Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
Tamási Dámocskák
-
Gyakorlós Csibék
|
2018. január 18. csütörtök |
51 - 54
|
|
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
-
Tamási Dámocskák
|
2018. január 18. csütörtök |
45 - 39
|
|
Gyakorlós Csibék
-
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B
|
2018. január 18. csütörtök |
59 - 64
|
|
SZECSKA Szöcskék
-
Szolnoki Kisbaglyok
|
2018. január 19. péntek |
34 - 27
|
|
Szolnoki Kisbaglyok
-
Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE
|
2018. január 19. péntek |
2 - 0
|
|
Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE
-
SZECSKA Szöcskék
|
2018. január 19. péntek |
0 - 2
|
|
Fürge Vasas
-
Budaörsi DSE
|
2018. január 20. szombat |
78 - 23
|
Makay Dániel, Steier Krisztián |
ELITE Rínók
-
Vasas Gepárdok
|
2018. január 20. szombat |
19 - 33
|
Gruber Nikolett, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Újpest-MT/A
-
Csata Garfield
|
2018. január 20. szombat |
25 - 26
|
Gaál Norbert, Jankovics Viktor |
SZSE Párducok
-
Malév Kobrák
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
Győri Ferenc, Bozóki Domonkos |
Nádor Tigrisek
-
Soproni Sportiskolás Elefántok
|
2018. január 20. szombat |
34 - 45
|
|
Ziccer Kistigrisek
-
Törekvés Törpicúrok
|
2018. január 20. szombat |
39 - 37
|
Szőke Gábor, Adjudani Pezsman |
SZEDEÁK Ezüstrókák
-
SZEDEÁK Dózsa
|
2018. január 20. szombat |
56 - 38
|
|
SZEDEÁK Alsóváros
-
Szeged KE - Tigrisek
|
2018. január 20. szombat |
51 - 35
|
|
HSA Bombázók
-
HSA Pumák
|
2018. január 20. szombat |
62 - 72
|
|
Békéscsabai KK
-
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas
|
2018. január 20. szombat |
38 - 39
|
Tóth Tamás, Szikora Zsóka |
Kecskeméti KA Mitugrász
-
FTSI Dózsa Gy. Iskola
|
2018. január 20. szombat |
93 - 34
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
-
GYKSE Szekszárd
|
2018. január 20. szombat |
48 - 75
|
|
JKC/A
-
SZSE Párducok
|
2018. január 20. szombat |
2 - 0
|
Győri Ferenc, Bozóki Domonkos |
Pannónia Vasas
-
Fürge Vasas
|
2018. január 20. szombat |
48 - 63
|
Makay Dániel, Steier Krisztián |
Vasas Amazonok
-
ELITE Rínók
|
2018. január 20. szombat |
40 - 32
|
Gruber Nikolett, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Kaszás Girls
-
Újpest-MT/A
|
2018. január 20. szombat |
48 - 63
|
Gaál Norbert, Jankovics Viktor |
Szerencs VSE
-
Beszterce KK
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
|
JKSE Kosársuli
-
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
|
2018. január 20. szombat |
45 - 28
|
|
DKKA Csigák
-
Várpalotai Gepárdok
|
2018. január 20. szombat |
49 - 38
|
|
Miklósi KékRókák
-
FTSI Constantinum 1.
