Ranglisták - Gyermek Kupa - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Király Gábor

Király

Gábor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 0.00
2 Moharosi Balázs

Moharosi

Balázs
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 7 0.00
3 Domján Ervin

Domján

Ervin
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
4 Udvari Lóránt

Udvari

Lóránt
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
5 Agg Márton

Agg

Márton
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
6 Karkossiák Gergő

Karkossiák

Gergő
Monori SE Monori SE 6 0.00
7 Fülöp Alexandra Bernadett

Fülöp

Alexandra Bernadett
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
8 Szabó Petra

Szabó

Petra
Malév Kobrák Malév Kobrák 4 0.00
9 Szörtsey Lili Pálma

Szörtsey

Lili Pálma
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
10 Czank Csenge

Czank

Csenge
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
11 Mohácsi Boldizsár Péter

Mohácsi

Boldizsár Péter
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
12 Limpek Lilla Julianna

Limpek

Lilla Julianna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
13 Sztányi Lilla

Sztányi

Lilla
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
14 Juhász Ábel

Juhász

Ábel
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
15 Fey Elza Anna

Fey

Elza Anna
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 6 0.00
16 Varga Borbála

Varga

Borbála
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
17 Palcsó Boglárka

Palcsó

Boglárka
CEKK CEKK 6 0.00
18 Barnóczky Vince Gellért

Barnóczky

Vince Gellért
Monori SE Monori SE 8 0.00
19 Szabó Gitta Kiara

Szabó

Gitta Kiara
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 3 0.00
20 Juhász Lotti

Juhász

Lotti
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
21 Kőrösi Soma

Kőrösi

Soma
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
22 Őss Hanna

Őss

Hanna
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
23 Bóné Levente

Bóné

Levente
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
24 Székely Balázs

Székely

Balázs
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
25 Szabó Mihály

Szabó

Mihály
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
26 Bíró Marcell

Bíró

Marcell
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 7 0.00
27 Józsa Olivér György

Józsa

Olivér György
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
28 Nagy-Horváth Roland

Nagy-Horváth

Roland
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 0.00
29 Pajor Márk

Pajor

Márk
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
30 Molnár Zsófia Andrea

Molnár

Zsófia Andrea
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 6 0.00
31 Szőke Eszter

Szőke

Eszter
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 6 0.00
32 Szuhi Dávid

Szuhi

Dávid
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
33 Némethy Máté Balázs

Némethy

Máté Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 3 0.00
34 Varga Áron

Varga

Áron
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
35 Horváth Emma Anna

Horváth

Emma Anna
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
36 Nagy Alexandra

Nagy

Alexandra
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
37 Labancz Eszter

Labancz

Eszter
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
38 Lukán Boris

Lukán

Boris
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
39 Szalontai Máté

Szalontai

Máté
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 8 0.00
40 Huszár-Fábián Henrik

Huszár-Fábián

Henrik
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
41 Czúni Csaba

Czúni

Csaba
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
42 Riegl Zsófia

Riegl

Zsófia
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 6 0.00
43 Hiegl Gisela Maria

Hiegl

Gisela Maria
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 6 0.00
44 Slett Réka

Slett

Réka
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
45 Szojka Lilla

Szojka

Lilla
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
46 Mónus Áron

Mónus

Áron
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
47 Horváth Levente

Horváth

Levente
Esztergom U12 Esztergom U12 7 0.00
48 Geiger Zénó

Geiger

Zénó
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
49 Tóth Botond

Tóth

Botond
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
50 Kovács Barbara

Kovács

Barbara
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
51 László Sára

László

Sára
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 4 0.00
52 Fodor Levente

Fodor

Levente
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
53 Csiky András

Csiky

András
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
54 Csóti Zsombor

Csóti

Zsombor
RICSILLA RICSILLA 3 0.00
55 Farkas Márk

Farkas

Márk
Lehel U12/B Lehel U12/B 6 0.00
56 Fekete Dominik

Fekete

Dominik
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
57 Kiss Milán

Kiss

Milán
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
58 Novák Ádám

Novák

Ádám
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
59 Kacsó Dorina

Kacsó

Dorina
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
60 Ferenczi Hanna

Ferenczi

Hanna
Ajka Ajka 6 0.00
61 Ungvári Soma

Ungvári

Soma
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
62 Lengyel Lili Anna

Lengyel

Lili Anna
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
63 Mészáros Ádám Botond

Mészáros

Ádám Botond
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
64 Molnár Gábor

Molnár

Gábor
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
65 Progli Martin Ferenc

Progli

Martin Ferenc
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
66 Bedő Kristóf Benjámin

Bedő

Kristóf Benjámin
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
67 Kiss Gergő

Kiss

Gergő
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 7 0.00
68 Kovács Dominik Vilmos

Kovács

Dominik Vilmos
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 8 0.00
69 Marczinka László

Marczinka

László
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
70 Deme Dániel

Deme

Dániel
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
71 Baban Dariu

Baban

Dariu
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
72 Komlódi Kristóf Marcell

Komlódi

Kristóf Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 6 0.00
73 Németh Erik

Németh

Erik
Ajka Ajka 6 0.00
74 Kolosai Dominik

Kolosai

Dominik
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
75 Koós Lara

Koós

Lara
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 7 0.00
76 Szlávik Flóra Rebeka

Szlávik

Flóra Rebeka
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
77 Kóczán Kira Amira

Kóczán

Kira Amira
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
78 Hersics Patrik István

Hersics

Patrik István
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
79 Kiss Zétény

Kiss

Zétény
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 6 0.00
80 Fejes Viktor

Fejes

Viktor
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 5 0.00
81 Fercsák Ádám

Fercsák

Ádám
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
82 Betónia Lili Eszter

Betónia

Lili Eszter
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
83 Tóth Attila

Tóth

Attila
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
84 Arnóth Szabina

Arnóth

Szabina
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
85 Deák-Torák Janka

Deák-Torák

Janka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
86 Bárány Bence

Bárány

Bence
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
87 Fajszi Horka

Fajszi

Horka
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 7 0.00
88 Szalmás Dávid

Szalmás

Dávid
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
89 Dienes Márton

Dienes

Márton
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
90 Kosik Hédi

Kosik

Hédi
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
91 Molnár-Bodó Baján

Molnár-Bodó

Baján
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
92 Sztányi Zalán

Sztányi

Zalán
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
93 Kocsis Milán

Kocsis

Milán
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
94 Bátfai Nándor Benjámin

Bátfai

Nándor Benjámin
Cívis DKA Tigrisek/B Cívis DKA Tigrisek/B 4 0.00
95 Kocsis Zsófia

Kocsis

Zsófia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
96 Pusztai Panna

Pusztai

Panna
JKC JKC 5 0.00
97 Rózsa Márton Csaba

Rózsa

Márton Csaba
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
98 Mácsár Balázs

Mácsár

Balázs
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
99 Briet Ilona

Briet

Ilona
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
100 Farkas Levente

Farkas

Levente
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
101 Almási Valter Félix

Almási

Valter Félix
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
102 Dinnyés Attila

Dinnyés

Attila
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 0.00
103 Kolcsár Márton

Kolcsár

Márton
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
104 Bugyi Gabriella

Bugyi

Gabriella
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
105 Fűzi Bálint

Fűzi

Bálint
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
106 Gyuricza-Móritz Ádám

Gyuricza-Móritz

Ádám
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
107 Horváth Petra Viktória

Horváth

Petra Viktória
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
108 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
Szolnoki KA Szolnoki KA 4 0.00
109 Kiss-Istók Balázs

Kiss-Istók

Balázs
Radobasket Radobasket 4 0.00
110 Nikl Bálint

Nikl

Bálint
DMTK DMTK 8 0.00
111 Lakatos Kristóf

Lakatos

Kristóf
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
112 Stang Károly József

Stang

Károly József
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
113 Szánti Bibiána

Szánti

Bibiána
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 4 0.00
114 Labancz Dalma

Labancz

Dalma
Pityke Fiú Pityke Fiú 4 0.00
115 Kondorosi Luca

Kondorosi

Luca
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
116 Máté-Tóth András

Máté-Tóth

András
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 5 0.00
117 Erös Nikolett

Erös

Nikolett
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
118 Horváth Borsika Lara

Horváth

Borsika Lara
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
119 Barta Eszter

Barta

Eszter
Tatabányai KC Tatabányai KC 3 0.00
120 Rádó Ármin

Rádó

Ármin
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
121 Balassa Gergő Zoltán

Balassa

Gergő Zoltán
Békási Kaszások Békási Kaszások 4 0.00
122 Budai Ágnes

Budai

Ágnes
Viadukt SE Viadukt SE 6 0.00
123 Zakor Izabella

Zakor

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
124 Ress Milán

Ress

Milán
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 4 0.00
125 Gergely Krisztián

Gergely

Krisztián
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
126 Pál Janka

Pál

Janka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
127 Dániel Balázs

Dániel

Balázs
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
128 Kardos Tamás

Kardos

Tamás
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
129 Szabó Balázs Gergely

Szabó

Balázs Gergely
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
130 László Dániel

László

Dániel
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 8 0.00
131 Herbent Bence

