Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Kocsis Zalán

Kocsis

Zalán
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 24 37.54
2 Hock Gergő

Hock

Gergő
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 24 36.13
3 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 26 35.15
4 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 24 34.33
5 Buzsáki Bence

Buzsáki

Bence
Sopron KC U20 Sopron KC U20 22 34.05
6 Farkas Attila

Farkas

Attila
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 23 33.09
7 Harmath Barnabás

Harmath

Barnabás
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 24 32.83
8 Werner Viktor

Werner

Viktor
Sopron KC U20 Sopron KC U20 21 32.43
9 Pintér Máté

Pintér

Máté
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 17 32.41
10 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 24 32.38
11 Novák Áron Mihály

Novák

Áron Mihály
Jászberény U20 Jászberény U20 26 32.31
12 Puska Bence

Puska

Bence
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 23 32.17
13 Simó Bence

Simó

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 23 31.83
14 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 25 31.52
15 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 26 31.35
16 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 25 31.32
17 Hódi Patrik

Hódi

Patrik
Falco KC U20 Falco KC U20 25 31.04
18 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 22 30.68
19 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 26 30.15
20 Lukács Döme

Lukács

Döme
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 24 30.00
21 Csák Bence

Csák

Bence
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 23 29.74
22 Kalmár Viktor

Kalmár

Viktor
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 22 29.68
23 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 23 29.57
24 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
Falco KC U20 Falco KC U20 25 29.56
25 Varga Ákos

Varga

Ákos
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 23 29.30
26 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 23 29.26
27 Szabó Martin

Szabó

Martin
Jászberény U20 Jászberény U20 26 28.92
28 Szigedi Bence

Szigedi

Bence
Jászberény U20 Jászberény U20 24 28.88
29 Balogh Máté

Balogh

Máté
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 22 28.82
30 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 14 28.57
31 Takács Milán

Takács

Milán
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 17 28.53
32 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 23 28.52
33 Csátaljai Barna

Csátaljai

Barna
Sopron KC U20 Sopron KC U20 21 28.10
34 Horváth Máté

Horváth

Máté
Sopron KC U20 Sopron KC U20 20 28.10
35 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 22 28.05
36 Goldring József Bence

Goldring

József Bence
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 25 27.84
37 Takács Martin

Takács

Martin
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 21 27.81
38 Pupp Bence

Pupp

Bence
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 18 27.61
39 Mondi Richárd

Mondi

Richárd
Jászberény U20 Jászberény U20 24 27.33
40 Kókai Dávid

Kókai

Dávid
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 19 27.26
41 Kozák Márton

Kozák

Márton
DEAC U20 DEAC U20 21 27.24
42 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 23 26.96
43 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 17 26.88
44 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 24 26.88
45 Frikker Marcell

Frikker

Marcell
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 23 26.22
46 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 24 25.79
47 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 19 25.53
48 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
DEAC U20 DEAC U20 22 25.46
49 Szántó Dániel

Szántó

Dániel
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 19 25.00
50 Friedl Kristóf

Friedl

Kristóf
Falco KC U20 Falco KC U20 24 24.75
51 Frank Áron

Frank

Áron
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 22 24.59
52 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
Sopron KC U20 Sopron KC U20 23 24.22
53 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 18 24.22
54 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 25 24.20
55 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 26 24.00
56 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
Falco KC U20 Falco KC U20 26 24.00
57 Novák Marcell

Novák

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 13 23.85
58 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
PVSK U20 PVSK U20 25 23.68
59 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
PVSK U20 PVSK U20 23 23.44
60 Papp István

Papp

István
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 19 23.16
61 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 15 23.07
62 Korompai Ákos

Korompai

Ákos
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 13 22.46
63 Lévi Kevin Dominik

Lévi

Kevin Dominik
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 17 22.41
64 Szatmári Zsombor

Szatmári

Zsombor
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 17 22.06
65 Bíró Levente

Bíró

Levente
PVSK U20 PVSK U20 21 22.05
66 Borbély Marcell

Borbély

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 19 21.84
67 Korompai Zsolt

Korompai

Zsolt
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 24 21.67
68 Józsa Máté

Józsa

Máté
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 22 21.64
69 Simon Balázs

Simon

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 23 21.44
70 Mezei Máté

Mezei

Máté
PVSK U20 PVSK U20 26 21.31
71 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
PVSK U20 PVSK U20 25 21.28
72 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
DEAC U20 DEAC U20 23 21.04
73 Németh Márk

Németh

Márk
Sopron KC U20 Sopron KC U20 15 21.00
74 Esküdt Zsombor

Esküdt

Zsombor
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 16 21.00
75 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 18 20.94
76 Riskó Dávid

Riskó

Dávid
PVSK U20 PVSK U20 25 20.92
77 Polster Attila

Polster

Attila
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 21 20.81
78 Jakab Márton

Jakab

Márton
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 22 20.73
79 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
DEAC U20 DEAC U20 23 20.22
80 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
DEAC U20 DEAC U20 19 20.00
81 Csomor Péter

Csomor

Péter
DEAC U20 DEAC U20 19 19.90
82 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
Jászberény U20 Jászberény U20 17 19.71
83 Arnóth Zoltán

Arnóth

Zoltán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 24 19.33
84 Szabó Máté Bendegúz

Szabó

Máté Bendegúz
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 25 18.96
85 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Falco KC U20 Falco KC U20 13 18.85
86 Villányi Benedek

Villányi

Benedek
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 15 18.60
87 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
PVSK U20 PVSK U20 22 18.05
88 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 22 17.96
89 Bakon Csanád

Bakon

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 17 17.94
90 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 17 17.94
91 Krasznai Iván

Krasznai

Iván
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 23 17.74
92 Popa Erik

Popa

Erik
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 26 17.73
93 Kass Balázs

Kass

Balázs
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 16 17.25
94 Pásztor Mátyás

Pásztor

Mátyás
Falco KC U20 Falco KC U20 25 17.12
95 Rosic Uros

Rosic

Uros
PVSK U20 PVSK U20 14 17.07
96 Porrogi Dominik

Porrogi

Dominik
PVSK U20 PVSK U20 25 16.88
97 Vizi Zalán

Vizi

Zalán
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 21 16.67
98 Cvijin Patrik

Cvijin

Patrik
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 16 16.50
99 Vámi Bálint

Vámi

Bálint
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 24 16.17
100 Mándity Markó

Mándity

Markó
PVSK U20 PVSK U20 23 15.87
101 Monek Máté

Monek

Máté
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 18 15.83
102 Huszka Dániel

Huszka

Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 23 15.65
103 Heimann Bálint

Heimann

Bálint
PVSK U20 PVSK U20 17 15.41
104 Nagy Milán

Nagy

Milán
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 15 15.27
105 Fábián Szabolcs

Fábián

Szabolcs
DEAC U20 DEAC U20 19 14.53
106 Dulic Jakov

Dulic

Jakov
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 18 14.50
107 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
DEAC U20 DEAC U20 23 14.26
108 Heinz Balázs

Heinz

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 17 14.24
109 Sólyom Bence

Sólyom

Bence
DEAC U20 DEAC U20 19 13.74
110 Antal Ármin

Antal

Ármin
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 13 13.54
111 Veilandics Barna

Veilandics

Barna
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 20 13.45
112 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 19 13.37
113 Dániel Ádám

Dániel

Ádám
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 20 13.00
114 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 21 13.00
115 Nagy Dömötör

Nagy

Dömötör
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 26 12.69
116 Hajduk Attila Dominik

Hajduk

Attila Dominik
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 14 12.07
117 Németh Márk

Németh

Márk
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 18 11.39
118 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
DEAC U20 DEAC U20 13 11.00
119 Futó Balázs

Futó

Balázs
PVSK U20 PVSK U20 22 10.77
120 Veszelszki Ede

Veszelszki

Ede
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 15 10.67
121 Heiszenberger Norbert

Heiszenberger

Norbert
Sopron KC U20 Sopron KC U20 19 10.63
122 Komlósi Attila

Komlósi

Attila
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 22 10.50
123 Andó Benedek

Andó

Benedek
Jászberény U20 Jászberény U20 21 10.19
124 Szilágyi Ákos

Szilágyi

Ákos
Sopron KC U20 Sopron KC U20 14 10.14
125 Renkecz Máté

Renkecz

Máté
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 19 10.11
126 Rédei Péter

Rédei

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 19 9.63
127 Hegedűs Olivér

Hegedűs

Olivér
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 13 9.46
128 Szabó Milán

Szabó

Milán
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 19 9.26
129 Horváth Marcell

Horváth

Marcell
Falco KC U20 Falco KC U20 18 8.89
130 Tabajdi Tege

Tabajdi

Tege
Sopron KC U20 Sopron KC U20 15 8.47
131 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
Falco KC U20 Falco KC U20 22 7.64
132 Beszteri Dániel István

Beszteri

Dániel István
Jászberény U20 Jászberény U20 13 6.54
133 Babucs Norbert

Babucs

Norbert
Jászberény U20 Jászberény U20 17 6.53
134 Kulman Csanád

Kulman

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 16 6.38
135 Gardi Ádám

Gardi

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 17 5.41
136 Burai Tibor

Burai

Tibor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 16 5.06
137 Viniczay Mátyás

Viniczay

Mátyás
Falco KC U20 Falco KC U20 13 5.00
138 Vargovics Balázs

Vargovics

Balázs
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 13 4.92

Megyei szövetségek