Ranglisták - Gyermek Kupa - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Danyi Kata

Danyi

Kata
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 12 0.00
2 Pintér Szabolcs

Pintér

Szabolcs
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 7 0.00
3 Ódor Bence

Ódor

Bence
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 11 0.00
4 Balogh Dominik

Balogh

Dominik
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 10 0.00
5 Forsthoffer Lili

Forsthoffer

Lili
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 8 0.00
6 Kiss Gábor  Kende

Kiss

Gábor Kende
Monori SE Monori SE 10 0.00
7 Pirók Laura

Pirók

Laura
Tiszai Virágok Tiszai Virágok 8 0.00
8 Bódi Tamás

Bódi

Tamás
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 9 0.00
9 Danku Csenge

Danku

Csenge
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 13 0.00
10 Balogh Petra

Balogh

Petra
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 7 0.00
11 Samu Petra

Samu

Petra
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 15 0.00
12 Szekeres Zalán

Szekeres

Zalán
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 6 0.00
13 Kolozsi-Mátyás Mira

Kolozsi-Mátyás

Mira
MVSI Vadmacskák/B MVSI Vadmacskák/B 10 0.00
14 Berzy Petra Sára

Berzy

Petra Sára
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 10 0.00
15 Harasztosi Bajnok Vilmos

Harasztosi

Bajnok Vilmos
KKS KKS 7 0.00
16 Buzássy Péter

Buzássy

Péter
Szolnoki Leopárdkölykök Szolnoki Leopárdkölykök 7 0.00
17 Bodnár Éva

Bodnár

Éva
MVSI Kossuth MVSI Kossuth 10 0.00
18 Bodnár Sára Csenge

Bodnár

Sára Csenge
Velencei Csukák Velencei Csukák 7 0.00
19 Héjja Olivér Máté

Héjja

Olivér Máté
SZPA-HSE Oroszlánok SZPA-HSE Oroszlánok 11 0.00
20 Ábrahám Barna Róbert

Ábrahám

Barna Róbert
Karcagi SE Farkasok Karcagi SE Farkasok 11 0.00
21 Botz Kolos

Botz

Kolos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 7 0.00
22 Fodor Zita Melinda

Fodor

Zita Melinda
Karcagi SE Farkasok Karcagi SE Farkasok 11 0.00
23 Kovács Attila

Kovács

Attila
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 9 0.00
24 Horváth Flóra

Horváth

Flóra
Sárbogárdi KC Darazsak Sárbogárdi KC Darazsak 8 0.00
25 Szabó Bianka

Szabó

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 8 0.00
26 Szombati Kristóf

Szombati

Kristóf
BKG-Ebes BKG-Ebes 9 0.00
27 Pathó Dávid Márton

Pathó

Dávid Márton
EKEU12 EKEU12 10 0.00
28 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 10 0.00
29 Pete Csanád

Pete

Csanád
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 9 0.00
30 Kokovai Karina

Kokovai

Karina
HSA Pumák HSA Pumák 9 0.00
31 Nagy Diána

Nagy

Diána
Tószegi Vadrózsák Tószegi Vadrózsák 14 0.00
32 Karácson Simon

Karácson

Simon
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 12 0.00
33 Horváth Jenő Gergő

Horváth

Jenő Gergő
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 11 0.00
34 Réger Adél

Réger

Adél
Kozármisleny SE/B Kozármisleny SE/B 11 0.00
35 Drótos Emma

Drótos

Emma
MVSI Kossuth MVSI Kossuth 10 0.00
36 Rideg Csaba

Rideg

Csaba
BKG-Thököly BKG-Thököly 8 0.00
37 Sárkány Kiara

Sárkány

Kiara
Török Sasok Török Sasok 9 0.00
38 Benyó Máté Barnabás

Benyó

Máté Barnabás
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
39 Kozma Kata

Kozma

Kata
Széchenyi KA Széchenyi KA 10 0.00
40 Barkovics Kristóf

Barkovics

Kristóf
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 11 0.00
41 Tóth-Balogh Bendegúz

Tóth-Balogh

Bendegúz
Ziccer Manók Ziccer Manók 6 0.00
42 Cservák Regina Réka

Cservák

Regina Réka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 6 0.00
43 Jánosa Réka

Jánosa

Réka
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 11 0.00
44 Sztankó Ágnes

Sztankó

Ágnes
DMTK Haraszti Sasok/B DMTK Haraszti Sasok/B 9 0.00
45 Kovács Péter

Kovács

Péter
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 9 0.00
46 Kovács Lőrinc

Kovács

Lőrinc
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 0.00
47 Bakos Bence László

Bakos

Bence László
Kecskeméti KA Kismercik Kecskeméti KA Kismercik 15 0.00
48 Gergő Janka

Gergő

Janka
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 14 0.00
49 Csernik Eszter Zorka

Csernik

Eszter Zorka
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 16 0.00
50 Kalmár Máté

Kalmár

Máté
Pityke Leány Pityke Leány 12 0.00
51 Dékány Emese

Dékány

Emese
Tiszai Virágok Tiszai Virágok 12 0.00
52 Balog Bence

Balog

Bence
Mágusok Egyesület Mágusok Egyesület 13 0.00
53 Baross Noel Richard

Baross

Noel Richard
Pápai KC Pápai KC 6 0.00
54 Hoffmann Dániel Péter

Hoffmann

Dániel Péter
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 10 0.00
55 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 10 0.00
56 Cozma Paul Matei

Cozma

Paul Matei
LPS Bihorul Oradea LPS Bihorul Oradea 6 0.00
57 Deme Dániel

Deme

Dániel
MAFC MAFC 14 0.00
58 Gulyás Ármin

Gulyás

Ármin
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 13 0.00
59 Enyedi Lilla Eszter

Enyedi

Lilla Eszter
Mágusok Egyesület Mágusok Egyesület 12 0.00
60 Enyedi Levente

Enyedi

Levente
PILIS Basket PILIS Basket 6 0.00
61 Bárány Szabolcs

Bárány

Szabolcs
Pityke Fiú Pityke Fiú 14 0.00
62 Cseszlai Panka Rita

Cseszlai

Panka Rita
KVSE U12 KVSE U12 10 0.00
63 Csocsán Fruzsina

Csocsán

Fruzsina
Kaszás Girls Kaszás Girls 15 0.00
64 Handari Máté

Handari

Máté
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 9 0.00
65 Pandurics István

Pandurics

István
Monok SE Monok SE 8 0.00
66 Pljesovszky Csanád

Pljesovszky

Csanád
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 9 0.00
67 Bene Réka

Bene

Réka
Kaszás Girls Kaszás Girls 15 0.00
68 Tunner Máté

Tunner

Máté
Várpalotai Sárkányok Várpalotai Sárkányok 9 0.00
69 Molnár Balázs Bence

Molnár

Balázs Bence
SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 11 0.00
70 Dálnoky-Bart Sára Judit

Dálnoky-Bart

Sára Judit
TFSE TFSE 6 0.00
71 Gonda Réka Johanna

Gonda

Réka Johanna
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 9 0.00
72 Csipai Balázs

Csipai

Balázs
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
73 Takács Dorina

Takács

Dorina
FKE Lobogó FKE Lobogó 6 0.00
74 Rácz Márkó Géza

Rácz

Márkó Géza
Szentesi KK Szentesi KK 8 0.00
75 Berzák Bianka

Berzák

Bianka
Széchenyi KA Széchenyi KA 10 0.00
76 Wéber Koppány

Wéber

Koppány
Dombóvári KS Dombóvári KS 15 0.00
77 Balogh Bence

Balogh

Bence
Atom City-Atomerőmű SE Atom City-Atomerőmű SE 8 0.00
78 Verasztó Vilmos

Verasztó

Vilmos
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 10 0.00
79 Szabó Róbert

Szabó

Róbert
BKG-VMG DSE UP12A BKG-VMG DSE UP12A 11 0.00
80 Kiss Bernadett

Kiss

Bernadett
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 14 0.00
81 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 15 0.00
82 Zsombéki Zita

Zsombéki

Zita
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 10 0.00
83 Toldi Zétény László

Toldi

Zétény László
Ziccer Manók Ziccer Manók 7 0.00
84 Kocsis Kázmér

Kocsis

Kázmér
Soproni Sportiskolás Sasok Soproni Sportiskolás Sasok 14 0.00
85 Flanek Vilmos Márk

Flanek

Vilmos Márk
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 11 0.00
86 Suba Dániel

Suba

Dániel
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 12 0.00
87 Nagy Mátyás Viktor

Nagy

Mátyás Viktor
KKS KKS 8 0.00
88 Demeter Levente

Demeter

Levente
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 15 0.00
89 Gugolya Nóra

Gugolya

Nóra
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 9 0.00
90 Garay Zsuzsanna

Garay

Zsuzsanna
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 6 0.00
91 Ács Regina

Ács

Regina
Soproni Darazsak Akadémia/C Soproni Darazsak Akadémia/C 13 0.00
92 Borsos Balázs

