Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
<
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Mikula Linett

Mikula

Linett
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 43.00
2 Kalincsák Anna Gréta

Kalincsák

Anna Gréta
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 42.25
3 Forsthoffer Lili

Forsthoffer

Lili
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 37.50
4 Katona Csenge Zoé

Katona

Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 36.25
5 Babay-Bognár Kinga

Babay-Bognár

Kinga
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 34.13
6 Bódis Botond

Bódis

Botond
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 33.25
7 Hencsik Adrienn

Hencsik

Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 30.63
8 Baráth Barna

Baráth

Barna
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 30.25
9 Muhvic Al Dominik

Muhvic Al

Dominik
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 30.25
10 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 29.29
11 Bartik Zalán

Bartik

Zalán
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 29.25
12 Pavlik Benjamin

Pavlik

Benjamin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 29.17
13 Gábor-Győri Zsombor

Gábor-Győri

Zsombor
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 28.67
14 Csősz Balázs

Csősz

Balázs
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 27.83
15 Bakó Bálint

Bakó

Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 27.63
16 Pálosi Laura

Pálosi

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 27.63
17 Pásk Richárd György

Pásk

Richárd György
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 27.00
18 Vajda Ferenc Buda

Vajda

Ferenc Buda
KASI/B KASI/B 8 26.63
19 Szalontai Máté

Szalontai

Máté
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 26.50
20 Rezsek Réka

Rezsek

Réka
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 26.50
21 Fodor Sándor

Fodor

Sándor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 26.38
22 Kendi Arlen Martin

Kendi

Arlen Martin
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 26.25
23 Giczi Dominik

Giczi

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 26.20
24 Asztalos Miklós

Asztalos

Miklós
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 25.88
25 Csermely Vilmos

Csermely

Vilmos
Monori SE Monori SE 8 25.38
26 Zakor Izabella

Zakor

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 25.13
27 Hegyi Ádám Dániel

Hegyi

Ádám Dániel
Tatai Törpék Tatai Törpék 5 24.80
28 Bokányi Dávid

Bokányi

Dávid
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 24.75
29 Somi Zsolt

Somi

Zsolt
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 24.50
30 Enyedi Lilla Eszter

Enyedi

Lilla Eszter
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 24.00
31 Bencsik Milán

Bencsik

Milán
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 23.75
32 Baczai Bende

Baczai

Bende
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 23.67
33 Domokos Botond

Domokos

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 23.50
34 Földényi Márkó

Földényi

Márkó
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 23.33
35 Németh Atilla Gergő

Németh

Atilla Gergő
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 23.25
36 Schmidl Napsugár

Schmidl

Napsugár
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 23.00
37 Orosi Nándor Bence

Orosi

Nándor Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 22.50
38 Kőröshegyi Boglárka

Kőröshegyi

Boglárka
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 22.50
39 Lakatos Olivér Milán

Lakatos

Olivér Milán
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 22.50
40 Lazarescu Alexandru

Lazarescu

Alexandru
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 22.33
41 Kecsmárik Olívia Anna

Kecsmárik

Olívia Anna
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 22.13
42 Baráth Titusz

Baráth

Titusz
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 21.88
43 Barnóczky Vince Gellért

Barnóczky

Vince Gellért
Monori SE Monori SE 8 21.75
44 Kolosai Dominik

Kolosai

Dominik
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 21.75
45 Szanyi Borbála

Szanyi

Borbála
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 21.75
46 Puskás Kadosa Kán

Puskás

Kadosa Kán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 21.75
47 Marokházi Levente

Marokházi

Levente
BLF KK/A BLF KK/A 6 21.67
48 Csoknyai Ágost

Csoknyai

Ágost
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 21.63
49 Karda Attila Patrik

Karda

Attila Patrik
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 21.57
50 Dross Máté

Dross

Máté
KASI/B KASI/B 6 21.50
51 Betancourt-Szepessy Marléne

Betancourt-Szepessy

Marléne
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 21.50
52 Ferstl Patrícia

Ferstl

Patrícia
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 21.50
53 Maksa Roland

Maksa

Roland
Pityke Fiú Pityke Fiú 5 21.40
54 Orosz Réka

Orosz

Réka
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 21.25
55 Kokas Hanna

Kokas

Hanna
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 21.00
56 Fábián Ákos

Fábián

Ákos
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 21.00
57 Sonkoly Fanni Rebeka

Sonkoly

Fanni Rebeka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 21.00
58 Erdei Balázs

Erdei

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 20.75
59 Bíró Botond

Bíró

Botond
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 20.71
60 Gonda Korina Hanna

Gonda

Korina Hanna
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 4 20.50
61 Kocsis Dorka

Kocsis

Dorka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 20.29
62 Kovács Viktória

Kovács

Viktória
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 20.25
63 Bittmann Zsombor

Bittmann

Zsombor
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 20.25
64 Hirth Bálint

Hirth

Bálint
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 20.14
65 Bánáti Lili

Bánáti

Lili
Bajai NKK Bajai NKK 8 20.13
66 Pásztor Gréta

Pásztor

Gréta
HSA Sasok HSA Sasok 8 20.00
67 Gayer Míra Dorka

Gayer

Míra Dorka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 20.00
68 Szilágyi Luca

Szilágyi

Luca
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 19.88
69 Németh Luca Kata

Németh

Luca Kata
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 19.75
70 Pap Gergő

Pap

Gergő
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 19.75
71 Oros Márton

Oros

Márton
KASI/A KASI/A 7 19.72
72 Király Martin

Király

Martin
RICSILLA RICSILLA 7 19.57
73 Kaiser Zoltán

Kaiser

Zoltán
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 19.50
74 Éles Mátyás

Éles

Mátyás
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 19.50
75 Seeberger Martin

Seeberger

Martin
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 19.43
76 Kocsárdi Réka

Kocsárdi

Réka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 19.33
77 Vágvölgyi Zsófia

Vágvölgyi

Zsófia
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 19.25
78 Kreka Balázs

Kreka

Balázs
KASI/A KASI/A 5 19.00
79 Bugovics Júlia

Bugovics

Júlia
DMTK/B DMTK/B 8 18.88
80 Halmai Zsombor

Halmai

Zsombor
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 18.88
81 Desbordes-Korcsev Brúnó

Desbordes-Korcsev

Brúnó
DMTK DMTK 8 18.88
82 Balogh Vivien

Balogh

Vivien
HSA Sasok HSA Sasok 6 18.83
83 Pratsler Amanda

Pratsler

Amanda
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 18.75
84 Körtvélyessy András Pál

Körtvélyessy

András Pál
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 18.67
85 Hudák Ábel

Hudák

Ábel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 18.67
86 Kassai Dávid

Kassai

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 18.63
87 Petrák Dávid

Petrák

Dávid
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 18.60
88 Trombitás Marcell

Trombitás

Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 18.50
89 Fodróczy Lilla

Fodróczy

Lilla
Viadukt SE Viadukt SE 8 18.50
90 Varjas Áron Krisztián

Varjas

Áron Krisztián
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 18.38
91 Ritecz Klaudia

Ritecz

Klaudia
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 18.29
92 Galambos Dániel Ákos

Galambos

Dániel Ákos
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 18.25
93 Gera Viktor

Gera

Viktor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 18.25
94 Danyi Balázs Barnabás

Danyi

Balázs Barnabás
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 5 18.20
95 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 18.00
96 Tóth Petra Adrienn

Tóth

Petra Adrienn
Radobasket Radobasket 8 17.88
97 Győrfi Ákos

Győrfi

Ákos
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 17.80
98 Imre Vivien

Imre

Vivien
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 17.75
99 Nyári Tamás Jusztin

Nyári

Tamás Jusztin
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 17.67
100 Fehérvári Alíz

Fehérvári

Alíz
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 17.63
101 Matkovits Alma Dóra

Matkovits

Alma Dóra
MTK Budapest MTK Budapest 8 17.63
102 Krucsay Aisa

Krucsay

Aisa
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 17.50
103 Csanki-Puss Léna

Csanki-Puss

Léna
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 17.50
104 Hőgye István Domokos

Hőgye

István Domokos
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 17.33
105 LAKATOS Botond

LAKATOS

Botond
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 17.25
106 Anek Balázs

Anek

Balázs
Kalózok Kalózok 4 17.25
107 Oross Anna

Oross

Anna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 17.25
108 Kokovai Karina

Kokovai

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 7 17.14
109 Hamar Barnabás

Hamar

Barnabás
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 17.13
110 Makán Kristóf Erik

Makán

Kristóf Erik
Beszterce KK Beszterce KK 8 17.13
111 Nezáczki Kata Szofi

Nezáczki

Kata Szofi
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 17.00
112 Ádám Hanna

