Ranglisták - Gyermek Kupa - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Daróczi Zsombor

Daróczi

Zsombor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 44.00
2 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
1 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 36.50
3 Mikuska Bertold

Mikuska

Bertold
3 Beszterce KK Beszterce KK 2 33.50
4 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 31.50
5 Tarjányi Balázs

Tarjányi

Balázs
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 29.50
6 Tilli Boglárka

Tilli

Boglárka
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 29.00
7 Sallai Milán

Sallai

Milán
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 29.00
8 Juhász Lara

Juhász

Lara
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 27.50
9 Pénzes Hunor

Pénzes

Hunor
1 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 27.00
10 Balázsi Máté Csanád

Balázsi

Máté Csanád
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 27.00
11 Novotni Máté

Novotni

Máté
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 26.50
12 Bősz Olivér

Bősz

Olivér
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 26.50
13 Käfer Jázmin

Käfer

Jázmin
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 26.00
14 Ehmann Csilla

Ehmann

Csilla
4 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 24.50
15 Kormos Csaba

Kormos

Csaba
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 23.50
16 Dányi Benett

Dányi

Benett
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 23.50
17 Szabó Herta

Szabó

Herta
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 23.50
18 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
1 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 23.00
19 Kiss-Zsók Csongor

Kiss-Zsók

Csongor
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 23.00
20 Roósz Balázs

Roósz

Balázs
1 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 23.00
21 Veresegyházi Mátyás

Veresegyházi

Mátyás
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 23.00
22 Fárbás Benjámin

Fárbás

Benjámin
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 22.50
23 Kovács Gergő

Kovács

Gergő
2-3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 22.00
24 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 22.00
25 Rónaföldi Artúr Zétény

Rónaföldi

Artúr Zétény
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 22.00
26 Szebényi Zóra

Szebényi

Zóra
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 21.00
27 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 21.00
28 Ricska Hunor

Ricska

Hunor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 21.00
29 Sallai Márton

Sallai

Márton
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 21.00
30 Sandrik Péter

Sandrik

Péter
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 20.50
31 Ujhelyi Lea

Ujhelyi

Lea
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 20.50
32 Bagó Dániel

Bagó

Dániel
3 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 20.00
33 Lengyel Zsombor

Lengyel

Zsombor
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 20.00
34 Beck Sára

Beck

Sára
1 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 20.00
35 Ujvári Luca Sára

Ujvári

Luca Sára
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 20.00
36 Buda Bálint

Buda

Bálint
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 20.00
37 Mogyoródi Lili

Mogyoródi

Lili
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 19.00
38 Csillag Viktor

Csillag

Viktor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 18.50
39 Szécsy Panna

Szécsy

Panna
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 18.00
40 Szabó Álmos

Szabó

Álmos
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 18.00
41 Vértes Botond

Vértes

Botond
4 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 18.00
42 Peinhardt Franciska

Peinhardt

Franciska
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 18.00
43 Galavits Levente Csaba

Galavits

Levente Csaba
3-4-5 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 18.00
44 Németh Zsolt

Németh

Zsolt
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 18.00
45 Szebeni Balázs

Szebeni

Balázs
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 18.00
46 Tóth-Cseri Dániel

Tóth-Cseri

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 18.00
47 Benedek Botond Aurél

Benedek

Botond Aurél
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 17.50
48 Pásti Bianka

Pásti

Bianka
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 17.00
49 Tornóczky Mór Péter

Tornóczky

Mór Péter
1-2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 17.00
50 Banks George

Banks

George
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 17.00
51 Szántó-Holló Bulcsú

Szántó-Holló

Bulcsú
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 16.50
52 Kelemen Júlia Éva

Kelemen

Júlia Éva
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 16.50
53 Dancs Gergely Horka

Dancs

Gergely Horka
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 16.50
54 Kerékgyártó Lea Zoé

Kerékgyártó

Lea Zoé
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 16.50
55 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 16.50
56 Groza Mark

Groza

Mark
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 16.50
57 Soós Balázs

Soós

Balázs
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 16.50
58 Bácsalmási Dóra

Bácsalmási

Dóra
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 16.50
59 Papp Dávid

Papp

Dávid
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 16.00
60 Paitli Dóra Noémi

Paitli

Dóra Noémi
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 16.00
61 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 16.00
62 Turay Szonja

Turay

Szonja
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 16.00
63 Sallai Dániel

Sallai

Dániel
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 16.00
64 Oláh Teodóra

Oláh

Teodóra
3 Sportdarázs Sportdarázs 2 16.00
65 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 16.00
66 Mészáros Blanka

Mészáros

Blanka
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 16.00
67 Huszti Jázmin

Huszti

Jázmin
5 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 16.00
68 Czúni Csaba

Czúni

Csaba
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 16.00
69 Somodi Csenge

Somodi

Csenge
2 Ajka Ajka 2 15.50
70 Mátés Gergő

Mátés

Gergő
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 15.50
71 Taricska Barbara Lili

Taricska

Barbara Lili
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 15.50
72 Bálint Andor Borisz

Bálint

Andor Borisz
3-4 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 15.50
73 Galatóczki Péter

Galatóczki

Péter
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 15.50
74 Árpási Bence

Árpási

Bence
3 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 15.50
75 Molnár Hunor Vilmos

Molnár

Hunor Vilmos
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 15.50
76 Mácsai László András

Mácsai

László András
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 15.50
77 Ház Sámuel

Ház

Sámuel
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 15.50
78 Hegyi Valér

Hegyi

Valér
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 15.50
79 Erős Liza

Erős

Liza
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 15.00
80 Szabó Dorka

Szabó

Dorka
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 15.00
81 Fárbás Dániel

Fárbás

Dániel
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 15.00
82 Pataki Gergő

Pataki

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 15.00
83 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 15.00
84 Marcsingó Barnabás

Marcsingó

Barnabás
3 Monok SE Monok SE 1 15.00
85 Levente Boglárka Petra

Levente

Boglárka Petra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 15.00
86 Szentesi Linda

Szentesi

Linda
3-4 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 15.00
87 Bélafalvi Dóra

Bélafalvi

Dóra
5 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 15.00
88 Borus Zala

Borus

Zala
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 15.00
89 Dudás Olivér

Dudás

Olivér
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 14.50
90 Schekulin Flóra

Schekulin

Flóra
3 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 14.50
91 Tóth Bernát

Tóth

Bernát
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 14.50
92 Kenese Ádám

Kenese

Ádám
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 14.50
93 Morsics Máté

Morsics

Máté
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 14.00
94 Simon-Palásti Bende

Simon-Palásti

Bende
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 14.00
95 Kiss Dorka

Kiss

Dorka
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 1 14.00
96 Grósz Fanni

Grósz

Fanni
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 14.00
97 Körösy Gyula Benedek

Körösy

Gyula Benedek
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 1 14.00
98 Balla Kristóf

Balla

Kristóf
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 14.00
99 Perkó Tamara

Perkó

Tamara
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 14.00
100 Kis Olivér

Kis

Olivér
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 1 14.00
101 Papp Boglárka

Papp

Boglárka
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 14.00
102 El-Nader Omár

El-Nader

Omár
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 14.00
103 Kőrös-Kovács Nimród

Kőrös-Kovács

Nimród
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 14.00
104 Atkári Ambrus Mór

Atkári

Ambrus Mór
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 14.00
105 Dér-Szabó Anikó

Dér-Szabó

Anikó
4 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 13.50
106 Szőts Dávid József

Szőts

Dávid József
4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 13.50
107 Bodor Nóra Anna

Bodor

Nóra Anna
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 13.50
108 Nagy Judit Tünde

Nagy

Judit Tünde
1 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 13.50
109 Szabados Mátyás

Szabados

Mátyás
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 13.50
110 Ormay Gergely

Ormay

Gergely
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 13.50
111 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 13.50
112 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 13.50
113 Tóth Panna Gréta

Tóth

Panna Gréta
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 13.50
114 Román Richárd Bálint

Román

Richárd Bálint
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 13.50
115 Strasszer Botond

Strasszer

Botond
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 13.50
116 Jakapovics Jana

Jakapovics

Jana
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 13.00
117 Balogh Viktor Jozsef

Balogh

Viktor Jozsef
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 13.00
118 Jakabfi Cintia

Jakabfi

Cintia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 13.00
119 Kóródi Anna

Kóródi

Anna
2-3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 13.00
120 Kovács Máté