Borsos

Balázs
BKG-Ebes BKG-Ebes 11 0.00
93 Orosz Dániel

Orosz

Dániel
KLIKK Zsiráfok KLIKK Zsiráfok 8 0.00
94 Szabó Bence

Szabó

Bence
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 7 0.00
95 Szörényi Kornél

Szörényi

Kornél
BKGDSE-UP12 BKGDSE-UP12 10 0.00
96 Zsédely Anna

Zsédely

Anna
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 12 0.00
97 Apáti Benett

Apáti

Benett
KASI/B KASI/B 11 0.00
98 Fodor Annabella

Fodor

Annabella
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 8 0.00
99 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 9 0.00
100 Lakits Benedek

Lakits

Benedek
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 10 0.00
101 Kocsis Dorka

Kocsis

Dorka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 10 0.00
102 Széphalmi Ákos

Széphalmi

Ákos
BKG-VMG DSE UP12B BKG-VMG DSE UP12B 6 0.00
103 Kleczkeny Kevin

Kleczkeny

Kevin
Beszterce KK Beszterce KK 14 0.00
104 Kavalecz Kristóf

Kavalecz

Kristóf
Nyíregyházi Kék Cápák Nyíregyházi Kék Cápák 8 0.00
105 Takács Olivér

Takács

Olivér
Monori SE Monori SE 9 0.00
106 Chen Aser

Chen

Aser
Paragváris Sólymok Paragváris Sólymok 11 0.00
107 Bányai Benedek

Bányai

Benedek
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 11 0.00
108 Benedek Szabolcs Bulcsú

Benedek

Szabolcs Bulcsú
PAFC Basket PAFC Basket 8 0.00
109 Bárány Péter

Bárány

Péter
Vörös Rókák Vörös Rókák 10 0.00
110 Varga Áron Bendegúz

Varga

Áron Bendegúz
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 8 0.00
111 Nagy Botond Péter

Nagy

Botond Péter
BKGDSE-UP12 BKGDSE-UP12 12 0.00
112 Balog Ádám

Balog

Ádám
Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 6 0.00
113 Fehér Antal

Fehér

Antal
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 14 0.00
114 Szalai Luca Laura

Szalai

Luca Laura
Török Sasok Török Sasok 10 0.00
115 Magyar Dániel

Magyar

Dániel
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 13 0.00
116 Csordás Júlia

Csordás

Júlia
BSC Medvék BSC Medvék 9 0.00
117 Kőnig Zsombor

Kőnig

Zsombor
BKG-Thököly BKG-Thököly 8 0.00
118 Korsós Gabriella

Korsós

Gabriella
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 12 0.00
119 Ferencsik Márk

Ferencsik

Márk
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 9 0.00
120 Majoros Bence

Majoros

Bence
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
121 Balázs Márton József

Balázs

Márton József
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 9 0.00
122 Ignácz Bálint

Ignácz

Bálint
Szolnoki Leopárdkölykök Szolnoki Leopárdkölykök 11 0.00
123 Bányai Bence Iván

Bányai

Bence Iván
Budapest Csepel Budapest Csepel 7 0.00
124 Albert Zsófia

Albert

Zsófia
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 9 0.00
125 Horvát Levente

Horvát

Levente
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 6 0.00
126 Rigó Zsombor

Rigó

Zsombor
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 8 0.00
127 Nagy Péter

Nagy

Péter
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 8 0.00
128 Gábor Eszter

Gábor

Eszter
Viadukt SE Viadukt SE 10 0.00
129 Arnóth Szabina

Arnóth

Szabina
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 14 0.00
130 Rostási Szabolcs

Rostási

Szabolcs
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
131 Varga Bendegúz

Varga

Bendegúz
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 8 0.00
132 Serman Eszter Anna

Serman

Eszter Anna
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 11 0.00
133 Ekler Gergely

Ekler

Gergely
ZTE KK/B ZTE KK/B 8 0.00
134 Máhr Levente

Máhr

Levente
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 6 0.00
135 Szabó Bálint

Szabó

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/B PVSK Nemzeti Akadémia/B 12 0.00
136 Tóth Zsombor

Tóth

Zsombor
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 14 0.00
137 Dornfeld Gergő

Dornfeld

Gergő
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 10 0.00
138 Somogyi Lili Emma

Somogyi

Lili Emma
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 12 0.00
139 Gelencsér Zsófia

Gelencsér

Zsófia
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 12 0.00
140 Gayer Míra Dorka

Gayer

Míra Dorka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 10 0.00
141 Chioato Marco

Chioato

Marco
Kecskeméti KA MathiÁSZ Kecskeméti KA MathiÁSZ 11 0.00
142 Gelencsér Ádám Tamás

Gelencsér

Ádám Tamás
MAFC MAFC 12 0.00
143 Szalai Benedek Álmos

Szalai

Benedek Álmos
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 10 0.00
144 Szabó-Zsámba Botond

Szabó-Zsámba

Botond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 0.00
145 Pothorszki Bence

Pothorszki

Bence
EKEU12 EKEU12 10 0.00
146 Rádó Ármin

Rádó

Ármin
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 13 0.00
147 Veres Réka

Veres

Réka
Várpalotai Gepárdok Várpalotai Gepárdok 6 0.00
148 Müller Milán Dániel

Müller

Milán Dániel
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 13 0.00
149 Wágner Zalán

Wágner

Zalán
Monok SE Monok SE 6 0.00
150 Csáky Soma Roland

Csáky

Soma Roland
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 9 0.00
151 Nagy Zalán Balázs

Nagy

Zalán Balázs
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 9 0.00
152 Gyergyai Máté

Gyergyai

Máté
DMTK Haraszti Sasok DMTK Haraszti Sasok 10 0.00
153 Tantucz Anna

Tantucz

Anna
FTSI Leány FTSI Leány 11 0.00
154 Ligler Barnabás

Ligler

Barnabás
Kecskeméti KA MathiÁSZ Kecskeméti KA MathiÁSZ 14 0.00
155 Szolnoki Levente

Szolnoki

Levente
Szerencs Darazsak Szerencs Darazsak 11 0.00
156 Lengyel Tamás

Lengyel

Tamás
Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 14 0.00
157 Wochna Bence

Wochna

Bence
Fehér Farkasok Fehér Farkasok 7 0.00
158 Farkas Dorina

Farkas

Dorina
FTSI Leány FTSI Leány 13 0.00
159 Borsos Norman

Borsos

Norman
Alba Kings Alba Kings 8 0.00
160 Fülöp Buda Gergely

Fülöp

Buda Gergely
KKS KKS 11 0.00
161 Baranyi Vanda

Baranyi

Vanda
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 11 0.00
162 Babay-Bognár Kinga

Babay-Bognár

Kinga
Kaszás Girls Kaszás Girls 15 0.00
163 Ocskai Olivér

Ocskai

Olivér
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 13 0.00
164 Magyar Károly

Magyar

Károly
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 7 0.00
165 Tóth Julianna

Tóth

Julianna
Tiszai Virágok Tiszai Virágok 12 0.00
166 Urbán Blanka

Urbán

Blanka
MVSI Vadmacskák/B MVSI Vadmacskák/B 8 0.00
167 Ajtony Ákos

Ajtony

Ákos
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 11 0.00
168 Gécsek Levente

Gécsek

Levente
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 6 0.00
169 Nagy Zsófia

Nagy

Zsófia
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 14 0.00
170 Yang Bohao Rick

Yang

Bohao Rick
Budapest Blazers/B Budapest Blazers/B 7 0.00
171 Horváth Zétény

Horváth

Zétény
Sopron KC Oroszlánok Sopron KC Oroszlánok 10 0.00
172 Dallos Milán

Dallos

Milán
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 13 0.00
173 Kaposi Gergő Koppány

Kaposi

Gergő Koppány
Velencei Csukák Velencei Csukák 6 0.00
174 Schmidl Napsugár

Schmidl

Napsugár
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 11 0.00
175 Borbáth István

Borbáth

István
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 15 0.00
176 Szőke Nikoletta

Szőke

Nikoletta
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 7 0.00
177 Subotic Milka

Subotic

Milka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 14 0.00
178 Molnár Márk

Molnár

Márk
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 12 0.00
179 Gergely Luca

Gergely

Luca
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 7 0.00
180 Bélteki Bence

Bélteki

Bence
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 8 0.00
181 Tóth Boglárka

Tóth

Boglárka
MVSI Vadmacskák/B MVSI Vadmacskák/B 10 0.00
182 Kovács Hunor Nándor

Kovács

Hunor Nándor
Szolnoki Leopárdkölykök Szolnoki Leopárdkölykök 9 0.00
183 Lang Mátyás

Lang

Mátyás
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 7 0.00
184 Tóth Csongor

Tóth

Csongor
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 0.00
185 Rákos Hanna

Rákos

Hanna
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 9 0.00
186 Giczi Dominik