Herbent

Bence
Ajka Ajka 4 0.00
132 Káldi Mária

Káldi

Mária
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
133 Szabó Roland

Szabó

Roland
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 7 0.00
134 Csuzi Koppány Bánk

Csuzi

Koppány Bánk
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
135 Szebellédi Emma

Szebellédi

Emma
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
136 Győri Zília Csepke

Győri

Zília Csepke
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 4 0.00
137 Krakkó Péter

Krakkó

Péter
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
138 Papp Antónia Lili

Papp

Antónia Lili
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
139 Tóth Krisztián

Tóth

Krisztián
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
140 Méhes Máté Dániel

Méhes

Máté Dániel
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
141 Magyar Dóra

Magyar

Dóra
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
142 Pethő Kristóf

Pethő

Kristóf
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
143 Kiszelák József

Kiszelák

József
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
144 Hamar Barnabás

Hamar

Barnabás
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
145 Selinc Mihai

Selinc

Mihai
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 8 0.00
146 Szabó Máté

Szabó

Máté
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
147 Tordai Szabolcs Vince

Tordai

Szabolcs Vince
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
148 Bretus Lola

Bretus

Lola
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
149 Rapali Dániel

Rapali

Dániel
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 4 0.00
150 Gonda Réka Johanna

Gonda

Réka Johanna
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
151 Bari Mirjam

Bari

Mirjam
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
152 Nyerges-Bognár Dániel

Nyerges-Bognár

Dániel
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 4 0.00
153 Pocsai Kitti

Pocsai

Kitti
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
154 Cziráki-Völgyi Vajk

Cziráki-Völgyi

Vajk
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
155 Hanol Zsolt Kornél

Hanol

Zsolt Kornél
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 4 0.00
156 Firle-Kiss Bora

Firle-Kiss

Bora
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
157 Medve Bálint

Medve

Bálint
CEKK CEKK 4 0.00
158 Szabó Rebeka

Szabó

Rebeka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
159 Gerics Szofi Kitti

Gerics

Szofi Kitti
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
160 VÁRADI PÉTER

VÁRADI

PÉTER
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 7 0.00
161 Várhalmi Flóra

Várhalmi

Flóra
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 0.00
162 Harmath Olivér

Harmath

Olivér
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
163 Hujber Vilmos

Hujber

Vilmos
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
164 Bera Károly

Bera

Károly
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
165 Szalay Sára

Szalay

Sára
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 4 0.00
166 Bacskó Bálint

Bacskó

Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
167 Magyar-Kárpáti Dénes

Magyar-Kárpáti

Dénes
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 3 0.00
168 Vásárhelyi Sára

Vásárhelyi

Sára
FTSI Leány FTSI Leány 4 0.00
169 Gugi Máté

Gugi

Máté
TFSE TFSE 4 0.00
170 Nagy Bálint Kristóf

Nagy

Bálint Kristóf
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
171 Kálóczy Ádám Dávid

Kálóczy

Ádám Dávid
Kalózok Kalózok 8 0.00
172 Barna Bence

Barna

Bence
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 3 0.00
173 Czapáry Anna

Czapáry

Anna
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 5 0.00
174 Kocsárdi Réka

Kocsárdi

Réka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
175 Pusztai Ákos

Pusztai

Ákos
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
176 Jaksics Dalma

Jaksics

Dalma
OSE MórMoták OSE MórMoták 5 0.00
177 Gálos Hanna Andrea

Gálos

Hanna Andrea
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
178 Főfai Tíbor

Főfai

Tíbor
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 5 0.00
179 Kevert Mirabella

Kevert

Mirabella
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
180 Németh Enikő

Németh

Enikő
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
181 Horváth Nikolett

Horváth

Nikolett
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
182 Asztalos Miklós

Asztalos

Miklós
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
183 Gombos Borbála

Gombos

Borbála
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
184 Soltész Ákos

Soltész

Ákos
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
185 Viszkok Levente

Viszkok

Levente
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 4 0.00
186 Rokolya Mihály István

Rokolya

Mihály István
BSC BSC 8 0.00
187 Turcsányi Péter

Turcsányi

Péter
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 0.00
188 Loderer Petra

Loderer

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
189 Tóth Sára Csilla

Tóth

Sára Csilla
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
190 Tóth Kristóf

Tóth

Kristóf
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
191 Pronk Dávid

Pronk

Dávid
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
192 Zágoni Abigél Judit

Zágoni

Abigél Judit
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
193 Grekui Renáta Barbara

Grekui

Renáta Barbara
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
194 Sümegi Botond

Sümegi

Botond
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
195 Bálint Benedek Adrián

Bálint

Benedek Adrián
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
196 Kiss-Zsók Csongor

Kiss-Zsók

Csongor
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 6 0.00
197 Köles Réka

Köles

Réka
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
198 Zelei Dominik

Zelei

Dominik
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 6 0.00
199 Döbör Máté

Döbör

Máté
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
200 Papp Loránd

Papp

Loránd
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
201 Nyári Döniz Csenge

Nyári

Döniz Csenge
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
202 Kolozsvári Ákos

Kolozsvári

Ákos
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
203 Kiss Bernadett

Kiss

Bernadett
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
204 Morsics Máté

Morsics

Máté
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
205 Mikuska Noel Benedek

Mikuska

Noel Benedek
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
206 Mezei Szabolcs

Mezei

Szabolcs
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
207 Cséfalvay Benedek

Cséfalvay

Benedek
KASI/A KASI/A 8 0.00
208 Kálmán Paulina

Kálmán

Paulina
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
209 Török Richárd Csaba

Török

Richárd Csaba
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
210 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
211 Wéber István

Wéber

István
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 4 0.00
212 Rutten Lynn Valerie

Rutten

Lynn Valerie
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
213 Gábor-Győri Zsombor

Gábor-Győri

Zsombor
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
214 Harmath Bálint

Harmath

Bálint
Tatai Törpék Tatai Törpék 3 0.00
215 Kalló Dániel

Kalló

Dániel
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 7 0.00
216 Vida Tibor

Vida

Tibor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
217 Szilágyi Ádám

Szilágyi

Ádám
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
218 Tóth Máté

Tóth

Máté
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
219 Székely Bence

Székely

Bence
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 7 0.00
220 Gyulai Botond

Gyulai

Botond
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 3 0.00
221 Csík Alex Kristóf

Csík

Alex Kristóf
Budapest Csepel Budapest Csepel 6 0.00
222 Kis-Jós Levente

Kis-Jós

Levente
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
223 Végh Zsombor

Végh

Zsombor
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
224 Sánta Zsombor Csaba

Sánta

Zsombor Csaba
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 3 0.00
225 Ábri Róbert

Ábri

Róbert
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 6 0.00
226 Sütő Tádé Andor

Sütő

Tádé Andor
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
227 Mészáros Gergő

Mészáros

Gergő
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
228 Ipacs Lelle Anna

Ipacs

Lelle Anna
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
229 Riegl Marcell

Riegl

Marcell
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 3 0.00
230 Kackstetter Léna

Kackstetter

Léna
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
231 Galavits Lili Csenge

Galavits

Lili Csenge
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 6 0.00
232 Ruszka Erik

Ruszka

Erik
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
233 Kerekes Zsombor Márk

Kerekes

Zsombor Márk
KASI/A KASI/A 3 0.00
234 Sziebert Gréta

Sziebert

Gréta
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
235 Timer-Taksonyi Anna

Timer-Taksonyi

Anna
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
236 Bartik Zalán

Bartik

Zalán
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
237 Béki Margaréta

Béki

Margaréta
BKG Veresegyház BKG Veresegyház 3 0.00
238 Mauer Bazsó

Mauer

Bazsó
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
239 Horváth Csillag Panna

Horváth

Csillag Panna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
240 Csökmei Áron

Csökmei

Áron
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 5 0.00
241 MÉSZÁROS Patrícia

MÉSZÁROS

Patrícia
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 8 0.00
242 Balla Dorka

Balla

Dorka
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
243 Zöldi Zétény István

Zöldi

Zétény István
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
244 Mikuska Bertold

Mikuska

Bertold
Beszterce KK Beszterce KK 6 0.00
245 Murányi Kata

Murányi

Kata
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 8 0.00
246 Molnár Lilien

Molnár

Lilien
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
247 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 4 0.00
248 Grasanovics Félix

Grasanovics

Félix
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
249 György Marcel

György

Marcel
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
250 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
BKG-Ebes BKG-Ebes 6 0.00
251 Fenyvesi Péter Dávid

Fenyvesi

Péter Dávid
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
252 Horváth Ramóna

Horváth

Ramóna
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
253 Buda Levente Tamás

Buda

Levente Tamás
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
254 Ang Xue Ning

Ang

Xue Ning
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
255 KÁDÁR Botond

KÁDÁR

Botond
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 4 0.00
256 Biró Barnabás

Biró

Barnabás
KASI/C KASI/C 8 0.00
257 Orbán Zsófia Mária

Orbán

Zsófia Mária
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
258 Lazarescu Alexandru

