Ranglisták - Fiú Kadett - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Takács Áron

Takács

Áron
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 9.50
2 Gombos Dániel

Gombos

Dániel
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 9.00
3 Szalacsi Balázs

Szalacsi

Balázs
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 8.50
4 Ritter Milán

Ritter

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 8.50
5 Pekó Barnabás

Pekó

Barnabás
Győri KC Győri KC 3 8.33
6 Gáspár Marcell

Gáspár

Marcell
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 7.33
7 Werderits Gergő Péter

Werderits

Gergő Péter
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 6.67
8 Kisjós Olivér

Kisjós

Olivér
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 6.00
9 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 6.00
10 Sáfrán Botond

Sáfrán

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 5.75
11 Lőrincze Dominik

Lőrincze

Dominik
MAFC/A MAFC/A 2 5.50
12 Maretics Martin

Maretics

Martin
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 5.00
13 Németh Levente Bence

Németh

Levente Bence
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 5.00
14 Csendes Péter

Csendes

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 5.00
15 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 5.00
16 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 4.80
17 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 4.67
18 Csirke Balázs Ferenc

Csirke

Balázs Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 4.67
19 Szigetvári Máté

Szigetvári

Máté
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 4.67
20 Bata Olivér

Bata

Olivér
DKKA/A DKKA/A 4 4.50
21 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 4.50
22 Imre Milán

Imre

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 4.50
23 Karabulut Haluk Tunahan

Karabulut

Haluk Tunahan
Kaposvári SI Kaposvári SI 8 4.50
24 Hibján Máté

Hibján

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 4.50
25 Kicsák Miklós

Kicsák

Miklós
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 4.50
26 Boka-Magó Áron István

Boka-Magó

Áron István
MAFC/A MAFC/A 2 4.50
27 Antalics Dániel

Antalics

Dániel
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 4.46
28 Gasparics Levente

Gasparics

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 4.46
29 Csoknyai Vince

Csoknyai

Vince
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 4.33
30 Sztányi Martin

Sztányi

Martin
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 4.33
31 Karda Dominik Krisztián

Karda

Dominik Krisztián
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 4.33
32 Feitli Ádám Márk

Feitli

Ádám Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 4.33
33 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 4.33
34 Karsai Bálint Sándor

Karsai

Bálint Sándor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 4.33
35 Kajdacsi Kristóf Zoltán

Kajdacsi

Kristóf Zoltán
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 4.33
36 Simon Benedek

Simon

Benedek
DKKA/A DKKA/A 3 4.33
37 Mester Ákos

Mester

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 4.25
38 Várszegi Ádám

Várszegi

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 4.00
39 Nagy Lázár

Nagy

Lázár
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 4.00
40 Rácz Dávid

Rácz

Dávid
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 4.00
41 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 4.00
42 Hősi Rajmund

Hősi

Rajmund
Győri KC Győri KC 3 4.00
43 Kazsuk Botond

Kazsuk

Botond
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 4.00
44 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
DKKA/A DKKA/A 4 4.00
45 Gróf Máté

Gróf

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 3.80
46 Kiss Benedek Péter

Kiss

Benedek Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 3.67
47 Szűcs Valter

Szűcs

Valter
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 3.67
48 Dani Balázs Dominik

Dani

Balázs Dominik
Győri KC Győri KC 3 3.67
49 Dócs Benedek András

Dócs

Benedek András
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 3.50
50 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.50
51 Pallag Adrián

Pallag

Adrián
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 3.50
52 Lévai András

Lévai

András
Kaposvári SI Kaposvári SI 8 3.38
53 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 3.33
54 Kereszty Dániel

Kereszty

Dániel
Győri KC Győri KC 3 3.33
55 Varga Ádám

Varga

Ádám
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.33
56 Vasi Bence

Vasi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 3.33
57 Ábrahám Soma

Ábrahám

Soma
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 3.25
58 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 3.25
59 Yake Matthew

Yake

Matthew
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 3.21
60 Orbán Patrik

Orbán

Patrik
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 3.00
61 Fekete Máté

Fekete

Máté
Győri KC Győri KC 3 3.00
62 Forró Gergely

Forró

Gergely
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 3.00
63 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.00
64 Kovács Gergely