Giczi

Dominik
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 9 0.00
187 Eredits Luca

Eredits

Luca
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 11 0.00
188 Zab Marcell

Zab

Marcell
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
189 Szeifert Ágoston

Szeifert

Ágoston
KASI/C KASI/C 12 0.00
190 Földesi Milán

Földesi

Milán
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 12 0.00
191 Perjési Panna

Perjési

Panna
Pityke Leány Pityke Leány 12 0.00
192 Bajáki Borbála

Bajáki

Borbála
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 7 0.00
193 Kapus György

Kapus

György
FTSI Fiú FTSI Fiú 14 0.00
194 Kovács Ferenc Noel

Kovács

Ferenc Noel
Pápai KC Pápai KC 6 0.00
195 Sallai Dániel

Sallai

Dániel
Gödi SE Gödi SE 10 0.00
196 Kiszelák József

Kiszelák

József
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
197 Husz Balázs

Husz

Balázs
Kalózok Kalózok 11 0.00
198 Fábián Bálint

Fábián

Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 7 0.00
199 Miklós Bence

Miklós

Bence
BKG-Ebes BKG-Ebes 9 0.00
200 Krisztián Márk

Krisztián

Márk
EKEU12 EKEU12 6 0.00
201 Bohár Marcell

Bohár

Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 10 0.00
202 Jarkas Alex Richárd

Jarkas

Alex Richárd
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 0.00
203 Spéder Barnabás

Spéder

Barnabás
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 9 0.00
204 Azurák Adél

Azurák

Adél
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 10 0.00
205 Molnár Szabolcs

Molnár

Szabolcs
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 8 0.00
206 Maslenka Liza Anna

Maslenka

Liza Anna
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 10 0.00
207 Biczó Balázs

Biczó

Balázs
Kozármisleny SE/B Kozármisleny SE/B 10 0.00
208 Szihalmi Dániel

Szihalmi

Dániel
MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 6 0.00
209 Abinéri Norbert

Abinéri

Norbert
ELITE Basket Törökbálint ELITE Basket Törökbálint 6 0.00
210 Lénárt Bence

Lénárt

Bence
EKEU12 EKEU12 8 0.00
211 Tóth Dorottya

Tóth

Dorottya
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 10 0.00
212 Mórocz Lili

Mórocz

Lili
Széchenyi KA Széchenyi KA 9 0.00
213 Fehér Ádám

Fehér

Ádám
DMTK Haraszti Sasok DMTK Haraszti Sasok 10 0.00
214 Hargitai Viktória Laura

Hargitai

Viktória Laura
Török Sasok Török Sasok 13 0.00
215 Tóth Tímea Katalin

Tóth

Tímea Katalin
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 8 0.00
216 Komár Bence

Komár

Bence
MEAFC Szürke Farkasok MEAFC Szürke Farkasok 8 0.00
217 Sztankó Anna

Sztankó

Anna
DMTK Haraszti Sasok/B DMTK Haraszti Sasok/B 9 0.00
218 Kálai Kitti

Kálai

Kitti
KLIKK Zsiráfok KLIKK Zsiráfok 8 0.00
219 Mikuska Noel Benedek

Mikuska

Noel Benedek
Beszterce KK Beszterce KK 14 0.00
220 Szurgyi Brenda

Szurgyi

Brenda
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 11 0.00
221 Mayer Máté

Mayer

Máté
DMTK Haraszti Sasok DMTK Haraszti Sasok 10 0.00
222 Halper Jan

Halper

Jan
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 6 0.00
223 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 8 0.00
224 Simon Petra

Simon

Petra
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 9 0.00
225 Pálfi Marcell

Pálfi

Marcell
ELITE Basket Törökbálint ELITE Basket Törökbálint 8 0.00
226 Csillak Milán

Csillak

Milán
Pápai KC Pápai KC 8 0.00
227 Henye András István

Henye

András István
Kaszás Boys Kaszás Boys 12 0.00
228 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 13 0.00
229 Popa Deian Chris Ascanio

Popa Deian

Chris Ascanio
LPS Bihorul Oradea LPS Bihorul Oradea 6 0.00
230 Blaskovits Márk Mihály

Blaskovits

Márk Mihály
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 16 0.00
231 Pánczél Bozsó

Pánczél

Bozsó
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 12 0.00
232 Lengyel Péter

Lengyel

Péter
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 12 0.00
233 Illés Bence

Illés

Bence
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 12 0.00
234 Menyhárt Kornél

Menyhárt

Kornél
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 6 0.00
235 Barabás Csaba

Barabás

Csaba
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 8 0.00
236 Vajda Ferenc Buda

Vajda

Ferenc Buda
KASI/B KASI/B 14 0.00
237 Iván Ramóna

Iván

Ramóna
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 7 0.00
238 Vinczenti Eliza

Vinczenti

Eliza
HSA Pumák HSA Pumák 8 0.00
239 Mihalik Anna

Mihalik

Anna
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 11 0.00
240 Pál Bendegúz András

Pál

Bendegúz András
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 15 0.00
241 Fehér Hanna

Fehér

Hanna
Tószegi Vadrózsák Tószegi Vadrózsák 10 0.00
242 Kaiser Senon

Kaiser

Senon
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 9 0.00
243 Bernáth Zsombor

Bernáth

Zsombor
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 9 0.00
244 Hinek András

Hinek

András
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 15 0.00
245 Sonkoly Noémi

Sonkoly

Noémi
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 6 0.00
246 Erdélyi Dominik

Erdélyi

Dominik
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 8 0.00
247 Tószegi Rebeka

Tószegi

Rebeka
Szentesi KK B Szentesi KK B 8 0.00
248 Kis-Simon Cintia

Kis-Simon

Cintia
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 9 0.00
249 Téwald Patrik

Téwald

Patrik
Dombóvári KS Dombóvári KS 15 0.00
250 Koczka Bocsárd

Koczka

Bocsárd
Gödi SE Gödi SE 12 0.00
251 Pinczér Cintia

Pinczér

Cintia
HSA Pumák HSA Pumák 11 0.00
252 Kovács Zalán

Kovács

Zalán
BKG-VMG DSE UP12A BKG-VMG DSE UP12A 7 0.00
253 Csallóközi Vilmos

Csallóközi

Vilmos
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 12 0.00
254 Jármy Eszter

Jármy

Eszter
Radobasket-Bicske Radobasket-Bicske 9 0.00
255 Őss Hanna

Őss

Hanna
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 8 0.00
256 Kovács Áron

Kovács

Áron
MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 7 0.00
257 Novreczky Csenge

Novreczky

Csenge
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 14 0.00
258 Lengyel Luca Kamilla

Lengyel

Luca Kamilla
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 13 0.00
259 Gulyás Dávid

Gulyás

Dávid
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 12 0.00
260 Csercsa Eszter

Csercsa

Eszter
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 13 0.00
261 Molnár Csanád Ferenc

Molnár

Csanád Ferenc
Kecskeméti KA Kismercik Kecskeméti KA Kismercik 11 0.00
262 Nagy-Bandel Roland

Nagy-Bandel

Roland
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 10 0.00
263 Sedlmayer Anna Dóra

Sedlmayer

Anna Dóra
SZPA-HSE Sáron Rózsái SZPA-HSE Sáron Rózsái 9 0.00
264 Zelles András

Zelles

András
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 7 0.00
265 Soós Barnabás

Soós

Barnabás
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 10 0.00
266 Kiss Bánk Botond

Kiss

Bánk Botond
BKGDSE-Hajdúszoboszló BKGDSE-Hajdúszoboszló 8 0.00
267 Pocsai Nóra Lili

Pocsai

Nóra Lili
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 9 0.00
268 Papp Ármin Marcell

Papp

Ármin Marcell
BKGDSE-UP12 BKGDSE-UP12 10 0.00
269 Lengyel Kíra Karolina

Lengyel

Kíra Karolina
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 14 0.00
270 Horváth Zsófia

Horváth

Zsófia
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
271 Márton Milán Raul

Márton

Milán Raul
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 14 0.00
272 Nickelsz Kristóf

Nickelsz

Kristóf
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 7 0.00
273 Szöllősi Botond

Szöllősi

Botond
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 9 0.00
274 Kiss Alexa

Kiss

Alexa
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 8 0.00
275 Kun Marcell

Kun

Marcell
BKG-VMG DSE UP12B BKG-VMG DSE UP12B 8 0.00
276 Orbán Olivér

Orbán

Olivér
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 8 0.00
277 Papirnyy Oleksandr

Papirnyy

Oleksandr
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 11 0.00
278 Kenyeres Sándor

Kenyeres

Sándor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 8 0.00
279 Nagy Laura Lili

Nagy

Laura Lili
Viadukt SE Viadukt SE 12 0.00
280 Török Arina

Török

Arina
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 6 0.00
281 Németh Anna

