Ranglisták - Férfi NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 18 2.17
2 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1-2 DEAC DEAC 13 1.92
3 Kinney James Edwin

Kinney

James Edwin
1-2 Sopron KC Sopron KC 11 1.91
4 Asbury Brian Keith

Asbury

Brian Keith
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 1.84
5 Davis Rashun Jarrel

Davis

Rashun Jarrel
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 1.84
6 Washington Eric Gerard

Washington

Eric Gerard
1 OSE Lions OSE Lions 12 1.83
7 Miller Phillip De Shon

Miller

Phillip De Shon
1 Jászberény Jászberény 18 1.78
8 Tucker Dakarai

Tucker

Dakarai
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 1.71
9 Diggs Quincy Johann

Diggs

Quincy Johann
3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 1.71
10 Smith Kenneth

Smith

Kenneth
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 12 1.58
11 Edwards Justin

Edwards

Justin
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 19 1.58
12 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 1.53
13 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Egis Körmend Egis Körmend 19 1.53
14 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 1.53
15 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 1.53
16 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 1.47
17 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 1.44
18 Hooker Quinton Lee

Hooker

Quinton Lee
1-2 Falco KC Falco KC 19 1.42
19 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 19 1.42
20 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 19 1.37
21 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 1.31
22 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 17 1.29
23 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 17 1.29
24 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 1.28
25 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 1.24
26 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 1.21
27 Nelson Remon Migguel

Nelson

Remon Migguel
1 Jászberény Jászberény 10 1.20
28 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 1.18
29 Harrison Demarcus Jamal

Harrison

Demarcus Jamal
2 DEAC DEAC 19 1.16
30 Thomas Jr Cleveland Joseph

Thomas Jr

Cleveland Joseph
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 1.16
31 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 1.14
32 Rizvic Ramo

Rizvic

Ramo
3-4 OSE Lions OSE Lions 19 1.11
33 Ljubicic Marko

Ljubicic

Marko
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 1.11
34 Williams JR Dirk Stethan

Williams JR

Dirk Stethan
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 1.11
35 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
4 Falco KC Falco KC 19 1.05
36 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 1.00
37 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 19 1.00
38 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 17 1.00
39 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
1-2 Sopron KC Sopron KC 19 1.00
40 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 19 1.00
41 Varnado Jordon Milik

Varnado

Jordon Milik
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 0.95
42 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 0.95
43 Bozovic Milivoje

Bozovic

Milivoje
5 OSE Lions OSE Lions 17 0.94
44 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Jászberény Jászberény 13 0.92
45 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
3-4 Sopron KC Sopron KC 12 0.92
46 Morant Demetris

Morant

Demetris
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 0.90
47 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 0.90
48 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 16 0.88
49 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 0.88
50 DeVaughn Lamar Washington

DeVaughn Lamar

Washington
4 Falco KC Falco KC 17 0.88
51 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 15 0.87
52 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 19 0.84
53 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 0.84
54 Kastrati Erjon

Kastrati

Erjon
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 18 0.83
55 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 0.80
56 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 0.79
57 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Falco KC Falco KC 14 0.79
58 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 0.79
59 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 19 0.79
60 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 0.79
61 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 0.74
62 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 0.74
63 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 0.74
64 McDuffie Markis

McDuffie

Markis
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 0.74
65 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 18 0.72
66 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 19 0.68
67 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 0.68
68 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 14 0.64
69 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 11 0.64
70 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 0.63
71 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 0.63
72 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 0.63
73 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 0.63
74 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 0.63
75 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 16 0.63
76 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 19 0.63
77 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 0.61
78 Djuric Zarko

Djuric

Zarko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 0.61
79 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 18 0.61
80 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 10 0.60
81 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 0.58
82 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 19 0.58
83 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 18 0.56
84 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 19 0.53
85 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 0.50
86 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 10 0.50
87 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 0.47
88 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 19 0.47
89 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 19 0.47
90 Carter Eric Jordan

Carter

Eric Jordan
3-4 Sopron KC Sopron KC 19 0.47
91 Smith Christopher

Smith

Christopher
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 19 0.47
92 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 13 0.46
93 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 13 0.46
94 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 16 0.44
95 Krstic Nemanja

Krstic

Nemanja
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 0.44
96 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 18 0.44
97 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 18 0.44
98 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 0.44
99 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 18 0.44
100 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 14 0.43
101 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 19 0.42
102 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 0.42
103 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 0.41
104 Cupkovic Slaven

Cupkovic

Slaven
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 0.37
105 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 Jászberény Jászberény 19 0.37
106 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 0.37
107 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 11 0.36
108 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 OSE Lions OSE Lions 17 0.35
109 Vukcevic Nikola

Vukcevic

Nikola
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 0.33
110 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 12 0.33
111 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 OSE Lions OSE Lions 19 0.32
112 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 10 0.30
113 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 OSE Lions OSE Lions 18 0.28
114 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 18 0.28
115 Djurasovic Bozo

Djurasovic

Bozo
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 18 0.28
116 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 0.26
117 Lake De'Quon Sylvester

Lake

De'Quon Sylvester
5 Falco KC Falco KC 19 0.26
118 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 0.25
119 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 14 0.21
120 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 14 0.21
121 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 14 0.21
122 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4 Falco KC Falco KC 17 0.18
123 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 0.17
124 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 13 0.15
125 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 0.14
126 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 19 0.11
127 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 11 0.09
128 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 13 0.08
129 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 12 0.08
130 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 13 0.08
131 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Jászberény Jászberény 15 0.07
132 Lalic Jure

Lalic

Jure
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 0.00

Megyei szövetségek