Kovács

Gergely
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 3.00
65 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 3.00
66 Harka Szabolcs

Harka

Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 4 3.00
67 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 3.00
68 Tavarnai András Tibor

Tavarnai

András Tibor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 3.00
69 Koncz Péter

Koncz

Péter
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 3.00
70 János Ábel Márk

János

Ábel Márk
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 3.00
71 Kulcsár Márton

Kulcsár

Márton
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 3.00
72 Gaál Hunor Sándor

Gaál

Hunor Sándor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 3.00
73 Lada Levente Ádám

Lada

Levente Ádám
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 3.00
74 Kovács Bálint

Kovács

Bálint
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.00
75 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 3.00
76 Safranka Márton

Safranka

Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 3.00
77 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 3.00
78 Strasszer Ábner

Strasszer

Ábner
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 3.00
79 Szász Kevin

Szász

Kevin
MAFC/A MAFC/A 2 3.00
80 Dávid Benjámin

Dávid

Benjámin
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 3.00
81 Komjáti Roland

Komjáti

Roland
MAFC/A MAFC/A 2 3.00
82 Sárai- Szabó Zsolt

Sárai- Szabó

Zsolt
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 3.00
83 Kiss Lajos

Kiss

Lajos
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 3.00
84 Madar Kristóf

Madar

Kristóf
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 3.00
85 Moravetz Bence

Moravetz

Bence
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.00
86 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 2.67
87 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.67
88 Major Gergő

Major

Gergő
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 3 2.67
89 Molnár-Sóvágó Tamás

Molnár-Sóvágó

Tamás
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.67
90 Erdős Ákos

Erdős

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.67
91 Gróh Levente

Gróh

Levente
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.67
92 Orosi Bálint Gábor

Orosi

Bálint Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 3 2.67
93 Horváth Gábor

Horváth

Gábor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.67
94 Ganczer Ádám Tamás

Ganczer

Ádám Tamás
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 2.67
95 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 2.50
96 Ungvárai Zsombor

Ungvárai

Zsombor
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 2.50
97 Antal Donát Gergő

Antal

Donát Gergő
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 2.50
98 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 2.50
99 Dobossy Pál Márton

Dobossy

Pál Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 2.50
100 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 2.50
101 Balla Levente

Balla

Levente
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 2.50
102 Baranyai Botond

Baranyai

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 2.50
103 Szokol Adrián

Szokol

Adrián
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 2.50
104 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 2.50
105 Osztoics Milán

Osztoics

Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 2.50
106 Koloszár Bence

Koloszár

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 2.50
107 Csorba Gyula Viktor

Csorba

Gyula Viktor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 2.50
108 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 2.33
109 Vass Csongor

Vass

Csongor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.33
110 Rozmer Bálint

Rozmer

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 2.33
111 Héjjas Balázs

Héjjas

Balázs
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 2.33
112 Szász Gergely

Szász

Gergely
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.33
113 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 2.33
114 Gazdag Áron Bendegúz

Gazdag

Áron Bendegúz
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.33
115 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.33
116 Mészáros Botond

Mészáros

Botond
Győri KC Győri KC 3 2.33
117 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.33
118 Farkas Csongor

Farkas

Csongor
Győri KC Győri KC 3 2.33
119 Jolsvai András Gábor

Jolsvai

András Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 2.33
120 Tarr Zalán

Tarr

Zalán
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.33
121 Ladovszky János László

Ladovszky

János László
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 2.33
122 Ikker Viktor

Ikker

Viktor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.33
123 Léhmann Dávid

Léhmann

Dávid
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 2.25
124 Tószegi Sabath Levente

Tószegi Sabath

Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 2.20
125 Deiana Sergio

Deiana

Sergio
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 12 2.17
126 Balogh Ákos

Balogh

Ákos
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 2.07
127 Balázsi Ákos

Balázsi

Ákos
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 2.00
128 Némethy Barna

Némethy

Barna
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.00
129 Korompay Dénes

Korompay

Dénes
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 2.00
130 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 2.00
131 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC/A MAFC/A 2 2.00
132 Kertész Dávid

Kertész

Dávid
DKKA/A DKKA/A 3 2.00
133 Schwarczenberger Csongor

Schwarczenberger

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 2.00
134 Horváth Attila Márk