Kovács

Máté
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 13.00
121 Rotter Hunor

Rotter

Hunor
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 13.00
122 Tarkovács Levente

Tarkovács

Levente
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 13.00
123 Kovács Péter

Kovács

Péter
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 13.00
124 Takács Máté

Takács

Máté
4 Beszterce KK Beszterce KK 2 13.00
125 Kámán Roland

Kámán

Roland
2 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 13.00
126 Nagy Noé Máté

Nagy

Noé Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 12.50
127 Menyhárt Barnabás

Menyhárt

Barnabás
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 12.50
128 Koska Ádám

Koska

Ádám
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 12.50
129 Halász-Lukács Réka

Halász-Lukács

Réka
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 12.50
130 Serestyén Amira

Serestyén

Amira
1 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 12.50
131 Wéber Liliána

Wéber

Liliána
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 12.50
132 Dalmi-Dienes Kende

Dalmi-Dienes

Kende
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 12.50
133 Horváth Máté

Horváth

Máté
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 12.50
134 Hobok Balázs

Hobok

Balázs
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 12.50
135 Gergye Álmos

Gergye

Álmos
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 12.50
136 Pataki Gréta

Pataki

Gréta
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 12.00
137 Tüske Petra Paula

Tüske

Petra Paula
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 12.00
138 Barna Balázs

Barna

Balázs
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 12.00
139 Rácz András

Rácz

András
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 12.00
140 Pécsi Bence

Pécsi

Bence
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 12.00
141 Kovács Laura Viktória

Kovács

Laura Viktória
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 12.00
142 Máté Roland

Máté

Roland
2 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 12.00
143 Major Marcell

Major

Marcell
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 12.00
144 SZAJKÓ Dominik

SZAJKÓ

Dominik
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 12.00
145 Horváth Mária Laura

Horváth

Mária Laura
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 12.00
146 Horváth Bence

Horváth

Bence
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 12.00
147 Kiss Máté Balázs

Kiss

Máté Balázs
1 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 12.00
148 Doszpod Máté

Doszpod

Máté
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 12.00
149 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 11.50
150 Pék Botond

Pék

Botond
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 11.50
151 Kubista Dávid Áron

Kubista

Dávid Áron
1 DMTK DMTK 2 11.50
152 Solymosi Richárd

Solymosi

Richárd
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 11.50
153 Lehőcz Zétény

Lehőcz

Zétény
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 11.50
154 Szekeres Levente

Szekeres

Levente
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 11.50
155 Závodszky Anna

Závodszky

Anna
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 11.50
156 Toth Sebrescu Dominic

Toth

Sebrescu Dominic
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 11.50
157 Kajsza Barna

Kajsza

Barna
3 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 11.50
158 Székely Lia

Székely

Lia
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 11.50
159 Goda András

Goda

András
1-3 PILIS Basket PILIS Basket 2 11.50
160 Pintér Ferenc Ákos

Pintér

Ferenc Ákos
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 11.50
161 Szakál Péter

Szakál

Péter
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 11.50
162 Gulyás Márton

Gulyás

Márton
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 11.00
163 Czakó Vince Attila

Czakó

Vince Attila
1 DMTK DMTK 1 11.00
164 Gaál Nóra

Gaál

Nóra
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 11.00
165 Sós Patrik

Sós

Patrik
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 11.00
166 Haberland Ábel

Haberland

Ábel
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 11.00
167 Tóth Réka

Tóth

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 11.00
168 Szakács Áron

Szakács

Áron
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 11.00
169 Üveges Emma

Üveges

Emma
3 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 11.00
170 Lehoczki Marót

Lehoczki

Marót
4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 11.00
171 Várallyay Koppány

Várallyay

Koppány
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 11.00
172 Kondor Tibor Dorián

Kondor

Tibor Dorián
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 11.00
173 Domonyai István

Domonyai

István
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 11.00
174 Borosnyai Soma

Borosnyai

Soma
1-2 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 11.00
175 Szlavicsek Zorán Mór

Szlavicsek

Zorán Mór
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 11.00
176 Elek Levente

Elek

Levente
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 11.00
177 Horváth Noel

Horváth

Noel
4-5 Ajka Ajka 2 11.00
178 Makk Milán

Makk

Milán
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 11.00
179 Orosz Barbara

Orosz

Barbara
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 11.00
180 Varga Ármin Benjamin

Varga

Ármin Benjamin
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 11.00
181 Kovács Bence

Kovács

Bence
3-4 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 11.00
182 Marton Hanna Bianka

Marton

Hanna Bianka
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 11.00
183 Kronavetter Dániel

Kronavetter

Dániel
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 11.00
184 Féhr Zalán

Féhr

Zalán
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 10.50
185 GUTECZ Kornél

GUTECZ

Kornél
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 10.50
186 Wágner Barnabás

Wágner

Barnabás
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 10.50
187 Szűcs Adél

Szűcs

Adél
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 10.50
188 Stefanovits Hanna

Stefanovits

Hanna
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 10.50
189 Ocskai László

Ocskai

László
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 10.50
190 Gyurcsán Tibor

Gyurcsán

Tibor
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 10.50
191 Somogyi Balázs

Somogyi

Balázs
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 10.50
192 Némethi Alexandra Erzsébet

Némethi

Alexandra Erzsébet
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 10.50
193 Szokolik Olivér

Szokolik

Olivér
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 10.50
194 Krasznai Nóra

Krasznai

Nóra
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 10.50
195 Szigetvári Sára

Szigetvári

Sára
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 10.50
196 Tarkó Döme Milán

Tarkó

Döme Milán
1 RICSILLA RICSILLA 2 10.50
197 Dombóvári Péter

Dombóvári

Péter
3 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 10.00
198 Zámbó Kinga

Zámbó

Kinga
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 10.00
199 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 10.00
200 Nyeső Emma

Nyeső

Emma
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 1 10.00
201 Kovács Tamara

Kovács

Tamara
1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 10.00
202 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 10.00
203 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 10.00
204 Verdure Marc

Verdure

Marc
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 10.00
205 Lagler Bonita

Lagler

Bonita
2 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 10.00
206 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 10.00
207 Simon Sára

Simon

Sára
1 BSC BSC 2 10.00
208 Molnár-Bodó Baján

Molnár-Bodó

Baján
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 10.00
209 Papp Bertalan

Papp

Bertalan
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 10.00
210 Szíj Barnabás

Szíj

Barnabás
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 10.00
211 Joó Dávid

Joó

Dávid
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 10.00
212 Láng Olivér

Láng

Olivér
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 10.00
213 Alagi Botond

Alagi

Botond
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 10.00
214 Medgyesi Kristóf Ákos

Medgyesi

Kristóf Ákos
3 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 10.00
215 Kereki Adél

Kereki

Adél
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 10.00
216 Matics Gergely

Matics

Gergely
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 10.00
217 Doró Zsombor

Doró

Zsombor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 10.00
218 Sipőcz Noémi

Sipőcz

Noémi
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 10.00
219 Milcsarek András

Milcsarek

András
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 10.00
220 Horn Hunor

Horn

Hunor
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 10.00
221 Kovács Zétény Attila

Kovács

Zétény Attila
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 10.00
222 Tóbiás Endre

Tóbiás

Endre
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 9.50
223 Nagy Nóra

Nagy

Nóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 9.50
224 Balogh Domonkos

Balogh

Domonkos
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 9.50
225 Pomsár Anna

Pomsár

Anna
5 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 9.50
226 Moser Réka

Moser

Réka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 9.50
227 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 9.50
228 Pozsonyi Kíra

Pozsonyi

Kíra
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 9.50
229 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 9.50
230 Sándor Barna

Sándor

Barna
3 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 9.50
231 Pajor Márk

Pajor

Márk
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 9.50
232 Győr Szilárd

Győr

Szilárd
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 9.50
233 Mihók Mandula

Mihók

Mandula
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 9.50
234 Ladányi Gergő

Ladányi

Gergő
1-2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 9.50
235 Tarkó Dorina Maja

Tarkó

Dorina Maja
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 9.50
236 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 9.50
237 Fraknói Dalma

Fraknói

Dalma
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 9.50
238 Pabis Zétény Attila

Pabis

Zétény Attila
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 9.50
239 Szabó Frigyes

Szabó

Frigyes
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 9.50
240 Bogdán Patrik

Bogdán

Patrik
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 9.50
241 Molnár Szilárd Bence

Molnár

Szilárd Bence
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 9.00
242 Szabadi Hanna

