Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Kathi Zádor

Kathi

Zádor
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
2 Kruppa Noel

Kruppa

Noel
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
3 Nemecz Balázs

Nemecz

Balázs
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 3 0.00
4 Máriás Zalán

Máriás

Zalán
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
5 Csonka Huba István

Csonka

Huba István
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
6 Mihálovics Kristóf

Mihálovics

Kristóf
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
7 Labancz Eszter

Labancz

Eszter
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
8 Berta Mátyás

Berta

Mátyás
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
9 Szalontai Máté

Szalontai

Máté
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
10 Horváth Anna Piroska

Horváth

Anna Piroska
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
11 Baumgartner Bálint

Baumgartner

Bálint
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
12 Barna Balázs

Barna

Balázs
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 4 0.00
13 Wratschko Noel

Wratschko

Noel
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
14 Tisza Andor Gergő

Tisza

Andor Gergő
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
15 Zsigó Viktor

Zsigó

Viktor
Monori SE Monori SE 8 0.00
16 Markó Patrik

Markó

Patrik
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
17 Kendi Arlen Martin

Kendi

Arlen Martin
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
18 Geiger Zénó

Geiger

Zénó
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
19 László Sára

László

Sára
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 4 0.00
20 Veres Márton Attila

Veres

Márton Attila
JKC JKC 7 0.00
21 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
22 Beck Sára

Beck

Sára
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
23 Albert-Nyári Máté

Albert-Nyári

Máté
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 0.00
24 Keszte Ádám

Keszte

Ádám
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
25 Miller Oliver Quinn

Miller

Oliver Quinn
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
26 Ujj Zsolt

Ujj

Zsolt
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
27 Végh Zoltán

Végh

Zoltán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
28 Novák Ádám

Novák

Ádám
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
29 Ungvári Soma

Ungvári

Soma
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
30 Kiss Vajk

Kiss

Vajk
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
31 Tőke Máté

Tőke

Máté
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
32 Papp-Durbák Dorottya

Papp-Durbák

Dorottya
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 6 0.00
33 Szobota Paula

Szobota

Paula
SZPA-HSE SZPA-HSE 5 0.00
34 Gyapay Gellért

Gyapay

Gellért
Radobasket Radobasket 4 0.00
35 Gaál Tamás

Gaál

Tamás
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
36 Szabó Enikő Stella

Szabó

Enikő Stella
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
37 Lehner Anna

Lehner

Anna
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 3 0.00
38 Müller Milán Dániel

Müller

Milán Dániel
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
39 Marczinka László

Marczinka

László
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
40 Komlódi Kristóf Marcell

Komlódi

Kristóf Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
41 Gusztafik Kiara

Gusztafik

Kiara
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
42 Kovács Zalán  Lajos

Kovács

Zalán Lajos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 3 0.00
43 Jambrik Nóra

Jambrik

Nóra
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
44 Szanyi Borbála

Szanyi

Borbála
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
45 Pirint Áron

Pirint

Áron
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
46 Nyikos Emma Kornélia

Nyikos

Emma Kornélia
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
47 Szőnyi Máté

Szőnyi

Máté
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 3 0.00
48 Hersics Patrik István

Hersics

Patrik István
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
49 Erdős Maxim

Erdős

Maxim
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
50 Ádám Gábor Zsombor

Ádám

Gábor Zsombor
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
51 Fejes Viktor

Fejes

Viktor
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 5 0.00
52 Ratkovics Zsófia

Ratkovics

Zsófia
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
53 Perlaki Vanda Anna

Perlaki

Vanda Anna
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
54 Szakács Zalán

Szakács

Zalán
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
55 Zsidó Bence László

Zsidó

Bence László
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
56 Dési Erik

Dési

Erik
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.00
57 Pintér Eszter

Pintér

Eszter
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 4 0.00
58 Dér Dóra Csenge

Dér

Dóra Csenge
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
59 Dienes Márton

Dienes

Márton
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
60 Pete Csanád

Pete

Csanád
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 3 0.00
61 Sztányi Zalán

Sztányi

Zalán
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
62 Molnár Metta

Molnár

Metta
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 7 0.00
63 Hanich Johanna

Hanich

Johanna
Csata Garfield Csata Garfield 4 0.00
64 Pálfi Bendegúz

Pálfi

Bendegúz
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 5 0.00
65 Ardelean Balázs

Ardelean

Balázs
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
66 LAKATOS Botond

LAKATOS

Botond
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
67 Gergely Liliána

Gergely

Liliána
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
68 Gál Bence

Gál

Bence
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
69 Szekeres Zalán

Szekeres

Zalán
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 0.00
70 Fülöp Alexandra Bernadett

Fülöp

Alexandra Bernadett
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
71 Czank Csenge

Czank

Csenge
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
72 Tőzsér Ádám

Tőzsér

Ádám
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
73 Mödlinger Pál

Mödlinger

Pál
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
74 Pirok Patrik

Pirok

Patrik
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
75 Kulizs Martin Benjamin

Kulizs

Martin Benjamin
TFSE TFSE 4 0.00
76 Dénes Csanád

Dénes

Csanád
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
77 Horváth Regő

Horváth

Regő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
78 Foghis Casian

Foghis

Casian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
79 Kiss Keve

Kiss

Keve
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
80 Palcsó Boglárka

Palcsó

Boglárka
CEKK CEKK 6 0.00
81 Juhász Lotti

Juhász

Lotti
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
82 Reményi Benedek

Reményi

Benedek
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
83 Kovács Nóra

Kovács

Nóra
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
84 Sági Helga

Sági

Helga
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
85 Enyedi Lilla Eszter

Enyedi

Lilla Eszter
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
86 Kovács Ágnes Virág

Kovács

Ágnes Virág
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 3 0.00
87 KISS LÁSZLÓ ISTVÁN

KISS

LÁSZLÓ ISTVÁN
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
88 Orosi Nándor Bence

Orosi

Nándor Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
89 Mayr Lara

Mayr

Lara
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
90 Nagy Boglárka

Nagy

Boglárka
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
91 Nagy-Horváth Roland

Nagy-Horváth

Roland
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 0.00
92 Szőke Eszter

Szőke

Eszter
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 6 0.00
93 Szilágyi Gellért

Szilágyi

Gellért
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
94 Varga Eszter

Varga

Eszter
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 4 0.00
95 Kretskó Elza Zsuzsanna

Kretskó

Elza Zsuzsanna
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
96 Tóth Gergely Gyula

Tóth

Gergely Gyula
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
97 Ványi Gréta

Ványi

Gréta
Radobasket Radobasket 6 0.00
98 Székely Gergő

Székely

Gergő
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
99 Boda Bence Attila

Boda

Bence Attila
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
100 Mulea Tudor

Mulea

Tudor
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
101 Melkovics Vince Ákos

Melkovics

Vince Ákos
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
102 Káldi Mária

Káldi

Mária
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
103 Szebellédi Emma

Szebellédi

Emma
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
104 Qiu Jianhao

Qiu

Jianhao
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
105 Csépai Ferenc

Csépai

Ferenc
SZKHSE SZKHSE 4 0.00
106 Deák Gréta Nóra

Deák

Gréta Nóra
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
107 Sztankai Adrienn Viktória

Sztankai

Adrienn Viktória
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
108 Szommer Diána Hanna

Szommer

Diána Hanna
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
109 Asztalos Botond

Asztalos

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
110 Puszta Hanna

Puszta

Hanna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 5 0.00
111 Balogh Botond

Balogh

Botond
Dife KK Dife KK 3 0.00
112 Németh Atilla Gergő

Németh

Atilla Gergő
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
113 Kiszelák József

Kiszelák

József
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
114 Szabó Máté

Szabó

Máté
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
115 Király Martin

Király

Martin
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
116 Molnár Gergely Tibor

Molnár

Gergely Tibor
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
117 Szijjártó Balázs

Szijjártó

Balázs
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
118 Budai Áron

Budai

Áron
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
119 Nagy Merse Boldizsár

Nagy

Merse Boldizsár
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
120 Keczely Zalán

