Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 30.83
2 Farkas Attila

Farkas

Attila
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 29.86
3 Werner Viktor

Werner

Viktor
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 28.50
4 Kaszás Márton

Kaszás

Márton
Jászberény U20 Jászberény U20 4 26.25
5 Simó Bence

Simó

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 23.29
6 Takács Martin

Takács

Martin
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 23.29
7 Seyi  Awogbemi Sodiq

Seyi Awogbemi

Sodiq
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 6 22.67
8 Pollák Balázs

Pollák

Balázs
DEAC U20 DEAC U20 4 22.25
9 Puska Bence

Puska

Bence
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 21.86
10 Martinez Ralf Ádám

Martinez

Ralf Ádám
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 21.83
11 Lukács Döme

Lukács

Döme
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 21.40
12 Gilszki Erik

Gilszki

Erik
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 21.33
13 Pupp Bence

Pupp

Bence
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 21.29
14 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 21.17
15 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 5 20.60
16 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
PVSK U20 PVSK U20 6 20.33
17 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 20.20
18 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 20.14
19 Popadic Miljan

Popadic

Miljan
PVSK U20 PVSK U20 6 20.00
20 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 7 19.72
21 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 19.20
22 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 19.00
23 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 18.86
24 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 18.83
25 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
DEAC U20 DEAC U20 7 18.43
26 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
DEAC U20 DEAC U20 6 18.33
27 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 18.17
28 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 18.14
29 Mándity Markó

Mándity

Markó
PVSK U20 PVSK U20 6 18.00
30 Szőke Péter Soma

Szőke

Péter Soma
Jászberény U20 Jászberény U20 6 17.67
31 Köcse Bálint

Köcse

Bálint
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 17.50
32 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 17.29
33 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 17.14
34 Frank Áron

Frank

Áron
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 16.67
35 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
Falco KC U20 Falco KC U20 5 16.60
36 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 16.50
37 Fábián Szabolcs

Fábián

Szabolcs
DEAC U20 DEAC U20 7 16.43
38 Csomor Péter

Csomor

Péter
DEAC U20 DEAC U20 4 16.00
39 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 15.80
40 Simon Balázs

Simon

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 15.25
41 Bakon Csanád

Bakon

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 5 15.00
42 Vámi Bálint

Vámi

Bálint
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 5 14.60
43 Polster Attila

Polster

Attila
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 14.57
44 Tráser Nándor Zoltán

Tráser

Nándor Zoltán
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 14.57
45 Horváth Hunor Adorján

Horváth

Hunor Adorján
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 14.29
46 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
DEAC U20 DEAC U20 4 14.25
47 Pap Attila

Pap

Attila
OSE Lions U20 OSE Lions U20 7 14.00
48 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
PVSK U20 PVSK U20 4 13.50
49 Futó Balázs

Futó

Balázs
PVSK U20 PVSK U20 6 13.50
50 Csátaljai Barna

Csátaljai

Barna
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 12.83
51 Vas Teplán Miklós

Vas Teplán

Miklós
Jászberény U20 Jászberény U20 6 12.50
52 Bogatin Ádám István

Bogatin

Ádám István
OSE Lions U20 OSE Lions U20 5 12.00
53 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 7 11.86
54 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
Falco KC U20 Falco KC U20 4 11.75
55 Dokmanovic Milán

Dokmanovic

Milán
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 11.50
56 Veilandics Barna

Veilandics

Barna
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 11.29
57 Csikai András

Csikai

András
DEAC U20 DEAC U20 6 10.83
58 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
DEAC U20 DEAC U20 5 10.60
59 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 10.33
60 Krasznai Iván

Krasznai

Iván
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 10.29
61 Kovács Vilmos

Kovács

Vilmos
Jászberény U20 Jászberény U20 7 10.28
62 Kuttor Gergő

Kuttor

Gergő
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 10.14
63 Várbíró Gergő

Várbíró

Gergő
DEAC U20 DEAC U20 5 10.00
64 Kovacsics Ákos

Kovacsics

Ákos
PVSK U20 PVSK U20 5 10.00
65 Németh András

Németh

András
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 9.80
66 Sipos Mátyás

Sipos

Mátyás
Falco KC U20 Falco KC U20 4 9.75
67 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
Jászberény U20 Jászberény U20 7 9.72
68 Büki Bence

Büki

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 9.50
69 Erdei Ádám

Erdei

Ádám
PVSK U20 PVSK U20 6 9.33
70 Paár Márk

Paár

Márk
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 9.29
71 Okoh Viktor Kelechi

Okoh

Viktor Kelechi
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 9.20
72 Hajduk Attila Dominik

Hajduk

Attila Dominik
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 9.14
73 Káposzta Kristóf

Káposzta

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 9.14
74 Sólyom Bence

Sólyom

Bence
DEAC U20 DEAC U20 6 8.83
75 Arnóth Zoltán

Arnóth

Zoltán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 4 8.75
76 Hajnal Kristóf

Hajnal

Kristóf
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 8.75
77 Nagy Joel

Nagy

Joel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 8.60
78 Arnold Botond

Arnold

Botond
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 8.57
79 Komlósi Attila

Komlósi

Attila
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 4 8.50
80 Borbély Marcell

Borbély

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 8.33
81 Botka Botond

Botka

Botond
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 5 8.20
82 Cserkó Krisztián

Cserkó

Krisztián
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 8.20
83 Balázsi Soma Bence

