Ranglisták - Férfi NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1-2 DEAC DEAC 11 35.46
2 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 35.06
3 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 34.80
4 Thomas Jr Cleveland Joseph

Thomas Jr

Cleveland Joseph
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 34.31
5 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 34.07
6 Asbury Brian Keith

Asbury

Brian Keith
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 33.35
7 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 33.20
8 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 32.81
9 Davis Rashun Jarrel

Davis

Rashun Jarrel
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 32.13
10 Williams JR Dirk Stethan

Williams JR

Dirk Stethan
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 32.06
11 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 32.00
12 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 17 31.65
13 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 31.56
14 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 17 31.24
15 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 31.13
16 Tucker Dakarai

Tucker

Dakarai
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 31.00
17 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 15 30.80
18 Carter Eric Jordan

Carter

Eric Jordan
3-4 Sopron KC Sopron KC 16 30.75
19 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Egis Körmend Egis Körmend 16 30.69
20 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 30.56
21 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 30.53
22 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 16 30.44
23 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 17 30.24
24 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 30.06
25 Miller Phillip De Shon

Miller

Phillip De Shon
1 Jászberény Jászberény 16 29.88
26 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 29.88
27 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 15 29.87
28 Smith Kenneth

Smith

Kenneth
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 12 29.83
29 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 29.54
30 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 17 29.53
31 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 16 29.44
32 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 29.44
33 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 28.81
34 Rizvic Ramo

Rizvic

Ramo
3-4 OSE Lions OSE Lions 16 28.75
35 Harris Jeremy Tyler

Harris

Jeremy Tyler
3-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 28.22
36 Ljubicic Marko

Ljubicic

Marko
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 28.18
37 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 16 28.13
38 Bozovic Milivoje

Bozovic

Milivoje
5 OSE Lions OSE Lions 14 27.93
39 Varnado Jordon Milik

Varnado

Jordon Milik
3 Egis Körmend Egis Körmend 16 27.88
40 Washington Eric Gerard

Washington

Eric Gerard
1 OSE Lions OSE Lions 9 27.33
41 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 27.25
42 Smith Christopher

Smith

Christopher
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 27.06
43 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 26.88
44 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 15 26.73
45 Edwards Justin

Edwards

Justin
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 16 26.63
46 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 26.50
47 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 26.47
48 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 12 26.25
49 Djurasovic Bozo

Djurasovic

Bozo
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 26.13
50 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 26.06
51 Diggs Quincy Johann

Diggs

Quincy Johann
3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 15 25.73
52 Krstic Nemanja

Krstic

Nemanja
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 16 25.56
53 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 25.50
54 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 25.44
55 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 25.20
56 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 25.14
57 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 24.77
58 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 16 24.75
59 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 10 24.30
60 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Falco KC Falco KC 11 24.27
61 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 24.20
62 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 16 24.19
63 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Falco KC Falco KC 16 24.06
64 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 14 23.93
65 McDuffie Markis

McDuffie

Markis
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 23.59
66 Harrison Demarcus Jamal

Harrison

Demarcus Jamal
2 DEAC DEAC 17 23.41
67 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 14 23.21
68 Cupkovic Slaven

Cupkovic

Slaven
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 23.12
69 Djuric Zarko

Djuric

Zarko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 23.00
70 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
3-4 Sopron KC Sopron KC 9 22.56
71 Lalic Jure

Lalic

Jure
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 22.44
72 Morant Demetris

Morant

Demetris
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 21.60
73 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 21.24
74 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 14 21.00
75 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 11 20.91
76 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 16 20.88
77 Hooker Quinton Lee

Hooker

Quinton Lee
1-2 Falco KC Falco KC 16 20.81
78 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 Jászberény Jászberény 17 20.65
79 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 20.00
80 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 19.82
81 Kastrati Erjon

Kastrati

Erjon
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 15 19.47
82 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 18.80
83 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 17 18.47
84 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 16 18.19
85 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 15 18.00
86 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 18.00
87 Lake De'Quon Sylvester

Lake

De'Quon Sylvester
5 Falco KC Falco KC 16 17.81
88 DeVaughn Lamar Washington

DeVaughn Lamar

Washington
4 Falco KC Falco KC 15 17.80
89 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 OSE Lions OSE Lions 15 17.40
90 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 17.24
91 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 17.00
92 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 16 16.63
93 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 16.59
94 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 16.24
95 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 16.06
96 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 16.00
97 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 12 16.00
98 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 17 15.65
99 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Jászberény Jászberény 11 15.46
100 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 17 15.06
101 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 14.06
102 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 OSE Lions OSE Lions 16 13.56
103 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 11 13.27
104 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 13.13
105 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 12.63
106 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 OSE Lions OSE Lions 15 12.53
107 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 13 12.31
108 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 14 12.14
109 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 11.93
110 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 16 11.50
111 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 11 11.36
112 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 11.06
113 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 10.36
114 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 13 10.08
115 Vukcevic Nikola

Vukcevic

Nikola
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 14 10.07
116 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4 Falco KC Falco KC 15 10.07
117 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 9 9.89
118 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 9 9.78
119 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Jászberény Jászberény 13 9.54
120 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 9.11
121 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 12 8.17
122 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 15 8.00
123 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 10 8.00
124 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 9 8.00
125 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 11 7.36
126 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 12 7.33
127 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 12 7.08
128 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 11 6.64
129 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 11 5.18
130 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 9 5.00
131 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 9 4.89

Megyei szövetségek