Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Domján Krisztián

Domján

Krisztián
KASI/A KASI/A 8 0.00
2 Rósa Laura

Rósa

Laura
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
3 Speziga Ester

Speziga

Ester
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
4 Kátai Bence

Kátai

Bence
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
5 Kapitány Gábor

Kapitány

Gábor
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
6 Besze Szabolcs

Besze

Szabolcs
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
7 Márton Benedek

Márton

Benedek
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
8 Bancos Cristian

Bancos

Cristian
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
9 Somogyi Virág

Somogyi

Virág
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
10 Köteles Adél

Köteles

Adél
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
11 Ács Regina

Ács

Regina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
12 Faragó Viktor Róbert

Faragó

Viktor Róbert
Szolnoki KA Szolnoki KA 6 0.00
13 Kiss Diána Barbara

Kiss

Diána Barbara
Török Sasok Török Sasok 4 0.00
14 SZEPESI Eszter

SZEPESI

Eszter
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
15 Wendl Viktor

Wendl

Viktor
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
16 Szatmári Marcell Attila

Szatmári

Marcell Attila
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
17 Sánta Botond Bence

Sánta

Botond Bence
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
18 Horváth Marcell

Horváth

Marcell
SZSE U12 SZSE U12 6 0.00
19 Sándor Csanád Emil

Sándor

Csanád Emil
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
20 Ricsák Hella

Ricsák

Hella
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
21 Vereb Szófia Réka

Vereb

Szófia Réka
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 6 0.00
22 Széles Zsombor

Széles

Zsombor
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
23 Csete Barnabás

Csete

Barnabás
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
24 Koller Kevin

Koller

Kevin
BSC BSC 8 0.00
25 Szíj-Krisánszky Zoé Izabell

Szíj-Krisánszky

Zoé Izabell
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
26 Kozma Jázmin

Kozma

Jázmin
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
27 Kérdő Áron András

Kérdő

Áron András
BSC BSC 4 0.00
28 Csima Nedda Sára

Csima

Nedda Sára
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
29 Nagy Kira Viktória

Nagy

Kira Viktória
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 3 0.00
30 Riskó Lőrinc

Riskó

Lőrinc
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
31 Bugovics Júlia

Bugovics

Júlia
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
32 Grózinger Nikolett

Grózinger

Nikolett
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
33 Szabó Máté

Szabó

Máté
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
34 Fehér Jázmin

Fehér

Jázmin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 6 0.00
35 Frank Szonja

Frank

Szonja
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
36 Szabó Dénes

Szabó

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
37 Orosz István

Orosz

István
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
38 Vitályos Etele

Vitályos

Etele
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
39 Nagy Milán

Nagy

Milán
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 3 0.00
40 Juhász Marcell Donát

Juhász

Marcell Donát
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 4 0.00
41 Kocsis Dorka

Kocsis

Dorka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
42 Nagy Panna Nóra

Nagy

Panna Nóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
43 Bíró Marcell

Bíró

Marcell
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
44 Lippai-Szilágyi Rebeka

Lippai-Szilágyi

Rebeka
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 5 0.00
45 Kornhoffer Levente

Kornhoffer

Levente
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
46 Gemzsi Dzsesszika

Gemzsi

Dzsesszika
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
47 Pozsonyi Nimród

Pozsonyi

Nimród
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
48 Horváth Tamás

Horváth

Tamás
MAFC MAFC 6 0.00
49 Szvetenay-Tymoszuk Mia

Szvetenay-Tymoszuk

Mia
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
50 Domján András

Domján

András
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 6 0.00
51 Piroska Bálint

Piroska

Bálint
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
52 Tálosi Gréta

Tálosi

Gréta
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
53 Pirók Laura

Pirók

Laura
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 3 0.00
54 Lobog Botond

Lobog

Botond
DMTK DMTK 4 0.00
55 Bohács Bence Patrik

Bohács

Bence Patrik
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 7 0.00
56 Türk Milán

Türk

Milán
TFSE TFSE 8 0.00
57 Csendes Ádám

Csendes

Ádám
Kalózok Kalózok 6 0.00
58 Tóth Olivér

Tóth

Olivér
BLF KK/A BLF KK/A 4 0.00
59 Nagy Alexandru Arpyka

Nagy

Alexandru Arpyka
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
60 Mihálovics Bálint

Mihálovics

Bálint
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
61 Lovasi Andor Attila

Lovasi

Andor Attila
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
62 Suszter Emma Eszter

Suszter

Emma Eszter
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
63 Tóth Sára

Tóth

Sára
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 4 0.00
64 Zhao Jieyu

Zhao

Jieyu
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
65 Lengyel Dóra

Lengyel

Dóra
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
66 Müller Vivien

Müller

Vivien
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
67 Kerling Barnabás

Kerling

Barnabás
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 4 0.00
68 Hőgye István Domokos

Hőgye

István Domokos
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
69 Fehér Kincső

Fehér

Kincső
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 0.00
70 Molnár Benjámin

Molnár

Benjámin
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
71 Boros Csanád Hunor

Boros

Csanád Hunor
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
72 Tóth Liliána Boglárk

Tóth

Liliána Boglárk
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
73 Brassai Zalán

Brassai

Zalán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 3 0.00
74 Selmeczi Zsombor Ambrus

Selmeczi

Zsombor Ambrus
PILIS Basket PILIS Basket 6 0.00
75 Nádler Ádám

Nádler

Ádám
Esztergom U12 Esztergom U12 4 0.00
76 Nyilas Etelka

Nyilas

Etelka
BSC BSC 8 0.00
77 Kohut Jázmin

Kohut

Jázmin
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
78 Varga Zétény

Varga

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 0.00
79 Szász Mátyás

Szász

Mátyás
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
80 Anisonyan Davit

Anisonyan

Davit
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
81 Szarvas Márton

Szarvas

Márton
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
82 Mester Aliz

Mester

Aliz
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 7 0.00
83 Czirkos Ákos Péter

Czirkos

Ákos Péter
Békási Kaszások Békási Kaszások 3 0.00
84 Kiss Gergő

Kiss

Gergő
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
85 Farkas-Szabó Ákos

Farkas-Szabó

Ákos
OSE MórMoták OSE MórMoták 3 0.00
86 Stefkó Dominik Marcell

Stefkó

Dominik Marcell
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
87 Kőrössy Zsófia

Kőrössy

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
88 Molnár Violetta

Molnár

Violetta
Malév Kobrák Malév Kobrák 3 0.00
89 Keller Nándor

Keller

Nándor
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
90 Baksa Dorián Gábor

Baksa

Dorián Gábor
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
91 Sáfár Krisztián László

Sáfár

Krisztián László
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
92 GUJTMAN MILÁN

GUJTMAN

MILÁN
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
93 Czakó Máté Barnabás

Czakó

Máté Barnabás
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
94 Kárpáthegyi Léda Anna

Kárpáthegyi

Léda Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
95 Szokodi Roland

Szokodi

Roland
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
96 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
97 Lakatos Ramóna

Lakatos

Ramóna
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
98 Rinkó Barnabás

Rinkó

Barnabás
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
99 Südi-Molnár Luca

Südi-Molnár

Luca
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
100 Torma Angelika Krisztina

Torma

Angelika Krisztina
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
101 Smuk Abigél

Smuk

Abigél
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
102 Dimény Kincső Petra

Dimény

Kincső Petra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
103 Bajzáth Balázs Levente

Bajzáth

Balázs Levente
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
104 Csordás Júlia Janka

Csordás

Júlia Janka
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 5 0.00
105 Szűcs Dorina

Szűcs

Dorina
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
106 Csikós Dániel

Csikós

Dániel
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
107 Orosz Erik

Orosz

Erik
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
108 Asztalos Miklós

Asztalos

Miklós
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
109 Veréb Bálint

Veréb

Bálint
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 3 0.00
110 Ács Hajna Zsuzsanna

Ács

Hajna Zsuzsanna
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
111 Koprla Benjámin

