Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Dickey III James L.

Dickey III

James L.
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 26.48
2 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 26.30
3 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 25.74
4 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 17 24.41
5 Funderburk Jr Kenneth Dermont

Funderburk Jr

Kenneth Dermont
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 22.59
6 Bruinsma Evan John

Bruinsma

Evan John
4 Falco KC Falco KC 16 21.94
7 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1 DEAC DEAC 15 21.87
8 Brkic Veljko

Brkic

Veljko
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 21.50
9 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 21.45
10 Warner Angelo Curtis

Warner

Angelo Curtis
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 21.30
11 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 21 21.15
12 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3-4 DEAC DEAC 22 21.05
13 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 20 21.05
14 Davis Stacy Wright

Davis

Stacy Wright
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 21.00
15 Ahmad Esa Yaqin

Ahmad

Esa Yaqin
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 21 20.76
16 Thomas JR Cleveland Joseph

Thomas JR

Cleveland Joseph
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 20.68
17 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 20.50
18 Bailey Adrio Ramone

Bailey

Adrio Ramone
4 OSE Lions OSE Lions 21 20.29
19 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 20.23
20 Borisov Milos

Borisov

Milos
4 Sopron KC Sopron KC 21 20.14
21 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 20 20.10
22 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
4 Sopron KC Sopron KC 21 19.90
23 Shepard Winston

Shepard

Winston
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 19.77
24 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 20 19.65
25 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 23 19.48
26 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 19.41
27 Brown Zachary Garrett

Brown

Zachary Garrett
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 19.30
28 Duren Tyreek Andrew

Duren

Tyreek Andrew
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 19.16
29 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 20 19.10
30 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 17 18.94
31 Hines Shaqiulle Savan

Hines

Shaqiulle Savan
3-4 DEAC DEAC 23 18.83
32 Curry Morris Sharaud

Curry

Morris Sharaud
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 18.59
33 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 18.41
34 Vuko Tonko

Vuko

Tonko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 18.35
35 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 18.23
36 Glenn Ja Barion

Glenn

Ja Barion
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 18.11
37 DŽELETOVIĆ Ðorđe

DŽELETOVIĆ

Ðorđe
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 17.82
38 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
3 Jászberény Jászberény 22 17.46
39 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 16.87
40 Badzim Roko

Badzim

Roko
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 16.79
41 Lewis II Michael O'Neal

Lewis II

Michael O'Neal
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 16.68
42 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 15 15.67
43 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 14 15.57
44 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 15.27
45 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 21 15.05
46 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 14.82
47 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 14.67
48 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 14.67
49 Delas Ante

Delas

Ante
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 14.65
50 Anderson Jr Cedric Paul

Anderson Jr

Cedric Paul
1-2 OSE Lions OSE Lions 21 14.62
51 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 14.46
52 Capers Kevin Jerome

Capers

Kevin Jerome
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 14.38
53 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 14.37
54 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 Falco KC Falco KC 18 14.17
55 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 13.83
56 Primorac Mladen

Primorac

Mladen
5 Jászberény Jászberény 11 13.82
57 Ronald Moore

Ronald

Moore
1 DEAC DEAC 13 13.69
58 Donovan Treveon Donaldson

Donovan Treveon

Donaldson
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 13.50
59 Jukic Josip

Jukic

Josip
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 12.87
60 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 12.70
61 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 DEAC DEAC 18 12.22
62 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 12.09
63 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 12.00
64 Ian Thayne Baker

Ian Thayne

Baker
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 11.84
65 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 11.78
66 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON

WILLIAMS

XEYRIUS CLIFTON
4 Egis Körmend Egis Körmend 11 11.55
67 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 21 11.24
68 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 OSE Lions OSE Lions 21 11.05
69 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 11.00
70 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 DEAC DEAC 22 10.77
71 Mosely Jagan Keith

Mosely

Jagan Keith
1 Egis Körmend Egis Körmend 16 10.63
72 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 19 10.27
73 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 10.21
74 Morgan Dwayne Tequan

Morgan

Dwayne Tequan
4 OSE Lions OSE Lions 19 10.21
75 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 9.21
76 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 8.89
77 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
1-2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 8.88
78 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 8.86
79 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 8.50
80 Meleg Gergő Zorád

Meleg

Gergő Zorád
4-5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 21 8.29
81 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 19 8.26
82 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 7.10
83 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 21 7.05
84 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 20 6.90
85 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 6.68
86 Füzi Róbert

Füzi

Róbert
3 Jászberény Jászberény 21 6.43
87 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 6.36
88 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 5.89
89 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 17 5.65
90 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 20 5.60
91 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 5.52
92 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 5.45
93 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Jászberény Jászberény 17 5.29
94 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 5.27
95 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 5.25
96 Katona József Bence

Katona

József Bence
1-2 Jászberény Jászberény 16 5.13
97 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Sopron KC Sopron KC 14 4.93
98 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 4.88
99 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Egis Körmend Egis Körmend 19 4.79
100 Kucsora Csaba Ákos

Kucsora

Csaba Ákos
2 OSE Lions OSE Lions 21 4.67
101 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco KC Falco KC 15 4.47
102 Doktor Péter László

Doktor

Péter László
1-2 Falco KC Falco KC 17 4.41
103 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 4.35
104 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 4.31
105 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2-3 OSE Lions OSE Lions 11 3.91
106 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 17 3.71
107 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 18 3.56
108 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 3.48
109 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 13 3.39
110 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 14 3.36
111 Dancsecs András

Dancsecs

András
1 Falco KC Falco KC 15 3.13
112 Dragasevic Veljko

Dragasevic

Veljko
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 21 3.10
113 Pallai Tamás

Pallai

Tamás
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 3.00
114 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 16 3.00
115 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Sopron KC Sopron KC 15 2.94
116 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 15 2.87
117 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 11 2.82
118 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 2.74
119 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 18 2.67
120 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 14 2.57
121 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
4-5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 2.53
122 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
4-5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 2.47
123 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 2.41
124 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 16 2.38
125 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 2.31
126 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 18 2.11
127 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 1.86
128 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 1.81
129 Takács Martin

Takács

Martin
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 16 1.75
130 Lukács Döme

Lukács

Döme
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 11 1.46
131 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 DEAC DEAC 18 1.22
132 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 0.08

Megyei szövetségek