Keczely

Zalán
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 6 0.00
121 Tiszavári Balázs

Tiszavári

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
122 Nyerges-Bognár Dániel

Nyerges-Bognár

Dániel
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 4 0.00
123 Gulyás Tamás

Gulyás

Tamás
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 7 0.00
124 Cziráki-Völgyi Vajk

Cziráki-Völgyi

Vajk
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
125 Mód Boglárka

Mód

Boglárka
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
126 Varga Viktor

Varga

Viktor
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
127 GUTECZ Kornél

GUTECZ

Kornél
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
128 Vámosi Joel Dániel

Vámosi

Joel Dániel
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
129 Cseszkó Levente

Cseszkó

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
130 Lajos Anna

Lajos

Anna
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 7 0.00
131 Misóczki Zorka

Misóczki

Zorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
132 Hujber Vilmos

Hujber

Vilmos
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
133 Wéber Koppány

Wéber

Koppány
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
134 Bacskó Bálint

Bacskó

Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
135 Komáromi Kinga

Komáromi

Kinga
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
136 Szabadkai Virág

Szabadkai

Virág
Viadukt SE Viadukt SE 7 0.00
137 Budafoki Blanka Zoé

Budafoki

Blanka Zoé
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
138 Nagy Barnabás

Nagy

Barnabás
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
139 Tóth Gréta

Tóth

Gréta
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
140 Mátrai Gergő

Mátrai

Gergő
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
141 Dakó Milán

Dakó

Milán
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
142 Niederleitner Szófia

Niederleitner

Szófia
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 6 0.00
143 Czapáry Anna

Czapáry

Anna
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
144 Jaksics Dalma

Jaksics

Dalma
OSE MórMoták OSE MórMoták 5 0.00
145 Tóth Bálint

Tóth

Bálint
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 8 0.00
146 Lónárt Ferenc Brendon

Lónárt

Ferenc Brendon
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
147 Kerek Olivér

Kerek

Olivér
BSC BSC 6 0.00
148 Makai Csanád

Makai

Csanád
BKG-Ebes BKG-Ebes 4 0.00
149 Kispál Zsófia

Kispál

Zsófia
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
150 Diószegi Botond

Diószegi

Botond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 3 0.00
151 Szaniszló Veronika

Szaniszló

Veronika
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
152 Horváth Viktória

Horváth

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
153 Soltész Ákos

Soltész

Ákos
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
154 Kocsis Zsófia

Kocsis

Zsófia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
155 Kiss Fanni Noémi

Kiss

Fanni Noémi
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
156 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
157 Lukács Márton

Lukács

Márton
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 0.00
158 Zsubori-Andok Levente

Zsubori-Andok

Levente
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 0.00
159 Rostás Tamás

Rostás

Tamás
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
160 Tarjányi Balázs

Tarjányi

Balázs
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
161 Farkas Balázs

Farkas

Balázs
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
162 Almási Valter Félix

Almási

Valter Félix
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
163 Borbély Bene Sámuel

Borbély

Bene Sámuel
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
164 Körtvélyessy Péter

Körtvélyessy

Péter
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
165 Kolcsár Márton

Kolcsár

Márton
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
166 Drescher Emma

Drescher

Emma
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
167 László Renátó György

László

Renátó György
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
168 Szőke Sára

Szőke

Sára
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 0.00
169 Kis-Lukács Hunor

Kis-Lukács

Hunor
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 5 0.00
170 Tóth Tímea Katalin

Tóth

Tímea Katalin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
171 Kadók Márk Mihály

Kadók

Márk Mihály
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
172 Rem Zsolt

Rem

Zsolt
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
173 Lakatos Kristóf

Lakatos

Kristóf
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
174 Fenó Roland

Fenó

Roland
BSC BSC 4 0.00
175 Szánti Bibiána

Szánti

Bibiána
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 4 0.00
176 Pató Dóra

Pató

Dóra
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 7 0.00
177 Tatai Fanni

Tatai

Fanni
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
178 Bodnár Rebeka

Bodnár

Rebeka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 4 0.00
179 Gyapjas Kristóf

Gyapjas

Kristóf
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
180 Mityók Norbert

Mityók

Norbert
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
181 Széplaki Tamás

Széplaki

Tamás
Budapest Csepel Budapest Csepel 5 0.00
182 Rambala Dominik

Rambala

Dominik
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
183 Monos Tímea Gabriella

Monos

Tímea Gabriella
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
184 Budai Ágnes

Budai

Ágnes
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
185 Gergely Krisztián

Gergely

Krisztián
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
186 Tóth Máté

Tóth

Máté
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
187 Popelyák Kristóf Péter

Popelyák

Kristóf Péter
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
188 Somogyi Lili Emma

Somogyi

Lili Emma
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 5 0.00
189 Nyitrai Dávid

Nyitrai

Dávid
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
190 Horváth Domokos János

Horváth

Domokos János
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 7 0.00
191 Géring Bence

Géring

Bence
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
192 Helényi Botond Máté

Helényi

Botond Máté
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
193 Sipos József

Sipos

József
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
194 Sánta Zsombor Csaba

Sánta

Zsombor Csaba
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 3 0.00
195 Vajger Villő Aliz

Vajger

Villő Aliz
SZSE U12 SZSE U12 5 0.00
196 Sütő Tádé Andor

Sütő

Tádé Andor
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
197 Baráth-Németh Luca Sára

Baráth-Németh

Luca Sára
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 4 0.00
198 Balla Áron Péter

Balla

Áron Péter
TFSE TFSE 6 0.00
199 Horváth Zsuzsa

Horváth

Zsuzsa
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 4 0.00
200 Soós Luca Dorottya

Soós

Luca Dorottya
Hévíz SK Hévíz SK 6 0.00
201 Rem Dániel

Rem

Dániel
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
202 Szentmiklósi Kristóf

Szentmiklósi

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 4 0.00
203 Havasi-Thuránszky Száva Mária

Havasi-Thuránszky

Száva Mária
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
204 Anek Balázs

Anek

Balázs
Kalózok Kalózok 4 0.00
205 Timer-Taksonyi Anna

Timer-Taksonyi

Anna
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
206 Mauer Bazsó

Mauer

Bazsó
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
207 Varga Gergő

Varga

Gergő
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
208 Kolozsi Kira

Kolozsi

Kira
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
209 Tóth Emese

Tóth

Emese
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
210 Dienes Deján

Dienes

Deján
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 8 0.00
211 Szabó Bence

Szabó

Bence
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
212 Hajdu Soma

Hajdu

Soma
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
213 Nagy László Máté

Nagy

László Máté
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 0.00
214 Fodor Zalán

Fodor

Zalán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
215 Murányi Kata

Murányi

Kata
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
216 Grasanovics Félix

Grasanovics

Félix
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
217 Gulyás Bence András

Gulyás

Bence András
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
218 Tóth Csongor

Tóth

Csongor
DMTK DMTK 8 0.00
219 Holzhofer Mátyás

Holzhofer

Mátyás
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 3 0.00
220 Falucskai Domonkos

Falucskai

Domonkos
DMTK DMTK 6 0.00
221 Dorner Péter Sándor

Dorner

Péter Sándor
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
222 Gajda Csenge Noémi

Gajda

Csenge Noémi
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
223 Fenyvesi Krisztián

Fenyvesi

Krisztián
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
224 Ács Emese

Ács

Emese
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
225 Biró Barnabás

Biró

Barnabás
KASI/C KASI/C 8 0.00
226 Végh Martin

Végh

Martin
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
227 Szücs Dóra

Szücs

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 4 0.00
228 Fehér Milán Márk

Fehér

Milán Márk
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 7 0.00
229 Mózner Krisztián László

Mózner

Krisztián László
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 5 0.00
230 Bencze László

Bencze

László
FTSI Fiú FTSI Fiú 4 0.00
231 Takács Jázmin

Takács

Jázmin
Ajka Ajka 6 0.00
232 Benke Mihály

Benke

Mihály
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
233 Ferenc-Kapuvári Sára