|
2018. január 20. szombat |
36 - 32
|
|
Feketés Darazsak
-
Mosonmagyaróvári Kenguruk
|
2018. január 20. szombat |
8 - 74
|
|
Lackneros Darazsak
-
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
|
2018. január 20. szombat |
50 - 38
|
|
Szorgos Darazsak
-
Prohászkás Csibék
|
2018. január 20. szombat |
56 - 22
|
|
Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
-
NYKK Eötvös
|
2018. január 20. szombat |
55 - 53
|
|
Marcali Szürkefarkasok
-
DKKA Vadmacskák
|
2018. január 20. szombat |
68 - 44
|
|
Tapolcai Gazellák
-
Körmendi Törpördögök/B
|
2018. január 20. szombat |
51 - 65
|
|
Törekvés Törpicúrok
-
VUA Törpék
|
2018. január 20. szombat |
32 - 28
|
Szőke Gábor, Adjudani Pezsman |
Soproni Sportiskolás Elefántok
-
Mezőörsi Oroszlánok
|
2018. január 20. szombat |
46 - 23
|
|
Vásárhelyi Rókák
-
SZEDEÁK Alsóváros
|
2018. január 20. szombat |
33 - 49
|
|
FTSI Dózsa Gy. Iskola
-
Bajai NKK/B
|
2018. január 20. szombat |
17 - 74
|
|
SZEDEÁK Dózsa
-
Tiszai Kisvirágok
|
2018. január 20. szombat |
56 - 52
|
|
HSA Pumák
-
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák
|
2018. január 20. szombat |
36 - 31
|
|
Kisújszállási SE
-
Békéscsabai KK
|
2018. január 20. szombat |
29 - 58
|
Tóth Tamás, Szikora Zsóka |
KSC Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B
|
2018. január 20. szombat |
67 - 65
|
|
Csata Garfield
-
Kaszás Girls
|
2018. január 20. szombat |
63 - 41
|
Magyar Zoltán, Matics Sándor |
Malév Kobrák
-
JKC/A
|
2018. január 20. szombat |
2 - 0
|
Gere Kálmán, Lukács Rezső |
Budaörsi DSE
-
Pannónia Vasas
|
2018. január 20. szombat |
56 - 51
|
Major Ádám, Hartai Tamás |
Ricsilla-Hévíz
-
Paragváris Sólymok
|
2018. január 20. szombat |
62 - 21
|
|
Vasas Gepárdok
-
Vasas Amazonok
|
2018. január 20. szombat |
41 - 21
|
Forintos József, Sebestyén Richárd |
Egerszegi Zsebibabák
-
Tapolcai Gazellák
|
2018. január 20. szombat |
21 - 63
|
|
FTSI Batthyány L. Iskola
-
JKSE Kosársuli
|
2018. január 20. szombat |
47 - 41
|
|
Várpalotai Gepárdok
-
DKKA Gepárdok
|
2018. január 20. szombat |
40 - 59
|
|
FTSI Platán Iskola
-
Miklósi KékRókák
|
2018. január 20. szombat |
23 - 62
|
|
Győri KC Lovagok
-
Feketés Darazsak
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
|
Soproni Sportiskolás Farkasok
-
Soproni Tigrisek Orsolya
|
2018. január 20. szombat |
36 - 78
|
|
Tatai Mosómedvék
-
Szorgos Darazsak
|
2018. január 20. szombat |
60 - 41
|
|
ACS Wildcats Baia Mare I.
-
Debreceni KA Leány
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
|
DKKA Vadmacskák
-
DKKA Vezérek
|
2018. január 20. szombat |
68 - 70
|
|
Beszterce KK Bolyky
-
DVTK-ÉLKSK Ózd
|
2018. január 20. szombat |
36 - 35
|
|
Keresztúri Méhecskék
-
Ziccer Kistigrisek
|
2018. január 20. szombat |
21 - 58
|
Bárány Levente, Szilágyi Tamás |
Mezőörsi Oroszlánok
-
Nádor Tigrisek
|
2018. január 20. szombat |
42 - 49
|
|
Szeged KE - Tigrisek
-
Vásárhelyi Rókák
|
2018. január 20. szombat |
20 - 50
|
|
Bajai NKK/B
-
Kecskeméti KA Mitugrász
|
2018. január 20. szombat |
48 - 33
|
|
GYKSE Szekszárd
-
KSC Szekszárd
|
2018. január 20. szombat |
50 - 40
|
|
Tiszai Kisvirágok
-
SZEDEÁK Ezüstrókák
|
2018. január 20. szombat |
44 - 39
|
|
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák
-
HSA Bombázók
|
2018. január 20. szombat |
43 - 37
|
|
Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas
-
Kisújszállási SE
|
2018. január 20. szombat |
58 - 18
|
Tóth Tamás, Szikora Zsóka |
BLF Kenguruk
-
TFSE Farkasok
|
2018. január 20. szombat |
40 - 26
|
Magyar Zoltán, Matics Sándor |
MAFC Farkasrét
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2018. január 20. szombat |
47 - 50
|
Major Ádám, Hartai Tamás |
Kölökös Törpék
-
PaSa Reménységei
|
2018. január 20. szombat |
86 - 6
|
Gere Kálmán, Lukács Rezső |
Budapest Blazers
-
Gödi SE
|
2018. január 20. szombat |
2 - 0
|
Rózsavölgyi Alexandra, Forintos József |
Kalózok
-
Ricsilla-Hévíz
|
2018. január 20. szombat |
32 - 58
|
|
Körmendi Törpördögök/B
-
Egerszegi Zsebibabák
|
2018. január 20. szombat |
74 - 28
|
|
NYKK Eötvös
-
ACS Wildcats Baia Mare I.