Szabadi

Hanna
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 9.00
243 Bognár Csenge

Bognár

Csenge
3 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 9.00
244 Bajor Zétény

Bajor

Zétény
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 9.00
245 Darvas Milán

Darvas

Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 9.00
246 Südi-Molnár Luca

Südi-Molnár

Luca
5 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 9.00
247 Buskó Viktor

Buskó

Viktor
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 9.00
248 Gergácz Ádám

Gergácz

Ádám
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 1 9.00
249 Németh Rebeka

Németh

Rebeka
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 9.00
250 Braun Zsombor

Braun

Zsombor
1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 9.00
251 Ács Lilla Viktória

Ács

Lilla Viktória
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 9.00
252 Kákonyi Márkó

Kákonyi

Márkó
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 9.00
253 Makra Máté

Makra

Máté
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 9.00
254 Magyar Luca

Magyar

Luca
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 9.00
255 Varga Dávid

Varga

Dávid
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 9.00
256 Bartl Áron

Bartl

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 9.00
257 Paár Ákos

Paár

Ákos
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 9.00
258 Vincze Levente

Vincze

Levente
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 9.00
259 Kocsis Gergő

Kocsis

Gergő
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 9.00
260 FARKAS Zalán Ákos

FARKAS

Zalán Ákos
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 9.00
261 Varga Enikő Mária

Varga

Enikő Mária
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 9.00
262 Hegedűs Zsolt

Hegedűs

Zsolt
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 9.00
263 Czakó Máté

Czakó

Máté
1 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 9.00
264 Tóth Szira Eszter

Tóth

Szira Eszter
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 9.00
265 Kuller Adrián

Kuller

Adrián
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 9.00
266 Ocsenás Emma

Ocsenás

Emma
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 9.00
267 Baranyai Zsófia

Baranyai

Zsófia
5 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 9.00
268 Kós Patrícia

Kós

Patrícia
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 9.00
269 Király Zsolt

Király

Zsolt
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 9.00
270 Polyák Dominik János

Polyák

Dominik János
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 9.00
271 Szőke Kinga Hanna

Szőke

Kinga Hanna
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 9.00
272 Tarcsa Linett

Tarcsa

Linett
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 9.00
273 Csabai Márton

Csabai

Márton
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 8.50
274 Matejcsek Vajk

Matejcsek

Vajk
2 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 8.50
275 Pali Ilan

Pali

Ilan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 8.50
276 Kühn György

Kühn

György
4-5 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 8.50
277 Rapali Dániel

Rapali

Dániel
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 8.50
278 Orsós Barnabás

Orsós

Barnabás
2 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 8.50
279 Vilics Botond Milán

Vilics

Botond Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 8.50
280 Ruzsinszki Zsombor

Ruzsinszki

Zsombor
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 8.50
281 Benke Dévid

Benke

Dévid
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 8.50
282 Forgó Tibor Vilmos

Forgó

Tibor Vilmos
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 8.50
283 Vukov Zétény

Vukov

Zétény
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 8.50
284 László Szabolcs

László

Szabolcs
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 8.50
285 Éber Janka

Éber

Janka
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 8.50
286 Máthé-Tóth Marcell

Máthé-Tóth

Marcell
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 8.50
287 Kurucz Áron

Kurucz

Áron
irány MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 8.50
288 Nógrádi Ágoston

Nógrádi

Ágoston
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 8.50
289 Baranyi Hella Lina

Baranyi

Hella Lina
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 8.50
290 Sztojka Anna Sára

Sztojka

Anna Sára
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 8.50
291 Tallós Bence

Tallós

Bence
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 8.50
292 Birinyi Marcell Bence

Birinyi

Marcell Bence
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 8.50
293 Müller Zsófia Erzsébet

Müller

Zsófia Erzsébet
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 8.50
294 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 8.50
295 Arany Gergő

Arany

Gergő
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 8.50
296 Szabó-Haklits Márk

Szabó-Haklits

Márk
1 RICSILLA RICSILLA 2 8.50
297 Erdősi Lőrinc

Erdősi

Lőrinc
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 8.00
298 Rákosi Emma

Rákosi

Emma
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 8.00
299 Guzsvinecz Kornél Roland

Guzsvinecz

Kornél Roland
1 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 8.00
300 Orosházi Tilda

Orosházi

Tilda
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 8.00
301 Váczi Kata

Váczi

Kata
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 8.00
302 Herkó Péter

Herkó

Péter
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 8.00
303 Fazekas Zsombor

Fazekas

Zsombor
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 8.00
304 Husznai Jácinta Glória

Husznai

Jácinta Glória
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 8.00
305 Minárovits Milán

Minárovits

Milán
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 8.00
306 Kárpáti Bulcsú István

Kárpáti

Bulcsú István
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 8.00
307 Mojs Levente

Mojs

Levente
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 1 8.00
308 Handler Attila

Handler

Attila
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 8.00
309 Szabó Zoárd

Szabó

Zoárd
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 8.00
310 Végh Napsugár

Végh

Napsugár
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 8.00
311 Kis Dominik

Kis

Dominik
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 8.00
312 Vesztróczy Gergely Ede

Vesztróczy

Gergely Ede
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 8.00
313 Merkel Blanka

Merkel

Blanka
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 8.00
314 Sereg Gábor Lajos

Sereg

Gábor Lajos
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 8.00
315 Szántó Szabolcs István

Szántó

Szabolcs István
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 8.00
316 Lajos Bertalan

Lajos

Bertalan
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 1 8.00
317 Bolvári-Szabó Huba

Bolvári-Szabó

Huba
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 8.00
318 Németh Zsófia Vanda

Németh

Zsófia Vanda
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 8.00
319 Tóvári Napsugár

Tóvári

Napsugár
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 8.00
320 Pataky Vilmos

Pataky

Vilmos
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 8.00
321 Palyov Lara

Palyov

Lara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 8.00
322 Eljaber Mohammadihsan Raid

Eljaber

Mohammadihsan Raid
5 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 8.00
323 Mihálovics Bálint

Mihálovics

Bálint
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 8.00
324 Mizsei Attila Álmos

Mizsei

Attila Álmos
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 8.00
325 Nagy Lőrinc

Nagy

Lőrinc
4 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 8.00
326 Molnár Ákos

Molnár

Ákos
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 1 8.00
327 Sterbenz Viktória

Sterbenz

Viktória
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 8.00
328 FARKAS Zoltán

FARKAS

Zoltán
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 8.00
329 Kocsis Zoltán

Kocsis

Zoltán
4 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 8.00
330 Babulják Balázs

Babulják

Balázs
5 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 8.00
331 Csepin Réka

Csepin

Réka
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 8.00
332 Samson-Érckövi Éva Omozele

Samson-Érckövi

Éva Omozele
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 8.00
333 Örkényi Dóra

Örkényi

Dóra
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 8.00
334 PFENING András

PFENING

András
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 8.00
335 Gáspár Nóra

Gáspár

Nóra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 7.50
336 Kivált Veszta Luca

Kivált

Veszta Luca
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 7.50
337 Vörös Noel Balázs

Vörös

Noel Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 7.50
338 Dede Lilla

Dede

Lilla
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 7.50
339 Bakos Barnabás

Bakos

Barnabás
5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 7.50
340 Magyar Kinga

Magyar

Kinga
3 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 7.50
341 Lantos Levente Ferenc

Lantos

Levente Ferenc
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 7.50
342 Rácz Antal

Rácz

Antal
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 7.50
343 Varga Zsombor

Varga

Zsombor
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 7.50
344 Prantner Kinga

Prantner

Kinga
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 7.50
345 Kalocsa Miklós

Kalocsa

Miklós
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 7.50
346 Németh Adél

Németh

Adél
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 7.50
347 Borsos Panna

Borsos

Panna
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 7.50
348 Albrecht Nóra

Albrecht

Nóra
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 7.50
349 Kerülő Hanna

Kerülő

Hanna
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 7.50
350 Tóth-Sturza Martin

Tóth-Sturza

Martin
Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 7.50
351 Barna Bence

Barna

Bence
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 7.50
352 Szilágyi Tamara

Szilágyi

Tamara
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 7.50
353 Nágl Szabolcs

Nágl

Szabolcs
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 7.50
354 Lakos Jázmin

Lakos

Jázmin
3 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 7.50
355 Hernádi Kristóf

Hernádi

Kristóf
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 7.50
356 Szerecz Blanka

