Ranglisták - Fiú Kadett - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Csendes Péter

Csendes

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 37.18
2 Csátaljai Péter

Csátaljai

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 36.65
3 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 33.00
4 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 31.00
5 Schmera Gergely

Schmera

Gergely
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 30.94
6 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 29.57
7 Kovács Bálint

Kovács

Bálint
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 28.33
8 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 27.35
9 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 16 26.75
10 Antalics Dániel

Antalics

Dániel
Kaposvári KK Kaposvári KK 14 24.93
11 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 17 24.65
12 Karabulut Haluk Tunahan

Karabulut

Haluk Tunahan
Kaposvári KK Kaposvári KK 10 24.50
13 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 24.40
14 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 24.29
15 Nagy Péter

Nagy

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 23.00
16 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 22.29
17 Bata Olivér

Bata

Olivér
DKKA/A DKKA/A 13 21.77
18 Safranka Márton

Safranka

Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 15 21.73
19 Boka-Magó Áron István

Boka-Magó

Áron István
MAFC/A MAFC/A 14 20.79
20 Kertész Dávid

Kertész

Dávid
DKKA/A DKKA/A 12 20.75
21 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 19 20.74
22 Csorba Gyula Viktor

Csorba

Gyula Viktor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 20.63
23 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 18 20.56
24 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 20.27
25 Simon Benedek

Simon

Benedek
DKKA/A DKKA/A 13 20.15
26 Karsai Balázs

Karsai

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 20.00
27 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
DKKA/A DKKA/A 11 19.73
28 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 19.67
29 Árva-File Balázs

Árva-File

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 15 18.93
30 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 18.67
31 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 18.53
32 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 18.07
33 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 12 17.83
34 Várszegi Ádám

Várszegi

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 15 17.80
35 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 12 17.75
36 Szendrei Levente Attila

Szendrei

Levente Attila
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 17.50
37 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 16 17.25
38 Dócs Benedek András

Dócs

Benedek András
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 15 16.80
39 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 16.71
40 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 16.33
41 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 16.00
42 Prodanovic Todor

Prodanovic

Todor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 16.00
43 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 15.94
44 Varga Szilárd

Varga

Szilárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 15.50
45 Hegedűs Brúnó

Hegedűs

Brúnó
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 15.24
46 Madar Kristóf

Madar

Kristóf
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 15.20
47 Orbán Patrik

Orbán

Patrik
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 15.07
48 Merkl Barna Márton

Merkl

Barna Márton
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 17 15.06
49 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 15.00
50 Mester Ákos

Mester

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 15.00
51 Ravasz Márk

Ravasz

Márk
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 14.60
52 Csizmadia Bence

Csizmadia

Bence
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 14.50
53 Jámbor Marcell

Jámbor

Marcell
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 14 14.50
54 Pifkó Bálint

Pifkó

Bálint
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 14 14.29
55 Matejovics Máté

Matejovics

Máté
MAFC/A MAFC/A 12 14.08
56 Nyikos Barnabás

Nyikos

Barnabás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 14 13.64
57 Tószegi Sabath Levente

Tószegi Sabath

Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 10 13.60
58 Antal Donát Gergő

Antal

Donát Gergő
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 17 13.59
59 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 13.13
60 Kégel Tamás

Kégel

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 13 12.62
61 Karda Dominik Krisztián

Karda

Dominik Krisztián
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 12.34
62 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 12.07
63 Németh Levente Bence

Németh

Levente Bence
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 12.00
64 Tóth Vilmos Károly

Tóth

Vilmos Károly
MAFC/A MAFC/A 17 12.00
65 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
Győri KC Győri KC 3 11.67
66 Simonics Olivér Márk

Simonics

Olivér Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 11.56
67 Pleesz Ádám

Pleesz

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 13 11.54
68 Koloszár Bence

Koloszár

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 11.50
69 Kazsuk Botond

Kazsuk

Botond
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 18 11.44
70 Lévai András

Lévai

András
Kaposvári KK Kaposvári KK 10 11.40
71 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 11.33
72 Deiana Sergio

Deiana

Sergio
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 13 11.23
73 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
DKKA/A DKKA/A 12 11.08
74 Kiss Benedek Péter

Kiss

Benedek Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 11.00
75 Forró Gergely

Forró

Gergely
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 10.67
76 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 16 10.63
77 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 17 10.59
78 Lőrincze Dominik

