Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Horváth Hunor Adorján

Horváth

Hunor Adorján
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 35.00
2 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 34.33
3 Gilszki Erik

Gilszki

Erik
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 34.17
4 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 33.00
5 Simó Bence

Simó

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 32.86
6 Pap Attila

Pap

Attila
OSE Lions U20 OSE Lions U20 7 32.43
7 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 32.43
8 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 31.80
9 Farkas Attila

Farkas

Attila
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 31.71
10 Puska Bence

Puska

Bence
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 31.14
11 Dokmanovic Milán

Dokmanovic

Milán
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 30.83
12 Werner Viktor

Werner

Viktor
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 30.67
13 Futó Balázs

Futó

Balázs
PVSK U20 PVSK U20 6 30.00
14 Mándity Markó

Mándity

Markó
PVSK U20 PVSK U20 6 29.67
15 Lukács Döme

Lukács

Döme
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 29.40
16 Arnóth Zoltán

Arnóth

Zoltán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 4 29.25
17 Krasznai Iván

Krasznai

Iván
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 29.14
18 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
Falco KC U20 Falco KC U20 5 29.00
19 Pupp Bence

Pupp

Bence
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 29.00
20 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 29.00
21 Csátaljai Barna

Csátaljai

Barna
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 28.83
22 Popadic Miljan

Popadic

Miljan
PVSK U20 PVSK U20 6 28.83
23 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 28.50
24 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 7 28.43
25 Bogatin Ádám István

Bogatin

Ádám István
OSE Lions U20 OSE Lions U20 5 28.40
26 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 28.40
27 Martinez Ralf Ádám

Martinez

Ralf Ádám
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 28.33
28 Kaszás Márton

Kaszás

Márton
Jászberény U20 Jászberény U20 4 28.25
29 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 28.17
30 Bakon Csanád

Bakon

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 5 28.00
31 Simon Balázs

Simon

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 28.00
32 Pollák Balázs

Pollák

Balázs
DEAC U20 DEAC U20 4 27.75
33 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 5 27.40
34 Vas Teplán Miklós

Vas Teplán

Miklós
Jászberény U20 Jászberény U20 6 27.17
35 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
PVSK U20 PVSK U20 6 27.00
36 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 26.83
37 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 26.43
38 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 26.17
39 Sipos Mátyás

Sipos

Mátyás
Falco KC U20 Falco KC U20 4 25.75
40 Frank Áron

Frank

Áron
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 25.67
41 Strasszer Zsombor

Strasszer

Zsombor
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 5 25.40
42 Kovács Vilmos

Kovács

Vilmos
Jászberény U20 Jászberény U20 7 25.14
43 Esküdt Zsombor

Esküdt

Zsombor
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 6 25.00
44 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
Falco KC U20 Falco KC U20 4 25.00
45 Fábián Szabolcs

Fábián

Szabolcs
DEAC U20 DEAC U20 7 24.86
46 Tráser Nándor Zoltán

Tráser

Nándor Zoltán
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 24.71
47 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
Jászberény U20 Jászberény U20 7 24.71
48 Seyi  Awogbemi Sodiq

Seyi Awogbemi

Sodiq
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 6 24.67
49 Takács Martin

Takács

Martin
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 24.29
50 Cserkó Krisztián

Cserkó

Krisztián
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 23.60
51 Renkecz Máté

Renkecz

Máté
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 23.57
52 Szőke Péter Soma

Szőke

Péter Soma
Jászberény U20 Jászberény U20 6 23.50
53 Mondi Richárd

Mondi

Richárd
Jászberény U20 Jászberény U20 7 23.43
54 Pinnyey Márton Ábel

Pinnyey

Márton Ábel
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 23.33
55 Káposzta Kristóf

Káposzta

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 23.00
56 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 23.00
57 Komlósi Attila

Komlósi

Attila
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 4 23.00
58 Köcse Bálint

Köcse

Bálint
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 22.83
59 Vámi Bálint

Vámi

Bálint
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 5 22.80
60 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
DEAC U20 DEAC U20 6 22.67
61 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 7 22.57
62 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 22.43
63 Répási Roland

Répási

Roland
Jászberény U20 Jászberény U20 7 22.29
64 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
DEAC U20 DEAC U20 4 22.00
65 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
PVSK U20 PVSK U20 4 22.00
66 Csikai András

Csikai

András
DEAC U20 DEAC U20 6 21.83
67 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 21.80
68 Matajsz Bence

Matajsz

Bence
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 21.67
69 Veilandics Barna

Veilandics

Barna
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 21.43
70 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
DEAC U20 DEAC U20 7 21.43
71 Nagy Joel

Nagy

Joel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 21.40
72 Sólyom Bence

Sólyom

Bence
DEAC U20 DEAC U20 6 21.17
73 Nyerges Zalán

Nyerges

Zalán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 7 21.14
74 Csomor Péter

Csomor

Péter
DEAC U20 DEAC U20 4 21.00
75 Büki Bence

Büki

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 20.67
76 Erdei Ádám

Erdei

Ádám
PVSK U20 PVSK U20 6 20.50
77 Borbély Marcell

Borbély

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 20.33
78 Botka Botond

Botka

Botond
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 5 20.20
79 Kovacsics Ákos

Kovacsics

Ákos
PVSK U20 PVSK U20 5 19.80
80 Cserkó András

Cserkó

András
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 4 19.00
81 Hajduk Attila Dominik

Hajduk

Attila Dominik
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 18.43
82 Okoh Viktor Kelechi