Németh

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 11 0.00
282 Csiszér Hanna

Csiszér

Hanna
Bajai NKK/B Bajai NKK/B 10 0.00
283 Pajor Dorina

Pajor

Dorina
KLIKK Zsiráfok KLIKK Zsiráfok 10 0.00
284 Kispál Johanna

Kispál

Johanna
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 9 0.00
285 Mészáros Zsombor

Mészáros

Zsombor
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 9 0.00
286 Labancz Eszter

Labancz

Eszter
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
287 Mucsi Bulcsú

Mucsi

Bulcsú
Nyíregyházi Kék Cápák Nyíregyházi Kék Cápák 9 0.00
288 Horváth Csenge

Horváth

Csenge
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 6 0.00
289 Wágner Zsombor

Wágner

Zsombor
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 11 0.00
290 Ábrahám Eszter

Ábrahám

Eszter
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 10 0.00
291 Kiss Réka

Kiss

Réka
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 8 0.00
292 Majoros Kevin Krisztián

Majoros

Kevin Krisztián
Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 6 0.00
293 Pityi Zsanett

Pityi

Zsanett
Salgó Basket Szécsény Salgó Basket Szécsény 6 0.00
294 Szabó Zoltán

Szabó

Zoltán
Szolnoki Leopárdkölykök Szolnoki Leopárdkölykök 11 0.00
295 Chira Andrei

Chira

Andrei
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
296 Pécsi Vivien Kira

Pécsi

Vivien Kira
Széchenyi KA Széchenyi KA 10 0.00
297 Jászberényi Júlia

Jászberényi

Júlia
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 15 0.00
298 Kucsera Martin

Kucsera

Martin
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 12 0.00
299 Apjok Bence

Apjok

Bence
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 8 0.00
300 Koczán Erik

Koczán

Erik
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 8 0.00
301 Pokol Panna

Pokol

Panna
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 7 0.00
302 Fodor Zalán

Fodor

Zalán
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 11 0.00
303 Bella Botond Attila

Bella

Botond Attila
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 7 0.00
304 Bori Liza

Bori

Liza
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 13 0.00
305 Süle Olivér Gábor

Süle

Olivér Gábor
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 9 0.00
306 Babják Áron

Babják

Áron
Pápai KC Pápai KC 8 0.00
307 Ligner Boglárka

Ligner

Boglárka
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 12 0.00
308 Katona Áron

Katona

Áron
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 14 0.00
309 Kis-Jós Levente

Kis-Jós

Levente
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 10 0.00
310 Forczek János

Forczek

János
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 11 0.00
311 Hanyecz Gergő

Hanyecz

Gergő
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 12 0.00
312 Töreky Gergő Gábor

Töreky

Gergő Gábor
KVSE U12 KVSE U12 8 0.00
313 Csomor Laura

Csomor

Laura
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 14 0.00
314 Varga Sebestyén

Varga

Sebestyén
Fehér Farkasok Fehér Farkasok 10 0.00
315 Cziczó Barnabás

Cziczó

Barnabás
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 10 0.00
316 Szoboszlai Mira

Szoboszlai

Mira
Tiszai Virágok Tiszai Virágok 12 0.00
317 Balogh Zoltán

Balogh

Zoltán
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
318 Somogyfoki Endre Bendegúz

Somogyfoki

Endre Bendegúz
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 7 0.00
319 Mészáros András

Mészáros

András
Pityke Fiú Pityke Fiú 14 0.00
320 Balla Bálint

Balla

Bálint
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 12 0.00
321 Pásztor Gréta

Pásztor

Gréta
HSA Hattyúk HSA Hattyúk 9 0.00
322 Almás Abigél

Almás

Abigél
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 9 0.00
323 Kácsor Milán

Kácsor

Milán
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 10 0.00
324 Móré Sándor

Móré

Sándor
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
325 Balogh Gergő

Balogh

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 14 0.00
326 Ábel Alexandra Tímea

Ábel

Alexandra Tímea
Kecskeméti KA MathiÁSZ Kecskeméti KA MathiÁSZ 9 0.00
327 Lesó Áron

Lesó

Áron
Szerencs Darazsak Szerencs Darazsak 12 0.00
328 Sölét Csenge

Sölét

Csenge
BKG-VMG DSE UP12A BKG-VMG DSE UP12A 11 0.00
329 Lakovich Richárd

Lakovich

Richárd
Vörös Rókák Vörös Rókák 10 0.00
330 Diviánszky Eszter

Diviánszky

Eszter
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 10 0.00
331 Albert-Nyári Máté

Albert-Nyári

Máté
Alba Kings Alba Kings 10 0.00
332 Heltovics Kincső

Heltovics

Kincső
MTK Budapest MTK Budapest 12 0.00
333 Besze Gyula

Besze

Gyula
Beszterce KK Beszterce KK 13 0.00
334 Daróczi Balázs Nándor

Daróczi

Balázs Nándor
Kaszás Boys Kaszás Boys 14 0.00
335 Eichardt Detti

Eichardt

Detti
Bajai NKK/B Bajai NKK/B 10 0.00
336 Palcsó Boglárka

Palcsó

Boglárka
CEKK CEKK 10 0.00
337 Czékmán Krisztián

Czékmán

Krisztián
Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 16 0.00
338 Tolnai Barnabás Péter

Tolnai

Barnabás Péter
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 11 0.00
339 Magyarosi Tamás

Magyarosi

Tamás
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 7 0.00
340 Vida Benjámin

Vida

Benjámin
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 12 0.00
341 Kishonti Boglárka

Kishonti

Boglárka
OSE Vadmacskák OSE Vadmacskák 9 0.00
342 Nyerki Botond Balázs

Nyerki

Botond Balázs
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 7 0.00
343 Szabó Lilien

Szabó

Lilien
Sopron KC Oroszlánok Sopron KC Oroszlánok 10 0.00
344 Vágner Áron

Vágner

Áron
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 12 0.00
345 Fenyvesi Botond Róbert

Fenyvesi

Botond Róbert
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 7 0.00
346 Simon Gábor Róbert

Simon

Gábor Róbert
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 10 0.00
347 Terhes Lilla

Terhes

Lilla
Szeged KE Boszorkányok Szeged KE Boszorkányok 9 0.00
348 Gál Levente

Gál

Levente
Paragváris Sólymok Paragváris Sólymok 11 0.00
349 Tripolszky Eszter

Tripolszky

Eszter
Szeged KE Boszorkányok Szeged KE Boszorkányok 10 0.00
350 Ticz Ádám

Ticz

Ádám
Fűzfői AK Fűzfői AK 10 0.00
351 Szabó Zsigmond Attila

Szabó

Zsigmond Attila
BKG-Ebes BKG-Ebes 9 0.00
352 Solymosi Berill

Solymosi

Berill
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 10 0.00
353 Sári Bence

Sári

Bence
FKE Lobogó FKE Lobogó 6 0.00
354 Bognár Máté

Bognár

Máté
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 14 0.00
355 Tóth Luca

Tóth

Luca
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 13 0.00
356 Marosvölgyi Zsófia

Marosvölgyi

Zsófia
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 16 0.00
357 Herke Dániel Milán

Herke

Dániel Milán
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 12 0.00
358 Cs. Tóth Ágoston

Cs. Tóth

Ágoston
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 10 0.00
359 Mohai Áron

Mohai

Áron
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 13 0.00
360 Dobi Gréta

Dobi

Gréta
MVSI Vadmacskák/B MVSI Vadmacskák/B 8 0.00
361 Varga Cserne

Varga

Cserne
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 8 0.00
362 Bóbis Barnabás

Bóbis

Barnabás
Újpest-MT/B Újpest-MT/B 6 0.00
363 Bóna Valentin

Bóna

Valentin
Budapesti Honvéd Falcons Budapesti Honvéd Falcons 6 0.00
364 Drahos Leila

Drahos

Leila
Szeged KE Boszorkányok Szeged KE Boszorkányok 11 0.00
365 Bencsik Milán

Bencsik

Milán
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 12 0.00
366 Francsics Tamás

Francsics

Tamás
KASI/C KASI/C 14 0.00
367 Keller Balázs

Keller

Balázs
BLF Kenguruk BLF Kenguruk 13 0.00
368 Vajó János

Vajó

János
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 6 0.00
369 Pintye Orsolya

Pintye

Orsolya
Kaszás Girls Kaszás Girls 7 0.00
370 Sóti Gusztáv

Sóti

Gusztáv
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 9 0.00
371 Vörös Jázmin Virág

Vörös

Jázmin Virág
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 15 0.00
372 Stikrád Dalma

Stikrád

Dalma
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 10 0.00
373 Tóth Petra Adrienn

Tóth

Petra Adrienn
Radobasket Radobasket 7 0.00
374 Kronavetter Lili

Kronavetter

Lili
Csata Csillagok Csata Csillagok 15 0.00
375 Barna Ariella Mirjam

Barna

Ariella Mirjam
HSA Pumák HSA Pumák 11 0.00
376 Izsold Dorina Melinda

Izsold

Dorina Melinda
Tószegi Vadrózsák Tószegi Vadrózsák 14 0.00
377 Séta Zalán Zorán

Séta

Zalán Zorán
Karcagi SE Farkasok Karcagi SE Farkasok 7 0.00
378 Tóth Frotti Frodina

