|
2018. február 11. vasárnap |
61 - 55
|
|
MVSI Kossuth
-
Vörösmartys Zsiráfok
|
2018. február 11. vasárnap |
36 - 68
|
|
ACS Wildcats Baia Mare I.
-
ACS Wildcats Baia Mare II.
|
2018. február 11. vasárnap |
74 - 18
|
Scholtz Zoltán, Nyíri Péter |
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
-
MEAFC Csibészek
|
2018. február 11. vasárnap |
50 - 45
|
|
Nagykőrösi Sólymok
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2018. február 11. vasárnap |
11:15 |
|
Szorgos Darazsak
-
Soproni Tigrisek Deák tér
|
2018. február 11. vasárnap |
59 - 42
|
|
Kécskei Vidrák
-
Lehel Kenguruk
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 20
|
|
DVTK-ÉLKSK Zemplén
-
Gyöngyös SI
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
|
Nagykőrösi Sólymok/B
-
CEKK
|
2018. február 11. vasárnap |
49 - 59
|
|
Kanizsai Mókusok/A
-
Körmendi Törpördögök/B
|
2018. február 11. vasárnap |
49 - 48
|
|
DKKA Nyuszik
-
FAK Balatoni Polipok
|
2018. február 11. vasárnap |
21 - 52
|
|
Hajdúhadházi KK
-
BKGDSE-Hajdúszoboszló
|
2018. február 11. vasárnap |
34 - 37
|
|
Szeged KE - Boszorkányok
-
Karcagi SE Farkaskölykök
|
2018. február 11. vasárnap |
39 - 56
|
|
SZEDEÁK Dózsa
-
Békéscsabai KK
|
2018. február 11. vasárnap |
57 - 30
|
Tóth Tamás, Váczi Mihály |
Szeged KE - Hópárducok
-
MP Sport Timisoara
|
2018. február 11. vasárnap |
24 - 29
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Vegyes
-
Kozármisleny SE/C
|
2018. február 11. vasárnap |
88 - 15
|
|
DKKA Gepárdok
-
VUKE-Veszprém/A
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
|
DKKA Csigák
-
Újvárosi Szelek
|
2018. február 11. vasárnap |
89 - 35
|
|
Szentesi KK/B
-
HSA Bombázók
|
2018. február 11. vasárnap |
53 - 35
|
|
SZSE Párducok
-
Kaszás Tornyok
|
2018. február 11. vasárnap |
14 - 97
|
Kondrák Mihály dr., Pál Roland |
Törekvés Törpillák
-
Radobasket Budaörs
|
2018. február 11. vasárnap |
52 - 54
|
Steiner Máté, Bozóki Domonkos |
FKE Kőrösi
-
BKG-VMG DSE
|
2018. február 11. vasárnap |
45 - 13
|
Gruber Nikolett, Paulus Bence Máté |
Kaszás Girls
-
BLF Kenguruk
|
2018. február 11. vasárnap |
57 - 68
|
Bózsó Gábor, Matóczay Bálint |
Gyöngyös SI
-
Szerencs VSE
|
2018. február 11. vasárnap |
12:30 |
|
Beszterce KK
-
MVSI Kossuth
|
2018. február 11. vasárnap |
67 - 31
|
|
Bajai NKK/B
-
JKSE Kosársuli
|
2018. február 11. vasárnap |
41 - 55
|
|
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
-
Kecskeméti KA Vadmacskák
|
2018. február 11. vasárnap |
59 - 50
|
|
KASI/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2018. február 11. vasárnap |
74 - 36
|
Székely Bernadett, Märcz Péter |
Lackneros Darazsak
-
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
|
2018. február 11. vasárnap |
36 - 22
|
|
Debreceni KA TK Lányok
-
ACS Wildcats Baia Mare II.
