Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Szabó Erika Anna

Szabó

Erika Anna
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 6 0.00
2 Tihanyi Péter

Tihanyi

Péter
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
3 Fehér Milán Márk

Fehér

Milán Márk
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 7 0.00
4 Zugor Petra Lia

Zugor

Petra Lia
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
5 Benke Mihály

Benke

Mihály
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
6 Ilyés Fanni

Ilyés

Fanni
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
7 Katona Csenge Zoé

Katona

Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
8 Fülöp Csanád

Fülöp

Csanád
KASI/C KASI/C 4 0.00
9 Bellák Anna

Bellák

Anna
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
10 Horváth Anna

Horváth

Anna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 5 0.00
11 Szerémi Martin

Szerémi

Martin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
12 Illés Dávid Attila

Illés

Dávid Attila
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 4 0.00
13 Voják Roland

Voják

Roland
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
14 Vidra Áron

Vidra

Áron
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
15 Szőke Barnabás

Szőke

Barnabás
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
16 Ajtai János

Ajtai

János
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
17 Ábrahám Eszter

Ábrahám

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
18 Mester Balázs József

Mester

Balázs József
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
19 Szent-Iványi Mátyás

Szent-Iványi

Mátyás
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 0.00
20 Nagy Katalin

Nagy

Katalin
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 0.00
21 Domján Zalán

Domján

Zalán
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
22 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
Bajai Bácska Bajai Bácska 3 0.00
23 Kocza Barnabás

Kocza

Barnabás
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
24 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
BLF KK/B BLF KK/B 4 0.00
25 Lovas Albert Levente

Lovas

Albert Levente
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
26 Gayer Míra Dorka

Gayer

Míra Dorka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
27 Tóth Petra Adrienn

Tóth

Petra Adrienn
Radobasket Radobasket 8 0.00
28 Krakoczki Adolf Zétény

Krakoczki

Adolf Zétény
MAFC MAFC 4 0.00
29 Jégh Bence

Jégh

Bence
FTSI Fiú FTSI Fiú 4 0.00
30 Fröhlich-Jánossy Anna

Fröhlich-Jánossy

Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
31 Veisz Noel

Veisz

Noel
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
32 Óvári Nándor

Óvári

Nándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
33 Móricz Tamás

Móricz

Tamás
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
34 Plugor Borbála

Plugor

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
35 Varga Tamara Nóra

Varga

Tamara Nóra
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 3 0.00
36 Héjja Karina

Héjja

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
37 Pokker Huba Boldizsár

Pokker

Huba Boldizsár
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 0.00
38 Hudák Ábel

Hudák

Ábel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
39 Fehér Ábel

Fehér

Ábel
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
40 Kecskeméti Richárd

Kecskeméti

Richárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
41 Besenyei Patrik

Besenyei

Patrik
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 0.00
42 Kónya Liza Anna

Kónya

Liza Anna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
43 Pócs Hanga Zselyke

Pócs

Hanga Zselyke
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
44 Vasas Gábor

Vasas

Gábor
CEKK CEKK 6 0.00
45 Domonkos Bence

Domonkos

Bence
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
46 Kelemen Zoltán Alex

Kelemen

Zoltán Alex
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
47 Füzi Sára

Füzi

Sára
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
48 Vargha Keve

Vargha

Keve
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 4 0.00
49 Vigh Petra

Vigh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
50 Kerekes Hédi

Kerekes

Hédi
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
51 Szőke Hanna

Szőke

Hanna
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 4 0.00
52 Popelyák Kristóf Péter

Popelyák

Kristóf Péter
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
53 Willingstorffer András

Willingstorffer

András
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
54 Kadlicskó Hunor

Kadlicskó

Hunor
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
55 Horváth Domokos János

Horváth

Domokos János
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 7 0.00
56 Tóth Milán

Tóth

Milán
Dife KK Dife KK 3 0.00
57 Bencze Luca Sára

Bencze

Luca Sára
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 4 0.00
58 Szarka Hunor

Szarka

Hunor
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
59 Tölgyesi Áron

Tölgyesi

Áron
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
60 Kovács Dorina

Kovács

Dorina
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
61 Somogyi Milán

Somogyi

Milán
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
62 Baráth-Németh Luca Sára

Baráth-Németh

Luca Sára
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
63 Nánai Boglárka

Nánai

Boglárka
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
64 Rácz Gábor

Rácz

Gábor
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
65 Kispéter Gergő

Kispéter

Gergő
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
66 Soós Luca Dorottya

Soós

Luca Dorottya
Hévíz SK Hévíz SK 6 0.00
67 Filep Áron

Filep

Áron
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
68 Bartos Dorottya

Bartos

Dorottya
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
69 Ferletyák Zita

Ferletyák

Zita
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
70 Molnár Erna

Molnár

Erna
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
71 Giczi Dominik

Giczi

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 0.00
72 Rápolthy Máté

Rápolthy

Máté
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
73 Varga Gergő

Varga

Gergő
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
74 Tóth Regő

Tóth

Regő
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
75 Szabados Zsombor

Szabados

Zsombor
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
76 Dienes Deján

Dienes

Deján
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 0.00
77 Birta Boglárka

Birta

Boglárka
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
78 Torzsa Lili Fanni

Torzsa

Lili Fanni
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
79 Langer Benjamin

Langer

Benjamin
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
80 Jaczó Zoltán

Jaczó

Zoltán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
81 Földényi Márkó

Földényi

Márkó
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
82 Balogh Nikol

Balogh

Nikol
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
83 Ughy Arabella Liza

Ughy

Arabella Liza
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
84 Gulyás Bence András

Gulyás

Bence András
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
85 Fáry Botond

Fáry

Botond
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
86 Rézműves Lóránt Márkó

Rézműves

Lóránt Márkó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
87 Falucskai Domonkos

Falucskai

Domonkos
DMTK DMTK 6 0.00
88 Králik Aladár Gergely

Králik

Aladár Gergely
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
89 Harsányi Levente

Harsányi

Levente
KASI/B KASI/B 6 0.00
90 Csoma Levente

Csoma

Levente
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 3 0.00
91 Újvári Botond

Újvári

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
92 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
93 Szlávik Máté

Szlávik

Máté
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
94 Budai Kíra

Budai

Kíra
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
95 Boldvai Norina

Boldvai

Norina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
96 Ádám Hanna

Ádám

Hanna
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 3 0.00
97 Horváth Botond

Horváth

Botond
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
98 Kurdoglu Ates

Kurdoglu

Ates
Békási Kaszások Békási Kaszások 5 0.00
99 Szigeti Zalán

Szigeti

Zalán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
100 Györe Benjámin

Györe

Benjámin
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
101 Bálint Balázs

Bálint

Balázs
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
102 Ferstl Patrícia

Ferstl

Patrícia
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
103 Kuczik Barnabás

Kuczik

Barnabás
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
104 Szalay Rita

Szalay

Rita
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 4 0.00
105 Marton Hanna Bianka

Marton

Hanna Bianka
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
106 Visi Réka

Visi

Réka
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
107 Ottó Márton

Ottó

Márton
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
108 Horváth Mercédesz

Horváth

Mercédesz
Ajka Ajka 4 0.00
109 Hornyák Balázs

Hornyák

Balázs
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
110 Király Péter

Király

Péter
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 0.00
111 Kőrös Adél Boróka

Kőrös

Adél Boróka
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 5 0.00
112 Incze Csenge

Incze

Csenge
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
113 Barta Ákos

Barta

Ákos
KASI/A KASI/A 7 0.00
114 Winkler Petra

Winkler

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
115 Ózdi Bianka

Ózdi

Bianka
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 0.00
116 Soós Barnabás Tamás

Soós

Barnabás Tamás
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 5 0.00
117 Hibján Ádám