Lazarescu

Alexandru
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
259 Végh Martin

Végh

Martin
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
260 Godány Gréta

Godány

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 4 0.00
261 Adorján Amira

Adorján

Amira
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
262 Rádics Ádám

Rádics

Ádám
Radobasket Radobasket 6 0.00
263 Csaplár-Nagy Lara

Csaplár-Nagy

Lara
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
264 Kámory Csongor Lőrinc

Kámory

Csongor Lőrinc
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 0.00
265 Szabó Ákos

Szabó

Ákos
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
266 Oláh Bence

Oláh

Bence
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
267 Kaiser Zoltán

Kaiser

Zoltán
OSE MórMoták OSE MórMoták 8 0.00
268 Sami Márk

Sami

Márk
Szerencs VSE Szerencs VSE 4 0.00
269 Benedek Zsolt

Benedek

Zsolt
Dife KK Dife KK 3 0.00
270 IHÁSZ Vivien

IHÁSZ

Vivien
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
271 Csontos Kevin

Csontos

Kevin
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
272 Bőle Jázmin

Bőle

Jázmin
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 4 0.00
273 Horváth Bence Levente

Horváth

Bence Levente
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
274 Bakó Bence Bendegúz

Bakó

Bence Bendegúz
DMTK DMTK 3 0.00
275 Barna Simon

Barna

Simon
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 4 0.00
276 Tamasi Kristóf

Tamasi

Kristóf
Pityke Fiú Pityke Fiú 6 0.00
277 Veres Kata

Veres

Kata
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 6 0.00
278 Som Alexandra Melissza

Som

Alexandra Melissza
CEKK CEKK 6 0.00
279 Bányai Bence Iván

Bányai

Bence Iván
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
280 Szatmári Bíborka

Szatmári

Bíborka
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
281 Hasúr Anna

Hasúr

Anna
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 6 0.00
282 Raffai Benedek Balázs

Raffai

Benedek Balázs
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
283 Docsa Soma

Docsa

Soma
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
284 Sárai Zalán Márk

Sárai

Zalán Márk
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
285 Szőnyi Laura

Szőnyi

Laura
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 4 0.00
286 Tóth-Rabei Benjamin Nour

Tóth-Rabei

Benjamin Nour
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 4 0.00
287 Reith Ábel

Reith

Ábel
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
288 Kovacsics Péter Krisztián

Kovacsics

Péter Krisztián
Sopronkövesdi Zsiráfok Sopronkövesdi Zsiráfok 5 0.00
289 Rácz Gergely

Rácz

Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
290 Kriston Regő Márton

Kriston

Regő Márton
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 6 0.00
291 Kálmán Jázmin Ilona

Kálmán

Jázmin Ilona
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 3 0.00
292 Faragó Máté

Faragó

Máté
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
293 Kukuda Norbert Dániel

Kukuda

Norbert Dániel
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 4 0.00
294 Fátyol András

Fátyol

András
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
295 Pomázi Lola

Pomázi

Lola
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
296 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
297 Holló Ádám

Holló

Ádám
Beszterce KK Beszterce KK 8 0.00
298 Németh Liliana

Németh

Liliana
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 4 0.00
299 Varga-Vigh Bence

Varga-Vigh

Bence
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
300 Schleisz-Bognár Kristóf

Schleisz-Bognár

Kristóf
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
301 Róth Mira Hanna

Róth

Mira Hanna
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
302 Mári László

Mári

László
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 8 0.00
303 Erdélyi Nikolett

Erdélyi

Nikolett
Török Sasok Török Sasok 5 0.00
304 Lékai Bence

Lékai

Bence
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 6 0.00
305 Méhész Botond

Méhész

Botond
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
306 Zsiga Hanna

Zsiga

Hanna
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 5 0.00
307 Varga Alex

Varga

Alex
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 5 0.00
308 Szabó Barnabás

Szabó

Barnabás
Bátaszéki Oroszlánok U12 Bátaszéki Oroszlánok U12 8 0.00
309 Goretity Mirjana

Goretity

Mirjana
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
310 Kelemen Máté

Kelemen

Máté
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 4 0.00
311 Gyuricza Levente

Gyuricza

Levente
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 0.00
312 Mátrahegyi Flóra

Mátrahegyi

Flóra
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
313 Vitofrancesco Chiara

Vitofrancesco

Chiara
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 4 0.00
314 Kerekes Nóra

Kerekes

Nóra
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 4 0.00
315 Bayomi Zsombor

Bayomi

Zsombor
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 4 0.00
316 Kovács Alex

Kovács

Alex
Kalózok Kalózok 8 0.00
317 Debreczeny Dávid

Debreczeny

Dávid
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
318 Szabó Zsanna

Szabó

Zsanna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 3 0.00
319 Ágó Lili

Ágó

Lili
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 4 0.00
320 Kvál Klaudia

Kvál

Klaudia
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 4 0.00
321 Kovács Kitti Flóra

Kovács

Kitti Flóra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
322 Oross Anna

Oross

Anna
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
323 Papp Nándor

Papp

Nándor
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
324 Moór Ádám

Moór

Ádám
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 7 0.00
325 Sándor Dávid

Sándor

Dávid
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
326 Majoros Bence

Majoros

Bence
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 7 0.00
327 Szabó Anna Júlia

Szabó

Anna Júlia
Budapest Csepel Budapest Csepel 8 0.00
328 Imrei Vilmos Csanád

Imrei

Vilmos Csanád
TFSE TFSE 4 0.00
329 Hodosi Alina

Hodosi

Alina
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
330 Nezáczki Kata Szofi

Nezáczki

Kata Szofi
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
331 Alzbin Samyr

Alzbin

Samyr
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
332 Magyarosi Tamás

Magyarosi

Tamás
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 4 0.00
333 Száraz Levente

Száraz

Levente
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
334 Ábri László

Ábri

László
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 6 0.00
335 Simon Luca

Simon

Luca
Alba Fehérvár	Alba Fehérvár 6 0.00
336 Balogh Hunor

Balogh

Hunor
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 0.00
337 Farkas Flóra Lili

Farkas

Flóra Lili
Tatabányai KC Tatabányai KC 4 0.00
338 Elek Domonkos Bulcsú

Elek

Domonkos Bulcsú
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 8 0.00
339 Béres Ádám

Béres

Ádám
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
340 Barna Zalán

Barna

Zalán
Dombóvári KS Dombóvári KS 8 0.00
341 Balogh Bence

Balogh

Bence
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
342 Lustig István

Lustig

István
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
343 Töreky Gergő Gábor

Töreky

Gergő Gábor
KVSE U12 KVSE U12 5 0.00
344 Dávid Fruzsina

Dávid

Fruzsina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 3 0.00
345 Boldizsár Endre

Boldizsár

Endre
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
346 Hapsz Emese Boglárka

Hapsz

Emese Boglárka
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
347 Bakos Péter

Bakos

Péter
MAFC MAFC 4 0.00
348 Kruppa Nóra

Kruppa

Nóra
Esztergom U12 Esztergom U12 8 0.00
349 Székely Zsombor

Székely

Zsombor
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
350 Berzy Petra Sára

Berzy

Petra Sára
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
351 Sümegi Csepke

Sümegi

Csepke
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
352 Eckensberger Réka Zsuzsanna

Eckensberger

Réka Zsuzsanna
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 8 0.00
353 Deák Dominik

Deák

Dominik
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 4 0.00
354 Kövesdi Alex Erik

Kövesdi

Alex Erik
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 0.00
355 Buday Bulcsú

Buday

Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 7 0.00
356 Szokolik Gergely

Szokolik

Gergely
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
357 HERMAN László

HERMAN

László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
358 Medvig Balázs

Medvig

Balázs
Gödi Gödények Gödi Gödények 4 0.00
359 Szabó Dávid János

Szabó

Dávid János
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 5 0.00
360 Puskás Kadosa Kán

Puskás

Kadosa Kán
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
361 Hegedűs Viktória

Hegedűs

Viktória
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 4 0.00
362 Kovács Olivér

Kovács

Olivér
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 4 0.00
363 Horváth Hella Sára

Horváth

Hella Sára
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
364 Bíró Botond

Bíró

Botond
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
365 Szekeres Lóránt

Szekeres

Lóránt
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 6 0.00
366 Tóth Kevin

Tóth

Kevin
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
367 Hollósi Lükő Hanna

Hollósi

Lükő Hanna
Kapuvári Párducok Kapuvári Párducok 5 0.00
368 Csoknyai Ágost

Csoknyai

Ágost
Gödi Gödények Gödi Gödények 8 0.00
369 Lendvai Alexandra

Lendvai

Alexandra
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
370 Bocsi Boldizsár

Bocsi

Boldizsár
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
371 Vér Nikolett Erzsébet

Vér

Nikolett Erzsébet
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
372 Fekete Attila

Fekete

Attila
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
373 Szlatki Tamás

Szlatki

Tamás
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 7 0.00
374 Pataki Boldizsár

Pataki

Boldizsár
VMG DSE VMG DSE 5 0.00
375 Suszter Emma Eszter

Suszter

Emma Eszter
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
376 Balogh Barna

