• Fiú Junior, Nyugat
    Alba Alba Fehér. 75
    Sopr Soproni Spo. 65
    34. perc
  • U20
    ZTE ZTE 70
    SZED SZEDEÁK 119
    40. perc
  • 42
    58
    29. perc
  • Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Natu Naturtex-SZ.
    2018. 10. 18. 18:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Száz Százhalomb.
    MAFC MAFC BME
    2018. 10. 18. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    Közg Közgáz A
    BKGD BKGDSE
    2018. 10. 18. 18:45
  • Férfi NB II. Közép B
    PAFC PAFC Basket
    Buda Budaörsi DSE
    2018. 10. 18. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    Duna Dunaharaszt.
    TF-B TF-BP SE
    2018. 10. 18. 20:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Natu Naturtex-SZ.
    2018. 10. 18. 15:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 18. 15:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Vásá Vásárhely.
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 10. 18. 17:15
  • Fiú Kadett, Kelet
    MAFC MAFC/A
    Debr Debreceni K.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    GYKS GYKSE Szeks.
    AKMÉ AKMÉ Körm.
    2018. 10. 18. 18:30
  • Hepp Kupa, Női
    ELTE ELTE Fortis
    Tata Tatai SE
    2018. 10. 18. 18:30
  • Hepp Kupa, Női
    Koml Komló Spor.
    ZTE ZTE NKK II.
    2018. 10. 18. 18:40
  • Fiú Junior, Regionális
    Szer Szerencs VSE
    Tisz Tiszaújvá.
    2018. 10. 18. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Győr Győri KC
    VUKE VUKE - Vesz.
    2018. 10. 18. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 10. 18. 17:20
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF BLF KK
    Buda Budapesti H.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Gyul Gyulai SI
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Kani Kanizsa KK
    2018. 10. 18. 18:30
  • Nagyok Kupája
    Alis Alisca Karv.
    Domb Dombóvári.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Vas Megye
    Büki Büki TK
    Deck Deck Bistro.
    2018. 10. 18. 18:45
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/A
    Józs Józsefvár.
    2018. 10. 18. 18:50
  • Vas Megye
    S.A. S.A.K.K.
    Répc Répcelaki SE
    2018. 10. 18. 19:15
  • Vas Megye
    Cosm Cosmos Home
    CVSE CVSE Vulká.
    2018. 10. 18. 19:45
  • Fejér Megye
    Fehé Fehérvár KC
    Kons Konstruktor
    2018. 10. 18. 20:10
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Told Toldy Vízi.
    MAFC MAFC Martos
    2018. 10. 18. 20:20
  • Budapest, Férfi A
    Közg Közgáz
    Sask Saskacsák MF
    2018. 10. 18. 19:45
  • Budapest, Férfi C
    Álló Álló Fark.
    Hobb Hobbi SK
    2018. 10. 18. 20:00
  • Budapest, Senior Férfi
    Bont Bontó
    BEAC BEAC Öregf.
    2018. 10. 18. 20:15
  • Budapest, Senior Férfi
    Powe Powear-TNT
    Chem Chemol
    2018. 10. 18. 20:40
Eredménymátrix - Fiú egyetemi Nyugat
  BME-MAFC Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem PTE-EMES Petõfi SE PTE-PEAC SMAFC Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület TFSE Veszprémi Egyetemi SC
BME-MAFC 66-5791-6793-5964-5374-6465-5290-43
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 70-8493-9278-7989-7576-8490-9689-76
PTE-EMES Petõfi SE 74-8581-10078-12270-8374-11262-8375-79
PTE-PEAC 64-53112-6391-4595-6493-8683-9274-64
SMAFC 75-6791-56100-8504/1684-7391-7590-63
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 78-7081-64105-6891-6091-5890-83129-75
TFSE 78-61106-61110-7371-6789-6687-6782-57
Veszprémi Egyetemi SC 54-7772-8174-5847-7152-7957-9450-72

Megyei szövetségek