|
2018. február 11. vasárnap |
38 - 42
|
|
DVTK-ÉLKSK Encs
-
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
|
2018. február 11. vasárnap |
59 - 61
|
|
FTSI Batthyány L. Iskola
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2018. február 11. vasárnap |
12:30 |
|
Győri KC Vizslák
-
Szorgos Darazsak
|
2018. február 11. vasárnap |
45 - 75
|
|
Várpalotai Gepárdok
-
Várpalotai Sárkányok
|
2018. február 11. vasárnap |
40 - 28
|
|
BKGDSE-Püspökladány
-
Hajdúböszörményi TE
|
2018. február 11. vasárnap |
22 - 41
|
|
Békéscsabai KK
-
Szentesi KK
|
2018. február 11. vasárnap |
30 - 36
|
Tóth Tamás, Váczi Mihály |
Karcagi SE Farkaskölykök
-
SZEDEÁK Ezüstrókák
|
2018. február 11. vasárnap |
67 - 37
|
|
Körmendi Törpördögök/A
-
Ricsilla-Hévíz
|
2018. február 11. vasárnap |
107 - 68
|
|
MP Sport Timisoara
-
Vásárhelyi Rókák
|
2018. február 11. vasárnap |
17 - 49
|
|
Grosics Vizslák
-
Kaszás Girls
|
2018. február 11. vasárnap |
31 - 63
|
Szirt Lajos, Sebestyén Richárd |
BKG DSE
-
SZSE Párducok
|
2018. február 11. vasárnap |
99 - 7
|
Pál Roland, Lőrincz Erzsébet |
PVSK Nemzeti Akadémia/C
-
Bonyhádi KSE
|
2018. február 11. vasárnap |
99 - 12
|
|
Pákozdi Kócsagok
-
Várpalotai Párducok
|
2018. február 11. vasárnap |
100 - 9
|
|
KLKS Benkő
-
Törekvés Törpillák
|
2018. február 11. vasárnap |
53 - 20
|
Szőke Gábor, Adjudani Pezsman |
BKG-VMG DSE
-
HSE
|
2018. február 11. vasárnap |
2 - 0
|
Szokolainé Váradi Csilla, Török Béla |
DVTK-ÉLKSK ÓB
-
DVTK-ÉLKSK Zemplén
|
2018. február 11. vasárnap |
24 - 29
|
|
Kecskeméti KA Koalák
-
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
|
2018. február 11. vasárnap |
65 - 59
|
|
Mezőörsi Oroszlánok
-
Téti Tigrisek
|
2018. február 11. vasárnap |
34 - 45
|
|
FTSI Dózsa Gy. Iskola
-
Miklósi KékRókák
|
2018. február 11. vasárnap |
10 - 69
|
|
NYKK Eötvös
-
ACS Wildcats Baia Mare I.
|
2018. február 11. vasárnap |
34 - 56
|
|
Egerszegi Zsebibabák
-
Kanizsai Mókusok/B
|
2018. február 11. vasárnap |
104 - 13
|
|
Tiszai Kisvirágok
-
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas
|
2018. február 11. vasárnap |
34 - 40
|
|
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Körmendi Törpördögök/A
|
2018. február 11. vasárnap |
54 - 81
|
|
Vásárhelyi Rókák
-
Szeged KE - Hópárducok
|
2018. február 11. vasárnap |
57 - 22
|
|
BLF Kenguruk
-
Grosics Vizslák
|
2018. február 11. vasárnap |
57 - 30
|
Szirt Lajos, Sebestyén Richárd |
Kaszás Tornyok
-
BKG DSE
|
2018. február 11. vasárnap |
45 - 54
|
Simon Kristóf, Reiter Márton |
DKKA Tigrisek
-
Kenguru Füred
|
2018. február 11. vasárnap |
23 - 36
|
|
Radobasket Budaörs
-
KLKS Benkő
|
2018. február 11. vasárnap |
18 - 44
|
Szőke Gábor, Adjudani Pezsman |
HSE
-
FKE Kőrösi
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 2
|
Szokolainé Váradi Csilla, Török Béla |
Kecskeméti KA Vadmacskák
-
Kecskeméti KA Koalák
|
2018. február 11. vasárnap |
53 - 58
|
|
KSC Szekszárd
-
Kozármisleny SE/B
|
2018. február 11. vasárnap |
61 - 46
|
|
Mezőörsi Oroszlánok
-
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
|
2018. február 11. vasárnap |
20 - 71
|
|
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
