Ranglisták - Női NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Jenkins Alisia La'Jewel Charlesneia

Jenkins

Alisia La'Jewel Charlesneia
3-4 TFSE-MTK TFSE-MTK 16 34.44
2 Gustafson Megan Elizabeth

Gustafson

Megan Elizabeth
4-5 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 17 27.53
3 Keyona Lavette Hayes

Keyona Lavette

Hayes
4 ZTE NKK ZTE NKK 15 25.20
4 Landry Shenita

Landry

Shenita
4-5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 16 24.75
5 Jenkins Chanise  Monique

Jenkins

Chanise Monique
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 16 24.56
6 Higgins Kristina Jasmine

Higgins

Kristina Jasmine
5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 17 24.18
7 Goree Cyesha Damian

Goree

Cyesha Damian
4-5 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 15 24.07
8 Hruscakova Zofia

Hruscakova

Zofia
4-5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 14 23.78
9 Crvendakic Aleksandra

Crvendakic

Aleksandra
3 Sopron Basket Sopron Basket 17 23.18
10 Fraser Brianna Ashaki

Fraser

Brianna Ashaki
4-5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 17 23.12
11 Mc Call Erica Angelyn

Mc Call

Erica Angelyn
4-5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 23.12
12 Cannon Emma Jean

Cannon

Emma Jean
4 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 17 22.59
13 Walker Shatori

Walker

Shatori
2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 11 22.18
14 Morrison Ziomara

Morrison

Ziomara
5 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 15 21.94
15 Udodenko Taisiia

Udodenko

Taisiia
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 17 21.06
16 Ygueravide Viana Sandra

Ygueravide Viana

Sandra
1-2 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 15 20.00
17 Horti Dóra

Horti

Dóra
5 ZTE NKK ZTE NKK 16 19.44
18 Lelik Réka

Lelik

Réka
2 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 17 19.06
19 Burkholder Kirby

Burkholder

Kirby
3 ZTE NKK ZTE NKK 16 19.00
20 Bravard Cierra Nichole

Bravard

Cierra Nichole
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 18.75
21 Dojkic Ivana

Dojkic

Ivana
1-2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 18.50
22 Murray Taylor Janee

Murray

Taylor Janee
1 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 17 18.35
23 Brooks Jelena

Brooks

Jelena
4 Sopron Basket Sopron Basket 13 18.23
24 Határ Bernadett

Határ

Bernadett
5 Sopron Basket Sopron Basket 17 18.12
25 Fogg Abigail Margaret Anna

Fogg

Abigail Margaret Anna
4-5 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 17.63
26 Marshall Tyaunna Dominique

Marshall

Tyaunna Dominique
2-3 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 12 17.50
27 Stach Emma

Stach

Emma
1-2 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 13 17.00
28 Swanier Naketia Marie

Swanier

Naketia Marie
1 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 17 16.71
29 Laklóth Anna

Laklóth

Anna
2-3 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 16.69
30 Krnjic Sara

Krnjic

Sara
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 10 16.10
31 Horváth Bernadett Katalin

Horváth

Bernadett Katalin
1 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 17 16.06
32 Nagy Dóra

Nagy

Dóra
1 ZTE NKK ZTE NKK 16 15.63
33 Skoric Maja

Skoric

Maja
3-4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 16 15.25
34 Brezinova Renata

Brezinova

Renata
5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 14 15.22
35 Krajisnik Tina

Krajisnik

Tina
4 Sopron Basket Sopron Basket 15 15.13
36 January Briann Jolie

January

Briann Jolie
1 Sopron Basket Sopron Basket 16 14.88
37 Wentzel Nóra

Wentzel

Nóra
2-3 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 17 14.18
38 Studer Ágnes

Studer

Ágnes
1 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 14.06
39 Friskovec Zala

Friskovec

Zala
1 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 17 14.00
40 Ruzickova Marie

Ruzickova

Marie
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 13.69
41 Böröndy Vivien

Böröndy

Vivien
3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 17 13.65
42 Gémes-Sarok Nikolett