Szerecz

Blanka
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 7.50
357 Jakó-Szalai Zita

Jakó-Szalai

Zita
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 7.50
358 Onder Gerda Viktória

Onder

Gerda Viktória
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 7.50
359 Budai Bálint Géza

Budai

Bálint Géza
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 7.50
360 Lupkovics Gergő

Lupkovics

Gergő
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 7.50
361 Gelencsér Bianka

Gelencsér

Bianka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 7.50
362 Verbulecz Roland

Verbulecz

Roland
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 7.50
363 Kassai Eszter

Kassai

Eszter
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 7.50
364 Bencs Andor

Bencs

Andor
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 7.00
365 Varga Sára

Varga

Sára
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 7.00
366 Ravasz Luca Panka

Ravasz

Luca Panka
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 7.00
367 Tukora Zétény

Tukora

Zétény
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 7.00
368 Labancz Vilmos János

Labancz

Vilmos János
Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 7.00
369 Reizmüller Emma Mária

Reizmüller

Emma Mária
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 7.00
370 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 7.00
371 Tóth-Miklósik Dorka

Tóth-Miklósik

Dorka
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 7.00
372 Halasy Enikő

Halasy

Enikő
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 7.00
373 Szabó Bence

Szabó

Bence
4-5 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 7.00
374 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 7.00
375 Horváth Alma Kamilla

Horváth

Alma Kamilla
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 7.00
376 Kovács Levente

Kovács

Levente
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 7.00
377 Ikotity Keve

Ikotity

Keve
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 7.00
378 Weiger Dániel Róbert

Weiger

Dániel Róbert
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 7.00
379 Kövér Bence

Kövér

Bence
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 7.00
380 Bibor Blanka

Bibor

Blanka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 7.00
381 Csoma Levente

Csoma

Levente
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 7.00
382 Komenda Illés

Komenda

Illés
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 7.00
383 Szeredi Olivér Csaba

Szeredi

Olivér Csaba
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 7.00
384 Martini Maja

Martini

Maja
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 7.00
385 Horváth Gergely

Horváth

Gergely
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 7.00
386 Nagy Botond

Nagy

Botond
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 7.00
387 Kiss József

Kiss

József
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 7.00
388 Marossy Kornél

Marossy

Kornél
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 7.00
389 Szudolszky Ajna

Szudolszky

Ajna
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 7.00
390 Lukán Boris

Lukán

Boris
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 1 7.00
391 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 7.00
392 Tüttő Zsombor

Tüttő

Zsombor
5 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 7.00
393 Salai Dorián

Salai

Dorián
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 7.00
394 Erdei Ferenc Zorán

Erdei

Ferenc Zorán
2-3 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 6.50
395 Teremi Balázs

Teremi

Balázs
4 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 6.50
396 Pintér Vivien Kinga

Pintér

Vivien Kinga
3 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 6.50
397 Mayer Marcell Bálint

Mayer

Marcell Bálint
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 6.50
398 Borbély Szófia Antónia

Borbély

Szófia Antónia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 6.50
399 Lipka Barbara Petra

Lipka

Barbara Petra
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 6.50
400 Németh Nelli

Németh

Nelli
3-4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 6.50
401 Ágoston Csanád Andor

Ágoston

Csanád Andor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 6.50
402 Mezőssy Júlia

Mezőssy

Júlia
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 6.50
403 Vajda Lilien

Vajda

Lilien
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 6.50
404 Forreiter Eszter

Forreiter

Eszter
5 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 6.50
405 Pásztor Benett Mihály

Pásztor

Benett Mihály
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 6.50
406 Grineusz Péter

Grineusz

Péter
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 6.50
407 Klemencsics Dávid Zdravko

Klemencsics

Dávid Zdravko
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 6.50
408 Gelencsér Ábel

Gelencsér

Ábel
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 6.50
409 Radák Zsombor Bence

Radák

Zsombor Bence
2 Monok SE Monok SE 2 6.50
410 Jusztin Áfra

Jusztin

Áfra
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 6.50
411 Budai Szilárd

Budai

Szilárd
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 6.50
412 Keresztfalvi Gergő

Keresztfalvi

Gergő
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 6.50
413 Hőgye Paulina

Hőgye

Paulina
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 6.50
414 Cserteg Arisztid Ádám

Cserteg

Arisztid Ádám
1 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 6.50
415 Kiss Ármin

Kiss

Ármin
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 6.50
416 Neuwelt Ádám

Neuwelt

Ádám
5 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 6.50
417 Reichert Vencel

Reichert

Vencel
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 6.50
418 Varga Bernát

Varga

Bernát
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 6.50
419 Takács Noémi

Takács

Noémi
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 6.50
420 Szántó Soma András

Szántó

Soma András
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 6.50
421 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 6.50
422 Palásti Adrienn

Palásti

Adrienn
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 6.50
423 Bogdán Ruben Adrián

Bogdán

Ruben Adrián
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 6.50
424 Muzsi Bence

Muzsi

Bence
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 6.50
425 Kovanecz Anna Róza

Kovanecz

Anna Róza
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 6.50
426 Kostyál Benedek

Kostyál

Benedek
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 6.50
427 Jones Benjamin

Jones

Benjamin
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 6.50
428 Deme Dávid

Deme

Dávid
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 6.50
429 Domán Noémi

Domán

Noémi
1 Török Sasok Török Sasok 2 6.50
430 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 6.50
431 Török Bálint

Török

Bálint
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 6.50
432 Donát Szabolcs

Donát

Szabolcs
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 6.50
433 Tóth Gellért

Tóth

Gellért
4 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 6.00
434 Szabó Jázmin

Szabó

Jázmin
5 RICSILLA RICSILLA 2 6.00
435 Szilágyi Emma

Szilágyi

Emma
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 6.00
436 Cserny Csanád

Cserny

Csanád
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 6.00
437 Czirbus Nóra

Czirbus

Nóra
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 1 6.00
438 Ábrahám Gergő

Ábrahám

Gergő
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 6.00
439 Mayr Jana

Mayr

Jana
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 6.00
440 Mayer András Márton

Mayer

András Márton
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 6.00
441 Gulyás Bálint Béla

Gulyás

Bálint Béla
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 6.00
442 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna

Kiss-Kulcsár

Zsuzsanna
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 6.00
443 Nagy Benedek Máté

Nagy

Benedek Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 6.00
444 Vulpe Titus Mihail

Vulpe

Titus Mihail
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 6.00
445 Nizzoli Filippo

Nizzoli

Filippo
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 1 6.00
446 Tisza-Papp Anna

Tisza-Papp

Anna
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 6.00
447 Nagy Barnabás József

Nagy

Barnabás József
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 6.00
448 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 6.00
449 Ivkovic Márkó

Ivkovic

Márkó
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 6.00
450 Talló Zétény

Talló

Zétény
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 6.00
451 Klein Richárd

Klein

Richárd
1-2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 6.00
452 Berend Barna

Berend

Barna
4 Monok SE Monok SE 2 6.00
453 Hetesi Janka Sára

Hetesi

Janka Sára
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 6.00
454 Szili Ádám

Szili

Ádám
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 6.00
455 Boda Mihály Benedek

Boda

Mihály Benedek
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 6.00
456 Sövegjártó Mihály Lipót

Sövegjártó

Mihály Lipót
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 6.00
457 Langer Benjamin Alexander

Langer

Benjamin Alexander
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 6.00
458 Góra Noel

Góra

Noel
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 6.00
459 Záhonyi Márk

Záhonyi

Márk
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 6.00
460 Szabó Álmos Bence

Szabó

Álmos Bence
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 6.00
461 Soóky Balázs Vajk

Soóky

Balázs Vajk
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 6.00
462 Petróczi Bálint

Petróczi

Bálint
4-5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 6.00
463 Keller Ádám György

Keller

Ádám György
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 6.00
464 Gyebnár Áron

Gyebnár

Áron
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 6.00
465 Zifciac Antonio Mihai

Zifciac

Antonio Mihai
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 6.00
466 Horváth Lili Anna

Horváth

Lili Anna
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 6.00
467 Bogáth Botond

Bogáth

Botond
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 6.00
468 Papp Zalán

Papp

Zalán
3 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 6.00
469 Kálmán Koppány

Kálmán

Koppány
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 6.00
470 Csóti Zsombor

Csóti

Zsombor
2 RICSILLA RICSILLA 2 6.00
471 Trungel Zsófia

Trungel

Zsófia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 6.00
472 Molnár-Oravecz Bendegúz