Ferenc-Kapuvári

Sára
JKC JKC 5 0.00
234 Szabó Ákos

Szabó

Ákos
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
235 Budai Milán

Budai

Milán
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
236 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
237 Kaiser Zoltán

Kaiser

Zoltán
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 0.00
238 Szerémi Martin

Szerémi

Martin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
239 Nyisztor Máté

Nyisztor

Máté
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
240 Folland Ábel

Folland

Ábel
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
241 Szőke Barnabás

Szőke

Barnabás
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
242 Novográdecz Bernát

Novográdecz

Bernát
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
243 Balássy Zsolt

Balássy

Zsolt
SZSE U12 SZSE U12 4 0.00
244 Miklós Koppány

Miklós

Koppány
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
245 Tamasi Kristóf

Tamasi

Kristóf
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
246 Gombkötő Ádám

Gombkötő

Ádám
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
247 Rokolya Mihály István

Rokolya

Mihály István
BSC BSC 8 0.00
248 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
Bajai Bácska Bajai Bácska 3 0.00
249 Pelyva Nóra Viola

Pelyva

Nóra Viola
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
250 Szécsi Krisztina

Szécsi

Krisztina
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 6 0.00
251 Lovas Albert Levente

Lovas

Albert Levente
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
252 Vásárhelyi Milán

Vásárhelyi

Milán
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 5 0.00
253 Polt Gréta

Polt

Gréta
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 6 0.00
254 Buzás Csaba Márk

Buzás

Csaba Márk
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
255 Herke Dániel Milán

Herke

Dániel Milán
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
256 Sümegi Botond

Sümegi

Botond
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
257 Köles Réka

Köles

Réka
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
258 Óvári Nándor

Óvári

Nándor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
259 Mát Martin Richárd

Mát

Martin Richárd
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
260 Bartl Ádám

Bartl

Ádám
Esztergom U12 Esztergom U12 5 0.00
261 Varga Tamara Nóra

Varga

Tamara Nóra
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 3 0.00
262 Karcz-Lukács Kolos

Karcz-Lukács

Kolos
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
263 Hegedűs Sándor

Hegedűs

Sándor
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
264 Nistor Eduard Gabriel

Nistor

Eduard Gabriel
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
265 Schin Péter

Schin

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
266 Morsics Máté

Morsics

Máté
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
267 Cséfalvay Benedek

Cséfalvay

Benedek
KASI/A KASI/A 8 0.00
268 Gamos Laura

Gamos

Laura
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
269 Vasas Gábor

Vasas

Gábor
CEKK CEKK 6 0.00
270 Muszka Zita

Muszka

Zita
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 6 0.00
271 Tóth Sára Luca

Tóth

Sára Luca
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
272 Kézér Zsófia

Kézér

Zsófia
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
273 Kelemen Zoltán Alex

Kelemen

Zoltán Alex
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
274 Albert Zsófia

Albert

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 6 0.00
275 Juhász Máté

Juhász

Máté
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
276 Vadász Sándor Martin

Vadász

Sándor Martin
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
277 Kalló Dániel

Kalló

Dániel
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 7 0.00
278 Gyuricza Levente

Gyuricza

Levente
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 0.00
279 Görömbei Szabina

Görömbei

Szabina
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 0.00
280 Knapp Nimród

Knapp

Nimród
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
281 SZŰCS Márk Károly

SZŰCS

Márk Károly
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 0.00
282 Petrovics Renáta Blanka

Petrovics

Renáta Blanka
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
283 Kohári Áron

Kohári

Áron
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
284 Imre Vivien

Imre

Vivien
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
285 Costin Luca

Costin

Luca
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
286 Csaplár Mercédesz

Csaplár

Mercédesz
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 4 0.00
287 Szabó Zsanna

Szabó

Zsanna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 3 0.00
288 Kovács Kitti Flóra

Kovács

Kitti Flóra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
289 Pál-Horváth Anna Edit

Pál-Horváth

Anna Edit
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
290 Paluska Balázs

Paluska

Balázs
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 0.00
291 Joó Zsombor

Joó

Zsombor
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
292 Fábri Márk

Fábri

Márk
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
293 Ferenczi Marcell József

Ferenczi

Marcell József
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
294 Bujtás Ármin

Bujtás

Ármin
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 4 0.00
295 Szoó Lilla

Szoó

Lilla
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 5 0.00
296 Balogh Kinga Regina

Balogh

Kinga Regina
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
297 Sismanoglu Kaan

Sismanoglu

Kaan
DMTK DMTK 8 0.00
298 Hodosi Alina

Hodosi

Alina
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
299 Magyarosi Tamás

Magyarosi

Tamás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 4 0.00
300 Herger Sára Eliza

Herger

Sára Eliza
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
301 Kustánczi Olivér

Kustánczi

Olivér
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
302 Széphalmi Ákos

Széphalmi

Ákos
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
303 Máhl Szófia

Máhl

Szófia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 6 0.00
304 Nagy Martin

Nagy

Martin
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
305 Hérincs Dorka

Hérincs

Dorka
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 3 0.00
306 Gergely Botond

Gergely

Botond
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
307 Elek Domonkos Bulcsú

Elek

Domonkos Bulcsú
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
308 Horgász Róbert

Horgász

Róbert
Szolnoki KA Szolnoki KA 3 0.00
309 Barna Zalán

Barna

Zalán
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
310 Radák Léna

Radák

Léna
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
311 Horti Balázs

Horti

Balázs
Lehel U12/B Lehel U12/B 5 0.00
312 Szakáli Anna

Szakáli

Anna
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
313 Nagymihály Nóra

Nagymihály

Nóra
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
314 Boncz Benjamin

Boncz

Benjamin
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
315 Strasszer Krisztina Szófia

Strasszer

Krisztina Szófia
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 6 0.00
316 Cozma Patrik

Cozma

Patrik
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 0.00
317 Székely Zsombor

Székely

Zsombor
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
318 Csomor Péter

Csomor

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
319 Eckensberger Réka Zsuzsanna

Eckensberger

Réka Zsuzsanna
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
320 Boldvai Norina

Boldvai

Norina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
321 Szűcs László Tamás

Szűcs

László Tamás
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 4 0.00
322 Módis Tímea

Módis

Tímea
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
323 Kurdoglu Ates

Kurdoglu

Ates
Békási Kaszások Békási Kaszások 5 0.00
324 Iglódi Tamás

Iglódi

Tamás
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
325 BALOGH DOMINIK

BALOGH

DOMINIK
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 4 0.00
326 Kellermann Simon

Kellermann

Simon
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
327 Vajdics Dávid

Vajdics

Dávid
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
328 Szabó Dávid János

Szabó

Dávid János
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 5 0.00
329 Kovács Olivér

Kovács

Olivér
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 4 0.00
330 Visi Réka

Visi

Réka
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
331 Botos Barnabás

Botos

Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
332 Mészáros Nóra

Mészáros

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 5 0.00
333 Hornyák Balázs

Hornyák

Balázs
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
334 Tenke Márton

Tenke

Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
335 Dékány Linett

Dékány

Linett
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
336 Nagy Zsolt

Nagy

Zsolt
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
337 Bidló Boglárka Boróka

Bidló

Boglárka Boróka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
338 Som Alexandra Melissza

Som

Alexandra Melissza
CEKK CEKK 6 0.00
339 Hasúr Anna

Hasúr

Anna
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
340 Arnóth Karina

Arnóth

Karina
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
341 Hibján Ádám

Hibján

Ádám
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
342 Nagyfi László

Nagyfi

László
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 6 0.00
343 Ódor Laura

Ódor

Laura
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 0.00
344 Kása Marcell

Kása

Marcell
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
345 Hartaházi Temes

Hartaházi

Temes
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
346 Suba Dániel

Suba

Dániel
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
347 Reith Ábel

Reith

Ábel
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
348 Király Dániel

Király

Dániel
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
349 Petz Vilmos

Petz

Vilmos
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 4 0.00
350 Rácz Gergely

Rácz

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
351 Nagy Zétény

Nagy

Zétény
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
352 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
353 Kiss Anna