Koprla

Benjámin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
112 Csordás Réka

Csordás

Réka
Széchenyi KA Széchenyi KA 7 0.00
113 Csősz Nikoletta

Csősz

Nikoletta
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
114 Rutterschmidt Martin

Rutterschmidt

Martin
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
115 Koch Péter

Koch

Péter
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
116 Szűcs András

Szűcs

András
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
117 Csipak Gergő

Csipak

Gergő
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
118 Vörös Adrienn

Vörös

Adrienn
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
119 Csizmár Gergő Milán

Csizmár

Gergő Milán
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
120 Szalai Szonja

Szalai

Szonja
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
121 Németh Zoltán

Németh

Zoltán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
122 Laczi Nóra

Laczi

Nóra
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 5 0.00
123 Szilágyi Bálint Péter

Szilágyi

Bálint Péter
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
124 Kővári Domonkos

Kővári

Domonkos
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
125 Hoffmann Gábor

Hoffmann

Gábor
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
126 Kállai Vivien Gréta

Kállai

Vivien Gréta
CEKK CEKK 4 0.00
127 Fábián Bálint

Fábián

Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
128 Szűcs Nándor

Szűcs

Nándor
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 0.00
129 Kovács Adél

Kovács

Adél
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 5 0.00
130 Ikládi Anna

Ikládi

Anna
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 4 0.00
131 Burján Hanna Gréta

Burján

Hanna Gréta
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 6 0.00
132 Petrik Lilla

Petrik

Lilla
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
133 Bukszár Barbara Éva

Bukszár

Barbara Éva
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 6 0.00
134 Kéki Ágoston

Kéki

Ágoston
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
135 Magyar Előd Áron

Magyar

Előd Áron
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
136 Gáspár Vince

Gáspár

Vince
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
137 Bernhardt Bálint

Bernhardt

Bálint
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
138 Palcsó Zsombor Márk

Palcsó

Zsombor Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 6 0.00
139 Végső Dalma

Végső

Dalma
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
140 SZABÓ Milán

SZABÓ

Milán
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 5 0.00
141 Maráczi Bence

Maráczi

Bence
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 6 0.00
142 Holod Gábor

Holod

Gábor
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
143 Omran Loujin

Omran

Loujin
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 0.00
144 Barabás Anna

Barabás

Anna
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
145 Péter Zsombor

Péter

Zsombor
KASI/A KASI/A 3 0.00
146 Kis Bernadett

Kis

Bernadett
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
147 Rácz Rebeka

Rácz

Rebeka
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
148 Bálint Valér

Bálint

Valér
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
149 Orosz Réka

Orosz

Réka
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
150 Jánosi Roland

Jánosi

Roland
Budapest Csepel Budapest Csepel 7 0.00
151 Dunai Zoárd

Dunai

Zoárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
152 Povedák Borbála

Povedák

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
153 VÉGH Ingrid

VÉGH

Ingrid
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 7 0.00
154 Nagy Katalin Sára

Nagy

Katalin Sára
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
155 Piránszki Enikő Ibolya

Piránszki

Enikő Ibolya
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
156 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 0.00
157 Németh Luca Kata

Németh

Luca Kata
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
158 Gulyás Anita

Gulyás

Anita
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
159 Magyar Dóra

Magyar

Dóra
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
160 Varjas Áron Krisztián

Varjas

Áron Krisztián
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
161 Bodnár Aliz Éva

Bodnár

Aliz Éva
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 0.00
162 Konrád Balázs

Konrád

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 0.00
163 Hideg Máté

Hideg

Máté
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
164 Királyházi Péter

Királyházi

Péter
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
165 Küri Zsombor

Küri

Zsombor
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 3 0.00
166 Dross Máté

Dross

Máté
KASI/B KASI/B 6 0.00
167 Hefler Richárd

Hefler

Richárd
Radobasket Radobasket 4 0.00
168 Sedlák Máté

Sedlák

Máté
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 0.00
169 Márton Antónia

Márton

Antónia
DMTK/B DMTK/B 4 0.00
170 Vrhovina András Barnabás

Vrhovina

András Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
171 Kis Boglárka

Kis

Boglárka
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
172 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
173 Kertész Dóra

Kertész

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
174 Klós Tamás Viktor

Klós

Tamás Viktor
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 6 0.00
175 Miron Roland

Miron

Roland
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
176 Girhiny Annabella

Girhiny

Annabella
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
177 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
178 Horváth Natália

Horváth

Natália
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
179 Ritecz Klaudia

Ritecz

Klaudia
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
180 Halápi Anna

Halápi

Anna
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
181 Baráth Bertalan Miklós

Baráth

Bertalan Miklós
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 0.00
182 Pintér Rozália Mária

Pintér

Rozália Mária
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
183 Varga Boglárka

Varga

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
184 Tóth Lara

Tóth

Lara
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 0.00
185 Kiss-Kopál Sámuel

Kiss-Kopál

Sámuel
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
186 Matisz Dániel

Matisz

Dániel
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
187 Herbály Benedek Péter

Herbály

Benedek Péter
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 0.00
188 Soltész Ramóna Kitti

Soltész

Ramóna Kitti
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
189 Krajcsovics Dénes

Krajcsovics

Dénes
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
190 Kistóth Milán

Kistóth

Milán
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
191 Keller Luca

Keller

Luca
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
192 Murár Zoltán

Murár

Zoltán
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
193 Sikó Balázs Péter

Sikó

Balázs Péter
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
194 Bildhauer Barna Viktor

Bildhauer

Barna Viktor
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
195 Buday Botond

Buday

Botond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
196 Scarlat Mihai

Scarlat

Mihai
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
197 Kokovai Karina

Kokovai

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
198 Vétek Kornélia

Vétek

Kornélia
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
199 Zelles András

Zelles

András
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
200 Szabó Bence

Szabó

Bence
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 0.00
201 Gáspár Keve Benjámin

Gáspár

Keve Benjámin
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 3 0.00
202 Heberling Dániel

Heberling

Dániel
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
203 Ráskai Zsófia

Ráskai

Zsófia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 5 0.00
204 Tóth Bori

Tóth

Bori
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 0.00
205 Joó Bálint

Joó

Bálint
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
206 Koyuncu Deniz

Koyuncu

Deniz
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
207 Labancz Jázmin Lujza

Labancz

Jázmin Lujza
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 5 0.00
208 Szántai Adrienn

Szántai

Adrienn
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
209 Jármy Eszter

Jármy

Eszter
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 5 0.00
210 Szabó Andrea Brigitta

Szabó

Andrea Brigitta
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
211 Varga Áron Bendegúz

Varga

Áron Bendegúz
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
212 Klinger Emma

Klinger

Emma
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
213 Rácz Zsófia

Rácz

Zsófia
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
214 Susányi Kata

Susányi

Kata
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
215 Halmai Zsombor

Halmai

Zsombor
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
216 Pásztor Gréta

Pásztor

Gréta
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
217 Berényi Csenge

Berényi

Csenge
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 5 0.00
218 Csepregi Luca

Csepregi

Luca
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
219 Mezei Máté Ferenc

Mezei

Máté Ferenc
DMTK DMTK 8 0.00
220 Bodo Andrea Viktória

Bodo

Andrea Viktória
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 4 0.00
221 Bátori Konrád

Bátori

Konrád
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
222 Duchaj Benedek

Duchaj

Benedek
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
223 Takács Kata Bora

Takács

Kata Bora
Széchenyi KA Széchenyi KA 4 0.00
224 Mulicz Tamás

Mulicz

Tamás
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
225 Horváth Bence

Horváth

Bence
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
226 Szűcs Anna

Szűcs

Anna
Viadukt SE Viadukt SE 8 0.00
227 Dul Bence

Dul

Bence
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
228 Vajda Ferenc Buda

Vajda

Ferenc Buda
KASI/B KASI/B 8 0.00
229 Kozári Hanna

Kozári

Hanna
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
230 Kállai Anna

Kállai

Anna
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
231 Gábor-Győri Zsombor

Gábor-Győri

Zsombor
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
232 TARSOLY Csanád

TARSOLY

Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
233 Balog Gréta

Balog

Gréta
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 0.00
234 Valóczki Szabolcs Levente