Molnár-Oravecz

Bendegúz
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 6.00
473 Szabó Zsombor

Szabó

Zsombor
4 RICSILLA RICSILLA 2 6.00
474 Boldizsár Csaba

Boldizsár

Csaba
4 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 6.00
475 Szaszkó-Bogár Eszter

Szaszkó-Bogár

Eszter
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 6.00
476 Kozma Lóránt

Kozma

Lóránt
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 6.00
477 Krasznay Levente

Krasznay

Levente
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 6.00
478 Tóth Péter

Tóth

Péter
4 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 6.00
479 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 6.00
480 Pencz Flóra

Pencz

Flóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 6.00
481 Makovics Nóra

Makovics

Nóra
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 6.00
482 Abdul-Rahman Ármin

Abdul-Rahman

Ármin
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 6.00
483 Rédey Barnabás

Rédey

Barnabás
4 BSC BSC 2 5.50
484 Balogh Benett

Balogh

Benett
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 5.50
485 Nagy Ágoston

Nagy

Ágoston
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 5.50
486 Magda László

Magda

László
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 5.50
487 Balpataki Bence

Balpataki

Bence
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 5.50
488 Kiss Bence Attila

Kiss

Bence Attila
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 5.50
489 Tótin Vanda

Tótin

Vanda
4-5 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 5.50
490 Kövesdi Lujza

Kövesdi

Lujza
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 5.50
491 Valerio-Bodon Marvin Mario

Valerio-Bodon

Marvin Mario
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 5.50
492 Horváth Magor Jutocsa

Horváth

Magor Jutocsa
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 5.50
493 Diószegi Szabolcs

Diószegi

Szabolcs
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 5.50
494 Galló-Szabó Milán

Galló-Szabó

Milán
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 5.50
495 Szalai Blanka

Szalai

Blanka
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 5.50
496 Pimvicska-Danyi Laura Lara

Pimvicska-Danyi

Laura Lara
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 5.50
497 Jones Aidan

Jones

Aidan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 5.50
498 Varga Andor János

Varga

Andor János
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 5.50
499 Gavlik Liliána Flóra

Gavlik

Liliána Flóra
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 5.50
500 Csiszár Bence Gábor

Csiszár

Bence Gábor
5 DMTK DMTK 2 5.50
501 Bagyinszki Zalán

Bagyinszki

Zalán
5 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 5.50
502 Gere Krisztián

Gere

Krisztián
3 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 5.50
503 Orlov Anna Lujza

Orlov

Anna Lujza
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 5.50
504 Németh Bence

Németh

Bence
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 5.50
505 Bácskai Kornél

Bácskai

Kornél
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 5.50
506 Akbulut Mustafa Poyraz

Akbulut

Mustafa Poyraz
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 5.50
507 Rosta Márton Domonkos

Rosta

Márton Domonkos
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 5.50
508 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 5.50
509 Borbély Anna

Borbély

Anna
2 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 5.50
510 Novreczky Hanga

Novreczky

Hanga
5 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 5.50
511 Ress Milán

Ress

Milán
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 5.50
512 Páska Zsombor

Páska

Zsombor
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 5.50
513 Csali Vilmos

Csali

Vilmos
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 5.50
514 Ölveti Mihály Gábor

Ölveti

Mihály Gábor
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 5.50
515 Bazsó Anna

Bazsó

Anna
5 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 5.50
516 Farkas Lara

Farkas

Lara
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 5.50
517 Lóvász Bence

Lóvász

Bence
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 5.50
518 Kövecs Luca Panna

Kövecs

Luca Panna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 5.50
519 Veöreös Márton

Veöreös

Márton
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 5.50
520 Horváth Péter

Horváth

Péter
3 RICSILLA RICSILLA 2 5.50
521 Horváth Máté Imre

Horváth

Máté Imre
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 5.50
522 Varga Adina

Varga

Adina
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 5.50
523 Mérész Barnabás

Mérész

Barnabás
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 5.50
524 Sipos Boglárka

Sipos

Boglárka
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 5.50
525 Sárközi Bálint

Sárközi

Bálint
3 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 5.50
526 Farkas Bence

Farkas

Bence
1 RICSILLA RICSILLA 2 5.50
527 Galuska Emese

Galuska

Emese
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 5.50
528 Jámbor Noel

Jámbor

Noel
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 5.50
529 Kovács-Tököli Szófia

Kovács-Tököli

Szófia
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 5.50
530 Péter Vencel Kusán

Péter

Vencel Kusán
3 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 5.50
531 Tuboly Márk

Tuboly

Márk
1 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 5.50
532 Mikes Máté

Mikes

Máté
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 5.50
533 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 5.50
534 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 5.50
535 Jaszenovics Bence

Jaszenovics

Bence
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 5.50
536 Simon Mátyás

Simon

Mátyás
2 BSC BSC 2 5.50
537 Barkó Bence

Barkó

Bence
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 5.50
538 Schmidt Olivér

Schmidt

Olivér
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 5.00
539 Ádám Benedek

Ádám

Benedek
1 BSC BSC 2 5.00
540 Tölgyesi Ferenc Krisztián

Tölgyesi

Ferenc Krisztián
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 5.00
541 Borbély László

Borbély

László
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 5.00
542 Friss Bálint

Friss

Bálint
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 5.00
543 Vajda Nóra

Vajda

Nóra
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 5.00
544 Tamaskó Milla Dóra

Tamaskó

Milla Dóra
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 2 5.00
545 Kósa Kaba

Kósa

Kaba
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 5.00
546 Mechler Ábel

Mechler

Ábel
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 1 5.00
547 Szakács Anna Léna

Szakács

Anna Léna
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 5.00
548 Rabi Tamara

Rabi

Tamara
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 5.00
549 Kajdi István Rókus

Kajdi

István Rókus
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 5.00
550 Schiller Sára

Schiller

Sára
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 5.00
551 Veresegyházi Miklós

Veresegyházi

Miklós
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 5.00
552 Spanraft Dániel

Spanraft

Dániel
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 1 5.00
553 Kövér Bendegúz

Kövér

Bendegúz
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 5.00
554 Takács Bence

Takács

Bence
3 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 5.00
555 Tomasevic Petar

Tomasevic

Petar
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 5.00
556 Gábor Edgár

Gábor

Edgár
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 5.00
557 Marton Dóra

Marton

Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 5.00
558 Alapi Botond

Alapi

Botond
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 5.00
559 Melhem Mathéo

Melhem

Mathéo
4 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 5.00
560 Somogyi Dóra

Somogyi

Dóra
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 5.00
561 Gál Edina

Gál

Edina
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 5.00
562 Rottler Zsófia

Rottler

Zsófia
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 5.00
563 Havadi-Nagy Zsófi

Havadi-Nagy

Zsófi
2 Monok SE Monok SE 2 5.00
564 Takáts Barbara

Takáts

Barbara
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 5.00
565 Loksa Márk

Loksa

Márk
2 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 5.00
566 Szabó Fanni

Szabó

Fanni
4 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 5.00
567 Németh Nóra

Németh

Nóra
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 5.00
568 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 5.00
569 Iván Levente

Iván

Levente
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 5.00
570 Csécsei Nándor Béla

Csécsei

Nándor Béla
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 5.00
571 Temesvári Kristóf

Temesvári

Kristóf
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 5.00
572 Brujmann Nina

Brujmann

Nina
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 5.00
573 Koch Csanád

Koch

Csanád
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 5.00
574 Palotai Fanni

Palotai

Fanni
4 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 5.00
575 Dócs Antal János

Dócs

Antal János
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 5.00
576 Virág Botond Áron

Virág

Botond Áron
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 5.00
577 Kun-Szabó Dániel

Kun-Szabó

Dániel
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 5.00
578 Czakó Zsófia

Czakó

Zsófia
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 5.00
579 Bukovics Botond

Bukovics

Botond
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 5.00
580 Daróczi Gergő

Daróczi

Gergő
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 5.00
581 Csorba Adrienn

Csorba

Adrienn
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 5.00
582 Zentai Péter

Zentai

Péter
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 5.00
583 Kapi Csenge

Kapi

Csenge
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 5.00
584 Lo Cheikh Ádám

Lo Cheikh

Ádám
5 RICSILLA RICSILLA 2 5.00
585 Bogdán Noé Dániel

Bogdán

Noé Dániel
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 5.00
586 Sóvári Kristóf