Kiss

Anna
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
354 JANES Iringó

JANES

Iringó
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 4 0.00
355 Gerencsér Zsolt

Gerencsér

Zsolt
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
356 Ormos Réka

Ormos

Réka
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
357 Veszprémi Ábel

Veszprémi

Ábel
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
358 Holló Ádám

Holló

Ádám
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
359 Camenzind Alina Bianca

Camenzind

Alina Bianca
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
360 Varga-Vigh Bence

Varga-Vigh

Bence
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
361 Sejkóczki Ádám

Sejkóczki

Ádám
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 8 0.00
362 Tolnai Barnabás Péter

Tolnai

Barnabás Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
363 Klima Lea

Klima

Lea
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
364 Simon Hanna

Simon

Hanna
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
365 BALOG László

BALOG

László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
366 Viola Márk

Viola

Márk
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
367 Zakota Erika Hédi

Zakota

Erika Hédi
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
368 Matejcsek Míra

Matejcsek

Míra
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
369 Szabó Barnabás

Szabó

Barnabás
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
370 Harasztosi Bajnok Vilmos

Harasztosi

Bajnok Vilmos
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
371 Balogh Brendon

Balogh

Brendon
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 6 0.00
372 Nagy-Bandel Roland

Nagy-Bandel

Roland
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
373 Csoma Viktor

Csoma

Viktor
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
374 Bozorádi Emánuel

Bozorádi

Emánuel
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
375 Isóczki Endre

Isóczki

Endre
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
376 Kovács Máté

Kovács

Máté
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
377 Hallgató Abigél

Hallgató

Abigél
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
378 Takács Levente

Takács

Levente
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
379 Bötz Kristóf

Bötz

Kristóf
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
380 Ocsenás Móna Petra

Ocsenás

Móna Petra
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
381 Cserkó Benjámin

Cserkó

Benjámin
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 4 0.00
382 Vass-Kovács Karolin

Vass-Kovács

Karolin
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
383 Lohr Eszter

Lohr

Eszter
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
384 Bodnár Adél

Bodnár

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 5 0.00
385 Laczka Barnabás

Laczka

Barnabás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
386 Stavinovszky Gréta

Stavinovszky

Gréta
Tatabányai KC Tatabányai KC 6 0.00
387 Pap Miklós

Pap

Miklós
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
388 Kölbl Levente

Kölbl

Levente
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 3 0.00
389 Hártó Soma Levente

Hártó

Soma Levente
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 6 0.00
390 Kettner Michael Erik

Kettner

Michael Erik
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
391 Balogh Gergő

Balogh

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
392 Csőre Levente Márk

Csőre

Levente Márk
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
393 Papp Dénes

Papp

Dénes
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
394 Illés Gergő Dániel

Illés

Gergő Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
395 Kévés Zoltán

Kévés

Zoltán
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 6 0.00
396 Pajkó Zóra

Pajkó

Zóra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
397 Czeglédi Tíra

Czeglédi

Tíra
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
398 Forró Dorottya Abigél

Forró

Dorottya Abigél
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
399 Aradi Gergely

Aradi

Gergely
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 4 0.00
400 Farkas Bálint

Farkas

Bálint
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 4 0.00
401 Szabó László

Szabó

László
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
402 Kalmár Máté

Kalmár

Máté
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
403 Drácz Marcell

Drácz

Marcell
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
404 Dezsényi Zsombor

Dezsényi

Zsombor
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 0.00
405 Ursutz Ágoston

Ursutz

Ágoston
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 5 0.00
406 Bogdán Brúnó

Bogdán

Brúnó
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
407 Bugár Rajmound Benjamin

Bugár

Rajmound Benjamin
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
408 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 8 0.00
409 Baráth Titusz

Baráth

Titusz
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
410 Erdélyi Bence Alex

Erdélyi

Bence Alex
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
411 Végh Viktória Kitti

Végh

Viktória Kitti
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
412 Páli Dávid

Páli

Dávid
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
413 Pölös Tibor

Pölös

Tibor
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 4 0.00
414 Bőhm Adrienn

Bőhm

Adrienn
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
415 Kiszler Ákos

Kiszler

Ákos
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
416 Lender Zsombor János

Lender

Zsombor János
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 6 0.00
417 Hangya Erik

Hangya

Erik
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 7 0.00
418 Molnár Barnabás

Molnár

Barnabás
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
419 Mandl Edina Maja

Mandl

Edina Maja
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
420 Szoó Milán

Szoó

Milán
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
421 Somogyi Zsolt

Somogyi

Zsolt
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
422 Héjja Renáta

Héjja

Renáta
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
423 Illés Márk Ákos

Illés

Márk Ákos
Hévíz SK Hévíz SK 6 0.00
424 Ercsey Zoltán

Ercsey

Zoltán
OSE MórMoták OSE MórMoták 5 0.00
425 Ogunson-Bonnyai Zsaklin Maja

Ogunson-Bonnyai

Zsaklin Maja
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 4 0.00
426 Nagy Sára

Nagy

Sára
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
427 Kákonyi Márkó

Kákonyi

Márkó
Budapest Csepel Budapest Csepel 4 0.00
428 Gajdos Emili

Gajdos

Emili
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 6 0.00
429 Németh Ádám

Németh

Ádám
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 5 0.00
430 VÉR Julianna Boglárka

VÉR

Julianna Boglárka
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 5 0.00
431 Farkas Róbert

Farkas

Róbert
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 5 0.00
432 Bocsi Boldizsár

Bocsi

Boldizsár
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
433 Horváth Bence

Horváth

Bence
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
434 Fekete Attila

Fekete

Attila
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
435 Kis-Vaszil Nikolett

Kis-Vaszil

Nikolett
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
436 Csuba Anna Eszter

Csuba

Anna Eszter
Csata Csillagok Csata Csillagok 6 0.00
437 Nárai Zoltán

Nárai

Zoltán
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 0.00
438 Lambert Luca

Lambert

Luca
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
439 Kovács István

Kovács

István
JKC JKC 7 0.00
440 Németh Liza

Németh

Liza
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 3 0.00
441 Bolyán Dorina Krisztina

Bolyán

Dorina Krisztina
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
442 Nagy Borostyán Julianna

Nagy

Borostyán Julianna
SZSE U12 SZSE U12 5 0.00
443 Gál Levente

Gál

Levente
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
444 Mátrai Abigél Aletta

Mátrai

Abigél Aletta
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
445 Gyürki Alex

Gyürki

Alex
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
446 Szabó Bence

Szabó

Bence
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
447 Hajnal Nataniel

Hajnal

Nataniel
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
448 Auszmann Anna

Auszmann

Anna
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 4 0.00
449 Kovács Viktória

Kovács

Viktória
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
450 Szabó Barnabás

Szabó

Barnabás
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
451 Teodorescu Andrei Daniel

Teodorescu

Andrei Daniel
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 4 0.00
452 Májer Levente

Májer

Levente
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
453 Gabnai Flórián

Gabnai

Flórián
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
454 Baka Ármin

Baka

Ármin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
455 Asztalos Ádám

Asztalos

Ádám
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 5 0.00
456 Lakatos Erik

Lakatos

Erik
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
457 Tóth Frotti Frodina

Tóth

Frotti Frodina
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 0.00
458 Lukács Noé

Lukács

Noé
Kalózok Kalózok 4 0.00
459 Szennyai Robertina Andrea

Szennyai

Robertina Andrea
Ajka Ajka 6 0.00
460 Veres Máté

Veres

Máté
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
461 Lép Izabella

Lép

Izabella
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
462 Rostás Máté

Rostás

Máté
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 4 0.00
463 Szikszai Balázs János

Szikszai

Balázs János
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 6 0.00
464 Csendes Vince

Csendes

Vince
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 5 0.00
465 Dobó Zalán

Dobó

Zalán
MAFC MAFC 6 0.00
466 Humicskó Henriett

Humicskó

Henriett
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 5 0.00
467 Paár Ákos