Valóczki

Szabolcs Levente
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
235 Kis Barnabás

Kis

Barnabás
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
236 Sopuch Milán

Sopuch

Milán
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 0.00
237 Pongrácz Fanni Jázmin

Pongrácz

Fanni Jázmin
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
238 Lantos Luca Liza

Lantos

Luca Liza
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
239 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
240 Moezzi Arman

Moezzi

Arman
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
241 Molnár Sára Judit

Molnár

Sára Judit
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
242 Deák Olivér

Deák

Olivér
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
243 Seres Zénó Gábor

Seres

Zénó Gábor
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 3 0.00
244 Magán Levente

Magán

Levente
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 0.00
245 Izmendi Kolos

Izmendi

Kolos
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
246 Vágó Amira Anna

Vágó

Amira Anna
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
247 Módi Lara Dóra

Módi

Lara Dóra
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
248 Pach Gábor

Pach

Gábor
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
249 Faith Alex

Faith

Alex
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 0.00
250 Sándor Enikő

Sándor

Enikő
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
251 Pusztai Zsombor

Pusztai

Zsombor
BSC BSC 8 0.00
252 Nagy Zsombor Miklós

Nagy

Zsombor Miklós
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
253 Ifju Zalán

Ifju

Zalán
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
254 Danyi Balázs Barnabás

Danyi

Balázs Barnabás
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 5 0.00
255 Ágosoton Attila

Ágosoton

Attila
JKC JKC 7 0.00
256 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
257 Visnics Luca

Visnics

Luca
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
258 Boda Gergely

Boda

Gergely
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 5 0.00
259 Bogdán Fanni

Bogdán

Fanni
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
260 Sidlovits Balázs

Sidlovits

Balázs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 0.00
261 Pákai Levente Tamás

Pákai

Levente Tamás
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 5 0.00
262 Horváth András Gábor

Horváth

András Gábor
PILIS Basket PILIS Basket 6 0.00
263 Heisz Petra

Heisz

Petra
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
264 Csanyik Balázs

Csanyik

Balázs
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 0.00
265 Miklós Barnabás

Miklós

Barnabás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
266 Kiss Enikő Tímea

Kiss

Enikő Tímea
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
267 Répa Bence

Répa

Bence
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
268 Kóczon Zoé

Kóczon

Zoé
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 6 0.00
269 Lajkó Eszter

Lajkó

Eszter
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
270 Karsai Dávid

Karsai

Dávid
KASI/B KASI/B 6 0.00
271 Starcz Ádám

Starcz

Ádám
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
272 Ang Xue Ning

Ang

Xue Ning
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
273 Vorsléger Zoltán Márton

Vorsléger

Zoltán Márton
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
274 Fenyvesi Botond Róbert

Fenyvesi

Botond Róbert
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
275 Németh Lilien

Németh

Lilien
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 6 0.00
276 Jungmajer Emília

Jungmajer

Emília
Malév Kobrák Malév Kobrák 4 0.00
277 Horváth Emma

Horváth

Emma
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 6 0.00
278 Hohl Benjámin

Hohl

Benjámin
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
279 Balaskó Milán László

Balaskó

Milán László
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
280 Dombi Henriett Fanni

Dombi

Henriett Fanni
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
281 Tóth Levente István

Tóth

Levente István
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
282 Kollár Kata

Kollár

Kata
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
283 Rátkai Ádám

Rátkai

Ádám
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
284 Virág Kristóf Koppány

Virág

Kristóf Koppány
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 5 0.00
285 Takaki Maya

Takaki

Maya
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 6 0.00
286 Bánfi Botond

Bánfi

Botond
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
287 Bozóki Dániel

Bozóki

Dániel
Szentesi KK Szentesi KK 4 0.00
288 Torma Zsuzsanna

Torma

Zsuzsanna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 3 0.00
289 Meng Yihong

Meng

Yihong
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
290 Simon Alexandra

Simon

Alexandra
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
291 Tóth Kristóf

Tóth

Kristóf
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
292 Tóbiás Balázs

Tóbiás

Balázs
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 0.00
293 Budai Vivien Fanni

Budai

Vivien Fanni
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
294 Lipcsei Zalán

Lipcsei

Zalán
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
295 Kerekes Bence

Kerekes

Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
296 Csoknyai Ágost

Csoknyai

Ágost
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
297 Büki Barna

Büki

Barna
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 3 0.00
298 Szűcs Orsolya

Szűcs

Orsolya
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
299 Szücs Fanni Lili

Szücs

Fanni Lili
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
300 Hili Zacharie

Hili

Zacharie
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
301 Buzás Hunor

Buzás

Hunor
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 6 0.00
302 GULYÁS PETRA

GULYÁS

PETRA
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 4 0.00
303 Nyerges Bulcsú

Nyerges

Bulcsú
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
304 Balogh Nóra

Balogh

Nóra
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 3 0.00
305 Pirisi Eszter

Pirisi

Eszter
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
306 Kiss Csongor Levente

Kiss

Csongor Levente
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 4 0.00
307 Baán Csongor

Baán

Csongor
Siófoki KS Siófoki KS 3 0.00
308 Cserkuti-Németh Liliána

Cserkuti-Németh

Liliána
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
309 Várhegyi Zoltán Ákos

Várhegyi

Zoltán Ákos
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
310 Szőke Dorka

Szőke

Dorka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
311 Pap Medárd

Pap

Medárd
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
312 Jablonszki Lili

Jablonszki

Lili
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
313 Benes Edvárd Benedek

Benes

Edvárd Benedek
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 4 0.00
314 Sárközi Balázs

Sárközi

Balázs
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
315 Ladocsi Armand

Ladocsi

Armand
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
316 Somi Zsolt

Somi

Zsolt
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
317 Kenéz Bulcsú Ákos

Kenéz

Bulcsú Ákos
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
318 Erdei Dominik

Erdei

Dominik
Monori SE Monori SE 8 0.00
319 Rostás Atilla Titusz

Rostás

Atilla Titusz
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
320 Anga Balázs

Anga

Balázs
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
321 Tóth Sára Emese

Tóth

Sára Emese
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
322 Ambrus Renáta

Ambrus

Renáta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
323 Kovács Réka Éva

Kovács

Réka Éva
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
324 Kollár Péter Máté

Kollár

Péter Máté
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
325 Bari Kamilla

Bari

Kamilla
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 0.00
326 Pál Bendegúz András

Pál

Bendegúz András
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 0.00
327 Bellák Luca Sarolta

Bellák

Luca Sarolta
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
328 Bellyei Milán

Bellyei

Milán
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
329 Gerencsér Dániel

Gerencsér

Dániel
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
330 Jánosi Dávid

Jánosi

Dávid
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
331 Vojcsik Liliom

Vojcsik

Liliom
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
332 Batki Míra Vanda

Batki

Míra Vanda
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
333 Papp Dávid

Papp

Dávid
KASI/A KASI/A 5 0.00
334 Korompay Lili

Korompay

Lili
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
335 Várnagy Nóra

Várnagy

Nóra
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
336 Megyeri Mór

Megyeri

Mór
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 3 0.00
337 Szili Gréta

Szili

Gréta
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
338 Kovács Péter

Kovács

Péter
KASI/A KASI/A 8 0.00
339 Fábián Ákos

Fábián

Ákos
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
340 Mágori Balázs

Mágori

Balázs
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
341 MOLNÁR Bence

MOLNÁR

Bence
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 5 0.00
342 Kovács Enikő Emese

Kovács

Enikő Emese
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 4 0.00
343 Felső István

Felső

István
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
344 Bátor-Unger Emese

Bátor-Unger

Emese
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 0.00
345 Szemes István

Szemes

István
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
346 Szabó Bence

Szabó

Bence
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
347 Szabó Anna Júlia

Szabó

Anna Júlia
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
348 Bodnár Sára

Bodnár

Sára
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
349 Rózsahegyi-Bóta Ábel