Sóvári

Kristóf
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 5.00
587 Reil Emili

Reil

Emili
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 5.00
588 Vasi Botond

Vasi

Botond
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 5.00
589 Bácsa Nikoletta

Bácsa

Nikoletta
1-2 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 5.00
590 Gangl Ádám Richárd

Gangl

Ádám Richárd
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 5.00
591 Takács Krisztián

Takács

Krisztián
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 5.00
592 Mekl-Kovács Hanga

Mekl-Kovács

Hanga
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 5.00
593 Locsmándi Olivér

Locsmándi

Olivér
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 5.00
594 Gál Rebeka

Gál

Rebeka
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 5.00
595 Kelemen Attila Szabolcs

Kelemen

Attila Szabolcs
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 5.00
596 Vincze Barnabás

Vincze

Barnabás
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 5.00
597 Puy Eszter Dorka

Puy

Eszter Dorka
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 5.00
598 Halasi Loránd

Halasi

Loránd
1 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 4.50
599 Madarász Csaba Viktor

Madarász

Csaba Viktor
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 4.50
600 Szopori Bence

Szopori

Bence
5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 4.50
601 Csató Dániel

Csató

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 4.50
602 Ciortan Bogdan

Ciortan

Bogdan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 4.50
603 Henrik Ákos István

Henrik

Ákos István
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 4.50
604 Hegedűs Áron

Hegedűs

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 4.50
605 Domján Dávid Márk

Domján

Dávid Márk
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 4.50
606 Fiser Domonkos

Fiser

Domonkos
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 4.50
607 Horváth Kolos Domonkos

Horváth

Kolos Domonkos
4-5 PILIS Basket PILIS Basket 2 4.50
608 Frank Bálint Mátyás

Frank

Bálint Mátyás
3 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 4.50
609 Deák Zsófia

Deák

Zsófia
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 4.50
610 Füredi Bence

Füredi

Bence
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 4.50
611 Erős Máté

Erős

Máté
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 4.50
612 Dávid Emma

Dávid

Emma
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 4.50
613 Fajta Péter Bendegúz

Fajta

Péter Bendegúz
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 4.50
614 Pap Melinda

Pap

Melinda
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 4.50
615 Roszik Ádám

Roszik

Ádám
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 4.50
616 Ihász Kitti

Ihász

Kitti
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 4.50
617 Kolonits Flóra

Kolonits

Flóra
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 4.50
618 Góbi Gergő

Góbi

Gergő
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 4.50
619 Pataki Benedek Ágoston

Pataki

Benedek Ágoston
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 4.50
620 Kozák Botond

Kozák

Botond
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 4.50
621 Papp Fruzsina Zsófia

Papp

Fruzsina Zsófia
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 4.50
622 Domokos Ramóna

Domokos

Ramóna
2 Török Sasok Török Sasok 2 4.50
623 Zsámár Kata

Zsámár

Kata
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 4.50
624 Szabó-Pap Erik

Szabó-Pap

Erik
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 4.50
625 Herczeg Alex

Herczeg

Alex
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 4.50
626 Ajtony Benedek

Ajtony

Benedek
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 4.50
627 Bánki Áron

Bánki

Áron
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 4.50
628 Szoboszlai Ádám

Szoboszlai

Ádám
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 4.50
629 Májer Károly

Májer

Károly
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 4.50
630 Osztovits Imre Bertalan

Osztovits

Imre Bertalan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 4.50
631 Csordás Blanka

Csordás

Blanka
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 4.50
632 Garbac Amanda Anna

Garbac

Amanda Anna
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 4.50
633 Bergh Lili

Bergh

Lili
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 4.50
634 Kifuth Anna Bianka

Kifuth

Anna Bianka
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 4.50
635 Iván Tamás Maxim

Iván

Tamás Maxim
5 BSC BSC 2 4.50
636 Sismanoglu Can

Sismanoglu

Can
2 DMTK DMTK 2 4.50
637 Mészáros Márk

Mészáros

Márk
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 4.50
638 Majoros Dorottya

Majoros

Dorottya
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 4.50
639 Nagy Dorka

Nagy

Dorka
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 4.50
640 Szabó Noémi Lídia

Szabó

Noémi Lídia
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 4.50
641 Horváth Nóra

Horváth

Nóra
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 4.50
642 Matuz Gergely

Matuz

Gergely
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 4.50
643 Csongrádi Anna

Csongrádi

Anna
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 4.50
644 Azurák Bori

Azurák

Bori
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 4.50
645 Molnár Barnabás

Molnár

Barnabás
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 4.50
646 Hattyár Benedek István

Hattyár

Benedek István
2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 4.50
647 Telek Attila Csaba

Telek

Attila Csaba
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 4.50
648 Ispán Balázs

Ispán

Balázs
3 BSC BSC 2 4.50
649 Lukàn Andrej

Lukàn

Andrej
3 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 4.50
650 Kázmér Kristóf

Kázmér

Kristóf
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 4.50
651 Zsitkó Sándor

Zsitkó

Sándor
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 4.50
652 Czirkos Ákos Péter

Czirkos

Ákos Péter
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 4.50
653 CSEHI Dániel Tamás

CSEHI

Dániel Tamás
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 4.50
654 Fazekas Bulcsú

Fazekas

Bulcsú
1-2 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 4.50
655 Jaksits Dorka

Jaksits

Dorka
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 4.50
656 Benkő Hanna

Benkő

Hanna
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 4.50
657 Szabó István Gergő

Szabó

István Gergő
3 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 4.50
658 Dunca-Stadler Zalán Dániel

Dunca-Stadler

Zalán Dániel
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 4.50
659 Polt László

Polt

László
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 4.00
660 Papp Dániel

Papp

Dániel
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 4.00
661 Dobos Lelle

Dobos

Lelle
1-2 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 4.00
662 Dankó Zsombor

Dankó

Zsombor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 4.00
663 Dési Erik

Dési

Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 4.00
664 Pergely Krisztina

Pergely

Krisztina
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 4.00
665 Tóth Elizabet Lili

Tóth

Elizabet Lili
1-2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 4.00
666 Béres Botond Miklós

Béres

Botond Miklós
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 4.00
667 Bozóki Nimród Péter

Bozóki

Nimród Péter
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 4.00
668 Bűcs Fülöp

Bűcs

Fülöp
2 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 4.00
669 Retkes Tamás

Retkes

Tamás
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 4.00
670 Balogh Lili

Balogh

Lili
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 4.00
671 Juhász Andor

Juhász

Andor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 4.00
672 Bélteky Marianna

Bélteky

Marianna
4 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 4.00
673 Papp Máté

Papp

Máté
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 4.00
674 Győrvári Dóra Gréta

Győrvári

Dóra Gréta
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 4.00
675 Szegedi Viktória

Szegedi

Viktória
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 1 4.00
676 Pados Levente

Pados

Levente
3 RICSILLA RICSILLA 2 4.00
677 Bartos Zsuzsanna

Bartos

Zsuzsanna
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 4.00
678 Miszori Márton

Miszori

Márton
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 4.00
679 Magda Barnabás

Magda

Barnabás
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 4.00
680 Ferenczi Martin István

Ferenczi

Martin István
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 4.00
681 Németh Pál Bendegúz

Németh

Pál Bendegúz
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 4.00
682 Parragi Dominik

Parragi

Dominik
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 4.00
683 Illés Emma

Illés

Emma
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 4.00
684 Molnár-Gábor Vanda

Molnár-Gábor

Vanda
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 4.00
685 Kiss Márk Dominik

Kiss

Márk Dominik
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 4.00
686 Popelyák Zsombor

Popelyák

Zsombor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 4.00
687 El-Nader Amír

El-Nader

Amír
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 4.00
688 Hobok Benedek

Hobok

Benedek
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 4.00
689 Halászy Mátyás

Halászy

Mátyás
2 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 4.00
690 Kis Barnabás

Kis

Barnabás
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 4.00
691 Hammer Vince

Hammer

Vince
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 4.00
692 Vigh Simon Tristan

Vigh

Simon Tristan
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 4.00
693 Zsólyomi Ákos

Zsólyomi

Ákos
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 4.00
694 Tóth Álmos Vazul

Tóth

Álmos Vazul
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 4.00
695 Tarczal István

Tarczal

István
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 4.00
696 Sárdy Réka

Sárdy

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 4.00
697 Jogg Marcell

Jogg

Marcell
2 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 4.00
698 Gscheidt Dominik