Ádám

Hanna
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 3 16.67
113 Vojcsik Liliom

Vojcsik

Liliom
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 16.63
114 Rózsa Márton Csaba

Rózsa

Márton Csaba
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 16.50
115 Mohácsi Dominik

Mohácsi

Dominik
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 16.50
116 Halász Kende

Halász

Kende
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 16.43
117 Gerber Luca

Gerber

Luca
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 16.40
118 Horváth Dániel

Horváth

Dániel
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 16.25
119 Slett Réka

Slett

Réka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 16.17
120 Pokorny Péter

Pokorny

Péter
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 16.13
121 Baráth Bertalan Miklós

Baráth

Bertalan Miklós
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 16.00
122 Moezzi Arman

Moezzi

Arman
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 16.00
123 Glózer Benjamin Krisztián

Glózer

Benjamin Krisztián
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 16.00
124 Batuska József

Batuska

József
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 16.00
125 Somogyi Virág

Somogyi

Virág
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 15.88
126 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 15.83
127 Trepák Márk

Trepák

Márk
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 15.83
128 Ang Xue Ning

Ang

Xue Ning
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 15.75
129 Dékány Bojan Bendegúz

Dékány

Bojan Bendegúz
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 15.75
130 BALOG László

BALOG

László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 15.75
131 Rovnyai János

Rovnyai

János
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 15.75
132 Karcz-Lukács Kolos

Karcz-Lukács

Kolos
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 15.50
133 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 15.50
134 Tóth Botond

Tóth

Botond
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 15.50
135 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 15.33
136 Inalegwu Noel

Inalegwu

Noel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 15.29
137 Kolcsár Márton

Kolcsár

Márton
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 15.25
138 Krajcsovich Jázmin Anett

Krajcsovich

Jázmin Anett
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 15.25
139 Sándor Mirabella

Sándor

Mirabella
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 15.25
140 Orsós Loretta

Orsós

Loretta
Bajai NKK Bajai NKK 8 15.25
141 Nyári Döniz Csenge

Nyári

Döniz Csenge
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 15.25
142 Hegedűs Sándor

Hegedűs

Sándor
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 15.13
143 Domján András

Domján

András
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 6 15.00
144 Szabó Bence

Szabó

Bence
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 15.00
145 Király Péter

Király

Péter
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 15.00
146 Rigó Dorina

Rigó

Dorina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 15.00
147 Szlávik Flóra Rebeka

Szlávik

Flóra Rebeka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 15.00
148 Ábrahám Eszter

Ábrahám

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 14.88
149 Kiss Gergő

Kiss

Gergő
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 14.86
150 Szűcs Nándor

Szűcs

Nándor
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 14.75
151 Krajcsovics Dénes

Krajcsovics

Dénes
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 14.75
152 Kalmár Máté

Kalmár

Máté
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 14.75
153 Szvatek Milán

Szvatek

Milán
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 14.75
154 Vereb Tamás Mihály

Vereb

Tamás Mihály
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 14.75
155 Váradi Kristóf

Váradi

Kristóf
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 14.75
156 Körmendi Soma

Körmendi

Soma
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 7 14.72
157 Várbíró Lili

Várbíró

Lili
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 14.71
158 Varga Bendegúz

Varga

Bendegúz
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 14.67
159 Farkas Márk

Farkas

Márk
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 14.67
160 Kiss Fanni Noémi

Kiss

Fanni Noémi
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 14.63
161 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 14.63
162 Krakkó Péter

Krakkó

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 14.63
163 Hegedűs Alexandra

Hegedűs

Alexandra
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 14.60
164 Deák-Torák Janka

Deák-Torák

Janka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 14.50
165 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 14.50
166 Rácz Zsófia

Rácz

Zsófia
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 14.38
167 Németh Donát Gergő

Németh

Donát Gergő
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 14.38
168 Kisari Kitti

Kisari

Kitti
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 14.38
169 Tarjányi Áron

Tarjányi

Áron
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 14.38
170 Papp Loránd

Papp

Loránd
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 14.33
171 Botos Barnabás

Botos

Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 14.33
172 Vértes Bernát

Vértes

Bernát
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 14.25
173 Horváth Borsika Lara

Horváth

Borsika Lara
MTK Budapest MTK Budapest 8 14.25
174 Németh Regina Szonja

Németh

Regina Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 14.25
175 Magyar Előd Áron

Magyar

Előd Áron
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 14.17
176 Szigeti Soma

Szigeti

Soma
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 14.17
177 Váraljai Viola

Váraljai

Viola
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 14.13
178 Rácz Gergely

Rácz

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 14.13
179 Németh Ákos

Németh

Ákos
KASI/B KASI/B 8 14.13
180 Burony Bálint

Burony

Bálint
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 14.13
181 Fodor Zalán

Fodor

Zalán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 14.00
182 Rozmán Flórián

Rozmán

Flórián
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 14.00
183 Molnár Petra

Molnár

Petra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 14.00
184 Kocza Barnabás

Kocza

Barnabás
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 14.00
185 Csata Lőrinc

Csata

Lőrinc
Beszterce KK Beszterce KK 6 14.00
186 Josepovits Kinga

Josepovits

Kinga
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 14.00
187 Váczi Lóránt Tamás

Váczi

Lóránt Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 13.88
188 Herter Hanna

Herter

Hanna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 13.88
189 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 13.86
190 Bárány Szabolcs

Bárány

Szabolcs
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 13.75
191 Verasztó Vilmos

Verasztó

Vilmos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 13.63
192 Horváth Péter

Horváth

Péter
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 13.63
193 Pöltl Hanna

Pöltl

Hanna
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 13.57
194 Varga Boglárka

Varga

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 13.50
195 Izmendi Kolos

Izmendi

Kolos
VMG DSE VMG DSE 6 13.50
196 Mészáros Vivien Erzsébet

Mészáros

Vivien Erzsébet
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 13.50
197 Göcze Zsombor

Göcze

Zsombor
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 4 13.50
198 Gáspár Benedek

Gáspár

Benedek
KASI/B KASI/B 8 13.50
199 Nyerges Bulcsú

Nyerges

Bulcsú
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 13.43
200 Sáfár Krisztián László

Sáfár

Krisztián László
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 13.38
201 Farkas Hunor

Farkas

Hunor
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 13.38
202 Bányai Bence Iván

Bányai

Bence Iván
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 13.38
203 Reisz Nándor

Reisz

Nándor
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 13.33
204 Dobos Hunor

Dobos

Hunor
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 13.33
205 Márton Benedek

Márton

Benedek
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 13.29
206 Benes Edvárd Benedek

Benes

Edvárd Benedek
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 4 13.25
207 Fenó Roland

Fenó

Roland
BSC BSC 4 13.25
208 Pelle Péter

Pelle

Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 13.25
209 Marosi Míra Gabriella

Marosi

Míra Gabriella
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 13.25
210 Palcsó Boglárka

Palcsó

Boglárka
CEKK CEKK 6 13.17
211 Kövesi Luca

Kövesi

Luca
Csata Csillagok Csata Csillagok 6 13.17
212 Rácz Gábor

Rácz

Gábor
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 13.14
213 Baka Boldizsár

Baka

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 13.14
214 Szászfai Zsófia

Szászfai

Zsófia
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 13.13
215 Kéninger Botond

Kéninger

Botond
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 13.13
216 Eckensberger Sára Margit

Eckensberger

Sára Margit
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 13.13
217 Bodnár Aliz Éva

Bodnár

Aliz Éva
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 13.00
218 Szuhi Dávid

Szuhi

Dávid
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 13.00
219 Ferstl Alexandra Martina

Ferstl

Alexandra Martina
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 13.00
220 KOMJÁTI Alíz

KOMJÁTI

Alíz
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 4 13.00
221 Turbucz Barnabás Ádám

Turbucz

Barnabás Ádám
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 3 13.00
222 Mihály Péter

Mihály

Péter
CEKK CEKK 6 13.00
223 Bartha Koppány József

Bartha

Koppány József
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 13.00
224 Kaszás Dalma Patrícia

Kaszás

Dalma Patrícia
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 13.00
225 Tóth Sára Csilla

Tóth

Sára Csilla
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 13.00
226 Molnár Sára Judit

Molnár

Sára Judit
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 12.88
227 Gréts Zoé

Gréts

Zoé
DMTK/B DMTK/B 8 12.88
228 Bodnár Sára Csenge

Bodnár

Sára Csenge
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 12.88
229 Lakatos Szabolcs

Lakatos

Szabolcs
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 12.86
230 Maráczi Bence

Maráczi

Bence
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 6 12.83
231 Bretus Lola

Bretus

Lola
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 12.83
232 Töreky Gergő Gábor