|
2018. január 20. szombat |
2 - 0
|
|
DKKA Vezérek
-
Marcali Szürkefarkasok
|
2018. január 20. szombat |
62 - 86
|
|
Hernádi Kosárlabda Alapítvány
-
FTSI Batthyány L. Iskola
|
2018. január 20. szombat |
34 - 83
|
|
DKKA Gepárdok
-
DKKA Csigák
|
2018. január 20. szombat |
45 - 42
|
|
FTSI Constantinum 1.
-
FTSI Platán Iskola
|
2018. január 20. szombat |
59 - 16
|
|
Mosonmagyaróvári Kenguruk
-
Győri KC Lovagok
|
2018. január 20. szombat |
2 - 0
|
|
Soproni Sportiskolás Zsiráfok
-
Soproni Sportiskolás Farkasok
|
2018. január 20. szombat |
54 - 44
|
|
Prohászkás Csibék
-
Tatai Mosómedvék
|
2018. január 20. szombat |
28 - 70
|
|
Tulipános Mókusok
-
Gárdonyis Darazsak
|
2018. január 20. szombat |
37 - 29
|
|
VUA Törpék
-
Keresztúri Méhecskék
|
2018. január 20. szombat |
50 - 19
|
Bárány Levente, Pál Roland |
Szerencs VSE
-
DVTK-ÉLKSK Ózd
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
|
Debreceni KA Ziccer Tigrisek
-
ACS Baschet Star Oradea I.
|
2018. január 20. szombat |
49 - 45
|
|
DKKA Nyuszik
-
Kenguru Füred
|
2018. január 20. szombat |
50 - 29
|
|
Gödi SE
-
Török Sasfiókák
|
2018. január 20. szombat |
37 - 43
|
Rózsavölgyi Alexandra, Sebestyén Richárd |
KASI/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. január 20. szombat |
33 - 94
|
|
Paragváris Sólymok
-
Kalózok
|
2018. január 20. szombat |
27 - 47
|
|
Zalakerámia ZTE KK/B
-
Ricsilla-Zalaszentgrót
|
2018. január 20. szombat |
41 - 47
|
|
KASI/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A
|
2018. január 20. szombat |
71 - 59
|
|
SZEDEÁK Aranysakálok
-
Békési Heppes Szöcskék
|
2018. január 20. szombat |
52 - 44
|
|
Tapolcai Sárkányok
-
Sportiskolás Törpillák
|
2018. január 20. szombat |
57 - 72
|
|
Budapesti Honvéd Falcons
-
BLF Kenguruk
|
2018. január 20. szombat |
26 - 51
|
Simon Kristóf, Steiner Máté |
Vásárhelyi Kacsák
-
MP Sport Timisoara
|
2018. január 20. szombat |
19 - 58
|
|
PAFC Basket
-
MAFC Farkasrét
|
2018. január 20. szombat |
27 - 51
|
Bognár Domokos, Gruber Nikolett |
Ziccer Pumák
-
Kölökös Törpék
|
2018. január 20. szombat |
19 - 79
|
Komlódi Benedek, Szabó István |
Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok
-
Debreceni KA Leány
|
2018. január 20. szombat |
64 - 34
|
|
Kecskeméti KA Vadmacskák
-
Nagykőrösi Sólymok
|
2018. január 20. szombat |
64 - 26
|
|
Lackneros Darazsak
-
Soproni Tigrisek Orsolya
|
2018. január 20. szombat |
30 - 84
|
|
KKS Titánok
-
Kéksárga Okapik
|
2018. január 20. szombat |
18 - 55
|
Szilágyi Tamás, Pál Roland |
Téti Tigrisek
-
Hunyadis Darazsak
|
2018. január 20. szombat |
34 - 21
|
|
DKKA Ugrómókusok
-
Velencei Vadkacsák
|
2018. január 20. szombat |
47 - 53
|
|
DKKA Tigrisek
-
FAK Balatoni Polipok
|
2018. január 20. szombat |
16 - 22
|
|
ACS Baschet Star Oradea I.
