Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Persons Tayler Anthony

Persons

Tayler Anthony
1 Szedeák Szedeák 5 24.80
2 Johnson Nigel Armoni

Johnson

Nigel Armoni
1 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 22.13
3 Haynes-Jones Samajae Naeem

Haynes-Jones

Samajae Naeem
1 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 21.57
4 Bryce JR Clarence Leland

Bryce JR

Clarence Leland
1-2-3 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 7 21.14
5 Bryson Michael Joseph

Bryson

Michael Joseph
2-3 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 19.14
6 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
1-2 Falco KC Falco KC 8 18.75
7 Pollard Xavier Tevin Joseph

Pollard

Xavier Tevin Joseph
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 18.14
8 Laksa Martins

Laksa

Martins
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 5 18.00
9 Brown Kendrick

Brown

Kendrick
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 7 17.71
10 Martin Jr. Wayne Ernest

Martin Jr.

Wayne Ernest
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 17.57
11 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 5 17.40
12 Myers Teyvon Taffarie

Myers

Teyvon Taffarie
2-3 Sopron KC Sopron KC 6 17.17
13 Garett Brandon Dominique

Garett

Brandon Dominique
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 6 17.17
14 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 6 17.00
15 Hilliard IV Nimrod Andrew

Hilliard IV

Nimrod Andrew
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 16.86
16 Cook Keandre Gary

Cook

Keandre Gary
2 Szedeák Szedeák 5 16.80
17 Wilson Derrick Edward

Wilson

Derrick Edward
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 16.29
18 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 7 15.86
19 Stokes Kamau Thutmoses

Stokes

Kamau Thutmoses
1 Egis Körmend Egis Körmend 6 15.67
20 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 15.57
21 Badzim Roko

Badzim

Roko
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 15.00
22 Savic Stefan

Savic

Stefan
3 Egis Körmend Egis Körmend 6 14.50
23 Ihring Mario

Ihring

Mario
1 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 14.43
24 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco KC Falco KC 8 14.38
25 Ford Xavier Teronne

Ford

Xavier Teronne
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 14.29
26 Stark Jonathan

Stark

Jonathan
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 4 14.25
27 Golomán György

Golomán

György
4-5 Falco KC Falco KC 8 13.88
28 Milutinovic Andreja

Milutinovic

Andreja
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 13.29
29 Steele Baylee

Steele

Baylee
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 13.00
30 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 13.00
31 Parrish Alfred Brandon

Parrish

Alfred Brandon
2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 13.00
32 Lapornik Miha

Lapornik

Miha
3 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 13.00
33 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 12.86
34 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 12.86
35 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 12.71
36 Brkic Veljko

Brkic

Veljko
4-5 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 12.57
37 Montgomery Efrem Reynard

Montgomery

Efrem Reynard
5 Sopron KC Sopron KC 6 12.50
38 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
1-2 Falco KC Falco KC 8 12.50
39 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 6 12.50
40 Minchev Yordan Dinkov

Minchev

Yordan Dinkov
3-4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 12.29
41 DŽELETOVIĆ Ðorđe

DŽELETOVIĆ

Ðorđe
4 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 12.29
42 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 12.14
43 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 12.00
44 Pipiras Rytis

Pipiras

Rytis
3 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 12.00
45 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 12.00
46 Burns Elijah Ross

Burns

Elijah Ross
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 5 11.60
47 LeDay Seth Christian

LeDay

Seth Christian
3-4 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 11.38
48 Jaramaz Nemanja

Jaramaz

Nemanja
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 11.29
49 Brzoja Mislav

Brzoja

Mislav
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 5 11.00
50 Aska Ivan

Aska

Ivan
5 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 10.86
51 Cummings Markeith

Cummings

Markeith
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 10.86
52 Ivosev Tamás

Ivosev

Tamás
4-5 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 10.71
53 Melvin Cleveland

Melvin

Cleveland
4-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 7 10.71
54 White Maliek Azziek

White

Maliek Azziek
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 6 10.67
55 Djukanovic Brano

Djukanovic

Brano
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 10.50
56 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 Szedeák Szedeák 5 10.40
57 Ford Quincy G.