Balázsi

Soma Bence
DEAC U20 DEAC U20 7 8.00
84 Pinnyey Márton Ábel

Pinnyey

Márton Ábel
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 8.00
85 Renkecz Máté

Renkecz

Máté
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 7.71
86 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 7.67
87 Lévi Kevin Dominik

Lévi

Kevin Dominik
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 7.43
88 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 6 7.33
89 Mondi Richárd

Mondi

Richárd
Jászberény U20 Jászberény U20 7 7.29
90 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 5 7.00
91 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PVSK U20 PVSK U20 5 6.60
92 Nyerges Zalán

Nyerges

Zalán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 7 6.29
93 Lőrincz Bálint

Lőrincz

Bálint
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 6.00
94 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Falco KC U20 Falco KC U20 5 5.80
95 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 4 5.75
96 Habel Andrich Clemens

Habel

Andrich Clemens
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 5.67
97 Esküdt Zsombor

Esküdt

Zsombor
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 6 5.67
98 Vujity-Zsolnay Benjamin

Vujity-Zsolnay

Benjamin
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 5.33
99 Cserkó András

Cserkó

András
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 4 5.25
100 Takács Arnold

Takács

Arnold
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 5.00
101 Strasszer Zsombor

Strasszer

Zsombor
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 5 4.80
102 Csák Bence

Csák

Bence
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 5 4.80
103 Slavcec Uros

Slavcec

Uros
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 5 4.60
104 Magda Dávid

Magda

Dávid
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 4.57
105 Répási Roland

Répási

Roland
Jászberény U20 Jászberény U20 7 4.43
106 Kamenik Bálint Imre

Kamenik

Bálint Imre
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 4 4.00
107 Vámosi Dávid

Vámosi

Dávid
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 4.00
108 Kozma Péter

Kozma

Péter
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 3.57
109 Tabajdi Tege

Tabajdi

Tege
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 3.25
110 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
DEAC U20 DEAC U20 4 3.25
111 Burai Tibor

Burai

Tibor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 3.17
112 Lajos Bálint

Lajos

Bálint
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 3.14
113 Puskás Bálint

Puskás

Bálint
PVSK U20 PVSK U20 5 3.00
114 Tiborcz Benedek

Tiborcz

Benedek
Falco KC U20 Falco KC U20 5 2.80
115 Galló Róbert Richárd

Galló

Róbert Richárd
OSE Lions U20 OSE Lions U20 7 2.72
116 Varga Huba

Varga

Huba
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 2.50
117 Kiss Ágoston

Kiss

Ágoston
Sopron KC U20 Sopron KC U20 5 2.40
118 Vad Bence

Vad

Bence
PVSK U20 PVSK U20 6 2.34
119 Tráser Miklós László

Tráser

Miklós László
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 2.33
120 Tombor Gergely

Tombor

Gergely
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 4 2.25
121 Marjanovic Jakov Jozo

Marjanovic

Jakov Jozo
PVSK U20 PVSK U20 5 2.20
122 Gergácz Gellért

Gergácz

Gellért
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 2.17
123 Popa Erik

Popa

Erik
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 2.00
124 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
Falco KC U20 Falco KC U20 5 2.00
125 Horváth Bence Bálint

Horváth

Bence Bálint
Falco KC U20 Falco KC U20 4 2.00
126 Tóth Tibor

Tóth

Tibor
Jászberény U20 Jászberény U20 6 1.83
127 Hadaró Zalán

Hadaró

Zalán
OSE Lions U20 OSE Lions U20 5 1.80
128 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
OSE Lions U20 OSE Lions U20 7 1.57
129 Wilcsinszky Ádám

Wilcsinszky

Ádám
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 1.25
130 Gosztola Gábor Donát

Gosztola

Gábor Donát
Falco KC U20 Falco KC U20 5 1.20
131 Matajsz Bence

Matajsz

Bence
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 1.17
132 Zsiros János

Zsiros

János
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 1.17
133 Berka Barna

Berka

Barna
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 6 1.00
134 Rausch Botond

Rausch

Botond
Sopron KC U20 Sopron KC U20 5 0.80
135 Ács Szilveszter

Ács

Szilveszter
OSE Lions U20 OSE Lions U20 5 0.80
136 Beszteri Dániel István

Beszteri

Dániel István
Jászberény U20 Jászberény U20 4 0.75
137 Szívós Patrik Dávid

Szívós

Patrik Dávid
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 0.67
138 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 0.60
139 Nagy Gergő

Nagy

Gergő
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 5 0.60
140 Németh Márk

Németh

Márk
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 5 0.40
141 Gardi Ádám

Gardi

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 0.33
142 Löte Márk György

Löte

Márk György
Jászberény U20 Jászberény U20 5 0.20
143 Andó Benedek

Andó

Benedek
Jászberény U20 Jászberény U20 4 0.00
144 Ungvárai Zalán

Ungvárai

Zalán
OSE Lions U20 OSE Lions U20 4 0.00
145 Babucs Norbert

Babucs

Norbert
Jászberény U20 Jászberény U20 6 -0.17
146 Kiss Márk

Kiss

Márk
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 5 -0.20
147 Antal Máté

Antal

Máté
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 4 -0.25
148 Gárdai Máté

Gárdai

Máté
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 4 -0.75
149 Patkós Ádám

Patkós

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 4 -2.25

Megyei szövetségek