Rózsahegyi-Bóta

Ábel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
350 Győrfi Ákos

Győrfi

Ákos
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
351 Aranyosi Nimród

Aranyosi

Nimród
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
352 Tóth Álmos György

Tóth

Álmos György
Kalózok Kalózok 4 0.00
353 Mencseli Kornél

Mencseli

Kornél
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
354 Lassányi Dávid Tamás

Lassányi

Dávid Tamás
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
355 Kátai Cao Dung

Kátai

Cao Dung
JKC JKC 3 0.00
356 Molnár Szabolcs

Molnár

Szabolcs
Szolnoki KA Szolnoki KA 5 0.00
357 Ágoston Ádám

Ágoston

Ádám
JKC JKC 7 0.00
358 Szentesi Áron Levente

Szentesi

Áron Levente
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
359 Tóth Dávid Benedek

Tóth

Dávid Benedek
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
360 Gershoj Benjamin

Gershoj

Benjamin
Tatai Aprók Tatai Aprók 4 0.00
361 Noszlopy Zétény

Noszlopy

Zétény
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
362 Tóth Fanni

Tóth

Fanni
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
363 Fornvald Thomas

Fornvald

Thomas
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
364 Balogh Dorottya

Balogh

Dorottya
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
365 Berényi Gergő

Berényi

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
366 Fekete Loretta

Fekete

Loretta
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
367 Brünner Zsanett

Brünner

Zsanett
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 4 0.00
368 Kocsor Gábor

Kocsor

Gábor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 4 0.00
369 Rigó Noémi

Rigó

Noémi
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
370 Pintér Dóra

Pintér

Dóra
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
371 Ritter Viktória

Ritter

Viktória
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
372 Grubits Natália

Grubits

Natália
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
373 Horváth Patrik

Horváth

Patrik
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
374 Lajber Ádám

Lajber

Ádám
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
375 Csernyik Noémi

Csernyik

Noémi
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
376 Benedek Attila Amadé

Benedek

Attila Amadé
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
377 Áron Szonja

Áron

Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
378 Lipécz Viktória

Lipécz

Viktória
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
379 Kapi Zsombor

Kapi

Zsombor
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
380 Semegi-Nyulas Csaba

Semegi-Nyulas

Csaba
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 6 0.00
381 Tóth Boglárka Éva

Tóth

Boglárka Éva
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
382 Flekenstein Milán

Flekenstein

Milán
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
383 Pop Matei

Pop

Matei
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
384 Karancsi Zsanett

Karancsi

Zsanett
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 4 0.00
385 Bachner Blanka

Bachner

Blanka
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 6 0.00
386 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
387 Kézér Kevin

Kézér

Kevin
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
388 Kiss Bernadett

Kiss

Bernadett
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
389 BODA Jázmin Flóra

BODA

Jázmin Flóra
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 6 0.00
390 Vadon Gellért Domonkos

Vadon

Gellért Domonkos
BLF KK/B BLF KK/B 5 0.00
391 Lipka Hanna Kíra

Lipka

Hanna Kíra
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
392 Bogyó Natália

Bogyó

Natália
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
393 Kokas Hanna

Kokas

Hanna
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
394 Nagy Csenge Eszter

Nagy

Csenge Eszter
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 5 0.00
395 Hódos Patrik

Hódos

Patrik
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
396 Nagy Szonja

Nagy

Szonja
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 5 0.00
397 Kovac Fanni

Kovac

Fanni
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
398 Palotai Nóra Lili

Palotai

Nóra Lili
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
399 Koncz Alexander

Koncz

Alexander
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 6 0.00
400 Kisapáti Sára Anna

Kisapáti

Sára Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
401 Kokavecz Rita

Kokavecz

Rita
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 4 0.00
402 Molnár Áron

Molnár

Áron
JKC JKC 7 0.00
403 Török Almira Jetta

Török

Almira Jetta
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
404 Nagy Léna

Nagy

Léna
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
405 Poór Dénes

Poór

Dénes
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
406 László-Molnár Máté

László-Molnár

Máté
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 3 0.00
407 Várszegi Béla Dániel

Várszegi

Béla Dániel
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
408 Csillak Milán

Csillak

Milán
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
409 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
410 Bóta Boglárka

Bóta

Boglárka
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
411 Farkas Flórián Mihály

Farkas

Flórián Mihály
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
412 Makai Cintia Ibolya

Makai

Cintia Ibolya
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 6 0.00
413 Jakucs-Herczeg Janka Bolda

Jakucs-Herczeg

Janka Bolda
Viadukt SE Viadukt SE 7 0.00
414 Soós Balázs

Soós

Balázs
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 6 0.00
415 Goldschmied Lorina

Goldschmied

Lorina
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
416 Bereczkey Kornél

Bereczkey

Kornél
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
417 Kövér László Levente

Kövér

László Levente
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
418 Kurucz Lilla

Kurucz

Lilla
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
419 MÉSZÁROS Zsófia

MÉSZÁROS

Zsófia
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 5 0.00
420 Ritter Annarose Connie

Ritter

Annarose Connie
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
421 Kecskeméti Barnabás

Kecskeméti

Barnabás
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
422 Morton Zalán Liam

Morton

Zalán Liam
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 4 0.00
423 Zám Kende

Zám

Kende
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
424 Kiss Flóra

Kiss

Flóra
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
425 Bencsik Milán

Bencsik

Milán
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
426 Mejías Parra David

Mejías Parra

David
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
427 Balázsi Fruzsina

Balázsi

Fruzsina
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
428 Baski Barbara

Baski

Barbara
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
429 Krucsay Aisa

Krucsay

Aisa
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
430 Pilinyi-Kiss Soma

Pilinyi-Kiss

Soma
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 6 0.00
431 Balogh Zénó Krisztofer

Balogh

Zénó Krisztofer
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
432 Moser Máté

Moser

Máté
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
433 Pintér Kál

Pintér

Kál
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
434 Kádár Botond

Kádár

Botond
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 5 0.00
435 Rikli Barnabás

Rikli

Barnabás
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 0.00
436 Radnics Luca

Radnics

Luca
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
437 Váradi Patrik Dániel

Váradi

Patrik Dániel
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
438 Temesi Kamilla

Temesi

Kamilla
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
439 Sáhi Eszter Anna

Sáhi

Eszter Anna
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
440 Bihary Berec Borisz

Bihary

Berec Borisz
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
441 Galacz-Gidófalvy Bendegúz

Galacz-Gidófalvy

Bendegúz
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
442 Tarsoly Andor Zoltán

Tarsoly

Andor Zoltán
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 0.00
443 László Krisztián

László

Krisztián
BSC BSC 8 0.00
444 Fülöp Áron

Fülöp

Áron
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
445 Hadarits Júlia

Hadarits

Júlia
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
446 Dékány Bojan Bendegúz

Dékány

Bojan Bendegúz
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 0.00
447 Ruszkai Dániel

Ruszkai

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 5 0.00
448 Szilva Gergely László

Szilva

Gergely László
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
449 Stribl Ábel

Stribl

Ábel
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 6 0.00
450 Flórián Kamilla Kíra

Flórián

Kamilla Kíra
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
451 Kovács Lázár

Kovács

Lázár
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
452 Horváth György Botond

Horváth

György Botond
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 0.00
453 Ferkó Dorka

Ferkó

Dorka
Tatai Aprók Tatai Aprók 6 0.00
454 Fárbás Emma

Fárbás

Emma
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
455 Kertész Gergő

Kertész

Gergő
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 7 0.00
456 Kónya Richárd

Kónya

Richárd
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
457 Hűse Lili

Hűse

Lili
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 6 0.00
458 Kamarás Lilla

Kamarás

Lilla
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
459 Babay-Bognár Kinga

Babay-Bognár

Kinga
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
460 Gergely Domonkos

Gergely

Domonkos
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
461 Horváth Petra Leila

Horváth

Petra Leila
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 0.00
462 Ress Máté

Ress

Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
463 Szlávik Bianka

Szlávik

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
464 Mészáros-Daubner Gréta

Mészáros-Daubner

Gréta
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
465 Sas Gábor

Sas

Gábor
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
466 Hegedűs Alexandra