Gémes-Sarok

Nikolett
3-4 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 17 11.65
43 Boonstra Janis Ndiba

Boonstra

Janis Ndiba
4 ZTE NKK ZTE NKK 16 11.44
44 Dénesné Fegyverneky Zsófia

Dénesné Fegyverneky

Zsófia
1-2 Sopron Basket Sopron Basket 16 11.38
45 Dombai Réka

Dombai

Réka
3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 16 11.25
46 Medgyessy Dóra

Medgyessy

Dóra
1 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 15 11.20
47 Szabó Fanni

Szabó

Fanni
3 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 11.07
48 Bernáth Réka

Bernáth

Réka
2-3 TFSE-MTK TFSE-MTK 16 11.06
49 Dubei Debóra

Dubei

Debóra
3 Sopron Basket Sopron Basket 17 10.88
50 DeVaughn Alicia Renee

DeVaughn

Alicia Renee
5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 12 10.83
51 Gorjanácz Ágnes

Gorjanácz

Ágnes
2-3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 16 10.69
52 Süle Krisztina

Süle

Krisztina
2-3 TFSE-MTK TFSE-MTK 14 10.64
53 Tóth Orsolya

Tóth

Orsolya
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 15 10.60
54 Yurkevichus Tetiana

Yurkevichus

Tetiana
4-5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 11 10.36
55 Mérész Beatrix

Mérész

Beatrix
3-4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 15 10.27
56 Andela Delic

Andela

Delic
1-2 ZTE NKK ZTE NKK 16 9.94
57 Arsenic Kristina

Arsenic

Kristina
5 TFSE-MTK TFSE-MTK 15 9.80
58 Szabó Dóra

Szabó

Dóra
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 16 8.94
59 Barnai Judit Eszter

Barnai

Judit Eszter
5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 15 8.87
60 Vukov Szonja

Vukov

Szonja
4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 17 8.47
61 Bálint Réka

Bálint

Réka
3-4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 8.00
62 Tenyér Zsófia

Tenyér

Zsófia
1 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 16 7.69
63 Pusztai Petra

Pusztai

Petra
2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 16 7.69
64 Kiss Angelika

Kiss

Angelika
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 14 7.57
65 Weninger Virág

Weninger

Virág
2 Sopron Basket Sopron Basket 14 7.50
66 Li Ameela

Li

Ameela
1 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 12 7.50
67 Vári Zita

Vári

Zita
2-3 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 14 7.36
68 Kiss Virág

Kiss

Virág
5 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 16 7.32
69 Heljic Sara

Heljic

Sara
4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 12 7.25
70 Hegedűs Janka

Hegedűs

Janka
4-5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 17 7.23
71 Papp Klaudia

Papp

Klaudia
1-2 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 13 6.92
72 Szűcs Lilla

Szűcs

Lilla
3-4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 16 6.75
73 Kányási Veronika

Kányási

Veronika
2-1 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 15 6.74
74 Török Ágnes

Török

Ágnes
3-4 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 15 6.60
75 Theodoreán Alexandra

Theodoreán

Alexandra
2-3 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 6.47
76 Szűcs Réka

Szűcs

Réka
1-2 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 16 6.44
77 Zele Dorina

Zele

Dorina
4 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 15 6.33
78 Czukor Dalma

Czukor

Dalma
3 Sopron Basket Sopron Basket 14 6.29
79 Licskai Zsófia

Licskai

Zsófia
4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 10 6.20
80 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
3 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 16 6.00
81 Raksányi Krisztina

Raksányi

Krisztina
2 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 9 5.89
82 Varga Alíz

Varga

Alíz
3 Sopron Basket Sopron Basket 16 5.82
83 Karlócai Julianna

Karlócai

Julianna
3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 16 5.81
84 Kovács Georgina

Kovács

Georgina
1 ZTE NKK ZTE NKK 16 5.69
85 Czank Timea

Czank

Timea
1-2 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 15 5.67
86 Sánta Petra