Tóth

Frotti Frodina
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 8 0.00
379 Orha Lara Judit

Orha

Lara Judit
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 7 0.00
380 Rozmán Olivér

Rozmán

Olivér
MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 7 0.00
381 Farkas Máté

Farkas

Máté
MEAFC Szürke Farkasok MEAFC Szürke Farkasok 7 0.00
382 Tarjányi Lőrinc

Tarjányi

Lőrinc
Fehér Farkasok Fehér Farkasok 7 0.00
383 Hrudinszki Zsófia

Hrudinszki

Zsófia
Komló Sport Komló Sport 14 0.00
384 Pohl Máté

Pohl

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/B PVSK Nemzeti Akadémia/B 14 0.00
385 Puppi Barna

Puppi

Barna
Monok SE Monok SE 10 0.00
386 Hegedűs Mátyás Lajos

Hegedűs

Mátyás Lajos
KLKS Benkő KLKS Benkő 8 0.00
387 Csillag Liza

Csillag

Liza
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
388 Borsos Balázs Ernő

Borsos

Balázs Ernő
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 9 0.00
389 Subicz Barnabás

Subicz

Barnabás
KASI/A KASI/A 11 0.00
390 Zsédely Rebeka

Zsédely

Rebeka
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 10 0.00
391 Tóth Kristóf Tibor

Tóth

Kristóf Tibor
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 10 0.00
392 Kanizsai Lili

Kanizsai

Lili
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 15 0.00
393 Márton Benedek

Márton

Benedek
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 8 0.00
394 Bittmann Zsombor

Bittmann

Zsombor
Tatai Törpék Tatai Törpék 10 0.00
395 Dominyák András

Dominyák

András
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 11 0.00
396 Szanyi Borbála

Szanyi

Borbála
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 6 0.00
397 Csordás Álmos Gergő

Csordás

Álmos Gergő
Komló Sport Komló Sport 13 0.00
398 Polt Gréta

Polt

Gréta
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 7 0.00
399 Németh Anikó

Németh

Anikó
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 10 0.00
400 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 7 0.00
401 Zsoldos Gyula Patrick

Zsoldos

Gyula Patrick
LPS Bihorul Oradea LPS Bihorul Oradea 6 0.00
402 Simkó Laura Helga

Simkó

Laura Helga
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 9 0.00
403 Tóth Levente

Tóth

Levente
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 6 0.00
404 Éles András

Éles

András
Kozármisleny SE/B Kozármisleny SE/B 6 0.00
405 Molnár Márk Miklós

Molnár

Márk Miklós
Budapesti Honvéd Falcons Budapesti Honvéd Falcons 8 0.00
406 Pásztor Arina

Pásztor

Arina
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 15 0.00
407 Kassai Beatrix

Kassai

Beatrix
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 7 0.00
408 Goldschmied Lorina

Goldschmied

Lorina
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 8 0.00
409 Csóka Botond

Csóka

Botond
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 13 0.00
410 Gera Raphael Balaban

Gera

Raphael Balaban
Budapest Blazers/B Budapest Blazers/B 9 0.00
411 Becsi Boróka

Becsi

Boróka
Bajai NKK Bajai NKK 11 0.00
412 Kristóf Kolos Tas

Kristóf

Kolos Tas
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 15 0.00
413 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 13 0.00
414 Szofrán Attila István

Szofrán

Attila István
BKGDSE-UP12 BKGDSE-UP12 6 0.00
415 Halmos András

Halmos

András
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 11 0.00
416 Szük Huba Barnabás

Szük

Huba Barnabás
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 11 0.00
417 Gibárti Dóra

Gibárti

Dóra
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 10 0.00
418 Késmárky Júlia

Késmárky

Júlia
FKE Lobogó FKE Lobogó 6 0.00
419 Lakatos Barbara

Lakatos

Barbara
MVSI Vadmacskák/B MVSI Vadmacskák/B 10 0.00
420 Holló Marcell Csanád

Holló

Marcell Csanád
BLF Kenguruk BLF Kenguruk 14 0.00
421 Csomor Péter

Csomor

Péter
Dombóvári KS Dombóvári KS 18 0.00
422 Sipos József

Sipos

József
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 13 0.00
423 Vasics Bertalan

Vasics

Bertalan
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 9 0.00
424 Molnár Dominik Attila

Molnár

Dominik Attila
Szolnoki Leopárdkölykök Szolnoki Leopárdkölykök 11 0.00
425 Mészáros Álmos

Mészáros

Álmos
KASI/C KASI/C 10 0.00
426 Fazekas Attila

Fazekas

Attila
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 9 0.00
427 Búzás Boldizsár

Búzás

Boldizsár
Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 12 0.00
428 Masnecz Hanna

Masnecz

Hanna
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 10 0.00
429 Kiss Kamilla

Kiss

Kamilla
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 15 0.00
430 Décsei Laura

Décsei

Laura
Karcagi SE Farkasok Karcagi SE Farkasok 11 0.00
431 Puskás Lili Anna

Puskás

Lili Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 10 0.00
432 Oldal Klára

Oldal

Klára
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 15 0.00
433 Kujber Noémi

Kujber

Noémi
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 7 0.00
434 Király Nathaniel

Király

Nathaniel
SZPA-HSE Oroszlánok SZPA-HSE Oroszlánok 9 0.00
435 Prisztavok Zoé

Prisztavok

Zoé
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 7 0.00
436 Török Bítia

Török

Bítia
Soproni Darazsak Akadémia/B Soproni Darazsak Akadémia/B 9 0.00
437 Kinyik Dominik

Kinyik

Dominik
KLKS Benkő KLKS Benkő 8 0.00
438 Pocsai Kata Zsófi

Pocsai

Kata Zsófi
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 7 0.00
439 Halasi Emma

Halasi

Emma
BKGDSE-UP12 BKGDSE-UP12 12 0.00
440 Bakó Csenge

Bakó

Csenge
Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 14 0.00
441 Béres Annamária

Béres

Annamária
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 13 0.00
442 Pete Dominik

Pete

Dominik
Dávid Kornél KA/C Dávid Kornél KA/C 6 0.00
443 Bus Márk

Bus

Márk
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 11 0.00
444 Szabó Eszter

Szabó

Eszter
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
445 Brenner Lili Réka

Brenner

Lili Réka
DVTK-ÉLKSK Encs DVTK-ÉLKSK Encs 10 0.00
446 Csurgay Melinda Erzsébet

Csurgay

Melinda Erzsébet
BKG-VMG DSE UP12B BKG-VMG DSE UP12B 8 0.00
447 Vass Viktória

Vass

Viktória
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 8 0.00
448 Simon Szabolcs

Simon

Szabolcs
MEAFC Szürke Farkasok MEAFC Szürke Farkasok 10 0.00
449 Balog Zalán Csaba

Balog

Zalán Csaba
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 6 0.00
450 Fekete Ákos

Fekete

Ákos
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 8 0.00
451 Vida Hédi

Vida

Hédi
Bajai NKK Bajai NKK 15 0.00
452 László Anna

László

Anna
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 11 0.00
453 Stikrád Levente Áron

Stikrád

Levente Áron
Mágusok Egyesület Mágusok Egyesület 13 0.00
454 Králik Anna

Králik

Anna
Pityke Leány Pityke Leány 12 0.00
455 Szabados Tünde Rózsa

Szabados

Tünde Rózsa
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 6 0.00
456 Seres Levente

Seres

Levente
SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 10 0.00
457 Kálmán Hanna

Kálmán

Hanna
Török Sasok Török Sasok 14 0.00
458 Vajda Zoltán Márk

Vajda

Zoltán Márk
Gödi SE Gödi SE 11 0.00
459 Bugledich Réka

Bugledich

Réka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 10 0.00
460 Endresz György Ádám

Endresz

György Ádám
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 12 0.00
461 Jancsó János Levente

Jancsó

János Levente
Kozármisleny SE/B Kozármisleny SE/B 6 0.00
462 Rudovics Márk

Rudovics

Márk
Paragváris Sólymok Paragváris Sólymok 9 0.00
463 Dévényi Ákos Dániel

Dévényi

Ákos Dániel
Radobasket Radobasket 10 0.00
464 Pordán Kitti Valentina

Pordán

Kitti Valentina
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 10 0.00
465 Kollár Imola

Kollár

Imola
Tószegi Vadrózsák Tószegi Vadrózsák 14 0.00
466 Coza Darius

Coza

Darius
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
467 Németh Áron

Németh

Áron
KASI/B KASI/B 14 0.00
468 Matta Olívia

Matta

Olívia
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 11 0.00
469 Bödei Marcell

Bödei

Marcell
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 11 0.00
470 Szélpál Milán