Hibján

Ádám
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
118 Takács Leila

Takács

Leila
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
119 Hartaházi Temes

Hartaházi

Temes
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
120 Sonkoly Noémi

Sonkoly

Noémi
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
121 Balázs Gergő

Balázs

Gergő
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 0.00
122 Papp Márton

Papp

Márton
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
123 Somogyfoki Endre Bendegúz

Somogyfoki

Endre Bendegúz
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 3 0.00
124 Báldos Ábel Simon

Báldos

Ábel Simon
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
125 Nagy Zétény

Nagy

Zétény
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
126 Pothorszki Bence

Pothorszki

Bence
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
127 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
128 JANES Iringó

JANES

Iringó
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 4 0.00
129 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
130 Markó Milla

Markó

Milla
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 0.00
131 Kincses Boldizsár

Kincses

Boldizsár
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
132 Fodor Zsófia Nikoletta

Fodor Zsófia

Nikoletta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
133 Döbrentei Csanád

Döbrentei

Csanád
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
134 Németh Krisztián Zakariás

Németh Krisztián

Zakariás
SZPA-HSE SZPA-HSE 5 0.00
135 Sejkóczki Ádám

Sejkóczki

Ádám
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
136 Tóth Viktor

Tóth

Viktor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
137 Barna Kinga

Barna

Kinga
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
138 Irk Nándor

Irk

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
139 Simon Hanna

Simon

Hanna
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
140 Fábián Gergő

Fábián

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
141 Bori Liza

Bori

Liza
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
142 Béki Johanna

Béki

Johanna
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
143 Mezei Nóra

Mezei

Nóra
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
144 Szunyog Kristóf Zsolt

Szunyog

Kristóf Zsolt
CEKK CEKK 4 0.00
145 Pál Benedek

Pál

Benedek
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
146 Görömbei Szabina

Görömbei

Szabina
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 0.00
147 Kaiser Emma

Kaiser

Emma
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
148 Kamondi Márton

Kamondi

Márton
Kalózok Kalózok 8 0.00
149 Petrovics Renáta Blanka

Petrovics

Renáta Blanka
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
150 Sipos Imre

Sipos

Imre
Dife KK Dife KK 3 0.00
151 Somogyi Lilianna

Somogyi

Lilianna
Viadukt SE Viadukt SE 4 0.00
152 Bolla Róbert

Bolla

Róbert
DMTK DMTK 7 0.00
153 Görcsös Nikolett

Görcsös

Nikolett
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 0.00
154 Áncsán Nóra

Áncsán

Nóra
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
155 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
156 Markovics-Ritter Merse

Markovics-Ritter

Merse
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 5 0.00
157 Pál-Horváth Anna Edit

Pál-Horváth

Anna Edit
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
158 Dénes Loránd

Dénes

Loránd
KASI/C KASI/C 8 0.00
159 Balogh Ábel

Balogh

Ábel
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 6 0.00
160 Ferenczi Marcell József

Ferenczi

Marcell József
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
161 Korompay Hunor Levente

Korompay

Hunor Levente
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
162 Vereb Tamás Mihály

Vereb

Tamás Mihály
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
163 Vári László

Vári

László
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 0.00
164 Csernyey Bernát

Csernyey

Bernát
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
165 Sonkoly Fanni Rebeka

Sonkoly

Fanni Rebeka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
166 Bátori Barna

Bátori

Barna
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
167 Molnár Balázs

Molnár

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
168 Széphalmi Ákos

Széphalmi

Ákos
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
169 Máté Roland

Máté

Roland
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 0.00
170 Hérincs Dorka

Hérincs

Dorka
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 0.00
171 Lakits Benedek

Lakits

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
172 Brezovszki Gábor

Brezovszki

Gábor
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
173 Puskás Lili Anna

Puskás

Lili Anna
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
174 Kiss Lilla Emma

Kiss

Lilla Emma
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 0.00
175 Terényi Marcell

Terényi

Marcell
BSC BSC 4 0.00
176 Radák Léna

Radák

Léna
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
177 Becsei István

Becsei

István
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
178 Takács Mirabel

Takács

Mirabel
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
179 Ludmann Dániel László

Ludmann

Dániel László
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
180 Nagymihály Nóra

Nagymihály

Nóra
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
181 Harangus David

Harangus

David
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
182 Keszler Máté

Keszler

Máté
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 0.00
183 Váczi Lóránt Tamás

Váczi

Lóránt Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
184 Matkovits Alma Dóra

Matkovits

Alma Dóra
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
185 Kostyák Zsombor

Kostyák

Zsombor
KASI/B KASI/B 6 0.00
186 Sági Helga

Sági

Helga
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
187 Pajor Dorina

Pajor

Dorina
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
188 Séta Zalán Zorán

Séta

Zalán Zorán
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
189 Rusvai Gergely György

Rusvai

Gergely György
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
190 Kiszler Ákos

Kiszler

Ákos
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
191 Antal Boldizsár

Antal

Boldizsár
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
192 Mandl Edina Maja

Mandl

Edina Maja
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
193 Kathi Zádor

Kathi

Zádor
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
194 Gellérfi Luca Anna

Gellérfi

Luca Anna
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
195 Horvát Levente

Horvát

Levente
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
196 Máriás Zalán

Máriás

Zalán
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
197 Károsi Dorka Hanna

Károsi

Dorka Hanna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
198 Ogunson-Bonnyai Zsaklin Maja

Ogunson-Bonnyai

Zsaklin Maja
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 4 0.00
199 Papp Dániel Zsolt

Papp

Dániel Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
200 Vejtey Zalán

Vejtey

Zalán
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
201 Kudich Barnabás

Kudich

Barnabás
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
202 Gajdos Emili

Gajdos

Emili
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 6 0.00
203 Szabó Balázs Csaba

Szabó

Balázs Csaba
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 4 0.00
204 Jancsó János Levente

Jancsó

János Levente
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 4 0.00
205 Baumgartner Bálint

Baumgartner

Bálint
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
206 Hirth Bálint

Hirth

Bálint
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
207 Dalocsa Vince

Dalocsa

Vince
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
208 Zsigó Viktor

Zsigó

Viktor
Monori SE Monori SE 8 0.00
209 Kis-Vaszil Nikolett

Kis-Vaszil

Nikolett
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
210 Dankó Zoltán

Dankó

Zoltán
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
211 Mester Ákos

Mester

Ákos
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
212 Lambert Luca

Lambert

Luca
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
213 Varga Bendegúz

Varga

Bendegúz
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
214 Kovács Barnabás

Kovács

Barnabás
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
215 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
216 Csuti Csongor

Csuti

Csongor
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
217 Mizsei Donát

Mizsei

Donát
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
218 Miller Oliver Quinn

Miller

Oliver Quinn
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
219 Gyürki Alex

Gyürki

Alex
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
220 Sohonyai Amira Karolina

Sohonyai

Amira Karolina
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
221 Szabó Anna

Szabó

Anna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
222 Auszmann Anna

Auszmann

Anna
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 4 0.00
223 Du Chengzhe

Du

Chengzhe
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
224 Nyerges Zalán

Nyerges

Zalán
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 8 0.00
225 Csata Lőrinc

Csata

Lőrinc
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
226 Tőke Máté

Tőke

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
227 Zsombéki Zita

Zsombéki

Zita
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
228 Jegesi Márk

Jegesi

Márk
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 0.00
229 Szabó Enikő Stella

Szabó

Enikő Stella
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
230 Goda Hanna

Goda

Hanna
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
231 Lakatos Erik

Lakatos

Erik
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
232 Farkas Dániel

Farkas

Dániel
MAFC MAFC 4 0.00
233 Veres Máté

Veres

Máté
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
234 Gusztafik Kiara

Gusztafik

Kiara
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
235 Horváth Roland

Horváth

Roland
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 7 0.00
236 Svéd Anna Viktória