Lőrincze

Dominik
MAFC/A MAFC/A 17 10.53
79 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 16 10.44
80 Harka Szabolcs

Harka

Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 10.36
81 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 10.28
82 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 10.00
83 Tóth-Erdei Máté

Tóth-Erdei

Máté
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 10.00
84 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 9.75
85 Balaton Gergő

Balaton

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 9.69
86 Osztoics Milán

Osztoics

Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 9.67
87 Koncz Péter

Koncz

Péter
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 9.60
88 Rácz Dávid

Rácz

Dávid
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 9.50
89 Takács Áron

Takács

Áron
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 9.50
90 Sárai- Szabó Zsolt

Sárai- Szabó

Zsolt
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 9.50
91 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 9.47
92 Bundik Bálint

Bundik

Bálint
DKKA/A DKKA/A 13 9.46
93 Sebestyén Botond

Sebestyén

Botond
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 9.33
94 Kulcsár Kolos

Kulcsár

Kolos
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 9.27
95 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 9.19
96 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 18 9.06
97 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 10 9.00
98 Szűcs Valter

Szűcs

Valter
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 8.88
99 Lugossy Ádám

Lugossy

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 8.86
100 Gazdag Áron Bendegúz

Gazdag

Áron Bendegúz
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 8.83
101 Hadházy-Baráth Ádám

Hadházy-Baráth

Ádám
MAFC/A MAFC/A 17 8.76
102 Woditsch Tamás

Woditsch

Tamás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 16 8.75
103 Szalai Dániel

Szalai

Dániel
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 8.67
104 Farkas Máté

Farkas

Máté
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 8.60
105 Maly Benedek Álmos

Maly

Benedek Álmos
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 8.60
106 Tóth Dániel

Tóth

Dániel
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 8.59
107 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 8.54
108 Utasi Zsombor

Utasi

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 8.50
109 Kelemen Benjamin

Kelemen

Benjamin
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 12 8.42
110 Simonics Levente Dávid

Simonics

Levente Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 12 8.42
111 Szász Kevin

Szász

Kevin
MAFC/A MAFC/A 15 8.40
112 Kiss Lajos

Kiss

Lajos
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 8.40
113 Sztányi Martin

Sztányi

Martin
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 8.34
114 Müller Bálint

Müller

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 8.17
115 Németh Benjamin

Németh

Benjamin
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 8.07
116 Cseh Botond

Cseh

Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 15 7.93
117 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 7.67
118 Karsai Bálint Sándor

Karsai

Bálint Sándor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 18 7.50
119 Nánási Patrik

Nánási

Patrik
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 7.50
120 Erdős Ákos

Erdős

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 7.50
121 Dávid Benjámin

Dávid

Benjámin
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 7.50
122 Laki Patrik

Laki

Patrik
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 16 7.38
123 Nagy Lázár

Nagy

Lázár
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 7.33
124 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 7.33
125 Habling Márk

Habling

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 7.31
126 Győrik Dávid

Győrik

Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 7.13
127 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 7.10
128 Varsányi Áron

Varsányi

Áron
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 7.08
129 Laczházi Bence Botond

Laczházi

Bence Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 7.00
130 Józsa Bálint

Józsa

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 7.00
131 János Ábel Márk

János

Ábel Márk
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 5 6.80
132 Rádonyi Ákos

Rádonyi

Ákos
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 6.77
133 Fügemann Dániel

Fügemann

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 4 6.75
134 Polster Péter

Polster

Péter
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 6.67
135 Sparks-Hollósy Kornél

Sparks-Hollósy

Kornél
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 6.67
136 Feitli Ádám Márk

Feitli

Ádám Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 6.67
137 Akaró Rafael

Akaró

Rafael
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 11 6.64
138 Major Bulcsú

Major

Bulcsú
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 10 6.40
139 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 6.19
140 Kovács András

Kovács

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 7 6.14
141 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 18 6.11
142 Gróf Máté

Gróf

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 13 6.08
143 Flasár Botond

Flasár

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 6.06
144 Balla Levente

Balla

Levente
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 6.00
145 Kovács Gergely

Kovács

Gergely
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 6.00
146 Bereczki Áron

Bereczki

Áron
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 6.00
147 Lada Levente Ádám

Lada

Levente Ádám
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 6.00
148 Komjáti Roland