Hegedűs

Alexandra
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
467 Halasy Örs

Halasy

Örs
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
468 Bognár Dalma

Bognár

Dalma
Radobasket Radobasket 8 0.00
469 Koscsisák Mátyás

Koscsisák

Mátyás
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
470 Vass Zétény

Vass

Zétény
ZTE KK/B ZTE KK/B 7 0.00
471 Pogány Kata

Pogány

Kata
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
472 Földesi Bendegúz János

Földesi

Bendegúz János
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
473 Révész Petra

Révész

Petra
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 6 0.00
474 Dezső-Kovács Szófia

Dezső-Kovács

Szófia
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
475 Mészáros Baján

Mészáros

Baján
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
476 Parádi Gergő

Parádi

Gergő
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
477 Czaher Gergely

Czaher

Gergely
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
478 Kámán Adrián

Kámán

Adrián
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
479 Kiss-Zsók Csenge

Kiss-Zsók

Csenge
Viadukt SE Viadukt SE 5 0.00
480 Schmidl Napsugár

Schmidl

Napsugár
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
481 Zalavári Hunor

Zalavári

Hunor
RICSILLA RICSILLA 3 0.00
482 Simon Szabolcs

Simon

Szabolcs
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
483 Szobácsi Hunor Krisztián

Szobácsi

Hunor Krisztián
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 4 0.00
484 Kiss Balázs

Kiss

Balázs
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
485 Gulyás Márk Ábel

Gulyás

Márk Ábel
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
486 Rókus Gergő

Rókus

Gergő
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
487 Seres Dávid

Seres

Dávid
Monori SE Monori SE 8 0.00
488 Sári Bence

Sári

Bence
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
489 Gyenis Dalma Virág

Gyenis

Dalma Virág
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
490 Bolyós Tamás

Bolyós

Tamás
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 5 0.00
491 Takács Márk Szebasztián

Takács

Márk Szebasztián
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
492 Csalló Jázmin

Csalló

Jázmin
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
493 Szilágyi Dávid

Szilágyi

Dávid
BLF KK/B BLF KK/B 5 0.00
494 Mráz-Budavári Csanád

Mráz-Budavári

Csanád
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 4 0.00
495 Gréczy Dániel

Gréczy

Dániel
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
496 Holló-Hunya Márton

Holló-Hunya

Márton
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
497 Pető Lóránt

Pető

Lóránt
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
498 Mészáros Ádám Marcell

Mészáros

Ádám Marcell
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
499 Szabó Lóránt

Szabó

Lóránt
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 3 0.00
500 Borbély Dávid Balázs

Borbély

Dávid Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 7 0.00
501 Zsuppán Botond

Zsuppán

Botond
DMTK DMTK 8 0.00
502 Szalai Máté

Szalai

Máté
Monori SE Monori SE 6 0.00
503 PÁVEL Ármin

PÁVEL

Ármin
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
504 Ferenczi Panna

Ferenczi

Panna
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
505 Pap Adrienn

Pap

Adrienn
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
506 Csizmadia Zsófia Mária

Csizmadia

Zsófia Mária
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
507 Abonyi Ákos Krisztián

Abonyi

Ákos Krisztián
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
508 Takács Bence

Takács

Bence
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
509 Réthelyi Mihály Márton

Réthelyi

Mihály Márton
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
510 Kristóf Kolos Tas

Kristóf

Kolos Tas
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
511 Bucskó Veronika

Bucskó

Veronika
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
512 György Péter

György

Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 5 0.00
513 Talasz Kolos

Talasz

Kolos
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 3 0.00
514 Abaházy Zalán

Abaházy

Zalán
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
515 Köbli Bendegúz

Köbli

Bendegúz
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
516 Talabér Dóra

Talabér

Dóra
Hévíz SK Hévíz SK 5 0.00
517 Gasteiger Milán

Gasteiger

Milán
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 6 0.00
518 Héjja Olivér Máté

Héjja

Olivér Máté
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
519 Reiner Regő

Reiner

Regő
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
520 Gajda Ármin

Gajda

Ármin
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
521 Kiss Panka

Kiss

Panka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
522 Matola Dalma

Matola

Dalma
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
523 Fekete Zsófia

Fekete

Zsófia
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
524 Kalota Levente Norbert

Kalota

Levente Norbert
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
525 JOVANOVICS Bence

JOVANOVICS

Bence
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
526 Nyitrai Milán Csaba

Nyitrai

Milán Csaba
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 6 0.00
527 Rózsahegyi Kristóf

Rózsahegyi

Kristóf
MAFC MAFC 4 0.00
528 Ernszt László Levente

Ernszt

László Levente
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 4 0.00
529 Marokházi Levente

Marokházi

Levente
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
530 Sedlmayer Anna Dóra

Sedlmayer

Anna Dóra
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
531 Oláh Ádám

Oláh

Ádám
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
532 Varga Bálint

Varga

Bálint
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
533 Jacsó Dávid

Jacsó

Dávid
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
534 Petrák Dorka

Petrák

Dorka
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 0.00
535 Marosváry Zsófia

Marosváry

Zsófia
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
536 Márki Flóra

Márki

Flóra
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
537 Szabó Zoltán

Szabó

Zoltán
MAFC MAFC 4 0.00
538 Szászfai Zsófia

Szászfai

Zsófia
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
539 Gagyi-Pálffy András

Gagyi-Pálffy

András
TFSE TFSE 4 0.00
540 Kis Lehel Sándor

Kis

Lehel Sándor
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 4 0.00
541 Vidács Viktória

Vidács

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
542 Somogyi Dorka Sára

Somogyi

Dorka Sára
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
543 Takács Marcell Csanád

Takács

Marcell Csanád
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
544 Kovácsovics Zétény

Kovácsovics

Zétény
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
545 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
546 Kovács Brigitta

Kovács

Brigitta
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
547 Bolba Flaviu

Bolba

Flaviu
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 6 0.00
548 Horváth Áron

Horváth

Áron
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
549 Tamási Blanka Zita

Tamási

Blanka Zita
Radobasket Radobasket 4 0.00
550 Gajdos Kevin

Gajdos

Kevin
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
551 Kiss Anna

Kiss

Anna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
552 Kocsor Tamás

Kocsor

Tamás
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
553 Daróczi Balázs Nándor

Daróczi

Balázs Nándor
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
554 Veisz Noel

Veisz

Noel
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
555 Polyák Emili Zoé

Polyák

Emili Zoé
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 7 0.00
556 Tihanyi Péter

Tihanyi

Péter
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
557 Páger Adrienn Mária

Páger

Adrienn Mária
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
558 Walter-Kiss Martin

Walter-Kiss

Martin
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
559 Zugor Petra Lia

Zugor

Petra Lia
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
560 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
561 Oláh Barbara

Oláh

Barbara
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
562 Müller Milán Dániel

Müller

Milán Dániel
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
563 Fehér Ábel

Fehér

Ábel
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
564 Kónya Liza Anna

Kónya

Liza Anna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
565 Segesváry Zsombor János

Segesváry

Zsombor János
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
566 Vidra Áron

Vidra

Áron
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
567 Melczer Bernát

Melczer

Bernát
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
568 Fekete Ádám

Fekete

Ádám
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
569 Ajtai János

Ajtai

János
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
570 Szőnyi Máté

Szőnyi

Máté
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 3 0.00
571 Bódi Jázmin

Bódi

Jázmin
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 5 0.00
572 Füzi Sára

Füzi

Sára
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
573 Ádám Gábor Zsombor

Ádám

Gábor Zsombor
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
574 Kerekes Hédi

Kerekes

Hédi
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
575 Gyulai Zsuzsa

Gyulai

Zsuzsa
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 5 0.00
576 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
BLF KK/B BLF KK/B 4 0.00
577 Sári Vivien Natália

Sári

Vivien Natália
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
578 Dorn Ágnes

Dorn

Ágnes
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
579 Gayer Míra Dorka

Gayer

Míra Dorka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
580 Dér Dóra Csenge