-
ACS Baschet Star Oradea II.
|
2018. január 20. szombat |
68 - 41
|
|
Beszterce KK
-
Beszterce KK Bolyky
|
2018. január 20. szombat |
50 - 27
|
|
Kanizsai Mókusok/A
-
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2018. január 20. szombat |
52 - 75
|
|
Ifjú Sólyomfiókák
-
Tapolcai Sárkányok
|
2018. január 20. szombat |
67 - 40
|
|
PaSa Reménységei
-
Ziccer Pumák
|
2018. január 20. szombat |
30 - 28
|
Komlódi Benedek, Lukács Rezső |
Török Sasfiókák
-
Budapest Blazers
|
2018. január 20. szombat |
23 - 39
|
Forintos József, Sebestyén Richárd |
TFSE Farkasok
-
Budapesti Honvéd Falcons
|
2018. január 20. szombat |
35 - 49
|
Simon Kristóf, Zádeczki Donát László |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
-
PAFC Basket
|
2018. január 20. szombat |
77 - 50
|
Bognár Domokos, Gruber Nikolett |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Kozármisleny SE/A
|
2018. január 20. szombat |
93 - 58
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A
-
KASI/A
|
2018. január 20. szombat |
59 - 73
|
|
Békési Heppes Szöcskék
-
Karcagi SE Farkaskölykök
|
2018. január 20. szombat |
53 - 35
|
|
MP Sport Timisoara
-
SZEDEÁK Karolina
|
2018. január 20. szombat |
20 - 0
|
|
FTSI József A. Iskola
-
Kecskeméti KA Vadmacskák
|
2018. január 20. szombat |
18 - 61
|
|
Gárdonyis Darazsak
-
Hunyadis Darazsak
|
2018. január 20. szombat |
18 - 23
|
|
Zuglói Sasok Herman
-
KKS Titánok
|
2018. január 20. szombat |
40 - 33
|
Szirt Lajos, Török Béla |
Velencei Vadkacsák
-
VUKE-Veszprém/A
|
2018. január 20. szombat |
47 - 17
|
|
Kenguru Füred
-
DKKA Tigrisek
|
2018. január 20. szombat |
20 - 30
|
|
ACS Baschet Star Oradea II.
-
Debreceni KA Ziccer Tigrisek
|
2018. január 20. szombat |
53 - 54
|
|
Ricsilla-Zalaszentgrót
-
Kanizsai Mókusok/A
|
2018. január 20. szombat |
59 - 47
|
|
Sportiskolás Törpillák
-
Ifjú Sólyomfiókák
|
2018. január 20. szombat |
50 - 42
|
|
Budafoki Bolhák
-
BLF Bolhák
|
2018. január 20. szombat |
19 - 30
|
Forintos József, Steiner Máté |
Gödöllői SK
-
PAFC Mennydörgők
|
2018. január 20. szombat |
19 - 74
|
Zádeczki Donát László, Hőgerl Bence |
BEAC Kisvizslák
-
MTK Budapest
|
2018. január 20. szombat |
24 - 21
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid |
BLF Tücskök
-
Vasas Bolhák
|
2018. január 20. szombat |
51 - 23
|
Szabó István, Varga Gergely |
Nagykőrösi Sólymok
-
FTSI József A. Iskola
|
2018. január 20. szombat |
55 - 47
|
|
SZEDEÁK Karolina
-
Vásárhelyi Kacsák
|
2018. január 20. szombat |
0 - 20
|
|
Kozármisleny SE/A
-
KASI/B
|
2018. január 20. szombat |
104 - 71
|
|
Tulipános Mókusok
-
Téti Tigrisek
|
2018. január 20. szombat |
24 - 41
|
|
Kéksárga Okapik
-
Zuglói Sasok Herman
|
2018. január 20. szombat |
62 - 48
|
Szirt Lajos, Török Béla |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A
|
2018. január 20. szombat |
85 - 50
|
|
VUKE-Veszprém/A
-
DKKA Ugrómókusok
|
2018. január 20. szombat |
24 - 72
|
|
Karcagi SE Farkaskölykök
-
SZEDEÁK Aranysakálok
|
2018. január 20. szombat |
33 - 67
|
|
DKKA Nyuszik
-
FAK Balatoni Polipok
|
2018. január 20. szombat |
40 - 44
|
|
Radobasket Budaörs
-
Budafoki Bolhák
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
Simon Kristóf, Benkő Glóra |
Budapesti Honvéd Sólymok
-
Gödöllői SK
|
2018. január 20. szombat |
86 - 18
|