Komjáti

Roland
MAFC/A MAFC/A 17 5.94
149 Szilágyi Ábel Mihály

Szilágyi

Ábel Mihály
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 16 5.94
150 Aranyi Bence Zalán

Aranyi

Bence Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 14 5.93
151 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 5.88
152 Barthalos András

Barthalos

András
DKKA/A DKKA/A 13 5.85
153 Hibján Máté

Hibján

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 5.82
154 Pajor Máté

Pajor

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 5.65
155 Bor Gábor

Bor

Gábor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 12 5.58
156 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 5.57
157 Dobos Máté

Dobos

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 5.53
158 Balogh Ákos

Balogh

Ákos
Kaposvári KK Kaposvári KK 16 5.50
159 Maretics Martin

Maretics

Martin
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 17 5.47
160 Tóth Olivér Milán

Tóth

Olivér Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 5.33
161 Dobossy Pál Márton

Dobossy

Pál Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 5.23
162 Tarr Zalán

Tarr

Zalán
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 5.17
163 Endl Levente

Endl

Levente
DKKA/A DKKA/A 13 5.16
164 Vass Csongor

Vass

Csongor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 5.06
165 Slézia Máté

Slézia

Máté
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 17 5.06
166 Czétényi Bence Marcell

Czétényi

Bence Marcell
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 5.00
167 Csóti Péter

Csóti

Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 5.00
168 Paré Máté

Paré

Máté
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 5.00
169 Werderits Gergő Péter

Werderits

Gergő Péter
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.00
170 Vasas Márk

Vasas

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 4.94
171 Méhész Mihály

Méhész

Mihály
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 4.94
172 Lenkó Vencel Tamás

Lenkó

Vencel Tamás
MAFC/A MAFC/A 14 4.93
173 Németh Benedek Kristóf

Németh

Benedek Kristóf
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 4.86
174 Szalacsi Balázs

Szalacsi

Balázs
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 18 4.83
175 Egédi Balázs

Egédi

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 10 4.80
176 Bogdán Dávid Bence

Bogdán

Dávid Bence
Kaposvári KK Kaposvári KK 14 4.72
177 Kiss Levente

Kiss

Levente
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 4.67
178 Orosi Bálint Gábor

Orosi

Bálint Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 16 4.63
179 Tóth Benedek

Tóth

Benedek
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 4 4.50
180 Varga-Zalay Benedek Tibor

Varga-Zalay

Benedek Tibor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 4.50
181 Czermann Máté

Czermann

Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 4.50
182 Dénes Kende

Dénes

Kende
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 5 4.40
183 Jolsvai András Gábor

Jolsvai

András Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 4.38
184 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC/A MAFC/A 15 4.33
185 Szöllősi Máté

Szöllősi

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 9 4.33
186 Filipovic Igor

Filipovic

Igor
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 4.33
187 Tompa Áron

Tompa

Áron
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 4.28
188 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 4.25
189 Csocsán Marcell Péter

Csocsán

Marcell Péter
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 12 4.17
190 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 13 4.08
191 Horváth Gábor

Horváth

Gábor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 4.00
192 Duránszkai Bence

Duránszkai

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 4.00
193 Czeglédi Bence

Czeglédi

Bence
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 3.93
194 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 3.88
195 Sipos Balázs

Sipos

Balázs
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 3.83
196 Bartha Szilárd

Bartha

Szilárd
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 3.80
197 Zalay Botond

Zalay

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 8 3.75
198 Áron Zétény

Áron

Zétény
DKKA/A DKKA/A 8 3.75
199 Kránitz Kristóf

Kránitz

Kristóf
DKKA/A DKKA/A 11 3.73
200 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 3.71
201 Kajdacsi Kristóf Zoltán

Kajdacsi

Kristóf Zoltán
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 3.67
202 Ikker Viktor

Ikker

Viktor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 3.67
203 Fekete Máté

Fekete

Máté
Győri KC Győri KC 3 3.67
204 Füzesi András

Füzesi

András
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 3.60
205 Billege Martin Levente

Billege

Martin Levente
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 3.60
206 Neczpál Barnabás

Neczpál

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 13 3.54
207 Mesits Maxim

Mesits

Maxim
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.50
208 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 3.40
209 Hansen Dániel

Hansen

Dániel
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 3.40
210 Kenedi Róbert