Paár

Ákos
Békási Kaszások Békási Kaszások 3 0.00
468 Jánosházi Anna

Jánosházi

Anna
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 4 0.00
469 Panyik Marcell Noel

Panyik

Marcell Noel
Radobasket Radobasket 6 0.00
470 Tarjányi Lőrinc

Tarjányi

Lőrinc
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 7 0.00
471 Nagy Alex

Nagy

Alex
Tatai Törpék Tatai Törpék 7 0.00
472 Hupka Kristof

Hupka

Kristof
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
473 Pokorny Péter

Pokorny

Péter
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
474 Kis Krisztina

Kis

Krisztina
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
475 Benyovszki Móric

Benyovszki

Móric
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
476 BUDAI-KIRÁLY Bendegúz

BUDAI-KIRÁLY

Bendegúz
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
477 Szokoly-Angyal Mara

Szokoly-Angyal

Mara
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
478 Josepovits Kinga

Josepovits

Kinga
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
479 Pados Dániel

Pados

Dániel
Ajka Ajka 6 0.00
480 Józan Bence

Józan

Bence
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
481 Buchholz Huba

Buchholz

Huba
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
482 Farkas Hunor

Farkas

Hunor
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
483 Győri-Varga Ádám

Győri-Varga

Ádám
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
484 Kaminski Kevin Rómeó

Kaminski

Kevin Rómeó
DMTK DMTK 3 0.00
485 Kohut Vanessza

Kohut

Vanessza
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
486 Horváth Ádám Milán

Horváth

Ádám Milán
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
487 Nagy Alina

Nagy

Alina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 3 0.00
488 Bojté Viola

Bojté

Viola
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
489 Kátai Emőke

Kátai

Emőke
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
490 Kátai-Tóth Viktória

Kátai-Tóth

Viktória
HSA Pumák HSA Pumák 5 0.00
491 Radvánszki András

Radvánszki

András
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
492 Vinczenti Lujza

Vinczenti

Lujza
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
493 Zentay Csanád Zétény

Zentay

Csanád Zétény
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
494 Lakatos Dorina

Lakatos

Dorina
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
495 Péter Tamás

Péter

Tamás
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 0.00
496 Tajthy Anna Sára

Tajthy

Anna Sára
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
497 Bazsó Bianka

Bazsó

Bianka
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 6 0.00
498 Balla Botond

Balla

Botond
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
499 László Noel Gábor

László

Noel Gábor
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
500 Batár Barnabás

Batár

Barnabás
TFSE TFSE 6 0.00
501 Botlik Csongor

Botlik

Csongor
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
502 Gerencsér Gréta Anna

Gerencsér

Gréta Anna
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
503 Horváth Jázmin

Horváth

Jázmin
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 6 0.00
504 Lovrencich Bence

Lovrencich

Bence
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
505 Zeke Nikol

Zeke

Nikol
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
506 Sötéth Ádám

Sötéth

Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
507 Farkas Tímea Bettína

Farkas

Tímea Bettína
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 3 0.00
508 Németh Gergő

Németh

Gergő
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 3 0.00
509 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 4 0.00
510 Tóth Vivien Valéria

Tóth

Vivien Valéria
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 6 0.00
511 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 5 0.00
512 Németh Márton Dániel

Németh

Márton Dániel
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
513 Molnár Kitti

Molnár

Kitti
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
514 Herczeg Ádám

Herczeg

Ádám
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
515 Csapó Marcell

Csapó

Marcell
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 7 0.00
516 Kerkápoly-Fekete Illés

Kerkápoly-Fekete

Illés
JKC JKC 5 0.00
517 Farkas Laura

Farkas

Laura
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
518 Viklinszki Szandra

Viklinszki

Szandra
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
519 Németh Kornél

Németh

Kornél
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
520 Lusztig Dániel Tamás

Lusztig

Dániel Tamás
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 3 0.00
521 Oláh Nóra

Oláh

Nóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
522 Nyolcas Ákos Bence

Nyolcas

Ákos Bence
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
523 Morar Hanna

Morar

Hanna
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
524 Paré Márk

Paré

Márk
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
525 Hriczu Belián

Hriczu

Belián
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 4 0.00
526 Kőröshegyi Boglárka

Kőröshegyi

Boglárka
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
527 Kincses Kristóf András

Kincses

Kristóf András
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
528 Batyki Nikolett

Batyki

Nikolett
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 0.00
529 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 7 0.00
530 Gera Viktor

Gera

Viktor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
531 Ganyu Vince

Ganyu

Vince
TFSE TFSE 6 0.00
532 Jenei Vince

Jenei

Vince
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
533 Vermes Máté

Vermes

Máté
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
534 Kapinya Péter

Kapinya

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
535 Nyári Tamás Jusztin

Nyári

Tamás Jusztin
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
536 Simon Péter Márk

Simon

Péter Márk
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 0.00
537 Smudla Bence

Smudla

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 0.00
538 Gajárszky-Tóth Zsombor

Gajárszky-Tóth

Zsombor
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
539 Adrigán Alexa Dorina

Adrigán

Alexa Dorina
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
540 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 0.00
541 Bodor Bence

Bodor

Bence
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
542 Vadász Natasa

Vadász

Natasa
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
543 Molnár Ábel

Molnár

Ábel
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
544 Hegedüs Botond

Hegedüs

Botond
KASI/B KASI/B 8 0.00
545 László Benedek

László

Benedek
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
546 Turóczy Dalma

Turóczy

Dalma
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 7 0.00
547 Szabó Dávid

Szabó

Dávid
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
548 Kecskés Dávid

Kecskés

Dávid
Bajai Bácska Bajai Bácska 4 0.00
549 Ács Dominik

Ács

Dominik
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
550 Nagy Orsolya

Nagy

Orsolya
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 4 0.00
551 File Lívia Anna

File

Lívia Anna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
552 Csernus Dániel

Csernus

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
553 Ovádi Domonkos Tamás

Ovádi

Domonkos Tamás
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
554 Pinczés Petra

Pinczés

Petra
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 4 0.00
555 Lovasi Gergő Apor

Lovasi

Gergő Apor
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
556 Sághy Tamás

Sághy

Tamás
KASI/B KASI/B 8 0.00
557 Kalincsák Anna Gréta

Kalincsák

Anna Gréta
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
558 Nyulász Viktória

Nyulász

Viktória
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 7 0.00
559 Kujber Noémi

Kujber

Noémi
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
560 Szántó Milán

Szántó

Milán
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 6 0.00
561 Marossy Nóra

Marossy

Nóra
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 7 0.00
562 Kalla Viktória

Kalla

Viktória
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
563 Kaszap Zsombor

Kaszap

Zsombor
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 0.00
564 Mosolygó Bence

Mosolygó

Bence
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
565 Sike Krisztián

Sike

Krisztián
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
566 Csóti Zita Ágnes

Csóti

Zita Ágnes
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 6 0.00
567 Papp Zsófia

Papp

Zsófia
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
568 Salacz Anna

Salacz

Anna
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
569 Jánosi Flóra Csillag

Jánosi

Flóra Csillag
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
570 Balázs Botond

Balázs

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 0.00
571 Vincze Miklós Tamás

Vincze

Miklós Tamás
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
572 Kovács Anna

Kovács

Anna
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
573 Varga Johanna

Varga

Johanna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
574 Simon Sára

Simon

Sára
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
575 Baka Boldizsár

Baka

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
576 Ullrich Stella

Ullrich

Stella
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
577 Szőts Bálint Ákos

Szőts

Bálint Ákos
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
578 Bíró Bence Benjamin

Bíró

Bence Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
579 Hamza Huba Madocsa

Hamza

Huba Madocsa
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
580 Peredi Adrián Zoltán

Peredi

Adrián Zoltán
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
581 Popp Ákos

Popp

Ákos
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 3 0.00
582 Tara Róbert

Tara

Róbert
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 5 0.00
583 Erdős Rómeó

Erdős

Rómeó
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
584 Dósa Daniella Kiara

Dósa

Daniella Kiara
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 6 0.00
585 Trombitás Marcell

Trombitás

Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
586 Varga István András

Varga

István András
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
587 Butykay Enikő Baranka