Svéd

Anna Viktória
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
237 Jambrik Nóra

Jambrik

Nóra
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
238 Szénás Máté

Szénás

Máté
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
239 Bozorádi Emánuel

Bozorádi

Emánuel
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
240 Dobos Milán

Dobos

Milán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
241 Kiss Zalán

Kiss

Zalán
Siófoki KS Siófoki KS 5 0.00
242 Hallgató Abigél

Hallgató

Abigél
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
243 Pfundt Csaba

Pfundt

Csaba
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
244 Perlaki Vanda Anna

Perlaki

Vanda Anna
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
245 Zoltán Levente

Zoltán

Levente
RICSILLA RICSILLA 6 0.00
246 Szűcs Sándor

Szűcs

Sándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 4 0.00
247 Dési Erik

Dési

Erik
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.00
248 Pelle Péter

Pelle

Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
249 Bodnár Adél

Bodnár

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 5 0.00
250 Héjja Alexandra Dorin

Héjja

Alexandra Dorin
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
251 Pavlik Benjamin

Pavlik

Benjamin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
252 Falkai Regő Maxim

Falkai

Regő Maxim
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
253 Pap Miklós

Pap

Miklós
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
254 Cser Patrik

Cser

Patrik
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
255 Kövecses Viktória

Kövecses

Viktória
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 0.00
256 Hanich Johanna

Hanich

Johanna
Csata Garfield Csata Garfield 4 0.00
257 Varga Nóra

Varga

Nóra
FTSI Leány FTSI Leány 4 0.00
258 Domokos Botond

Domokos

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
259 Gergely Liliána

Gergely

Liliána
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
260 Illés Gergő Dániel

Illés

Gergő Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
261 Bibok Zsombor

Bibok

Zsombor
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
262 Kocsis Dániel

Kocsis

Dániel
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
263 Czeglédi Tíra

Czeglédi

Tíra
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
264 Horváth Adél

Horváth

Adél
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
265 Molnár Petra

Molnár

Petra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
266 Mödlinger Pál

Mödlinger

Pál
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
267 Erhardt Eszter Enikő

Erhardt

Eszter Enikő
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
268 Stella Sámuel Balázs

Stella

Sámuel Balázs
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
269 Horváth Regő

Horváth

Regő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
270 Deák Levente Mihály

Deák

Levente Mihály
Esztergom U12 Esztergom U12 3 0.00
271 Dezsényi Zsombor

Dezsényi

Zsombor
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 0.00
272 Németh Regina Szonja

Németh

Regina Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
273 Winkler Máté András

Winkler

Máté András
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
274 Bugár Rajmound Benjamin

Bugár

Rajmound Benjamin
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
275 Reményi Benedek

Reményi

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
276 Viola Máté András

Viola

Máté András
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
277 Tatai Fanni

Tatai

Fanni
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
278 Majorosi Dániel

Majorosi

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
279 Balázs Domonkos

Balázs

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 0.00
280 Széplaki Tamás

Széplaki

Tamás
Budapest Csepel Budapest Csepel 5 0.00
281 Farkas Tímea Bettína

Farkas

Tímea Bettína
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 3 0.00
282 Muhvic Al Dominik

Muhvic Al

Dominik
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
283 Gregor Lili

Gregor

Lili
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
284 Tóth Vivien Valéria

Tóth

Vivien Valéria
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
285 Bényi Luca

Bényi

Luca
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
286 Bogár Fanni Regina

Bogár

Fanni Regina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 0.00
287 Kretskó Elza Zsuzsanna

Kretskó

Elza Zsuzsanna
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
288 Szerbacsics Soma

Szerbacsics

Soma
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
289 Jáger Gellért

Jáger

Gellért
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
290 Boda Bence Attila

Boda

Bence Attila
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
291 Barhács Elena

Barhács

Elena
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
292 Farkas Laura

Farkas

Laura
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
293 Gesztesi Bálint

Gesztesi

Bálint
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
294 Polt László

Polt

László
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
295 Lusztig Dániel Tamás

Lusztig

Dániel Tamás
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 3 0.00
296 Veöreös Domonkos

Veöreös

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
297 Molnár Petra

Molnár

Petra
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
298 Csépai Ferenc

Csépai

Ferenc
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
299 Schmidt Dániel János

Schmidt

Dániel János
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 5 0.00
300 Kövér Vivien

Kövér

Vivien
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
301 Puszta Hanna

Puszta

Hanna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 5 0.00
302 Hujber Martin

Hujber

Martin
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 6 0.00
303 Batyki Nikolett

Batyki

Nikolett
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 0.00
304 Beréti Nóra Anett

Beréti

Nóra Anett
Bajai NKK Bajai NKK 6 0.00
305 Jenei Vince

Jenei

Vince
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
306 Király Martin

Király

Martin
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
307 Hegedüs Zsombor

Hegedüs

Zsombor
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 4 0.00
308 Pánczél Bozsó

Pánczél

Bozsó
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
309 Budai Áron

Budai

Áron
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
310 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
311 Gajárszky-Tóth Zsombor

Gajárszky-Tóth

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
312 Lakatos Rómeó

Lakatos

Rómeó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
313 Tóth László Gergő

Tóth

László Gergő
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 3 0.00
314 Bodor Bence

Bodor

Bence
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
315 Szmetanovics Bence

Szmetanovics

Bence
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
316 Varga Viktor

Varga

Viktor
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
317 Pribusz Gergő

Pribusz

Gergő
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
318 Szőke Nikoletta

Szőke

Nikoletta
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
319 Cseszkó Levente

Cseszkó

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
320 Fekete Tamás

Fekete

Tamás
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
321 Kecskés Dávid

Kecskés

Dávid
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 0.00
322 Hóbor Dániel

Hóbor

Dániel
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
323 Móri Márton

Móri

Márton
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
324 Nagy Villő Bíborka

Nagy

Villő Bíborka
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 5 0.00
325 File Lívia Anna

File

Lívia Anna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
326 Berecz Bálint Áron

Berecz

Bálint Áron
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
327 Bartha Koppány József

Bartha

Koppány József
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
328 Szabadkai Virág

Szabadkai

Virág
Viadukt SE Viadukt SE 7 0.00
329 Galambos Dániel Ákos

Galambos

Dániel Ákos
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
330 Szojka Milán

Szojka

Milán
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
331 Mátrai Gergő

Mátrai

Gergő
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
332 Humicskó Henriett

Humicskó

Henriett
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 5 0.00
333 Kun Bekény

Kun

Bekény
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
334 Tóth Gábor Dániel

Tóth

Gábor Dániel
TFSE TFSE 8 0.00
335 Panyik Marcell Noel

Panyik

Marcell Noel
Radobasket Radobasket 6 0.00
336 Serestyén Bence Károly

Serestyén

Bence Károly
Dife KK Dife KK 3 0.00
337 Fodróczy Lilla

Fodróczy

Lilla
Viadukt SE Viadukt SE 8 0.00
338 Lónárt Ferenc Brendon

Lónárt

Ferenc Brendon
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
339 Balogh Dávid

Balogh

Dávid
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
340 Molnár Sára

Molnár

Sára
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 3 0.00
341 Diószegi Botond

Diószegi

Botond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 3 0.00
342 Füzi Bernát

Füzi

Bernát
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
343 BUDAI-KIRÁLY Bendegúz

BUDAI-KIRÁLY

Bendegúz
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
344 Nagy Zsuzsanna

Nagy

Zsuzsanna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
345 Vass Ádám

Vass

Ádám
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 4 0.00
346 Józan Bence

Józan

Bence
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
347 Kiss Fanni Noémi

Kiss

Fanni Noémi
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
348 Janics Botond

