Ranglisták - Hepp Kupa, Női - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1

Szegedi KE Szegedi KE 1 32.00
2

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 26.00
3

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 25.00
4

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 24.00
5

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 24.00
6

Tatai SE Tatai SE 1 22.00
7

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 21.00
8

Bajai NKK Bajai NKK 3 19.67
9 Pap Regina

Pap

Regina
4-5 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 19.50
10

MAFC MAFC 2 19.50
11

Csata DSE Csata DSE 1 19.00
12

Sportdarázs Sportdarázs 1 19.00
13

MTK MTK 1 19.00
14

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 18.00
15

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 17.00
16

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 17.00
17

MTK MTK 1 17.00
18

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 17.00
19

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 16.50
20

TFSE TFSE 3 16.33
21

Tatai SE Tatai SE 1 16.00
22

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 16.00
23

Tatai SE Tatai SE 1 16.00
24

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 16.00
25

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 15.67
26

Bajai NKK Bajai NKK 3 15.33
27

DEAC DSI DEAC DSI 3 15.33
28

Csata DSE Csata DSE 1 15.00
29

Bajai NKK Bajai NKK 3 15.00
30

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 15.00
31

BKG DSE BKG DSE 1 15.00
32

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 15.00
33

BKG DSE BKG DSE 1 15.00
34

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 14.50
35 Németh Alma

Németh

Alma
5 TFSE TFSE 2 14.50
36

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 14.50
37

TFSE TFSE 2 14.00
38 Miháczi Diána

Miháczi

Diána
1 TFSE TFSE 2 14.00
39

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 13.67
40

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 13.50
41 Karlócai Julianna

Karlócai

Julianna
3 TFSE TFSE 2 13.00
42

DVTK DVTK 1 13.00
43

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 13.00
44

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 13.00
45 Kováts Gabriella

Kováts

Gabriella
4 TFSE TFSE 2 12.50
46

PINKK SE PINKK SE 1 12.00
47

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 12.00
48

PINKK SE PINKK SE 1 12.00
49

DEAC DSI DEAC DSI 1 12.00
50

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 11.50
51

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 11.50
52

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 11.50
53

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 11.00
54

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 11.00
55 Kaluha-Guti Alexandra

Kaluha-Guti

Alexandra
3 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 11.00
56

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 11.00
57 Varga Eszter

Varga

Eszter
1 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 11.00
58

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 11.00
59 Doktor Anna

Doktor

Anna
5 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 11.00
60

Sportdarázs Sportdarázs 1 11.00
61 Fuisz Viktória

Fuisz

Viktória
1-2 TFSE TFSE 2 11.00
62

Csata DSE Csata DSE 1 11.00
63

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 10.67
64

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 10.67
65

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 10.50
66 Kovács Kitti Regina