Balogh

Barna
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
377 Remsei Barnabás

Remsei

Barnabás
Radobasket Radobasket 8 0.00
378 Zhao Jieyu

Zhao

Jieyu
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
379 Henglár Adél

Henglár

Adél
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
380 Gál Levente

Gál

Levente
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
381 Váradi Zétény

Váradi

Zétény
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
382 Tóth Titanilla

Tóth

Titanilla
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 4 0.00
383 Mátrai Abigél Aletta

Mátrai

Abigél Aletta
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
384 Beke Kitti

Beke

Kitti
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
385 Kiss Bence

Kiss

Bence
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
386 Bakacsi Lilla

Bakacsi

Lilla
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 3 0.00
387 Brassai Zalán

Brassai

Zalán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 3 0.00
388 Selmeczi Zsombor Ambrus

Selmeczi

Zsombor Ambrus
PILIS Basket PILIS Basket 6 0.00
389 Horváth Zsuzsanna

Horváth

Zsuzsanna
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 4 0.00
390 Gabnai Flórián

Gabnai

Flórián
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
391 Kovács Zalán Benedek

Kovács

Zalán Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
392 Tamás Bálint

Tamás

Bálint
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 3 0.00
393 Baka Ármin

Baka

Ármin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 6 0.00
394 Barta Alexa Róza

Barta

Alexa Róza
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 0.00
395 Kristóf Ábel

Kristóf

Ábel
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 4 0.00
396 Lenkai Lilla

Lenkai

Lilla
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 4 0.00
397 Czirkos Ákos Péter

Czirkos

Ákos Péter
Békási Kaszások Békási Kaszások 3 0.00
398 Farkas-Szabó Ákos

Farkas-Szabó

Ákos
OSE MórMoták OSE MórMoták 3 0.00
399 Kurucz Lilla

Kurucz

Lilla
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
400 Nagy Mátyás Benjámin

Nagy

Mátyás Benjámin
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
401 Nagy-Bandel Roland

Nagy-Bandel

Roland
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 6 0.00
402 Farkas Kristóf

Farkas

Kristóf
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
403 Nagy-Schneider Máté

Nagy-Schneider

Máté
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
404 Csoma Viktor

Csoma

Viktor
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
405 Tautz Dániel

Tautz

Dániel
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 7 0.00
406 Ács Péter Patrik

Ács

Péter Patrik
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
407 Mihályi Zsombor

Mihályi

Zsombor
Esztergom U12 Esztergom U12 6 0.00
408 Rósa Laura

Rósa

Laura
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
409 Speziga Ester

Speziga

Ester
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 8 0.00
410 Cserkó Benjámin

Cserkó

Benjámin
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 4 0.00
411 Bíró Dániel József

Bíró

Dániel József
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 6 0.00
412 Lohr Eszter

Lohr

Eszter
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
413 Váradi Kristóf

Váradi

Kristóf
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
414 Élő Klaudia

Élő

Klaudia
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
415 Kovács Hanna

Kovács

Hanna
Fűzfői AK Fűzfői AK 4 0.00
416 Ács Regina

Ács

Regina
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
417 Yang Bohao Rick

Yang

Bohao Rick
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
418 Nagy Benedek

Nagy

Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 0.00
419 Kiss Diána Barbara

Kiss

Diána Barbara
Török Sasok Török Sasok 4 0.00
420 Végh Boglárka

Végh

Boglárka
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
421 Csőre Levente Márk

Csőre

Levente Márk
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
422 Bárány Szabolcs

Bárány

Szabolcs
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
423 Mile Máté

Mile

Máté
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
424 Papp Dénes

Papp

Dénes
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
425 Stikrád Dalma

Stikrád

Dalma
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 3 0.00
426 Bittmann Zsombor

Bittmann

Zsombor
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
427 Szöllősi Viktória Anna

Szöllősi

Viktória Anna
HSA Sasok HSA Sasok 8 0.00
428 Vereb Szófia Réka

Vereb

Szófia Réka
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 6 0.00
429 Csete Barnabás

Csete

Barnabás
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
430 Nagy Hedvig

Nagy

Hedvig
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
431 Kalmár Máté

Kalmár

Máté
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
432 Nagy Zita

Nagy

Zita
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
433 Pintér Zoárd

Pintér

Zoárd
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
434 Drácz Marcell

Drácz

Marcell
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
435 Pölöskey András Ádám

Pölöskey

András Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
436 Ordasi Evelin

Ordasi

Evelin
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
437 Nagy Tímea Léna

Nagy

Tímea Léna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
438 Grózinger Nikolett

Grózinger

Nikolett
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 5 0.00
439 Szabó Máté

Szabó

Máté
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
440 Babay-Bognár Kinga

Babay-Bognár

Kinga
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
441 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
442 Páli Dávid

Páli

Dávid
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
443 Németh Krisztián

Németh

Krisztián
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
444 Muresan Radu

Muresan

Radu
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
445 Pölös Tibor

Pölös

Tibor
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 4 0.00
446 Kovács Rebeka

Kovács

Rebeka
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 7 0.00
447 Elekes Csongor

Elekes

Csongor
Kalózok Kalózok 6 0.00
448 Petrovics Lilla Janka

Petrovics

Lilla Janka
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
449 Nagy Panna Nóra

Nagy

Panna Nóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
450 Lippai-Szilágyi Rebeka

Lippai-Szilágyi

Rebeka
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 5 0.00
451 Somogyi Zsolt

Somogyi

Zsolt
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 8 0.00
452 Hegedüs Sára

Hegedüs

Sára
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
453 Ercsey Zoltán

Ercsey

Zoltán
OSE MórMoták OSE MórMoták 5 0.00
454 Király Keve

Király

Keve
Szerencs VSE Szerencs VSE 5 0.00
455 Fülöp Buda Gergely

Fülöp

Buda Gergely
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
456 BADAR Levente László

BADAR

Levente László
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 7 0.00
457 Tálosi Gréta

Tálosi

Gréta
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 5 0.00
458 Bella Gergő

Bella

Gergő
Vidám Kenguruk Vidám Kenguruk 6 0.00
459 Ványi Emma

Ványi

Emma
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
460 Lobog Botond

Lobog

Botond
DMTK DMTK 4 0.00
461 Orosz Réka

Orosz

Réka
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 8 0.00
462 Schmidl Napsugár

Schmidl

Napsugár
Vad Darazsak Vad Darazsak 4 0.00
463 Szabó Alexandra

Szabó

Alexandra
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
464 Hriczu Belián

Hriczu

Belián
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 4 0.00
465 Homolya Tamás

Homolya

Tamás
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
466 Majer Martin

Majer

Martin
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
467 Kőröshegyi Boglárka

Kőröshegyi

Boglárka
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 8 0.00
468 Ferencz Zsombor János

Ferencz

Zsombor János
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
469 Feith Izabella

Feith

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
470 Kárpáti Levente Máté

Kárpáti

Levente Máté
Hévíz SK Hévíz SK 3 0.00
471 Gulyás Anita

Gulyás

Anita
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 6 0.00
472 Varjas Áron Krisztián

Varjas

Áron Krisztián
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 8 0.00
473 Kapinya Péter

Kapinya

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 6 0.00
474 Kuszkó Bence Ádám

Kuszkó

Bence Ádám
MAFC MAFC 6 0.00
475 Smudla Bence

Smudla

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 0.00
476 Varga Morbert

Varga

Morbert
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
477 Faraga Zsombor Zoárd

Faraga

Zsombor Zoárd
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
478 Jakab Sándor

Jakab

Sándor
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
479 Sedlák Máté

Sedlák

Máté
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 8 0.00
480 Illés Petra Maja

Illés

Petra Maja
Hévíz SK Hévíz SK 5 0.00
481 Kurucz Zsombor

Kurucz

Zsombor
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
482 Vrhovina András Barnabás

Vrhovina

András Barnabás
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
483 László Benedek

László

Benedek
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
484 Keller Adrián

Keller

Adrián
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
485 Szabó Dávid

Szabó

Dávid
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
486 Kiss Emese

Kiss

Emese
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
487 Jecs Dominik

Jecs

Dominik
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
488 Sipos Elizabet

Sipos

Elizabet
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 7 0.00
489 Horváth Natália

Horváth

Natália
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
490 Gergály Dávid

Gergály

Dávid
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
491 Ács-Sánta Kata

Ács-Sánta

Kata
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 6 0.00
492 Halápi Anna

Halápi

Anna
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 6 0.00
493 Felter Bendegúz

Felter

Bendegúz
Keresztúri SE/A Keresztúri SE/A 6 0.00
494 Csendes Vince

Csendes

Vince
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 5 0.00
495 Novreczky Csenge

Novreczky

Csenge
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 6 0.00
496 Vizi Benedek

Vizi

Benedek
SZSE U12 SZSE U12 4 0.00
497 Dobó Zalán

Dobó

Zalán
MAFC MAFC 6 0.00
498 Szekeres Teó

Szekeres

Teó
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 8 0.00
499 Szalay Kristóf

Szalay

Kristóf
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
500 Koncz Noémi Judit

Koncz

Noémi Judit
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
501 Lakatos Ramóna

Lakatos

Ramóna
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
502 Rinkó Barnabás

Rinkó

Barnabás
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
503 Szentirmay András