Töreky

Gergő Gábor
KVSE U12 KVSE U12 5 12.80
233 Vukics Bulcsú

Vukics

Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 5 12.80
234 Rem Zsolt

Rem

Zsolt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 12.75
235 Forró Dorottya Abigél

Forró

Dorottya Abigél
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 12.63
236 Viola Máté András

Viola

Máté András
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 12.63
237 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 12.63
238 Berzy Petra Sára

Berzy

Petra Sára
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 12.63
239 Fodor Szabolcs

Fodor

Szabolcs
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 12.63
240 Tálosi Gréta

Tálosi

Gréta
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 12.60
241 Gellérfi Luca Anna

Gellérfi

Luca Anna
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 12.50
242 Sisa Kristóf

Sisa

Kristóf
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 12.50
243 Lédeczi Márton

Lédeczi

Márton
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 12.50
244 Takács Mirabel

Takács

Mirabel
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 12.38
245 Gajárszky-Tóth Zsombor

Gajárszky-Tóth

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 12.38
246 Kállay Benjámin

Kállay

Benjámin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 12.38
247 Zelles András

Zelles

András
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 12.33
248 Halasy Örs

Halasy

Örs
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 12.33
249 Parádi Gergő

Parádi

Gergő
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 12.33
250 Labancz Eszter

Labancz

Eszter
Török Sasok Török Sasok 6 12.33
251 Czigler Hanna

Czigler

Hanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 12.33
252 Ivánfai András

Ivánfai

András
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 12.33
253 Firle-Kiss Bora

Firle-Kiss

Bora
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 12.33
254 Herbály Benedek Péter

Herbály

Benedek Péter
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 12.25
255 Kecskeméti Bálint Bence

Kecskeméti

Bálint Bence
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 12.25
256 Csiky András

Csiky

András
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 12.25
257 Vanó András

Vanó

András
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 12.25
258 Sándor Csanád Emil

Sándor

Csanád Emil
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 12.17
259 Dargai András Hunor

Dargai

András Hunor
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 12.17
260 Csaplár-Nagy Lara

Csaplár-Nagy

Lara
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 12.13
261 Faragó Viktor Róbert

Faragó

Viktor Róbert
Szolnoki KA Szolnoki KA 6 12.00
262 Nyisztor Máté

Nyisztor

Máté
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 12.00
263 Blaskovits Anna Ibolya

Blaskovits

Anna Ibolya
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 12.00
264 Veöreös Domonkos

Veöreös

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 12.00
265 Limpek Lilla Julianna

Limpek

Lilla Julianna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 12.00
266 Áncsán Nóra

Áncsán

Nóra
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 12.00
267 Zöldi Péter András

Zöldi

Péter András
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 12.00
268 Feith Izabella

Feith

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 12.00
269 Rácz Péter

Rácz

Péter
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 12.00
270 Szabó Milán

Szabó

Milán
KASI/A KASI/A 7 12.00
271 Eszenyi Péter Fülöp

Eszenyi

Péter Fülöp
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 11.83
272 Szabó Balázs Gergely

Szabó

Balázs Gergely
Szentesi KK Szentesi KK 6 11.83
273 Bánhegyi Barnabás

Bánhegyi

Barnabás
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 11.80
274 Tóth Álmos György

Tóth

Álmos György
Kalózok Kalózok 4 11.75
275 Hódos Patrik

Hódos

Patrik
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 11.75
276 Harangus David

Harangus

David
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 11.75
277 Papp Gergely

Papp

Gergely
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 4 11.75
278 Hóbor Dániel

Hóbor

Dániel
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 11.75
279 Kiss Ruben

Kiss

Ruben
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 11.75
280 Pfundt Árpád

Pfundt

Árpád
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 11.75
281 Tóth Tarhos Előd

Tóth Tarhos

Előd
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 11.75
282 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 11.71
283 Mátrai Abigél Aletta

Mátrai

Abigél Aletta
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 11.71
284 Kévés Zoltán

Kévés

Zoltán
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 6 11.67
285 Karl Barnabás

Karl

Barnabás
BSC BSC 6 11.67
286 Paragi Zsombor

Paragi

Zsombor
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 11.67
287 Sági Regina Petra

Sági

Regina Petra
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 11.67
288 Forgács Benedek

Forgács

Benedek
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 11.67
289 Szlávik Bianka

Szlávik

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 11.63
290 Kujber Noémi

Kujber

Noémi
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 11.63
291 Deák Gréta Nóra

Deák

Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 11.63
292 László Dániel

László

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 11.63
293 Bernhardt Bálint

Bernhardt

Bálint
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 11.57
294 Nagy Boglárka

Nagy

Boglárka
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 11.50
295 Kocsis Dániel

Kocsis

Dániel
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 11.50
296 Kovács Anna

Kovács

Anna
Szentesi KK Szentesi KK 6 11.50
297 Harmath Olivér

Harmath

Olivér
Esztergom U12 Esztergom U12 6 11.50
298 Mile Máté

Mile

Máté
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 11.50
299 Kerti Anna

Kerti

Anna
Tatabányai KC Tatabányai KC 4 11.50
300 Széles Zsombor

Széles

Zsombor
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 11.43
301 Laczkó Jázmin

Laczkó

Jázmin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 11.43
302 Szofrán Attila István

Szofrán

Attila István
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 11.43
303 Szűcs Léna Eliss

Szűcs

Léna Eliss
HSA Pumák HSA Pumák 7 11.43
304 Hevér Áron Márk

Hevér

Áron Márk
KASI/B KASI/B 7 11.43
305 Németh Krisztián Zakariás

Németh Krisztián

Zakariás
SZPA-HSE SZPA-HSE 5 11.40
306 Halász Jonatán

Halász

Jonatán
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 11.38
307 Sarvajcz Dávid

Sarvajcz

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 11.38
308 Mihalik Kincső Ilona

Mihalik

Kincső Ilona
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 11.38
309 Havasi-Thuránszky Száva Mária

Havasi-Thuránszky

Száva Mária
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 11.33
310 Kohut Vanessza

Kohut

Vanessza
FTSI Leány FTSI Leány 6 11.33
311 Vámosi Joel Dániel

Vámosi

Joel Dániel
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 11.33
312 Tuboly Zalán

Tuboly

Zalán
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 11.29
313 Győriványi Botond

Győriványi

Botond
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 11.29
314 Oláh Ádám

Oláh

Ádám
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 11.25
315 Körtvélyessy Péter

Körtvélyessy

Péter
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 11.25
316 Szőke Hanna

Szőke

Hanna
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 4 11.25
317 Léhmann Kinga

Léhmann

Kinga
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 11.25
318 Kovács Áron

Kovács

Áron
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 11.25
319 Orbán Zsófia Mária

Orbán

Zsófia Mária
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 11.25
320 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 5 11.20
321 Magyar Benjamin

Magyar

Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 11.17
322 Kiss Réka Rebeka

Kiss

Réka Rebeka
DMTK/B DMTK/B 6 11.17
323 Szabó Damján

Szabó

Damján
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 11.14
324 Fárbás Emma

Fárbás

Emma
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 11.13
325 Balogh Hunor

Balogh

Hunor
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 11.13
326 Csipak Gergő

Csipak

Gergő
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 11.00
327 Kovac Fanni

Kovac

Fanni
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 11.00
328 Héjja Olivér Máté

Héjja

Olivér Máté
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 11.00
329 Hajdu Soma

Hajdu

Soma
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 11.00
330 Mihályi Zsombor

Mihályi

Zsombor
Esztergom U12 Esztergom U12 6 11.00
331 Nyitrai Dávid

Nyitrai

Dávid
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 11.00
332 Orbán Olivér

Orbán

Olivér
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 4 11.00
333 Csoma Viktor

Csoma

Viktor
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 11.00
334 Elliot Isaiah Daniel

Elliot

Isaiah Daniel
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 11.00
335 Farkas Kristóf

Farkas

Kristóf
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 11.00
336 Csizmadia Botond

Csizmadia

Botond
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 11.00
337 FARKAS BALÁZS

FARKAS

BALÁZS
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 11.00
338 Benyovszki Móric

Benyovszki

Móric
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 10.86
339 Harsányi Levente

Harsányi

Levente
KASI/B KASI/B 6 10.83
340 Mészáros Gergő

Mészáros

Gergő
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 10.83
341 Kis Bendegúz

Kis

Bendegúz
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 6 10.83
342 Deák Olivér

Deák

Olivér
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 10.80
343 Bodnár Adél

Bodnár

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 5 10.80
344 Omran Loujin

Omran

Loujin
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 10.75
345 Keszte Ádám

Keszte

Ádám
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 10.75
346 Boga Levente László