Kovács

Kitti Regina
4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 10.50
67

DEAC DSI DEAC DSI 2 10.50
68

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 10.50
69

DEAC DSI DEAC DSI 3 10.33
70

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 10.00
71

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 10.00
72 Szamosi Rita

Szamosi

Rita
1 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 10.00
73

TFSE TFSE 3 10.00
74

MTK MTK 1 10.00
75

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 10.00
76

Szegedi KE Szegedi KE 1 10.00
77

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 10.00
78

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 10.00
79 Takács Emese

Takács

Emese
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 10.00
80

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 10.00
81 Kulcsár Bianka

Kulcsár

Bianka
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 9.50
82

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 9.50
83

TFSE TFSE 3 9.33
84

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 9.00
85

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 9.00
86

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 9.00
87

MAFC MAFC 2 9.00
88

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 9.00
89

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 9.00
90

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 9.00
91

Sportdarázs Sportdarázs 1 9.00
92

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 9.00
93

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 9.00
94

Csata DSE Csata DSE 1 9.00
95

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 9.00
96

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 8.50
97

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 8.50
98 Balsay Anna

Balsay

Anna
1-2 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 8.50
99

TFSE TFSE 3 8.00
100 Szücs Luca

Szücs

Luca
1 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 8.00
101

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 8.00
102

DEAC DSI DEAC DSI 2 8.00
103

MAFC MAFC 1 8.00
104

DEAC DSI DEAC DSI 1 8.00
105

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 8.00
106

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 8.00
107

DVTK DVTK 1 8.00
108 Nagy Gabriella

Nagy

Gabriella
5 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 8.00
109

PINKK SE PINKK SE 1 8.00
110

BKG DSE BKG DSE 1 8.00
111

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 8.00
112

MAFC MAFC 1 8.00
113

BKG DSE BKG DSE 1 8.00
114

MAFC MAFC 2 8.00
115

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 7.50
116

Csata DSE Csata DSE 2 7.50
117

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 7.50
118 Kalocsai Dorina

Kalocsai

Dorina
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 7.50
119

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 7.50
120 Varga Barbara

Varga

Barbara
4-5 TFSE TFSE 2 7.50
121

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 7.33
122

TFSE TFSE 3 7.33
123

KLKS KLKS 1 7.00
124

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 7.00
125

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 7.00
126

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 7.00
127

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 7.00
128

TFSE TFSE 2 7.00
129

PINKK SE PINKK SE 1 7.00
130

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 7.00
131

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 7.00
132

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 7.00
133

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 7.00
134

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 7.00
135

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 7.00
136

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 6.67
137

DEAC DSI DEAC DSI 3 6.67
138

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 6.50
139

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 6.50
140 Farkas Fanni

Farkas

Fanni
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 6.50
141

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 6.50
142

Csata DSE Csata DSE 1 6.00
143

TFSE TFSE 1 6.00
144

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 6.00
145

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 6.00
146

PINKK SE PINKK SE 1 6.00
147

Csata DSE Csata DSE 1 6.00
148

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 6.00
149

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 6.00
150

KLKS KLKS 1 6.00
151

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 6.00
152

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 6.00
153

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 6.00
154

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 6.00
155

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 6.00
156

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 6.00
157

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 6.00
158

MAFC MAFC 2 6.00
159

BKG DSE BKG DSE 1 6.00
160

BKG DSE BKG DSE 1 6.00
161

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 6.00
162

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 6.00
163

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 6.00
164 Tenyér Zsófia

Tenyér

Zsófia
1 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 6.00
165

Bajai NKK Bajai NKK 3 6.00
166

PINKK SE PINKK SE 1 6.00
167

Bajai NKK Bajai NKK 3 5.67
168 Habling Lara

Habling

Lara
4-5 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 5.50
169

DEAC DSI DEAC DSI 2 5.50
170 Székely-Horváth Zsuzsanna

Székely-Horváth

Zsuzsanna
3-4 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 5.50
171

TFSE TFSE 3 5.33
172

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 5.00
173

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 5.00
174

MAFC MAFC 2 5.00
175

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 5.00
176

MTK MTK 1 5.00
177 Csáktornyai Fanni

Csáktornyai

Fanni
5 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 5.00
178

Csata DSE Csata DSE 1 5.00
179

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 5.00
180

Csata DSE Csata DSE 1 5.00
181 Galli-Hirling Borbála

Galli-Hirling

Borbála
4 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 5.00
182

BKG DSE BKG DSE 1 5.00
183

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 5.00
184 Vojinovic Milica

Vojinovic

Milica
4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 5.00
185

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 5.00
186

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 5.00
187

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 5.00
188

KLKS KLKS 1 5.00
189 Vörösházi Jázmin

Vörösházi

Jázmin
3 TFSE TFSE 2 4.50
190

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 4.50
191 Pucz Eszter

Pucz

Eszter
2-3 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 4.50
192 Pénzes Kitti

Pénzes

Kitti
4 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 4.50
193

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 4.50
194

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 4.50
195

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 4.50
196 Zólyomi Karina

Zólyomi

Karina
2-3 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 4.50
197

Bajai NKK Bajai NKK 3 4.33
198

KLKS KLKS 1 4.00
199

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 4.00
200

DVTK DVTK 1 4.00
201

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 4.00
202

PINKK SE PINKK SE 1 4.00
203 Lendér Lilla

Lendér

Lilla
3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 4.00
204

DEAC DSI DEAC DSI 2 4.00
205

Bajai NKK Bajai NKK 3 4.00
206

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 4.00
207

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 4.00
208 Balsay Dalma

Balsay

Dalma
3-4 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 4.00
209

Csata DSE Csata DSE 1 4.00
210 Kapornai Dóra

Kapornai

Dóra
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 4.00
211

Sportdarázs Sportdarázs 1 4.00
212

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 4.00
213

TFSE TFSE 3 4.00
214

PINKK SE PINKK SE 1 4.00
215

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 4.00
216

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 4.00
217

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 4.00
218

Szegedi KE Szegedi KE 1 4.00
219

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 4.00
220

TFSE TFSE 3 3.67
221

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 3.67
222

DEAC DSI DEAC DSI 3 3.67
223

DEAC DSI DEAC DSI 3 3.67
224 Hegedüs Rebeka

Hegedüs

Rebeka
2 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 3.50
225

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 3.50
226

TFSE TFSE 3 3.33
227

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 3 3.33
228

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 3.00
229

KLKS KLKS 1 3.00
230

DVTK DVTK 1 3.00
231

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 3.00
232

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 3.00
233

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 3.00
234

Sportdarázs Sportdarázs 1 3.00
235 Csikász Anna

Csikász

Anna
4-5 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 3.00
236

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 3.00
237

DVTK DVTK 1 3.00
238

MTK MTK 1 3.00
239

MAFC MAFC 1 3.00
240

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 3.00
241 Sándorfi Réka

Sándorfi

Réka
5 TFSE TFSE 2 3.00
242 Balsay Rita

Balsay

Rita
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 3.00
243

Szegedi KE Szegedi KE 1 3.00
244

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 3.00
245

MAFC MAFC 2 3.00
246

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 2.67
247

DEAC DSI DEAC DSI 2 2.50
248

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 2.33
249

Csata DSE Csata DSE 1 2.00
250

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 2.00
251

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 2.00
252

KLKS KLKS 1 2.00
253

KLKS KLKS 1 2.00
254

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 2.00
255

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 2.00
256

MAFC MAFC 1 2.00
257

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 2.00
258

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 2.00
259

Bajai NKK Bajai NKK 3 2.00
260

Bajai NKK Bajai NKK 3 2.00
261

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 2.00
262

Tatai SE Tatai SE 1 2.00
263

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 2.00
264

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 2.00
265

KLKS KLKS 1 2.00
266

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 2.00
267

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 2.00
268

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 2.00
269

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 2.00
270

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 2.00
271

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 2.00
272

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 2.00
273

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 3 2.00
274

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 2.00
275

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 2.00
276

Tatai SE Tatai SE 1 2.00
277

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 2.00
278

Szegedi KE Szegedi KE 1 2.00
279

MAFC MAFC 2 2.00
280

DEAC DSI DEAC DSI 2 1.50
281

Bajai NKK Bajai NKK 3 1.33
282

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 3 1.33
283

Bajai NKK Bajai NKK 3 1.33
284

Tatabányai KC Tatabányai KC 2 1.00
285

DVTK DVTK 1 1.00
286 Orosz Zsófia

Orosz

Zsófia
3 TFSE TFSE 2 1.00
287

Tatai SE Tatai SE 1 1.00
288

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 1.00
289

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 1.00
290 Scherer Dorottya

Scherer

Dorottya
3-4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 1.00
291

UNI Gyõr UNI Gyõr 1 1.00
292

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 1.00
293

DVTK DVTK 1 1.00
294 Kokavecz Anna

Kokavecz

Anna
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 1.00
295

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 1.00
296

MTK MTK 1 1.00
297

Tatai SE Tatai SE 1 1.00
298

DEAC DSI DEAC DSI 3 0.67
299 Agic Arin

Agic

Arin
2-3 TFSE TFSE 2 0.50
300

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 0.00
301

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
302

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 2 0.00
303

Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 0.00
304

MTK MTK 1 0.00
305

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 0.00
306

PINKK SE PINKK SE 1 0.00
307

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
308

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
309

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
310

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
311

MTK MTK 1 0.00
312 Révész Sára

Révész

Sára
3 TFSE TFSE 2 0.00
313

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
314

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 2 0.00
315 Herman Aliz

Herman

Aliz
2-3 TFSE TFSE 2 0.00
316

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
317

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
318

MTK MTK 1 0.00
319

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
320 Fabini Borbála

Fabini

Borbála
4 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 0.00
321

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
322

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
323

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.00
324

ELTE Fortis ELTE Fortis 1 0.00
325

DEAC DSI DEAC DSI 1 0.00
326

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
327

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 0.00
328

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
329

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
330

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
331

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
332

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
333

UNI Gyõr UNI Gyõr 2 0.00
334 Nagy Dóra

Nagy

Dóra
2 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 0.00
335

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
336

Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 0.00
337

TFSE TFSE 2 0.00
338

AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 1 0.00
339

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
340

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
341

ELTE Fortis ELTE Fortis 2 0.00
342 Lógó Emma

Lógó

Emma
5 Tatabányai KC Tatabányai KC 2 0.00
343

DVTK DVTK 1 0.00
344

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
345

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
346

MTK MTK 1 0.00
347

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
348

DVTK DVTK 1 0.00
349

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
350

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
351

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
352

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
353

Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
354

KLKS KLKS 1 0.00
355

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
356

Komló Sport KK Komló Sport KK 1 0.00
357

MTK MTK 1 0.00
358

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
359

Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
360

DEAC DSI DEAC DSI 1 0.00
361

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
362

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
363 Kaposi Fanni

Kaposi

Fanni
4 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 0.00
364

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
365

KLKS KLKS 1 0.00
366

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.00
367

Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 0.00
368

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
369

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
370

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
371

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
372

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
373

Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
374

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
375

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
376 Tápai Andrea

Tápai

Andrea
2-3 AJKA - Cserpes Trudi AJKA - Cserpes Trudi 2 0.00
377

ZTE NKK II. ZTE NKK II. 1 0.00
378

MTK MTK 1 0.00
379

Tatai SE Tatai SE 1 0.00
380

PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 1 0.00
381

PINKK SE PINKK SE 1 0.00
382

Tatabányai KC Tatabányai KC 1 0.00
383

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
384

Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
385

Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 0.00
386

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00
387 Wentzel Hanna

Wentzel

Hanna
2 PEAC-Pécs-Pingvinek PEAC-Pécs-Pingvinek 2 0.00
388

Szombathelyi Egyetem Szombathelyi Egyetem 1 0.00
389

Csata DSE Csata DSE 2 0.00
390

Csata DSE Csata DSE 1 0.00
391

DVTK DVTK 1 0.00
392

Szegedi KE Szegedi KE 1 0.00

Megyei szövetségek