Szentirmay

András
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
504 Kis Krisztina

Kis

Krisztina
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
505 Biczó Bence

Biczó

Bence
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
506 Bolyán Hunor Péter

Bolyán

Hunor Péter
BKG Prima Akadémia U12 M BKG Prima Akadémia U12 M 3 0.00
507 Benyovszki Móric

Benyovszki

Móric
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
508 Kőszeghy Zorka

Kőszeghy

Zorka
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 8 0.00
509 Csimma Huba

Csimma

Huba
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 6 0.00
510 Harmati Zsolt

Harmati

Zsolt
RICSILLA Kunszentmárton RICSILLA Kunszentmárton 4 0.00
511 Orosz Erik

Orosz

Erik
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 7 0.00
512 Veréb Bálint

Veréb

Bálint
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 3 0.00
513 Oláh Ádám

Oláh

Ádám
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
514 Várai Ádám

Várai

Ádám
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
515 Kohut Vanessza

Kohut

Vanessza
FTSI Leány FTSI Leány 6 0.00
516 Kiss Alex Erik

Kiss

Alex Erik
Monori SE Monori SE 8 0.00
517 Tit Luca Andrei

Tit

Luca Andrei
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
518 Horváth Ádám Milán

Horváth

Ádám Milán
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
519 Lakatos Barbara

Lakatos

Barbara
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
520 Ábri Kristóf

Ábri

Kristóf
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
521 Pados Levente

Pados

Levente
RICSILLA RICSILLA 3 0.00
522 Vörös Adrienn

Vörös

Adrienn
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
523 Csizmár Gergő Milán

Csizmár

Gergő Milán
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
524 Zentay Csanád Zétény

Zentay

Csanád Zétény
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
525 Orsós Rebeka Melissza

Orsós

Rebeka Melissza
Ajka Ajka 5 0.00
526 Tajthy Anna Sára

Tajthy

Anna Sára
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 8 0.00
527 Herczeg Máté

Herczeg

Máté
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
528 Ardelean Bendegúz József

Ardelean

Bendegúz József
Nyírpazonyi KE U12 Nyírpazonyi KE U12 3 0.00
529 Pásti Bianka

Pásti

Bianka
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 6 0.00
530 Fábián Bálint

Fábián

Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
531 Szigethy Katalin

Szigethy

Katalin
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
532 Varga Dávid

Varga

Dávid
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 4 0.00
533 Kovács Adél

Kovács

Adél
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 5 0.00
534 Bán Boglárka

Bán

Boglárka
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
535 Lovrencich Bence

Lovrencich

Bence
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
536 Cs. Molnár Lili

Cs. Molnár

Lili
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
537 Csúcs Dorina Anna

Csúcs

Dorina Anna
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
538 Sötéth Ádám

Sötéth

Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
539 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
540 Borsody Ádám

Borsody

Ádám
JKC JKC 7 0.00
541 Hallgató Gellért

Hallgató

Gellért
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
542 Bernhardt Bálint

Bernhardt

Bálint
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 0.00
543 Végső Dalma

Végső

Dalma
Török Sasok Török Sasok 6 0.00
544 Varga Zsombor

Varga

Zsombor
Esztergom U12 Esztergom U12 7 0.00
545 Csapó Marcell

Csapó

Marcell
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 7 0.00
546 Sajgó Balázs

Sajgó

Balázs
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
547 Kabdebó Levente

Kabdebó

Levente
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
548 Kerkápoly-Fekete Illés

Kerkápoly-Fekete

Illés
JKC JKC 5 0.00
549 Bakos Anna Dominika

Bakos

Anna Dominika
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
550 Csötönyi Gábor

Csötönyi

Gábor
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 6 0.00
551 Gróf Máté

Gróf

Máté
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 6 0.00
552 Bálint Valér

Bálint

Valér
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
553 Bach Gábor Ernő

Bach

Gábor Ernő
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 4 0.00
554 Deák Olivér

Deák

Olivér
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 5 0.00
555 Szalai Balázs

Szalai

Balázs
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
556 Kozma Jázmin

Kozma

Jázmin
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
557 Varga Noel Gábor

Varga

Noel Gábor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 4 0.00
558 Borbáth István

Borbáth

István
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
559 Riskó Lőrinc

Riskó

Lőrinc
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
560 Dancsó Orsolya Darina

Dancsó

Orsolya Darina
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
561 Sándor Enikő

Sándor

Enikő
BKG-Ebes BKG-Ebes 8 0.00
562 Tuboly Márk

Tuboly

Márk
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
563 Varga Fruzsina

Varga

Fruzsina
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
564 Nagy Zsombor Miklós

Nagy

Zsombor Miklós
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
565 Fehér Jázmin

Fehér

Jázmin
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 6 0.00
566 Jenei Virág

Jenei

Virág
Szeged KE Madách Szeged KE Madách 6 0.00
567 Németh Lilien

Németh

Lilien
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
568 Orosz István

Orosz

István
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
569 László Adél

László

Adél
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 7 0.00
570 Vörös Bodza

Vörös

Bodza
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 8 0.00
571 Ocskai Olivér

Ocskai

Olivér
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 6 0.00
572 Kovács Ármin

Kovács

Ármin
TFSE TFSE 8 0.00
573 Pákai Levente Tamás

Pákai

Levente Tamás
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 5 0.00
574 Horváth András Gábor

Horváth

András Gábor
PILIS Basket PILIS Basket 6 0.00
575 Gemzsi Dzsesszika

Gemzsi

Dzsesszika
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
576 Banks George

Banks

George
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 8 0.00
577 Szentgróti Szonja

Szentgróti

Szonja
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 4 0.00
578 Szvetenay-Tymoszuk Mia

Szvetenay-Tymoszuk

Mia
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 4 0.00
579 Stikl Gábor

Stikl

Gábor
KASI/A KASI/A 7 0.00
580 Kovacsics Kata

Kovacsics

Kata
Széchenyi KA Széchenyi KA 5 0.00
581 Szeghalmi Mátyás

Szeghalmi

Mátyás
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
582 Horváth Nóra

Horváth

Nóra
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 4 0.00
583 Starcz Ádám

Starcz

Ádám
Dűlői Kaszások Dűlői Kaszások 8 0.00
584 Vorsléger Zoltán Márton

Vorsléger

Zoltán Márton
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
585 Nagy Előd

Nagy

Előd
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
586 Türk Milán

Türk

Milán
TFSE TFSE 8 0.00
587 Kujber Noémi

Kujber

Noémi
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
588 Tarjányi Áron

Tarjányi

Áron
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.00
589 Nagy Alexandru Arpyka

Nagy

Alexandru Arpyka
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 4 0.00
590 Szántó Milán

Szántó

Milán
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 6 0.00
591 Szántai Szonja

Szántai

Szonja
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
592 Szabo Norbert

Szabo

Norbert
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 5 0.00
593 Szemenyei Abigél

Szemenyei

Abigél
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
594 Kistóth Milán

Kistóth

Milán
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
595 Keller Luca

Keller

Luca
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
596 Salacz Anna

Salacz

Anna
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
597 Kerling Barnabás

Kerling

Barnabás
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 4 0.00
598 Balázs Botond

Balázs

Botond
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 0.00
599 Zágoni Zsombor Dénes

Zágoni

Zsombor Dénes
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 6 0.00
600 Boros Csanád Hunor

Boros

Csanád Hunor
SMAFC Nagycenki Gepárdok SMAFC Nagycenki Gepárdok 3 0.00
601 Varga Dóra Anna

Varga

Dóra Anna
Fűzfői AK Fűzfői AK 3 0.00
602 Zelles András

Zelles

András
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
603 Kiss Zóra Lilla

Kiss

Zóra Lilla
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 4 0.00
604 Sebe Mátyás

Sebe

Mátyás
KVSE U12 KVSE U12 4 0.00
605 Gáspár Keve Benjámin

Gáspár

Keve Benjámin
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 3 0.00
606 Nádler Ádám

Nádler

Ádám
Esztergom U12 Esztergom U12 4 0.00
607 Hamza Huba Madocsa

Hamza

Huba Madocsa
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
608 Várbíró Lili

Várbíró

Lili
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
609 Varga Zétény

Varga

Zétény
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 4 0.00
610 Peredi Adrián Zoltán

Peredi

Adrián Zoltán
JKSE Kosársuli U12 JKSE Kosársuli U12 6 0.00
611 Orosz Bence Szabolcs

Orosz

Bence Szabolcs
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 8 0.00
612 Tóth Tarhos Előd

Tóth Tarhos

Előd
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 4 0.00
613 Antal Zsombor

Antal

Zsombor
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
614 Jármy Eszter

Jármy

Eszter
Repülő Mókusok Repülő Mókusok 5 0.00
615 Varga Áron Bendegúz

Varga

Áron Bendegúz
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 8 0.00
616 Kőrössy Zsófia

Kőrössy

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
617 Bóta Zsombor Pál

Bóta

Zsombor Pál
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
618 Singlár Ábel

Singlár

Ábel
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
619 Baksa Dorián Gábor

Baksa

Dorián Gábor
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 6 0.00
620 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
621 Kiss Máté

Kiss

Máté
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
622 Szemes Márk

Szemes

Márk
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
623 Vadon Viktória Hanna

