• Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ. 60
    BEAC BEAC -Újbu. 35
    40. perc
  • Leány Kadett, Kelet
    Törö Török FlÃ. 29
    Csat Csata DSE 103
    40. perc
  • Leány Kadett, Nyugat
    Széc Széchenyi KA 54
    Sopr Soproni Dar. 59
    40. perc
  • Leány Kadett, Kelet
    Vasa Vasas AkadÃ. 20
    BEAC BEAC -Újbu. 10
    8. perc
  • Fiú Junior Regi
    Szol Szolnoki Ol. 70
    Vásá Vásárhely. 54
    40. perc
  • Női NB I. A
    NKE- NKE-Csata
    VBW VBW CEKK Ce.
    2018. 10. 21. 19:00
  • Férfi NB I. B Piros
    Buda Budapesti H.
    PVSK PVSK-Kronosz
    2018. 10. 21. 16:00
  • Férfi NB I. B Piros
    BKG- BKG-Príma SE
    MEAF MEAFC-Miskolc
    2018. 10. 21. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Baja Bajai Bács.
    Alba Alba Fehér.
    2018. 10. 21. 17:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    Újpe Újpest-MT
    2018. 10. 21. 18:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Kisk Kiskunféle.
    DEAC DEAC II.
    2018. 10. 21. 16:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    CVSE CVSE Vulká.
    2018. 10. 21. 15:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Duna Dunaújváros
    2018. 10. 21. 16:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Gödi Gödi SE
    ELTE ELTE-BEAC Ã.
    2018. 10. 21. 15:00
  • Férfi NB II. Közép A
    GEAC GEAC-SZIE
    BKG- BKG-Vereseg.
    2018. 10. 21. 18:00
  • Férfi NB II. Közép B
    BKG- BKG-VMG DSE
    Józs Józsefvár.
    2018. 10. 21. 16:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Buda Budapesti H.
    PVSK PVSK-Kronos.
    2018. 10. 21. 13:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Baja Bajai Bács.
    Buda Budaörsi D.
    2018. 10. 21. 19:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Zsír Zsíros Aka.
    MEAF MEAFC U20
    2018. 10. 21. 19:45
  • Leány Junior
    DVTK DVTK Akadé.
    PEAC PEAC - KosÃ.
    2018. 10. 21. 13:30
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 21. 17:00
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Sopr Soproni Spo.
    GYKS GYKSE Szeks.
    2018. 10. 21. 13:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    AKMÉ AKMÉ Körm.
    Kapo Kaposvári KK
    2018. 10. 21. 15:00
  • Leány Kadett, Kelet
    MVSI MVSI Vadmac.
    DVTK DVTK Akadé.
    2018. 10. 21. 17:00
  • Hepp Kupa, Női
    ELTE ELTE-BEAC Ã.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 10. 21. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    Spor Sportdarázs
    AJKA AJKA - Cser.
    2018. 10. 21. 18:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Vásá Vásárhely.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 21. 11:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Féle Félegyház.
    Béké Békéscsab.
    2018. 10. 21. 18:15
Eredménymátrix - Hepp Kupa, Női
  AJKA - Cserpes Trudi DVTK Baja BKG DSE Csata DSE Dávid Kornél KA DEAC ELTE Fortis ELTE-BEAC Újbuda FONTI TRANS-Petõfi SE Kanizsa Kecskemét Kiss Lenke Komló MAFC MTK NyKS PEAC-Pécs-Pingvinek PINKK SE UNI Gyõr Szeged Szolnok Szombathely Tatabánya Tatai SE TFSE Vasas Akadémia ZTE NKK II.
AJKA - Cserpes Trudi 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
DVTK 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Baja 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
BKG DSE 65-4701/0101/0150-5801/0101/0101/0185-4201/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Csata DSE 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0175-67114-4201/0101/0101/0101/0101/01132-41
Dávid Kornél KA 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0188-6501/0101/0101/01
DEAC 01/0157-5001/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
ELTE Fortis 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
ELTE-BEAC Újbuda 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01119-6101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0139-8401/0101/0168-3001/0101/0101/0101/01
FONTI TRANS-Petõfi SE 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0169-7601/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Kanizsa 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Kecskemét 01/0101/0196-8862-6801/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Kiss Lenke 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0190-6201/01
Komló 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0150-8001/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
MAFC 01/0101/0101/0101/0166-10301/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
MTK 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0157-6501/0101/0101/0101/0101/0101/01
NyKS 01/0101/0101/0101/0101/0101/0186-3401/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
PEAC-Pécs-Pingvinek 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0177-8301/0101/0101/0101/0101/0172-5201/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
PINKK SE 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
UNI Gyõr 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0193-6601/0101/0101/0101/0101/01
Szeged 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0175-5901/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Szolnok 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Szombathely 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Tatabánya 01/0101/0101/0101/0101/0172-4301/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Tatai SE 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
TFSE 01/0101/0101/0155-6001/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
Vasas Akadémia 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01
ZTE NKK II. 01/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/0177-6101/0101/0101/0101/0101/0101/0101/01

Megyei szövetségek