Boga

Levente László
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 10.75
347 Szöllősi Botond

Szöllősi

Botond
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 10.75
348 Polyák Emili Zoé

Polyák

Emili Zoé
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 7 10.71
349 Áder Noel

Áder

Noel
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 10.71
350 Gulyás Ármin

Gulyás

Ármin
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 10.67
351 Béki Johanna

Béki

Johanna
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 10.63
352 Monos Tímea Gabriella

Monos

Tímea Gabriella
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 10.63
353 Czermann Zétény

Czermann

Zétény
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 10.63
354 Dénes Csanád

Dénes

Csanád
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 10.57
355 Mészáros Zsombor

Mészáros

Zsombor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 10.57
356 Kézér Kevin

Kézér

Kevin
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 10.50
357 Bényi Luca

Bényi

Luca
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 10.50
358 Cseszlai Panka Rita

Cseszlai

Panka Rita
KVSE U12 KVSE U12 4 10.50
359 Csukás Dalma

Csukás

Dalma
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 10.50
360 Kapi Márton László

Kapi

Márton László
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 10.50
361 Gyapay Gellért

Gyapay

Gellért
Radobasket Radobasket 4 10.50
362 Papp Bálint Géza

Papp

Bálint Géza
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 10.43
363 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 10.40
364 Nagy Szonja

Nagy

Szonja
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 5 10.40
365 Bota Napsugár

Bota

Napsugár
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 10.40
366 Bereczkey Kornél

Bereczkey

Kornél
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 10.38
367 Gajdos Kevin

Gajdos

Kevin
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 10.38
368 Gálos Hanna Andrea

Gálos

Hanna Andrea
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 10.38
369 Farnady Ádám

Farnady

Ádám
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 10.33
370 Kapinya Péter

Kapinya

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 10.33
371 Barna Bence

Barna

Bence
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 3 10.33
372 Horváth Zétény

Horváth

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 3 10.33
373 Nagy Katalin Sára

Nagy

Katalin Sára
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 10.25
374 Bogyó Natália

Bogyó

Natália
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 10.25
375 Sötéth Ádám

Sötéth

Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 10.25
376 Kása Levente

Kása

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 10.25
377 Ruszkó Zoé

Ruszkó

Zoé
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 4 10.25
378 Gergály Dávid

Gergály

Dávid
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 10.25
379 Vajda Abigél

Vajda

Abigél
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 10.25
380 Ludmann Dániel László

Ludmann

Dániel László
VMG DSE VMG DSE 6 10.17
381 Mácsár Balázs

Mácsár

Balázs
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 10.17
382 Pongrácz Petra

Pongrácz

Petra
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 10.17
383 Badari Zétény

Badari

Zétény
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 10.17
384 Dolgos Blanka

Dolgos

Blanka
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 10.17
385 Bohács Bence Patrik

Bohács

Bence Patrik
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 7 10.14
386 Ónodi Zsombor

Ónodi

Zsombor
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 10.14
387 Ács Hajna Zsuzsanna

Ács

Hajna Zsuzsanna
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 10.13
388 Gáspár Vince

Gáspár

Vince
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 10.13
389 Lép Izabella

Lép

Izabella
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 10.13
390 Szöllősi Viktória Anna

Szöllősi

Viktória Anna
HSA Sasok HSA Sasok 8 10.13
391 Deme Dániel

Deme

Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 10.13
392 Dénes Loránd

Dénes

Loránd
KASI/C KASI/C 8 10.13
393 Jáger Zsófia Éva

Jáger

Zsófia Éva
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 10.13
394 Kátai Bence

Kátai

Bence
Siófoki KS Siófoki KS 7 10.00
395 Fornvald Thomas

Fornvald

Thomas
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 10.00
396 Gusztafik Kiara

Gusztafik

Kiara
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 10.00
397 Kenyó Regina

Kenyó

Regina
CEKK CEKK 6 10.00
398 Pomázi Lola

Pomázi

Lola
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 10.00
399 Masnecz Hanna

Masnecz

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 10.00
400 Som Alexandra Melissza

Som

Alexandra Melissza
CEKK CEKK 6 10.00
401 Kecskeméti Richárd

Kecskeméti

Richárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 10.00
402 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
Hévíz SK Hévíz SK 7 10.00
403 Kovács Noémi

Kovács

Noémi
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 5 10.00
404 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
BLF KK/B BLF KK/B 3 10.00
405 Vári László

Vári

László
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 10.00
406 Krizsán Kata

Krizsán

Kata
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 10.00
407 Kackstetter Léna

Kackstetter

Léna
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 10.00
408 Domján Krisztián

Domján

Krisztián
KASI/A KASI/A 8 9.88
409 Albert Dániel Benjámin

Albert

Dániel Benjámin
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 9.88
410 Borbély Dávid Balázs

Borbély

Dávid Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 7 9.86
411 Abonyi Ákos Krisztián

Abonyi

Ákos Krisztián
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 9.86
412 Szerbacsics Soma

Szerbacsics

Soma
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 9.86
413 Szabó Roland

Szabó

Roland
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 7 9.86
414 Vrhovina András Barnabás

Vrhovina

András Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 9.83
415 Tóth Attila

Tóth

Attila
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 9.83
416 Bogár Fanni Regina

Bogár

Fanni Regina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 9.83
417 Balogh Barna

Balogh

Barna
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 9.83
418 Máriás Zalán

Máriás

Zalán
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 9.75
419 Móricz Tamás

Móricz

Tamás
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 9.75
420 Zöldi Zétény István

Zöldi

Zétény István
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 9.75
421 Bereczki Eszter

Bereczki

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 9.72
422 Tóth Csanád Tibor

Tóth

Csanád Tibor
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 9.67
423 Balázs Norbert

Balázs

Norbert
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 9.67
424 Almási Valter Félix

Almási

Valter Félix
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 9.63
425 Holló Ádám

Holló

Ádám
Beszterce KK Beszterce KK 8 9.63
426 Barna Zalán

Barna

Zalán
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 9.63
427 Petercsák Kornélia

Petercsák

Kornélia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 9.63
428 Agg Márton

Agg

Márton
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 9.63
429 Maszlag Tamás

Maszlag

Tamás
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 9.60
430 László Adél

László

Adél
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 9.57
431 Szabó Noémi

Szabó

Noémi
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 9.57
432 Gombkötő Ádám

Gombkötő

Ádám
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 9.50
433 Ocsenás Móna Petra

Ocsenás

Móna Petra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 9.50
434 Sághy Tamás

Sághy

Tamás
KASI/B KASI/B 8 9.50
435 Balázs Gergő

Balázs

Gergő
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 9.50
436 Németh Kornél

Németh

Kornél
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 9.50
437 Fercsák Ádám

Fercsák

Ádám
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 9.50
438 Szabó Máté

Szabó

Máté
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 9.50
439 Szojka Milán

Szojka

Milán
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 9.50
440 Boldvai Norina

Boldvai

Norina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 9.50
441 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
KVSE U12 KVSE U12 5 9.40
442 Dalocsa Vince

Dalocsa

Vince
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 9.40
443 Lakatos Erik

Lakatos

Erik
KVSE U12 KVSE U12 5 9.40
444 Molnár Zorka

Molnár

Zorka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 9.40
445 Szokodi Roland

Szokodi

Roland
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 9.38
446 Szombati Kristóf

Szombati

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 9.38
447 Vida Balázs

Vida

Balázs
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 9.38
448 Müller Vivien

Müller

Vivien
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 9.33
449 Sidlovits Balázs

Sidlovits

Balázs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 9.33
450 Tóth Janka

Tóth

Janka
Török Sasok Török Sasok 6 9.33
451 Hibján Ádám

Hibján

Ádám
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 9.33
452 Balázsi Fruzsina

Balázsi

Fruzsina
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 9.29
453 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 9.29
454 Kis Boglárka

Kis

Boglárka
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 9.25
455 Balog Gréta

Balog

Gréta
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 9.25
456 Lantos Luca Liza

Lantos

Luca Liza
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 9.25
457 Kisapáti Sára Anna

Kisapáti

Sára Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 9.25
458 Müller Milán Dániel

Müller

Milán Dániel
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 9.25
459 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 9.25
460 Szabó Máté

Szabó

Máté
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 9.25
461 Gérczei Bence

Gérczei

Bence
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 9.25
462 Kincses Botond Gergő

Kincses

Botond Gergő
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 9.25
463 Nagy Barnabás

Nagy

Barnabás
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 9.25
464 Raffai Benedek Balázs

Raffai

Benedek Balázs
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 9.20
465 Kohut Jázmin