Szélpál

Milán
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 9 0.00
471 Kecskeméti Dávid Márk

Kecskeméti

Dávid Márk
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 12 0.00
472 Nagy Luca

Nagy

Luca
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 6 0.00
473 Szabó László

Szabó

László
Szekszárdi Karvalyok Szekszárdi Karvalyok 10 0.00
474 Hobot László

Hobot

László
Soproni Tigrisek/B Soproni Tigrisek/B 8 0.00
475 Berkli Nóra

Berkli

Nóra
Török Sasok Török Sasok 15 0.00
476 Rávai Zoárd

Rávai

Zoárd
ZTE KK/B ZTE KK/B 10 0.00
477 Varga Morbert

Varga

Morbert
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
478 Dömös Hédi

Dömös

Hédi
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 16 0.00
479 Gelencsér Gergő

Gelencsér

Gergő
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 12 0.00
480 Árendás Boglárka

Árendás

Boglárka
Tatabányai KC Tatabányai KC 6 0.00
481 Kalla Viktória

Kalla

Viktória
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 12 0.00
482 Szabó Lázár

Szabó

Lázár
Szentesi KK Szentesi KK 11 0.00
483 Váczi Bálint

Váczi

Bálint
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 8 0.00
484 Viczián Réka

Viczián

Réka
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 15 0.00
485 Szabó Sára Anna

Szabó

Sára Anna
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 14 0.00
486 Kováts Donát

Kováts

Donát
Monok SE Monok SE 12 0.00
487 Fehérvári Alíz

Fehérvári

Alíz
Tiszai Virágok Tiszai Virágok 12 0.00
488 Rézműves Zoltán

Rézműves

Zoltán
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
489 Máhl Szófia

Máhl

Szófia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 8 0.00
490 Markó Milla

Markó

Milla
Soproni Darazsak Akadémia/C Soproni Darazsak Akadémia/C 6 0.00
491 Borsi Bendegúz Tibor

Borsi

Bendegúz Tibor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 0.00
492 Gyapjas István

Gyapjas

István
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 7 0.00
493 Bertényi Marcell

Bertényi

Marcell
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 11 0.00
494 Horváth Hanna

Horváth

Hanna
Komló Sport Komló Sport 12 0.00
495 Balla Petra

Balla

Petra
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 14 0.00
496 Bíró Bence Benjamin

Bíró

Bence Benjamin
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 8 0.00
497 Hegedűs Zsombor

Hegedűs

Zsombor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 12 0.00
498 Bencze László

Bencze

László
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 6 0.00
499 Pósa Petra

Pósa

Petra
Velencei Csukák Velencei Csukák 6 0.00
500 Reda Noah

Reda

Noah
Fehér Farkasok Fehér Farkasok 9 0.00
501 Körtvélyessy Péter

Körtvélyessy

Péter
Kaszás Boys Kaszás Boys 10 0.00
502 Kovács Alexander

Kovács

Alexander
Alba Kings Alba Kings 8 0.00
503 Forgács Ádám

Forgács

Ádám
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 13 0.00
504 Kiss Barnabás Péter

Kiss

Barnabás Péter
KLKS Benkő KLKS Benkő 12 0.00
505 Bencsics Bence

Bencsics

Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 8 0.00
506 Bánáti Lili

Bánáti

Lili
Bajai NKK/B Bajai NKK/B 8 0.00
507 Pintér Emma

Pintér

Emma
CEKK CEKK 12 0.00
508 Halaj Vince

Halaj

Vince
Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 12 0.00
509 Balogh Ádám

Balogh

Ádám
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 10 0.00
510 Kovács Adél

Kovács

Adél
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
511 Seeberger Martin

Seeberger

Martin
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 11 0.00
512 Török Richárd Csaba

Török

Richárd Csaba
Gödi SE Gödi SE 10 0.00
513 Szamosi Milán

Szamosi

Milán
Sopron KC Oroszlánok Sopron KC Oroszlánok 10 0.00
514 Béres Zsófia

Béres

Zsófia
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 10 0.00
515 Halmágyi Marcell

Halmágyi

Marcell
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 10 0.00
516 Schneider Blanka

Schneider

Blanka
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 11 0.00
517 Szabó Dóra

Szabó

Dóra
Szeged KE Boszorkányok Szeged KE Boszorkányok 10 0.00
518 Héjja Renáta

Héjja

Renáta
HSA Pumák HSA Pumák 7 0.00
519 Kurai Mercédesz Anna

Kurai

Mercédesz Anna
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 10 0.00
520 Czintos Katalin

Czintos

Katalin
Fűzfői AK Fűzfői AK 7 0.00
521 Hártó Soma Levente

Hártó

Soma Levente
Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 12 0.00
522 Callvaresi Ticián

Callvaresi

Ticián
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 6 0.00
523 Keszi István Attila

Keszi

István Attila
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 8 0.00
524 Dénes Domonkos

Dénes

Domonkos
Budapest Csepel Budapest Csepel 15 0.00
525 Csősz Balázs

Csősz

Balázs
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 10 0.00
526 Hansen Dávid

Hansen

Dávid
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 13 0.00
527 Daruság Zsófia

Daruság

Zsófia
Várpalotai Gepárdok Várpalotai Gepárdok 9 0.00
528 Orosz Kitti

Orosz

Kitti
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 12 0.00
529 Hoffmann Tamás

Hoffmann

Tamás
Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 0.00
530 Goda Barnabás

Goda

Barnabás
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 15 0.00
531 Vorsléger Zoltán Márton

Vorsléger

Zoltán Márton
OSE MórMoták OSE MórMoták 6 0.00
532 Faludi Lilla Viktória

Faludi

Lilla Viktória
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 14 0.00
533 Kunkli Zsolna

Kunkli

Zsolna
BKG-Thököly BKG-Thököly 6 0.00
534 Balla Bence

Balla

Bence
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 7 0.00
535 Mazán Ákos

Mazán

Ákos
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 9 0.00
536 Láris Dániel

Láris

Dániel
KASI/C KASI/C 9 0.00
537 Kollár Erik

Kollár

Erik
Kalózok Kalózok 10 0.00
538 Török Bianka

Török

Bianka
Kapuvári Macskák Kapuvári Macskák 10 0.00
539 Szabó-Pálffy Mátyás

Szabó-Pálffy

Mátyás
Vörös Rókák Vörös Rókák 10 0.00
540 Szabó Lóránt

Szabó

Lóránt
FKE Lobogó FKE Lobogó 8 0.00
541 Császár Luca

Császár

Luca
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 9 0.00
542 Gerhardt Ádám

Gerhardt

Ádám
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 9 0.00
543 Tóth Gréta

Tóth

Gréta
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 13 0.00
544 Rompos Anna Andrea

Rompos

Anna Andrea
Kaszás Girls Kaszás Girls 13 0.00
545 Pinczés Marcell

Pinczés

Marcell
Atom City-Atomerőmű SE Atom City-Atomerőmű SE 10 0.00
546 Varga-Köppel Zétény

Varga-Köppel

Zétény
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 13 0.00
547 Kiss Boldizsár Domonkos

Kiss Boldizsár

Domonkos
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 14 0.00
548 Árvay Zsófia

Árvay

Zsófia
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
549 Balogh Tímea Petra

Balogh

Tímea Petra
Cívis DKA Fehértigrisek Cívis DKA Fehértigrisek 10 0.00
550 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 9 0.00
551 Tóth Gábor

Tóth

Gábor
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 12 0.00
552 Büttl Hanna

Büttl

Hanna
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 9 0.00
553 Titl Hanna

Titl

Hanna
Komló Sport Komló Sport 6 0.00
554 Szarka Hunor

Szarka

Hunor
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 7 0.00
555 Horváth Zsombor Benedek

Horváth

Zsombor Benedek
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 6 0.00
556 Molnár-Füredi Bence

Molnár-Füredi

Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 7 0.00
557 Nagy Zsombor Miklós

Nagy

Zsombor Miklós
BLF Palota/B BLF Palota/B 8 0.00
558 Bősze Máté

Bősze

Máté
Paragváris Sólymok Paragváris Sólymok 11 0.00
559 Kreka Balázs

Kreka

Balázs
KASI/A KASI/A 9 0.00
560 Pustejic Arián

Pustejic

Arián
Soproni Tigrisek/B Soproni Tigrisek/B 10 0.00
561 Pék Rajmund Vajk

Pék

Rajmund Vajk
Beszterce KK Bolyky Beszterce KK Bolyky 6 0.00
562 Hajdú Margaréta

Hajdú

Margaréta
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 15 0.00
563 Kósa László

Kósa

László
FTSI Fiú FTSI Fiú 16 0.00
564 Szigeth Szabolcs István

Szigeth

Szabolcs István
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 9 0.00
565 Baráth Bertalan Miklós

Baráth

Bertalan Miklós
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 11 0.00
566 Póla Áron

Póla

Áron
PVSK Nemzeti Akadémia/B PVSK Nemzeti Akadémia/B 14 0.00
567 Demeter Krisztián

