Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 20 2.20
2 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 22 2.18
3 Farkas Attila

Farkas

Attila
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 20 1.40
4 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 19 1.37
5 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 20 1.30
6 Kocsis Zalán

Kocsis

Zalán
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 21 1.29
7 Karosi Gergely

Karosi

Gergely
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 18 1.22
8 Werner Viktor

Werner

Viktor
Sopron KC U20 Sopron KC U20 19 1.21
9 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 18 1.06
10 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 21 1.05
11 Hódi Patrik

Hódi

Patrik
Falco KC U20 Falco KC U20 21 0.95
12 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
PVSK U20 PVSK U20 19 0.90
13 Kutrovich Bence

Kutrovich

Bence
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 11 0.82
14 Szabó Martin

Szabó

Martin
Jászberény U20 Jászberény U20 22 0.77
15 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
Sopron KC U20 Sopron KC U20 21 0.71
16 Varga Ákos

Varga

Ákos
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 21 0.67
17 Opre Roland

Opre

Roland
DEAC U20 DEAC U20 11 0.64
18 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 22 0.64
19 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
DEAC U20 DEAC U20 16 0.63
20 Balogh Máté

Balogh

Máté
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 20 0.60
21 Pintér Máté

Pintér

Máté
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 17 0.59
22 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 12 0.58
23 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 12 0.58
24 Carev Aleksej

Carev

Aleksej
PVSK U20 PVSK U20 21 0.57
25 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 18 0.56
26 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 20 0.55
27 Frank Áron

Frank

Áron
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 18 0.50
28 Varga Máté

Varga

Máté
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 11 0.46
29 Orgona Gergő

Orgona

Gergő
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 11 0.46
30 Puska Bence

Puska

Bence
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 19 0.42
31 Novák Áron Mihály

Novák

Áron Mihály
Jászberény U20 Jászberény U20 22 0.41
32 Polányi Kristóf

Polányi

Kristóf
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 19 0.37
33 Futó Balázs

Futó

Balázs
PVSK U20 PVSK U20 19 0.37
34 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
Falco KC U20 Falco KC U20 22 0.36
35 Fábián Szabolcs

Fábián

Szabolcs
DEAC U20 DEAC U20 17 0.35
36 Huszka Dániel

Huszka

Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 19 0.32
37 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
DEAC U20 DEAC U20 20 0.30
38 Cvijin Patrik

Cvijin

Patrik
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 14 0.29
39 Lévi Kevin Dominik

Lévi

Kevin Dominik
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 17 0.29
40 Dulic Jakov

Dulic

Jakov
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 15 0.27
41 Kass Balázs

Kass

Balázs
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 16 0.25
42 Kuttor Gergő

Kuttor

Gergő
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 12 0.25
43 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
DEAC U20 DEAC U20 20 0.25
44 Polster Attila

Polster

Attila
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 21 0.24
45 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 21 0.24
46 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 22 0.23
47 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 22 0.23
48 Rosic Uros

Rosic

Uros
PVSK U20 PVSK U20 14 0.21
49 Kalmár Viktor

Kalmár

Viktor
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 19 0.21
50 Frikker Marcell

Frikker

Marcell
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 19 0.21
51 Csátaljai Barna

Csátaljai

Barna
Sopron KC U20 Sopron KC U20 20 0.20
52 Arnóth Zoltán

Arnóth

Zoltán
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 20 0.20
53 Mondi Richárd

Mondi

Richárd
Jászberény U20 Jászberény U20 20 0.20
54 Szatmári Zsombor

Szatmári

Zsombor
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 15 0.20
55 Szántó Dániel

Szántó

Dániel
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 15 0.20
56 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
Falco KC U20 Falco KC U20 21 0.19
57 Veilandics Barna

Veilandics

Barna
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 16 0.19
58 Kámán Kristóf

Kámán

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 17 0.18
59 Mezei Máté

Mezei

Máté
PVSK U20 PVSK U20 22 0.18
60 Szabó Máté Bendegúz

Szabó

Máté Bendegúz
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 22 0.18
61 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 22 0.18
62 Villányi Benedek

Villányi

Benedek
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 11 0.18
63 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Falco KC U20 Falco KC U20 11 0.18
64 Korompai Ákos

Korompai

Ákos
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 12 0.17
65 Horváth Máté

Horváth

Máté
Sopron KC U20 Sopron KC U20 18 0.17
66 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 12 0.17
67 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
DEAC U20 DEAC U20 20 0.15
68 Korompai Zsolt

Korompai

Zsolt
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 20 0.15
69 Csák Bence

Csák

Bence
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 20 0.15
70 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 22 0.14
71 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 22 0.14
72 Takács Martin

Takács

Martin
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 21 0.14
73 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 16 0.13
74 Monek Máté

Monek

Máté
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 15 0.13
75 Veszelszki Ede

Veszelszki

Ede
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 15 0.13
76 Bíró Levente

Bíró

Levente
PVSK U20 PVSK U20 17 0.12
77 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
DEAC U20 DEAC U20 19 0.11
78 Laufer Gergely

Laufer

Gergely
PVSK U20 PVSK U20 18 0.11
79 Hock Gergő

Hock

Gergő
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 21 0.10
80 Simon Balázs

Simon

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 21 0.10
81 Vámi Bálint

Vámi

Bálint
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 20 0.10
82 Lukács Döme

Lukács

Döme
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 20 0.10
83 Pásztor Mátyás

Pásztor

Mátyás
Falco KC U20 Falco KC U20 21 0.10
84 Riskó Dávid

Riskó

Dávid
PVSK U20 PVSK U20 21 0.10
85 Friedl Kristóf

Friedl

Kristóf
Falco KC U20 Falco KC U20 21 0.10
86 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
PVSK U20 PVSK U20 21 0.10
87 Krasznai Iván

Krasznai

Iván
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 21 0.10
88 Szigedi Bence

Szigedi

Bence
Jászberény U20 Jászberény U20 20 0.10
89 Tombor Gergely

Tombor

Gergely
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 11 0.09
90 Novák Marcell

Novák

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 11 0.09
91 Bakon Csanád

Bakon

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 13 0.08
92 Góbi Marcell

Góbi

Marcell
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 12 0.08
93 Esküdt Zsombor

Esküdt

Zsombor
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 12 0.08
94 Hajduk Attila Dominik

Hajduk

Attila Dominik
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 12 0.08
95 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 14 0.07
96 Heinz Balázs

Heinz

Balázs
Sopron KC U20 Sopron KC U20 15 0.07
97 Szabó Norbert

Szabó

Norbert
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 14 0.07
98 Takács Milán

Takács

Milán
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 17 0.06
99 Heiszenberger Norbert

Heiszenberger

Norbert
Sopron KC U20 Sopron KC U20 17 0.06
100 Szabó Milán

Szabó

Milán
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 17 0.06
101 Parcsami Kornél

Parcsami

Kornél
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 17 0.06
102 Heimann Bálint

Heimann

Bálint
PVSK U20 PVSK U20 16 0.06
103 Kulman Csanád

Kulman

Csanád
Falco KC U20 Falco KC U20 16 0.06
104 Kozák Márton

Kozák

Márton
DEAC U20 DEAC U20 18 0.06
105 Papp István

Papp

István
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 19 0.05
106 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
Falco KC U20 Falco KC U20 19 0.05
107 Nagy Dömötör

Nagy

Dömötör
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 22 0.05
108 Mándity Markó

Mándity

Markó
PVSK U20 PVSK U20 20 0.05
109 Simó Bence

Simó

Bence
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 20 0.05
110 Porrogi Dominik

Porrogi

Dominik
PVSK U20 PVSK U20 21 0.05
111 Babucs Norbert

Babucs

Norbert
Jászberény U20 Jászberény U20 15 0.00
112 Goldring József Bence

Goldring

József Bence
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 22 0.00
113 Németh Márk

Németh

Márk
Sopron KC U20 Sopron KC U20 14 0.00
114 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 22 0.00
115 Józsa Máté

Józsa

Máté
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 18 0.00
116 Csomor Péter

Csomor

Péter
DEAC U20 DEAC U20 18 0.00
117 Antal Ármin

Antal

Ármin
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 13 0.00
118 Buzsáki Bence

Buzsáki

Bence
Sopron KC U20 Sopron KC U20 20 0.00
119 Rékasi Bojta Bendegúz

Rékasi

Bojta Bendegúz
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 11 0.00
120 Harmath Barnabás

Harmath

Barnabás
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 21 0.00
121 Gyapjas Máté

Gyapjas

Máté
Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 12 0.00
122 Szilágyi Ákos

Szilágyi

Ákos
Sopron KC U20 Sopron KC U20 13 0.00
123 Pupp Bence

Pupp

Bence
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 16 0.00
124 Vargovics Balázs

Vargovics

Balázs
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 11 0.00
125 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 20 0.00
126 Vizi Zalán

Vizi

Zalán
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 17 0.00
127 Mukli Balázs

Mukli

Balázs
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 11 0.00
128 Tabajdi Tege

Tabajdi

Tege
Sopron KC U20 Sopron KC U20 13 0.00
129 Komlósi Attila

Komlósi

Attila
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 18 0.00
130 Andó Benedek

Andó

Benedek
Jászberény U20 Jászberény U20 17 0.00
131 Németh Márk

Németh

Márk
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 16 0.00
132 Dániel Ádám

Dániel

Ádám
Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 16 0.00
133 Varga Edvin

Varga

Edvin
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 11 0.00
134 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
Jászberény U20 Jászberény U20 16 0.00
135 Borbély Marcell

Borbély

Marcell
Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 17 0.00
136 Hegedűs Olivér

Hegedűs

Olivér
Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 13 0.00
137 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 19 0.00
138 Kókai Dávid

Kókai

Dávid
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 15 0.00
139 Sólyom Bence

Sólyom

Bence
DEAC U20 DEAC U20 16 0.00
140 Jakab Márton

Jakab

Márton
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 19 0.00
141 Rédei Péter

Rédei

Péter
Falco KC U20 Falco KC U20 16 0.00
142 Kraxner Kristóf László

Kraxner

Kristóf László
Jászberény U20 Jászberény U20 11 0.00
143 Burai Tibor

Burai

Tibor
Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 13 0.00
144 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
DEAC U20 DEAC U20 11 0.00
145 Gardi Ádám

Gardi

Ádám
Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 14 0.00
146 Horváth Marcell

Horváth

Marcell
Falco KC U20 Falco KC U20 16 0.00
147 Renkecz Máté

Renkecz

Máté
Atomerõmû SE U20 Atomerõmû SE U20 16 0.00
148 Nagy Milán

Nagy

Milán
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 12 0.00
149 Popa Erik

Popa

Erik
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 22 0.00

Megyei szövetségek