• Fiú Junior, Nyugat
    Alba Alba Fehér. 75
    Sopr Soproni Spo. 62
    33. perc
  • U20
    ZTE ZTE 70
    SZED SZEDEÁK 119
    40. perc
  • 37
    52
    28. perc
  • Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi.
    Natu Naturtex-SZ.
    2018. 10. 18. 18:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Száz Százhalomb.
    MAFC MAFC BME
    2018. 10. 18. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    Közg Közgáz A
    BKGD BKGDSE
    2018. 10. 18. 18:45
  • Férfi NB II. Közép B
    PAFC PAFC Basket
    Buda Budaörsi DSE
    2018. 10. 18. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    Duna Dunaharaszt.
    TF-B TF-BP SE
    2018. 10. 18. 20:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi.
    Natu Naturtex-SZ.
    2018. 10. 18. 15:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 18. 15:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Vásá Vásárhely.
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 10. 18. 17:15
  • Fiú Kadett, Kelet
    MAFC MAFC/A
    Debr Debreceni K.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    GYKS GYKSE Szeks.
    AKMÉ AKMÉ Körm.
    2018. 10. 18. 18:30
  • Hepp Kupa, Női
    ELTE ELTE Fortis
    Tata Tatai SE
    2018. 10. 18. 18:30
  • Hepp Kupa, Női
    Koml Komló Spor.
    ZTE ZTE NKK II.
    2018. 10. 18. 18:40
  • Fiú Junior, Regionális
    Szer Szerencs VSE
    Tisz Tiszaújvá.
    2018. 10. 18. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Győr Győri KC
    VUKE VUKE - Vesz.
    2018. 10. 18. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Kapo Kaposvári KK
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 10. 18. 17:20
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF BLF KK
    Buda Budapesti H.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Gyul Gyulai SI
    2018. 10. 18. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Kani Kanizsa KK
    2018. 10. 18. 18:30
  • Nagyok Kupája
    Alis Alisca Karv.
    Domb Dombóvári.
    2018. 10. 18. 17:30
  • Vas Megye
    Büki Büki TK
    Deck Deck Bistro.
    2018. 10. 18. 18:45
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/A
    Józs Józsefvár.
    2018. 10. 18. 18:50
  • Vas Megye
    S.A. S.A.K.K.
    Répc Répcelaki SE
    2018. 10. 18. 19:15
  • Vas Megye
    Cosm Cosmos Home
    CVSE CVSE Vulká.
    2018. 10. 18. 19:45
  • Fejér Megye
    Fehé Fehérvár KC
    Kons Konstruktor
    2018. 10. 18. 20:10
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Told Toldy Vízi.
    MAFC MAFC Martos
    2018. 10. 18. 20:20
  • Budapest, Férfi A
    Közg Közgáz
    Sask Saskacsák MF
    2018. 10. 18. 19:45
  • Budapest, Férfi C
    Álló Álló Fark.
    Hobb Hobbi SK
    2018. 10. 18. 20:00
  • Budapest, Senior Férfi
    Bont Bontó
    BEAC BEAC Öregf.
    2018. 10. 18. 20:15
  • Budapest, Senior Férfi
    Powe Powear-TNT
    Chem Chemol
    2018. 10. 18. 20:40
Eredménymátrix - Fiú egyetemi Kelet
  Debreceni Egyetem Debreceni Medikus SE EKE Eger ELTE BEAC Közgáz SC és DSK Miskolci Egyetem NKE SE Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Szegedi RSC
Debreceni Egyetem 104-9582-8692-65103-8280-88113-5688-11496-73
Debreceni Medikus SE 81-11673-10171-10367-11263-12778-4877-9791-63
EKE Eger 94-6092-7080-5376-6157-5387-4584-8894-66
ELTE BEAC 70-7468-6660-9567-7854-7766-5648-8468-46
Közgáz SC és DSK 108-81129-4993-7183-6372-68109-7285-78118-52
Miskolci Egyetem 113-76134-5971-66118-62104-56126-3680-84112-53
NKE SE 46-9467-6656-9547-7562-9249-8768-9058-71
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 114-8281-6981-7387-6887-7984-77100-50106-83
Szegedi RSC 02/2676-6567-9071-7847-7664-10072-5471-126

Megyei szövetségek