Dér

Dóra Csenge
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
581 Boncz Áron

Boncz

Áron
Kalózok Kalózok 6 0.00
582 Bencze Luca Sára

Bencze

Luca Sára
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 4 0.00
583 Pete Csanád

Pete

Csanád
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 3 0.00
584 Kovács Dorina

Kovács

Dorina
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
585 Kulin Dániel

Kulin

Dániel
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
586 Duics Álmos

Duics

Álmos
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
587 Plugor Borbála

Plugor

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
588 LAKATOS Botond

LAKATOS

Botond
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
589 Gunda Flóra Anna

Gunda

Flóra Anna
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 5 0.00
590 Dargai András Hunor

Dargai

András Hunor
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
591 Héjja Karina

Héjja

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
592 Szekeres Zalán

Szekeres

Zalán
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 0.00
593 Ferletyák Zita

Ferletyák

Zita
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
594 Rápolthy Máté

Rápolthy

Máté
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
595 Pócs Hanga Zselyke

Pócs

Hanga Zselyke
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
596 Speri Írisz Virág

Speri

Írisz Virág
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
597 Szabó Martin Benedek

Szabó

Martin Benedek
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
598 Domonkos Bence

Domonkos

Bence
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
599 Dénes Csanád

Dénes

Csanád
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
600 Kerékgyártó Jázmin Karina

Kerékgyártó

Jázmin Karina
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
601 Hampl-Tóth Szofi

Hampl-Tóth

Szofi
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
602 Kiss Keve

Kiss

Keve
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
603 Langer Benjamin

Langer

Benjamin
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
604 Nagy Előd

Nagy

Előd
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
605 Balogh Nikol

Balogh

Nikol
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
606 Csősz Balázs

Csősz

Balázs
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
607 Kadlicskó Hunor

Kadlicskó

Hunor
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
608 Dvorák Péter

Dvorák

Péter
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
609 Pete Dominik

Pete

Dominik
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
610 Tóth Milán

Tóth

Milán
Dife KK Dife KK 3 0.00
611 Orosi Nándor Bence

Orosi

Nándor Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
612 Oltványi Dóra

Oltványi

Dóra
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
613 Králik Aladár Gergely

Králik

Aladár Gergely
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
614 Nagy Boglárka

Nagy

Boglárka
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
615 Újvári Botond

Újvári

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
616 Csercsa Eszter

Csercsa

Eszter
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
617 Kispéter Gergő

Kispéter

Gergő
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
618 Jónás Fruzsina Noémi

Jónás

Fruzsina Noémi
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
619 Hegyes Csongor

Hegyes

Csongor
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
620 Filep Áron

Filep

Áron
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
621 Mihálovics Kristóf

Mihálovics

Kristóf
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
622 Nedbál Dominik

Nedbál

Dominik
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
623 Ilyés Fanni

Ilyés

Fanni
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
624 Berta Mátyás

Berta

Mátyás
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
625 Bellák Anna

Bellák

Anna
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
626 Pratsler Amanda

Pratsler

Amanda
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 0.00
627 Szabados Zsombor

Szabados

Zsombor
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
628 Tisza Andor Gergő

Tisza

Andor Gergő
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
629 Fecsó Márton Áron

Fecsó

Márton Áron
BSC BSC 8 0.00
630 Miskei Éva

Miskei

Éva
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
631 Birta Boglárka

Birta

Boglárka
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
632 Kendi Arlen Martin

Kendi

Arlen Martin
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
633 Murányi Gréta

Murányi

Gréta
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 3 0.00
634 Mester Balázs József

Mester

Balázs József
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
635 Domján Zalán

Domján

Zalán
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
636 Ughy Arabella Liza

Ughy

Arabella Liza
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
637 Orsós Benjámin

Orsós

Benjámin
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
638 Stefánovics Sebestyén

Stefánovics

Sebestyén
Bajai Bácska Bajai Bácska 6 0.00
639 Rézműves Lóránt Márkó

Rézműves

Lóránt Márkó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
640 Keszte Ádám

Keszte

Ádám
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
641 Hartman Kincső Hanga

Hartman

Kincső Hanga
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 5 0.00
642 Simó Nóra

Simó

Nóra
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
643 Végh Zoltán

Végh

Zoltán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
644 Krakoczki Adolf Zétény

Krakoczki

Adolf Zétény
MAFC MAFC 4 0.00
645 Somogyfoki Endre Bendegúz

Somogyfoki

Endre Bendegúz
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 3 0.00
646 Varjú Róza

Varjú

Róza
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 5 0.00
647 Horváth Botond

Horváth

Botond
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
648 Pálosi Enzo Horáció

Pálosi

Enzo Horáció
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 6 0.00
649 Pósa Petra

Pósa

Petra
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
650 Szigeti Zalán

Szigeti

Zalán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
651 Misóczki Zorka

Misóczki

Zorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
652 Hatos Szekander Vendel

Hatos Szekander

Vendel
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
653 Markó Milla

Markó

Milla
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 0.00
654 Wéber Koppány

Wéber

Koppány
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
655 Döbrentei Csanád

Döbrentei

Csanád
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
656 Marton Hanna Bianka

Marton

Hanna Bianka
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
657 Élő Dóra Virág

Élő

Dóra Virág
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
658 Tolnai Viktor

Tolnai

Viktor
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
659 Horváth Mercédesz

Horváth

Mercédesz
Ajka Ajka 4 0.00
660 Tóth Gréta

Tóth

Gréta
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
661 Ország László

Ország

László
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
662 Móricz Nándor László

Móricz

Nándor László
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
663 Niederleitner Szófia

Niederleitner

Szófia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
664 Béki Johanna

Béki

Johanna
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
665 Erdélyi Donát

Erdélyi

Donát
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 3 0.00
666 Pál Benedek

Pál

Benedek
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
667 Füzy Ákos Dominik

Füzy

Ákos Dominik
MAFC MAFC 4 0.00
668 Soós Barnabás Tamás

Soós

Barnabás Tamás
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 5 0.00
669 Váraljai Viola

Váraljai

Viola
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
670 Dubis Szabolcs

Dubis

Szabolcs
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
671 Takács Leila

Takács

Leila
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
672 Kispál Zsófia

Kispál

Zsófia
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
673 Reisz Nándor

Reisz

Nándor
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
674 Horváth Viktória

Horváth

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
675 Bolla Róbert

Bolla

Róbert
DMTK DMTK 7 0.00
676 Erdei Balázs

Erdei

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
677 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
678 Szabó Vanda

Szabó

Vanda
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
679 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
680 Kónya Erik

Kónya

Erik
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 0.00
681 Gréczy Bálint

Gréczy

Bálint
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
682 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
683 Farkas Balázs

Farkas

Balázs
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
684 Boncz Dániel

Boncz

Dániel
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 0.00
685 Korompay Hunor Levente

Korompay

Hunor Levente
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
686 Körtvélyessy Péter

Körtvélyessy

Péter
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
687 Csernyey Bernát

Csernyey

Bernát
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 6 0.00
688 Temesvári Marcell Zoltán

Temesvári

Marcell Zoltán
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
689 Irk Nándor

Irk

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
690 Balogh Szonja

Balogh

Szonja
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
691 Mucsi Nelli

Mucsi

Nelli
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
692 Fábián Gergő

Fábián

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
693 Rem Zsolt

Rem

Zsolt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
694 SZABÓ ÁDÁM

SZABÓ

ÁDÁM
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 3 0.00
695 Lakits Benedek

Lakits

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
696 Fenó Roland

Fenó

Roland
BSC BSC 4 0.00
697 Kiss Lilla Emma

Kiss

Lilla Emma
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 0.00
698 Csepelyi Gergely

Csepelyi

Gergely
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
699 Fábián Ákos

Fábián

Ákos
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 0.00
700 Kamondi Márton

Kamondi

Márton
Kalózok Kalózok 8 0.00
701 Mityók Norbert

Mityók

Norbert
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
702 Juhász Lara

Juhász

Lara
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 0.00
703 Jambrik Áron

Jambrik

Áron
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
704 Sipos Imre

Sipos

Imre
Dife KK Dife KK 3 0.00
705 Monos Tímea Gabriella

Monos

Tímea Gabriella
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
706 Váczi Lóránt Tamás

Váczi

Lóránt Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
707 Budai Kíra

Budai

Kíra
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
708 Markovics-Ritter Merse

Markovics-Ritter

Merse
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 5 0.00
709 Szabó Sára

Szabó

Sára
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
710 Münnich Gergő

Münnich

Gergő
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
711 Balogh Ábel

Balogh

Ábel
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 6 0.00
712 Székely Gergő

Székely

Gergő
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
713 Németh Tamara Kíra

Németh

Tamara Kíra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
714 Bekker Barnabás

Bekker

Barnabás
KASI/C KASI/C 8 0.00
715 Melkovics Vince Ákos

Melkovics

Vince Ákos
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
716 Bálint Balázs

Bálint

Balázs
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
717 Maksa Roland

Maksa

Roland
Pityke Fiú Pityke Fiú 5 0.00
718 Szalay Rita

Szalay

Rita
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 4 0.00
719 Halmai Gábor

Halmai

Gábor
KASI/B KASI/B 6 0.00
720 Molnár Balázs

Molnár

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
721 Bonifert Blanka

Bonifert

Blanka
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 5 0.00
722 Tőkés Zsolt

Tőkés

Zsolt
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
723 Máté Roland

Máté

Roland
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 0.00
724 Asztalos Botond

Asztalos

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
725 Borsos Norman

Borsos

Norman
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 0.00
726 Németh Atilla Gergő

Németh

Atilla Gergő
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
727 Incze Csenge

Incze

Csenge
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
728 Ózdi Bianka

Ózdi

Bianka
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 0.00
729 Rédei Joel Patrik

Rédei

Joel Patrik
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
730 Ludmann Dániel László

Ludmann

Dániel László
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
731 Korsós Levente István

Korsós

Levente István
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 5 0.00
732 Hegedűs Mátyás Lajos

Hegedűs

Mátyás Lajos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
733 Harangus David

Harangus

David
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
734 Tiszavári Balázs

Tiszavári

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
735 Csóli Marcell

Csóli

Marcell
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
736 Sonkoly Noémi

Sonkoly

Noémi
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
737 Gulyás Tamás

Gulyás

Tamás
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 7 0.00
738 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
739 Takács Levente

Takács

Levente
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 3 0.00
740 Miller Oliver Quinn

Miller

Oliver Quinn
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
741 Sebe Vivien

Sebe

Vivien
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 6 0.00
742 Rusvai Gergely György

Rusvai

Gergely György
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
743 Kőrösi Soma

Kőrösi

Soma
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
744 Bódis Botond

Bódis

Botond
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
745 Antal Boldizsár

Antal

Boldizsár
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
746 Dorner Péter Sándor

Dorner

Péter Sándor
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
747 Bóné Levente

Bóné

Levente
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
748 Ács Emese

Ács

Emese
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
749 Tőke Máté

Tőke

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
750 Szabó Enikő Stella

Szabó

Enikő Stella
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
751 Gulyás Ármin

Gulyás

Ármin
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
752 Kudich Barnabás

Kudich

Barnabás
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
753 Szuhi Dávid

Szuhi

Dávid
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
754 Rézműves Zoltán

Rézműves

Zoltán
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
755 Szabó Balázs Csaba

Szabó

Balázs Csaba
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 4 0.00
756 Ferenc-Kapuvári Sára

Ferenc-Kapuvári

Sára
JKC JKC 5 0.00
757 Varga Áron

Varga

Áron
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
758 Gusztafik Kiara

Gusztafik

Kiara
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
759 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
760 Jambrik Nóra

Jambrik

Nóra
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
761 Balogh Réka Fruzsina

Balogh

Réka Fruzsina
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
762 Mester Ákos

Mester

Ákos
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
763 Riegl Zsófia

Riegl

Zsófia
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
764 Forsthoffer Lili

Forsthoffer

Lili
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
765 Varga Bendegúz

Varga

Bendegúz
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
766 Miklós Koppány

Miklós

Koppány
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
767 Szojka Lilla

Szojka

Lilla
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
768 Perlaki Vanda Anna

Perlaki

Vanda Anna
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
769 Gombkötő Ádám

Gombkötő

Ádám
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
770 Dési Erik

Dési

Erik
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.00
771 Fodor Levente

Fodor

Levente
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
772 Kenyó Regina

Kenyó

Regina
CEKK CEKK 6 0.00
773 Szabó Anna

Szabó

Anna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
774 Vásárhelyi Milán

Vásárhelyi

Milán
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 5 0.00
775 Csóti Zsombor

Csóti

Zsombor
RICSILLA RICSILLA 3 0.00
776 Dargai Dorka Eszter

Dargai

Dorka Eszter
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
777 Du Chengzhe

Du

Chengzhe
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
778 Herke Dániel Milán

Herke

Dániel Milán
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
779 Hanich Johanna

Hanich

Johanna
Csata Garfield Csata Garfield 4 0.00
780 Gergely Liliána

Gergely

Liliána
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
781 Goda Hanna

Goda

Hanna
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
782 Lengyel Lili Anna

Lengyel

Lili Anna
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
783 Sverteczki Sára

Sverteczki

Sára
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
784 Farkas Dániel

Farkas

Dániel
MAFC MAFC 4 0.00
785 Karcz-Lukács Kolos

Karcz-Lukács

Kolos
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
786 Molnár Gábor

Molnár

Gábor
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
787 Szerémi Orsolya Mária

Szerémi

Orsolya Mária
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
788 Schin Péter

Schin

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
789 Mödlinger Pál

Mödlinger

Pál
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
790 Fehérvári Alíz

Fehérvári

Alíz
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
791 Horváth Regő

Horváth

Regő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
792 Hou Junke

Hou

Junke
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
793 Kiss Zalán

Kiss

Zalán
Siófoki KS Siófoki KS 5 0.00
794 Németh Erik

Németh

Erik
Ajka Ajka 6 0.00
795 Tomcsányi Dávid Zoltán

Tomcsányi

Dávid Zoltán
CEKK CEKK 4 0.00
796 Pfundt Csaba

Pfundt

Csaba
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
797 Albert Zsófia

Albert

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
798 Koós Lara

Koós

Lara
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 7 0.00
799 Reményi Benedek

Reményi

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
800 Vadász Sándor Martin

Vadász

Sándor Martin
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
801 Sági Helga

Sági

Helga
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
802 Fazekas-Kovács László

Fazekas-Kovács

László
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
803 Falkai Regő Maxim

Falkai

Regő Maxim
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
804 Tóth Attila

Tóth

Attila
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
805 Tüzes Dóra

Tüzes

Dóra
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
806 Cser Patrik

Cser

Patrik
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
807 Sipos József

Sipos

József
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
808 Bárány Bence

Bárány

Bence
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
809 Kathi Zádor

Kathi

Zádor
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
810 Vajger Villő Aliz

Vajger

Villő Aliz
SZSE U12 SZSE U12 5 0.00
811 Máriás Zalán

Máriás

Zalán
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
812 Pauer Luca

Pauer

Luca
Széchenyi KA Széchenyi KA 7 0.00
813 Kocsis Dániel

Kocsis

Dániel
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
814 Rem Dániel

Rem

Dániel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
815 Moharosi Balázs

Moharosi

Balázs
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
816 Stáhl Zsófia

Stáhl

Zsófia
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 4 0.00
817 Horváth Adél

Horváth

Adél
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
818 Anek Balázs

Anek

Balázs
Kalózok Kalózok 4 0.00
819 Udvari Lóránt

Udvari

Lóránt
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
820 Baumgartner Bálint

Baumgartner

Bálint
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
821 Zsigó Viktor

Zsigó

Viktor
Monori SE Monori SE 8 0.00
822 Deák Levente Mihály

Deák

Levente Mihály
Esztergom U12 Esztergom U12 3 0.00
823 Mohácsi Boldizsár Péter

Mohácsi

Boldizsár Péter
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
824 Rodriguez Marcell

Rodriguez

Marcell
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
825 Winkler Máté András

Winkler

Máté András
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
826 Szabó Bence

Szabó

Bence
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
827 Sztányi Lilla

Sztányi

Lilla
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
828 Sziklai Áron

Sziklai

Áron
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 4 0.00
829 Fodor Zalán

Fodor

Zalán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
830 Kiss-Istók Balázs

Kiss-Istók

Balázs
Radobasket Radobasket 4 0.00
831 Király Martin

Király

Martin
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
832 Horgász Róbert

Horgász

Róbert
Szolnoki KA Szolnoki KA 3 0.00
833 Budai Áron

Budai

Áron
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
834 Devecsai Dominik

Devecsai

Dominik
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 4 0.00
835 Gregor Lili

Gregor

Lili
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
836 Máté-Tóth András

Máté-Tóth

András
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
837 Bükösdi Napsugár

Bükösdi

Napsugár
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
838 Bényi Luca

Bényi

Luca
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
839 Cozma Patrik

Cozma

Patrik
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 0.00
840 Barta Eszter

Barta

Eszter
Tatabányai KC Tatabányai KC 3 0.00
841 Varga Viktor

Varga

Viktor
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
842 Csomor Péter

Csomor

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
843 Cseszkó Levente

Cseszkó

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
844 Barhács Elena

Barhács

Elena
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
845 Pál Janka

Pál

Janka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
846 Szabó Bence Péter

Szabó

Bence Péter
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 3 0.00
847 Polt László

Polt

László
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
848 Iglódi Tamás

Iglódi

Tamás
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
849 Kardos Tamás

Kardos

Tamás
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
850 Okoro Adaobi Mirjam

Okoro

Adaobi Mirjam
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 4 0.00
851 Vajdics Dávid

Vajdics

Dávid
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
852 Szabadkai Virág

Szabadkai

Virág
Viadukt SE Viadukt SE 7 0.00
853 Mátrai Gergő

Mátrai

Gergő
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
854 Németh Donát Gergő

Németh

Donát Gergő
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
855 Hujber Martin

Hujber

Martin
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 6 0.00
856 Győri Zília Csepke

Győri

Zília Csepke
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 4 0.00
857 Jegesi Milán

Jegesi

Milán
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 0.00
858 Beréti Nóra Anett

Beréti

Nóra Anett
Bajai NKK Bajai NKK 6 0.00
859 Tenke Márton

Tenke

Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
860 Papp Antónia Lili

Papp

Antónia Lili
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
861 Bidló Boglárka Boróka

Bidló

Boglárka Boróka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
862 Lónárt Ferenc Brendon

Lónárt

Ferenc Brendon
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
863 Körtvélyessy András Pál

Körtvélyessy

András Pál
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
864 Diószegi Botond

Diószegi

Botond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 3 0.00
865 Balázs Kitti

Balázs

Kitti
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
866 Tóth László Gergő

Tóth

László Gergő
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 3 0.00
867 Tordai Szabolcs Vince

Tordai

Szabolcs Vince
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
868 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
869 Szmetanovics Bence

Szmetanovics

Bence
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
870 Suba Dániel

Suba

Dániel
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
871 Rapali Dániel

Rapali

Dániel
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 4 0.00
872 Kiss Fanni Noémi

Kiss

Fanni Noémi
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
873 Petz Vilmos

Petz

Vilmos
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 4 0.00
874 Lukács Márton

Lukács

Márton
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 0.00
875 Nagy Laura Lili

Nagy

Laura Lili
Viadukt SE Viadukt SE 8 0.00
876 Nagy Villő Bíborka

Nagy

Villő Bíborka
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 5 0.00
877 Medve Bálint

Medve

Bálint
CEKK CEKK 4 0.00
878 Kiss Kitti

Kiss

Kitti
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
879 Berecz Bálint Áron

Berecz

Bálint Áron
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
880 Veszprémi Ábel

Veszprémi

Ábel
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
881 VÁRADI PÉTER

VÁRADI

PÉTER
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
882 László Renátó György

László

Renátó György
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
883 Camenzind Alina Bianca

Camenzind

Alina Bianca
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
884 Tóth Tímea Katalin

Tóth

Tímea Katalin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
885 Magyar-Kárpáti Dénes

Magyar-Kárpáti

Dénes
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 3 0.00
886 Orosz Kitti

Orosz

Kitti
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 5 0.00
887 Tóth Gábor Dániel

Tóth

Gábor Dániel
TFSE TFSE 8 0.00
888 BALOG László

BALOG

László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
889 Gugi Máté

Gugi

Máté
TFSE TFSE 4 0.00
890 Bánhegyi Barnabás

Bánhegyi

Barnabás
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
891 Serestyén Bence Károly

Serestyén

Bence Károly
Dife KK Dife KK 3 0.00
892 Matejcsek Míra

Matejcsek

Míra
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
893 Tatai Fanni

Tatai

Fanni
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
894 Széplaki Tamás

Széplaki

Tamás
Budapest Csepel Budapest Csepel 5 0.00
895 Füzi Bernát

Füzi

Bernát
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
896 Gálos Hanna Andrea

Gálos

Hanna Andrea
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
897 Pintér Melinda Kiara

Pintér

Melinda Kiara
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 7 0.00
898 Vass Ádám

Vass

Ádám
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 4 0.00
899 Kohári Áron

Kohári

Áron
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
900 Kevert Mirabella

Kevert

Mirabella
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
901 Horváth Réka

Horváth

Réka
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
902 Csaplár Mercédesz

Csaplár

Mercédesz
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 0.00
903 Kretskó Elza Zsuzsanna

Kretskó

Elza Zsuzsanna
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
904 DARAGÓ Bence

DARAGÓ

Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 0.00
905 Boda Bence Attila

Boda

Bence Attila
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
906 Kelemen Gergő

Kelemen

Gergő
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
907 Berencsi Boróka

Berencsi

Boróka
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
908 Pusztai Panna

Pusztai

Panna
JKC JKC 5 0.00
909 Pula Levente

Pula

Levente
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
910 Kostyál Zsombor

Kostyál

Zsombor
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 4 0.00
911 Bujtás Ármin

Bujtás

Ármin
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
912 Mácsár Balázs

Mácsár

Balázs
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
913 Sismanoglu Kaan

Sismanoglu

Kaan
DMTK DMTK 8 0.00
914 Csépai Ferenc

Csépai

Ferenc
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
915 Puszta Hanna

Puszta

Hanna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 5 0.00
916 Gurzó Róbert

Gurzó

Róbert
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
917 Repáruk Flóra Zoé

Repáruk

Flóra Zoé
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
918 Gyuricza-Móritz Ádám

Gyuricza-Móritz

Ádám
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
919 Molnár-Füredi Bence

Molnár-Füredi

Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
920 Popovici Antonio

Popovici

Antonio
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
921 Gergely Botond

Gergely

Botond
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
922 Papp Loránd

Papp

Loránd
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
923 Komlódi Kristóf Marcell

Komlódi

Kristóf Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
924 Szabó László

Szabó

László
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
925 Kolozsi Kira

Kolozsi

Kira
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
926 Karda Attila Patrik

Karda

Attila Patrik
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 0.00
927 Hajdu Soma

Hajdu

Soma
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
928 Hersics Patrik István

Hersics

Patrik István
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
929 Dombóvári Péter

Dombóvári

Péter
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 4 0.00
930 Kálmán Paulina

Kálmán

Paulina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
931 Fejes Viktor

Fejes

Viktor
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 5 0.00
932 Suba Benedek

Suba

Benedek
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
933 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
934 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
935 Végh Viktória Kitti

Végh

Viktória Kitti
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
936 Tóth Csongor

Tóth

Csongor
DMTK DMTK 8 0.00
937 Gajda Csenge Noémi

Gajda

Csenge Noémi
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
938 Dienes Márton

Dienes

Márton
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
939 Hegedűs Botond Ákos

Hegedűs

Botond Ákos