Horváth

Attila Márk
Győri KC Győri KC 3 2.00
135 Linczmaier Gergő Máté

Linczmaier

Gergő Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 2.00
136 Csizmazia Márton

Csizmazia

Márton
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.00
137 Merkl Barna Márton

Merkl

Barna Márton
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 2.00
138 Ökrös Márk

Ökrös

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.00
139 Major Bulcsú

Major

Bulcsú
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 2.00
140 Pleesz Ádám

Pleesz

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 2.00
141 Sparks-Hollósy Kornél

Sparks-Hollósy

Kornél
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.00
142 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 2.00
143 Szulovszky András

Szulovszky

András
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.00
144 Ravasz Márk

Ravasz

Márk
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 2.00
145 Czétényi Bence Marcell

Czétényi

Bence Marcell
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 2.00
146 Nyikos Barnabás

Nyikos

Barnabás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 2.00
147 Woditsch Tamás

Woditsch

Tamás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 2.00
148 Pisch Tibor

Pisch

Tibor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.00
149 Péntek Krisztián Márk

Péntek

Krisztián Márk
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.00
150 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.00
151 Bor Gábor

Bor

Gábor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 2.00
152 Pristyák István

Pristyák

István
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 2.00
153 Polónyi Ákos

Polónyi

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 2.00
154 Füzesi András

Füzesi

András
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 2.00
155 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 2.00
156 Hajnal Mátyás

Hajnal

Mátyás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 2.00
157 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 2.00
158 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 2.00
159 Méhész Mihály

Méhész

Mihály
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 2.00
160 Jámbor Marcell

Jámbor

Marcell
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.75
161 Cseh Botond

Cseh

Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.75
162 Németh Benedek Kristóf

Németh

Benedek Kristóf
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.75
163 Lenkó Vencel Tamás

Lenkó

Vencel Tamás
MAFC/A MAFC/A 4 1.75
164 Pleesz Gergő

Pleesz

Gergő
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.75
165 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.67
166 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 1.67
167 Rádonyi Ákos

Rádonyi

Ákos
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.67
168 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.67
169 Sebestyén Botond

Sebestyén

Botond
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 1.67
170 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.67
171 Gera Ferenc

Gera

Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 1.67
172 Nagy Péter

Nagy

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.67
173 Párkányi Máté

Párkányi

Máté
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 1.67
174 Vasas Márk

Vasas

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 1.67
175 Endl Levente

Endl

Levente
DKKA/A DKKA/A 3 1.67
176 Kiss Levente

Kiss

Levente
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.67
177 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
Győri KC Győri KC 3 1.67
178 Zalka Csongor

Zalka

Csongor
Győri KC Győri KC 3 1.67
179 Kovács Gábor

Kovács

Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 6 1.67
180 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.67
181 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 1.67
182 Czermann Máté

Czermann

Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 1.67
183 Csóti Péter

Csóti

Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 1.67
184 Laczházi Bence Botond

Laczházi

Bence Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 1.67
185 Borsik Csombor

Borsik

Csombor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.67
186 Széki Mór

Széki

Mór
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 1.57
187 Vargha Bulcsú

Vargha

Bulcsú
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 1.55
188 Farkas Máté

Farkas

Máté
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 1.50
189 Bartha Szilárd

Bartha

Szilárd
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.50
190 Tökölyi Márton Barnabás

Tökölyi

Márton Barnabás
MAFC/A MAFC/A 2 1.50
191 Pap Levente

Pap

Levente
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 1.50
192 Balaton Gergő

Balaton

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 1.50
193 Matejovics Máté

Matejovics

Máté
MAFC/A MAFC/A 2 1.50
194 Mocsári Bendegúz

Mocsári

Bendegúz
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 1.50
195 Szendrei Levente Attila

Szendrei

Levente Attila
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.50
196 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 1.50
197 Nánási Patrik

Nánási

Patrik
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.50
198 Szöllősi Máté

Szöllősi

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 1.50
199 Karsai Balázs

Karsai

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.50
200 Varga-Zalay Benedek Tibor

Varga-Zalay

Benedek Tibor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
201 Kéri Krisztofer

Kéri

Krisztofer
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
202 Chabot Benjamin Sebastian

Chabot

Benjamin Sebastian
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 4 1.50
203 Benda Gábor Ferenc