Vadon

Viktória Hanna
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 5 0.00
624 Bodo Andrea Viktória

Bodo

Andrea Viktória
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 4 0.00
625 Bátori Konrád

Bátori

Konrád
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 8 0.00
626 Daróczi Balázs Nándor

Daróczi

Balázs Nándor
Békási Kaszások Békási Kaszások 6 0.00
627 Kapitány Gábor

Kapitány

Gábor
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
628 Pados Áron Bence

Pados

Áron Bence
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 8 0.00
629 Bartus György

Bartus

György
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 6 0.00
630 Bancos Cristian

Bancos

Cristian
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
631 Hajkó Bálint

Hajkó

Bálint
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
632 Gulyás Gréta

Gulyás

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 3 0.00
633 Gréts Zoé

Gréts

Zoé
DMTK/B DMTK/B 8 0.00
634 Jánószki Enikő Nóra

Jánószki

Enikő Nóra
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
635 Kállai Anna

Kállai

Anna
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
636 TARSOLY Csanád

TARSOLY

Csanád
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 8 0.00
637 Eszenyi Péter Fülöp

Eszenyi

Péter Fülöp
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
638 Wendl Viktor

Wendl

Viktor
MAFC-Grosics MAFC-Grosics 4 0.00
639 Gajdán Vanda

Gajdán

Vanda
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
640 Balázs Norbert

Balázs

Norbert
Szerencs VSE Szerencs VSE 6 0.00
641 Horváth Marcell

Horváth

Marcell
SZSE U12 SZSE U12 6 0.00
642 GYÉMÁNT Nimród

GYÉMÁNT

Nimród
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 6 0.00
643 Moezzi Arman

Moezzi

Arman
NKA Pécs Fiú/B NKA Pécs Fiú/B 6 0.00
644 Lőcsei Zalán Andor

Lőcsei

Zalán Andor
Szolnoki KA Szolnoki KA 6 0.00
645 Nagy Réka

Nagy

Réka
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
646 Megyeri Mór

Megyeri

Mór
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 3 0.00
647 Szili Gréta

Szili

Gréta
PILIS Basket PILIS Basket 4 0.00
648 Erdélyi Donát

Erdélyi

Donát
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 3 0.00
649 Németh Zoltán

Németh

Zoltán
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 5 0.00
650 Majsa Szilárd

Majsa

Szilárd
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 5 0.00
651 Milis Lilla Izabella

Milis

Lilla Izabella
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
652 Kővári Domonkos

Kővári

Domonkos
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
653 Antal Szilvia

Antal

Szilvia
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 4 0.00
654 Rózsahegyi Márk

Rózsahegyi

Márk
Malév Kobrák Malév Kobrák 5 0.00
655 Szűcs-Tóth Félix

Szűcs-Tóth

Félix
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 8 0.00
656 Chapman Maximilián Attila

Chapman

Maximilián Attila
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
657 Szabó Bence

Szabó

Bence
Bajai Bácska Bajai Bácska 8 0.00
658 Bodnár Sára

Bodnár

Sára
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 8 0.00
659 Erdei Balázs

Erdei

Balázs
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
660 Burján Hanna Gréta

Burján

Hanna Gréta
Karcagi SE Pusztai Kissasok Karcagi SE Pusztai Kissasok 6 0.00
661 Szkladán Gábor

Szkladán

Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 7 0.00
662 Borbás Bálint

Borbás

Bálint
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 0.00
663 Kéki Ágoston

Kéki

Ágoston
KLKA-Veresegyház KLKA-Veresegyház 3 0.00
664 Csákvári Enikő

Csákvári

Enikő
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
665 Ujj Iván István

Ujj

Iván István
Szerencs VSE Szerencs VSE 8 0.00
666 Molnár Szabolcs

Molnár

Szabolcs
Szolnoki KA Szolnoki KA 5 0.00
667 Trifont Roland

Trifont

Roland
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
668 Kiss Lorina

Kiss

Lorina
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 6 0.00
669 Szentesi Áron Levente

Szentesi

Áron Levente
SZKHSE SZKHSE 6 0.00
670 Balogh Petra

Balogh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 7 0.00
671 Holod Gábor

Holod

Gábor
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 4 0.00
672 Zahoray Zétény

Zahoray

Zétény
MAFC MAFC 4 0.00
673 Dénes Nóra

Dénes

Nóra
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
674 Kis Bernadett

Kis

Bernadett
HSA Pumák HSA Pumák 4 0.00
675 Olajos Levente

Olajos

Levente
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
676 Fekete Loretta

Fekete

Loretta
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
677 Röszler Áron

Röszler

Áron
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 0.00
678 Stomp Lilla

Stomp

Lilla
Szakolyi Zsiráfok Szakolyi Zsiráfok 7 0.00
679 Kocsor Gábor

Kocsor

Gábor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 4 0.00
680 Jánosi Roland

Jánosi

Roland
Budapest Csepel Budapest Csepel 7 0.00
681 Csanki-Puss Léna

Csanki-Puss

Léna
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
682 Kaszás Dalma Patrícia

Kaszás

Dalma Patrícia
PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 4 0.00
683 VÉGH Ingrid

VÉGH

Ingrid
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 7 0.00
684 Rendek Balázs

Rendek

Balázs
BLF KK/A BLF KK/A 5 0.00
685 Varga András János

Varga

András János
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 0.00
686 Körmendi Soma

Körmendi

Soma
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 7 0.00
687 Csoma Réka Petra

Csoma

Réka Petra
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 4 0.00
688 Takaki Maya

Takaki

Maya
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 6 0.00
689 Bánfi Botond

Bánfi

Botond
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
690 Konrád Balázs

Konrád

Balázs
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 3 0.00
691 Wágner Zsombor

Wágner

Zsombor
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 8 0.00
692 Pálosi Laura

Pálosi

Laura
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
693 Küri Zsombor

Küri

Zsombor
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 3 0.00
694 Elek János

Elek

János
Kecskeméti KA/Gepárdok Kecskeméti KA/Gepárdok 7 0.00
695 Dániel Benjámin

Dániel

Benjámin
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 0.00
696 Barna Márk

Barna

Márk
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
697 Klein Domonkos

Klein

Domonkos
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 6 0.00
698 Kerekes Bence

Kerekes

Bence
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 6 0.00
699 Büki Barna

Büki

Barna
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 3 0.00
700 Maksa Roland

Maksa

Roland
Pityke Fiú Pityke Fiú 5 0.00
701 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
702 Kis Roland

Kis

Roland
FTSI Fiú FTSI Fiú 5 0.00
703 Ehmann Csilla

Ehmann

Csilla
Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 8 0.00
704 Miron Roland

Miron

Roland
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
705 Nagy Csaba

Nagy

Csaba
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
706 Hegedüs Hanga

Hegedüs

Hanga
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
707 Makula Lorenzó

Makula

Lorenzó
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 8 0.00
708 Bartusz Szabolcs Márk

Bartusz

Szabolcs Márk
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 5 0.00
709 Kiss Csongor Levente

Kiss

Csongor Levente
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 4 0.00
710 Baán Csongor

Baán

Csongor
Siófoki KS Siófoki KS 3 0.00
711 Vagyon Réka

Vagyon

Réka
Dávid Kornél KA Békák Dávid Kornél KA Békák 8 0.00
712 Pintér Rozália Mária

Pintér

Rozália Mária
Radobasket/B Radobasket/B 4 0.00
713 Büki Botond

Büki

Botond
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 8 0.00
714 Porkoláb Emma

Porkoláb

Emma
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 0.00
715 Kárpáthegyi Léda Anna

Kárpáthegyi

Léda Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
716 Goda János

Goda

János
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
717 Ladocsi Armand

Ladocsi

Armand
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 6 0.00
718 Medvei Csenge Tűzvirág

Medvei

Csenge Tűzvirág
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 8 0.00
719 Máthé-Mózes Emma

Máthé-Mózes

Emma
MTK Budapest MTK Budapest 4 0.00
720 Kenéz Bulcsú Ákos

Kenéz

Bulcsú Ákos
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 4 0.00
721 Südi-Molnár Luca

Südi-Molnár

Luca
Tatai Aprók Tatai Aprók 8 0.00
722 Kovács Levente

Kovács

Levente
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 8 0.00
723 Győri Marcell

Győri

Marcell
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 5 0.00
724 Dimény Kincső Petra

Dimény

Kincső Petra
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
725 Mányi Éva

Mányi

Éva
Hadházi Farkasok Hadházi Farkasok 6 0.00
726 Ruzsa Kamilla

Ruzsa

Kamilla
Kecskeméti KA Villámok Kecskeméti KA Villámok 8 0.00
727 Lazók Zsigmond

Lazók

Zsigmond
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
728 Király Krisztián

Király

Krisztián
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.00
729 Bari Kamilla

Bari

Kamilla
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 0.00
730 Bellák Luca Sarolta

Bellák

Luca Sarolta
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
731 Koprla Benjámin

Koprla

Benjámin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
732 KOMJÁTI Alíz

KOMJÁTI

Alíz
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 4 0.00
733 Kónya Szabolcs