Butykay

Enikő Baranka
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
588 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
589 Bóta Zsombor Pál

Bóta

Zsombor Pál
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
590 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
591 Cseppely Hunor

Cseppely

Hunor
Szerencs VSE Szerencs VSE 7 0.00
592 Dudás Boglárka

Dudás

Boglárka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
593 Czákler Anna Zelina

Czákler

Anna Zelina
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 7 0.00
594 Herr Szonja

Herr

Szonja
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
595 Biczó Panna

Biczó

Panna
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
596 Szakács Eszter Dóra

Szakács

Eszter Dóra
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
597 Fodor Benedek Károly

Fodor

Benedek Károly
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
598 Kassai Dávid

Kassai

Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
599 Pados Áron Bence

Pados

Áron Bence
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
600 Hajkó Bálint

Hajkó

Bálint
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
601 Szabó Bianka

Szabó

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 0.00
602 Ökrös Vince

Ökrös

Vince
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
603 Gerstenbrein Nóra Lili

Gerstenbrein

Nóra Lili
Budapest Csepel Budapest Csepel 6 0.00
604 Nagy Richárd

Nagy

Richárd
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
605 Barna Bianka

Barna

Bianka
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
606 Molnár Erik Marcell

Molnár

Erik Marcell
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
607 Vukics Bulcsú

Vukics

Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 5 0.00
608 Eszenyi Péter Fülöp

Eszenyi

Péter Fülöp
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
609 Nagy Márton Ferenc

Nagy

Márton Ferenc
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
610 Lassán Márk

Lassán

Márk
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 0.00
611 Gajdán Vanda

Gajdán

Vanda
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
612 Varga Márton  Gyula

Varga

Márton Gyula
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
613 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 6 0.00
614 Popovics Blanka Anna

Popovics

Blanka Anna
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
615 Fáczán Lili

Fáczán

Lili
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 4 0.00
616 KISGYURA Dénes

KISGYURA

Dénes
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
617 TÖLGYESI Emese

TÖLGYESI

Emese
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 4 0.00
618 Usherwood Sophie

Usherwood

Sophie
Széchenyi KA Széchenyi KA 4 0.00
619 Szalai Balázs

Szalai

Balázs
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
620 Veres Doren

Veres

Doren
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
621 Varga Noel Gábor

Varga

Noel Gábor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
622 Pannonhalmi Dénes

Pannonhalmi

Dénes
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
623 Oláh Kolos Márkó

Oláh

Kolos Márkó
KVSE U12 KVSE U12 4 0.00
624 Győrfi Gergő

Győrfi

Gergő
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
625 Kolozsvári András

Kolozsvári

András
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 3 0.00
626 Masnecz Hanna

Masnecz

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
627 Antal Eszter

Antal

Eszter
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
628 Fejes Flóra

Fejes

Flóra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 6 0.00
629 Fekete Alex Richárd

Fekete

Alex Richárd
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 0.00
630 Jenei Virág

Jenei

Virág
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
631 László Adél

László

Adél
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
632 Szálkai Gordon

Szálkai

Gordon
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
633 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 5 0.00
634 Kronavetter Dániel

Kronavetter

Dániel
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 6 0.00
635 Kis Bendegúz

Kis

Bendegúz
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 6 0.00
636 Varga Áron

Varga

Áron
Kalózok Kalózok 4 0.00
637 Mandzák Gergő

Mandzák

Gergő
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
638 Gavrilut Adrian

Gavrilut

Adrian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
639 Árva Krisztián Botond

Árva

Krisztián Botond
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
640 Banks George

Banks

George
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
641 Stikl Gábor

Stikl

Gábor
KASI/A KASI/A 7 0.00
642 Tandi Rebeka

Tandi

Rebeka
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 4 0.00
643 Kiss János Péter

Kiss

János Péter
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
644 Nikl Sára

Nikl

Sára
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
645 Boronyai Dániel

Boronyai

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
646 Gulyás Zalán

Gulyás

Zalán
Lehel U12/B Lehel U12/B 3 0.00
647 György Antal

György

Antal
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
648 Czermann Zétény

Czermann

Zétény
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
649 Mórocz Marcell

Mórocz

Marcell
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
650 Kiss Máté László

Kiss

Máté László
VMG DSE VMG DSE 5 0.00
651 Hegyesi Norbert

Hegyesi

Norbert
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 6 0.00
652 Csanki-Puss Léna

Csanki-Puss

Léna
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
653 Rendek Balázs

Rendek

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
654 Vértes Bertalan

Vértes

Bertalan
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
655 Zádor Nimród

Zádor

Nimród
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
656 Szávin Péter

Szávin

Péter
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
657 Jankó Erik Dominik

Jankó

Erik Dominik
Radobasket Radobasket 6 0.00
658 Besztercei Ákos

Besztercei

Ákos
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
659 Galovicz Gergő

Galovicz

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
660 Teaciu Matei

Teaciu

Matei
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
661 Szombati Kristóf

Szombati

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
662 Wágner Zsombor

Wágner

Zsombor
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 0.00
663 Elek János

Elek

János
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
664 Lovász Bence

Lovász

Bence
CEKK CEKK 5 0.00
665 Kis-Jós Gellért

Kis-Jós

Gellért
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
666 Ruck Sámuel

Ruck

Sámuel
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 3 0.00
667 Kósa Hanna

Kósa

Hanna
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
668 Szuhánszki Zalán

Szuhánszki

Zalán
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
669 Kajtár-Varga Dominik

Kajtár-Varga

Dominik
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
670 Zaják Zorka

Zaják

Zorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 6 0.00
671 Horváth Zerind

Horváth

Zerind
SZSE U12 SZSE U12 6 0.00
672 Subicz Barnabás

Subicz

Barnabás
KASI/A KASI/A 7 0.00
673 Kis Roland

Kis

Roland
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 0.00
674 Nagy Csaba

Nagy

Csaba
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
675 Horváth Izabella

Horváth

Izabella
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
676 Kerti Anna

Kerti

Anna
Tatabányai KC Tatabányai KC 4 0.00
677 Szécsy Panna

Szécsy

Panna
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
678 Rózsa Sára Ágnes

Rózsa

Sára Ágnes
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 4 0.00
679 Marsi Máté

Marsi

Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
680 Herter Hanna

Herter

Hanna
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
681 Vagyon Réka

Vagyon

Réka
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
682 Földi Benedek

Földi

Benedek
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
683 Kovács Zétény Attila

Kovács

Zétény Attila
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 6 0.00
684 Büki Botond

Büki

Botond
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
685 Komondi Károly

Komondi

Károly
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 7 0.00
686 Almsteier Luca

Almsteier

Luca
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
687 Székely Lia

Székely

Lia
Csata Garfield Csata Garfield 4 0.00
688 Fodor Gergő

Fodor

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 5 0.00
689 Mészáros Vivien Erzsébet

Mészáros

Vivien Erzsébet
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 8 0.00
690 Busi Dorina Hanna

Busi

Dorina Hanna
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 6 0.00
691 Mokcsay Dóra

Mokcsay

Dóra
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
692 Kovács Levente

Kovács

Levente
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
693 Pöltl Hanna

Pöltl

Hanna
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 0.00
694 Mányi Éva

Mányi

Éva
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
695 Talabos Dániel

Talabos

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
696 Németh Zselyke

Németh

Zselyke
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
697 Fritz Márton

Fritz

Márton
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
698 Eke Márk Botond

Eke

Márk Botond
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 7 0.00
699 Bánóczky Bence

Bánóczky

Bence
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
700 Bognár Ákos

Bognár

Ákos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 4 0.00
701 Kocsis Balázs

Kocsis

Balázs
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
702 Bánáti Lili

Bánáti

Lili
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
703 KOMJÁTI Alíz

KOMJÁTI

Alíz
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 4 0.00
704 Verdure Marc

Verdure

Marc
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 3 0.00
705 Török Patrik Máté

Török

Patrik Máté
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 3 0.00
706 Tóth Eszter