Zádeczki Donát László, Bozóki Domonkos |
SZPA-HSE
-
BEAC Kisvizslák
|
2018. január 20. szombat |
15 - 42
|
Sebestyén Richárd, Szabó II. Péter |
JKC/B
-
BLF Tücskök
|
2018. január 20. szombat |
0 - 2
|
Bózsó Gábor, Szabó István |
BLF Bolhák
-
Radobasket Budaörs
|
2018. január 20. szombat |
20 - 42
|
Steiner Máté, Benkő Glóra |
PAFC Mennydörgők
-
Budapesti Honvéd Sólymok
|
2018. január 20. szombat |
36 - 82
|
Bozóki Domonkos, Hőgerl Bence |
MTK Budapest
-
SZPA-HSE
|
2018. január 20. szombat |
45 - 22
|
Szőts Dávid, Szabó II. Péter |
Vasas Bolhák
-
JKC/B
|
2018. január 20. szombat |
2 - 0
|
Bózsó Gábor, Varga Gergely |
Szeged KE - Vadmacskák
-
SZEDEÁK Bikák
|
2018. január 21. vasárnap |
16 - 54
|
|
Kaszások Akadémia
-
BEAC Vizslák
|
2018. január 21. vasárnap |
49 - 41
|
Bognár Domokos, Komlódi Benedek |
Pátyi SE
-
KLKS Benkő
|
2018. január 21. vasárnap |
16 - 55
|
Makay Dániel, Konta Csanád János |
Budafoki Békák
-
Brózik Tibor Taksonyi DSE
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
Forintos József, Győri Ferenc |
Győri KC Vizslák
-
Mórás Cápák
|
2018. január 21. vasárnap |
2 - 0
|
|
Bajai NKK/A
-
Baja MNAMK Rakétái
|
2018. január 21. vasárnap |
115 - 9
|
|
Ziccer Pandák
-
KLKS-VVSK
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
Havas Gábor, Hőgerl Bence |
Körmendi Törpördögök/A
-
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2018. január 21. vasárnap |
93 - 38
|
|
CEKK
-
FTSI Darvas Iskola
|
2018. január 21. vasárnap |
42 - 49
|
|
Bonyhádi KSE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Vegyes
|
2018. január 21. vasárnap |
54 - 42
|
|
Kecskeméti KA Amazonok
-
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
|
2018. január 21. vasárnap |
69 - 33
|
|
MEAFC Csibészek
-
MEAFC Kossuth
|
2018. január 21. vasárnap |
9 - 45
|
|
Szeged KE - Rózsaszín Párducok
-
Szeged KE - Vadmacskák
|
2018. január 21. vasárnap |
48 - 32
|
|
Dombóvári KS
-
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány
|
2018. január 21. vasárnap |
89 - 62
|
|
Ricsilla-Egervár-Teskánd
-
Zalakarosi Fókák
|
2018. január 21. vasárnap |
37 - 71
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
-
Kaszások Akadémia
|
2018. január 21. vasárnap |
26 - 49
|
Bognár Domokos, Komlódi Benedek |
Brózik Tibor Taksonyi DSE
-
Radobasket - BDSE
|
2018. január 21. vasárnap |
38 - 23
|
Forintos József, Győri Ferenc |
Kaszás Tornyok
-
Pátyi SE
|
2018. január 21. vasárnap |
51 - 14
|
Makay Dániel, Konta Csanád János |
DKKA Kenguruk
-
DKKA Ördögök
|
2018. január 21. vasárnap |
53 - 62
|
|
Nyíregyházi Sportcentrum
-
Nyíregyházi Kék Cápák
|
2018. január 21. vasárnap |
10:00 |
|
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
-
Salgó Basket Szécsény
|
2018. január 21. vasárnap |
51 - 64
|
|
Zsákoló Zsiráfok
-
Debreceni KA TK Lányok
|
2018. január 21. vasárnap |
69 - 33
|
|
Szerencsi Darazsak
-
Egri Kék Oroszlánok
|
2018. január 21. vasárnap |
105 - 32
|
|
Fürge Gyík DSE
-
Gyöngyös SI
|
2018. január 21. vasárnap |
24 - 14
|
|
Újvárosi Szelek
-
Pákozdi Kócsagok
|
2018. január 21. vasárnap |
91 - 35
|
|
MVSI Vadmacskák
-
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
|
2018. január 21. vasárnap |
50 - 42
|
|
PVSK Nemzeti Akadémia/B
-
Kozármisleny SE/B
|
2018. január 21. vasárnap |
78 - 41
|
|
ACS Wildcats Baia Mare II.