Kenedi

Róbert
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 3.38
211 Némethy Barna

Némethy

Barna
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 3.35
212 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 17 3.24
213 Szabó Máté

Szabó

Máté
MAFC/A MAFC/A 15 3.13
214 Hansági Kristóf Zalán

Hansági

Kristóf Zalán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 3.13
215 Pásztor Dávid

Pásztor

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 3.12
216 Tóth Botond

Tóth

Botond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 3.10
217 Veliczky Csanád

Veliczky

Csanád
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 12 3.08
218 Szász Gergely

Szász

Gergely
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 3.00
219 Bálint Huba

Bálint

Huba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 3.00
220 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 12 3.00
221 Pisch Tibor

Pisch

Tibor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.00
222 Pintér Ákos Viktor

Pintér

Ákos Viktor
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.00
223 Ferjancsik Kristóf Zsombor

Ferjancsik

Kristóf Zsombor
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 2.83
224 Huszka Boldizsár Péter

Huszka

Boldizsár Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 2.82
225 Széki Mór

Széki

Mór
Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.81
226 Yake Matthew

Yake

Matthew
Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.81
227 Fey Dávid

Fey

Dávid
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 2.80
228 Gera Ferenc

Gera

Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 2.74
229 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.67
230 Rácsik Kristóf Zsolt

Rácsik

Kristóf Zsolt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 8 2.63
231 Berta Boldizsár

Berta

Boldizsár
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 2.62
232 Strasszer Ábner

Strasszer

Ábner
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 2.50
233 Németh Csanád

Németh

Csanád
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 2.43
234 Borsik Csombor

Borsik

Csombor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 10 2.40
235 Petz Milán

Petz

Milán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 2.38
236 Iván Botond

Iván

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 11 2.36
237 Kapui András

Kapui

András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 2.33
238 Tóth Vajk János

Tóth

Vajk János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 2.33
239 Tóth Erik Sándor

Tóth

Erik Sándor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 2.33
240 Gaál Mátyás Bendegúz

Gaál

Mátyás Bendegúz
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.33
241 Horváth Ádám József

Horváth

Ádám József
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 10 2.30
242 Bérces Dániel

Bérces

Dániel
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 10 2.30
243 Schwarczenberger Csongor

Schwarczenberger

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 7 2.29
244 Léh András Attila

Léh

András Attila
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 2.23
245 Pályi Dénes

Pályi

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 13 2.23
246 Czipka Milán

Czipka

Milán
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 9 2.22
247 Szokol Adrián

Szokol

Adrián
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 2.20
248 Pleesz Gergő

Pleesz

Gergő
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 6 2.17
249 Telek Sebestyén Gábor

Telek

Sebestyén Gábor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 2.12
250 Rozmer Bálint

Rozmer

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 2.09
251 Csirkés Péter

Csirkés

Péter
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 2.00
252 Farkas Csongor

Farkas

Csongor
Győri KC Győri KC 3 2.00
253 Baranyi Bence

Baranyi

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 2.00
254 Márkus Dániel

Márkus

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 2.00
255 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 2.00
256 Szemes Ádám István

Szemes

Ádám István
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 2.00
257 Erdélyi Botond

Erdélyi

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 2.00
258 Kulcsár Márton

Kulcsár

Márton
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.00
259 Kaszai Kristóf

Kaszai

Kristóf
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 1.94
260 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 16 1.94
261 Chabot Benjamin Sebastian

Chabot

Benjamin Sebastian
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 12 1.92
262 Vargha Bulcsú

Vargha

Bulcsú
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 1.91
263 Balázsi Ákos

Balázsi

Ákos
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 7 1.86
264 Seszták Miklós

Seszták

Miklós
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 1.73
265 Kaszai Zalán

Kaszai

Zalán
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 1.73
266 Szlama Barnabás

Szlama

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 1.67
267 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.67
268 Pallag Márk

Pallag

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 1.67
269 Németh Áron

Németh

Áron
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 8 1.63
270 Marics Csongor

Marics

Csongor
Kaposvári KK Kaposvári KK 5 1.60
271 Keller Dávid

Keller

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 10 1.60
272 Párkányi Máté

Párkányi

Máté
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 12 1.58
273 Pristyák István

Pristyák

István
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 15 1.53
274 Gasparics Levente