Kónya

Szabolcs
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 8 0.00
734 Rutterschmidt Martin

Rutterschmidt

Martin
Bajai MNÁMK Rakétái Bajai MNÁMK Rakétái 6 0.00
735 Verdure Marc

Verdure

Marc
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 3 0.00
736 Gerencsér Anna

Gerencsér

Anna
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 4 0.00
737 Kormány Nina Zsuzsa

Kormány

Nina Zsuzsa
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
738 Lovász Lehel

Lovász

Lehel
CEKK CEKK 5 0.00
739 Balázsi Fruzsina

Balázsi

Fruzsina
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
740 Kerekes Kitti

Kerekes

Kitti
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
741 Világos Kristóf Zsolt

Világos

Kristóf Zsolt
Hévíz SK Hévíz SK 3 0.00
742 Krucsay Aisa

Krucsay

Aisa
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
743 Baksa Jázmin

Baksa

Jázmin
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 4 0.00
744 Susányi Kata

Susányi

Kata
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
745 Kóthay Balázs

Kóthay

Balázs
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 5 0.00
746 Dauda Zita

Dauda

Zita
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
747 Csepregi Luca

Csepregi

Luca
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
748 Huang Tingyue

Huang

Tingyue
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
749 Váradi Patrik Dániel

Váradi

Patrik Dániel
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 6 0.00
750 Szabó Vanda

Szabó

Vanda
Tatabányai KC Tatabányai KC 3 0.00
751 GALAMBOS KENDE

GALAMBOS

KENDE
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 3 0.00
752 Sáhi Eszter Anna

Sáhi

Eszter Anna
Török Sasok Török Sasok 8 0.00
753 Duchaj Benedek

Duchaj

Benedek
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
754 Szabó Róbert

Szabó

Róbert
Monori SE Monori SE 5 0.00
755 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
756 Horváth Bence

Horváth

Bence
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
757 Kovács Noémi

Kovács

Noémi
DVTK Akadémia/C DVTK Akadémia/C 5 0.00
758 Molnár-Sóvágó Máté

Molnár-Sóvágó

Máté
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 8 0.00
759 Orsós Loretta

Orsós

Loretta
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
760 Diósi Csenge Dominika

Diósi

Csenge Dominika
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
761 Szilva Gergely László

Szilva

Gergely László
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
762 Stribl Ábel

Stribl

Ábel
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 6 0.00
763 Valóczki Szabolcs Levente

Valóczki

Szabolcs Levente
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
764 Pass Dominik

Pass

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 7 0.00
765 Sulyok Dávid

Sulyok

Dávid
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 6 0.00
766 Pongrácz Fanni Jázmin

Pongrácz

Fanni Jázmin
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 4 0.00
767 Hackl Tamás René

Hackl

Tamás René
Vásárhelyi Kacsák Vásárhelyi Kacsák 8 0.00
768 Török Botond

Török

Botond
MEAFC Basket Bulls MEAFC Basket Bulls 6 0.00
769 Márton Ákos

Márton

Ákos
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 3 0.00
770 Vida Dorottya

Vida

Dorottya
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
771 Kamarás Lilla

Kamarás

Lilla
Kaszás Girls Kaszás Girls 8 0.00
772 Gergely Domonkos

Gergely

Domonkos
NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 5 0.00
773 Fehérvári Alíz

Fehérvári

Alíz
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
774 Magán Levente

Magán

Levente
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 6 0.00
775 Kis Balázs

Kis

Balázs
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
776 Varga Csanád

Varga

Csanád
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 4 0.00
777 Módi Lara Dóra

Módi

Lara Dóra
Nagyszalontai Tigrisek BC Nagyszalontai Tigrisek BC 3 0.00
778 Bujdosó Emma Ibolya

Bujdosó

Emma Ibolya
Velencei Vadkacsák Velencei Vadkacsák 6 0.00
779 Dézsi Martin Benjamin

Dézsi

Martin Benjamin
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 7 0.00
780 Sisa Kristóf

Sisa

Kristóf
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
781 Antóni Bence

Antóni

Bence
Radobasket Radobasket 8 0.00
782 Áron Szonja

Áron

Szonja
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
783 Lipécz Viktória

Lipécz

Viktória
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 4 0.00
784 Baumhakl Csenge Olívia

Baumhakl

Csenge Olívia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 8 0.00
785 Ágosoton Attila

Ágosoton

Attila
JKC JKC 7 0.00
786 Rusvai Koppány Torda

Rusvai

Koppány Torda
Pityke Fiú Pityke Fiú 8 0.00
787 Gonda Korina Hanna

Gonda

Korina Hanna
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 4 0.00
788 Bogdán Fanni

Bogdán

Fanni
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
789 Göcze Zsombor

Göcze

Zsombor
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 4 0.00
790 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 8 0.00
791 Szabó Emília Erzsébet

Szabó

Emília Erzsébet
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
792 Deák Adél

Deák

Adél
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
793 Kiss Bernadett

Kiss

Bernadett
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 6 0.00
794 Heisz Petra

Heisz

Petra
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 7 0.00
795 Burony Bálint

Burony

Bálint
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
796 Pap Gergő

Pap

Gergő
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
797 Kiss Enikő Tímea

Kiss

Enikő Tímea
Szeged KE Sárkány Szeged KE Sárkány 4 0.00
798 Papp Bálint Géza

Papp

Bálint Géza
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
799 Pásk Richárd György

Pásk

Richárd György
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 4 0.00
800 Rácz Nóra

Rácz

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
801 Ekler Attila

Ekler

Attila
Hévíz SK Hévíz SK 7 0.00
802 Nagy Szonja

Nagy

Szonja
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 5 0.00
803 Palotai Nóra Lili

Palotai

Nóra Lili
Lehel U12/B Lehel U12/B 4 0.00
804 Németh Lilien

Németh

Lilien
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 6 0.00
805 Bertalan Máté

Bertalan

Máté
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
806 Hősei Vilmos

Hősei

Vilmos
Radobasket BDSE Radobasket BDSE 6 0.00
807 Matisz Dániel

Matisz

Dániel
VMG DSE VMG DSE 4 0.00
808 Mikula Linett

Mikula

Linett
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 8 0.00
809 Bódis Csenge

Bódis

Csenge
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 8 0.00
810 Paragi Zsombor

Paragi

Zsombor
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
811 Pekarek Boglárka

Pekarek

Boglárka
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 3 0.00
812 Várszegi Béla Dániel

Várszegi

Béla Dániel
KKS-Titánok KKS-Titánok 3 0.00
813 Csillak Milán

Csillak

Milán
Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 8 0.00
814 Takács Levente

Takács

Levente
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 3 0.00
815 Sikó Balázs Péter

Sikó

Balázs Péter
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 8 0.00
816 Elliot Isaiah Daniel

Elliot

Isaiah Daniel
Budapest Blazers Budapest Blazers 4 0.00
817 Bujdosó Lívia

Bujdosó

Lívia
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 8 0.00
818 Scarlat Mihai

Scarlat

Mihai
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 4 0.00
819 Nagy Roland

Nagy

Roland
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 4 0.00
820 Kása Levente

Kása

Levente
ZTE KK/B ZTE KK/B 4 0.00
821 Szabó Milán

Szabó

Milán
KASI/A KASI/A 7 0.00
822 Iványi Zsófia Alexa

Iványi

Zsófia Alexa
Radobasket/B Radobasket/B 6 0.00
823 Kövér László Levente

Kövér

László Levente
Gödi Gödények Gödi Gödények 6 0.00
824 MÉSZÁROS Zsófia

MÉSZÁROS

Zsófia
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 5 0.00
825 Benyó Máté Barnabás

Benyó

Máté Barnabás
Tatai Törpék Tatai Törpék 6 0.00
826 Ráskai Zsófia

Ráskai

Zsófia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 5 0.00
827 Kokovai Márk

Kokovai

Márk
Vásárhelyi Párducok Vásárhelyi Párducok 8 0.00
828 Bakó Csenge

Bakó

Csenge
Széchenyi KA Széchenyi KA 8 0.00
829 Koyuncu Deniz

Koyuncu

Deniz
SZSE U12 SZSE U12 3 0.00
830 Szabó Ábel László

Szabó

Ábel László
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 4 0.00
831 Szabó Botond

Szabó

Botond
Bajai Bácska Bajai Bácska 3 0.00
832 Koczor Cintia

Koczor

Cintia
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
833 Csatordai Lajos

Csatordai

Lajos
Szentesi KK Szentesi KK 4 0.00
834 Gajda Ármin

Gajda

Ármin
KVSE U12 KVSE U12 3 0.00
835 Kiss Panka

Kiss

Panka
RICSILLA Lányok RICSILLA Lányok 7 0.00
836 Várhegyi Zoltán Ákos

Várhegyi

Zoltán Ákos
BLF KK/B BLF KK/B 3 0.00
837 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 7 0.00
838 Mészáros Zsombor

Mészáros

Zsombor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 7 0.00
839 Jablonszki Lili