-
Hajdúböszörményi TE
|
2018. január 21. vasárnap |
52 - 28
|
|
Soproni Sportiskolás Bivalyok
-
Csípős Darazsak
|
2018. január 21. vasárnap |
71 - 43
|
|
Kecskeméti KC Mátyás
-
Kecskeméti KA Amazonok
|
2018. január 21. vasárnap |
30 - 75
|
|
OSE MórMoták
-
Győri KC Vizslák
|
2018. január 21. vasárnap |
33 - 39
|
|
Kecskeméti KA Koalák
-
Bajai NKK/A
|
2018. január 21. vasárnap |
41 - 74
|
|
KLKS-VVSK
-
BKG-VMG DSE
|
2018. január 21. vasárnap |
41 - 16
|
Havas Gábor, Hőgerl Bence |
Sportiskolás Sólymok
-
Körmendi Törpördögök/A
|
2018. január 21. vasárnap |
56 - 80
|
|
Nagykőrösi Sólymok/B
-
CEKK
|
2018. január 21. vasárnap |
42 - 37
|
|
Tiszaújvárosi Phoenix KK
-
MEAFC Csibészek
|
2018. január 21. vasárnap |
76 - 17
|
|
PVSK Nemzeti Akadémia/C
-
Komló Sport
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
|
SZEDEÁK Bikák
-
Szeged KE - Rózsaszín Párducok
|
2018. január 21. vasárnap |
71 - 16
|
|
Ricsilla-Zalalövő
-
Ricsilla-Egervár-Teskánd
|
2018. január 21. vasárnap |
100 - 20
|
|
OSE Simbák
-
Soproni Sportiskolás Párducok
|
2018. január 21. vasárnap |
54 - 62
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány
-
KASI/C
|
2018. január 21. vasárnap |
57 - 50
|
|
BEAC Vizslák
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok
|
2018. január 21. vasárnap |
59 - 18
|
Matics Sándor, Matóczay Bálint |
Radobasket - BDSE
-
Budafoki Békák
|
2018. január 21. vasárnap |
19 - 52
|
Szőke Gábor, Szilágyi Tamás |
KLKS Benkő
-
Kaszás Tornyok
|
2018. január 21. vasárnap |
34 - 41
|
Szokolainé Váradi Csilla, Török Béla |
Soproni Tigrisek
-
Soproni Sportiskolás Bivalyok
|
2018. január 21. vasárnap |
67 - 81
|
|
DKKA Ördögök
-
Atomerőmű SE
|
2018. január 21. vasárnap |
69 - 37
|
|
Nyíregyházi Kék Cápák
-
Debreceni KA TK Rakéták
|
2018. január 21. vasárnap |
32 - 35
|
|
Pákozdi Kócsagok
-
Várpalotai Sárkányok
|
2018. január 21. vasárnap |
30 - 66
|
|
Hajdúböszörményi TE
-
Debreceni KA TK Lányok
|
2018. január 21. vasárnap |
23 - 55
|
|
Zsákoló Zsiráfok
-
ACS Wildcats Baia Mare II.