Benda

Gábor Ferenc
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
204 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
DKKA/A DKKA/A 4 1.50
205 Müller Bálint

Müller

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.50
206 Győrik Dávid

Győrik

Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 1.50
207 Kele Soma

Kele

Soma
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 1.50
208 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 1.50
209 Benyusz Máté

Benyusz

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 1.50
210 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.50
211 Borsodi Bence

Borsodi

Bence
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.50
212 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.50
213 Filipovic Igor

Filipovic

Igor
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 8 1.38
214 Marics Hunor

Marics

Hunor
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 1.36
215 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.33
216 Mogyorósy Zalán

Mogyorósy

Zalán
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.33
217 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.33
218 Stern Dávid

Stern

Dávid
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.33
219 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.33
220 Fügemann Dániel

Fügemann

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.33
221 Kégel Tamás

Kégel

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.33
222 Kaszai Zalán

Kaszai

Zalán
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 1.33
223 Monostori Ákos

Monostori

Ákos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.33
224 Sipos Balázs

Sipos

Balázs
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 1.33
225 Prodanovic Todor

Prodanovic

Todor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 1.33
226 Hegedűs Brúnó

Hegedűs

Brúnó
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.33
227 Kiss András

Kiss

András
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 1.33
228 Baranyi Bence

Baranyi

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 1.33
229 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.33
230 Tompa Áron

Tompa

Áron
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 1.33
231 Petz Milán

Petz

Milán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 7 1.29
232 Lázár Dániel

Lázár

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 4 1.25
233 Inalegwu Marcell Sámuel

Inalegwu

Marcell Sámuel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 1.25
234 Maly Benedek Álmos

Maly

Benedek Álmos
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.25
235 Kelemen Benjamin

Kelemen

Benjamin
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 5 1.20
236 Bogdán Dávid Bence

Bogdán

Dávid Bence
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 1.15
237 Csátaljai Péter

Csátaljai

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.00
238 Németh Benjamin

Németh

Benjamin
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
239 Pályi Dénes

Pályi

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
240 Paré Máté

Paré

Máté
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
241 Tóth-Erdei Máté

Tóth-Erdei

Máté
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
242 Neczpál Barnabás

Neczpál

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 2 1.00
243 Pajor Máté

Pajor

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.00
244 Tóth Benedek

Tóth

Benedek
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.00
245 Dobos Máté

Dobos

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.00
246 Horváth Ádám József

Horváth

Ádám József
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
247 Iván Botond

Iván

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.00
248 Szabó Máté

Szabó

Máté
MAFC/A MAFC/A 2 1.00
249 Hansen Dániel

Hansen

Dániel
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
250 Lugossy Ádám

Lugossy

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 2 1.00
251 Varsányi Áron

Varsányi

Áron
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 1.00
252 László János

László

János
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 1.00
253 Kaszai Kristóf

Kaszai

Kristóf
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 3 1.00
254 Berta Boldizsár

Berta

Boldizsár
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.00
255 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.00
256 Heffer Barnabás Gyula

Heffer

Barnabás Gyula
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 1.00
257 Józsa Bálint

Józsa

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.00
258 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
259 Bősz Richárd

Bősz

Richárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.00
260 Szeverinácz Denisz

Szeverinácz

Denisz
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
261 Szántó Péter Imre

Szántó

Péter Imre
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.00
262 Dénes Kende

Dénes

Kende
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 1.00
263 Román Barnabás

Román

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 5 1.00
264 Huszka Boldizsár Péter

Huszka

Boldizsár Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 4 1.00
265 Telek Sebestyén Gábor

Telek

Sebestyén Gábor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 1.00
266 Seszták Miklós

Seszták

Miklós
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 1.00
267 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.00
268 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.00
269 Bernáth Mátyás Benjámin

Bernáth

Mátyás Benjámin
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 1.00
270 Márkus Dániel

Márkus

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.00
271 Várszegi Balázs

Várszegi

Balázs
Győri KC Győri KC 3 1.00
272 Csocsán Marcell Péter

Csocsán

Marcell Péter
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 1.00
273 Árva-File Balázs

Árva-File

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 1.00
274 Tóth Botond

Tóth

Botond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 1.00
275 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.00
276 Pintér Ákos Viktor