Janics

Botond
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
349 Tóth Janka

Tóth

Janka
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
350 Lukács Márton

Lukács

Márton
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 0.00
351 Frankovics Mirella

Frankovics

Mirella
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
352 Vida Marcell Attila

Vida

Marcell Attila
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 0.00
353 Berencsi Boróka

Berencsi

Boróka
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
354 Bojté Viola

Bojté

Viola
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
355 Kostyál Zsombor

Kostyál

Zsombor
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 4 0.00
356 Radvánszki András

Radvánszki

András
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
357 László Renátó György

László

Renátó György
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
358 Vértes Bernát

Vértes

Bernát
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 0.00
359 Inczeffy Vivien

Inczeffy

Vivien
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
360 Tóth Tímea Katalin

Tóth

Tímea Katalin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
361 Karl Barnabás

Karl

Barnabás
BSC BSC 6 0.00
362 Bazsó Bianka

Bazsó

Bianka
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
363 Németh Anna

Németh

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 4 0.00
364 Horváth Bernát

Horváth

Bernát
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 4 0.00
365 Repáruk Flóra Zoé

Repáruk

Flóra Zoé
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
366 Batár Barnabás

Batár

Barnabás
TFSE TFSE 6 0.00
367 Popovici Antonio

Popovici

Antonio
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
368 Varga Levente László

Varga

Levente László
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
369 Gamos Laura

Gamos

Laura
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
370 Deme Dániel

Deme

Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
371 Kiss Réka Rebeka

Kiss

Réka Rebeka
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
372 Muszka Zita

Muszka

Zita
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 6 0.00
373 Kolosai Dominik

Kolosai

Dominik
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
374 Konta Mira

Konta

Mira
Tatai Aprók Tatai Aprók 6 0.00
375 Dombóvári Péter

Dombóvári

Péter
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 4 0.00
376 Ökrös Vince

Ökrös

Vince
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
377 Suba Benedek

Suba

Benedek
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
378 Molnár Erik Marcell

Molnár

Erik Marcell
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
379 Somogyi Lili Emma

Somogyi

Lili Emma
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 5 0.00
380 Fercsák Ádám

Fercsák

Ádám
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
381 Karai Lilla Zita

Karai

Lilla Zita
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
382 Géring Bence

Géring

Bence
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
383 Deák-Torák Janka

Deák-Torák

Janka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
384 Varga Márton  Gyula

Varga

Márton Gyula
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
385 Marth Zétény

Marth

Zétény
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
386 Pataki Ákos

Pataki

Ákos
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
387 Hegedűs Botond Ákos

Hegedűs

Botond Ákos
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 0.00
388 Fáczán Lili

Fáczán

Lili
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 4 0.00
389 Menyhért Bence

Menyhért

Bence
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 3 0.00
390 Kosik Hédi

Kosik

Hédi
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
391 Balla Áron Péter

Balla

Áron Péter
TFSE TFSE 6 0.00
392 Király Gábor

Király

Gábor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 0.00
393 Dezső Alexa

Dezső

Alexa
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
394 Szentmiklósi Kristóf

Szentmiklósi

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 4 0.00
395 Pannonhalmi Dénes

Pannonhalmi

Dénes
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
396 Gróf Tamás

Gróf

Tamás
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 0.00
397 Radó Márton

Radó

Márton
TFSE TFSE 8 0.00
398 Kolozsvári András

Kolozsvári

András
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 3 0.00
399 Kovács Roland

Kovács

Roland
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
400 Szabó Petra

Szabó

Petra
Malév Kobrák Malév Kobrák 4 0.00
401 Kolozsi Kira

Kolozsi

Kira
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
402 Limpek Lilla Julianna

Limpek

Lilla Julianna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
403 Kátai Zsófia

Kátai

Zsófia
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
404 Hajdu Soma

Hajdu

Soma
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
405 Szálkai Gordon

Szálkai

Gordon
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
406 Tál Jázmin Zia

Tál

Jázmin Zia
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
407 Ördög Dániel

Ördög

Dániel
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 5 0.00
408 Kis Bendegúz

Kis

Bendegúz
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 6 0.00
409 Farkas Milán Bence

Farkas

Milán Bence
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
410 Barnóczky Vince Gellért

Barnóczky

Vince Gellért
Monori SE Monori SE 8 0.00
411 Kutas Levente

Kutas

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
412 Tóth Csongor

Tóth

Csongor
DMTK DMTK 8 0.00
413 Őss Hanna

Őss

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
414 Áder Noel

Áder

Noel
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
415 Gajda Csenge Noémi

Gajda

Csenge Noémi
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
416 Rózsa Lívia

Rózsa

Lívia
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
417 Kiss János Péter

Kiss

János Péter
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
418 Pintér Ferenc Ákos

Pintér

Ferenc Ákos
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
419 Lovasi Gergő Apor

Lovasi

Gergő Apor
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
420 Szücs Dóra

Szücs

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 4 0.00
421 Pajor Márk

Pajor

Márk
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
422 Petercsák Kornélia

Petercsák

Kornélia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
423 Mózner Krisztián László

Mózner

Krisztián László
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 5 0.00
424 Némethy Máté Balázs

Némethy

Máté Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 3 0.00
425 Marossy Nóra

Marossy

Nóra
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 7 0.00
426 Süth Miklós

Süth

Miklós
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
427 Geszler Bendegúz Albert

Geszler

Bendegúz Albert
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
428 Mosolygó Bence

Mosolygó

Bence
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
429 Nyikos Gergely

Nyikos

Gergely
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
430 Nyisztor Máté

Nyisztor

Máté
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
431 Huszár-Fábián Henrik

Huszár-Fábián

Henrik
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
432 Pásztor Nóra

Pásztor

Nóra
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
433 Novográdecz Bernát

Novográdecz

Bernát
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
434 Slett Réka

Slett

Réka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
435 Vincze Miklós Tamás

Vincze

Miklós Tamás
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
436 Vincz Blanka

Vincz

Blanka
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
437 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
438 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
439 Simon Sára

Simon

Sára
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
440 Bonchis Alexandru Filip

Bonchis

Alexandru Filip
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 4 0.00
441 Tóth Botond

Tóth

Botond
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
442 Pelyva Nóra Viola

Pelyva

Nóra Viola
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
443 Csiky András

Csiky

András
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
444 Marosi Míra Gabriella

Marosi

Míra Gabriella
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
445 Polt Gréta

Polt

Gréta
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 6 0.00
446 Popp Ákos

Popp

Ákos
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 3 0.00
447 Varga Letícia

Varga

Letícia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
448 Ladányi Csongor

Ladányi

Csongor
Kalózok Kalózok 4 0.00
449 Dósa Daniella Kiara

Dósa

Daniella Kiara
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 6 0.00
450 Béres-Nagy Szófia

Béres-Nagy

Szófia
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
451 Kacsó Dorina

Kacsó

Dorina
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
452 Mát Martin Richárd

Mát

Martin Richárd
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
453 Mészáros Ádám Botond

Mészáros

Ádám Botond
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
454 Lőrinczi Zsigmond

Lőrinczi

Zsigmond
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
455 Hegedűs Sándor

Hegedűs

Sándor
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
456 Jurácsik Lotti Sára

Jurácsik

Lotti Sára
Esztergom U12 Esztergom U12 4 0.00
457 Cseppely Hunor

Cseppely

Hunor
Szerencs VSE Szerencs VSE 7 0.00
458 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
459 Bancsó Balázs

Bancsó

Balázs
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
460 Herr Szonja

Herr

Szonja
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
461 Dobrican Alexandru

Dobrican

Alexandru
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
462 Bera Károly

Bera

Károly
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
463 Tolnai Barnabás Péter

Tolnai

Barnabás Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
464 Vásárhelyi Sára

Vásárhelyi

Sára
FTSI Leány FTSI Leány 4 0.00
465 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
466 Viola Márk