Kohut

Jázmin
FTSI Leány FTSI Leány 6 9.17
466 Vorsléger Zoltán Márton

Vorsléger

Zoltán Márton
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 9.17
467 Kalota Levente Norbert

Kalota

Levente Norbert
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 9.17
468 László Rómeó

László

Rómeó
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 9.17
469 Kriston Regő Márton

Kriston

Regő Márton
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 9.17
470 Stang Károly József

Stang

Károly József
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 9.17
471 Németh Enikő

Németh

Enikő
Csata Garfield Csata Garfield 6 9.17
472 Baráth Borbála

Baráth

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 9.17
473 Jelinek Csongor

Jelinek

Csongor
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 9.14
474 Marte-Rivera Juanita

Marte-Rivera

Juanita
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 9.14
475 Buchholz Huba

Buchholz

Huba
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 9.13
476 Jánosi Flóra Csillag

Jánosi

Flóra Csillag
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 9.13
477 Márton Áron István

Márton

Áron István
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 9.13
478 Dénes Nóra

Dénes

Nóra
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 9.13
479 Lovasi Andor Attila

Lovasi

Andor Attila
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 9.00
480 Bálint Valér

Bálint

Valér
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 9.00
481 Dunai Zoárd

Dunai

Zoárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 9.00
482 Buday Botond

Buday

Botond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 9.00
483 Tóth Levente István

Tóth

Levente István
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 9.00
484 Herke Dániel Milán

Herke

Dániel Milán
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 9.00
485 Jegesi Milán

Jegesi

Milán
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 9.00
486 Tatai Fanni

Tatai

Fanni
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 9.00
487 Nyulász Viktória

Nyulász

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 7 9.00
488 Fenyvesi Krisztián

Fenyvesi

Krisztián
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 9.00
489 Lovrencich Bence

Lovrencich

Bence
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 9.00
490 Szabó Dávid

Szabó

Dávid
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 9.00
491 Kaszap Zsombor

Kaszap

Zsombor
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 9.00
492 Kiss Olivér Bence

Kiss

Olivér Bence
Kalózok Kalózok 4 9.00
493 Bibok Zsombor

Bibok

Zsombor
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 9.00
494 Bendli Tamara Annamária

Bendli

Tamara Annamária
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 9.00
495 Aranyosi Nimród

Aranyosi

Nimród
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 8.88
496 Lassányi Dávid Tamás

Lassányi

Dávid Tamás
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 8.88
497 Szabó Bence

Szabó

Bence
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 8.88
498 Nagy Laura Lili

Nagy

Laura Lili
Viadukt SE Viadukt SE 8 8.88
499 Somogyi Zsolt

Somogyi

Zsolt
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 8.88
500 Karsai Dávid

Karsai

Dávid
KASI/B KASI/B 6 8.83
501 Jakab Sándor

Jakab

Sándor
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 8.83
502 Török András

Török

András
Fűzfői AK Fűzfői AK 6 8.83
503 Dinnyés Attila

Dinnyés

Attila
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 8.83
504 Szíj-Krisánszky Zoé Izabell

Szíj-Krisánszky

Zoé Izabell
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 8.75
505 Karancsi Zsanett

Karancsi

Zsanett
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 4 8.75
506 Bórus Zala

Bórus

Zala
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 8.75
507 Vida Tibor

Vida

Tibor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 8.75
508 VÁRADI PÉTER

VÁRADI

PÉTER
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 8.72
509 Dargai Dorka Eszter

Dargai

Dorka Eszter
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 8.67
510 Biczó Bence

Biczó

Bence
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 8.67
511 Vida Marcell Attila

Vida

Marcell Attila
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 8.67
512 Horváth Ramóna

Horváth

Ramóna
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 8.67
513 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 8.63
514 Csomor Péter

Csomor

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 8.63
515 Balogh Gergő

Balogh

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 8.63
516 Szecső Roland

Szecső

Roland
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 8.63
517 Molnár Kende

Molnár

Kende
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 8.63
518 Kolozsvári Ákos

Kolozsvári

Ákos
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 8.63
519 Kis Roland

Kis

Roland
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 8.60
520 Bera Károly

Bera

Károly
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 8.60
521 Horváth Petra Leila

Horváth

Petra Leila
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 8.57
522 Németh Léna

Németh

Léna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 8.57
523 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 8.50
524 Csanyik Balázs

Csanyik

Balázs
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 8.50
525 Benedek Attila Amadé

Benedek

Attila Amadé
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 8.50
526 Tamási Blanka Zita

Tamási

Blanka Zita
Radobasket Radobasket 4 8.50
527 Melkovics Vince Ákos

Melkovics

Vince Ákos
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 8.50
528 Boncz Benjamin

Boncz

Benjamin
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 8.50
529 Biczó Panna

Biczó

Panna
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 8.50
530 Morsics Máté

Morsics

Máté
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 8.50
531 Szerencsés Szandra

Szerencsés

Szandra
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 6 8.50
532 Fekete Dominik

Fekete

Dominik
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 8.50
533 Bodor Bence

Bodor

Bence
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 8.50
534 Kvál Klaudia

Kvál

Klaudia
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 8.50
535 Szokolik Gergely

Szokolik

Gergely
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 8.50
536 Tolnai Barnabás Péter

Tolnai

Barnabás Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 8.43
537 Szük Huba Barnabás

Szük

Huba Barnabás
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 8.43
538 Dévai Blanka

Dévai

Blanka
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 7 8.43
539 Balázs Domonkos

Balázs

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 8.40
540 Tóth Dávid Benedek

Tóth

Dávid Benedek
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 8.38
541 Hegedűs Mátyás Lajos

Hegedűs

Mátyás Lajos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 8.38
542 Tenke Márton

Tenke

Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 8.38
543 Hallgató Gellért

Hallgató

Gellért
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 8.38
544 Vida Dorottya

Vida

Dorottya
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 8.38
545 Nagy Zétény

Nagy

Zétény
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 8.38
546 Simon Hanna

Simon

Hanna
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 8.38
547 Domján Ervin

Domján

Ervin
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 8.38
548 Szász Mátyás

Szász

Mátyás
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 8.33
549 Szalai Szonja

Szalai

Szonja
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 8.33
550 Sári Bence

Sári

Bence
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 8.33
551 Szigeti Zalán

Szigeti

Zalán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 8.33
552 Korompay Hunor Levente

Korompay

Hunor Levente
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 8.33
553 Máté Roland

Máté

Roland
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 8.33
554 Bancsó Balázs

Bancsó

Balázs
Viadukt SE Viadukt SE 6 8.33
555 Fekete Alex Richárd

Fekete

Alex Richárd
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 8.33
556 Szabadi Lea

Szabadi

Lea
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 3 8.33
557 Benedek Zsolt

Benedek

Zsolt
Dife KK Dife KK 3 8.33
558 Fritz Márton

Fritz

Márton
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 8.29
559 Kurucsai Dávid

Kurucsai

Dávid
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 8.29
560 Torma Angelika Krisztina

Torma

Angelika Krisztina
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 8.25
561 Pirisi Eszter

Pirisi

Eszter
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 8.25
562 Horváth Viktória

Horváth

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 8.25
563 Dorner Péter Sándor

Dorner

Péter Sándor
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 8.25
564 Sverteczki Sára

Sverteczki

Sára
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 8.25
565 Sipos József

Sipos

József
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 8.25
566 Petrics Natália

Petrics

Natália
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 8.25
567 Bódi Tamás

Bódi

Tamás
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 8.25
568 Sterbenz Anna

Sterbenz

Anna
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 8.25
569 Bek Péter Ernő

Bek

Péter Ernő
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 8.25
570 Barabás Kiara

Barabás

Kiara
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 8.25
571 Osztotics Viktória

Osztotics

Viktória
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 8.25
572 Papp Márton

Papp

Márton
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 8.25
573 Kiss Alex Erik

Kiss

Alex Erik
Monori SE Monori SE 8 8.25
574 Kreisz Botond

Kreisz

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 8.20
575 Marosi Mirjana

Marosi

Mirjana
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 8.17
576 Porkoláb Emma

Porkoláb

Emma
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 8.17
577 Bojté Viola

Bojté

Viola
VMG DSE VMG DSE 6 8.17
578 Bucskó Veronika

Bucskó

Veronika
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 8.14
579 Szemenyei Abigél

Szemenyei

Abigél
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 8.14
580 Kőhegyi Sarolta Linda

Kőhegyi

Sarolta Linda
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 8.14
581 Kollár Lilla

Kollár

Lilla
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 8.13
582 Pozsonyi Nimród

Pozsonyi

Nimród
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 8.00
583 Szilágyi Bálint Péter

Szilágyi

Bálint Péter
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 8.00
584 Sopuch Milán

Sopuch

Milán
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 8.00
585 Visnics Luca

