Ranglisták - Leány Serdülő - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Papp Lilla

Papp

Lilla
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 29.00
2 Hawrlant Boglárka

Hawrlant

Boglárka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 28.60
3 Balassa Kincső

Balassa

Kincső
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 27.20
4 Tatár Hanna Anikó

Tatár

Hanna Anikó
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 26.80
5 Fárbás Eliza

Fárbás

Eliza
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 26.80
6 Aho Tyra Nolwenn

Aho

Tyra Nolwenn
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 26.40
7 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 26.20
8 Jánosi Virág

Jánosi

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 26.00
9 Szilágyi Ágnes Lilla

Szilágyi

Ágnes Lilla
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 26.00
10 Oberfrank Laura

Oberfrank

Laura
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 26.00
11 Rátkai Eszter

Rátkai

Eszter
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 25.20
12 Örsi Kata Anna

Örsi

Kata Anna
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 24.60
13 Kókai Patrícia  Tímea

Kókai

Patrícia Tímea
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 24.00
14 Kohn Petra

Kohn

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 24.00
15 László Veronika

László

Veronika
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 24.00
16 Szakolczi Diána

Szakolczi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 24.00
17 Simon Dorottya

Simon

Dorottya
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 23.80
18 Ács Luca

Ács

Luca
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 23.80
19 Morshauzer Petra

Morshauzer

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 23.00
20 Lábas Flóra

Lábas

Flóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 23.00
21 Szűcs Gréta

Szűcs

Gréta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 23.00
22 Szűcs Anna

Szűcs

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 22.80
23 Tar Csenge

Tar

Csenge
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 22.60
24 Bagoly Liliána

Bagoly

Liliána
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 22.20
25 Jármay Anna

Jármay

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 22.00
26 Sámóczi Zsófia

Sámóczi

Zsófia
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 21.80
27 Vita Alexandra

Vita

Alexandra
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 21.80
28 Bajzáth Lili

Bajzáth

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 20.80
29 Futó Sára

Futó

Sára
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 20.60
30 Rozsonits Melissza

Rozsonits

Melissza
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 20.00
31 Kovács Edina

Kovács

Edina
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 20.00
32 Piukovits Dorka

Piukovits

Dorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 20.00
33 Fekete Letícia

Fekete

Letícia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 20.00
34 Kálmán Liza

Kálmán

Liza
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 19.60
35 Rubint Ágnes

Rubint

Ágnes
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 19.60
36 Toman Petra

Toman

Petra
Csata DSE Csata DSE 5 19.40
37 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 19.40
38 Jécsák Lili

Jécsák

Lili
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 19.20
39 Pelle Fanni

Pelle

Fanni
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 19.00
40 Lányi Léna Mónika

Lányi

Léna Mónika
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 18.80
41 Tomis Boglárka

Tomis

Boglárka
Csata DSE Csata DSE 5 18.80
42 Bencsik Luca

Bencsik

Luca
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 18.60
43 Torda Csenge Anna

Torda

Csenge Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 18.60
44 Farkas Léna Virág

Farkas

Léna Virág
Csata DSE Csata DSE 5 18.60
45 Villányi Diána

Villányi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 18.60
46 Bauer Zorka

Bauer

Zorka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 18.20
47 Jónás Mirjana

Jónás

Mirjana
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 18.20
48 Strausz Edina

Strausz

Edina
Csata DSE Csata DSE 5 18.20
49 Berekali Petra

Berekali

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 18.00
50 Láng-Miticzky Blanka

Láng-Miticzky

Blanka
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 18.00
51 Szász Lili

Szász

Lili
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 17.80
52 Toman Dóra

Toman

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 17.60
53 Toman Réka

Toman

Réka
Csata DSE Csata DSE 5 17.40
54 Gábor Lili

Gábor

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 17.00
55 Kánitsch Boglárka

Kánitsch

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 16.40
56 Farkas Jázmin Fruzsina

Farkas

Jázmin Fruzsina
Csata DSE Csata DSE 5 16.40
57 Martin Anna

Martin

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 16.20
58 Harsági Lili Dorina

Harsági

Lili Dorina
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 16.20
59 Fodor Lili

Fodor

Lili
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 16.00
60 Pusztai Linda

Pusztai

Linda
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 16.00
61 Szeles Dorka

Szeles

Dorka
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 15.60
62 Horog Betta

Horog

Betta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 15.40
63 Bognár Dóra

Bognár

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 15.20
64 Baka Natália

Baka

Natália
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 15.00
65 Doszpod Anna

Doszpod

Anna
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 14.67
66 Körmendi Janka

Körmendi

Janka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 14.60
67 Kohán Patrícia Kata

Kohán

Patrícia Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 14.00
68 Séra Zsófia

Séra

Zsófia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 1 14.00
69 Szabó Lili

Szabó

Lili
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 13.60
70 Vámos Anna

Vámos

Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 12.20
71 Gremsperger Alíz Júlia

Gremsperger

Alíz Júlia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 12.00
72 Bernáth Petra

Bernáth

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 12.00
73 Kiss Virág

Kiss

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 11.67
74 László Anna

László

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 11.50
75 Sebestyén Panni Ildikó

Sebestyén

Panni Ildikó
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 11.50
76 Karácsonyi-Domány Liza

Karácsonyi-Domány

Liza
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 11.40
77 Zsirka Erzsébet

Zsirka

Erzsébet
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 11.25
78 Pásti Regina

Pásti

Regina
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 11.20
79 Szabados Dorottya

Szabados

Dorottya
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 11.20
80 Szakács Laura

Szakács

Laura
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 10.00
81 Varga Rebeka

Varga

Rebeka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 9.80
82 Dávid Nóra

Dávid

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 9.50
83 Vladár Róza

Vladár

Róza
Csata DSE Csata DSE 5 9.40
84 Szabó Rozina

Szabó

Rozina
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 3 9.33
85 Horváth Petra Anna

Horváth

Petra Anna
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 8.80
86 Záboji Tita

Záboji

Tita
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 8.25
87 Prajczer Petra

Prajczer

Petra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 8.20
88 Mészáros Tánja

Mészáros

Tánja
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 7.50
89 Lovasi Tímea

Lovasi

Tímea
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 7.50
90 Istenes Jolán Zsuzska

Istenes

Jolán Zsuzska
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 7.25
91 Nagy Anna

Nagy

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 7.00
92 Arnóczki Sára

Arnóczki

Sára
Csata DSE Csata DSE 5 7.00
93 Gaszner Réka

Gaszner

Réka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 6.40
94 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 2 6.00
95 Hegedűs Dóra

Hegedűs

Dóra
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 1 6.00
96 Csákvári Viktória

Csákvári

Viktória
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 6.00
97 Ulrich Zoé Kata

Ulrich

Zoé Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 5.60
98 László Réka Brigitta

László

Réka Brigitta
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 5.50
99 Kerti Barbara Lilla

Kerti

Barbara Lilla
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 5.40
100 Székedi Szonja

Székedi

Szonja
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 4.20
101 Mathész Csenge Emese

Mathész

Csenge Emese
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 4.00
102 Vasvári Nikolett

Vasvári

Nikolett
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 4.00
103 Szieberth Gréta

Szieberth

Gréta
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 3.67
104 Szabó Zsófia

Szabó

Zsófia
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 2.80
105 Masier Sophia

Masier

Sophia
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 2.00
106 Czentye Zoé

Czentye

Zoé
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 4 1.75
107 Dormán Klára

Dormán

Klára
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 2 0.50
108 Glatz Giza Bodza

Glatz

Giza Bodza
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 1 0.00

Megyei szövetségek