Viola

Márk
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
467 Talabos Dániel

Talabos

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
468 Turcsányi Nándor

Turcsányi

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 0.00
469 Szabó Gábor Bendegúz

Szabó

Gábor Bendegúz
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
470 Eke Márk Botond

Eke

Márk Botond
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 7 0.00
471 Farnady Ádám

Farnady

Ádám
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
472 Kocsárdi Réka

Kocsárdi

Réka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
473 Knapp Nimród

Knapp

Nimród
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
474 Főfai Tíbor

Főfai

Tíbor
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
475 Szűcs Léna Eliss

Szűcs

Léna Eliss
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
476 Imre Vivien

Imre

Vivien
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
477 Varga Bertalan

Varga

Bertalan
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
478 Török Patrik Máté

Török

Patrik Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 3 0.00
479 Vörös Sámuel

Vörös

Sámuel
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
480 Németh Zerénd

Németh

Zerénd
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
481 Tóth Levente Máté

Tóth

Levente Máté
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 0.00
482 Kocsis Milán

Kocsis

Milán
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
483 Sándor Mirabella

Sándor

Mirabella
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
484 Paluska Balázs

Paluska

Balázs
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 0.00
485 Rózsa Márton Csaba

Rózsa

Márton Csaba
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
486 Décsey Csaba

Décsey

Csaba
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 6 0.00
487 Szoó Lilla

Szoó

Lilla
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 5 0.00
488 Kálmán Szabolcs

Kálmán

Szabolcs
Monori SE Monori SE 8 0.00
489 FARKAS BALÁZS

FARKAS

BALÁZS
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
490 Szűcs Luca

Szűcs

Luca
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 3 0.00
491 Tarczali Viktória

Tarczali

Viktória
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
492 Herger Sára Eliza

Herger

Sára Eliza
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
493 Bugyi Gabriella

Bugyi

Gabriella
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
494 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 5 0.00
495 Máhl Szófia

Máhl

Szófia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 6 0.00
496 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 0.00
497 Csordás Ivett

Csordás

Ivett
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
498 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
499 Völgyi Szonja

Völgyi

Szonja
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
500 Pék Barnabás

Pék

Barnabás
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
501 Magyar Illés

Magyar

Illés
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 4 0.00
502 Horti Balázs

Horti

Balázs
Lehel U12/B Lehel U12/B 5 0.00
503 Labancz Dalma

Labancz

Dalma
Pityke Fiú Pityke Fiú 4 0.00
504 Maser Kata

Maser

Kata
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 5 0.00
505 Boncz Benjamin

Boncz

Benjamin
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
506 Horváth Borsika Lara

Horváth

Borsika Lara
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
507 Hevesi Álmos Keve

Hevesi

Álmos Keve
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
508 Tolnai-Halász László

Tolnai-Halász

László
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
509 Kisari Kitti

Kisari

Kitti
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
510 Józsa Ervin Kálmán

Józsa

Ervin Kálmán
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
511 György Antal

György

Antal
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
512 Tamás-Arany Krisztián

Tamás-Arany

Krisztián
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 5 0.00
513 Zakor Izabella

Zakor

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
514 Szűcs László Tamás

Szűcs

László Tamás
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 4 0.00
515 Dániel Balázs

Dániel

Balázs
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
516 Horváth Zétény

Horváth

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 3 0.00
517 BALOGH DOMINIK

BALOGH

DOMINIK
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 4 0.00
518 Vértes Bertalan

Vértes

Bertalan
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
519 Mezriczky Hanna

Mezriczky

Hanna
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
520 Páncél Hanna

Páncél

Hanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
521 Jankó Erik Dominik

Jankó

Erik Dominik
Radobasket Radobasket 6 0.00
522 Molnár László

Molnár

László
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
523 Szabó Roland

Szabó

Roland
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 7 0.00
524 Botos Barnabás

Botos

Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
525 Krakkó Péter

Krakkó

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
526 Schmid Sophia

Schmid

Sophia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
527 Dékány Linett

Dékány

Linett
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
528 Horváth Hunor Álmos

Horváth

Hunor Álmos
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0.00
529 Lovász Bence

Lovász

Bence
CEKK CEKK 5 0.00
530 Fehér Bende Zente

Fehér

Bende Zente
KASI/C KASI/C 8 0.00
531 Körhöcz Milán

Körhöcz

Milán
Kalózok Kalózok 4 0.00
532 Szuhánszki Zalán

Szuhánszki

Zalán
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
533 Arnóth Karina

Arnóth

Karina
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
534 Hamar Barnabás

Hamar

Barnabás
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
535 Karácsony Mira Rabella

Karácsony

Mira Rabella
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
536 Nagyfi László

Nagyfi

László
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 6 0.00
537 Bretus Lola

Bretus

Lola
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
538 Nyulászi Bálint

Nyulászi

Bálint
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
539 Pleszkán Blanka

Pleszkán

Blanka
FTSI Leány FTSI Leány 4 0.00
540 Kerti Anna

Kerti

Anna
Tatabányai KC Tatabányai KC 4 0.00
541 Járó Dalma

Járó

Dalma
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
542 Marsi Máté

Marsi

Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
543 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
544 Hanol Zsolt Kornél

Hanol

Zsolt Kornél
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 0.00
545 Molnár Kende

Molnár

Kende
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
546 Gerencsér Zsolt

Gerencsér

Zsolt
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
547 Gerics Szofi Kitti

Gerics

Szofi Kitti
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
548 Komondi Károly

Komondi

Károly
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 7 0.00
549 László Anna

László

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
550 Szofrán Attila István

Szofrán

Attila István
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
551 Kelemen Csaba Botond

Kelemen

Csaba Botond
Esztergom U12 Esztergom U12 7 0.00
552 Fodor Gergő

Fodor

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 5 0.00
553 Horváth Anna

Horváth

Anna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
554 Csonka Huba István

Csonka

Huba István
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
555 Köteles Adél

Köteles

Adél
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
556 Asztalos Ádám

Asztalos

Ádám
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 5 0.00
557 Orbán Zsófia Mária

Orbán

Zsófia Mária
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
558 Karai Bernát Sándor

Karai

Bernát Sándor
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
559 Tóth Frotti Frodina

Tóth

Frotti Frodina
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 0.00
560 Adorján Amira

Adorján

Amira
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
561 Kiss Áron

Kiss

Áron
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
562 Barna Balázs

Barna

Balázs
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 4 0.00
563 Szatmári Marcell Attila

Szatmári

Marcell Attila
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
564 Markó Patrik

Markó

Patrik
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
565 Ricsák Hella

Ricsák

Hella
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
566 Isóczki Endre

Isóczki

Endre
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
567 Sami Márk

Sami

Márk
Szerencs VSE Szerencs VSE 4 0.00
568 Gerber Luca

Gerber

Luca
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
569 Takács Levente

Takács

Levente
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
570 Bőle Jázmin

Bőle

Jázmin
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 0.00
571 Koller Kevin

Koller

Kevin
BSC BSC 8 0.00
572 Eckensberger Sára Margit

Eckensberger

Sára Margit
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
573 Vadon Máté

Vadon

Máté
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
574 Beck Sára

Beck

Sára
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
575 Csima Nedda Sára

Csima

Nedda Sára
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
576 Ujj Zsolt

Ujj

Zsolt
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
577 Laczka Barnabás

Laczka

Barnabás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
578 Turcsányi Péter

Turcsányi

Péter
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 0.00
579 Bernáth Etele

Bernáth

Etele
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
580 Hártó Soma Levente

Hártó

Soma Levente
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 6 0.00
581 Tóth Kristóf

Tóth

Kristóf
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
582 Frank Szonja

Frank

Szonja
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
583 Vankó Bence Péter