Pintér

Ákos Viktor
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
277 Laki Patrik

Laki

Patrik
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.00
278 Ferjancsik Kristóf Zsombor

Ferjancsik

Kristóf Zsombor
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.00
279 Zalay Botond

Zalay

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 1.00
280 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 12 0.92
281 Pintye Ákos

Pintye

Ákos
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 0.80
282 Szilágyi Ábel Mihály

Szilágyi

Ábel Mihály
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 0.75
283 Marics Csongor

Marics

Csongor
Kaposvári SI Kaposvári SI 4 0.75
284 Bundik Bálint

Bundik

Bálint
DKKA/A DKKA/A 4 0.75
285 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 4 0.75
286 Sáska Máté

Sáska

Máté
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.67
287 Kapui András

Kapui

András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 0.67
288 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 0.67
289 Habling Márk

Habling

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 0.67
290 Pifkó Bálint

Pifkó

Bálint
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 0.67
291 Perlaky Áron

Perlaky

Áron
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.67
292 Németh Csanád

Németh

Csanád
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.67
293 Pallag Márk

Pallag

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.67
294 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 0.67
295 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.67
296 Fodor Márton Barnabás

Fodor

Márton Barnabás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.67
297 Kránitz Kristóf

Kránitz

Kristóf
DKKA/A DKKA/A 11 0.64
298 Gál Marcell

Gál

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 13 0.62
299 Rácsik Kristóf Zsolt

Rácsik

Kristóf Zsolt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 7 0.57
300 Csizmadia Bence

Csizmadia

Bence
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.50
301 Hansági Kristóf Zalán

Hansági

Kristóf Zalán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 0.50
302 Arató Gergő

Arató

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.50
303 Fonyó Botond

Fonyó

Botond
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 4 0.50
304 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.50
305 Hadházy-Baráth Ádám

Hadházy-Baráth

Ádám
MAFC/A MAFC/A 2 0.50
306 Utasi Zsombor

Utasi

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.50
307 Tóth Vilmos Károly

Tóth

Vilmos Károly
MAFC/A MAFC/A 2 0.50
308 Békési László

Békési

László
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.50
309 Tóth Olivér Milán

Tóth

Olivér Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.50
310 Kispál Dániel

Kispál

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.50
311 Villányi Gergely

Villányi

Gergely
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.50
312 Simonics Levente Dávid

Simonics

Levente Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.50
313 Tóth Gergye Ádám

Tóth Gergye

Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 0.50
314 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.50
315 Jánni Ákos

Jánni

Ákos
DKKA/A DKKA/A 2 0.50
316 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 0.50
317 Geiszt Zsombor Jenő

Geiszt

Zsombor Jenő
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 0.50
318 Cserjés Bence Attila

Cserjés

Bence Attila
MAFC/A MAFC/A 2 0.50
319 Polster Péter

Polster

Péter
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.50
320 Szekeres Máté Tamás

Szekeres

Máté Tamás
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.50
321 Simonics Olivér Márk

Simonics

Olivér Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.50
322 Egédi Balázs

Egédi

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 0.50
323 Kárpáti Levente

Kárpáti

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 12 0.42
324 Földi Barnabás

Földi

Barnabás
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.40
325 Ungvári Zsombor

Ungvári

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 0.33
326 Molnár Gellért István

Molnár

Gellért István
MAFC/A MAFC/A 3 0.33
327 Barthalos András

Barthalos

András
DKKA/A DKKA/A 3 0.33
328 Szalai Dániel

Szalai

Dániel
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
329 Baliga Ákos

Baliga

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 0.33
330 Veliczky Csanád

Veliczky

Csanád
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.33
331 Bereczki Áron

Bereczki

Áron
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.33
332 Pásztor Dávid

Pásztor

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.33
333 Czipka Milán

Czipka

Milán
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 9 0.33
334 Czeglédi Bence

Czeglédi

Bence
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 0.33
335 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.33
336 Szilvágyi Gergő Imre

Szilvágyi

Gergő Imre
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
337 Turbucz Lajos

Turbucz

Lajos
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 0.33
338 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.33
339 Gaál Mátyás Bendegúz

Gaál

Mátyás Bendegúz
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
340 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
341 Flasár Botond