Gasparics

Levente
Kaposvári KK Kaposvári KK 15 1.53
275 Borsodi Bence

Borsodi

Bence
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.50
276 Tökölyi Márton Barnabás

Tökölyi

Márton Barnabás
MAFC/A MAFC/A 15 1.47
277 Korompay Dénes

Korompay

Dénes
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 15 1.40
278 Hosszú Richárd

Hosszú

Richárd
DKKA/A DKKA/A 11 1.37
279 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.34
280 Gróh Levente

Gróh

Levente
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.33
281 Benyusz Máté

Benyusz

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 12 1.33
282 Mogyorósy Zalán

Mogyorósy

Zalán
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.33
283 Katona Gábor

Katona

Gábor
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 10 1.30
284 Hajdu Gergely

Hajdu

Gergely
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 5 1.20
285 Kisjós Olivér

Kisjós

Olivér
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 1.20
286 Pala Sándor

Pala

Sándor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 1.09
287 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 11 1.09
288 Molnár Gellért István

Molnár

Gellért István
MAFC/A MAFC/A 3 1.00
289 Ungvárai Zsombor

Ungvárai

Zsombor
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 1.00
290 Pintye Ákos

Pintye

Ákos
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 1.00
291 Botz Botond Béla

Botz

Botond Béla
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
292 Földi Barnabás

Földi

Barnabás
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 1.00
293 Várszegi Balázs

Várszegi

Balázs
Győri KC Győri KC 3 1.00
294 Fodor Márton Barnabás

Fodor

Márton Barnabás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.00
295 Benda Gábor Ferenc

Benda

Gábor Ferenc
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
296 Makray Balázs

Makray

Balázs
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 1.00
297 Szigetvári Máté

Szigetvári

Máté
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 1.00
298 Polónyi Ákos

Polónyi

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 1.00
299 Marics Hunor

Marics

Hunor
Kaposvári KK Kaposvári KK 16 1.00
300 Cserjés Bence Attila

Cserjés

Bence Attila
MAFC/A MAFC/A 12 0.92
301 Arnóczi Áron

Arnóczi

Áron
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 10 0.90
302 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 16 0.88
303 Kovács Gábor

Kovács

Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 6 0.83
304 Mocsári Bendegúz

Mocsári

Bendegúz
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 0.75
305 Monostori Ákos

Monostori

Ákos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 0.75
306 Heffer Barnabás Gyula

Heffer

Barnabás Gyula
Kaposvári KK Kaposvári KK 15 0.73
307 Németh Bence

Németh

Bence
DKKA/A DKKA/A 10 0.70
308 Kámán Dániel

Kámán

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 10 0.70
309 Kispál Dániel

Kispál

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 0.69
310 Molnár-Sóvágó Tamás

Molnár-Sóvágó

Tamás
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.67
311 Korpás Máté

Korpás

Máté
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 15 0.67
312 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.67
313 Hajnal Mátyás

Hajnal

Mátyás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 15 0.67
314 Balogh Marcell

Balogh

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 11 0.64
315 Lázár Dániel

Lázár

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 0.64
316 Kele Soma

Kele

Soma
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.60
317 Baranyai Botond

Baranyai

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.60
318 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
DKKA/A DKKA/A 10 0.60
319 Lakatos Benkő

Lakatos

Benkő
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 7 0.43
320 Fonyó Botond

Fonyó

Botond
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 5 0.40
321 Sáska Máté

Sáska

Máté
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.33
322 Gáspár Marcell

Gáspár

Marcell
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.33
323 Gombos Dániel

Gombos

Dániel
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.33
324 Kiss András

Kiss

András
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.33
325 Weidemann Ákos

Weidemann

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.33
326 Csoknyai Vince

Csoknyai

Vince
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.33
327 Docsa Bence

Docsa

Bence
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 0.30
328 Gál Marcell

Gál

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 14 0.29
329 Tóth Gergye Ádám

Tóth Gergye

Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 11 0.27
330 Ladovszky János László

Ladovszky

János László
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 5 0.20
331 Keszler Márk

Keszler

Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 7 0.14
332 Kulik Rajmund

Kulik

Rajmund
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 10 0.10
333 Kárpáti Levente

Kárpáti

Levente
Kaposvári KK Kaposvári KK 14 0.07
334 Radó Ádám

Radó

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 0.07
335 Vámos Barnabás

Vámos

Barnabás
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 15 0.07
336 Pallag Adrián