Vankó

Bence Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
584 Szobota Paula

Szobota

Paula
SZPA-HSE SZPA-HSE 5 0.00
585 Nagy Milán

Nagy

Milán
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 3 0.00
586 Lehner Anna

Lehner

Anna
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 3 0.00
587 Bálint Benedek Adrián

Bálint

Benedek Adrián
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
588 Kévés Zoltán

Kévés

Zoltán
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 6 0.00
589 Döbör Máté

Döbör

Máté
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
590 Illés Bence

Illés

Bence
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
591 Aradi Gergely

Aradi

Gergely
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
592 Pozsonyi Nimród

Pozsonyi

Nimród
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
593 Kazancsov Panna

Kazancsov

Panna
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
594 Pirint Áron

Pirint

Áron
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
595 Piroska Bálint

Piroska

Bálint
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
596 Erdős Maxim

Erdős

Maxim
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
597 Mikuska Noel Benedek

Mikuska

Noel Benedek
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
598 Vajda Abigél

Vajda

Abigél
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
599 Ursutz Ágoston

Ursutz

Ágoston
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 5 0.00
600 Török Richárd Csaba

Török

Richárd Csaba
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
601 Nagy Ádám

Nagy

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
602 Baráth Titusz

Baráth

Titusz
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
603 Szakács Zalán

Szakács

Zalán
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
604 Csendes Ádám

Csendes

Ádám
Kalózok Kalózok 6 0.00
605 Pintér Eszter

Pintér

Eszter
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 4 0.00
606 Lovasi Andor Attila

Lovasi

Andor Attila
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
607 Bőhm Adrienn

Bőhm

Adrienn
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
608 Vida Tibor

Vida

Tibor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
609 Révész Panni

Révész

Panni
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
610 Lender Zsombor János

Lender

Zsombor János
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 6 0.00
611 Gyulai Botond

Gyulai

Botond
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 3 0.00
612 Lengyel Dóra

Lengyel

Dóra
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
613 Kolozsi Vanessza

Kolozsi

Vanessza
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
614 Pálfi Bendegúz

Pálfi

Bendegúz
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 5 0.00
615 Fehér Kincső

Fehér

Kincső
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 0.00
616 Gál Bence

Gál

Bence
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
617 Nagy Sára

Nagy

Sára
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
618 Mészáros Gergő

Mészáros

Gergő
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
619 Babai Zora Janka

Babai

Zora Janka
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
620 Németh Ádám

Németh

Ádám
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 5 0.00
621 Galavits Lili Csenge

Galavits

Lili Csenge
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 0.00
622 Nyilas Etelka

Nyilas

Etelka
BSC BSC 8 0.00
623 Horváth Dániel

Horváth

Dániel
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
624 Kövecs Hanna

Kövecs

Hanna
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
625 Pirok Patrik

Pirok

Patrik
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
626 Anisonyan Davit

Anisonyan

Davit
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
627 Foghis Casian

Foghis

Casian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
628 Bartik Zalán

Bartik

Zalán
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
629 Csuba Anna Eszter

Csuba

Anna Eszter
Csata Csillagok Csata Csillagok 6 0.00
630 Csökmei Áron

Csökmei

Áron
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 5 0.00
631 Batuska József

Batuska

József
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
632 Németh Liza

Németh

Liza
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 3 0.00
633 Molnár Violetta

Molnár

Violetta
Malév Kobrák Malév Kobrák 3 0.00
634 Hencz Debóra Evelin

Hencz

Debóra Evelin
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
635 Kovács Ágnes Virág

Kovács

Ágnes Virág
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 3 0.00
636 GUJTMAN MILÁN

GUJTMAN

MILÁN
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
637 Mayr Lara

Mayr

Lara
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
638 Molnár Lilien

Molnár

Lilien
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
639 Szabó Bence

Szabó

Bence
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
640 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
641 Bite Marcell

Bite

Marcell
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
642 Szabó Barnabás

Szabó

Barnabás
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
643 Kruppa Noel

Kruppa

Noel
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
644 Besze Szabolcs

Besze

Szabolcs
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
645 Máhl Laura

Máhl

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 0.00
646 Paár Gergely

Paár

Gergely
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
647 Tóth Gergely Gyula

Tóth

Gergely Gyula
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
648 Csordás Júlia Janka

Csordás

Júlia Janka
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 5 0.00
649 Mulea Tudor

Mulea

Tudor
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
650 Berzy Petra Sára

Berzy

Petra Sára
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
651 Ács Dominik

Ács

Dominik
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
652 Kövesdi Alex Erik

Kövesdi

Alex Erik
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 0.00
653 Vágvölgyi Zsófia

Vágvölgyi

Zsófia
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
654 Ovádi Domonkos Tamás

Ovádi

Domonkos Tamás
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
655 Csordás Réka

Csordás

Réka
Széchenyi KA Széchenyi KA 7 0.00
656 Dávid Roland László

Dávid

Roland László
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
657 Sztankai Adrienn Viktória

Sztankai

Adrienn Viktória
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
658 Szűcs András

Szűcs

András
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
659 Balogh Botond

Balogh

Botond
Dife KK Dife KK 3 0.00
660 Puskás Kadosa Kán

Puskás

Kadosa Kán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
661 Paár Ákos

Paár

Ákos
Békási Kaszások Békási Kaszások 3 0.00
662 Bíró Botond

Bíró

Botond
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
663 Pethes Benedek

Pethes

Benedek
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
664 Nagy Alex

Nagy

Alex
Tatai Törpék Tatai Törpék 7 0.00
665 Molnár Gergely Tibor

Molnár

Gergely Tibor
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
666 Laczi Nóra

Laczi

Nóra
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 5 0.00
667 Pölös Máté

Pölös

Máté
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
668 Nagy Merse Boldizsár

Nagy

Merse Boldizsár
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
669 Kállai Vivien Gréta

Kállai

Vivien Gréta
CEKK CEKK 4 0.00
670 Bányai Bence Iván

Bányai

Bence Iván
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
671 Rubi Marcell

Rubi

Marcell
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
672 Szokoly-Angyal Mara

Szokoly-Angyal

Mara
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
673 Docsa Soma

Docsa

Soma
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
674 Gombás Petra

Gombás

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
675 Farkas Hunor

Farkas

Hunor
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
676 GUTECZ Kornél

GUTECZ

Kornél
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
677 Petrik Lilla

Petrik

Lilla
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
678 Lajos Anna

Lajos

Anna
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 7 0.00
679 Gáspár Vince

Gáspár

Vince
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
680 Nagy Alina

Nagy

Alina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 3 0.00
681 Kriston Regő Márton

Kriston

Regő Márton
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
682 Tóth Levente

Tóth

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
683 Kátai Emőke

Kátai

Emőke
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
684 Fátyol András

Fátyol

András
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
685 SZABÓ Milán

SZABÓ

Milán
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 5 0.00
686 Vida Jázmin

Vida

Jázmin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
687 Budafoki Blanka Zoé

Budafoki

Blanka Zoé
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
688 Barabás Anna

Barabás

Anna
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
689 Dakó Milán

Dakó

Milán
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
690 Balla Botond

Balla

Botond
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
691 Schleisz-Bognár Kristóf

Schleisz-Bognár

Kristóf
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
692 Vadon Regina

Vadon

Regina
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
693 Botlik Csongor

Botlik

Csongor
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
694 Lékai Bence

Lékai

Bence
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 0.00
695 Dunai Zoárd

Dunai

Zoárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
696 Kocsis Eszter

Kocsis

Eszter
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
697 Szvath Milán János

Szvath

Milán János
KASI/B KASI/B 7 0.00
698 Kerek Olivér

Kerek

Olivér
BSC BSC 6 0.00
699 Piránszki Enikő Ibolya

Piránszki

Enikő Ibolya
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
700 Szaniszló Veronika