Flasár

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 0.33
342 Ács Dániel

Ács

Dániel
Győri KC Győri KC 3 0.33
343 Pala Sándor

Pala

Sándor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 0.27
344 Ferenczi Roland

Ferenczi

Roland
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 0.25
345 Baka Péter

Baka

Péter
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.25
346 Hosszú Richárd

Hosszú

Richárd
DKKA/A DKKA/A 4 0.25
347 Ábel Zsombor

Ábel

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 0.25
348 Radó Ádám

Radó

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 0.20
349 Lakatos Benkő

Lakatos

Benkő
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 7 0.14
350 Németh Áron

Németh

Áron
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 7 0.14
351 Gyurity Lázár

Gyurity

Lázár
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
352 Veszelszki Balázs

Veszelszki

Balázs
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
353 Györkös Erik

Györkös

Erik
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 3 0.00
354 Áron Zétény

Áron

Zétény
DKKA/A DKKA/A 3 0.00
355 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 0.00
356 Tóth Erik Sándor

Tóth

Erik Sándor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
357 Bérces Dániel

Bérces

Dániel
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.00
358 Korpás Máté

Korpás

Máté
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
359 Léh András Attila

Léh

András Attila
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
360 Kozári Márton

Kozári

Márton
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
361 Szemes Ádám István

Szemes

Ádám István
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
362 Kenedi Róbert

Kenedi

Róbert
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.00
363 Bereczki Ádám

Bereczki

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
364 Vámos Barnabás

Vámos

Barnabás
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.00
365 Radó János

Radó

János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
366 Slézia Máté

Slézia

Máté
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 0.00
367 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
DKKA/A DKKA/A 3 0.00
368 Kámán Dániel

Kámán

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 0.00
369 Docsa Bence

Docsa

Bence
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.00
370 Gasparics Olivér

Gasparics

Olivér
Kaposvári SI Kaposvári SI 3 0.00
371 Komlós Barnabás

Komlós

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
372 Makray Balázs

Makray

Balázs
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
373 Bálint Huba

Bálint

Huba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.00
374 Gyenge Bálint

Gyenge

Bálint
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
375 Barics Bálint

Barics

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 0.00
376 Pirint Gergő

Pirint

Gergő
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.00
377 Akaró Rafael

Akaró

Rafael
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 0.00
378 Billege Martin Levente

Billege

Martin Levente
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
379 Szlama Barnabás

Szlama

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
380 Tóth Dániel

Tóth

Dániel
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 0.00
381 Varga Szilárd

Varga

Szilárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
382 Mihály Tamás Bence

Mihály

Tamás Bence
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
383 Bazsika Denisz

Bazsika

Denisz
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
384 Schmera Gergely

Schmera

Gergely
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 0.00
385 Bán Tamás

Bán

Tamás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
386 Kulik Rajmund

Kulik

Rajmund
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 0.00
387 Milis Mátyás József

Milis

Mátyás József
Kaposvári SI Kaposvári SI 2 0.00
388 Hajdu Gergely

Hajdu

Gergely
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 4 0.00
389 Erdélyi Botond

Erdélyi

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
390 Balogh Marcell

Balogh

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.00
391 Czeba Máté

Czeba

Máté
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
392 Németh Bence

Németh

Bence
DKKA/A DKKA/A 3 0.00
393 Farkasdi Bence

Farkasdi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
394 Orbán Norton

Orbán

Norton
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
395 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
396 Kovács András

Kovács

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 0.00
397 Ocskó Balázs

Ocskó

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
398 Aranyi Bence Zalán

Aranyi

Bence Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.00
399 Tóth Vajk János

Tóth

Vajk János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
400 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
401 Fey Dávid

Fey

Dávid
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 0.00
402 Keller Dávid

Keller

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.00
403 Keszler Márk

Keszler

Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.00
404 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
405 Csirkés Péter

Csirkés

Péter
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
406 Kulcsár Kolos

Kulcsár

Kolos
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 0.00
407 Katona Gábor

Katona

Gábor
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
408 Szlama Botond

Szlama

Botond
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
409 Weidemann Ákos

Weidemann

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
410 Arnóczi Áron

Arnóczi

Áron
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 0.00
411 Pokker Erik Károly

Pokker

Erik Károly
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 0.00

Megyei szövetségek