Visnics

Luca
Esztergom U12 Esztergom U12 6 8.00
586 Bogdán Fanni

Bogdán

Fanni
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 8.00
587 Ambrus Renáta

Ambrus

Renáta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 8.00
588 Jakucs-Herczeg Janka Bolda

Jakucs-Herczeg

Janka Bolda
Viadukt SE Viadukt SE 7 8.00
589 Fülöp Áron

Fülöp

Áron
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 8.00
590 Simon Szabolcs

Simon

Szabolcs
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 8.00
591 Szojka Lilla

Szojka

Lilla
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 8.00
592 Stáhl Zsófia

Stáhl

Zsófia
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 4 8.00
593 Kovács Roland

Kovács

Roland
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 8.00
594 Májer Levente

Májer

Levente
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 8.00
595 Pataki Boldizsár

Pataki

Boldizsár
VMG DSE VMG DSE 5 8.00
596 Mokcsay Dóra

Mokcsay

Dóra
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 8.00
597 Bánóczky Bence

Bánóczky

Bence
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 8.00
598 Kőszeghy Zorka

Kőszeghy

Zorka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 8.00
599 Kellermann Simon

Kellermann

Simon
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 8.00
600 Ekler Attila

Ekler

Attila
Hévíz SK Hévíz SK 7 8.00
601 Ryssa Viktória

Ryssa

Viktória
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 4 8.00
602 Kiss Villő Réka

Kiss

Villő Réka
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 8.00
603 Szűcs Viktória

Szűcs

Viktória
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 8.00
604 Molnár Lilien

Molnár

Lilien
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 8.00
605 Pellek Ágoston

Pellek

Ágoston
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 8.00
606 Elekes Csongor

Elekes

Csongor
Kalózok Kalózok 6 8.00
607 Neumann András

Neumann

András
PILIS Basket PILIS Basket 8 8.00
608 Stefkó Dominik Marcell

Stefkó

Dominik Marcell
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 7.88
609 Fábián Bálint

Fábián

Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 7.88
610 Zsigó Viktor

Zsigó

Viktor
Monori SE Monori SE 8 7.88
611 Méhész Botond

Méhész

Botond
PILIS Basket PILIS Basket 8 7.88
612 Ovádi Domonkos Tamás

Ovádi

Domonkos Tamás
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 7.88
613 Szalai Dominik Dániel

Szalai

Dominik Dániel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 7.88
614 Barna Márk

Barna

Márk
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 7.88
615 Németh Áron

Németh

Áron
KASI/B KASI/B 8 7.88
616 Hubai Luca

Hubai

Luca
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 7.88
617 Molnár Áron

Molnár

Áron
JKC JKC 7 7.86
618 Ábrahám Réka Judit

Ábrahám

Réka Judit
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 7 7.86
619 Kovács Réka Éva

Kovács

Réka Éva
FTSI Leány FTSI Leány 6 7.83
620 Szemes István

Szemes

István
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 7.83
621 Ács-Sánta Kata

Ács-Sánta

Kata
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 7.83
622 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Beszterce KK Beszterce KK 6 7.83
623 Kovács Máté

Kovács

Máté
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 7.83
624 Kalmár Zalán

Kalmár

Zalán
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 6 7.83
625 Turcsányi Nándor

Turcsányi

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 7.83
626 Tamás-Arany Krisztián

Tamás-Arany

Krisztián
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 5 7.80
627 Kovács Barnabás

Kovács

Barnabás
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 7.80
628 Szabó Trisztán

Szabó

Trisztán
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 5 7.80
629 Rinkó Barnabás

Rinkó

Barnabás
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 7.75
630 Kurucz Lilla

Kurucz

Lilla
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 7.75
631 Sas Gábor

Sas

Gábor
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 7.75
632 Pető Lóránt

Pető

Lóránt
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 7.75
633 Székely Gergő

Székely

Gergő
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 7.75
634 Horváth Bence

Horváth

Bence
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 7.75
635 Viola Márk

Viola

Márk
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 7.75
636 Elek Domonkos Bulcsú

Elek

Domonkos Bulcsú
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 7.75
637 Somogyi Lilianna

Somogyi

Lilianna
Viadukt SE Viadukt SE 4 7.75
638 Rónyai Barnabás

Rónyai

Barnabás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 7.75
639 Grochulski Hanna Rosa

Grochulski

Hanna Rosa
HSA Sasok HSA Sasok 8 7.75
640 Pirint Gábor

Pirint

Gábor
SZKHSE SZKHSE 4 7.75
641 Mihálkovics Botond

Mihálkovics

Botond
TFSE TFSE 8 7.75
642 Szijjártó Balázs

Szijjártó

Balázs
VMG DSE VMG DSE 4 7.75
643 Röszler Áron

Röszler

Áron
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 7.75
644 Varga Csanád

Varga

Csanád
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 7.75
645 Veres Máté

Veres

Máté
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 7.75
646 Gugolya Nóra

Gugolya

Nóra
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 7.75
647 Szabó Orsolya

Szabó

Orsolya
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 7.75
648 Keszler Máté

Keszler

Máté
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 7.71
649 Ózdi Bianka

Ózdi

Bianka
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 7.67
650 Obreczán Marcell

Obreczán

Marcell
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 7.67
651 Mágori Balázs

Mágori

Balázs
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 7.63
652 Szabó Ákos

Szabó

Ákos
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 7.63
653 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 7.63
654 Pölös Máté

Pölös

Máté
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 7.60
655 Horváth Tamás

Horváth

Tamás
MAFC MAFC 6 7.50
656 Kis Bernadett

Kis

Bernadett
HSA Pumák HSA Pumák 4 7.50
657 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 7.50
658 Králik Aladár Gergely

Králik

Aladár Gergely
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 7.50
659 Münnich Gergő

Münnich

Gergő
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 7.50
660 Juhász Lotti

Juhász

Lotti
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 7.50
661 Kovács Hanna

Kovács

Hanna
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 7.50
662 Botlik Csongor

Botlik

Csongor
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 7.50
663 Galovicz Gergő

Galovicz

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 7.50
664 Hajdu-Adamik Csege

Hajdu-Adamik

Csege
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 7.50
665 Kövecses Viktória

Kövecses

Viktória
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 7.50
666 Bertalan Máté

Bertalan

Máté
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 7.50
667 Németh Léna

Németh

Léna
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 7.50
668 Gadácsi Péter

Gadácsi

Péter
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 7.50
669 Szécsi Emma Lili

Szécsi

Emma Lili
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 7.50
670 Pothorszki Bence

Pothorszki

Bence
Esztergom U12 Esztergom U12 6 7.50
671 Zágoni Zsombor Dénes

Zágoni

Zsombor Dénes
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 7.50
672 Schmid Sophia

Schmid

Sophia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 7.50
673 Bayomi Zsombor

Bayomi

Zsombor
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 7.50
674 Martinkovics Enikő Boglárka

Martinkovics

Enikő Boglárka
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 7.43
675 Fátyol András

Fátyol

András
Hévíz SK Hévíz SK 7 7.43
676 Fajszi Horka

Fajszi

Horka
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 7.43
677 Rézműves Zoltán

Rézműves

Zoltán
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 7.38
678 Rostás Sára

Rostás

Sára
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 7.38
679 Boronyai Dániel

Boronyai

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 7.38
680 Lakatos Ramóna

Lakatos

Ramóna
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 7.33
681 Petrák Dorka

Petrák

Dorka
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 7.33
682 Veszprémi Ábel

Veszprémi

Ábel
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 7.33
683 Jenei Virág

Jenei

Virág
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 7.33
684 Spendel Adél

Spendel

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 7.33
685 Bakai Barnabás

Bakai

Barnabás
KASI/A KASI/A 6 7.33
686 Fekete-Nagy Kitti

Fekete-Nagy

Kitti
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 7.33
687 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 7.33
688 Bodor Vivien

Bodor

Vivien
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 7.29
689 Ikládi Anna

Ikládi

Anna
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 4 7.25
690 Takács Marcell Csanád

Takács

Marcell Csanád
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 7.25
691 Szabó Sára

Szabó

Sára
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 7.25
692 György Marcel

György

Marcel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 7.25
693 Hegedüs Botond

Hegedüs

Botond
KASI/B KASI/B 8 7.25
694 Benczédy Kolos

Benczédy

Kolos
DMTK DMTK 8 7.25
695 Horváth Ádám Milán

Horváth

Ádám Milán
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 7.25
696 Török Richárd Csaba

Török

Richárd Csaba
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 7.25
697 Gyuricza Márk

Gyuricza

Márk
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 7.25
698 Bernáth Etele

Bernáth

Etele
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 7.20
699 Lajkó Eszter