Ford

Quincy G.
3-4 Sopron KC Sopron KC 6 10.33
58 Price Timothy Terell

Price

Timothy Terell
2 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 10.29
59 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 10.29
60 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 10.00
61 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 6 9.67
62 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 7 9.57
63 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco KC Falco KC 8 9.38
64 Rogic Roko

Rogic

Roko
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 9.29
65 Heron Mustapha Jahhad

Heron

Mustapha Jahhad
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 5 9.20
66 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 6 9.00
67 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 Falco KC Falco KC 8 8.75
68 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco KC Falco KC 8 8.38
69 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 8.14
70 Harris Christopher

Harris

Christopher
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 7.86
71 Gordon Justin Windell

Gordon

Justin Windell
3-4 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 5 7.80
72 Halász Ákos

Halász

Ákos
1 Sopron KC Sopron KC 5 7.60
73 Hunt Jesse Johannes

Hunt

Jesse Johannes
4 Szedeák Szedeák 5 7.20
74 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 5 7.00
75 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3-4 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 6.86
76 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 4 6.50
77 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Szedeák Szedeák 5 6.20
78 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 6.14
79 Ruják András

Ruják

András
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 6.00
80 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
3 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 5.75
81 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 5.71
82 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 7 5.71
83 Sitku Márton

Sitku

Márton
4 Sopron KC Sopron KC 6 5.67
84 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 5.14
85 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
4-5 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 5.13
86 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 4.86
87 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 6 4.83
88 Mulalic Mirko

Mulalic

Mirko
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 4.71
89 Clark JR Marvin Deray

Clark JR

Marvin Deray
3-4 Falco KC Falco KC 8 4.63
90 Polyák László

Polyák

László
3 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 4.43
91 Takács Norbert

Takács

Norbert
3-4 Sopron KC Sopron KC 6 4.33
92 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 4.29
93 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
3-4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 4.14
94 Pallai Tamás

Pallai

Tamás
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 4.00
95 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
4 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 3.71
96 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 3.71
97 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 3.57
98 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
5 Szedeák Szedeák 4 3.50
99 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
1-2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 3.43
100 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 6 3.33
101 Takács Milán

Takács

Milán
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 3.29
102 Simó Bence

Simó

Bence
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 3.14
103 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 7 3.14
104 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
3-4 Szedeák Szedeák 5 3.00
105 Kiss Dávid

Kiss

Dávid
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 7 3.00
106 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
1-2 Szedeák Szedeák 5 3.00
107 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 2.86
108 Bazsó Brúnó

Bazsó

Brúnó
3-4 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 6 2.83
109 Werner Viktor

Werner

Viktor
5 Sopron KC Sopron KC 6 2.83
110 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 4 2.75
111 Alston Justin Alexander

Alston

Justin Alexander
4-5 Szedeák Szedeák 4 2.75
112 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 2.71
113 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 2.57
114 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 4 2.50
115 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 7 2.43
116 Kenéz Csaba

Kenéz

Csaba
1 Egis Körmend Egis Körmend 5 2.40
117 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 5 2.40
118 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 7 2.29
119 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
2-3 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 2.29
120 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 2.00
121 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 7 2.00
122 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 6 1.83
123 Csendes Péter

Csendes

Péter
1-2 Sopron KC Sopron KC 5 1.80
124 Bus Iván

Bus

Iván
1-2 HÜBNER Nyíregyháza BS HÜBNER Nyíregyháza BS 8 1.75
125 Goldring Gergő

Goldring

Gergő
1-2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 5 1.60
126 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 5 1.60
127 Puska Bence

Puska

Bence
2-3 Kaposvári KK Kaposvári KK 6 1.50
128 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 4 1.50
129 Frank Áron

Frank

Áron
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 7 1.29
130 Popadic Miljan

Popadic

Miljan
2 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 5 1.00
131 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 0.83
132 Kovács Ákos Bence

Kovács

Ákos Bence
5 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 4 0.75
133 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
3-4 Falco KC Falco KC 4 0.75
134 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
2 DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 4 0.75
135 Gilszki Erik

Gilszki

Erik
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 4 0.75
136 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 4 0.50
137 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco KC Falco KC 7 0.43
138 Szatmári Zsombor

Szatmári

Zsombor
2-3 Szedeák Szedeák 5 0.40
139 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 Szedeák Szedeák 5 0.40
140 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 5 0.20

Megyei szövetségek