|
2018. január 21. vasárnap |
48 - 21
|
|
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi
-
Kecskeméti KC Mátyás
|
2018. január 21. vasárnap |
74 - 48
|
|
Mórás Cápák
-
OSE MórMoták
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
|
Vörösmartys Zsiráfok
-
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát
|
2018. január 21. vasárnap |
55 - 58
|
|
MEAFC Cápakölykök
-
Szerencsi Darazsak
|
2018. január 21. vasárnap |
58 - 72
|
|
Baja MNAMK Rakétái
-
Kecskeméti KA Koalák
|
2018. január 21. vasárnap |
22 - 58
|
|
DVTK-ÉLKSK ÓB
-
DVTK-ÉLKSK Zemplén
|
2018. január 21. vasárnap |
34 - 36
|
|
DVTK
-
MVSI Vadmacskák
|
2018. január 21. vasárnap |
43 - 42
|
|
HSE
-
Ziccer Pandák
|
2018. január 21. vasárnap |
20 - 0
|
Bárány Levente, Varga Gergely |
Zalakerámia ZTE KK/A
-
Sportiskolás Sólymok
|
2018. január 21. vasárnap |
51 - 45
|
|
Kozármisleny SE/B
-
Monok SE
|
2018. január 21. vasárnap |
42 - 66
|
|
FTSI Darvas Iskola
-
Nagykőrösi Sólymok/B
|
2018. január 21. vasárnap |
44 - 41
|
|
Szeged KE - Hópárducok
-
Szentesi KK
|
2018. január 21. vasárnap |
23 - 57
|
|
Zalakarosi Fókák
-
Ricsilla-Zalalövő
|
2018. január 21. vasárnap |
29 - 81
|
|
MEAFC Kossuth
-
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2018. január 21. vasárnap |
47 - 41
|
|
Kosárlabda Akadémia Pécs Vegyes
-
PVSK Nemzeti Akadémia/C
|
2018. január 21. vasárnap |
2 - 0
|
|
SZSE Oroszlánok
-
Grosics Vizslák
|
2018. január 21. vasárnap |
34 - 54
|
Matics Sándor, Szirt Lajos |
Törekvés Törpillák
-
BSC Bocsok
|
2018. január 21. vasárnap |
31 - 43
|
Szőke Gábor, Szabó István |
Soproni Tigrisek Deák tér
-
OSE Simbák
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
|
Tamási Teknősök
-
Viadukt SE
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 20
|
Szokolainé Váradi Csilla, Török Béla |
Csípős Darazsak
-
Soproni Tigrisek
|
2018. január 21. vasárnap |
47 - 77
|
|
Atomerőmű SE
-
DKKA Kenguruk
|
2018. január 21. vasárnap |
28 - 59
|
|
Debreceni KA TK Rakéták
-
Nyíregyházi Sportcentrum
|
2018. január 21. vasárnap |
55 - 45
|
|
KASI/C
-
Dombóvári KS
|
2018. január 21. vasárnap |
38 - 82
|
|
Várpalotai Sárkányok
-
Újvárosi Szelek
|
2018. január 21. vasárnap |
28 - 85
|
|
Pityke KSE
-
Bajai Bácska FKE
|
2018. január 21. vasárnap |
75 - 48
|
|
Győri KC Kenguruk
-
Villámló Kovácsok
|
2018. január 21. vasárnap |
43 - 13
|
|
BKG-VMG DSE
-
HSE
|
2018. január 21. vasárnap |
20 - 0
|
Bárány Levente, Varga Gergely |
Vásárhelyi Villámok
-
Szeged KE - Hópárducok
|
2018. január 21. vasárnap |
50 - 12
|
|
Salgó Basket Szécsény
-
Vörösmartys Zsiráfok
|
2018. január 21. vasárnap |
65 - 30
|
|
Egri Kék Oroszlánok
-
MEAFC Cápakölykök
|
2018. január 21. vasárnap |
35 - 93
|
|
Gyöngyös SI
-
DVTK-ÉLKSK ÓB
|
2018. január 21. vasárnap |
28 - 18
|
|
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
-
DVTK
|
2018. január 21. vasárnap |
48 - 44
|
|
Monok SE
-
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2018. január 21. vasárnap |
48 - 86
|
|
Budapest Basket
-
Tamási Teknősök
|
2018. január 21. vasárnap |
20 - 0
|
Lukács Rezső, Benkő Glóra |
Bonyhádi KSE
-
Komló Sport
|