Okoh

Viktor Kelechi
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 18.00
83 Paár Márk

Paár

Márk
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 18.00
84 Kuttor Gergő

Kuttor

Gergő
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 17.57
85 Polster Attila

Polster

Attila
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 17.57
86 Balázsi Soma Bence

Balázsi

Soma Bence
DEAC U20 DEAC U20 7 17.43
87 Hajnal Kristóf

Hajnal

Kristóf
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 17.25
88 Gergácz Gellért

Gergácz

Gellért
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 16.83
89 Csák Bence

Csák

Bence
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 5 16.80
90 Galló Róbert Richárd

Galló

Róbert Richárd
OSE Lions U20 OSE Lions U20 7 16.71
91 Takács Arnold

Takács

Arnold
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 7 16.57
92 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
OSE Lions U20 OSE Lions U20 7 16.43
93 Lőrincz Bálint

Lőrincz

Bálint
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 7 16.43
94 Németh Márk

Németh

Márk
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 5 16.40
95 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
DEAC U20 DEAC U20 5 16.00
96 Várbíró Gergő

Várbíró

Gergő
DEAC U20 DEAC U20 5 16.00
97 Ács Szilveszter

Ács

Szilveszter
OSE Lions U20 OSE Lions U20 5 15.80
98 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 4 15.75
99 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Falco KC U20 Falco KC U20 5 15.60
100 Arnold Botond

Arnold

Botond
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 15.00
101 Tóth Tibor

Tóth

Tibor
Jászberény U20 Jászberény U20 6 14.83
102 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 14.83
103 Berka Barna

Berka

Barna
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 6 13.83
104 Vujity-Zsolnay Benjamin

Vujity-Zsolnay

Benjamin
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 13.83
105 Varga Huba

Varga

Huba
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 6 13.67
106 Habel Andrich Clemens

Habel

Andrich Clemens
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 13.67
107 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 13.50
108 Lévi Kevin Dominik

Lévi

Kevin Dominik
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 13.43
109 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PVSK U20 PVSK U20 5 13.40
110 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 5 13.00
111 Burai Tibor

Burai

Tibor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 6 13.00
112 Németh András

Németh

András
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 5 12.80
113 Tombor Gergely

Tombor

Gergely
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 4 12.50
114 Tabajdi Tege

Tabajdi

Tege
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 12.25
115 Popa Erik

Popa

Erik
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 12.20
116 Vámosi Dávid

Vámosi

Dávid
Sopron KC U20 Sopron KC U20 6 12.17
117 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
DEAC U20 DEAC U20 4 12.00
118 Szívós Patrik Dávid

Szívós

Patrik Dávid
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 6 12.00
119 Tráser Miklós László

Tráser

Miklós László
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 11.50
120 Gardi Ádám

Gardi

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 6 11.33
121 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
Falco KC U20 Falco KC U20 5 11.20
122 Vad Bence

Vad

Bence
PVSK U20 PVSK U20 6 11.17
123 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 6 11.00
124 Kiss Ágoston

Kiss

Ágoston
Sopron KC U20 Sopron KC U20 5 10.80
125 Tiborcz Benedek

Tiborcz

Benedek
Falco KC U20 Falco KC U20 5 10.60
126 Wilcsinszky Ádám

Wilcsinszky

Ádám
Sopron KC U20 Sopron KC U20 4 10.50
127 Kozma Péter

Kozma

Péter
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 7 10.43
128 Kamenik Bálint Imre

Kamenik

Bálint Imre
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 4 10.00
129 Gosztola Gábor Donát

Gosztola

Gábor Donát
Falco KC U20 Falco KC U20 5 10.00
130 Ungvárai Zalán

Ungvárai

Zalán
OSE Lions U20 OSE Lions U20 4 10.00
131 Magda Dávid

Magda

Dávid
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 7 10.00
132 Lajos Bálint

Lajos

Bálint
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 7 9.29
133 Patkós Ádám

Patkós

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 4 9.00
134 Slavcec Uros

Slavcec

Uros
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 5 8.60
135 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 5 8.20
136 Hadaró Zalán

Hadaró

Zalán
OSE Lions U20 OSE Lions U20 5 7.80
137 Puskás Bálint

Puskás

Bálint
PVSK U20 PVSK U20 5 7.60
138 Beszteri Dániel István

Beszteri

Dániel István
Jászberény U20 Jászberény U20 4 7.50
139 Rausch Botond

Rausch

Botond
Sopron KC U20 Sopron KC U20 5 7.40
140 Zsiros János

Zsiros

János
OSE Lions U20 OSE Lions U20 6 7.33
141 Horváth Bence Bálint

Horváth

Bence Bálint
Falco KC U20 Falco KC U20 4 7.00
142 Antal Máté

Antal

Máté
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 4 7.00
143 Löte Márk György

Löte

Márk György
Jászberény U20 Jászberény U20 5 6.00
144 Nagy Gergő

Nagy

Gergő
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 5 5.80
145 Andó Benedek

Andó

Benedek
Jászberény U20 Jászberény U20 4 5.25
146 Babucs Norbert

Babucs

Norbert
Jászberény U20 Jászberény U20 6 5.00
147 Kiss Márk

Kiss

Márk
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 5 5.00
148 Marjanovic Jakov Jozo

Marjanovic

Jakov Jozo
PVSK U20 PVSK U20 5 5.00
149 Gárdai Máté

Gárdai

Máté
Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 4 4.75

Megyei szövetségek