Eredménymátrix - Fiú egyetemi Kelet
  Debreceni Egyetem Debreceni Medikus SE EKE Eger ELTE BEAC Közgáz SC és DSK Miskolci Egyetem NKE SE Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Szegedi RSC
Debreceni Egyetem 104-9582-8692-65103-8280-88113-5688-11496-73
Debreceni Medikus SE 81-11673-10171-10367-11263-12778-4877-9791-63
EKE Eger 94-6092-7080-5376-6157-5387-4584-8894-66
ELTE BEAC 70-7468-6660-9567-7854-7766-5648-8468-46
Közgáz SC és DSK 108-81129-4993-7183-6372-68109-7285-78118-52
Miskolci Egyetem 113-76134-5971-66118-62104-56126-3680-84112-53
NKE SE 46-9467-6656-9547-7562-9249-8768-9058-71
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 114-8281-6981-7387-6887-7984-77100-50106-83
Szegedi RSC 02/2676-6567-9071-7847-7664-10072-5471-126

Megyei szövetségek