Ranglisták - Hepp Kupa, Női - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1

Szegedi KE Szegedi KE 1 41.00
2

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 35.00
3

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 34.00
4

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 33.00
5

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 31.00
6

Tatai SE Tatai SE 1 29.00
7

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 27.00
8 Pap Regina

Pap

Regina
4-5 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 26.00
9

MAFC MAFC 2 25.00
10

MTK MTK 1 25.00
11

Bajai NKK Bajai NKK 3 25.00
12

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 24.00
13 Karlócai Julianna

Karlócai

Julianna
3 TFSE TFSE 2 24.00
14

TFSE TFSE 3 24.00
15

Csata DSE Csata DSE 1 23.00
16 Miháczi Diána

Miháczi

Diána
1 TFSE TFSE 2 22.50
17

Sportdarázs Sportdarázs 1 22.00
18

MTK MTK 1 22.00
19

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 22.00
20

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 22.00
21

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 22.00
22

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 21.50
23

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 21.00
24

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 21.00
25

Bajai NKK Bajai NKK 3 20.67
26

Csata DSE Csata DSE 1 20.00
27

BKG DSE BKG DSE 1 20.00
28

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 20.00
29

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 20.00
30

Tatai SE Tatai SE 1 20.00
31

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 20.00
32

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 20.00
33

Bajai NKK Bajai NKK 3 19.67
34

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 19.67
35

DEAC DSI DEAC DSI 3 19.33
36 Kováts Gabriella

Kováts

Gabriella
4 TFSE TFSE 2 19.00
37 Székely-Horváth Zsuzsanna

Székely-Horváth

Zsuzsanna
3-4 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 18.50
38

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 18.00
39

BKG DSE BKG DSE 1 18.00
40

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 18.00
41

DVTK DVTK 1 18.00
42

TFSE TFSE 2 17.50
43

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 17.00
44

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 17.00
45

Tatai SE Tatai SE 1 17.00
46

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 17.00
47 Doktor Anna

Doktor

Anna
5 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 17.00
48

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 16.50
49

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 16.00
50

DEAC DSI DEAC DSI 1 16.00
51

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 16.00
52

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 16.00
53

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 15.67
54

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 15.50
55

Sportdarázs Sportdarázs 1 15.00
56

PINKK SE PINKK SE 1 15.00
57

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 15.00
58

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 15.00
59 Kalocsai Dorina

Kalocsai

Dorina
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 15.00
60 Balsay Anna

Balsay

Anna
1-2 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 15.00
61

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 14.33
62

Csata DSE Csata DSE 1 14.00
63

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 14.00
64

MTK MTK 1 14.00
65

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 14.00
66

DEAC DSI DEAC DSI 2 14.00
67

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 13.67
68

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 13.50
69 Kovács Kitti Regina

Kovács

Kitti Regina
4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 13.50
70 Varga Barbara

Varga

Barbara
4-5 TFSE TFSE 2 13.50
71

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 13.50
72 Németh Alma

Németh

Alma
5 TFSE TFSE 2 13.50
73 Pénzes Kitti

Pénzes

Kitti
4 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 13.50
74 Tenyér Zsófia

Tenyér

Zsófia
1 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 13.50
75

TFSE TFSE 3 13.00
76 Fuisz Viktória

Fuisz

Viktória
1-2 TFSE TFSE 2 13.00
77

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 13.00
78

Szegedi KE Szegedi KE 1 13.00
79

PINKK SE PINKK SE 1 13.00
80 Nagy Gabriella

Nagy

Gabriella
5 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 13.00
81

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 12.67
82

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 12.50
83

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 12.50
84

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 12.00
85

Sportdarázs Sportdarázs 1 12.00
86

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 12.00
87

PINKK SE PINKK SE 1 12.00
88

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 12.00
89

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 12.00
90

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 12.00
91

DEAC DSI DEAC DSI 3 11.67
92

DEAC DSI DEAC DSI 2 11.50
93

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 11.50
94 Kaluha-Guti Alexandra

Kaluha-Guti

Alexandra
3 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 11.50
95 Varga Eszter

Varga

Eszter
1 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 11.50
96

MAFC MAFC 2 11.50
97

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 11.00
98

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 11.00
99

BKG DSE BKG DSE 1 11.00
100

Csata DSE Csata DSE 1 11.00
101

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 11.00
102

MAFC MAFC 1 11.00
103

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 11.00
104

TFSE TFSE 3 11.00
105

MAFC MAFC 1 11.00
106

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 11.00
107

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 11.00
108

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 11.00
109 Szamosi Rita

Szamosi

Rita
1 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 11.00
110 Takács Emese

Takács

Emese
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 10.50
111

TFSE TFSE 3 10.33
112

TFSE TFSE 3 10.00
113

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 10.00
114

DVTK DVTK 1 10.00
115

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 10.00
116

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 10.00
117

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 10.00
118

BKG DSE BKG DSE 1 10.00
119

DEAC DSI DEAC DSI 1 10.00
120

KLKS KLKS 1 10.00
121

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 9.50
122

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 9.50
123

Csata DSE Csata DSE 2 9.50
124

TFSE TFSE 2 9.50
125

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 9.00
126

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 9.00
127

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 9.00
128

MAFC MAFC 2 9.00
129

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 9.00
130

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 9.00
131

KLKS KLKS 1 9.00
132

Csata DSE Csata DSE 1 9.00
133

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 9.00
134

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 9.00
135

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 9.00
136

PINKK SE PINKK SE 1 9.00
137

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 9.00
138

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 9.00
139

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 9.00
140

PINKK SE PINKK SE 1 9.00
141

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 9.00
142 Galli-Hirling Borbála

Galli-Hirling

Borbála
4 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 9.00
143

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 9.00
144

DEAC DSI DEAC DSI 3 8.67
145

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 8.50
146

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 8.50
147

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 8.00
148

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 8.00
149

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 8.00
150

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 8.00
151

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 8.00
152

DEAC DSI DEAC DSI 2 8.00
153

Csata DSE Csata DSE 1 8.00
154

MAFC MAFC 2 8.00
155

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 8.00
156

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 8.00
157

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 8.00
158

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 8.00
159

TFSE TFSE 3 7.67
160

Bajai NKK Bajai NKK 3 7.67
161

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 7.50
162

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 7.50
163 Szücs Luca

Szücs

Luca
1 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 7.50
164 Balsay Rita

Balsay

Rita
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 7.50
165

KLKS KLKS 1 7.00
166

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 7.00
167

BKG DSE BKG DSE 1 7.00
168

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 7.00
169 Kapornai Dóra

Kapornai

Dóra
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 7.00
170

Csata DSE Csata DSE 1 7.00
171

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 7.00
172 Hegedüs Rebeka

Hegedüs

Rebeka
2 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 7.00
173

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 7.00
174

TFSE TFSE 1 7.00
175

BKG DSE BKG DSE 1 7.00
176

BKG DSE BKG DSE 1 7.00
177

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 6.67
178

MAFC MAFC 2 6.50
179

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 6.50
180

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 6.50
181

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 6.50
182

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 6.50
183 Lendér Lilla

Lendér

Lilla
3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 6.50
184

Bajai NKK Bajai NKK 3 6.33
185

Szegedi KE Szegedi KE 1 6.00
186

Csata DSE Csata DSE 1 6.00
187

PINKK SE PINKK SE 1 6.00
188

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 6.00
189 Pucz Eszter

Pucz

Eszter
2-3 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 6.00
190 Vörösházi Jázmin

Vörösházi

Jázmin
3 TFSE TFSE 2 6.00
191

Csata DSE Csata DSE 1 6.00
192

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 6.00
193

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 6.00
194

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 6.00
195

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 6.00
196

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 6.00
197

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 5.67
198

TFSE TFSE 3 5.67
199

Bajai NKK Bajai NKK 3 5.67
200 Kulcsár Bianka

Kulcsár

Bianka
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 5.50
201

PINKK SE PINKK SE 1 5.00
202

DVTK DVTK 1 5.00
203

Sportdarázs Sportdarázs 1 5.00
204

DEAC DSI DEAC DSI 3 5.00
205 Balsay Dalma

Balsay

Dalma
3-4 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 5.00
206

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 5.00
207

Bajai NKK Bajai NKK 3 5.00
208

KLKS KLKS 1 5.00
209

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 4.67
210

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 4.50
211

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 4.50
212 Farkas Fanni

Farkas

Fanni
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 4.50
213

DEAC DSI DEAC DSI 2 4.50
214

TFSE TFSE 3 4.33
215

TFSE TFSE 3 4.33
216

DEAC DSI DEAC DSI 3 4.33
217

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 4.33
218

Sportdarázs Sportdarázs 1 4.00
219 Sándorfi Réka

Sándorfi

Réka
5 TFSE TFSE 2 4.00
220

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 4.00
221

MAFC MAFC 2 4.00
222

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 4.00
223

Szegedi KE Szegedi KE 1 4.00
224

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 4.00
225

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 4.00
226 Habling Lara

Habling

Lara
4-5 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 3.50
227

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 3.50
228

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 3.50
229

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 3.33
230

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 3.33
231

Szegedi KE Szegedi KE 1 3.00
232

DVTK DVTK 1 3.00
233

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 3.00
234

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 3.00
235

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 3.00
236

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 3.00
237

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 3.00
238

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 3.00
239

KLKS KLKS 1 3.00
240

KLKS KLKS 1 3.00
241

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 3.00
242

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 3.00
243

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 3.00
244

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 3.00
245

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 3.00
246

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 3.00
247

KLKS KLKS 1 3.00
248

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 3.00
249 Csikász Anna

Csikász

Anna
4-5 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 3.00
250 Csáktornyai Fanni

Csáktornyai

Fanni
5 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 3.00
251

Tatai SE Tatai SE 1 3.00
252

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 3.00
253

Csata DSE Csata DSE 1 3.00
254

Bajai NKK Bajai NKK 3 3.00
255

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 3.00
256

KLKS KLKS 1 3.00
257

Tatai SE Tatai SE 1 3.00
258

MAFC MAFC 1 3.00
259

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 3.00
260

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 3.00
261

DEAC DSI DEAC DSI 2 3.00
262

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 3.00
263

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 3.00
264

MTK MTK 1 3.00
265

MAFC MAFC 1 3.00
266

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 3.00
267

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 3.00
268

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 2.67
269

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 2.33
270

Bajai NKK Bajai NKK 3 2.00
271

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 2.00
272 Kokavecz Anna

Kokavecz

Anna
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 2.00
273 Orosz Zsófia

Orosz

Zsófia
3 TFSE TFSE 2 2.00
274 Agic Arin

Agic

Arin
2-3 TFSE TFSE 2 2.00
275

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 2.00
276

Bajai NKK Bajai NKK 3 2.00
277

Bajai NKK Bajai NKK 3 2.00
278 Scherer Dorottya

Scherer

Dorottya
3-4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 2.00
279

DEAC DSI DEAC DSI 2 2.00
280 Zólyomi Karina

Zólyomi

Karina
2-3 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 2.00
281

MAFC MAFC 2 1.50
282

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 1.50
283

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 1.50
284

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 1.50
285

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 1.50
286 Wentzel Hanna

Wentzel

Hanna
2 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 1.00
287

DVTK DVTK 1 1.00
288

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 1.00
289

PINKK SE PINKK SE 1 1.00
290

DEAC DSI DEAC DSI 3 1.00
291

MTK MTK 1 1.00
292

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
293

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
294

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
295

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
296

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
297

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
298

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
299

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
300

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
301

Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
302

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
303

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
304

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 0.00
305

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 0.00
306

PINKK SE PINKK SE 1 0.00
307

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
308

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 1 0.00
309 Nagy Dóra

Nagy

Dóra
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 0.00
310

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
311

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
312 Herman Aliz

Herman

Aliz
2-3 TFSE TFSE 2 0.00
313

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
314

DEAC DSI DEAC DSI 1 0.00
315

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
316

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
317

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
318

TFSE TFSE 2 0.00
319

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
320

DVTK DVTK 1 0.00
321

MTK MTK 1 0.00
322

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 0.00
323

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
324

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
325

MTK MTK 1 0.00
326

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
327

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
328

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
329

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
330

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 0.00
331

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 0.00
332

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
333

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
334

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
335

MTK MTK 1 0.00
336

DVTK DVTK 1 0.00
337

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 0.00
338

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
339

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
340

Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
341

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
342

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
343

DEAC DSI DEAC DSI 1 0.00
344

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 0.00
345

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
346

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 0.00
347

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
348

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
349

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 0.00
350

MTK MTK 1 0.00
351

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
352

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
353 Révész Sára

Révész

Sára
3 TFSE TFSE 2 0.00
354

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
355

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
356

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 0.00
357

KLKS KLKS 1 0.00
358

MTK MTK 1 0.00
359

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
360

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
361

DVTK DVTK 1 0.00
362

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.00
363

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 0.00
364

MTK MTK 1 0.00
365

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
366

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
367

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
368

PINKK SE PINKK SE 1 0.00
369

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
370

Csata DSE Csata DSE 1 0.00
371

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
372

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
373

MTK MTK 1 0.00
374

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
375

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
376

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
377 Kaposi Fanni

Kaposi

Fanni
4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 0.00
378

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 0.00
379

KLKS KLKS 1 0.00
380 Lógó Emma

Lógó

Emma
5 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 0.00
381

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
382

DVTK DVTK 1 0.00
383

DVTK DVTK 1 0.00
384

Csata DSE Csata DSE 2 0.00
385

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
386 Vojinovic Milica

Vojinovic

Milica
4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 -0.50
387

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 -1.00
388 Tápai Andrea

Tápai

Andrea
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 -1.00
389

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 -2.00
390 Fabini Borbála

Fabini

Borbála
4 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 -2.00
391

Tatai SE Tatai SE 1 -2.00
392

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 -2.00

Megyei szövetségek