Szaniszló

Veronika
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
701 Goretity Mirjana

Goretity

Mirjana
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
702 Németh Gergő

Németh

Gergő
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 3 0.00
703 Vitofrancesco Chiara

Vitofrancesco

Chiara
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 4 0.00
704 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
705 Németh Márton Dániel

Németh

Márton Dániel
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
706 Hideg Máté

Hideg

Máté
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
707 Czeibert Soma Gergő

Czeibert

Soma Gergő
KASI/C KASI/C 8 0.00
708 Rostás Tamás

Rostás

Tamás
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
709 Hefler Richárd

Hefler

Richárd
Radobasket Radobasket 4 0.00
710 Borbély Bene Sámuel

Borbély

Bene Sámuel
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
711 Ágó Lili

Ágó

Lili
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
712 Viklinszki Szandra

Viklinszki

Szandra
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
713 Papp Nándor

Papp

Nándor
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
714 Gugolya Nóra

Gugolya

Nóra
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
715 Nyolcas Ákos Bence

Nyolcas

Ákos Bence
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
716 Szőke Sára

Szőke

Sára
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 0.00
717 Kertész Dóra

Kertész

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
718 Lakatos Csanád

Lakatos

Csanád
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
719 Kadók Márk Mihály

Kadók

Márk Mihály
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
720 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
721 Kincses Kristóf András

Kincses

Kristóf András
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
722 Nezáczki Kata Szofi

Nezáczki

Kata Szofi
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
723 Farkas Noel István

Farkas

Noel István
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
724 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 0.00
725 Ábri László

Ábri

László
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 6 0.00
726 Zengői Laura

Zengői

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
727 Bodnár Rebeka

Bodnár

Rebeka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 4 0.00
728 Tóth Lara

Tóth

Lara
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 0.00
729 Rambala Dominik

Rambala

Dominik
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
730 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
731 Adrigán Alexa Dorina

Adrigán

Alexa Dorina
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
732 Balogh Bence

Balogh

Bence
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
733 Szigeti Soma

Szigeti

Soma
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
734 Vadász Natasa

Vadász

Natasa
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
735 Boldizsár Endre

Boldizsár

Endre
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
736 Torma Angelika Krisztina

Torma

Angelika Krisztina
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
737 Szabó Orsolya

Szabó

Orsolya
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
738 Mandzák Gergő

Mandzák

Gergő
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
739 Nyitrai Dávid

Nyitrai

Dávid
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
740 Bildhauer Barna Viktor

Bildhauer

Barna Viktor
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
741 Paulicska Fruzsina

Paulicska

Fruzsina
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
742 Helényi Botond Máté

Helényi

Botond Máté
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
743 Vétek Kornélia

Vétek

Kornélia
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
744 Tandi Rebeka

Tandi

Rebeka
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 4 0.00
745 Németh Krisztián

Németh

Krisztián
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
746 Kiss-Luczai Milán

Kiss-Luczai

Milán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
747 Nikl Sára

Nikl

Sára
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
748 Elekes Csongor

Elekes

Csongor
Kalózok Kalózok 6 0.00
749 Homoki Zsombor

Homoki

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
750 Horváth Zsuzsa

Horváth

Zsuzsa
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 4 0.00
751 Tóth Bori

Tóth

Bori
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 0.00
752 Havasi-Thuránszky Száva Mária

Havasi-Thuránszky

Száva Mária
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
753 Szántai Adrienn

Szántai

Adrienn
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
754 Kalla Viktória

Kalla

Viktória
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
755 Király Keve

Király

Keve
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
756 Pintér Viola

Pintér

Viola
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
757 Sike Krisztián

Sike

Krisztián
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
758 Bella Gergő

Bella

Gergő
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
759 Klinger Emma

Klinger

Emma
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
760 Halász Jonatán

Halász

Jonatán
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
761 Dobos Hunor

Dobos

Hunor
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
762 Tóth Emese

Tóth

Emese
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
763 Pásztor Gréta

Pásztor

Gréta
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
764 Nagy László Máté

Nagy

László Máté
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 0.00
765 Kovács Anna

Kovács

Anna
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
766 Szlatki Tamás

Szlatki

Tamás
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 7 0.00
767 Ligler Barnabás

Ligler

Barnabás
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 6 0.00
768 Ullrich Stella

Ullrich

Stella
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
769 Balogh Barna

Balogh

Barna
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
770 Takács Kata Bora

Takács

Kata Bora
Széchenyi KA Széchenyi KA 4 0.00
771 Fekete Balázs

Fekete

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
772 Holzhofer Mátyás

Holzhofer

Mátyás
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 3 0.00
773 Dul Bence

Dul

Bence
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
774 Fenyvesi Krisztián

Fenyvesi

Krisztián
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
775 Váradi Zétény

Váradi

Zétény
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
776 Tara Róbert

Tara

Róbert
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 5 0.00
777 Kiss Bence

Kiss

Bence
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
778 Molnár Márk Miklós

Molnár

Márk Miklós
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
779 Varga István András

Varga

István András
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
780 Kis Barnabás

Kis

Barnabás
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
781 Hajnal Lara

Hajnal

Lara
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 3 0.00
782 Takács Jázmin

Takács

Jázmin
Ajka Ajka 6 0.00
783 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
784 Budai Milán

Budai

Milán
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
785 Kovács Zalán Benedek

Kovács

Zalán Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
786 Reith Ármin

Reith

Ármin
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
787 Dudás Boglárka

Dudás

Boglárka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
788 Kristóf Ábel

Kristóf

Ábel
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
789 Balogh Gergely

Balogh

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
790 Szakács Eszter Dóra

Szakács

Eszter Dóra
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
791 Folland Ábel

Folland

Ábel
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
792 Izmendi Kolos

Izmendi

Kolos
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
793 Balássy Zsolt

Balássy

Zsolt
SZSE U12 SZSE U12 4 0.00
794 Faith Alex

Faith

Alex
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 0.00
795 Szabó Bianka

Szabó

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 0.00
796 Farkas Kristóf

Farkas

Kristóf
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
797 László Domonkos

László

Domonkos
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
798 Gerstenbrein Nóra Lili

Gerstenbrein

Nóra Lili
Budapest Csepel Budapest Csepel 6 0.00
799 Ács Péter Patrik

Ács

Péter Patrik
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
800 Ifju Zalán

Ifju

Zalán
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
801 Tajti Dóra

Tajti

Dóra
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
802 Szécsi Krisztina

Szécsi

Krisztina
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 6 0.00
803 Visnics Luca

Visnics

Luca
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
804 Buzás Csaba Márk

Buzás

Csaba Márk
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
805 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 6 0.00
806 Váradi Kristóf

Váradi

Kristóf
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
807 Kollár Lilla

Kollár

Lilla
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
808 KISGYURA Dénes

KISGYURA

Dénes
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
809 Yang Bohao Rick

Yang

Bohao Rick
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
810 Csanyik Balázs

Csanyik

Balázs
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 0.00
811 Varga Marcell

Varga

Marcell
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
812 Galambos Gábor

Galambos

Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 0.00
813 Bartl Ádám

Bartl

Ádám
Esztergom U12 Esztergom U12 5 0.00
814 Kóczon Zoé

Kóczon

Zoé
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 6 0.00
815 Nistor Eduard Gabriel

Nistor

Eduard Gabriel
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
816 Bárány Szabolcs

Bárány

Szabolcs
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
817 Oláh Kolos Márkó

Oláh

Kolos Márkó
KVSE U12 KVSE U12 4 0.00
818 Bittmann Zsombor

Bittmann

Zsombor
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
819 Milanics Krisztina

Milanics

Krisztina
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
820 Antal Eszter

Antal

Eszter
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
821 Jungmajer Emília