Jablonszki

Lili
Németvölgyi Medvék Németvölgyi Medvék 4 0.00
840 Orsós Kendra Mónika

Orsós

Kendra Mónika
Bajai NKK Bajai NKK 8 0.00
841 Lattmann Erik Miklós

Lattmann

Erik Miklós
Malév Kobrák Malév Kobrák 3 0.00
842 Deme Nóra

Deme

Nóra
Csata Csillagok Csata Csillagok 8 0.00
843 Kozma Kornél

Kozma

Kornél
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
844 Sedlmayer Anna Dóra

Sedlmayer

Anna Dóra
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
845 Varga Bálint

Varga

Bálint
RICSILLA RICSILLA 7 0.00
846 Körtvélyessy András Pál

Körtvélyessy

András Pál
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
847 Rostás Atilla Titusz

Rostás

Atilla Titusz
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
848 Kovács Miklós Kornél

Kovács

Miklós Kornél
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
849 Szép Csaba Máté

Szép

Csaba Máté
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 6 0.00
850 Ambrus Renáta

Ambrus

Renáta
Városgazda UP Akadémia Városgazda UP Akadémia 3 0.00
851 Gáspár Benedek

Gáspár

Benedek
KASI/B KASI/B 8 0.00
852 Spendel Adél

Spendel

Adél
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 6 0.00
853 Kis Lehel Sándor

Kis

Lehel Sándor
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 4 0.00
854 Kurucsai Dávid

Kurucsai

Dávid
FTSI Fiú FTSI Fiú 7 0.00
855 Tóth Alíz

Tóth

Alíz
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
856 Somogyi Dorka Sára

Somogyi

Dorka Sára
Gyakorlós Mágusok Gyakorlós Mágusok 6 0.00
857 Lang Mátyás

Lang

Mátyás
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
858 Jánosi Dávid

Jánosi

Dávid
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
859 Czárán János

Czárán

János
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 6 0.00
860 Pohl Máté

Pohl

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.00
861 Korompay Lili

Korompay

Lili
SZPA-HSE SZPA-HSE 3 0.00
862 Jakab Kiara

Jakab

Kiara
DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 8 0.00
863 Gajdos Kevin

Gajdos

Kevin
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
864 Pálfalvi Vanda

Pálfalvi

Vanda
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 4 0.00
865 Tasi Roland Kristóf

Tasi

Roland Kristóf
Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 0.00
866 Kocsor Tamás

Kocsor

Tamás
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 6 0.00
867 Kovács Péter

Kovács

Péter
KASI/A KASI/A 8 0.00
868 Pleskonics Milán

Pleskonics

Milán
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 3 0.00
869 Schmidt Evelin

Schmidt

Evelin
Tatabányai KC Tatabányai KC 5 0.00
870 MOLNÁR Bence

MOLNÁR

Bence
Gönyűi Harcsák Gönyűi Harcsák 5 0.00
871 Renyhárt Patrik Péter

Renyhárt

Patrik Péter
BLF KK/A BLF KK/A 6 0.00
872 Horváth Márton

Horváth

Márton
BSC BSC 8 0.00
873 Nagy Blanka Viktória

Nagy

Blanka Viktória
KKS-Titánok KKS-Titánok 4 0.00
874 Horváth Norina

Horváth

Norina
NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 3 0.00
875 Koscsisák Mátyás

Koscsisák

Mátyás
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
876 Vass Zétény

Vass

Zétény
ZTE KK/B ZTE KK/B 7 0.00
877 Győrfi Ákos

Győrfi

Ákos
KVSE Kemények U12 KVSE Kemények U12 5 0.00
878 Masár Balázs

Masár

Balázs
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
879 Fekete-Nagy Kitti

Fekete-Nagy

Kitti
Szeged KE Bulldogok Szeged KE Bulldogok 6 0.00
880 Mencseli Kornél

Mencseli

Kornél
Fűzfői AK Fűzfői AK 5 0.00
881 Horváth Miksa

Horváth

Miksa
Kecskeméti KA Jimmy Kecskeméti KA Jimmy 3 0.00
882 Kőhegyi Sarolta Linda

Kőhegyi

Sarolta Linda
PVSK NKA Leány/B PVSK NKA Leány/B 7 0.00
883 Vörös Sára

Vörös

Sára
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 3 0.00
884 Hajdu-Adamik Csege

Hajdu-Adamik

Csege
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 4 0.00
885 Kiss-Zsók Csenge

Kiss-Zsók

Csenge
Viadukt SE Viadukt SE 5 0.00
886 Zalavári Hunor

Zalavári

Hunor
RICSILLA RICSILLA 3 0.00
887 DARAGÓ Bence

DARAGÓ

Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 6 0.00
888 Gershoj Benjamin

Gershoj

Benjamin
Tatai Aprók Tatai Aprók 4 0.00
889 Gáspár Iván

Gáspár

Iván
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 3 0.00
890 Németh Áron

Németh

Áron
KASI/B KASI/B 8 0.00
891 Fornvald Thomas

Fornvald

Thomas
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 8 0.00
892 Ladányi Levente

Ladányi

Levente
FTSI Fiú FTSI Fiú 6 0.00
893 Saincaize Dániel Noel

Saincaize

Dániel Noel
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 8 0.00
894 Kövesi Luca

Kövesi

Luca
Csata Csillagok Csata Csillagok 6 0.00
895 Pongó Miklós

Pongó

Miklós
Széchenyi Tömegsport SE Medvék Széchenyi Tömegsport SE Medvék 6 0.00
896 Bolyós Tamás

Bolyós

Tamás
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 5 0.00
897 Takács Márk Szebasztián

Takács

Márk Szebasztián
Siófoki KS Siófoki KS 4 0.00
898 Deák Anna Katalin

Deák

Anna Katalin
MTK Budapest MTK Budapest 8 0.00
899 Hohl Benjámin

Hohl

Benjámin
MEAFC-Struccolók MEAFC-Struccolók 6 0.00
900 Balogh Dávid Krisztián

Balogh

Dávid Krisztián
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 8 0.00
901 Pap Gréta

Pap

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
902 Kollár Kata

Kollár

Kata
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 3 0.00
903 Görög Martin

Görög

Martin
Pilis Basket Buda Pilis Basket Buda 4 0.00
904 Szabó Lóránt

Szabó

Lóránt
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 3 0.00
905 Vita Réka

Vita

Réka
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 6 0.00
906 Fecz Hunor

Fecz

Hunor
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 6 0.00
907 Zsuppán Botond

Zsuppán

Botond
DMTK DMTK 8 0.00
908 Bozóki Dániel

Bozóki

Dániel
Szentesi KK Szentesi KK 4 0.00
909 Kovács Máté

Kovács

Máté
SZEDEÁK Ezüstvillámok SZEDEÁK Ezüstvillámok 6 0.00
910 Horváth Péter

Horváth

Péter
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
911 Simon Alexandra

Simon

Alexandra
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 8 0.00
912 Magyar Benjamin

Magyar

Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 6 0.00
913 Vanyák Balázs

Vanyák

Balázs
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 8 0.00
914 Valicsek Zétény

Valicsek

Zétény
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 6 0.00
915 Juhász Adrienn

Juhász

Adrienn
Kaszás Girls Kaszás Girls 6 0.00
916 Réthelyi Mihály Márton

Réthelyi

Mihály Márton
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 4 0.00
917 Bucskó Veronika

Bucskó

Veronika
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 7 0.00
918 Szücs Fanni Lili

Szücs

Fanni Lili
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 7 0.00
919 FARKAS Milán

FARKAS

Milán
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 6 0.00
920 Szabari Bettina

Szabari

Bettina
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
921 GULYÁS PETRA

GULYÁS

PETRA
Újfehértói Sportklub Újfehértói Sportklub 4 0.00
922 Hencsik Adrienn

Hencsik

Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 8 0.00
923 Bőle Izabella Melind

Bőle

Izabella Melind
Várpalota Párducok Várpalota Párducok 4 0.00
924 Kokas Hanna

Kokas

Hanna
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 3 0.00
925 Mihály Péter

Mihály

Péter
CEKK CEKK 6 0.00
926 Králik Aladár Gergely

Králik

Aladár Gergely
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 6 0.00
927 Menkó Bettina Nikolet

Menkó

Bettina Nikolet
Szolnoki Sportcentrum Szolnoki Sportcentrum 8 0.00
928 Magyar Anna Sára

Magyar

Anna Sára
Csata Garfield Csata Garfield 6 0.00
929 Újvári Botond

Újvári

Botond
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
930 Vörös Luca

Vörös

Luca
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 6 0.00
931 Kokavecz Rita

Kokavecz

Rita
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 4 0.00
932 Kovács Áron

Kovács

Áron
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
933 Lippai Berta

Lippai

Berta
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 8 0.00
934 Poór Dénes

Poór

Dénes
Rácalmási Sárkányok Rácalmási Sárkányok 3 0.00
935 Végh Gábor

Végh

Gábor
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 8 0.00
936 Ilyés Fanni

Ilyés

Fanni
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 6 0.00
937 Marte-Rivera Juanita

Marte-Rivera

Juanita
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 0.00
938 Szegedi András

Szegedi

András
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 8 0.00
939 Bellák Anna

Bellák

Anna
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 8 0.00
940 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
Csata Garfield Csata Garfield 8 0.00
941 Tolinger Miklós