Pallag

Adrián
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 0.06
337 Ocskó Balázs

Ocskó

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
338 Radó János

Radó

János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
339 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
340 Gyurity Lázár

Gyurity

Lázár
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
341 Bán Tamás

Bán

Tamás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
342 Geiszt Zsombor Jenő

Geiszt

Zsombor Jenő
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
343 Barics Bálint

Barics

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
344 Bereczki Ádám

Bereczki

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
345 Czeba Máté

Czeba

Máté
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
346 Perlaky Áron

Perlaky

Áron
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.00
347 Vasi Bence

Vasi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
348 Mihály Tamás Bence

Mihály

Tamás Bence
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
349 Dani Balázs Dominik

Dani

Balázs Dominik
Győri KC Győri KC 3 0.00
350 Gyenge Bálint

Gyenge

Bálint
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
351 Ökrös Márk

Ökrös

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.00
352 Bazsika Denisz

Bazsika

Denisz
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
353 Milis Mátyás József

Milis

Mátyás József
Kaposvári KK Kaposvári KK 2 0.00
354 Szeverinácz Denisz

Szeverinácz

Denisz
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
355 Gasparics Olivér

Gasparics

Olivér
Kaposvári KK Kaposvári KK 3 0.00
356 Kozári Márton

Kozári

Márton
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
357 Györkös Erik

Györkös

Erik
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 4 0.00
358 Pokker Erik Károly

Pokker

Erik Károly
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 12 -0.08
359 Bernáth Mátyás Benjámin

Bernáth

Mátyás Benjámin
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 -0.17
360 Varga Ádám

Varga

Ádám
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 -0.33
361 Komlós Barnabás

Komlós

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 -0.33
362 Szulovszky András

Szulovszky

András
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 -0.33
363 Román Barnabás

Román

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 5 -0.40
364 Major Gergő

Major

Gergő
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 5 -0.40
365 Békési László

Békési

László
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 -0.50
366 Veszelszki Balázs

Veszelszki

Balázs
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 -0.50
367 Szántó Péter Imre

Szántó

Péter Imre
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 -0.50
368 Turbucz Lajos

Turbucz

Lajos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 -0.50
369 Ungvári Zsombor

Ungvári

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 4 -0.50
370 Ács Dániel

Ács

Dániel
Győri KC Győri KC 3 -0.67
371 Moravetz Bence

Moravetz

Bence
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 -0.67
372 Szlama Botond

Szlama

Botond
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 -0.67
373 Ábel Zsombor

Ábel

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 9 -0.67
374 László János

László

János
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 9 -1.00
375 Pirint Gergő

Pirint

Gergő
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 -1.00
376 Csirke Balázs Ferenc

Csirke

Balázs Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 13 -1.08
377 Horváth Attila Márk

Horváth

Attila Márk
Győri KC Győri KC 3 -1.33
378 Zalka Csongor

Zalka

Csongor
Győri KC Győri KC 3 -1.33
379 Hősi Rajmund

Hősi

Rajmund
Győri KC Győri KC 3 -1.33
380 Szilvágyi Gergő Imre

Szilvágyi

Gergő Imre
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 -1.33
381 Szekeres Máté Tamás

Szekeres

Máté Tamás
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 -1.50
382 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 -1.50
383 Farkasdi Bence

Farkasdi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 -1.50
384 Péntek Krisztián Márk

Péntek

Krisztián Márk
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 -1.67
385 Csizmazia Márton

Csizmazia

Márton
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 -1.67
386 Kéri Krisztofer

Kéri

Krisztofer
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 -2.00
387 Tavarnai András Tibor

Tavarnai

András Tibor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 -2.33
388 Stern Dávid

Stern

Dávid
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 -2.33
389 Gaál Hunor Sándor

Gaál

Hunor Sándor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 -2.50
390 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 -3.00
391 Kereszty Dániel

Kereszty

Dániel
Győri KC Győri KC 3 -3.00
392 Mészáros Botond

Mészáros

Botond
Győri KC Győri KC 3 -3.00
393 Ritter Milán

Ritter

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 -3.50
394 Bősz Richárd

Bősz

Richárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 -3.50
395 Imre Milán

Imre

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 -4.50
396 Pekó Barnabás

Pekó

Barnabás
Győri KC Győri KC 3 -7.00

Megyei szövetségek