Jungmajer

Emília
Malév Kobrák Malév Kobrák 4 0.00
822 Bodri Liliána

Bodri

Liliána
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
823 Kézér Zsófia

Kézér

Zsófia
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
824 Soltész Ramóna Kitti

Soltész

Ramóna Kitti
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
825 Juhász Máté

Juhász

Máté
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
826 Nagy Zita

Nagy

Zita
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
827 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 5 0.00
828 Ordasi Evelin

Ordasi

Evelin
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
829 Tolnai Márton

Tolnai

Márton
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 4 0.00
830 Forgó Balázs

Forgó

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 4 0.00
831 Szigethy Katalin

Szigethy

Katalin
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
832 Torma Zsuzsanna

Torma

Zsuzsanna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 3 0.00
833 Bátor Hunor

Bátor

Hunor
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 4 0.00
834 Inalegwu Noel

Inalegwu

Noel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
835 SZŰCS Márk Károly

SZŰCS

Márk Károly
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 0.00
836 Tóbiás Balázs

Tóbiás

Balázs
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 0.00
837 Costin Luca

Costin

Luca
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
838 Cs. Molnár Lili

Cs. Molnár

Lili
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
839 Szatzker Levente

Szatzker

Levente
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 4 0.00
840 Borsody Ádám

Borsody

Ádám
JKC JKC 7 0.00
841 Patakvárhegyi Zoltán

Patakvárhegyi

Zoltán
Pityke Fiú Pityke Fiú 4 0.00
842 Mórocz Marcell

Mórocz

Marcell
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
843 Hili Zacharie

Hili

Zacharie
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
844 Maszlag Tamás

Maszlag

Tamás
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 0.00
845 Fábri Márk

Fábri

Márk
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
846 Balogh Nóra

Balogh

Nóra
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 3 0.00
847 Balogh Kinga Regina

Balogh

Kinga Regina
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
848 Sajgó Balázs

Sajgó

Balázs
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
849 Zádor Nimród

Zádor

Nimród
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
850 Csötönyi Gábor

Csötönyi

Gábor
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
851 Sarvajcz Dávid

Sarvajcz

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
852 Galovicz Gergő

Galovicz

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
853 Kustánczi Olivér

Kustánczi

Olivér
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
854 Szőke Dorka

Szőke

Dorka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
855 Nagy Norbert

Nagy

Norbert
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 5 0.00
856 Nagy Martin

Nagy

Martin
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
857 Sárközi Balázs

Sárközi

Balázs
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
858 Homolya Tamás

Homolya

Tamás
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
859 Éles Mátyás

Éles

Mátyás
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
860 Kis-Jós Gellért

Kis-Jós

Gellért
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
861 Feith Izabella

Feith

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
862 Kállay Benjámin

Kállay

Benjámin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
863 Zaják Zorka

Zaják

Zorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 6 0.00
864 Szakáli Anna

Szakáli

Anna
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
865 Anga Balázs

Anga

Balázs
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
866 Strasszer Krisztina Szófia

Strasszer

Krisztina Szófia
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 6 0.00
867 Kollár Péter Máté

Kollár

Péter Máté
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
868 Horváth Izabella

Horváth

Izabella
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
869 Varga Morbert

Varga

Morbert
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
870 Tapodi Kornél

Tapodi

Kornél
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
871 Szécsy Panna

Szécsy

Panna
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
872 Illés Petra Maja

Illés

Petra Maja
Hévíz SK Hévíz SK 5 0.00
873 Bellyei Milán

Bellyei

Milán
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
874 Molnár Béla Rikardó

Molnár

Béla Rikardó
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
875 Módis Tímea

Módis

Tímea
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
876 Batki Míra Vanda

Batki

Míra Vanda
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
877 Kellermann Simon

Kellermann

Simon
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
878 Almsteier Luca

Almsteier

Luca
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
879 Kiss Emese

Kiss

Emese
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
880 Verhás Kata

Verhás

Kata
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 6 0.00
881 Mészáros Vivien Erzsébet

Mészáros

Vivien Erzsébet
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
882 Gergály Dávid

Gergály

Dávid
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
883 Fábián Ákos

Fábián

Ákos
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
884 Zavodnyik Petra

Zavodnyik

Petra
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
885 Sógorka Máté

Sógorka

Máté
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
886 Mészáros Nóra

Mészáros

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 0.00
887 Felső István

Felső

István
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
888 Nagy Zsolt

Nagy

Zsolt
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
889 Novreczky Csenge

Novreczky

Csenge
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
890 Németh Zselyke

Németh

Zselyke
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
891 Szalay Kristóf

Szalay

Kristóf
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
892 Marton Balázs

Marton

Balázs
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
893 Bognár Ákos

Bognár

Ákos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 4 0.00
894 Aranyosi Nimród

Aranyosi

Nimród
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
895 Stikl Péter

Stikl

Péter
KASI/A KASI/A 6 0.00
896 Kása Marcell

Kása

Marcell
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
897 Kátai Cao Dung

Kátai

Cao Dung
JKC JKC 3 0.00
898 Király Dániel

Király

Dániel
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
899 Biczó Bence

Biczó

Bence
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
900 Tóth Eszter

Tóth

Eszter
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
901 Csimma Huba

Csimma

Huba
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
902 Dávid Emese

Dávid

Emese
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
903 Zambelisz Kristóf

Zambelisz

Kristóf
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 6 0.00
904 Kiss Anna

Kiss

Anna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
905 Noszlopy Zétény

Noszlopy

Zétény
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
906 Nagy Rebeka Emma

Nagy

Rebeka Emma
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 0.00
907 Ormos Réka

Ormos

Réka
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
908 Berényi Gergő

Berényi

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
909 Czigler Hanna

Czigler

Hanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
910 Kiss Alex Erik

Kiss

Alex Erik
Monori SE Monori SE 8 0.00
911 Kiri Nándor

Kiri

Nándor
FTSI Fiú FTSI Fiú 4 0.00
912 Péter Réka Petra

Péter

Réka Petra
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
913 Ábri Kristóf

Ábri

Kristóf
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
914 Csicsely-Podani Anna

Csicsely-Podani

Anna
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
915 Klima Lea

Klima

Lea
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
916 Dombi Henriett Fanni

Dombi

Henriett Fanni
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
917 Zakota Erika Hédi

Zakota

Erika Hédi
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
918 Virág Kristóf Koppány

Virág

Kristóf Koppány
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 5 0.00
919 Prím Boldizsár

Prím

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
920 Herczeg Máté

Herczeg

Máté
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
921 Ináncsi Vivien

Ináncsi

Vivien
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 4 0.00
922 Szemes Márk

Szemes

Márk
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
923 Kohut Jázmin

Kohut

Jázmin
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
924 Gincsai-Kali János

Gincsai-Kali

János
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 5 0.00
925 Kovács Máté

Kovács

Máté
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
926 Tóth Boglárka Éva

Tóth

Boglárka Éva
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
927 Szarvas Márton

Szarvas

Márton
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
928 Bötz Kristóf

Bötz

Kristóf
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
929 Bachner Blanka

Bachner

Blanka
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 6 0.00
930 Rozmán Flórián

Rozmán

Flórián
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
931 Bartus György

Bartus

György
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 6 0.00
932 Stefkó Dominik Marcell

Stefkó

Dominik Marcell
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
933 Nikl Panna

Nikl

Panna
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
934 Gréts Zoé

Gréts

Zoé
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
935 Keller Nándor

Keller

Nándor
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
936 Stavinovszky Gréta

Stavinovszky

Gréta
Tatabányai KC Tatabányai KC 6 0.00
937 Lipka Hanna Kíra

Lipka

Hanna Kíra
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
938 Kettner Michael Erik

Kettner

Michael Erik
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
939 Hódos Patrik

Hódos

Patrik
Bajai Bácska Bajai Bácska