Tóth

Eszter
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
707 Baczai Bende

Baczai

Bende
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
708 Tóth Levente Máté

Tóth

Levente Máté
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 0.00
709 Sulyok Áron

Sulyok

Áron
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 7 0.00
710 Zambelisz Kristóf

Zambelisz

Kristóf
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 6 0.00
711 Lukács Attila

Lukács

Attila
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
712 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
713 Majsa Szilárd

Majsa

Szilárd
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 5 0.00
714 Antal Szilvia

Antal

Szilvia
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
715 Czigler Hanna

Czigler

Hanna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
716 FARKAS BALÁZS

FARKAS

BALÁZS
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
717 Péter Réka Petra

Péter

Réka Petra
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
718 Trepák Márk

Trepák

Márk
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
719 Molnár Benjámin

Molnár

Benjámin
JKC JKC 7 0.00
720 Tarczali Viktória

Tarczali

Viktória
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
721 Hubai Lenke

Hubai

Lenke
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
722 Horváth Áron

Horváth

Áron
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
723 Malét-Szabó Márton

Malét-Szabó

Márton
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 5 0.00
724 Szkladán Gábor

Szkladán

Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 7 0.00
725 Csákvári Enikő

Csákvári

Enikő
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
726 Csordás Ivett

Csordás

Ivett
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 5 0.00
727 Prím Boldizsár

Prím

Boldizsár
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
728 Szalai Gergely

Szalai

Gergely
Tatai Törpék Tatai Törpék 4 0.00
729 Pék Barnabás

Pék

Barnabás
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
730 Forgó Balázs

Forgó

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 4 0.00
731 Kovács Larina

Kovács

Larina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 3 0.00
732 Csornai Dóra

Csornai

Dóra
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
733 Balogh Petra

Balogh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 7 0.00
734 Tihanyi Simon Bence

Tihanyi

Simon Bence
SZPA-HSE SZPA-HSE 4 0.00
735 Zahoray Zétény

Zahoray

Zétény
MAFC MAFC 4 0.00
736 Hevesi Álmos Keve

Hevesi

Álmos Keve
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
737 Szatzker Levente

Szatzker

Levente
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 4 0.00
738 Csendes Ádám

Csendes

Ádám
Kalózok Kalózok 6 0.00
739 Nikl Panna

Nikl

Panna
DMTK/B DMTK/B 6 0.00
740 Szabó Damján

Szabó

Damján
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
741 Ottófi Dávid

Ottófi

Dávid
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
742 Lovasi Andor Attila

Lovasi

Andor Attila
ZTE KK/B ZTE KK/B 6 0.00
743 Németh Ákos

Németh

Ákos
KASI/B KASI/B 8 0.00
744 Gulyás Áron

Gulyás

Áron
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 3 0.00
745 Huzsvay Gergő

Huzsvay

Gergő
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
746 Kis Balázs

Kis

Balázs
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
747 Bujdosó Emma Ibolya

Bujdosó

Emma Ibolya
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
748 Lengyel Dóra

Lengyel

Dóra
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
749 Rezsek Réka

Rezsek

Réka
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
750 Bárczi Panna Kinga

Bárczi

Panna Kinga
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
751 Fehér Kincső

Fehér

Kincső
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 4 0.00
752 Varga Máté

Varga

Máté
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
753 Danyi András Márk

Danyi

András Márk
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 4 0.00
754 Murvai Izabella

Murvai

Izabella
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 3 0.00
755 Baumhakl Csenge Olívia

Baumhakl

Csenge Olívia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
756 Balogh Enikő

Balogh

Enikő
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 0.00
757 Rusvai Koppány Torda

Rusvai

Koppány Torda
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
758 Nyilas Etelka

Nyilas

Etelka
BSC BSC 8 0.00
759 Bayomi Levente

Bayomi

Levente
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
760 Szennai Levente

Szennai

Levente
Monori SE Monori SE 8 0.00
761 Anisonyan Davit

Anisonyan

Davit
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
762 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
763 Kovács Viktor

Kovács

Viktor
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
764 Maizl Márk

Maizl

Márk
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
765 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
766 Burony Bálint

Burony

Bálint
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
767 Papp Bálint Géza

Papp

Bálint Géza
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
768 Molnár Violetta

Molnár

Violetta
Malév Kobrák Malév Kobrák 3 0.00
769 Ónodi Zsombor

Ónodi

Zsombor
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
770 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
771 GUJTMAN MILÁN

GUJTMAN

MILÁN
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
772 Betancourt-Szepessy Marléne

Betancourt-Szepessy

Marléne
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
773 Majoros Kevin Krisztián

Majoros

Kevin Krisztián
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 7 0.00
774 Krupa Marcell Hunor

Krupa

Marcell Hunor
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
775 Pongrácz Petra

Pongrácz

Petra
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 0.00
776 Bertalan Máté

Bertalan

Máté
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
777 Mikula Linett

Mikula

Linett
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
778 Besze Szabolcs

Besze

Szabolcs
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
779 Szük Huba Barnabás

Szük

Huba Barnabás
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 0.00
780 Gergely Csanád

Gergely

Csanád
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
781 Köteles Adél

Köteles

Adél
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
782 Lengyel Dorina

Lengyel

Dorina
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 0.00
783 Kovács Hédi

Kovács

Hédi
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
784 Csizmadia Roland József

Csizmadia

Roland József
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
785 Wigand Míra Brigitta

Wigand

Míra Brigitta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
786 Elliot Isaiah Daniel

Elliot

Isaiah Daniel
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
787 Nagy Roland

Nagy

Roland
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
788 Szalánczi Júlia

Szalánczi

Júlia
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 6 0.00
789 Szatmári Marcell Attila

Szatmári

Marcell Attila
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
790 Hersics Bettina

Hersics

Bettina
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
791 Kilián Dorottya

Kilián

Dorottya
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
792 Vécsi Flórián

Vécsi

Flórián
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
793 Ricsák Hella

Ricsák

Hella
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
794 Rovnyai János

Rovnyai

János
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
795 Benyó Máté Barnabás

Benyó

Máté Barnabás
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 0.00
796 Korompay Kornél

Korompay

Kornél
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
797 Tóth-Sturza Márkó

Tóth-Sturza

Márkó
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
798 Kokovai Márk

Kokovai

Márk
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
799 Koller Kevin

Koller

Kevin
BSC BSC 8 0.00
800 Berényi Botond

Berényi

Botond
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 3 0.00
801 Pirók Eszter

Pirók

Eszter
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 7 0.00
802 Csima Nedda Sára

Csima

Nedda Sára
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 4 0.00
803 Bíró Tünde

Bíró

Tünde
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 5 0.00
804 GÁBRIEL Daniella

GÁBRIEL

Daniella
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 8 0.00
805 Kanyó Márk

Kanyó

Márk
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
806 Baksa Jázmin

Baksa

Jázmin
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 4 0.00
807 Krajcsovich Jázmin Anett

Krajcsovich

Jázmin Anett
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
808 Kóthay Balázs

Kóthay

Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
809 Frank Szonja

Frank

Szonja
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
810 Cseszlai Panka Rita

Cseszlai

Panka Rita
KVSE U12 KVSE U12 4 0.00
811 Hájas Attila Máté

Hájas

Attila Máté
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
812 Nagy Milán

Nagy

Milán
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 3 0.00
813 Ferstl Alexandra Martina

Ferstl

Alexandra Martina
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 0.00
814 Ritter Aurél

Ritter

Aurél
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 4 0.00
815 Kovács Jázmin

Kovács

Jázmin
Bajai NKK Bajai NKK 4 0.00
816 Tenger Olivér

Tenger

Olivér
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
817 Szabó Róbert

Szabó

Róbert
Monori SE Monori SE 5 0.00
818 Kovács Noémi

Kovács

Noémi
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 5 0.00
819 Pozsonyi Nimród

Pozsonyi

Nimród
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
820 Ináncsi Vivien

Ináncsi

Vivien
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 4 0.00
821 Németi Péter