Lajkó

Eszter
FTSI Leány FTSI Leány 6 7.17
700 Csóli Marcell

Csóli

Marcell
Radobasket/B Radobasket/B 6 7.17
701 Muszka Zita

Muszka

Zita
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 6 7.17
702 Loderer Petra

Loderer

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 7.17
703 Zoltán Levente

Zoltán

Levente
RICSILLA RICSILLA 6 7.17
704 Fábián Domonkos

Fábián

Domonkos
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 7.17
705 Varga Levente László

Varga

Levente László
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 7.17
706 Szentirmay Gergő András

Szentirmay

Gergő András
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 7.17
707 Koller Kolos

Koller

Kolos
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 7.17
708 Páll Csaba Levente

Páll

Csaba Levente
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 7.17
709 Babai Zora Janka

Babai

Zora Janka
Viadukt SE Viadukt SE 6 7.17
710 Vitályos Etele

Vitályos

Etele
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 7.13
711 Besztercei Ákos

Besztercei

Ákos
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 7.13
712 Vanyák Balázs

Vanyák

Balázs
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 7.13
713 Mészáros Ádám Botond

Mészáros

Ádám Botond
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 7.13
714 Elek Félix

Elek

Félix
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 7.13
715 Milis Lilla Izabella

Milis

Lilla Izabella
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 7.13
716 Farkas Márkó

Farkas

Márkó
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 7.13
717 Selmeczi Zsombor Ambrus

Selmeczi

Zsombor Ambrus
PILIS Basket PILIS Basket 6 7.00
718 Hoffmann Gábor

Hoffmann

Gábor
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 7.00
719 Heberling Dániel

Heberling

Dániel
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 7.00
720 Nyitrai Milán Csaba

Nyitrai

Milán Csaba
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 6 7.00
721 Szekeres Zalán

Szekeres

Zalán
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 7.00
722 Móricz Nándor László

Móricz

Nándor László
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 7.00
723 Fábián Gergő

Fábián

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 7.00
724 Laczka Barnabás

Laczka

Barnabás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 7.00
725 Nagy-Bandel Roland

Nagy-Bandel

Roland
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 7.00
726 Árvay Száva

Árvay

Száva
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 7.00
727 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 5 7.00
728 Balogh Enikő

Balogh

Enikő
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 7.00
729 Sike Krisztián

Sike

Krisztián
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 7.00
730 Németh Zselyke

Németh

Zselyke
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 7.00
731 Dániel Benjámin

Dániel

Benjámin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 7.00
732 Szalánczi Júlia

Szalánczi

Júlia
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 6 7.00
733 Ódor Bence

Ódor

Bence
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 7.00
734 Dániel Balázs

Dániel

Balázs
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 7.00
735 Papp Nándor

Papp

Nándor
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 7.00
736 Kövér Vivien

Kövér

Vivien
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 7.00
737 Filep-Kallós Mátyás

Filep-Kallós

Mátyás
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 7.00
738 Nagy Richárd

Nagy

Richárd
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 7.00
739 Méhes Máté Dániel

Méhes

Máté Dániel
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 7.00
740 Horváth Natália

Horváth

Natália
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 6.88
741 Szűcs Orsolya

Szűcs

Orsolya
Török Sasok Török Sasok 8 6.88
742 Nagy Emil Nándor

Nagy

Emil Nándor
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 6.88
743 Ács Regina

Ács

Regina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 6.86
744 Tőke Máté

Tőke

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 6.83
745 Janzsó Olivér

Janzsó

Olivér
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 6.83
746 Novreczky Csenge

Novreczky

Csenge
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 6.83
747 Szálkai Gordon

Szálkai

Gordon
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 6.83
748 Horváth Anna

Horváth

Anna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 5 6.80
749 Kövecs Hanna

Kövecs

Hanna
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 6.80
750 Horváth Mercédesz

Horváth

Mercédesz
Ajka Ajka 4 6.75
751 Bidló Boglárka Boróka

Bidló

Boglárka Boróka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 6.75
752 Takács Levente

Takács

Levente
Beszterce KK Beszterce KK 8 6.75
753 Lengyel Dorina

Lengyel

Dorina
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 6.75
754 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 6.75
755 Kis Botond

Kis

Botond
BSC BSC 4 6.75
756 Bősz Olivér

Bősz

Olivér
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 6.75
757 Décsei Lőrinc Tamás

Décsei

Lőrinc Tamás
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 6.75
758 Varga Morbert

Varga

Morbert
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 6.75
759 Schneider Martin

Schneider

Martin
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 6.72
760 Ódor Laura

Ódor

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 6.72
761 Veres Márton Attila

Veres

Márton Attila
JKC JKC 7 6.71
762 Frank Szonja

Frank

Szonja
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 6.67
763 Kárpáthegyi Léda Anna

Kárpáthegyi

Léda Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 6.67
764 DARAGÓ Bence

DARAGÓ

Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 6.67
765 Szabó Bence

Szabó

Bence
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 6.67
766 Balogh Gergely

Balogh

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 6.67
767 Kristóf Kolos Tas

Kristóf

Kolos Tas
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 6.63
768 Köbli Bendegúz

Köbli

Bendegúz
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 6.63
769 Hegyes Csongor

Hegyes

Csongor
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 6.63
770 Hersics Patrik István

Hersics

Patrik István
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 6.63
771 Hubai Lenke

Hubai

Lenke
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 6.63
772 Báldos Ábel Simon

Báldos

Ábel Simon
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 6.63
773 Vankó Bence Péter

Vankó

Bence Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 6.63
774 Molnár Balázs

Molnár

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 6.60
775 Kovács Enikő Emese

Kovács

Enikő Emese
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 4 6.50
776 Dorn Ágnes

Dorn

Ágnes
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 6.50
777 Reményi Benedek

Reményi

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 6.50
778 Balázs Kitti

Balázs

Kitti
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 6.50
779 Gerencsér Zsolt

Gerencsér

Zsolt
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 6.50
780 Káldi Mária

Káldi

Mária
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 6.50
781 Pataki Ákos

Pataki

Ákos
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 6.50
782 Nagy Dániel Ágoston

Nagy

Dániel Ágoston
SZKHSE SZKHSE 6 6.50
783 Szalai Gergely

Szalai

Gergely
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 6.50
784 Tell Vivien

Tell

Vivien
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 6.50
785 Fröhlich-Jánossy Anna

Fröhlich-Jánossy

Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 6.50
786 Stein-Vinklár Flóra

Stein-Vinklár

Flóra
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 6.50
787 Molnár-Bodó Baján

Molnár-Bodó

Baján
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 6.50
788 Ferenczi Marcell József

Ferenczi

Marcell József
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 6.50
789 Bakó Csenge

Bakó

Csenge
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 6.50
790 Mosolygó Bence

Mosolygó

Bence
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 6.50
791 Vértes Bertalan

Vértes

Bertalan
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 6.50
792 Kiss Panka

Kiss

Panka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 6.43
793 Vadász Natasa

Vadász

Natasa
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 6.43
794 Imre Márton

Imre

Márton
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 6.43
795 Rózsavölgyi Katalin

Rózsavölgyi

Katalin
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 6.40
796 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 6.40
797 Pula Levente

Pula

Levente
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 6.38
798 Németh Márton Dániel

Németh

Márton Dániel
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 6.38
799 Wágner Zsombor

Wágner

Zsombor
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 6.38
800 Szegedi András

Szegedi

András
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 6.38
801 Pribusz Gergő

Pribusz

Gergő
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 6.38
802 Sejkóczki Ádám

Sejkóczki

Ádám
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 6.38
803 Fenyvesi Botond Róbert

Fenyvesi

Botond Róbert
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 6.33
804 Tóth Milán

Tóth

Milán
Dife KK Dife KK 3 6.33
805 Horváth Jázmin

Horváth

Jázmin
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 6 6.33
806 Stikrád Dalma

Stikrád

Dalma
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 3 6.33
807 Tóth Frotti Frodina

Tóth

Frotti Frodina
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 6.33
808 Klein Domonkos

Klein

Domonkos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 6 6.33
809 Harasztosi Bajnok Vilmos

Harasztosi

Bajnok Vilmos
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 6.33
810 Pleskonics Milán

Pleskonics

Milán
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 3 6.33
811 Vaszil Ágoston Botond

Vaszil

Ágoston Botond
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 6.33
812 Buda Levente Tamás

Buda

Levente Tamás
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 6.33
813 Prím Boldizsár

Prím

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 6.29
814 Bereczki Orsolya Tünde

Bereczki

Orsolya Tünde
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 6.29
815 Lobog Botond

