Kenguru Kupa - 2017/2018
Szakaszok
Dél-keleti régiós jamboree
Fiú/vegyes régiós jamboree Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - Kecskeméti KA Koalák 2018. május 5. szombat 63 - 74
Bajai Bácska FKE - Vásárhelyi Gepárdok 2018. május 5. szombat 70 - 42
Békési Heppes Szöcskék - Vásárhelyi Gepárdok 2018. május 5. szombat 41 - 57
Kecskeméti KA Koalák - Bajai Bácska FKE 2018. május 5. szombat 53 - 75
Leány régiós jamboree Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Kisvirágok - Kecskeméti KA Amazonok 2018. május 6. vasárnap 78 - 26
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szeged KE - Tigrisek 2018. május 6. vasárnap 129 - 12
Kecskeméti KA Amazonok - Szeged KE - Tigrisek 2018. május 6. vasárnap 71 - 33
Tiszai Kisvirágok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. május 6. vasárnap 43 - 57
Dél-nyugati régiós jamboree
Fiú/vegyes régiós jamboree Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - Atomerőmű SE 2018. május 6. vasárnap 69 - 38
DKKA Ördögök - KASI/A 2018. május 6. vasárnap 68 - 65
Atomerőmű SE - KASI/A 2018. május 6. vasárnap 80 - 91
Kozármisleny SE/A - DKKA Ördögök 2018. május 6. vasárnap 81 - 73
Leány régiós jamboree Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
- 2018. május 6. vasárnap 1:
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - KSC Szekszárd 2018. május 6. vasárnap 44 - 64
DKKA Vadmacskák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2018. május 6. vasárnap 39 - 35
KSC Szekszárd - DKKA Vadmacskák 2018. május 6. vasárnap 76 - 44
Észak-keleti régiós jamboree
Fiú/vegyes régiós jamboree Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Cápakölykök - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. május 6. vasárnap 46 - 26
Debreceni KA TK Rakéták - Egri Kék Oroszlánok 2018. május 6. vasárnap 11:20
Nyíregyházi Sportcentrum - Egri Kék Oroszlánok 2018. május 6. vasárnap 12:45
MEAFC Cápakölykök - Debreceni KA TK Rakéták 2018. május 6. vasárnap 66 - 27
Leány régiós jamboree Szent Imre Katolikus Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK - Hajdúböszörményi TE 2018. május 6. vasárnap 99 - 28
Zsákoló Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. május 6. vasárnap 30 - 56
Hajdúböszörményi TE - Zsákoló Zsiráfok 2018. május 6. vasárnap 34 - 68
DVTK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. május 6. vasárnap 70 - 50
Észak-nyugati régiós jamboree
Fiú/vegyes régiós jamboree Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. május 6. vasárnap 75 - 57
Ricsilla-Hévíz - OSE Simbák 2018. május 6. vasárnap 89 - 43
Zalakerámia ZTE KK/A - OSE Simbák 2018. május 6. vasárnap 82 - 37
Soproni Tigrisek - Ricsilla-Hévíz 2018. május 6. vasárnap 80 - 75
Leány régiós jamboree Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - Tapolcai Gazellák 2018. május 6. vasárnap 10:00
Kanizsai Mókusok/A - Mórás Cápák 2018. május 6. vasárnap 65 - 25
Tapolcai Gazellák - Mórás Cápák 2018. május 6. vasárnap 12:30
Feketés Darazsak - Kanizsai Mókusok/A 2018. május 6. vasárnap 16 - 51
Kelet régiós jamboree
Fiú/vegyes régiós jamboree Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA Ziccer Tigrisek - Szerencsi Darazsak 2018. május 5. szombat 44 - 80
SZEDEÁK Aranysakálok - Pityke KSE 2018. május 5. szombat 77 - 93
Debreceni KA Ziccer Tigrisek - SZEDEÁK Aranysakálok 2018. május 5. szombat 72 - 87
Szerencsi Darazsak - Pityke KSE 2018. május 5. szombat 77 - 88
Leány régiós jamboree Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA Leány - MVSI Vadmacskák 2018. május 6. vasárnap 36 - 73
Szeged KE - Boszorkányok - Bajai NKK/A 2018. május 6. vasárnap 31 - 75
Debreceni KA Leány - Szeged KE - Boszorkányok 2018. május 6. vasárnap 29 - 42
MVSI Vadmacskák - Bajai NKK/A 2018. május 6. vasárnap 51 - 97
Nyugat régiós jamboree
Fiú/vegyes régiós jamboree Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Körmendi Törpördögök/A 2018. május 5. szombat 70 - 85
PVSK Nemzeti Akadémia/A - DKKA Kenguruk 2018. május 5. szombat 58 - 54
Soproni Sportiskolás Bivalyok - DKKA Kenguruk 2018. május 5. szombat 88 - 57
Körmendi Törpördögök/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. május 5. szombat 85 - 59
Leány régiós jamboree Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csípős Darazsak - Sportiskolás Törpillák 2018. május 6. vasárnap 94 - 40
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Várpalotai Gepárdok 2018. május 6. vasárnap 107 - 30
Sportiskolás Törpillák - Várpalotai Gepárdok 2018. május 6. vasárnap 69 - 50
Csípős Darazsak - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. május 6. vasárnap 85 - 59
Ranglisták - Kenguru Kupa - Régiós Jamboree
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek