Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Mikula Linett

Mikula

Linett
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 31.63
2 Kalincsák Anna Gréta

Kalincsák

Anna Gréta
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 28.50
3 Katona Csenge Zoé

Katona

Csenge Zoé
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 27.25
4 Forsthoffer Lili

Forsthoffer

Lili
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 26.00
5 Pavlik Benjamin

Pavlik

Benjamin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 25.50
6 Babay-Bognár Kinga

Babay-Bognár

Kinga
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 24.38
7 Bódis Botond

Bódis

Botond
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 24.25
8 Baráth Barna

Baráth

Barna
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 23.50
9 Gábor-Győri Zsombor

Gábor-Győri

Zsombor
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 23.33
10 Hencsik Adrienn

Hencsik

Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 22.88
11 Bakó Bálint

Bakó

Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 22.38
12 Pálosi Laura

Pálosi

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 22.13
13 Bartik Zalán

Bartik

Zalán
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 21.50
14 Muhvic Al Dominik

Muhvic Al

Dominik
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 21.25
15 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 20.57
16 Asztalos Miklós

Asztalos

Miklós
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 20.50
17 Kendi Arlen Martin

Kendi

Arlen Martin
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 20.13
18 Szalontai Máté

Szalontai

Máté
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 20.13
19 Pásk Richárd György

Pásk

Richárd György
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 19.75
20 Enyedi Lilla Eszter

Enyedi

Lilla Eszter
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 19.67
21 Vajda Ferenc Buda

Vajda

Ferenc Buda
KASI/B KASI/B 8 19.50
22 Csősz Balázs

Csősz

Balázs
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 19.33
23 Rezsek Réka

Rezsek

Réka
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 19.25
24 Hegyi Ádám Dániel

Hegyi

Ádám Dániel
Tatai Törpék Tatai Törpék 5 19.20
25 Giczi Dominik

Giczi

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 19.20
26 Fodor Sándor

Fodor

Sándor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 18.88
27 Lakatos Olivér Milán

Lakatos

Olivér Milán
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 18.75
28 Zakor Izabella

Zakor

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 18.50
29 Földényi Márkó

Földényi

Márkó
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 18.50
30 Bokányi Dávid

Bokányi

Dávid
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 18.50
31 Csermely Vilmos

Csermely

Vilmos
Monori SE Monori SE 8 18.50
32 Kőröshegyi Boglárka

Kőröshegyi

Boglárka
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 18.25
33 Németh Atilla Gergő

Németh

Atilla Gergő
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 18.00
34 Baczai Bende

Baczai

Bende
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 18.00
35 Somi Zsolt

Somi

Zsolt
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 17.75
36 Schmidl Napsugár

Schmidl

Napsugár
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 17.75
37 Bánáti Lili

Bánáti

Lili
Bajai NKK Bajai NKK 8 17.63
38 Gonda Korina Hanna

Gonda

Korina Hanna
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 4 17.50
39 Maksa Roland

Maksa

Roland
Pityke Fiú Pityke Fiú 5 17.40
40 Pap Gergő

Pap

Gergő
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 17.25
41 Marokházi Levente

Marokházi

Levente
BLF KK/A BLF KK/A 6 17.17
42 Orosi Nándor Bence

Orosi

Nándor Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 17.13
43 Domokos Botond

Domokos

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 17.00
44 Bittmann Zsombor

Bittmann

Zsombor
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 16.75
45 Hirth Bálint

Hirth

Bálint
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 16.71
46 Erdei Balázs

Erdei

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 16.63
47 Barnóczky Vince Gellért

Barnóczky

Vince Gellért
Monori SE Monori SE 8 16.63
48 Lazarescu Alexandru

Lazarescu

Alexandru
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 16.33
49 Bencsik Milán

Bencsik

Milán
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 16.25
50 Dross Máté

Dross

Máté
KASI/B KASI/B 6 16.17
51 Puskás Kadosa Kán

Puskás

Kadosa Kán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 16.13
52 Kecsmárik Olívia Anna

Kecsmárik

Olívia Anna
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 16.00
53 Bíró Botond

Bíró

Botond
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 15.86
54 Csoknyai Ágost

Csoknyai

Ágost
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 15.75
55 Baráth Titusz

Baráth

Titusz
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 15.75
56 Betancourt-Szepessy Marléne

Betancourt-Szepessy

Marléne
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 15.75
57 Szanyi Borbála

Szanyi

Borbála
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 15.75
58 Kocsis Dorka

Kocsis

Dorka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 15.71
59 Körtvélyessy András Pál

Körtvélyessy

András Pál
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 15.67
60 Fábián Ákos

Fábián

Ákos
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 5 15.60
61 Éles Mátyás

Éles

Mátyás
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 15.50
62 Karda Attila Patrik

Karda

Attila Patrik
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 15.43
63 Orosz Réka

Orosz

Réka
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 15.38
64 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 15.33
65 Németh Luca Kata

Németh

Luca Kata
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 15.25
66 Kolosai Dominik

Kolosai

Dominik
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 15.13
67 Kokas Hanna

Kokas

Hanna
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 15.00
68 Király Martin

Király

Martin
RICSILLA RICSILLA 7 15.00
69 Kassai Dávid

Kassai

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 15.00
70 Kreka Balázs

Kreka

Balázs
KASI/A KASI/A 5 15.00
71 Kocsárdi Réka

Kocsárdi

Réka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 15.00
72 Pratsler Amanda

Pratsler

Amanda
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 14.88
73 Kovács Viktória

Kovács

Viktória
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 14.75
74 Ferstl Patrícia

Ferstl

Patrícia
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 14.75
75 Vágvölgyi Zsófia

Vágvölgyi

Zsófia
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 14.75
76 Seeberger Martin

Seeberger

Martin
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 14.71
77 Trombitás Marcell

Trombitás

Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 14.67
78 Balogh Vivien

Balogh

Vivien
HSA Sasok HSA Sasok 6 14.67
79 Kaiser Zoltán

Kaiser

Zoltán
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 14.63
80 Fehérvári Alíz

Fehérvári

Alíz
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 14.50
81 Oros Márton

Oros

Márton
KASI/A KASI/A 7 14.43
82 Danyi Balázs Barnabás

Danyi

Balázs Barnabás
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 5 14.40
83 Sonkoly Fanni Rebeka

Sonkoly

Fanni Rebeka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 14.40
84 Szilágyi Luca

Szilágyi

Luca
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 14.38
85 Pásztor Gréta

Pásztor

Gréta
HSA Sasok HSA Sasok 8 14.25
86 Rovnyai János

Rovnyai

János
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 14.25
87 Gera Viktor

Gera

Viktor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 14.25
88 Orsós Loretta

Orsós

Loretta
Bajai NKK Bajai NKK 8 14.25
89 Slett Réka

Slett

Réka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 14.17
90 Bugovics Júlia

Bugovics

Júlia
DMTK/B DMTK/B 8 14.13
91 Vojcsik Liliom

Vojcsik

Liliom
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 14.13
92 Halmai Zsombor

Halmai

Zsombor
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 14.00
93 Gayer Míra Dorka

Gayer

Míra Dorka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 14.00
94 Varga Bendegúz

Varga

Bendegúz
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 14.00
95 Nyári Tamás Jusztin

Nyári

Tamás Jusztin
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 14.00
96 Desbordes-Korcsev Brúnó

Desbordes-Korcsev

Brúnó
DMTK DMTK 8 14.00
97 Varjas Áron Krisztián

Varjas

Áron Krisztián
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 13.75
98 Anek Balázs

Anek

Balázs
Kalózok Kalózok 4 13.75
99 Krucsay Aisa

Krucsay

Aisa
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 13.63
100 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 13.63
101 Tóth Petra Adrienn

Tóth

Petra Adrienn
Radobasket Radobasket 8 13.63
102 Hamar Barnabás

Hamar

Barnabás
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 13.63
103 Győrfi Ákos

Győrfi

Ákos
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 13.60
104 Hőgye István Domokos

Hőgye

István Domokos
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 13.50
105 Krajcsovics Dénes

Krajcsovics

Dénes
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 13.50
106 Ang Xue Ning

Ang

Xue Ning
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 13.50
107 Petrák Dávid

Petrák

Dávid
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 13.40
108 Matkovits Alma Dóra

Matkovits

Alma Dóra
MTK Budapest MTK Budapest 8 13.38
109 Ritecz Klaudia

Ritecz

Klaudia
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 13.29
110 Imre Vivien

Imre

Vivien
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 13.25
111 Hudák Ábel

Hudák

Ábel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 13.17
112 LAKATOS Botond

LAKATOS

Botond
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 13.00
113 Galambos Dániel Ákos

Galambos

Dániel Ákos
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 13.00
114 Fodróczy Lilla

Fodróczy

Lilla
Viadukt SE Viadukt SE 8 13.00
115 Trepák Márk

Trepák

Márk
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 13.00
116 Csanki-Puss Léna

Csanki-Puss

Léna
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 12.88
117 Nezáczki Kata Szofi

Nezáczki

Kata Szofi
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 12.75
118 Somogyi Virág

Somogyi

Virág
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 12.63
119 Sáfár Krisztián László

Sáfár

Krisztián László
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 12.63
120 Oross Anna

Oross

Anna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 12.63
121 Dékány Bojan Bendegúz

Dékány

Bojan Bendegúz
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 12.50
122 Kokovai Karina

Kokovai

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 7 12.43
123 Hegedűs Alexandra

Hegedűs

Alexandra
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 12.40
124 Hódos Patrik

Hódos

Patrik
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 12.38
125 BALOG László

BALOG

László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 12.38
126 Horváth Dániel

Horváth

Dániel
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 12.38
127 Glózer Benjamin Krisztián

Glózer

Benjamin Krisztián
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 12.33
128 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 12.33
129 Halász Kende

Halász

Kende
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 12.29
130 Tóth Botond

Tóth

Botond
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 12.25
131 Makán Kristóf Erik

Makán

Kristóf Erik
Beszterce KK Beszterce KK 8 12.25
132 Mohácsi Dominik

Mohácsi

Dominik
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 12.25
133 Bányai Bence Iván

Bányai

Bence Iván
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 12.25
134 Váradi Kristóf

Váradi

Kristóf
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 12.25
135 Nyári Döniz Csenge

Nyári

Döniz Csenge
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 12.25
136 Gerber Luca

Gerber

Luca
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 12.20
137 Karcz-Lukács Kolos

Karcz-Lukács

Kolos
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 12.13
138 Ábrahám Eszter

Ábrahám

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 12.13
139 Molnár Petra

Molnár

Petra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 12.13
140 Bartha Koppány József

Bartha

Koppány József
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 12.13
141 Rózsa Márton Csaba

Rózsa

Márton Csaba
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 12.13
142 Moezzi Arman

Moezzi

Arman
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 12.00
143 Vereb Tamás Mihály

Vereb

Tamás Mihály
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 12.00
144 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 12.00
145 Josepovits Kinga

Josepovits

Kinga
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 12.00
146 Szlávik Flóra Rebeka

Szlávik

Flóra Rebeka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 12.00
147 Horváth Péter

Horváth

Péter
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 12.00
148 Nyerges Bulcsú

Nyerges

Bulcsú
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 11.86
149 Farkas Márk

Farkas

Márk
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 11.83
150 Batuska József

Batuska

József
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 11.83
151 Krajcsovich Jázmin Anett

Krajcsovich

Jázmin Anett
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 11.75
152 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 11.67
153 Deák-Torák Janka

Deák-Torák

Janka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 11.67
154 Gréts Zoé

Gréts

Zoé
DMTK/B DMTK/B 8 11.63
155 Inalegwu Noel

Inalegwu

Noel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 11.57
156 Domján András

Domján

András
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 6 11.50
157 Baráth Bertalan Miklós

Baráth

Bertalan Miklós
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 11.50
158 Takács Mirabel

Takács

Mirabel
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 11.50
159 Kalmár Máté

Kalmár

Máté
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 11.50
160 Körmendi Soma

Körmendi

Soma
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 7 11.43
161 Pokorny Péter

Pokorny

Péter
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 11.38
162 Kovács Áron

Kovács

Áron
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 11.38
163 Horváth Borsika Lara

Horváth

Borsika Lara
MTK Budapest MTK Budapest 8 11.38
164 Magyar Előd Áron

Magyar

Előd Áron
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 11.33
165 Botos Barnabás

Botos

Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 11.33
166 Dobos Hunor

Dobos

Hunor
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 11.33
167 Ádám Hanna

Ádám

Hanna
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 3 11.33
168 Rigó Dorina

Rigó

Dorina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 11.33
169 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 11.33
170 Szűcs Nándor

Szűcs

Nándor
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 11.25
171 Szabó Bence

Szabó

Bence
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 11.25
172 Burony Bálint

Burony

Bálint
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 11.25
173 Szászfai Zsófia

Szászfai

Zsófia
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 11.13
174 Váczi Lóránt Tamás

Váczi

Lóránt Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 11.13
175 Hegedűs Sándor

Hegedűs

Sándor
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 11.13
176 Rácz Gergely

Rácz

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 11.13
177 Bárány Szabolcs

Bárány

Szabolcs
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 11.13
178 Forró Dorottya Abigél

Forró

Dorottya Abigél
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 11.00
179 Kolcsár Márton

Kolcsár

Márton
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 11.00
180 Krakkó Péter

Krakkó

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 11.00
181 Hóbor Dániel

Hóbor

Dániel
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 11.00
182 Rácz Zsófia

Rácz

Zsófia
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 10.88
183 Pelle Péter

Pelle

Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 10.88
184 Csiky András

Csiky

András
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 10.88
185 Sándor Mirabella

Sándor

Mirabella
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 10.88
186 Kiss Gergő

Kiss

Gergő
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 10.86
187 Dargai András Hunor

Dargai

András Hunor
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 10.83
188 Bánhegyi Barnabás

Bánhegyi

Barnabás
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 10.80
189 Király Péter

Király

Péter
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 10.80
190 Németh Donát Gergő

Németh

Donát Gergő
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 10.75
191 Farkas Hunor

Farkas

Hunor
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 10.75
192 Szőke Hanna

Szőke

Hanna
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 4 10.75
193 KOMJÁTI Alíz

KOMJÁTI

Alíz
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 4 10.75
194 Németh Regina Szonja

Németh

Regina Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 10.75
195 Bretus Lola

Bretus

Lola
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 10.67
196 Kövesi Luca

Kövesi

Luca
Csata Csillagok Csata Csillagok 6 10.67
197 Vukics Bulcsú

Vukics

Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 5 10.60
198 Varga Boglárka

Varga

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 10.50
199 Harangus David

Harangus

David
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 10.50
200 Kiss Fanni Noémi

Kiss

Fanni Noémi
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 10.50
201 Mácsár Balázs

Mácsár

Balázs
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 10.50
202 Verasztó Vilmos

Verasztó

Vilmos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 10.50
203 Németh Ákos

Németh

Ákos
KASI/B KASI/B 8 10.50
204 Mészáros Vivien Erzsébet

Mészáros

Vivien Erzsébet
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 10.50
205 Rozmán Flórián

Rozmán

Flórián
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 10.50
206 Kéninger Botond

Kéninger

Botond
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 10.50
207 Áncsán Nóra

Áncsán

Nóra
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 10.50
208 Eckensberger Sára Margit

Eckensberger

Sára Margit
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 10.50
209 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 10.43
210 Váraljai Viola

Váraljai

Viola
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 10.38
211 Gáspár Benedek

Gáspár

Benedek
KASI/B KASI/B 8 10.38
212 Vanó András

Vanó

András
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 10.38
213 Tarjányi Áron

Tarjányi

Áron
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 10.38
214 Lédeczi Márton

Lédeczi

Márton
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 10.38
215 Maráczi Bence

Maráczi

Bence
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 6 10.33
216 Rácz Gábor

Rácz

Gábor
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 10.29
217 Veöreös Domonkos

Veöreös

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 10.29
218 Várbíró Lili

Várbíró

Lili
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 10.29
219 Szabó Damján

Szabó

Damján
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 10.29
220 Herter Hanna

Herter

Hanna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 10.25
221 Kisari Kitti

Kisari

Kitti
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 10.25
222 Vértes Bernát

Vértes

Bernát
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 10.25
223 Palcsó Boglárka

Palcsó

Boglárka
CEKK CEKK 6 10.17
224 Márton Benedek

Márton

Benedek
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 10.14
225 Fodor Zalán

Fodor

Zalán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 10.14
226 Baka Boldizsár

Baka

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 10.14
227 Farkas Kristóf

Farkas

Kristóf
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 10.13
228 Tóth Sára Csilla

Tóth

Sára Csilla
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 10.13
229 Bodnár Aliz Éva

Bodnár

Aliz Éva
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 10.00
230 Izmendi Kolos

Izmendi

Kolos
VMG DSE VMG DSE 6 10.00
231 Szuhi Dávid

Szuhi

Dávid
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 10.00
232 Pöltl Hanna

Pöltl

Hanna
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 10.00
233 Göcze Zsombor

Göcze

Zsombor
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 4 10.00
234 Szvatek Milán

Szvatek

Milán
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 10.00
235 Turbucz Barnabás Ádám

Turbucz

Barnabás Ádám
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 3 10.00
236 Gellérfi Luca Anna

Gellérfi

Luca Anna
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 10.00
237 Kocza Barnabás

Kocza

Barnabás
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 10.00
238 Szabó Milán

Szabó

Milán
KASI/A KASI/A 7 10.00
239 Szigeti Soma

Szigeti

Soma
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 10.00
240 Szabó Balázs Gergely

Szabó

Balázs Gergely
Szentesi KK Szentesi KK 6 10.00
241 Molnár Sára Judit

Molnár

Sára Judit
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 9.88
242 Csukás Dalma

Csukás

Dalma
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 9.88
243 Viola Máté András

Viola

Máté András
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 9.88
244 Gajárszky-Tóth Zsombor

Gajárszky-Tóth

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 9.88
245 Lakatos Szabolcs

Lakatos

Szabolcs
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 9.86
246 Papp Loránd

Papp

Loránd
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 9.83
247 Czigler Hanna

Czigler

Hanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 9.83
248 Mihály Péter

Mihály

Péter
CEKK CEKK 6 9.83
249 Csata Lőrinc

Csata

Lőrinc
Beszterce KK Beszterce KK 6 9.83
250 Fárbás Emma

Fárbás

Emma
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 9.75
251 Blaskovits Anna Ibolya

Blaskovits

Anna Ibolya
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 9.75
252 Berzy Petra Sára

Berzy

Petra Sára
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 9.75
253 Marosi Míra Gabriella

Marosi

Míra Gabriella
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 9.75
254 Csaplár-Nagy Lara

Csaplár-Nagy

Lara
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 9.75
255 Faragó Viktor Róbert

Faragó

Viktor Róbert
Szolnoki KA Szolnoki KA 6 9.67
256 Reisz Nándor

Reisz

Nándor
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 9.67
257 Kévés Zoltán

Kévés

Zoltán
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 6 9.67
258 Eszenyi Péter Fülöp

Eszenyi

Péter Fülöp
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 9.67
259 Keszte Ádám

Keszte

Ádám
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 9.63
260 Kujber Noémi

Kujber

Noémi
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 9.63
261 Orbán Zsófia Mária

Orbán

Zsófia Mária
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 9.63
262 Töreky Gergő Gábor

Töreky

Gergő Gábor
KVSE U12 KVSE U12 5 9.60
263 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 9.57
264 Mátrai Abigél Aletta

Mátrai

Abigél Aletta
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 9.57
265 Zelles András

Zelles

András
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 9.50
266 Benes Edvárd Benedek

Benes

Edvárd Benedek
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 4 9.50
267 Labancz Eszter

Labancz

Eszter
Török Sasok Török Sasok 6 9.50
268 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 9.50
269 Sisa Kristóf

Sisa

Kristóf
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 9.50
270 Bodnár Sára Csenge

Bodnár

Sára Csenge
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 9.50
271 Dénes Csanád

Dénes

Csanád
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 9.43
272 Bernáth Etele

Bernáth

Etele
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 9.40
273 Fodor Szabolcs

Fodor

Szabolcs
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 9.38
274 Halász Jonatán

Halász

Jonatán
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 9.38
275 Kállay Benjámin

Kállay

Benjámin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 9.38
276 Halasy Örs

Halasy

Örs
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 9.33
277 Kenyó Regina

Kenyó

Regina
CEKK CEKK 6 9.33
278 Kohut Vanessza

Kohut

Vanessza
FTSI Leány FTSI Leány 6 9.33
279 Horváth Zétény

Horváth

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 3 9.33
280 Firle-Kiss Bora

Firle-Kiss

Bora
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 9.33
281 Rem Zsolt

Rem

Zsolt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 9.25
282 Ferstl Alexandra Martina

Ferstl

Alexandra Martina
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 9.25
283 Kecskeméti Bálint Bence

Kecskeméti

Bálint Bence
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 9.25
284 Pfundt Árpád

Pfundt

Árpád
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 9.25
285 Mihalik Kincső Ilona

Mihalik

Kincső Ilona
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 9.25
286 Tálosi Gréta

Tálosi

Gréta
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 9.20
287 Kovács Anna

Kovács

Anna
Szentesi KK Szentesi KK 6 9.17
288 Sági Regina Petra

Sági

Regina Petra
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 9.17
289 Szlávik Bianka

Szlávik

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 9.13
290 Oláh Ádám

Oláh

Ádám
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 9.13
291 Simon Hanna

Simon

Hanna
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 9.13
292 László Dániel

László

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 9.13
293 Széles Zsombor

Széles

Zsombor
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 9.00
294 Kohut Jázmin

Kohut

Jázmin
FTSI Leány FTSI Leány 6 9.00
295 Tóth Álmos György

Tóth

Álmos György
Kalózok Kalózok 4 9.00
296 Fenó Roland

Fenó

Roland
BSC BSC 4 9.00
297 Gálos Hanna Andrea

Gálos

Hanna Andrea
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 9.00
298 Nyisztor Máté

Nyisztor

Máté
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 9.00
299 Havasi-Thuránszky Száva Mária

Havasi-Thuránszky

Száva Mária
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 9.00
300 Kapinya Péter

Kapinya

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 9.00
301 Magyar Benjamin

Magyar

Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 9.00
302 Papp Gergely

Papp

Gergely
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 4 9.00
303 Zöldi Péter András

Zöldi

Péter András
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 9.00
304 Kiss Ruben

Kiss

Ruben
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 9.00
305 Rácz Péter

Rácz

Péter
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 9.00
306 Kaszás Dalma Patrícia

Kaszás

Dalma Patrícia
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 9.00
307 Nagy Katalin Sára

Nagy

Katalin Sára
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 8.88
308 Kovac Fanni

Kovac

Fanni
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 8.88
309 Béki Johanna

Béki

Johanna
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 8.88
310 Limpek Lilla Julianna

Limpek

Lilla Julianna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 8.88
311 Deák Gréta Nóra

Deák

Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 8.88
312 Feith Izabella

Feith

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 8.88
313 Gergály Dávid

Gergály

Dávid
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 8.88
314 Polyák Emili Zoé

Polyák

Emili Zoé
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 7 8.86
315 Kurucsai Dávid

Kurucsai

Dávid
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 8.86
316 FARKAS BALÁZS

FARKAS

BALÁZS
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 8.86
317 Hevér Áron Márk

Hevér

Áron Márk
KASI/B KASI/B 7 8.86
318 Sándor Csanád Emil

Sándor

Csanád Emil
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 8.83
319 Parádi Gergő

Parádi

Gergő
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 8.83
320 Masnecz Hanna

Masnecz

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 8.83
321 Kiss Réka Rebeka

Kiss

Réka Rebeka
DMTK/B DMTK/B 6 8.83
322 Bota Napsugár

Bota

Napsugár
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 8.80
323 Szokodi Roland

Szokodi

Roland
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 8.75
324 Herbály Benedek Péter

Herbály

Benedek Péter
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 4 8.75
325 Boga Levente László

Boga

Levente László
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 8.75
326 Orbán Olivér

Orbán

Olivér
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 4 8.75
327 Harsányi Levente

Harsányi

Levente
KASI/B KASI/B 6 8.67
328 Bogár Fanni Regina

Bogár

Fanni Regina
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 8.67
329 Ivánfai András

Ivánfai

András
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 8.67
330 Hibján Ádám

Hibján

Ádám
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 8.67
331 Forgács Benedek

Forgács

Benedek
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 8.67
332 Körtvélyessy Péter

Körtvélyessy

Péter
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 8.63
333 Dorner Péter Sándor

Dorner

Péter Sándor
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 8.63
334 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 5 8.60
335 Bernhardt Bálint

Bernhardt

Bálint
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 8.57
336 Abonyi Ákos Krisztián

Abonyi

Ákos Krisztián
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 8.57
337 Szofrán Attila István

Szofrán

Attila István
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 8.57
338 Csipak Gergő

Csipak

Gergő
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 8.50
339 Fornvald Thomas

Fornvald

Thomas
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 8.50
340 Gulyás Ármin

Gulyás

Ármin
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 8.50
341 Deme Dániel

Deme

Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 8.50
342 Gyapay Gellért

Gyapay

Gellért
Radobasket Radobasket 4 8.50
343 Harmath Olivér

Harmath

Olivér
Esztergom U12 Esztergom U12 6 8.50
344 Kis Bendegúz

Kis

Bendegúz
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 6 8.50
345 Balogh Hunor

Balogh

Hunor
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 8.50
346 Tuboly Zalán

Tuboly

Zalán
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 8.43
347 Benyovszki Móric

Benyovszki

Móric
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 8.43
348 Győriványi Botond

Győriványi

Botond
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 8.43
349 Mészáros Zsombor

Mészáros

Zsombor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 8.43
350 Németh Krisztián Zakariás

Németh Krisztián

Zakariás
SZPA-HSE SZPA-HSE 5 8.40
351 Bibok Zsombor

Bibok

Zsombor
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 8.40
352 Domján Krisztián

Domján

Krisztián
KASI/A KASI/A 8 8.38
353 Kapi Márton László

Kapi

Márton László
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 8.38
354 Dénes Loránd

Dénes

Loránd
KASI/C KASI/C 8 8.38
355 Szöllősi Botond

Szöllősi

Botond
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 8.38
356 Nagy Zétény

Nagy

Zétény
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 8.38
357 Kalota Levente Norbert

Kalota

Levente Norbert
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 8.33
358 Stikrád Dalma

Stikrád

Dalma
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 3 8.33
359 Mészáros Gergő

Mészáros

Gergő
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 8.33
360 Molnár Lilien

Molnár

Lilien
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 8.33
361 Vámosi Joel Dániel

Vámosi

Joel Dániel
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 8.33
362 Barna Bence

Barna

Bence
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 3 8.33
363 Laczkó Jázmin

Laczkó

Jázmin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 8.29
364 Gáspár Vince

Gáspár

Vince
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 8.25
365 Omran Loujin

Omran

Loujin
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 8.25
366 Pető Lóránt

Pető

Lóránt
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 8.25
367 Bényi Luca

Bényi

Luca
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 8.25
368 Almási Valter Félix

Almási

Valter Félix
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 8.25
369 Csoma Viktor

Csoma

Viktor
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 8.25
370 Nagy Barnabás

Nagy

Barnabás
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 8.25
371 Tóth Tarhos Előd

Tóth Tarhos

Előd
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 8.25
372 Molnár Kende

Molnár

Kende
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 8.25
373 Mile Máté

Mile

Máté
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 8.25
374 Bodnár Adél

Bodnár

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 5 8.20
375 Hajdu Soma

Hajdu

Soma
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 8.17
376 Mihályi Zsombor

Mihályi

Zsombor
Esztergom U12 Esztergom U12 6 8.17
377 Pongrácz Petra

Pongrácz

Petra
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 8.17
378 Turcsányi Nándor

Turcsányi

Nándor
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 8.17
379 Kézér Kevin

Kézér

Kevin
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 8.13
380 Nagy Boglárka

Nagy

Boglárka
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 8.13
381 Monos Tímea Gabriella

Monos

Tímea Gabriella
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 8.13
382 Lép Izabella

Lép

Izabella
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 8.13
383 Barna Zalán

Barna

Zalán
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 8.13
384 Petercsák Kornélia

Petercsák

Kornélia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 8.13
385 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 8.00
386 Deák Olivér

Deák

Olivér
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 8.00
387 Nagy Szonja

Nagy

Szonja
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 5 8.00
388 Tenke Márton

Tenke

Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 8.00
389 Czermann Zétény

Czermann

Zétény
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 8.00
390 Vida Balázs

Vida

Balázs
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 8.00
391 Fritz Márton

Fritz

Márton
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 8.00
392 Léhmann Kinga

Léhmann

Kinga
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 8.00
393 Vári László

Vári

László
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 8.00
394 Szűcs Léna Eliss

Szűcs

Léna Eliss
HSA Pumák HSA Pumák 7 8.00
395 Bereczki Eszter

Bereczki

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 8.00
396 Csizmadia Botond

Csizmadia

Botond
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 8.00
397 Sarvajcz Dávid

Sarvajcz

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 8.00
398 Kerti Anna

Kerti

Anna
Tatabányai KC Tatabányai KC 4 8.00
399 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 8 7.88
400 Bereczkey Kornél

Bereczkey

Kornél
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 7.88
401 Müller Milán Dániel

Müller

Milán Dániel
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 7.88
402 Nyitrai Dávid

Nyitrai

Dávid
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 7.88
403 Rónyai Barnabás

Rónyai

Barnabás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 7.88
404 Dénes Nóra

Dénes

Nóra
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 7.88
405 Zöldi Zétény István

Zöldi

Zétény István
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 7.88
406 Kátai Bence

Kátai

Bence
Siófoki KS Siófoki KS 7 7.86
407 Bohács Bence Patrik

Bohács

Bence Patrik
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 7 7.86
408 Gusztafik Kiara

Gusztafik

Kiara
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 7.86
409 Ónodi Zsombor

Ónodi

Zsombor
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 7.86
410 Vorsléger Zoltán Márton

Vorsléger

Zoltán Márton
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 7.83
411 Ludmann Dániel László

Ludmann

Dániel László
VMG DSE VMG DSE 6 7.83
412 Som Alexandra Melissza

Som

Alexandra Melissza
CEKK CEKK 6 7.83
413 Karl Barnabás

Karl

Barnabás
BSC BSC 6 7.83
414 Dolgos Blanka

Dolgos

Blanka
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 7.83
415 Szabó Máté

Szabó

Máté
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 7.83
416 Paragi Zsombor

Paragi

Zsombor
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 7.83
417 Németh Enikő

Németh

Enikő
Csata Garfield Csata Garfield 6 7.83
418 Maszlag Tamás

Maszlag

Tamás
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 5 7.80
419 Ács Hajna Zsuzsanna

Ács

Hajna Zsuzsanna
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 7.75
420 Kocsis Dániel

Kocsis

Dániel
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 7.75
421 Ocsenás Móna Petra

Ocsenás

Móna Petra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 7.75
422 Szöllősi Viktória Anna

Szöllősi

Viktória Anna
HSA Sasok HSA Sasok 8 7.75
423 Sághy Tamás

Sághy

Tamás
KASI/B KASI/B 8 7.75
424 Kecskeméti Richárd

Kecskeméti

Richárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 7.75
425 Németh Kornél

Németh

Kornél
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 7.75
426 Albert Dániel Benjámin

Albert

Dániel Benjámin
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 7.75
427 Agg Márton

Agg

Márton
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 7.75
428 Jáger Zsófia Éva

Jáger

Zsófia Éva
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 7.75
429 Pomázi Lola

Pomázi

Lola
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 7.71
430 Papp Bálint Géza

Papp

Bálint Géza
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 7.71
431 Jelinek Csongor

Jelinek

Csongor
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 7.71
432 Áder Noel

Áder

Noel
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 7.71
433 Szerencsés Szandra

Szerencsés

Szandra
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 6 7.67
434 Balogh Barna

Balogh

Barna
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 7.67
435 Bálint Valér

Bálint

Valér
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 7.63
436 Benedek Attila Amadé

Benedek

Attila Amadé
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 7.63
437 Gajdos Kevin

Gajdos

Kevin
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 7.63
438 Máriás Zalán

Máriás

Zalán
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 7.63
439 Szombati Kristóf

Szombati

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 7.63
440 Lovrencich Bence

Lovrencich

Bence
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 7.63
441 Sötéth Ádám

Sötéth

Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 7.63
442 Vida Dorottya

Vida

Dorottya
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 7.63
443 Gérczei Bence

Gérczei

Bence
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 7.63
444 Kovács Noémi

Kovács

Noémi
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 5 7.60
445 Borbély Dávid Balázs

Borbély

Dávid Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 7 7.57
446 Tolnai Barnabás Péter

Tolnai

Barnabás Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 7.57
447 Krizsán Kata

Krizsán

Kata
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 7.57
448 Szilágyi Bálint Péter

Szilágyi

Bálint Péter
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 7.50
449 Lajkó Eszter

Lajkó

Eszter
FTSI Leány FTSI Leány 6 7.50
450 Tóth Dávid Benedek

Tóth

Dávid Benedek
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 7.50
451 Szabó Bence

Szabó

Bence
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 7.50
452 Boncz Benjamin

Boncz

Benjamin
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 7.50
453 Bánóczky Bence

Bánóczky

Bence
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 7.50
454 Somogyi Zsolt

Somogyi

Zsolt
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 7.50
455 Kása Levente

Kása

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 7.50
456 Elliot Isaiah Daniel

Elliot

Isaiah Daniel
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 7.50
457 Badari Zétény

Badari

Zétény
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 7.50
458 Ryssa Viktória

Ryssa

Viktória
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 4 7.50
459 Móricz Tamás

Móricz

Tamás
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 7.50
460 Szojka Milán

Szojka

Milán
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 7.50
461 Tóth Janka

Tóth

Janka
Török Sasok Török Sasok 6 7.50
462 László Adél

László

Adél
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 7.43
463 Marte-Rivera Juanita

Marte-Rivera

Juanita
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 7.43
464 Kreisz Botond

Kreisz

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 7.40
465 Buday Botond

Buday

Botond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 7.38
466 Aranyosi Nimród

Aranyosi

Nimród
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 7.38
467 Szabó Máté

Szabó

Máté
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 7.38
468 Vajda Abigél

Vajda

Abigél
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 7.38
469 Lovasi Andor Attila

Lovasi

Andor Attila
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 7.33
470 Héjja Olivér Máté

Héjja

Olivér Máté
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 7.33
471 Szigeti Zalán

Szigeti

Zalán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 7.33
472 Tóth Attila

Tóth

Attila
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 7.33
473 Farnady Ádám

Farnady

Ádám
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 7.33
474 Kalmár Zalán

Kalmár

Zalán
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 6 7.33
475 Elekes Csongor

Elekes

Csongor
Kalózok Kalózok 6 7.33
476 Benedek Zsolt

Benedek

Zsolt
Dife KK Dife KK 3 7.33
477 Szálkai Gordon

Szálkai

Gordon
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 7.33
478 Kis Boglárka

Kis

Boglárka
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 7.25
479 Lantos Luca Liza

Lantos

Luca Liza
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 7.25
480 Bogyó Natália

Bogyó

Natália
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 7.25
481 Kisapáti Sára Anna

Kisapáti

Sára Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 7.25
482 Melkovics Vince Ákos

Melkovics

Vince Ákos
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 7.25
483 Sipos József

Sipos

József
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 7.25
484 Nagy Laura Lili

Nagy

Laura Lili
Viadukt SE Viadukt SE 8 7.25
485 Holló Ádám

Holló

Ádám
Beszterce KK Beszterce KK 8 7.25
486 Cseszlai Panka Rita

Cseszlai

Panka Rita
KVSE U12 KVSE U12 4 7.25
487 Ruszkó Zoé

Ruszkó

Zoé
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 4 7.25
488 Fercsák Ádám

Fercsák

Ádám
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 7.25
489 Szűcs Viktória

Szűcs

Viktória
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 7.25
490 Osztotics Viktória

Osztotics

Viktória
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 7.25
491 Kackstetter Léna

Kackstetter

Léna
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 7.25
492 Bayomi Zsombor

Bayomi

Zsombor
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 7.25
493 Herke Dániel Milán

Herke

Dániel Milán
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 7.20
494 Kis Roland

Kis

Roland
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 7.20
495 Müller Vivien

Müller

Vivien
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 7.17
496 Dunai Zoárd

Dunai

Zoárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 7.17
497 Korompay Hunor Levente

Korompay

Hunor Levente
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 7.17
498 Dargai Dorka Eszter

Dargai

Dorka Eszter
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 7.17
499 Tóth Csanád Tibor

Tóth

Csanád Tibor
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 7.17
500 Jakab Sándor

Jakab

Sándor
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 7.17
501 Balázs Norbert

Balázs

Norbert
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 7.17
502 Boldvai Norina

Boldvai

Norina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 7.17
503 Baráth Borbála

Baráth

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 7.17
504 Molnár Áron

Molnár

Áron
JKC JKC 7 7.14
505 Jakucs-Herczeg Janka Bolda

Jakucs-Herczeg

Janka Bolda
Viadukt SE Viadukt SE 7 7.14
506 Balázsi Fruzsina

Balázsi

Fruzsina
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 7.14
507 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 7.14
508 Szerbacsics Soma

Szerbacsics

Soma
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 7.14
509 Szabó Roland

Szabó

Roland
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 7 7.14
510 Szíj-Krisánszky Zoé Izabell

Szíj-Krisánszky

Zoé Izabell
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 7.13
511 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 7.13
512 Lassányi Dávid Tamás

Lassányi

Dávid Tamás
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 7.13
513 Szekeres Zalán

Szekeres

Zalán
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 7.13
514 Csomor Péter

Csomor

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 7.13
515 Morsics Máté

Morsics

Máté
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 7.13
516 Szász Mátyás

Szász

Mátyás
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 7.00
517 Stefkó Dominik Marcell

Stefkó

Dominik Marcell
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 7.00
518 Vrhovina András Barnabás

Vrhovina

András Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 7.00
519 Sidlovits Balázs

Sidlovits

Balázs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 7.00
520 Hegedűs Mátyás Lajos

Hegedűs

Mátyás Lajos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 7.00
521 Jegesi Milán

Jegesi

Milán
Szolnoki KA Szolnoki KA 7 7.00
522 Fekete Alex Richárd

Fekete

Alex Richárd
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 7.00
523 Jánosi Flóra Csillag

Jánosi

Flóra Csillag
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 7.00
524 Szabó Dávid

Szabó

Dávid
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 7.00
525 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
Hévíz SK Hévíz SK 7 7.00
526 Kaszap Zsombor

Kaszap

Zsombor
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 7.00
527 Szabó Noémi

Szabó

Noémi
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 7.00
528 Sterbenz Anna

Sterbenz

Anna
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 7.00
529 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
BLF KK/B BLF KK/B 3 7.00
530 Kincses Botond Gergő

Kincses

Botond Gergő
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 7.00
531 Dalocsa Vince

Dalocsa

Vince
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 7.00
532 Fekete Dominik

Fekete

Dominik
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 7.00
533 Gugolya Nóra

Gugolya

Nóra
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 7.00
534 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 6.88
535 Farkas Balázs

Farkas

Balázs
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 6.88
536 Buchholz Huba

Buchholz

Huba
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 6.88
537 Biczó Panna

Biczó

Panna
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 6.88
538 Szécsi Emma Lili

Szécsi

Emma Lili
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 6.88
539 VÁRADI PÉTER

VÁRADI

PÉTER
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 6.86
540 Nyulász Viktória

Nyulász

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 7 6.86
541 Tatai Fanni

Tatai

Fanni
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 6.83
542 Varga Levente László

Varga

Levente László
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 6.83
543 László Rómeó

László

Rómeó
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 6.83
544 Kriston Regő Márton

Kriston

Regő Márton
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 6.83
545 Raffai Benedek Balázs

Raffai

Benedek Balázs
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 6.80
546 Kovács Barnabás

Kovács

Barnabás
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 6.80
547 Balázs Domonkos

Balázs

Domonkos
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 5 6.80
548 Molnár Zorka

Molnár

Zorka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 6.80
549 Torma Angelika Krisztina

Torma

Angelika Krisztina
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 6.75
550 Balog Gréta

Balog

Gréta
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 6.75
551 Karancsi Zsanett

Karancsi

Zsanett
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 4 6.75
552 Sas Gábor

Sas

Gábor
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 6.75
553 Gombkötő Ádám

Gombkötő

Ádám
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 6.75
554 Hallgató Gellért

Hallgató

Gellért
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 6.75
555 Kellermann Simon

Kellermann

Simon
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 6.75
556 Somogyi Lilianna

Somogyi

Lilianna
Viadukt SE Viadukt SE 4 6.75
557 Bertalan Máté

Bertalan

Máté
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 6.75
558 Németh Léna

Németh

Léna
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 6.75
559 Bek Péter Ernő

Bek

Péter Ernő
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 6.75
560 Szecső Roland

Szecső

Roland
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 6.75
561 Horváth Petra Leila

Horváth

Petra Leila
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 6.71
562 Dévai Blanka

Dévai

Blanka
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 7 6.71
563 Karsai Dávid

Karsai

Dávid
KASI/B KASI/B 6 6.67
564 Szemes István

Szemes

István
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 6.67
565 Fülöp Áron

Fülöp

Áron
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 6.67
566 Szabadi Lea

Szabadi

Lea
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 3 6.67
567 Bakai Barnabás

Bakai

Barnabás
KASI/A KASI/A 6 6.67
568 Pothorszki Bence

Pothorszki

Bence
Esztergom U12 Esztergom U12 6 6.67
569 Török András

Török

András
Fűzfői AK Fűzfői AK 6 6.67
570 Koller Kolos

Koller

Kolos
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 6.67
571 Biczó Bence

Biczó

Bence
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 6.67
572 Vida Marcell Attila

Vida

Marcell Attila
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 6.67
573 Dinnyés Attila

Dinnyés

Attila
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 6.67
574 Porkoláb Emma

Porkoláb

Emma
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 6.67
575 Fábián Bálint

Fábián

Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 6.63
576 Sverteczki Sára

Sverteczki

Sára
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 6.63
577 Ovádi Domonkos Tamás

Ovádi

Domonkos Tamás
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 6.63
578 Márton Áron István

Márton

Áron István
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 6.63
579 Barna Márk

Barna

Márk
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 6.63
580 Pataki Boldizsár

Pataki

Boldizsár
VMG DSE VMG DSE 5 6.60
581 Lakatos Erik

Lakatos

Erik
KVSE U12 KVSE U12 5 6.60
582 Kőhegyi Sarolta Linda

Kőhegyi

Sarolta Linda
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 6.57
583 Szalai Szonja

Szalai

Szonja
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 6.50
584 Csanyik Balázs

Csanyik

Balázs
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 6.50
585 Tóth Levente István

Tóth

Levente István
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 6.50
586 Pirisi Eszter

Pirisi

Eszter
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 6.50
587 Mágori Balázs

Mágori

Balázs
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 6.50
588 Köbli Bendegúz

Köbli

Bendegúz
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 6.50
589 Loderer Petra

Loderer

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 6.50
590 Bancsó Balázs

Bancsó

Balázs
Viadukt SE Viadukt SE 6 6.50
591 Mokcsay Dóra

Mokcsay

Dóra
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 6.50
592 Elek Domonkos Bulcsú

Elek

Domonkos Bulcsú
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 6.50
593 Balázs Gergő

Balázs

Gergő
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 4 6.50
594 Hajdu-Adamik Csege

Hajdu-Adamik

Csege
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 6.50
595 Kiss Olivér Bence

Kiss

Olivér Bence
Kalózok Kalózok 4 6.50
596 Nagy Emil Nándor

Nagy

Emil Nándor
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 6.50
597 Bórus Zala

Bórus

Zala
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 6.50
598 Vida Tibor

Vida

Tibor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 6.50
599 Rostás Sára

Rostás

Sára
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 6.50
600 Kvál Klaudia

Kvál

Klaudia
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 6.50
601 Horváth Ramóna

Horváth

Ramóna
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 6.50
602 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 6.50
603 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
KVSE U12 KVSE U12 5 6.40
604 Heberling Dániel

Heberling

Dániel
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 6.38
605 Kiss Balázs

Kiss

Balázs
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 6.38
606 Horváth Viktória

Horváth

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 6.38
607 Szalai Dominik Dániel

Szalai

Dominik Dániel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 6.38
608 Kis Bence

Kis

Bence
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 6.38
609 Boronyai Dániel

Boronyai

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 6.38
610 Németh Áron

Németh

Áron
KASI/B KASI/B 8 6.38
611 Pozsonyi Nimród

Pozsonyi

Nimród
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 6.33
612 László-Molnár Máté

László-Molnár

Máté
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 3 6.33
613 Sári Bence

Sári

Bence
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 6.33
614 Nyitrai Milán Csaba

Nyitrai

Milán Csaba
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 6 6.33
615 Kovács Roland

Kovács

Roland
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 6.33
616 Jenei Virág

Jenei

Virág
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 6.33
617 Stang Károly József

Stang

Károly József
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 6.33
618 Babai Zora Janka

Babai

Zora Janka
Viadukt SE Viadukt SE 6 6.33
619 Szemenyei Abigél

Szemenyei

Abigél
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 6.29
620 Németh Léna

Németh

Léna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 6.29
621 Szabó Sára

Szabó

Sára
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 6.25
622 Stáhl Zsófia

Stáhl

Zsófia
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 4 6.25
623 Balogh Gergő

Balogh

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 6.25
624 Bódi Tamás

Bódi

Tamás
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 6.25
625 Barabás Kiara

Barabás

Kiara
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 6.25
626 Török Richárd Csaba

Török

Richárd Csaba
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 6.25
627 Papp Márton

Papp

Márton
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 6.25
628 Pap Gréta

Pap

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 6.25
629 Kolozsvári Ákos

Kolozsvári

Ákos
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 6.25
630 Szokolik Gergely

Szokolik

Gergely
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 6.25
631 Bera Károly

Bera

Károly
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 6.20
632 Pölös Máté

Pölös

Máté
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 6.20
633 Muszka Zita

Muszka

Zita
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 6 6.17
634 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Beszterce KK Beszterce KK 6 6.17
635 Marosi Mirjana

Marosi

Mirjana
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 6.17
636 Zágoni Zsombor Dénes

Zágoni

Zsombor Dénes
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 6.17
637 Bucskó Veronika

Bucskó

Veronika
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 6.14
638 Kiss Panka

Kiss

Panka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 6.14
639 Szük Huba Barnabás

Szük

Huba Barnabás
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 6.14
640 Takács Marcell Csanád

Takács

Marcell Csanád
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 6.13
641 Hegedüs Botond

Hegedüs

Botond
KASI/B KASI/B 8 6.13
642 Viola Márk

Viola

Márk
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 6.13
643 Németh Zselyke

Németh

Zselyke
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 6.13
644 Kiss Alex Erik

Kiss

Alex Erik
Monori SE Monori SE 8 6.13
645 Milis Lilla Izabella

Milis

Lilla Izabella
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 6.13
646 Röszler Áron

Röszler

Áron
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 6.13
647 Vankó Bence Péter

Vankó

Bence Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 6.13
648 Szabó Orsolya

Szabó

Orsolya
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 6.13
649 Gyuricza Márk

Gyuricza

Márk
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 6.13
650 Visnics Luca

Visnics

Luca
Esztergom U12 Esztergom U12 6 6.00
651 Bogdán Fanni

Bogdán

Fanni
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 6.00
652 Kovács Réka Éva

Kovács

Réka Éva
FTSI Leány FTSI Leány 6 6.00
653 Simon Szabolcs

Simon

Szabolcs
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 6.00
654 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 6.00
655 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
BLF KK/B BLF KK/B 4 6.00
656 Münnich Gergő

Münnich

Gergő
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 6.00
657 Ózdi Bianka

Ózdi

Bianka
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 3 6.00
658 DARAGÓ Bence

DARAGÓ

Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 6.00
659 Juhász Lotti

Juhász

Lotti
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 6.00
660 György Marcel

György

Marcel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 6.00
661 Méhész Botond

Méhész

Botond
PILIS Basket PILIS Basket 8 6.00
662 Ács-Sánta Kata

Ács-Sánta

Kata
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 6.00
663 Botlik Csongor

Botlik

Csongor
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 6.00
664 Kőszeghy Zorka

Kőszeghy

Zorka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 6.00
665 Fenyvesi Krisztián

Fenyvesi

Krisztián
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 6.00
666 Dániel Benjámin

Dániel

Benjámin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 6.00
667 Szalánczi Júlia

Szalánczi

Júlia
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 6 6.00
668 Schneider Martin

Schneider

Martin
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 6.00
669 Keszler Máté

Keszler

Máté
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 6.00
670 Szegedi András

Szegedi

András
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 6.00
671 Kövecses Viktória

Kövecses

Viktória
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 4 6.00
672 Kovács Máté

Kovács

Máté
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 6.00
673 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 6.00
674 Szabó Trisztán

Szabó

Trisztán
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 5 6.00
675 Szentirmay Gergő András

Szentirmay

Gergő András
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 6.00
676 Lichtl Liána

Lichtl

Liána
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 6.00
677 Pellek Ágoston

Pellek

Ágoston
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 6.00
678 Mihálkovics Botond

Mihálkovics

Botond
TFSE TFSE 8 6.00
679 Varga Morbert

Varga

Morbert
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 6.00
680 Neumann András

Neumann

András
PILIS Basket PILIS Basket 8 6.00
681 Bakó Csenge

Bakó

Csenge
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 6.00
682 Domján Ervin

Domján

Ervin
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 6.00
683 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 6.00
684 Bodor Bence

Bodor

Bence
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 6.00
685 Hubai Luca

Hubai

Luca
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 6.00
686 Bendli Tamara Annamária

Bendli

Tamara Annamária
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 6.00
687 Hoffmann Gábor

Hoffmann

Gábor
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 5.88
688 Kurucz Lilla

Kurucz

Lilla
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 5.88
689 Szojka Lilla

Szojka

Lilla
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 5.88
690 Hersics Patrik István

Hersics

Patrik István
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 5.88
691 Sike Krisztián

Sike

Krisztián
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 5.88
692 Horváth Ádám Milán

Horváth

Ádám Milán
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 5.88
693 Wochna Bence

Wochna

Bence
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 5.88
694 Sopuch Milán

Sopuch

Milán
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 5.86
695 Ábrahám Réka Judit

Ábrahám

Réka Judit
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 7 5.86
696 Lakatos Ramóna

Lakatos

Ramóna
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 5.83
697 Králik Aladár Gergely

Králik

Aladár Gergely
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 5.83
698 Baka Ármin

Baka

Ármin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 5.83
699 Vadon Máté

Vadon

Máté
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 5.83
700 Galambos Gábor

Galambos

Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 6 5.83
701 Obreczán Marcell

Obreczán

Marcell
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 5.83
702 Páll Csaba Levente

Páll

Csaba Levente
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 5.83
703 Tamás-Arany Krisztián

Tamás-Arany

Krisztián
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 5 5.80
704 Molnár Miklós Dezső

Molnár

Miklós Dezső
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 5.80
705 Kovács Enikő Emese

Kovács

Enikő Emese
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 4 5.75
706 Tamási Blanka Zita

Tamási

Blanka Zita
Radobasket Radobasket 4 5.75
707 Fábián Gergő

Fábián

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 5.75
708 Székely Gergő

Székely

Gergő
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 5.75
709 Káldi Mária

Káldi

Mária
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 5.75
710 Kovács Hanna

Kovács

Hanna
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 5.75
711 Németh Márton Dániel

Németh

Márton Dániel
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 5.75
712 Petrics Natália

Petrics

Natália
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 5.75
713 Kis Botond

Kis

Botond
BSC BSC 4 5.75
714 Grochulski Hanna Rosa

Grochulski

Hanna Rosa
HSA Sasok HSA Sasok 8 5.75
715 Gadácsi Péter

Gadácsi

Péter
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 5.75
716 Fröhlich-Jánossy Anna

Fröhlich-Jánossy

Anna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 5.75
717 Becsei István

Becsei

István
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 5.75
718 Kerekes Kitti

Kerekes

Kitti
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 5.75
719 Nagy Richárd

Nagy

Richárd
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 5.75
720 Szabó Emília Erzsébet

Szabó

Emília Erzsébet
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 5.75
721 Székely Balázs

Székely

Balázs
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 5.75
722 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 5.75
723 Ács Regina

Ács

Regina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 5.71
724 Ekler Attila

Ekler

Attila
Hévíz SK Hévíz SK 7 5.71
725 Bodor Vivien

Bodor

Vivien
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 5.71
726 Imre Márton

Imre

Márton
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 7 5.71
727 Ambrus Renáta

Ambrus

Renáta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 5.67
728 Máté Roland

Máté

Roland
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 5.67
729 Veszprémi Ábel

Veszprémi

Ábel
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 5.67
730 Májer Levente

Májer

Levente
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 5.67
731 Varga István András

Varga

István András
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 5.67
732 Árvay Száva

Árvay

Száva
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 5.67
733 Spendel Adél

Spendel

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 5.67
734 Vaszil Ágoston Botond

Vaszil

Ágoston Botond
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 5.67
735 Ódor Bence

Ódor

Bence
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 5.67
736 Turcsányi Péter

Turcsányi

Péter
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 5.67
737 Filep-Kallós Mátyás

Filep-Kallós

Mátyás
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 5.67
738 Schmid Sophia

Schmid

Sophia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 5.67
739 Bojté Viola

Bojté

Viola
VMG DSE VMG DSE 6 5.67
740 Pataki Ákos

Pataki

Ákos
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 5.63
741 Báldos Ábel Simon

Báldos

Ábel Simon
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 5.63
742 Vanyák Balázs

Vanyák

Balázs
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 5.63
743 Mészáros Ádám Botond

Mészáros

Ádám Botond
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 5.63
744 Ordasi Evelin

Ordasi

Evelin
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 5.63
745 Borbáth István

Borbáth

István
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 5.63
746 Kollár Lilla

Kollár

Lilla
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 5.63
747 Martinkovics Enikő Boglárka

Martinkovics

Enikő Boglárka
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 5.57
748 Fajszi Horka

Fajszi

Horka
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 5.57
749 Frank Szonja

Frank

Szonja
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 5.50
750 Horváth Tamás

Horváth

Tamás
MAFC MAFC 6 5.50
751 Selmeczi Zsombor Ambrus

Selmeczi

Zsombor Ambrus
PILIS Basket PILIS Basket 6 5.50
752 Rinkó Barnabás

Rinkó

Barnabás
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 5.50
753 Szűcs Dorina

Szűcs

Dorina
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 5.50
754 TARSOLY Csanád

TARSOLY

Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 5.50
755 Kristóf Kolos Tas

Kristóf

Kolos Tas
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 5.50
756 Szabó Vanda

Szabó

Vanda
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 5.50
757 Rézműves Zoltán

Rézműves

Zoltán
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 5.50
758 Reményi Benedek

Reményi

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 5.50
759 Pula Levente

Pula

Levente
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 5.50
760 Szabó Ákos

Szabó

Ákos
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 5.50
761 Tóth Frotti Frodina

Tóth

Frotti Frodina
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 5.50
762 Laczka Barnabás

Laczka

Barnabás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 5.50
763 Besztercei Ákos

Besztercei

Ákos
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 5.50
764 Balogh Enikő

Balogh

Enikő
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 5.50
765 Fábián Domonkos

Fábián

Domonkos
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 5.50
766 Kiss Villő Réka

Kiss

Villő Réka
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 5.50
767 Dániel Balázs

Dániel

Balázs
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 5.50
768 Stein-Vinklár Flóra

Stein-Vinklár

Flóra
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 5.50
769 Pirint Gábor

Pirint

Gábor
SZKHSE SZKHSE 4 5.50
770 Bernei Emma

Bernei

Emma
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 5.50
771 Janzsó Olivér

Janzsó

Olivér
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 5.50
772 Elek Félix

Elek

Félix
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 5.50
773 Novreczky Csenge

Novreczky

Csenge
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 5.50
774 Varga Borbála

Varga

Borbála
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 5.50
775 Varga Csanád

Varga

Csanád
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 5.50
776 Veres Máté

Veres

Máté
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 5.50
777 Pohl Máté

Pohl

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 5.50
778 Fekete-Nagy Kitti

Fekete-Nagy

Kitti
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 5.50
779 Jánosi Roland

Jánosi

Roland
Budapest Csepel Budapest Csepel 7 5.43
780 Subicz Barnabás

Subicz

Barnabás
KASI/A KASI/A 7 5.43
781 Várnagy Nóra

Várnagy

Nóra
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 5.40
782 Horváth Anna

Horváth

Anna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 5 5.40
783 Kövecs Hanna

Kövecs

Hanna
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 5.40
784 Győrfi Gergő

Győrfi

Gergő
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 5.40
785 Ács Emese

Ács

Emese
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 5.38
786 Zsigó Viktor

Zsigó

Viktor
Monori SE Monori SE 8 5.38
787 Szoó Milán

Szoó

Milán
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 5.38
788 Bősz Olivér

Bősz

Olivér
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 5.38
789 Décsei Lőrinc Tamás

Décsei

Lőrinc Tamás
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 5.38
790 Papp Nándor

Papp

Nándor
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 5.38
791 Farkas Márkó

Farkas

Márkó
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 5.38
792 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 5.38
793 Lazók Zsigmond

Lazók

Zsigmond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 5.38
794 Kis-Vaszil Nikolett

Kis-Vaszil

Nikolett
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 5.38
795 Lippai Berta

Lippai

Berta
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 5.38
796 Kárpáthegyi Léda Anna

Kárpáthegyi

Léda Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 5.33
797 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 5.33
798 Petrák Dorka

Petrák

Dorka
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 5.33
799 Kiss Anna

Kiss

Anna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 5.33
800 Cser Patrik

Cser

Patrik
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 5.33
801 Balázs Kitti

Balázs

Kitti
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 5.33
802 Hegedüs Hanga

Hegedüs

Hanga
Csata Garfield Csata Garfield 6 5.33
803 Galovicz Gergő

Galovicz

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 5.33
804 Klein Márk Dániel

Klein

Márk Dániel
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 5.33
805 Asztalos Botond

Asztalos

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 5.29
806 Bereczki Orsolya Tünde

Bereczki

Orsolya Tünde
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 5.29
807 Fátyol András

Fátyol

András
Hévíz SK Hévíz SK 7 5.29
808 Lobog Botond

Lobog

Botond
DMTK DMTK 4 5.25
809 Lengyel Dóra

Lengyel

Dóra
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 5.25
810 Ikládi Anna

Ikládi

Anna
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 4 5.25
811 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 5.25
812 Horváth Natália

Horváth

Natália
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 5.25
813 Horváth Mercédesz

Horváth

Mercédesz
Ajka Ajka 4 5.25
814 Horváth Bence

Horváth

Bence
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 5.25
815 Hujber Vilmos

Hujber

Vilmos
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 5.25
816 Takács Levente

Takács

Levente
Beszterce KK Beszterce KK 8 5.25
817 Nagy Merse Boldizsár

Nagy

Merse Boldizsár
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 5.25
818 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 5.25
819 Görög Martin

Görög

Martin
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 5.25
820 Szabó Ábel László

Szabó

Ábel László
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 5.25
821 Pribusz Gergő

Pribusz

Gergő
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 5.25
822 Szalai Gergely

Szalai

Gergely
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 5.25
823 Kis Gerda Hanna

Kis

Gerda Hanna
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 5.25
824 Szijjártó Balázs

Szijjártó

Balázs
VMG DSE VMG DSE 4 5.25
825 Sejkóczki Ádám

Sejkóczki

Ádám
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 5.25
826 Dávid Roland László

Dávid

Roland László
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 5.25
827 Molnár Balázs

Molnár

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 5.20
828 Antal Eszter

Antal

Eszter
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 5.20
829 Fenyvesi Botond Róbert

Fenyvesi

Botond Róbert
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 5.17
830 Semegi-Nyulas Csaba

Semegi-Nyulas

Csaba
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 6 5.17
831 Rápolthy Máté

Rápolthy

Máté
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 5.17
832 Csóli Marcell

Csóli

Marcell
Radobasket/B Radobasket/B 6 5.17
833 Sebe Vivien

Sebe

Vivien
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 6 5.17
834 Nagy-Bandel Roland

Nagy-Bandel

Roland
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 5.17
835 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 5.17
836 Pintér Viola

Pintér

Viola
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 5.17
837 Németh Tamara Kíra

Németh

Tamara Kíra
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 5.14
838 Prím Boldizsár

Prím

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 5.14
839 Szűcs Orsolya

Szűcs

Orsolya
Török Sasok Török Sasok 8 5.13
840 Flekenstein Milán

Flekenstein

Milán
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 5.13
841 Móricz Nándor László

Móricz

Nándor László
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 5.13
842 Kamondi Márton

Kamondi

Márton
Kalózok Kalózok 8 5.13
843 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 5.13
844 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 5.13
845 Benczédy Kolos

Benczédy

Kolos
DMTK DMTK 8 5.13
846 Wágner Zsombor

Wágner

Zsombor
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 5.13
847 SZABÓ Nándor Csanád

SZABÓ

Nándor Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 5.13
848 Erdei Gréta

Erdei

Gréta
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 5.13
849 Pácza Blanka

Pácza

Blanka
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 5.13
850 Kövér Vivien

Kövér

Vivien
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 5.13
851 Tóth Bálint

Tóth

Bálint
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 5.13
852 Nagy Kira Viktória

Nagy

Kira Viktória
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 3 5.00
853 Brassai Zalán

Brassai

Zalán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 3 5.00
854 Kis Bernadett

Kis

Bernadett
HSA Pumák HSA Pumák 4 5.00
855 Királyházi Péter

Királyházi

Péter
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 5.00
856 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 5.00
857 Csalló Jázmin

Csalló

Jázmin
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 5.00
858 Tóth Milán

Tóth

Milán
Dife KK Dife KK 3 5.00
859 Hegyes Csongor

Hegyes

Csongor
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 5.00
860 Popovici Antonio

Popovici

Antonio
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 5.00
861 Geiger Zénó

Geiger

Zénó
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 5.00
862 Gerencsér Zsolt

Gerencsér

Zsolt
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 5.00
863 Paluska Balázs

Paluska

Balázs
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 5.00
864 Veres Doren

Veres

Doren
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 5.00
865 Vejtey Zalán

Vejtey

Zalán
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 5.00
866 Lengyel Dorina

Lengyel

Dorina
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 5.00
867 Lohr Eszter

Lohr

Eszter
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 5.00
868 Varga András János

Varga

András János
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 5.00
869 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 5.00
870 Zoltán Levente

Zoltán

Levente
RICSILLA RICSILLA 6 5.00
871 Baross Noel Richard

Baross

Noel Richard
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 5.00
872 Rózsavölgyi Katalin

Rózsavölgyi

Katalin
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 5.00
873 Renyhárt Patrik Péter

Renyhárt

Patrik Péter
BLF KK/A BLF KK/A 6 5.00
874 Tóth Márton

Tóth

Márton
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 5.00
875 Zelei Barnabás

Zelei

Barnabás
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 5.00
876 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 5.00
877 Nagy Máté

Nagy

Máté
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 6 5.00
878 Ódor Laura

Ódor

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 5.00
879 Molnár-Bodó Baján

Molnár-Bodó

Baján
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 5.00
880 Vörös Sámuel

Vörös

Sámuel
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 5.00
881 Buda Levente Tamás

Buda

Levente Tamás
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 5.00
882 Vértes Bertalan

Vértes

Bertalan
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 5.00
883 Vitályos Etele

Vitályos

Etele
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 4.88
884 Varga Áron Bendegúz

Varga

Áron Bendegúz
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 4.88
885 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
Csata Garfield Csata Garfield 8 4.88
886 Dorn Ágnes

Dorn

Ágnes
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 4.88
887 Hubai Lenke

Hubai

Lenke
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 4.88
888 Bocsi Boldizsár

Bocsi

Boldizsár
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 4.88
889 Horváth Márton

Horváth

Márton
BSC BSC 8 4.88
890 Mészáros Dávid Zalán

Mészáros

Dávid Zalán
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 4.88
891 Puskás Lili Anna

Puskás

Lili Anna
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 4.88
892 Csillag Liza

Csillag

Liza
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 4.88
893 Dienes Deján

Dienes

Deján
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 4.88
894 Fehér Bende Zente

Fehér

Bende Zente
KASI/C KASI/C 8 4.88
895 Pannonhalmi Dénes

Pannonhalmi

Dénes
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 4.88
896 Mosolygó Bence

Mosolygó

Bence
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 4.88
897 Talabos Dániel

Talabos

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 4.88
898 Szabó Alexandra

Szabó

Alexandra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 4.88
899 Vadász Natasa

Vadász

Natasa
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 4.86
900 Veres Márton Attila

Veres

Márton Attila
JKC JKC 7 4.86
901 Pete Dominik

Pete

Dominik
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 4.83
902 Mityók Norbert

Mityók

Norbert
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 4.83
903 Tőke Máté

Tőke

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 4.83
904 Nagy Benedek

Nagy

Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 4.83
905 Szabó Bence

Szabó

Bence
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 4.83
906 Klein Domonkos

Klein

Domonkos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 6 4.83
907 Bötz Kristóf

Bötz

Kristóf
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 4.83
908 Vigh Petra

Vigh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 4.83
909 Bősze Máté

Bősze

Máté
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 4.83
910 Kilián Dorottya

Kilián

Dorottya
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 4.83
911 Tóth Bori

Tóth

Bori
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 4.80
912 Malét-Szabó Márton

Malét-Szabó

Márton
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 4.80
913 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 5 4.80
914 Bálint Benedek Adrián

Bálint

Benedek Adrián
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 4.80
915 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 4.80
916 Trenka Olivér

Trenka

Olivér
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 4.80
917 Mejías Parra David

Mejías Parra

David
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 4.75
918 Sonkoly Noémi

Sonkoly

Noémi
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 4.75
919 Okoro Adaobi Mirjam

Okoro

Adaobi Mirjam
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 4 4.75
920 Bidló Boglárka Boróka

Bidló

Boglárka Boróka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 4.75
921 Lónárt Ferenc Brendon

Lónárt

Ferenc Brendon
Beszterce KK Beszterce KK 8 4.75
922 Sztányi Zalán

Sztányi

Zalán
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 4.75
923 Novográdecz Bernát

Novográdecz

Bernát
PILIS Basket PILIS Basket 8 4.75
924 Bőhm Adrienn

Bőhm

Adrienn
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 4.75
925 Ruzsa Kamilla

Ruzsa

Kamilla
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 4.75
926 Gerencsér Anna

Gerencsér

Anna
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 4 4.75
927 Jaczó Zoltán

Jaczó

Zoltán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 4.75
928 Antal Szilvia

Antal

Szilvia
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 4.75
929 Nagy Roland

Nagy

Roland
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 4.75
930 Erdős Rómeó

Erdős

Rómeó
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 4.75
931 Janics Botond

Janics

Botond
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 4.75
932 Majorosi Dániel

Majorosi

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 4.75
933 Király Gábor

Király

Gábor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 4.75
934 Tell Vivien

Tell

Vivien
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 4.75
935 Sajgó Balázs

Sajgó

Balázs
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 4.75
936 Ferenczi Marcell József

Ferenczi

Marcell József
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 4.75
937 Méhes Máté Dániel

Méhes

Máté Dániel
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 4.75
938 Kálóczy Ádám Dávid

Kálóczy

Ádám Dávid