Lobog

Botond
DMTK DMTK 4 6.25
816 Szűcs Dorina

Szűcs

Dorina
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 6.25
817 TARSOLY Csanád

TARSOLY

Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 6.25
818 Kiss Balázs

Kiss

Balázs
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 6.25
819 Popovici Antonio

Popovici

Antonio
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 6.25
820 Szoó Milán

Szoó

Milán
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 6.25
821 Bőhm Adrienn

Bőhm

Adrienn
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 6.25
822 Pölöskey András Ádám

Pölöskey

András Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 6.25
823 Nagy Roland

Nagy

Roland
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 6.25
824 Kis Bence

Kis

Bence
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 6.25
825 Kis Gerda Hanna

Kis

Gerda Hanna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 6.25
826 Fejes Gréta Csenge

Fejes

Gréta Csenge
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 6.25
827 Lazók Zsigmond

Lazók

Zsigmond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 6.25
828 Bujdosó Lívia

Bujdosó

Lívia
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 6.25
829 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 6.25
830 Lippai Berta

Lippai

Berta
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 6.25
831 Bolyós Tamás

Bolyós

Tamás
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 5 6.20
832 Malét-Szabó Márton

Malét-Szabó

Márton
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 6.20
833 Antal Eszter

Antal

Eszter
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 6.20
834 Győrfi Gergő

Győrfi

Gergő
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 6.20
835 Molnár Miklós Dezső

Molnár

Miklós Dezső
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 6.20
836 Bálint Benedek Adrián

Bálint

Benedek Adrián
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 6.20
837 Gergely Botond

Gergely

Botond
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 6.17
838 Hegedüs Hanga

Hegedüs

Hanga
Csata Garfield Csata Garfield 6 6.17
839 Vadon Máté

Vadon

Máté
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 6.17
840 Vigh Petra

Vigh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 6.17
841 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 6.17
842 Bősze Máté

Bősze

Máté
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 6.17
843 Óvári Nándor

Óvári

Nándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 6.17
844 Farkas Balázs

Farkas

Balázs
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 6.13
845 Sonkoly Noémi

Sonkoly

Noémi
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 6.13
846 Geiger Zénó

Geiger

Zénó
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 6.13
847 Horváth Márton

Horváth

Márton
BSC BSC 8 6.13
848 Erdei Gréta

Erdei

Gréta
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 6.13
849 Becsei István

Becsei

István
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 6.13
850 Ordasi Evelin

Ordasi

Evelin
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 6.13
851 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 6.13
852 Kis-Vaszil Nikolett

Kis-Vaszil

Nikolett
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 6.13
853 Talabos Dániel

Talabos

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 6.13
854 Nagy Kira Viktória

Nagy

Kira Viktória
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 3 6.00
855 Varga Zétény

Varga

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 6.00
856 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 6.00
857 Szabó Vanda

Szabó

Vanda
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 6.00
858 Ács Emese

Ács

Emese
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 6.00
859 Okoro Adaobi Mirjam

Okoro

Adaobi Mirjam
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 4 6.00
860 Novográdecz Bernát

Novográdecz

Bernát
PILIS Basket PILIS Basket 8 6.00
861 Fenyvesi Péter Dávid

Fenyvesi

Péter Dávid
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 6.00
862 Kaminski Kevin Rómeó

Kaminski

Kevin Rómeó
DMTK DMTK 3 6.00
863 Paluska Balázs

Paluska

Balázs
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 6.00
864 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 6.00
865 Viklinszki Szandra

Viklinszki

Szandra
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 6.00
866 Varga István András

Varga

István András
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 6.00
867 Bocsi Boldizsár

Bocsi

Boldizsár
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 6.00
868 Jaczó Zoltán

Jaczó

Zoltán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 6.00
869 Hamza Huba Madocsa

Hamza

Huba Madocsa
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 6.00
870 Nagy Orsolya

Nagy

Orsolya
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 4 6.00
871 Lengyel Anna

Lengyel

Anna
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 6.00
872 Mészáros Dávid Zalán

Mészáros

Dávid Zalán
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 6.00
873 Bugyi Gabriella

Bugyi

Gabriella
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 6.00
874 Turcsányi Péter

Turcsányi

Péter
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 6.00
875 Lichtl Liána

Lichtl

Liána
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 6.00
876 Bernei Emma

Bernei

Emma
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 6.00
877 Csányi Zétény

Csányi

Zétény
SZKHSE SZKHSE 6 6.00
878 Pap Gréta

Pap

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 6.00
879 Pintér Viola

Pintér

Viola
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 6.00
880 Varga Áron Bendegúz

Varga

Áron Bendegúz
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 5.88
881 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 5.88
882 Pap Adrienn

Pap

Adrienn
HSA Sasok HSA Sasok 8 5.88
883 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 5.88
884 Péter Réka Petra

Péter

Réka Petra
DMTK/B DMTK/B 8 5.88
885 Baross Noel Richard

Baross

Noel Richard
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 5.88
886 Pácza Blanka

Pácza

Blanka
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 5.88
887 Wochna Bence

Wochna

Bence
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 5.88
888 Jánosi Roland

Jánosi

Roland
Budapest Csepel Budapest Csepel 7 5.86
889 Szabadkai Virág

Szabadkai

Virág
Viadukt SE Viadukt SE 7 5.86
890 Pék Barnabás

Pék

Barnabás
Hévíz SK Hévíz SK 7 5.86
891 Pete Dominik

Pete

Dominik
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 5.83
892 Nagy Benedek

Nagy

Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 5.83
893 Mezei Nóra

Mezei

Nóra
DMTK/B DMTK/B 6 5.83
894 Kakas Benedek

Kakas

Benedek
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 6 5.83
895 Budai Áron

Budai

Áron
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 5.75
896 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 5.75
897 Nagy Merse Boldizsár

Nagy

Merse Boldizsár
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 5.75
898 Bach Gábor Ernő

Bach

Gábor Ernő
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 5.75
899 Görög Martin

Görög

Martin
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 5.75
900 Szabó Ábel László

Szabó

Ábel László
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 5.75
901 SZABÓ Nándor Csanád

SZABÓ

Nándor Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 5.75
902 Majorosi Dániel

Majorosi

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 5.75
903 Tóth Márton

Tóth

Márton
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 5.75
904 Puskás Lili Anna

Puskás

Lili Anna
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 5.75
905 Borbáth István

Borbáth

István
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 5.75
906 Szabari Bettina

Szabari

Bettina
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 5.75
907 Pohl Máté

Pohl

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 5.75
908 Dávid Roland László

Dávid

Roland László
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 5.75
909 Szabó Alexandra

Szabó

Alexandra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 5.75
910 Karácsony Mira Rabella

Karácsony

Mira Rabella
Hévíz SK Hévíz SK 7 5.71
911 Fehér Jázmin

Fehér

Jázmin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 6 5.67
912 Szentesi Áron Levente

Szentesi

Áron Levente
SZKHSE SZKHSE 6 5.67
913 Kiss Anna

Kiss

Anna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 5.67
914 Cser Patrik

Cser

Patrik
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 5.67
915 Budai Ágnes

Budai

Ágnes
Viadukt SE Viadukt SE 6 5.67
916 Németh Liza

Németh

Liza
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 3 5.67
917 Zádor Nimród

Zádor

Nimród
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 5.67
918 Benyó Máté Barnabás

Benyó

Máté Barnabás
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 5.67
919 Klein Márk Dániel

Klein

Márk Dániel
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 5.67
920 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 5.67
921 Börczi Benjámin

Börczi

Benjámin
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 5.67
922 Végh Nóra

Végh

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 5.67
923 Yi Keyan

Yi

Keyan
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 5.67
924 Szeifert Ábel Botond

Szeifert

Ábel Botond
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 5.67
925 Dezsényi Zsombor

Dezsényi

Zsombor
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 5.67
926 Kiss Áron

Kiss

Áron
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 5.67
927 Tóth Levente

Tóth

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 5.67
928 Kilián Dorottya

Kilián

Dorottya
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 5.67
929 Murár Zoltán

Murár

Zoltán
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 5.63
930 Mezei Máté Ferenc

Mezei

Máté Ferenc
DMTK DMTK 8 5.63
931 Dienes Deján

Dienes

Deján
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 5.63
932 Zengői Laura

Zengői

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 5.63
933 Németh Zoltán

Németh

Zoltán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 5.60
934 Várnagy Nóra

Várnagy

Nóra
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 5.60
935 Lassán Márk

Lassán

Márk
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 5.60
936 Schmidt Evelin

Schmidt

Evelin
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 5.60
937 Subicz Barnabás

Subicz

Barnabás
KASI/A KASI/A 7 5.57
938 Jegesi Márk

Jegesi

Márk
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 5.57