Ranglisták - Leány Serdülő - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Szűcs Gréta

Szűcs

Gréta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 3.20
2 Fárbás Eliza

Fárbás

Eliza
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 2.80
3 Toman Petra

Toman

Petra
Csata DSE Csata DSE 5 2.00
4 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 1.80
5 Körmendi Janka

Körmendi

Janka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.20
6 Kókai Patrícia  Tímea

Kókai

Patrícia Tímea
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 1.00
7 Rátkai Eszter

Rátkai

Eszter
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.00
8 Séra Zsófia

Séra

Zsófia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 1 1.00
9 Villányi Diána

Villányi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.00
10 Kohán Patrícia Kata

Kohán

Patrícia Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.00
11 Kohn Petra

Kohn

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.80
12 Strausz Edina

Strausz

Edina
Csata DSE Csata DSE 5 0.80
13 Piukovits Dorka

Piukovits

Dorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.80
14 Jármay Anna

Jármay

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.80
15 Kovács Edina

Kovács

Edina
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 0.67
16 Morshauzer Petra

Morshauzer

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.60
17 Toman Dóra

Toman

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 0.60
18 Rubint Ágnes

Rubint

Ágnes
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.60
19 Kálmán Liza

Kálmán

Liza
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.60
20 Mathész Csenge Emese

Mathész

Csenge Emese
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.50
21 László Anna

László

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 0.50
22 Toman Réka

Toman

Réka
Csata DSE Csata DSE 5 0.40
23 Bajzáth Lili

Bajzáth

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 0.40
24 Szilágyi Ágnes Lilla

Szilágyi

Ágnes Lilla
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.40
25 Szűcs Anna

Szűcs

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.40
26 Bencsik Luca

Bencsik

Luca
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.40
27 Balassa Kincső

Balassa

Kincső
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.40
28 Pusztai Linda

Pusztai

Linda
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.40
29 Bognár Dóra

Bognár

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.40
30 Hawrlant Boglárka

Hawrlant

Boglárka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.40
31 Gábor Lili

Gábor

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 0.40
32 Papp Lilla

Papp

Lilla
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.40
33 Fekete Letícia

Fekete

Letícia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.40
34 Ács Luca

Ács

Luca
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.40
35 Doszpod Anna

Doszpod

Anna
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 0.33
36 Lányi Léna Mónika

Lányi

Léna Mónika
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.20
37 Aho Tyra Nolwenn

Aho

Tyra Nolwenn
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.20
38 Martin Anna

Martin

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.20
39 Fodor Lili

Fodor

Lili
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.20
40 Sámóczi Zsófia

Sámóczi

Zsófia
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.20
41 Jónás Mirjana

Jónás

Mirjana
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.20
42 Tatár Hanna Anikó

Tatár

Hanna Anikó
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.20
43 Harsági Lili Dorina

Harsági

Lili Dorina
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.20
44 Bagoly Liliána

Bagoly

Liliána
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.20
45 Jécsák Lili

Jécsák

Lili
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.20
46 Futó Sára

Futó

Sára
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.20
47 Szakolczi Diána

Szakolczi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.20
48 Örsi Kata Anna

Örsi

Kata Anna
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.20
49 Karácsonyi-Domány Liza

Karácsonyi-Domány

Liza
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.20
50 Arnóczki Sára

Arnóczki

Sára
Csata DSE Csata DSE 5 0.20
51 Székedi Szonja

Székedi

Szonja
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.20
52 Farkas Léna Virág

Farkas

Léna Virág
Csata DSE Csata DSE 5 0.20
53 Varga Rebeka

Varga

Rebeka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.00
54 Baka Natália

Baka

Natália
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
55 Masier Sophia

Masier

Sophia
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0.00
56 Rozsonits Melissza

Rozsonits

Melissza
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.00
57 Zsirka Erzsébet

Zsirka

Erzsébet
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 0.00
58 Pásti Regina

Pásti

Regina
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.00
59 Gremsperger Alíz Júlia

Gremsperger

Alíz Júlia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.00
60 Hegedűs Dóra

Hegedűs

Dóra
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 1 0.00
61 Dormán Klára

Dormán

Klára
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 2 0.00
62 Czentye Zoé

Czentye

Zoé
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 4 0.00
63 Prajczer Petra

Prajczer

Petra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.00
64 Gaszner Réka

Gaszner

Réka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.00
65 László Réka Brigitta

László

Réka Brigitta
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.00
66 Ulrich Zoé Kata

Ulrich

Zoé Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.00
67 Sebestyén Panni Ildikó

Sebestyén

Panni Ildikó
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.00
68 Bauer Zorka

Bauer

Zorka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.00
69 Szeles Dorka

Szeles

Dorka
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
70 Vladár Róza

Vladár

Róza
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
71 Lábas Flóra

Lábas

Flóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 0.00
72 Szabó Lili

Szabó

Lili
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.00
73 Szász Lili

Szász

Lili
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.00
74 Kánitsch Boglárka

Kánitsch

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.00
75 Tomis Boglárka

Tomis

Boglárka
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
76 Horog Betta

Horog

Betta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
77 Oberfrank Laura

Oberfrank

Laura
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
78 Záboji Tita

Záboji

Tita
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.00
79 Vita Alexandra

Vita

Alexandra
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.00
80 Glatz Giza Bodza

Glatz

Giza Bodza
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 1 0.00
81 Láng-Miticzky Blanka

Láng-Miticzky

Blanka
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.00
82 Horváth Petra Anna

Horváth

Petra Anna
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.00
83 Kiss Virág

Kiss

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 0.00
84 Torda Csenge Anna

Torda

Csenge Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
85 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.00
86 Bernáth Petra

Bernáth

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
87 Szabados Dorottya

Szabados

Dorottya
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.00
88 Pelle Fanni

Pelle

Fanni
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
89 László Veronika

László

Veronika
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
90 Istenes Jolán Zsuzska

Istenes

Jolán Zsuzska
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.00
91 Szakács Laura

Szakács

Laura
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 0.00
92 Tar Csenge

Tar

Csenge
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
93 Szieberth Gréta

Szieberth

Gréta
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 0.00
94 Csákvári Viktória

Csákvári

Viktória
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.00
95 Vasvári Nikolett

Vasvári

Nikolett
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 0.00
96 Szabó Zsófia

Szabó

Zsófia
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
97 Lovasi Tímea

Lovasi

Tímea
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.00
98 Szabó Rozina

Szabó

Rozina
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 3 0.00
99 Farkas Jázmin Fruzsina

Farkas

Jázmin Fruzsina
Csata DSE Csata DSE 5 0.00
100 Nagy Anna

Nagy

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.00
101 Kerti Barbara Lilla

Kerti

Barbara Lilla
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
102 Simon Dorottya

Simon

Dorottya
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.00
103 Vámos Anna

Vámos

Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
104 Berekali Petra

Berekali

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 0.00
105 Mészáros Tánja

Mészáros

Tánja
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.00
106 Dávid Nóra

Dávid

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.00
107 Jánosi Virág

Jánosi

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.00
108 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 2 0.00

Megyei szövetségek