Németi

Péter
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
822 Piroska Bálint

Piroska

Bálint
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
823 Orbán Olivér

Orbán

Olivér
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 4 0.00
824 Gincsai-Kali János

Gincsai-Kali

János
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 5 0.00
825 Dragomirescu Cristian

Dragomirescu

Cristian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 4 0.00
826 Árvay Száva

Árvay

Száva
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
827 Pass Dominik

Pass

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
828 Hackl Tamás René

Hackl

Tamás René
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
829 Rozmán Flórián

Rozmán

Flórián
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 4 0.00
830 Dunai Zoárd

Dunai

Zoárd
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
831 Kele Adrienn

Kele

Adrienn
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
832 Erdei Gréta

Erdei

Gréta
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
833 Piránszki Enikő Ibolya

Piránszki

Enikő Ibolya
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
834 Szabadi Lea

Szabadi

Lea
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 3 0.00
835 Nemes Koppány

Nemes

Koppány
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
836 Hetzl Nóra

Hetzl

Nóra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 6 0.00
837 Bakó Bálint

Bakó

Bálint
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
838 Pleskonics Milán

Pleskonics

Milán
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 3 0.00
839 Renyhárt Patrik Péter

Renyhárt

Patrik Péter
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
840 Hideg Máté

Hideg

Máté
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
841 Farkas Botond

Farkas

Botond
Békási Kaszások Békási Kaszások 5 0.00
842 Kovács Bence

Kovács

Bence
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
843 Hefler Richárd

Hefler

Richárd
Radobasket Radobasket 4 0.00
844 Fehér Dóra

Fehér

Dóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
845 Szabó Bence

Szabó

Bence
OSE MórMoták OSE MórMoták 4 0.00
846 Katonka Martin

Katonka

Martin
Szentesi KK B Szentesi KK B 4 0.00
847 Szabó Jázmin Izabell

Szabó

Jázmin Izabell
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
848 Masár Balázs

Masár

Balázs
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
849 Horváth Miksa

Horváth

Miksa
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 3 0.00
850 Kertész Dóra

Kertész

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
851 Bori Vivien Laura

Bori

Vivien Laura
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
852 Lédeczi Márton

Lédeczi

Márton
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
853 Tóth Gergely

Tóth

Gergely
Ajka Ajka 6 0.00
854 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
855 Szalai Dominik Dániel

Szalai

Dominik Dániel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
856 Márton Áron István

Márton

Áron István
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 0.00
857 Balatoni Botond

Balatoni

Botond
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
858 Kreka Balázs

Kreka

Balázs
KASI/A KASI/A 5 0.00
859 Gáspár Iván

Gáspár

Iván
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 3 0.00
860 Ladányi Levente

Ladányi

Levente
FTSI Fiú FTSI Fiú 6 0.00
861 Szvatek Milán

Szvatek

Milán
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
862 Tóth Lara

Tóth

Lara
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 4 0.00
863 Kis Alex

Kis

Alex
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 4 0.00
864 Pap Melinda

Pap

Melinda
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
865 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
866 Bozó Máté

Bozó

Máté
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
867 Deák Anna Katalin

Deák

Anna Katalin
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
868 Gózon Noé

Gózon

Noé
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
869 Szerencsés Szandra

Szerencsés

Szandra
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 6 0.00
870 Balogh Dávid Krisztián

Balogh

Dávid Krisztián
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
871 Torma Angelika Krisztina

Torma

Angelika Krisztina
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
872 Bakai Barnabás

Bakai

Barnabás
KASI/A KASI/A 6 0.00
873 Bek Péter Ernő

Bek

Péter Ernő
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
874 Csordás Júlia Janka

Csordás

Júlia Janka
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 5 0.00
875 Sárosi Hanga

Sárosi

Hanga
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
876 Kaiser Kristóf

Kaiser

Kristóf
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 5 0.00
877 Tuboly Zalán

Tuboly

Zalán
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
878 Kovács Máté

Kovács

Máté
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
879 Benczédy Kolos

Benczédy

Kolos
DMTK DMTK 8 0.00
880 Magyar Benjamin

Magyar

Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 0.00
881 Csordás Réka

Csordás

Réka
Széchenyi KA Széchenyi KA 7 0.00
882 Petrics Natália

Petrics

Natália
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 0.00
883 Makai Patrik Márk

Makai

Patrik Márk
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
884 Szűcs András

Szűcs

András
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
885 Gottlieb Gergely

Gottlieb

Gergely
Bajai Bácska Bajai Bácska 6 0.00
886 Hegedűs Letti

Hegedűs

Letti
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
887 Vékony Dominik Zoltán

Vékony

Dominik Zoltán
Dife KK Dife KK 3 0.00
888 Kreisz Botond

Kreisz

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
889 FARKAS Milán

FARKAS

Milán
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 6 0.00
890 Szabó Ábel László

Szabó

Ábel László
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
891 Laczi Nóra

Laczi

Nóra
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 5 0.00
892 Kállai Nikolett

Kállai

Nikolett
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
893 Romhányi Dorián

Romhányi

Dorián
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
894 Kállai Vivien Gréta

Kállai

Vivien Gréta
CEKK CEKK 4 0.00
895 Pálfy Zétény

Pálfy

Zétény
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
896 TURI Balázs József

TURI

Balázs József
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
897 Hegedűs Hanna

Hegedűs

Hanna
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
898 Laczkó Jázmin

Laczkó

Jázmin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
899 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
900 Orsós Kendra Mónika

Orsós

Kendra Mónika
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
901 Schneider Martin

Schneider

Martin
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
902 Petrik Lilla

Petrik

Lilla
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
903 Kecskeméti Bálint Bence

Kecskeméti

Bálint Bence
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
904 Baráth Borbála

Baráth

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
905 Endrődi Gergő

Endrődi

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 6 0.00
906 Gáspár Vince

Gáspár

Vince
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
907 Baksics Milán

Baksics

Milán
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 4 0.00
908 Glózer Benjamin Krisztián

Glózer

Benjamin Krisztián
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
909 Juhász Bence Zsolt

Juhász

Bence Zsolt
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
910 Kovács Miklós Kornél

Kovács

Miklós Kornél
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
911 Gáspár Benedek

Gáspár

Benedek
KASI/B KASI/B 8 0.00
912 SZABÓ Milán

SZABÓ

Milán
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 5 0.00
913 Csukás Dalma

Csukás

Dalma
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
914 Vadócz Viktória Laura

Vadócz

Viktória Laura
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 5 0.00
915 Barabás Anna

Barabás

Anna
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
916 Koszpeg Noémi

Koszpeg

Noémi
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
917 Papp Zalán

Papp

Zalán
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
918 Varga Villő

Varga

Villő
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
919 Lang Mátyás

Lang

Mátyás
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
920 Baráth Barna

Baráth

Barna
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
921 Czárán János

Czárán

János
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 0.00
922 Kruzslicz Ádám

Kruzslicz

Ádám
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
923 Ratkóczi Mirkó Zsombor

Ratkóczi

Mirkó Zsombor
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
924 Izmendi Kolos

Izmendi

Kolos
VMG DSE VMG DSE 6 0.00
925 Nagy Dániel Ágoston

Nagy

Dániel Ágoston
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
926 Kiss Gergő

Kiss

Gergő
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
927 Nagy Balázs Kristóf

Nagy

Balázs Kristóf
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 6 0.00
928 Faith Alex

Faith

Alex
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 3 0.00
929 Harsányi Levente

Harsányi

Levente
KASI/B KASI/B 6 0.00
930 Berdó Hanna

Berdó

Hanna
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
931 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
932 Tamasián Gergő

Tamasián

Gergő
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
933 Jelinek Csongor

Jelinek

Csongor
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 0.00
934 Ifju Zalán

Ifju

Zalán
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
935 Szabó Miklós

Szabó

Miklós
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 4 0.00
936 Vidra Tamás

Vidra

Tamás
Radobasket Radobasket 8 0.00
937 Visnics Luca

Visnics

Luca
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
938 Varga Lajos Károly

Varga

Lajos Károly
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
939 Aleva Hunor

Aleva

Hunor
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00