2018. január 21. vasárnap |
23 - 75
|
|
Zuglói Sasok
-
SZSE Oroszlánok
|
2018. január 21. vasárnap |
38 - 40
|
Szirt Lajos, Matóczay Bálint |
BKG DSE
-
Törekvés Törpillák
|
2018. január 21. vasárnap |
49 - 16
|
Szabó István, Szilágyi Tamás |
Soproni Sportiskolás Párducok
-
Soproni Tigrisek Deák tér
|
2018. január 21. vasárnap |
2 - 0
|
|
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
-
Pityke KSE
|
2018. január 21. vasárnap |
54 - 78
|
|
DVTK-ÉLKSK Encs
-
Salgótarjáni KI Fekete Sasok
|
2018. január 21. vasárnap |
2 - 0
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
-
Kéksárga Zsiráfok
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
László Zsolt, Bozóki Domonkos |
Kapuvári Macskák
-
Győri KC Kenguruk
|
2018. január 21. vasárnap |
17 - 73
|
|
Szentesi KK
-
Vásárhelyi Villámok
|
2018. január 21. vasárnap |
49 - 23
|
|
Fürge Gyík DSE
-
DVTK-ÉLKSK Zemplén
|
2018. január 21. vasárnap |
45 - 38
|
|
Viadukt SE
-
Budapest Basket
|
2018. január 21. vasárnap |
2 - 0
|
Lukács Rezső, Benkő Glóra |
Grosics Vizslák
-
Zuglói Sasok
|
2018. január 21. vasárnap |
41 - 53
|
Szőts Dávid, Matóczay Bálint |
BSC Bocsok
-
BKG DSE
|
2018. január 21. vasárnap |
27 - 26
|
Pál Roland, Hamzi Virág |
Villámló Kovácsok
-
Kapuvári Macskák
|
2018. január 21. vasárnap |
30 - 16
|
|
Bajai Bácska FKE
-
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
|
2018. január 21. vasárnap |
54 - 53
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2018. január 21. vasárnap |
81 - 25
|
László Zsolt, Bárány Levente |
Szolnoki Leopárdkölykök
-
Szeged KE - Boszorkányok
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 20
|
|
Salgótarjáni KI Fekete Sasok
-
MVSI Kossuth
|
2018. január 21. vasárnap |
0 - 2
|
|
Budai Aranysakálok
-
ÚMT Tigrisek
|
2018. január 21. vasárnap |
46 - 28
|
Pál Roland, Hamzi Virág |
Ziccer Bocsok
-
Radobasket Bicske
|
2018. január 21. vasárnap |
39 - 33
|
Szőts Dávid, Kovács Róbert |
Óbudai Reménységek
-
Szentendrei KSE
|
2018. január 21. vasárnap |
32 - 40
|
Szokolainé Váradi Csilla, Reiter Márton |
Kéksárga Zsiráfok
-
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia
|
2018. január 21. vasárnap |
53 - 50
|
Szirt Lajos, Bozóki Domonkos |
Vásárhelyi Gepárdok
-
Szolnoki Leopárdkölykök
|
2018. január 21. vasárnap |
20 - 0
|
|
MVSI Kossuth
-
DVTK-ÉLKSK Encs
|
2018. január 21. vasárnap |
28 - 42
|
|
Herceghalmi Tigrisek
-
Budai Aranysakálok
|
2018. január 21. vasárnap |
12 - 24
|
Varga Gergely, Porkoláb Mercédesz |
DMTK Haraszti Sasok
-
Ziccer Bocsok
|
2018. január 21. vasárnap |
65 - 27
|
Steiner Máté, Kovács Róbert |
Budapest Csepel
-
Óbudai Reménységek
|
2018. január 21. vasárnap |
85 - 11
|
Szokolainé Váradi Csilla, Szabó István |
Szeged KE - Boszorkányok
-
Vásárhelyi Gepárdok
|
2018. január 21. vasárnap |
33 - 48
|
|
ÚMT Tigrisek
-
Herceghalmi Tigrisek
|
2018. január 21. vasárnap |
23 - 40
|
Varga Gergely, Porkoláb Mercédesz |
Radobasket Bicske
-
DMTK Haraszti Sasok
|
2018. január 21. vasárnap |
16 - 65
|
Szőts Dávid, Steiner Máté |
Szentendrei KSE
-
Budapest Csepel
|
2018. január 21. vasárnap |
15 - 56
|
Szabó István, Reiter Márton |