Sánta

Petra
1-2 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 5.50
87 Radócz Fanni

Radócz

Fanni
4 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 17 5.41
88 Németh Alma

Németh

Alma
5 TFSE-MTK TFSE-MTK 13 5.31
89 Varga Zsófia

Varga

Zsófia
3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 13 5.23
90 Dúl Panka Dulcinea

Dúl

Panka Dulcinea
2-3 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 14 4.93
91 Kovács Vanessza Luca

Kovács

Vanessza Luca
4 TFSE-MTK TFSE-MTK 13 4.77
92 Kuttor Enikő

Kuttor

Enikő
4 ZTE NKK ZTE NKK 12 4.25
93 Doktor Anna

Doktor

Anna
5 TFSE-MTK TFSE-MTK 14 4.22
94 Jáhni Zsófia

Jáhni

Zsófia
4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 14 4.14
95 Kobolák Cintia Zsófia

Kobolák

Cintia Zsófia
4-5 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 17 3.94
96 Kovács Kitti Regina

Kovács

Kitti Regina
4 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 13 3.92
97 Galántai Alma Eszter

Galántai

Alma Eszter
1-2 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 13 3.85
98 Böröndy Dominika

Böröndy

Dominika
1-2 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 15 3.80
99 Kaposi Pálma

Kaposi

Pálma
5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 3.44
100 Budácsik Dorottya Eszter

Budácsik

Dorottya Eszter
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 16 3.44
101 Juhász Angéla Blanka

Juhász

Angéla Blanka
4-5 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 14 3.43
102 Madár Eszter

Madár

Eszter
4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 12 3.42
103 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
3-4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 17 3.24
104 Laufer Gabriella

Laufer

Gabriella
4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 9 3.22
105 Szirony Dorina

Szirony

Dorina
3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 17 3.00
106 Boros Júlia

Boros

Júlia
2 NKE-FCSM Csata NKE-FCSM Csata 12 2.67
107 Varga Kamilla

Varga

Kamilla
1 Sopron Basket Sopron Basket 11 2.46
108 Studer Zsuzsa

Studer

Zsuzsa
1-2 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 9 2.22
109 Horobets Vita

Horobets

Vita
2 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 9 2.22
110 Zsilinszki Lilla

Zsilinszki

Lilla
4-5 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 14 2.07
111 Madár Kata

Madár

Kata
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 11 2.00
112 Szerencsés Tamara Beatrix

Szerencsés

Tamara Beatrix
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 17 2.00
113 Herman Aliz

Herman

Aliz
2-3 TFSE-MTK TFSE-MTK 14 1.86
114 Révész Luca

Révész

Luca
2-3 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 15 1.53
115 György Tímea

György

Tímea
4 ELTE BEAC Újbuda ELTE BEAC Újbuda 12 1.50
116 Miháczi Diána

Miháczi

Diána
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 15 1.33
117 Vincze Nikolett

Vincze

Nikolett
3-4 KSC-Szekszárd KSC-Szekszárd 10 1.10
118 Mansaré Anna Manty

Mansaré

Anna Manty
4-5 Uni Győr MÉLY-ÚT Uni Győr MÉLY-ÚT 12 1.08
119 Ruják Nóra Anna

Ruják

Nóra Anna
1-2 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 16 1.00
120 Habling Lara

Habling

Lara
4-5 PEAC-Pécs PEAC-Pécs 9 0.78
121 Katona Szidónia

Katona

Szidónia
2-3 Aluinvent DVTK Aluinvent DVTK 9 0.78
122 Smailbegovic Nadija

Smailbegovic

Nadija
2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 11 0.27
123 Boros Berta Panna

Boros

Berta Panna
1 TFSE-MTK TFSE-MTK 14 0.07
124 Király Andrea

Király

Andrea
4 VBW CEKK Cegléd VBW CEKK Cegléd 11 -0.09
125 Horváth Zsanett

Horváth

Zsanett
3 PINKK-Pécsi 424 PINKK-Pécsi 424 12 -0.17

Megyei szövetségek