Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 19.61
2 Davis Stacy Wright

Davis

Stacy Wright
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 17.91
3 Funderburk Jr Kenneth Dermont

Funderburk Jr

Kenneth Dermont
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 17.55
4 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3-4 DEAC DEAC 22 17.46
5 DŽELETOVIĆ Ðorđe

DŽELETOVIĆ

Ðorđe
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 17.18
6 Borisov Milos

Borisov

Milos
4 Sopron KC Sopron KC 21 17.00
7 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 17 17.00
8 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 16.91
9 Brown Zachary Garrett

Brown

Zachary Garrett
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 16.87
10 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 20 16.75
11 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1 DEAC DEAC 15 16.67
12 Curry Morris Sharaud

Curry

Morris Sharaud
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 16.09
13 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 20 16.05
14 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 21 16.00
15 Duren Tyreek Andrew

Duren

Tyreek Andrew
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 16.00
16 Lewis II Michael O'Neal

Lewis II

Michael O'Neal
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 15.86
17 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 20 15.45
18 Bruinsma Evan John

Bruinsma

Evan John
4 Falco KC Falco KC 16 14.88
19 Brkic Veljko

Brkic

Veljko
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 14.73
20 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 20 14.50
21 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 14.33
22 Badzim Roko

Badzim

Roko
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 14.26
23 Thomas JR Cleveland Joseph

Thomas JR

Cleveland Joseph
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 14.23
24 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 14.20
25 Shepard Winston

Shepard

Winston
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 14.09
26 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 14.05
27 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
4 Sopron KC Sopron KC 21 13.95
28 Ahmad Esa Yaqin

Ahmad

Esa Yaqin
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 21 13.81
29 Bailey Adrio Ramone

Bailey

Adrio Ramone
4 OSE Lions OSE Lions 21 13.57
30 Warner Angelo Curtis

Warner

Angelo Curtis
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 13.50
31 Vuko Tonko

Vuko

Tonko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 13.50
32 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 13.35
33 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 13.32
34 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 13.11
35 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 15 13.07
36 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
3 Jászberény Jászberény 22 13.05
37 Capers Kevin Jerome

Capers

Kevin Jerome
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 13.05
38 Dickey III James L.

Dickey III

James L.
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 12.96
39 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 23 12.87
40 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 21 12.81
41 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 12.73
42 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 12.41
43 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 12.24
44 Glenn Ja Barion

Glenn

Ja Barion
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 12.16
45 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 17 11.94
46 Donovan Treveon Donaldson

Donovan Treveon

Donaldson
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 11.75
47 Hines Shaqiulle Savan

Hines

Shaqiulle Savan
3-4 DEAC DEAC 23 11.70
48 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 11.52
49 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 11.50
50 Primorac Mladen

Primorac

Mladen
5 Jászberény Jászberény 11 10.91
51 Delas Ante

Delas

Ante
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 10.88
52 Ian Thayne Baker

Ian Thayne

Baker
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 10.67
53 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 10.59
54 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 DEAC DEAC 18 10.22
55 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 14 10.07
56 Anderson Jr Cedric Paul

Anderson Jr

Cedric Paul
1-2 OSE Lions OSE Lions 21 9.67
57 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 9.40
58 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 9.23
59 Jukic Josip

Jukic

Josip
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 9.13
60 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 19 9.00
61 Ronald Moore

Ronald

Moore
1 DEAC DEAC 13 9.00
62 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 8.94
63 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 8.91
64 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON

WILLIAMS

XEYRIUS CLIFTON
4 Egis Körmend Egis Körmend 11 8.91
65 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 OSE Lions OSE Lions 21 8.81
66 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 8.47
67 Mosely Jagan Keith

Mosely

Jagan Keith
1 Egis Körmend Egis Körmend 16 8.44
68 Morgan Dwayne Tequan

Morgan

Dwayne Tequan
4 OSE Lions OSE Lions 19 8.42
69 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 20 8.20
70 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 Falco KC Falco KC 18 8.17
71 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 7.59
72 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 6.85
73 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 6.82
74 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 6.63
75 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 21 6.57
76 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 DEAC DEAC 22 6.55
77 Füzi Róbert

Füzi

Róbert
3 Jászberény Jászberény 21 6.52
78 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 6.16
79 Katona József Bence

Katona

József Bence
1-2 Jászberény Jászberény 16 6.13
80 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 6.00
81 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 5.85
82 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 5.60
83 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 19 5.58
84 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Jászberény Jászberény 17 5.47
85 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 5.44
86 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
1-2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 5.24
87 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 5.17
88 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 21 4.86
89 Kucsora Csaba Ákos

Kucsora

Csaba Ákos
2 OSE Lions OSE Lions 21 4.76
90 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 4.75
91 Meleg Gergő Zorád

Meleg

Gergő Zorád
4-5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 21 4.71
92 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 4.68
93 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 4.50
94 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 17 4.29
95 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 20 4.25
96 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 4.06
97 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 3.96
98 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco KC Falco KC 15 3.67
99 Doktor Péter László

Doktor

Péter László
1-2 Falco KC Falco KC 17 3.65
100 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 3.60
101 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 17 3.59
102 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Sopron KC Sopron KC 14 3.43
103 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 11 3.36
104 Dragasevic Veljko

Dragasevic

Veljko
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 21 3.29
105 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 18 3.17
106 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 3.10
107 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 14 3.07
108 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 3.05
109 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.88
110 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2-3 OSE Lions OSE Lions 11 2.82
111 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 2.71
112 Pallai Tamás

Pallai

Tamás
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 2.67
113 Lukács Döme

Lukács

Döme
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 11 2.46
114 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 13 2.39
115 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Egis Körmend Egis Körmend 19 2.21
116 Dancsecs András

Dancsecs

András
1 Falco KC Falco KC 15 2.20
117 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 2.15
118 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 18 1.94
119 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 15 1.93
120 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 1.75
121 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 16 1.75
122 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 1.67
123 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 1.65
124 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 14 1.64
125 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 16 1.56
126 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
4-5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 1.53
127 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 DEAC DEAC 18 1.44
128 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Sopron KC Sopron KC 15 1.40
129 Takács Martin

Takács

Martin
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 16 1.19
130 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
4-5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 1.00
131 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 18 0.94
132 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 0.75

Megyei szövetségek