• Fiú Junior, Nyugat
    Alba Alba Fehér. 75
    Sopr Soproni Spo. 62
    33. perc
  • U20
    ZTE ZTE 70
    SZED SZEDEÁK 119
    40. perc
  • 39
    56
    28. perc
  • Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Natu Naturtex-SZ.
    2018. 10. 18. 18:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Száz Százhalomb.
    MAFC MAFC BME
    2018. 10. 18. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    Közg Közgáz A
    BKGD BKGDSE
    2018. 10. 18. 18:45
  • Férfi NB II. Közép B
    PAFC PAFC Basket
    Buda Budaörsi DSE
    2018. 10. 18. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    Duna Dunaharaszt.
    TF-B TF-BP SE
    2018. 10. 18. 20:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Natu Naturtex-SZ.
    2018. 10. 18. 15:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 18. 15:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Vásá Vásárhely.
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 10. 18. 17:15
  • Fiú Kadett, Kelet
    MAFC MAFC/A
    Debr Debreceni K.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    GYKS GYKSE Szeks.
    AKMÉ AKMÉ Körm.
    2018. 10. 18. 18:30
  • Hepp Kupa, Női
    ELTE ELTE Fortis
    Tata Tatai SE
    2018. 10. 18. 18:30
  • Hepp Kupa, Női
    Koml Komló Spor.
    ZTE ZTE NKK II.
    2018. 10. 18. 18:40
  • Fiú Junior, Regionális
    Szer Szerencs VSE
    Tisz Tiszaújvá.
    2018. 10. 18. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Győr Győri KC
    VUKE VUKE - Vesz.
    2018. 10. 18. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 10. 18. 17:20
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF BLF KK
    Buda Budapesti H.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Gyul Gyulai SI
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Kani Kanizsa KK
    2018. 10. 18. 18:30
  • Nagyok Kupája
    Alis Alisca Karv.
    Domb Dombóvári.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Vas Megye
    Büki Büki TK
    Deck Deck Bistro.
    2018. 10. 18. 18:45
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/A
    Józs Józsefvár.
    2018. 10. 18. 18:50
  • Vas Megye
    S.A. S.A.K.K.
    Répc Répcelaki SE
    2018. 10. 18. 19:15
  • Vas Megye
    Cosm Cosmos Home
    CVSE CVSE Vulká.
    2018. 10. 18. 19:45
  • Fejér Megye
    Fehé Fehérvár KC
    Kons Konstruktor
    2018. 10. 18. 20:10
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Told Toldy Vízi.
    MAFC MAFC Martos
    2018. 10. 18. 20:20
  • Budapest, Férfi A
    Közg Közgáz
    Sask Saskacsák MF
    2018. 10. 18. 19:45
  • Budapest, Férfi C
    Álló Álló Fark.
    Hobb Hobbi SK
    2018. 10. 18. 20:00
  • Budapest, Senior Férfi
    Bont Bontó
    BEAC BEAC Öregf.
    2018. 10. 18. 20:15
  • Budapest, Senior Férfi
    Powe Powear-TNT
    Chem Chemol
    2018. 10. 18. 20:40
Eredménymátrix - Női Amatőr NB I. Zöld
  Baja BKG DSE Dávid Kornél KA FONTI TRANS-Petõfi SE MTK PEAC-Pécs-Pingvinek PINKK SE Szeged Vasas Akadémia
Baja 54-8168-8768-7273-6273-8755-6557-7451-123
BKG DSE 99-5186-4060-3579-4762-6548-4271-5258-43
Dávid Kornél KA 100-7852-6689-6472-5154-5658-7763-7569-82
FONTI TRANS-Petõfi SE 90-8043-7649-7071-5578-6941-5142-6769-73
MTK 62-5336-6758-7646-5553-9837-10249-7266-120
PEAC-Pécs-Pingvinek 85-7452-7378-8976-7089-6452-7167-8769-77
PINKK SE 94-6957-6664-4971-7779-4558-5360-6772-63
Szeged 91-7469-5709/2996-7176-5070-5765-6069-44
Vasas Akadémia 85-4263-5684-5759-51123-5072-5771-4789-62

Megyei szövetségek