Gscheidt

Dominik
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 4.00
699 Novák Levente Ákos

Novák

Levente Ákos
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 4.00
700 Moosz Hanna

Moosz

Hanna
3 Ajka Ajka 2 4.00
701 Elek Boldizsár

Elek

Boldizsár
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 4.00
702 Mák Dániel

Mák

Dániel
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 1 4.00
703 Orlik László Gábor

Orlik

László Gábor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 4.00
704 Püspök Zalán

Püspök

Zalán
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 4.00
705 Ábrahám Marcell

Ábrahám

Marcell
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 4.00
706 Csesznegi Bálint

Csesznegi

Bálint
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 4.00
707 Kostyál Levente

Kostyál

Levente
2-3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 4.00
708 Király Lili

Király

Lili
1 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 4.00
709 VAJDA Bendegúz

VAJDA

Bendegúz
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 4.00
710 Nagy Áron

Nagy

Áron
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 4.00
711 Pojbics Dávid

Pojbics

Dávid
4 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 4.00
712 Benke Milán

Benke

Milán
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 1 4.00
713 Kovács Barbara

Kovács

Barbara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 4.00
714 Nagy Arnold

Nagy

Arnold
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 4.00
715 Lovasi Levente Mór

Lovasi

Levente Mór
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 4.00
716 Fehér Bence

Fehér

Bence
4 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 4.00
717 Endrédi Gréta Mária

Endrédi

Gréta Mária
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 4.00
718 Nagy Balázs Kristóf

Nagy

Balázs Kristóf
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 4.00
719 Obert Eszter

Obert

Eszter
1 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 4.00
720 Kiss-Molnár Levente

Kiss-Molnár

Levente
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 4.00
721 Szabó Levente Péter

Szabó

Levente Péter
5 Beszterce KK Beszterce KK 2 4.00
722 PÁVEL Ármin

PÁVEL

Ármin
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 4.00
723 Harta Olivér István

Harta

Olivér István
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 4.00
724 Purza Vlad Tudor

Purza

Vlad Tudor
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 4.00
725 Obolér Fanni

Obolér

Fanni
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 4.00
726 Varga Béla

Varga

Béla
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 4.00
727 Ágoston Olivér

Ágoston

Olivér
1 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 4.00
728 Oláh Borbála

Oláh

Borbála
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 4.00
729 Maros Géza

Maros

Géza
3-4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 4.00
730 Kocsis Boglárka

Kocsis

Boglárka
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 4.00
731 Varga Bálint

Varga

Bálint
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 4.00
732 Wicha Zóra

Wicha

Zóra
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 4.00
733 Faragó Sándor

Faragó

Sándor
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 4.00
734 Tenk Flórián

Tenk

Flórián
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 4.00
735 Kontér Annamíra

Kontér

Annamíra
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 4.00
736 KÁDÁR Botond

KÁDÁR

Botond
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 4.00
737 Lamperth Luca Fanni

Lamperth

Luca Fanni
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 4.00
738 Szilágyi Diána

Szilágyi

Diána
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 4.00
739 Rácz Dávid Károly

Rácz

Dávid Károly
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 4.00
740 Ortutay Bendegúz

Ortutay

Bendegúz
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 4.00
741 FÁBIÁN Csongor Bátor

FÁBIÁN

Csongor Bátor
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 4.00
742 Goda Krisztián

Goda

Krisztián
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 4.00
743 Komor Zseni Zsófia

Komor

Zseni Zsófia
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 4.00
744 Jáhny Péter

Jáhny

Péter
3 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 4.00
745 Kele-Fodor Keve

Kele-Fodor

Keve
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 4.00
746 Kutykó Hanna Róza

Kutykó

Hanna Róza
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 4.00
747 Barabás Benett Hunor

Barabás

Benett Hunor
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 4.00
748 Freund Csongor

Freund

Csongor
4-5 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 4.00
749 Krantz Botond Sámuel

Krantz

Botond Sámuel
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 4.00
750 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 3.50
751 Németh Gergő

Németh

Gergő
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 3.50
752 Sitkei Andor

Sitkei

Andor
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 3.50
753 Kruppa Noel

Kruppa

Noel
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 2 3.50
754 László Keve

László

Keve
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 3.50
755 Pálinkás Bettina

Pálinkás

Bettina
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 3.50
756 Czinege Zsombor

Czinege

Zsombor
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 3.50
757 Szokonya Gergő

Szokonya

Gergő
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 3.50
758 Hölzl-Szabó Emília

Hölzl-Szabó

Emília
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 3.50
759 Lestyán-Goda Sára

Lestyán-Goda

Sára
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 3.50
760 Székely Eszter Edit

Székely

Eszter Edit
4 DMTK Leány DMTK Leány 2 3.50
761 Tóth Barnabás

Tóth

Barnabás
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 3.50
762 Muzsek Luca Helén

Muzsek

Luca Helén
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 3.50
763 Kotlik Pál Hugó

Kotlik

Pál Hugó
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 3.50
764 Zsédenyi Marcell

Zsédenyi

Marcell
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 3.50
765 Szeghalmi Mátyás

Szeghalmi

Mátyás
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 3.50
766 Egei Bence Marcell

Egei

Bence Marcell
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 3.50
767 Untermüller Lilla Magdolna

Untermüller

Lilla Magdolna
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 3.50
768 Nagy Dávid Zoltán

Nagy

Dávid Zoltán
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 3.50
769 Suba Flóra

Suba

Flóra
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 3.50
770 Skoda Zente

Skoda

Zente
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 3.50
771 Kapovits Botond Valter

Kapovits

Botond Valter
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 3.50
772 Hegymegi Laura

Hegymegi

Laura
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 3.50
773 Bujdosó Zoé

Bujdosó

Zoé
5 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 3.50
774 Sulyok Máté János

Sulyok

Máté János
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 3.50
775 Kismarczi Botond Attila

Kismarczi

Botond Attila
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 3.50
776 Rádai Miklós

Rádai

Miklós
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 3.50
777 Velty Tekla Tamara

Velty

Tekla Tamara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 3.50
778 Bednár Nóra Lili

Bednár

Nóra Lili
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 3.50
779 Dósa Zsombor

Dósa

Zsombor
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 3.50
780 Pozsonyi Máté

Pozsonyi

Máté
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 3.50
781 Tornyos Alíz

Tornyos

Alíz
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 3.50
782 Vesa Dragos

Vesa

Dragos
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 3.50
783 Kreitner Brúnó

Kreitner

Brúnó
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 3.50
784 Gondos Fruzsina Anita

Gondos

Fruzsina Anita
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 3.50
785 Nováky Zsófia

Nováky

Zsófia
4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 3.50
786 Elekes Tália

Elekes

Tália
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 3.50
787 Horváth Daniel Kazimierz

Horváth

Daniel Kazimierz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 3.50
788 Pegán Ádám László

Pegán

Ádám László
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 3.50
789 Csákvári Attila Erik

Csákvári

Attila Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 3.50
790 Balogh Konrád

Balogh

Konrád
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 3.50
791 Vida Levente

Vida

Levente
5 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 3.50
792 Deés Barnabás

Deés

Barnabás
3 Ajka Ajka 2 3.50
793 Tönköl Dorottya

Tönköl

Dorottya
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 3.50
794 Sárváry Anna Ilona

Sárváry

Anna Ilona
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 3.50
795 Jakab Zenkő

Jakab

Zenkő
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 3.50
796 Németh Márton

Németh

Márton
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 3.50
797 Áchim Tamara

Áchim

Tamara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 3.50
798 Tóth Csaba

Tóth

Csaba
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 3.50
799 Grád Bálint

Grád

Bálint
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 3.50
800 Baranyai Márk

Baranyai

Márk
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 3.50
801 Nyitray Nándor

Nyitray

Nándor
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 3.50
802 Fodróczi Fanni

Fodróczi

Fanni
3 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 3.50
803 Bodrogi Dániel

Bodrogi

Dániel
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 3.50
804 Méhész Benedek

Méhész

Benedek
1-2 PILIS Basket PILIS Basket 2 3.50
805 Takács Hunor Csaba

Takács

Hunor Csaba
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 3.50
806 Glöckler Ferenc

Glöckler

Ferenc
3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 3.50
807 Sajgó Dóra Tímea

Sajgó

Dóra Tímea
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 3.50
808 Major Péter Marcell

Major

Péter Marcell
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 3.50
809 Darcsi Zsófia

