Ranglisták - Férfi NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Bozovic Milivoje

Bozovic

Milivoje
5 OSE Lions OSE Lions 17 11.65
2 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 10.42
3 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 8.90
4 Carter Eric Jordan

Carter

Eric Jordan
3-4 Sopron KC Sopron KC 19 8.74
5 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 8.68
6 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 8.42
7 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 15 7.40
8 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 6.81
9 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 19 6.74
10 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 6.74
11 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 6.58
12 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 6.38
13 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 19 6.32
14 Morant Demetris

Morant

Demetris
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 6.30
15 Lake De'Quon Sylvester

Lake

De'Quon Sylvester
5 Falco KC Falco KC 19 6.16
16 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 6.16
17 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 6.11
18 Asbury Brian Keith

Asbury

Brian Keith
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 6.00
19 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 14 5.79
20 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 5.69
21 Thomas Jr Cleveland Joseph

Thomas Jr

Cleveland Joseph
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 5.69
22 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 14 5.57
23 Ljubicic Marko

Ljubicic

Marko
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 5.47
24 Tucker Dakarai

Tucker

Dakarai
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 5.41
25 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 5.32
26 Varnado Jordon Milik

Varnado

Jordon Milik
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 5.16
27 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
1-2 Sopron KC Sopron KC 19 5.16
28 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
4 Falco KC Falco KC 19 5.16
29 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 16 4.94
30 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 17 4.94
31 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1-2 DEAC DEAC 13 4.92
32 McDuffie Markis

McDuffie

Markis
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 4.89
33 Edwards Justin

Edwards

Justin
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 19 4.79
34 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 4.77
35 Rizvic Ramo

Rizvic

Ramo
3-4 OSE Lions OSE Lions 19 4.74
36 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 19 4.68
37 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 4.63
38 Smith Kenneth

Smith

Kenneth
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 12 4.58
39 Kinney James Edwin

Kinney

James Edwin
1-2 Sopron KC Sopron KC 11 4.55
40 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 19 4.53
41 Djuric Zarko

Djuric

Zarko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 4.44
42 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 18 4.39
43 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 19 4.37
44 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 4.32
45 Lalic Jure

Lalic

Jure
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 4.32
46 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 19 4.32
47 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 4.21
48 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 4.20
49 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
3-4 Sopron KC Sopron KC 12 4.17
50 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 19 4.16
51 Smith Christopher

Smith

Christopher
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 19 4.11
52 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 4.00
53 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 17 3.94
54 Washington Eric Gerard

Washington

Eric Gerard
1 OSE Lions OSE Lions 12 3.92
55 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 3.71
56 Williams JR Dirk Stethan

Williams JR

Dirk Stethan
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 3.69
57 Djurasovic Bozo

Djurasovic

Bozo
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 18 3.67
58 Miller Phillip De Shon

Miller

Phillip De Shon
1 Jászberény Jászberény 18 3.56
59 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 3.53
60 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 19 3.47
61 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 19 3.42
62 DeVaughn Lamar Washington

DeVaughn Lamar

Washington
4 Falco KC Falco KC 17 3.41
63 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 3.39
64 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 3.37
65 Diggs Quincy Johann

Diggs

Quincy Johann
3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 3.35
66 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 3.33
67 Krstic Nemanja

Krstic

Nemanja
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 3.22
68 Harrison Demarcus Jamal

Harrison

Demarcus Jamal
2 DEAC DEAC 19 3.11
69 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 10 3.10
70 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 18 3.06
71 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Egis Körmend Egis Körmend 19 3.00
72 Davis Rashun Jarrel

Davis

Rashun Jarrel
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 3.00
73 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 17 2.94
74 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 2.74
75 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 19 2.74
76 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 18 2.67
77 Nelson Remon Migguel

Nelson

Remon Migguel
1 Jászberény Jászberény 10 2.60
78 Cupkovic Slaven

Cupkovic

Slaven
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 2.58
79 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Falco KC Falco KC 14 2.57
80 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 18 2.56
81 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Jászberény Jászberény 13 2.54
82 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 2.53
83 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 2.47
84 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 2.47
85 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 Jászberény Jászberény 19 2.47
86 Hooker Quinton Lee

Hooker

Quinton Lee
1-2 Falco KC Falco KC 19 2.47
87 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 19 2.42
88 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 2.42
89 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 18 2.39
90 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 13 2.39
91 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 2.38
92 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 16 2.25
93 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 2.21
94 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 19 2.16
95 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 14 2.00
96 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4 Falco KC Falco KC 17 1.94
97 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 12 1.92
98 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 1.89
99 Kastrati Erjon

Kastrati

Erjon
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 18 1.83
100 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 1.79
101 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Jászberény Jászberény 15 1.67
102 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 1.59
103 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 1.58
104 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 1.58
105 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 18 1.56
106 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 1.53
107 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 OSE Lions OSE Lions 18 1.39
108 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 13 1.39
109 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 18 1.33
110 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 19 1.32
111 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 OSE Lions OSE Lions 19 1.32
112 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 13 1.31
113 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 18 1.22
114 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 14 1.21
115 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 1.21
116 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 1.21
117 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 1.21
118 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 OSE Lions OSE Lions 17 1.18
119 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 13 1.15
120 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 16 1.13
121 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 1.12
122 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 10 1.00
123 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 13 0.92
124 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 11 0.91
125 Vukcevic Nikola

Vukcevic

Nikola
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 0.80
126 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 12 0.75
127 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 11 0.73
128 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 11 0.73
129 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 14 0.71
130 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 0.50
131 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 0.38
132 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 10 0.30

Megyei szövetségek