Ranglisták - Férfi NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 22.86
2 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 21.25
3 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 20.00
4 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 18.38
5 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 8 18.38
6 Asbury Brian Keith

Asbury

Brian Keith
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 18.38
7 Tucker Dakarai

Tucker

Dakarai
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 18.13
8 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 8 17.75
9 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 17.67
10 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 17.63
11 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 17.38
12 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 16.88
13 Davis Rashun Jarrel

Davis

Rashun Jarrel
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 16.75
14 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 16.75
15 Pitts Damier Erik

Pitts

Damier Erik
1-3 Sopron KC Sopron KC 6 16.67
16 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 5 16.60
17 Smith Christopher

Smith

Christopher
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 7 16.57
18 Varnado Jordon Milik

Varnado

Jordon Milik
3 Egis Körmend Egis Körmend 8 16.13
19 Diggs Quincy Johann

Diggs

Quincy Johann
3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 5 16.00
20 Miller Phillip De Shon

Miller

Phillip De Shon
1 Jászberény Jászberény 8 15.88
21 Staten Juwan Marquez

Staten

Juwan Marquez
1 Jászberény Jászberény 6 15.83
22 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 8 15.50
23 Rizvic Ramo

Rizvic

Ramo
3-4 OSE Lions OSE Lions 8 15.38
24 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Egis Körmend Egis Körmend 8 15.25
25 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 7 15.14
26 Aiken Charles Justin

Aiken

Charles Justin
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 6 14.83
27 Williams JR Dirk Stethan

Williams JR

Dirk Stethan
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 14.63
28 Hooker Quinton Lee

Hooker

Quinton Lee
1-2 Falco KC Falco KC 6 14.50
29 Ljubicic Marko

Ljubicic

Marko
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 14.38
30 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 14.38
31 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 14.13
32 Bozovic Milivoje

Bozovic

Milivoje
5 OSE Lions OSE Lions 8 14.00
33 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 13.88
34 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 13.75
35 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 8 13.75
36 Carter Eric Jordan

Carter

Eric Jordan
3-4 Sopron KC Sopron KC 7 13.71
37 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 13.17
38 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 7 13.14
39 Reed LaMarcus

Reed

LaMarcus
2-3 Jászberény Jászberény 4 12.25
40 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 8 12.25
41 Lalic Jure

Lalic

Jure
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 11.88
42 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 11.88
43 McDuffie Markis

McDuffie

Markis
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 11.88
44 Thomas Jr Cleveland Joseph

Thomas Jr

Cleveland Joseph
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 11.83
45 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Falco KC Falco KC 6 11.67
46 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 11.63
47 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 8 11.63
48 Keller Ákos

Keller

Ákos
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 4 11.25
49 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 4 11.00
50 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 11.00
51 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 5 10.80
52 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 10.63
53 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 7 10.29
54 Cupkovic Slaven

Cupkovic

Slaven
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 10.25
55 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 9.88
56 Smith Kenneth

Smith

Kenneth
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 9.88
57 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
1-2 Sopron KC Sopron KC 7 9.86
58 Djurasovic Bozo

Djurasovic

Bozo
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 9.83
59 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 9.75
60 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 4 9.75
61 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 6 9.67
62 Krstic Nemanja

Krstic

Nemanja
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 9.25
63 Lake De'Quon Sylvester

Lake

De'Quon Sylvester
5 Falco KC Falco KC 6 9.17
64 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 6 9.00
65 Edwards Justin

Edwards

Justin
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 8 9.00
66 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 6 8.67
67 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 8.50
68 Kastrati Erjon

Kastrati

Erjon
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 8 8.25
69 Morant Demetris

Morant

Demetris
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 8.13
70 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 6 8.00
71 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 8 8.00
72 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 8.00
73 Armwood Gerald Isaiah

Armwood

Gerald Isaiah
3-4 DEAC DEAC 6 7.67
74 Harrison Demarcus Jamal

Harrison

Demarcus Jamal
2 DEAC DEAC 8 7.63
75 Djuric Zarko

Djuric

Zarko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 7.57
76 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 7 7.43
77 Jones CHristian Dion

Jones

CHristian Dion
3-4 Sopron KC Sopron KC 6 7.33
78 Harris Jeremy Tyler

Harris

Jeremy Tyler
3-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 7.25
79 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 7 7.00
80 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 8 6.75
81 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 8 6.63
82 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 7 6.57
83 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 OSE Lions OSE Lions 7 6.29
84 DeVaughn Lamar Washington

DeVaughn Lamar

Washington
4 Falco KC Falco KC 6 6.17
85 Washington Conner Michael

Washington

Conner Michael
1 OSE Lions OSE Lions 6 5.83
86 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 5 5.80
87 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 6 5.33
88 Costa Martinez Lluis

Costa Martinez

Lluis
1 DEAC DEAC 5 5.00
89 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 8 5.00
90 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 4.88
91 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 8 4.88
92 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 4.88
93 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 7 4.86
94 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 4.75
95 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4 Falco KC Falco KC 6 4.00
96 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 8 4.00
97 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 5 4.00
98 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 8 4.00
99 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 OSE Lions OSE Lions 8 3.75
100 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 7 3.57
101 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 Jászberény Jászberény 8 3.38
102 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Jászberény Jászberény 4 3.25
103 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 4 3.00
104 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 8 3.00
105 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 2.86
106 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 8 2.75
107 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 2.67
108 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 5 2.60
109 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 5 2.60
110 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 7 2.57
111 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 6 2.50
112 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 8 2.50
113 Marinkovic Marko

Marinkovic

Marko
4-5 Jászberény Jászberény 4 2.50
114 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
1-2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 2.17
115 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 7 2.14
116 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 5 2.00
117 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 6 2.00
118 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 8 2.00
119 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 OSE Lions OSE Lions 8 2.00
120 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 7 2.00
121 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 7 1.86
122 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 8 1.50
123 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 8 1.25
124 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 7 1.14
125 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 1.14
126 Takács Martin

Takács

Martin
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 6 0.83
127 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 4 0.75
128 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 6 0.67
129 Vukcevic Nikola

Vukcevic

Nikola
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 6 0.50
130 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 6 0.50
131 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 5 0.40
132 Nshimba Kalau Joel

Nshimba

Kalau Joel
3-4-5 OSE Lions OSE Lions 5 0.20
133 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 5 0.00

Megyei szövetségek