Darcsi

Zsófia
4 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 3.50
810 Adorján Olivér

Adorján

Olivér
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 3.50
811 Varga Csongor

Varga

Csongor
3 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 3.50
812 Pesthi Kiara

Pesthi

Kiara
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 3.50
813 Vadadi Márton

Vadadi

Márton
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 3.00
814 Molnár Endre

Molnár

Endre
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 3.00
815 Szabó Lehel Nimród

Szabó

Lehel Nimród
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 3.00
816 Marosi Nóra

Marosi

Nóra
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 3.00
817 Sándor Levente

Sándor

Levente
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 3.00
818 Donát Ákos

Donát

Ákos
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 3.00
819 Mizsák Zsuzsanna

Mizsák

Zsuzsanna
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 3.00
820 Gelányi Dóra

Gelányi

Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 3.00
821 Géri Bálint

Géri

Bálint
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 3.00
822 Galambos Barnabás

Galambos

Barnabás
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 3.00
823 Dánffy Bende

Dánffy

Bende
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 3.00
824 Ceglédi Anna

Ceglédi

Anna
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 3.00
825 Kiss-Bartos Júlia

Kiss-Bartos

Júlia
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 3.00
826 Kis Balázs

Kis

Balázs
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 3.00
827 Horváth András

Horváth

András
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 3.00
828 Vincsákovics Máté

Vincsákovics

Máté
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 3.00
829 Cséfalvay Zalán

Cséfalvay

Zalán
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 3.00
830 Schott Benedek

Schott

Benedek
3 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 3.00
831 Bíró Balázs

Bíró

Balázs
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 3.00
832 Pujcsi Botond

Pujcsi

Botond
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 3.00
833 Somogyvári Pál Zoltán

Somogyvári

Pál Zoltán
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 3.00
834 Köcse Kornél

Köcse

Kornél
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 3.00
835 Barna Kristóf

Barna

Kristóf
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 3.00
836 Monostory Milos Zalán

Monostory

Milos Zalán
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 3.00
837 Hajdu Balázs

Hajdu

Balázs
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 1 3.00
838 Zsendovics Levente

Zsendovics

Levente
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 3.00
839 Vinklár Erik Zénó

Vinklár

Erik Zénó
3 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 3.00
840 Terjéki Tamara

Terjéki

Tamara
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 3.00
841 Burányi Nelli

Burányi

Nelli
1 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 3.00
842 Vitályos Luca Anna

Vitályos

Luca Anna
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 3.00
843 Remete Donát

Remete

Donát
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 3.00
844 Csurgó Blanka

Csurgó

Blanka
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 3.00
845 Szántó Bálint

Szántó

Bálint
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 3.00
846 Fekete Róbert

Fekete

Róbert
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 3.00
847 Zentai Zaránd

Zentai

Zaránd
3 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 1 3.00
848 Juhász Hedvig

Juhász

Hedvig
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 3.00
849 Domján Áron

Domján

Áron
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 3.00
850 Czecze Hunor Zalán

Czecze

Hunor Zalán
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 3.00
851 Balogh Zétény

Balogh

Zétény
4 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 3.00
852 Eljaber Omar Raid Hassan

Eljaber

Omar Raid Hassan
5 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 3.00
853 Kratochvila Mátyás

Kratochvila

Mátyás
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 3.00
854 Anek Ádám

Anek

Ádám
2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 3.00
855 Hudi Lívia

Hudi

Lívia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 3.00
856 Varga Dávid

Varga

Dávid
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 3.00
857 Kinyó Marcell

Kinyó

Marcell
5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 3.00
858 Fafula Bendegúz

Fafula

Bendegúz
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 1 3.00
859 Csuka Csenge

Csuka

Csenge
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 3.00
860 Papp Barnabás

Papp

Barnabás
1 Monok SE Monok SE 2 3.00
861 Korcz Roland

Korcz

Roland
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 3.00
862 Koncz Olivér

Koncz

Olivér
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 3.00
863 Tállai Zaránd

Tállai

Zaránd
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 1 3.00
864 Drahos Márk

Drahos

Márk
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 3.00
865 Fekete Tamás

Fekete

Tamás
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 3.00
866 Nyulasi Ferenc Péter

Nyulasi

Ferenc Péter
3 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 3.00
867 Lampert Lilla

Lampert

Lilla
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 3.00
868 Berta András

Berta

András
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 3.00
869 Karajos Regő Botond

Karajos

Regő Botond
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 3.00
870 Trapp Máté

Trapp

Máté
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 3.00
871 Wolf Dávid

Wolf

Dávid
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 3.00
872 Harmath Bálint

Harmath

Bálint
3 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 3.00
873 Román Bálint

Román

Bálint
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 3.00
874 Sasi Réka

Sasi

Réka
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 3.00
875 Őze Botond

Őze

Botond
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 3.00
876 Varga Zétény

Varga

Zétény
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 3.00
877 Jánosi Dániel

Jánosi

Dániel
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 3.00
878 Tóth Vivien

Tóth

Vivien
2 Török Sasok Török Sasok 2 3.00
879 Polik Zsófia Mira

Polik

Zsófia Mira
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 3.00
880 Pécsi Lilla

Pécsi

Lilla
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 3.00
881 Kovács Bendegúz

Kovács

Bendegúz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 1 3.00
882 Szilágyi Dorina

Szilágyi

Dorina
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 3.00
883 Keszthelyi Bianka

Keszthelyi

Bianka
4 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 3.00
884 Csontos Medox

Csontos

Medox
4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 3.00
885 Nagy Ádám

Nagy

Ádám
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 3.00
886 Csizmazia Kornél

Csizmazia

Kornél
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 3.00
887 Kerényi Balázs

Kerényi

Balázs
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 3.00
888 Horváth Buda

Horváth

Buda
3 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 3.00
889 Németh Kristóf

Németh

Kristóf
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 3.00
890 Bálint Gábor

Bálint

Gábor
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 3.00
891 Pfundt Balázs Gábor

Pfundt

Balázs Gábor
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 3.00
892 Dombai-Pap Olivér

Dombai-Pap

Olivér
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 3.00
893 Bartha Patrik

Bartha

Patrik
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 3.00
894 Csányi Dávid Soma

Csányi

Dávid Soma
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 3.00
895 Malárik Máté

Malárik

Máté
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 1 3.00
896 Kovács Gergő Benedek

Kovács

Gergő Benedek
3 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 3.00
897 Farkas Kornél

Farkas

Kornél
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 3.00
898 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 3.00
899 Daskó Detre Milán

Daskó

Detre Milán
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 2.50
900 Fonai Balázs

Fonai

Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 2.50
901 Varga Bálint

Varga

Bálint
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 2.50
902 Góra Gábriel

Góra

Gábriel
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 2.50
903 Etzl Eszter

Etzl

Eszter
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 2.50
904 Lévay Noel Viktor

Lévay

Noel Viktor
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 2.50
905 Darázsdi Ákos

Darázsdi

Ákos
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 2.50
906 Szabó Anna

Szabó

Anna
3 RICSILLA RICSILLA 2 2.50
907 Varga Péter

Varga

Péter
3 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 2.50
908 Máté Hunor

Máté

Hunor
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 2.50
909 Komlósi Luca Sára

Komlósi

Luca Sára
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 2.50
910 Csaszlava Lilla

Csaszlava

Lilla
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 2.50
911 Máté Ádám

Máté

Ádám
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 2.50
912 Németh Karola

Németh

Karola
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 2.50
913 Kővári Zsófia

Kővári

Zsófia
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 2.50
914 Konecsnyi Bertin

Konecsnyi

Bertin
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.50
915 Pichovszky Ferdinánd

Pichovszky

Ferdinánd
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 2.50
916 Fazekas Áron

Fazekas

Áron
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 2.50
917 Malik Zétény László

Malik

Zétény László
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.50
918 Domján Bálint

Domján

Bálint
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 2.50
919 Laboncz Ferenc

Laboncz

Ferenc
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 2.50
920 Ágfalvi Zsófia

Ágfalvi

Zsófia
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 2.50
921 Kónya Emili Tímea

Kónya

Emili Tímea
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 2.50
922 Bernáth Ákos

Bernáth

Ákos
4 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 2.50
923 Kovács Levente Viktor

Kovács

Levente Viktor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 2.50
924 Bencze Dániel Bendegúz

Bencze

Dániel Bendegúz
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 2.50
925 Balta Roland

Balta

Roland
3