Demeter

Krisztián
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 9 0.00
568 Németh Liza

Németh

Liza
Kapuvári Macskák Kapuvári Macskák 8 0.00
569 Köbli Bendegúz

Köbli

Bendegúz
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 10 0.00
570 Simon Petra

Simon

Petra
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 7 0.00
571 Vállai Bence

Vállai

Bence
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 6 0.00
572 Orbán Zsófia Mária

Orbán

Zsófia Mária
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 11 0.00
573 Illés Nóra

Illés

Nóra
Pityke Leány Pityke Leány 7 0.00
574 Tóth Ambrus Gergely

Tóth

Ambrus Gergely
Kaszás Boys Kaszás Boys 8 0.00
575 Lovász Bence

Lovász

Bence
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 16 0.00
576 Morton Attila

Morton

Attila
Vásárhelyi Gepárdok Vásárhelyi Gepárdok 10 0.00
577 Gerics Roland János

Gerics

Roland János
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 8 0.00
578 Ország-Sugár Milán

Ország-Sugár

Milán
SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 11 0.00
579 Chen Yi Lin

Chen

Yi Lin
KKS KKS 7 0.00
580 Olcsák Zsigmond

Olcsák

Zsigmond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 0.00
581 Istókovics Kata

Istókovics

Kata
Bajai NKK/B Bajai NKK/B 11 0.00
582 Varga Anna Remény

Varga

Anna Remény
SZPA-HSE Sáron Rózsái SZPA-HSE Sáron Rózsái 10 0.00
583 Nagy Koppány Zalán

Nagy

Koppány Zalán
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 13 0.00
584 Nagy Gábor

Nagy

Gábor
Pityke Fiú Pityke Fiú 14 0.00
585 Kálmán Laura

Kálmán

Laura
TFSE TFSE 7 0.00
586 Bauer Ákos

Bauer

Ákos
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 8 0.00
587 Takács Flórián

Takács

Flórián
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 12 0.00
588 Kaszanyitzky Veronika

Kaszanyitzky

Veronika
Zsíros Akadémia Darázslányok Zsíros Akadémia Darázslányok 15 0.00
589 Gubek Lázár

Gubek

Lázár
Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 10 0.00
590 Lendváry Nóra

Lendváry

Nóra
Radobasket-Bicske Radobasket-Bicske 9 0.00
591 Ebergényi Bence

Ebergényi

Bence
Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 10 0.00
592 Zana-Kis Sándor

Zana-Kis

Sándor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 8 0.00
593 Szaniszló Gréta

Szaniszló

Gréta
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 8 0.00
594 Hegedüs Alex

Hegedüs

Alex
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 13 0.00
595 Sárváry Dániel István

Sárváry

Dániel István
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 0.00
596 Kiss Virág

Kiss

Virág
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 8 0.00
597 Nagy Csaba

Nagy

Csaba
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 9 0.00
598 Gável Dalma

Gável

Dalma
MVSI Kossuth MVSI Kossuth 8 0.00
599 Hőgye Petra

Hőgye

Petra
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 12 0.00
600 Szabó Emília Erzsébet

Szabó

Emília Erzsébet
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 9 0.00
601 Sándor Zsigmond

Sándor

Zsigmond
Vásárhelyi Gepárdok Vásárhelyi Gepárdok 10 0.00
602 Estók Ádám András

Estók

Ádám András
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 8 0.00
603 Stumpf Milán

Stumpf

Milán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 11 0.00
604 Povedák Borbála

Povedák

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 14 0.00
605 Málnási Dániel

Málnási

Dániel
SZPA-HSE Oroszlánok SZPA-HSE Oroszlánok 11 0.00
606 Szabó Barbara Mirella

Szabó

Barbara Mirella
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 12 0.00
607 Melkovics Vince Ákos

Melkovics

Vince Ákos
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 16 0.00
608 Pálfi Imre

Pálfi

Imre
Téti Tigrisek Téti Tigrisek 10 0.00
609 Trombitás Marcell

Trombitás

Marcell
Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 10 0.00
610 Lengyel Virág Lea

Lengyel

Virág Lea
Csata Csillagok Csata Csillagok 14 0.00
611 Bőle Izabella Melind

Bőle

Izabella Melind
Várpalotai Gepárdok Várpalotai Gepárdok 7 0.00
612 Kálló Noémi Judit

Kálló

Noémi Judit
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 6 0.00
613 Szalontai Máté

Szalontai

Máté
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 11 0.00
614 Rohr Panna

Rohr

Panna
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 6 0.00
615 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
616 Mendelényi Zoé Petra

Mendelényi

Zoé Petra
MTK Budapest MTK Budapest 10 0.00
617 Auer Sára

Auer

Sára
BKG-VMG DSE UP12B BKG-VMG DSE UP12B 8 0.00
618 Pálffy Maja Abigél

Pálffy

Maja Abigél
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 10 0.00
619 Szűcs Bettina Márta

Szűcs

Bettina Márta
Török Sasok Török Sasok 9 0.00
620 Rácz Roland

Rácz

Roland
Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 14 0.00
621 Márton Áron Ágoston

Márton

Áron Ágoston
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 13 0.00
622 Tóvári Márton

Tóvári

Márton
TFSE TFSE 9 0.00
623 Ferenczi Annabella

Ferenczi

Annabella
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 14 0.00
624 HERMAN László

HERMAN

László
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
625 Králik Réka

Králik

Réka
Pityke Leány Pityke Leány 11 0.00
626 Varga Dávid

Varga

Dávid
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 9 0.00
627 Joó Levente

Joó

Levente
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 12 0.00
628 Lőrincz Martin

Lőrincz

Martin
Kecskeméti KA Kismercik Kecskeméti KA Kismercik 6 0.00
629 Csizmadia Buda Richárd

Csizmadia

Buda Richárd
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 12 0.00
630 Svéd Márton

Svéd

Márton
BSC Medvék BSC Medvék 9 0.00
631 Bihary Berec Borisz

Bihary

Berec Borisz
Siófoki KS Siófoki KS 6 0.00
632 Szlávik Bianka

Szlávik

Bianka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 12 0.00
633 Kovács Erik

Kovács

Erik
Celldömölki Góliátok Celldömölki Góliátok 8 0.00
634 Gardner Ruby Jean

Gardner

Ruby Jean
Budapest Blazers Budapest Blazers 6 0.00
635 Kollár Viktória

Kollár

Viktória
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 11 0.00
636 Szerencsés Szandra

Szerencsés

Szandra
Tószegi Vadrózsák Tószegi Vadrózsák 14 0.00
637 Jago Erik

Jago

Erik
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
638 Nagy Barnabás

Nagy

Barnabás
KASI/B KASI/B 14 0.00
639 Lovrencich Bence

Lovrencich

Bence
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 0.00
640 Szomjas Csenge

Szomjas

Csenge
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 12 0.00
641 Pados Áron Bence

Pados

Áron Bence
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 12 0.00
642 Szélig Virgínia

Szélig

Virgínia
CEKK CEKK 8 0.00
643 Erdei Zsolt

Erdei

Zsolt
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 0.00
644 Bakó Nikolett

Bakó

Nikolett
BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 11 0.00
645 Magyar-Kárpáti Dénes

Magyar-Kárpáti

Dénes
BSC Medvék BSC Medvék 12 0.00
646 Hidvégi Gergő

Hidvégi

Gergő
Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 11 0.00
647 Molnár Bence

Molnár

Bence
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 11 0.00
648 Körös Bence

Körös

Bence
Pápai KC Pápai KC 8 0.00
649 Bogdán Patrik János

Bogdán

Patrik János
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 0.00
650 Bódis Botond

Bódis

Botond
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 13 0.00
651 Bori Vivien Laura

Bori

Vivien Laura
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 16 0.00
652 Erdélyi Nikolett

Erdélyi

Nikolett
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 12 0.00
653 Gurdon Lajos

Gurdon

Lajos
Szentesi KK Szentesi KK 9 0.00
654 Erdős Levente

Erdős

Levente
BKG-VMG DSE UP12A BKG-VMG DSE UP12A 7 0.00
655 Török Milán

Török

Milán
Kecskeméti KA MathiÁSZ Kecskeméti KA MathiÁSZ 13 0.00
656 Jakubecz Benedek András

Jakubecz

Benedek András
Budapest Csepel Budapest Csepel 10 0.00
657 Csüdöm Csaba Márk

Csüdöm

Csaba Márk
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 13 0.00
658 Nekuti Tamás Ádám

Nekuti

Tamás Ádám
Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 11 0.00
659 Makula Róbert

Makula

Róbert
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
660 Kukoda Eliza

Kukoda

Eliza
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 6 0.00
661 Vigh Zalán Bátor

Vigh

Zalán Bátor
MAFC MAFC 14 0.00
662 Feith Izabella

Feith

Izabella
Csata Csillagok Csata Csillagok 14 0.00
663 Tamás Tia Sáron

Tamás

Tia Sáron
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 6 0.00
664 Erdélyi Zalán