FTSI Dózsa Gy. Iskola
|
2018. február 11. vasárnap |
61 - 34
|
|
Zalakarosi Fókák
-
Ricsilla-Egervár-Teskánd
|
2018. február 11. vasárnap |
68 - 31
|
|
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas
-
Szolnoki Leopárdkölykök
|
2018. február 11. vasárnap |
42 - 46
|
|
Ricsilla-Hévíz
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2018. február 11. vasárnap |
59 - 48
|
|
Szeged KE - Rózsaszín Párducok
-
SZEDEÁK Karolina
|
2018. február 11. vasárnap |
23 - 57
|
|
Budapest Police SE
-
MAFC Mokos
|
2018. február 11. vasárnap |
0 - 20
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szilágyi Tamás |
Radobasket Bicske
-
Budapesti Honvéd Sólymok
|
2018. február 11. vasárnap |
15 - 70
|
Gruber Nikolett, Zádeczki Donát László |
Várpalotai Párducok
-
DKKA Tigrisek
|
2018. február 11. vasárnap |
8 - 60
|
|
Ziccer Kistigrisek
-
JKC/B
|
2018. február 11. vasárnap |
48 - 36
|
Simon Kristóf, Reiter Márton |
Pátyi SE
-
Budapest Csepel
|
2018. február 11. vasárnap |
18 - 59
|
Steiner Máté, Szabó István |
Téti Tigrisek
-
Lackneros Darazsak
|
2018. február 11. vasárnap |
39 - 49
|
|
Miklósi KékRókák
-
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
|
2018. február 11. vasárnap |
60 - 41
|
|
Kanizsai Mókusok/B
-
Ricsilla-Egervár-Teskánd
|
2018. február 11. vasárnap |
17 - 54
|
|
Szolnoki Leopárdkölykök
-
Tiszai Kisvirágok
|
2018. február 11. vasárnap |
42 - 34
|
|
Dombóvári KS
-
KSC Szekszárd
|
2018. február 11. vasárnap |
86 - 45
|
|
SZEDEÁK Karolina
-
Szeged KE - Vadmacskák
|
2018. február 11. vasárnap |
61 - 18
|
|
Budapest Csepel
-
BLF Bolhák
|
2018. február 11. vasárnap |
37 - 27
|
Szőke Gábor, Steiner Máté |
FKE Hangyaboly
-
Budapest Police SE
|
2018. február 11. vasárnap |
20 - 0
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szokolainé Váradi Csilla |
Vasas Amazonok
-
Radobasket Bicske
|
2018. február 11. vasárnap |
18 - 21
|
Gruber Nikolett, Sebestyén Richárd |
Pákozdi Kócsagok
-
Kenguru Füred
|
2018. február 11. vasárnap |
52 - 22
|
|
JKC/B
-
Törekvés Törpicúrok
|
2018. február 11. vasárnap |
41 - 30
|
Tahin András, Varga Gergely |
Egerszegi Zsebibabák
-
Zalakarosi Fókák
|
2018. február 11. vasárnap |
42 - 55
|
|
Szeged KE - Vadmacskák
-
Szeged KE - Rózsaszín Párducok
|
2018. február 11. vasárnap |
48 - 35
|
|
Kozármisleny SE/B
-
Dombóvári KS
|
2018. február 11. vasárnap |
64 - 73
|
|
MAFC Mokos
-
FKE Hangyaboly
|
2018. február 11. vasárnap |
103 - 5
|
Szokolainé Váradi Csilla, Szilágyi Tamás |
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Vasas Amazonok
|
2018. február 11. vasárnap |
73 - 17
|
Sebestyén Richárd, Zádeczki Donát László |
Törekvés Törpicúrok
-
Ziccer Kistigrisek
|
2018. február 11. vasárnap |
32 - 44
|
Tahin András, Varga Gergely |
BLF Bolhák
-
Pátyi SE
|
2018. február 11. vasárnap |
24 - 18
|
Szőke Gábor, Szabó István |
Atomerőmű SE
-
DKKA Ugrómókusok
|
2018. február 18. vasárnap |
49 - 45
|
|
DKKA Ugrómókusok
-
Marcali Szürkefarkasok
|
2018. február 18. vasárnap |
50 - 54
|
|
Marcali Szürkefarkasok
-
Atomerőmű SE
|
2018. február 18. vasárnap |
30 - 52
|
|
-
|
Egyeztetés alatt szerda |
|
|