Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Eredménymátrix - Férfi NB II. Közép B - 2017/2018
VISSZA A BAJNOKSÁG OLDALÁRA
BKG-Veresegyház
Darazsak Oldboys
ELTE-BEAC
Budafok
GEAC-SZIE
Kandó FSC
Közgáz SC és DSK/B
MAFC Martos
MAFC-Csepel
Malév SC
Százhalombatta
SZPA-Cserpes Trudi
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE
TFSE
Zuglói Sasok
BKG-Veresegyház
X
60-63
71-74
79-105
49-72
78-60
60-85
73-103
56-67
58-79
66-61
52-106
73-70
52-77
104-90
Darazsak Oldboys
89-64
X
69-67
59-87
69-61
64-75
66-92
69-92
83-82
91-81
93-81
74-116
74-65
88-69
129-67
ELTE-BEAC
61-70
75-54
X
60-68
59-68
65-51
58-73
57-73
76-65
43-56
77-55
71-64
63-76
71-78
90-44
Budafok
84-74
90-69
69-53
X
77-64
91-54
72-60
68-86
76-55
93-35
104-75
69-81
77-62
80-51
106-47
GEAC-SZIE
70-68
73-59
71-63
66-74
X
68-49
89-60
56-65
65-60
76-54
68-62
62-71
20-0
92-87
119-35
Kandó FSC
76-78
79-69
85-79
78-90
63-79
X
63-84
70-74
68-82
79-68
77-79
59-95
103-75
84-86
80-56
Közgáz SC és DSK/B
76-51
107-68
82-75
69-75
64-62
84-58
X
74-83
66-61
80-69
79-71
91-82
87-63
88-80
113-66
MAFC Martos
95-82
87-55
85-74
67-62
63-58
93-65
94-71
X
80-65
69-64
94-59
76-88
103-53
99-62
88-71
MAFC-Csepel
55-47
71-59
82-64
52-63
70-53
67-56
76-61
65-77
X
63-68
115-57
65-84
91-56
76-78
105-63
Malév SC
73-63
89-66
65-77
62-61
56-74
70-69
75-85
76-84
53-76
X
82-59
67-101
72-73
56-86
95-63
Százhalombatta
68-81
73-60
76-87
54-95
75-81
90-63
58-82
60-88
51-66
63-74
X
70-92
81-73
62-85
77-55
SZPA-Cserpes Trudi
104-78
101-73
97-80
93-60
78-45
109-74
78-55
75-84
90-59
75-58
105-69
X
98-53
105-87
129-59
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE
76-70
84-92
65-69
63-82
50-64
75-61
64-75
73-88
67-82
90-65
68-88
73-110
X
78-71
108-71
TFSE
60-88
95-64
52-74
69-66
66-42
68-63
50-58
99-78
69-68
77-62
80-56
79-88
82-67
X
122-67
Zuglói Sasok
55-60
68-81
62-107
67-90
61-75
58-102
31-104
84-81
53-92
70-73
83-100
70-107
69-80
74-78
X
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség