Ranglisták - Fiú Kadett - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Fulai Bátor Szebasztián

Fulai

Bátor Szebasztián
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 31.67
2 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 28.67
3 Vértes Zsombor

Vértes

Zsombor
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 23.33
4 Németh András

Németh

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 23.00
5 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 22.00
6 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 21.00
7 Köcse Bálint

Köcse

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 20.00
8 Dékány Imre

Dékány

Imre
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 19.67
9 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 19.33
10 Pákozdi Csongor

Pákozdi

Csongor
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 18.33
11 Udemezue Ekenedilichukwu

Udemezue

Ekenedilichukwu
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 17.67
12 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 17.00
13 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 16.67
14 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 15.67
15 Varga Huba

Varga

Huba
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 15.67
16 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 15.33
17 Dallos Bence

Dallos

Bence
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 15.00
18 Cserkó András

Cserkó

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 14.67
19 Szívós Patrik

Szívós

Patrik
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 14.34
20 Büki Bence

Büki

Bence
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 14.33
21 Juhász Levente

Juhász

Levente
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 14.00
22 Balogh László

Balogh

László
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 13.33
23 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 13.00
24 Paulovits Barnabás

Paulovits

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 12.67
25 Horváth Natan

Horváth

Natan
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 12.00
26 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 12.00
27 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 11.67
28 Tiborcz Benedek

Tiborcz

Benedek
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 11.33
29 Gyánó Kristóf

Gyánó

Kristóf
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 11.33
30 Sipos Mátyás

Sipos

Mátyás
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 11.00
31 Szilágyi Örs

Szilágyi

Örs
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 10.67
32 Németh Zsombor

Németh

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 10.00
33 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 9.33
34 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 9.00
35 Májer Bálint

Májer

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 8.67
36 Pánczél Csongor

Pánczél

Csongor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 8.67
37 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 8.67
38 Megyesi Dániel Márk

Megyesi

Dániel Márk
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 8.33
39 Lajos Bálint

Lajos

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 8.33
40 Varga Gergő Detre

Varga

Gergő Detre
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 8.00
41 Kozma Péter

Kozma

Péter
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 8.00
42 Rácz Tamás

Rácz

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 7.67
43 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 7.33
44 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 6.00
45 Kövesdi Zoltán

Kövesdi

Zoltán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 1 6.00
46 Poór Gergő

Poór

Gergő
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 5.33
47 Gombás Gergő

Gombás

Gergő
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 4.67
48 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 4.50
49 Laczkovits Andor Noel

Laczkovits

Andor Noel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 4.33
50 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 4.33
51 Pilinszki Máté

Pilinszki

Máté
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 4.00
52 Dormán Miklós

Dormán

Miklós
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 3.67
53 Murvai-Szabó Kornél

Murvai-Szabó

Kornél
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 3.67
54 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 3.67
55 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 3.33
56 Závecz Péter

Závecz

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 3.33
57 Knyúr Máté Soma

Knyúr

Máté Soma
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 2.67
58 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.66
59 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 2.33
60 Lakatos Levente

Lakatos

Levente
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 2.33
61 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.67
62 Szántó Mihály

Szántó

Mihály
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 1.67
63 Boros Richárd

Boros

Richárd
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 1.33
64 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 1.33
65 Lengyel Botond

Lengyel

Botond
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 1.00
66 Velkey Géza

Velkey

Géza
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.00
67 Vida Máté

Vida

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.00
68 Tóth-Erdei Bálint

Tóth-Erdei

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
69 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 1.00
70 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 1.00
71 Hoffmann Máté

Hoffmann

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.67
72 Karé Gergő

Karé

Gergő
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.67
73 Balázs Benjamin

Balázs

Benjamin
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.67
74 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.67
75 Slavati Bence

Slavati

Bence
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.67
76 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 0.50
77 Szép Marcell

Szép

Marcell
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.33
78 Kovács Kornél

Kovács

Kornél
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.33
79 Vargyai Kristóf

Vargyai

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.33
80 Bajnok Bulcsú

Bajnok

Bulcsú
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.33
81 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.33
82 Darvas Ágoston

Darvas

Ágoston
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
83 Kisunyomi Zsombor

Kisunyomi

Zsombor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.00
84 Lang Vince

Lang

Vince
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.00
85 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
86 Széll Bence

Széll

Bence
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 0.00
87 Éder Barnabás

Éder

Barnabás
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 0.00
88 Óházy Máté

Óházy

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 1 0.00
89 Bulyovszky Domonkos

Bulyovszky

Domonkos
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
90 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
91 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
92 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 1 0.00
93 Nagy Ágoston

Nagy

Ágoston
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 -0.33
94 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 -0.67
95 Bukta Martin Bálint

Bukta

Martin Bálint
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 -0.67
96 Kovács Attila

Kovács

Attila
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 -1.00
97 Mihály Bence

Mihály

Bence
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 -1.33
98 Filak László

Filak

László
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 -1.33
99 Bodor Milán Ferenc

Bodor

Milán Ferenc
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 -1.33

Megyei szövetségek