Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 14 4.64
2 Szántó Dániel

Szántó

Dániel
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 11 4.55
3 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 12 4.25
4 Csátaljai Barna

Csátaljai

Barna
Sopron KC U20 Sopron KC U20 16 4.19
5 Pupp Bence

Pupp

Bence
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 10 4.00
6 Hock Gergő

Hock

Gergő
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 14 3.86
7 Farkas Attila

Farkas

Attila
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 15 3.73
8 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 15 3.73
9 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 16 3.69
10 Buzsáki Bence

Buzsáki

Bence
Sopron KC U20 Sopron KC U20 14 3.64
11 Szigedi Bence

Szigedi

Bence
Jászberény U20 Jászberény U20 13 3.62
12 Simó Bence

Simó

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 13 3.54
13 Korompai Ákos

Korompai

Ákos
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 12 3.50
14 Novák Áron Mihály

Novák

Áron Mihály
Jászberény U20 Jászberény U20 15 3.20
15 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 16 3.19
16 Frikker Marcell

Frikker

Marcell
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 14 3.14
17 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 16 3.13
18 Kocsis Zalán

Kocsis

Zalán
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 15 3.13
19 Werner Viktor

Werner

Viktor
Sopron KC U20 Sopron KC U20 13 3.00
20 Horváth Máté

Horváth

Máté
Sopron KC U20 Sopron KC U20 12 2.92
21 Németh Ákos

Németh

Ákos
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 9 2.89
22 Lőrincz Miklós

Lőrincz

Miklós
Jászberény U20 Jászberény U20 9 2.89
23 Kozák Márton

Kozák

Márton
DEAC U20 DEAC U20 12 2.83
24 Kalmár Viktor

Kalmár

Viktor
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 15 2.80
25 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 15 2.67
26 Goldring József Bence

Goldring

József Bence
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 15 2.47
27 Lukács Döme

Lukács

Döme
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 15 2.47
28 Varga Ákos

Varga

Ákos
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 14 2.43
29 Pintér Máté

Pintér

Máté
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 11 2.36
30 Mándity Markó

Mándity

Markó
PVSK U20 PVSK U20 15 2.33
31 Bíró Levente

Bíró

Levente
PVSK U20 PVSK U20 15 2.27
32 Rosic Uros

Rosic

Uros
PVSK U20 PVSK U20 11 2.27
33 Szabó Martin

Szabó

Martin
Jászberény U20 Jászberény U20 15 2.20
34 Frank Áron

Frank

Áron
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 11 2.18
35 Mondi Richárd

Mondi

Richárd
Jászberény U20 Jászberény U20 13 2.15
36 Varga Máté

Varga

Máté
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 10 2.10
37 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 10 2.10
38 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 11 2.09
39 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
Falco KC U20 Falco KC U20 15 2.07
40 Takács Martin

Takács

Martin
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 15 2.07
41 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 17 2.06
42 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 17 2.00
43 Harmath Barnabás

Harmath

Barnabás
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 14 2.00
44 Friedl Kristóf

Friedl

Kristóf
Falco KC U20 Falco KC U20 15 2.00
45 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
Sopron KC U20 Sopron KC U20 15 2.00
46 Kókai Dávid

Kókai

Dávid
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 12 2.00
47 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 15 1.93
48 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
PVSK U20 PVSK U20 15 1.87
49 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 15 1.87
50 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 15 1.87
51 Csák Bence

Csák

Bence
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 14 1.86
52 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 14 1.86
53 Takács Milán

Takács

Milán
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 13 1.85
54 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 11 1.82
55 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 10 1.80
56 Józsa Máté

Józsa

Máté
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 15 1.80
57 Németh Márk

Németh

Márk
Sopron KC U20 Sopron KC U20 9 1.78
58 Jakab Márton

Jakab

Márton
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 13 1.77
59 Kutrovich Bence

Kutrovich

Bence
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 8 1.75
60 Papp István

Papp

István
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 15 1.67
61 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
PVSK U20 PVSK U20 15 1.67
62 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
Jászberény U20 Jászberény U20 12 1.67
63 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 14 1.64
64 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 13 1.62
65 Bakon Csanád

Bakon

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 9 1.56
66 Komlósi Attila

Komlósi

Attila
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 11 1.55
67 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 17 1.53
68 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 12 1.50
69 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 12 1.50
70 Popa Erik

Popa

Erik
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 16 1.50
71 Balogh Máté

Balogh

Máté
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 15 1.47
72 Kass Balázs

Kass

Balázs
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 11 1.46
73 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
DEAC U20 DEAC U20 13 1.46
74 Németh Márk

Németh

Márk
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 11 1.46
75 Kraxner Kristóf László

Kraxner

Kristóf László
Jászberény U20 Jászberény U20 9 1.44
76 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
PVSK U20 PVSK U20 14 1.43
77 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 15 1.40
78 Lévi Kevin Dominik

Lévi

Kevin Dominik
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 15 1.40
79 Korompai Zsolt

Korompai

Zsolt
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 13 1.39
80 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Falco KC U20 Falco KC U20 11 1.36
81 Opre Roland

Opre

Roland
DEAC U20 DEAC U20 11 1.36
82 Puska Bence

Puska

Bence
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 12 1.33
83 Simon Balázs

Simon

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 16 1.31
84 Szilágyi Ákos

Szilágyi

Ákos
Sopron KC U20 Sopron KC U20 10 1.30
85 Csomor Péter

Csomor

Péter
DEAC U20 DEAC U20 15 1.27
86 Borbély Marcell

Borbély

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 11 1.27
87 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
Falco KC U20 Falco KC U20 16 1.25
88 Mezei Máté

Mezei

Máté
PVSK U20 PVSK U20 16 1.25
89 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 15 1.20
90 Hódi Patrik

Hódi

Patrik
Falco KC U20 Falco KC U20 15 1.20
91 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
PVSK U20 PVSK U20 13 1.15
92 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 15 1.13
93 Szatmári Zsombor

Szatmári

Zsombor
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 8 1.13
94 Rékasi Bojta Bendegúz

Rékasi

Bojta Bendegúz
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 10 1.10
95 Veilandics Barna

Veilandics

Barna
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 10 1.10
96 Heinz Balázs

Heinz

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 12 1.08
97 Hegedűs Olivér

Hegedűs

Olivér
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 12 1.00
98 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
DEAC U20 DEAC U20 13 1.00
99 Polster Attila

Polster

Attila
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 15 1.00
100 Fábián Szabolcs

Fábián

Szabolcs
DEAC U20 DEAC U20 11 1.00
101 Heimann Bálint

Heimann

Bálint
PVSK U20 PVSK U20 13 1.00
102 Sólyom Bence

Sólyom

Bence
DEAC U20 DEAC U20 11 1.00
103 Szabó Máté Bendegúz

Szabó

Máté Bendegúz
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 15 0.93
104 Kuttor Gergő

Kuttor

Gergő
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 10 0.90
105 Dulic Jakov

Dulic

Jakov
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 10 0.90
106 Mukli Balázs

Mukli

Balázs
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 10 0.90
107 Riskó Dávid

Riskó

Dávid
PVSK U20 PVSK U20 16 0.88
108 Porrogi Dominik

Porrogi

Dominik
PVSK U20 PVSK U20 16 0.88
109 Tombor Gergely

Tombor

Gergely
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 8 0.88
110 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
DEAC U20 DEAC U20 13 0.85
111 Renkecz Máté

Renkecz

Máté
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 11 0.82
112 Dániel Ádám

Dániel

Ádám
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 11 0.82
113 Horváth Marcell

Horváth

Marcell
Falco KC U20 Falco KC U20 15 0.80
114 Nagy Dömötör

Nagy

Dömötör
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 15 0.80
115 Tabajdi Tege

Tabajdi

Tege
Sopron KC U20 Sopron KC U20 10 0.80
116 Monek Máté

Monek

Máté
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 14 0.79
117 Góbi Marcell

Góbi

Marcell
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 8 0.75
118 Krasznai Iván

Krasznai

Iván
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 15 0.73
119 Veszelszki Ede

Veszelszki

Ede
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 11 0.73
120 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 12 0.67
121 Velkey József

Velkey

József
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 9 0.67
122 Vámi Bálint

Vámi

Bálint
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 14 0.64
123 Varga Edvin

Varga

Edvin
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 11 0.64
124 Arnóth Zoltán

Arnóth

Zoltán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 13 0.62
125 Huszka Dániel

Huszka

Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 14 0.57
126 Kiss Ágoston

Kiss

Ágoston
Sopron KC U20 Sopron KC U20 9 0.56
127 Pásztor Mátyás

Pásztor

Mátyás
Falco KC U20 Falco KC U20 15 0.53
128 Rédei Péter

Rédei

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 10 0.50
129 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
DEAC U20 DEAC U20 8 0.50
130 Vizi Zalán

Vizi

Zalán
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 14 0.50
131 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
DEAC U20 DEAC U20 11 0.46
132 Dinnyés Benedek

Dinnyés

Benedek
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 9 0.44
133 Gardi Ádám

Gardi

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 9 0.44
134 Futó Balázs

Futó

Balázs
PVSK U20 PVSK U20 14 0.43
135 Tráser Nándor Zoltán

Tráser

Nándor Zoltán
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 8 0.38
136 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
DEAC U20 DEAC U20 14 0.36
137 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
Falco KC U20 Falco KC U20 14 0.36
138 Szabó Milán

Szabó

Milán
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 12 0.33
139 Heiszenberger Norbert

Heiszenberger

Norbert
Sopron KC U20 Sopron KC U20 12 0.33
140 Burai Tibor

Burai

Tibor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 10 0.30
141 Hajduk Attila Dominik

Hajduk

Attila Dominik
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 8 0.25
142 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 12 0.25
143 Kálmán Bence

Kálmán

Bence
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 9 0.22
144 Babucs Norbert

Babucs

Norbert
Jászberény U20 Jászberény U20 10 0.20
145 Kulman Csanád

Kulman

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 13 0.15
146 Andó Benedek

Andó

Benedek
Jászberény U20 Jászberény U20 11 0.09

Megyei szövetségek