Erdélyi

Zalán
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 9 0.00
665 Elek Domonkos Bulcsú

Elek

Domonkos Bulcsú
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 13 0.00
666 Csoknyai Ágost

Csoknyai

Ágost
Gödi SE Gödi SE 12 0.00
667 Mayer Réka

Mayer

Réka
Dávid Kornél KA/leány Dávid Kornél KA/leány 10 0.00
668 Bokányi Zalán

Bokányi

Zalán
Bajai Bácska Bajai Bácska 7 0.00
669 Körtvélyessy András Pál

Körtvélyessy

András Pál
SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 11 0.00
670 Pintér Balázs

Pintér

Balázs
OSE Oroszlánok OSE Oroszlánok 11 0.00
671 Viola Márk

Viola

Márk
Radobasket Radobasket 7 0.00
672 Borsányi Botond

Borsányi

Botond
Kaszás Boys Kaszás Boys 14 0.00
673 Czeglédi Tíra

Czeglédi

Tíra
Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 6 0.00
674 Kirimi Róza

Kirimi

Róza
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 7 0.00
675 Czintos András Dávid

Czintos

András Dávid
KLKS Benkő KLKS Benkő 12 0.00
676 Scheiber Martin Mihály

Scheiber

Martin Mihály
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 11 0.00
677 Kárpáczi Jázmin

Kárpáczi

Jázmin
HSA Pumák HSA Pumák 11 0.00
678 Csősz Vivien

Csősz

Vivien
PILIS Basket PILIS Basket 8 0.00
679 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 13 0.00
680 Nagy Kristóf

Nagy

Kristóf
Beszterce KK Beszterce KK 10 0.00
681 Benő Áron

Benő

Áron
FTSI Fiú 2. FTSI Fiú 2. 11 0.00
682 Szekeres Zsombor

Szekeres

Zsombor
Szentesi KK Szentesi KK 11 0.00
683 Bíró Viktória

Bíró

Viktória
Sopron KC Oroszlánok Sopron KC Oroszlánok 8 0.00
684 Domoszlai Dániel

Domoszlai

Dániel
Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 12 0.00
685 Rigó Noémi

Rigó

Noémi
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 10 0.00
686 Gyarmati János Ádám

Gyarmati

János Ádám
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 8 0.00
687 Kerekes Zétény István

Kerekes

Zétény István
SLÁGER Kazincbarcikai KSE SLÁGER Kazincbarcikai KSE 10 0.00
688 Zsupán Balázs

Zsupán

Balázs
Siófoki KS Siófoki KS 10 0.00
689 Kilián Annamari

Kilián

Annamari
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 13 0.00
690 Nánai Boglárka

Nánai

Boglárka
HSA Hattyúk HSA Hattyúk 7 0.00
691 Bloom Jamie Levente

Bloom

Jamie Levente
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 13 0.00
692 Frankovics Mirella

Frankovics

Mirella
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 12 0.00
693 Aranyosi Tamás Gyula

Aranyosi

Tamás Gyula
FKE Kőrösi FKE Kőrösi 6 0.00
694 Ujhelyi Balázs

Ujhelyi

Balázs
Budapest Csepel Budapest Csepel 15 0.00
695 Kiss Adrienn

Kiss

Adrienn
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 15 0.00
696 Sziegl Gábor

Sziegl

Gábor
Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 7 0.00
697 Szalay Kristóf

Szalay

Kristóf
Budapesti Honvéd Falcons Budapesti Honvéd Falcons 6 0.00
698 Batuska József

Batuska

József
Hernádi Kosárlabda Alapítvány Hernádi Kosárlabda Alapítvány 12 0.00
699 Tóth Botond

Tóth

Botond
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 10 0.00
700 Nagy Emese

Nagy

Emese
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 8 0.00
701 Kenesey Gréta

Kenesey

Gréta
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 13 0.00
702 Havas Blanka

Havas

Blanka
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 14 0.00
703 Szilágyi Botond

Szilágyi

Botond
BKG-Thököly BKG-Thököly 8 0.00
704 Bagi Evelin Lara

Bagi

Evelin Lara
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 7 0.00
705 Vida András Barnabás

Vida

András Barnabás
Békéscsabai KK Békéscsabai KK 10 0.00
706 Lehoczky Hédi

Lehoczky

Hédi
MVSI Kossuth MVSI Kossuth 10 0.00
707 REDLING Gergő

REDLING

Gergő
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
708 Kohut Jázmin

Kohut

Jázmin
FTSI Leány FTSI Leány 10 0.00
709 Pados Kira

Pados

Kira
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
710 Butiurca Andrei-Ademir

Butiurca

Andrei-Ademir
FKE Lobogó FKE Lobogó 8 0.00
711 Ferstl Patrícia

Ferstl

Patrícia
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 8 0.00
712 Karácsony Bertalan

Karácsony

Bertalan
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 7 0.00
713 Balog Zita

Balog

Zita
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 13 0.00
714 Repcsényi Dóra

Repcsényi

Dóra
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 8 0.00
715 Mozsár Annamária

Mozsár

Annamária
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 7 0.00
716 Szőcs Zsombor

Szőcs

Zsombor
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
717 Büki Botond

Büki

Botond
Radobasket Radobasket 10 0.00
718 Dóra Barnabás

Dóra

Barnabás
DMTK Haraszti Sasok/B DMTK Haraszti Sasok/B 11 0.00
719 Pethő-Tóth Ádám

Pethő-Tóth

Ádám
BKG-Ebes BKG-Ebes 10 0.00
720 Kiss Zétény

Kiss

Zétény
MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 9 0.00
721 Fülöp Barnabás

Fülöp

Barnabás
Fűzfői AK Fűzfői AK 10 0.00
722 Nagy Zita

Nagy

Zita
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 12 0.00
723 Vados Máté Barnabás

Vados

Máté Barnabás
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 14 0.00
724 Zoltán Levente

Zoltán

Levente
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 6 0.00
725 Salamon Réka

Salamon

Réka
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 12 0.00
726 Horváth Attila Bence

Horváth

Attila Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 11 0.00
727 Pacsorasz Krisztián Dániel

Pacsorasz

Krisztián Dániel
BLF Palota/B BLF Palota/B 9 0.00
728 Pauna Péter

Pauna

Péter
Bajai Bácska Bajai Bácska 15 0.00
729 Krajcsovics Dénes

Krajcsovics

Dénes
BSC Medvék BSC Medvék 11 0.00
730 Papp Olivér

Papp

Olivér
SZPA-HSE Oroszlánok SZPA-HSE Oroszlánok 8 0.00
731 Kovács Zalán Benedek

Kovács

Zalán Benedek
Zsíros Akadémia Kőbánya/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 13 0.00
732 Baranyi Lilla Hanna

Baranyi

Lilla Hanna
Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 11 0.00
733 Varga Evelin

Varga

Evelin
FTSI Leány FTSI Leány 13 0.00
734 Dékány Bojan Bendegúz

Dékány

Bojan Bendegúz
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 13 0.00
735 Dalocsa Vince

Dalocsa

Vince
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 6 0.00
736 Sánta Gréta

Sánta

Gréta
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 9 0.00
737 Hackl Tamás René

Hackl

Tamás René
Vásárhelyi Rókák Vásárhelyi Rókák 10 0.00
738 Pelyhe Alíz

Pelyhe

Alíz
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 8 0.00
739 Bereczkey Bende

Bereczkey

Bende
NYKK Eötvös NYKK Eötvös 11 0.00
740 Altinger Zsófia

Altinger

Zsófia
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 7 0.00
741 Mihályi Zsombor

Mihályi

Zsombor
EKEU12 EKEU12 8 0.00
742 Asztalos Botond

Asztalos

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 12 0.00
743 Deskoski Iván

Deskoski

Iván
ELITE Basket Törökbálint ELITE Basket Törökbálint 8 0.00
744 Ábrahám Péter

Ábrahám

Péter
Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 10 0.00
745 Stelczer Kinga

Stelczer

Kinga
Széchenyi KA Széchenyi KA 6 0.00
746 Pálfi Richárd

Pálfi

Richárd
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 12 0.00
747 Fegyver Botond

Fegyver

Botond
KVSE U12 KVSE U12 8 0.00
748 Meczker Dániel

Meczker

Dániel
Atom City-Atomerőmű SE Atom City-Atomerőmű SE 6 0.00
749 Csuti Csongor

Csuti

Csongor
Budapest Csepel Budapest Csepel 17 0.00
750 Bartos Eszter

Bartos

Eszter
Bajai NKK/B Bajai NKK/B 10 0.00
751 Gyöngyösi Kíra

Gyöngyösi

Kíra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 17 0.00
752 Harmati Emma Róza

Harmati

Emma Róza
Vasas Amazonok Vasas Amazonok 8 0.00
753 Porrogi István

Porrogi

István
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 14 0.00
754 Müller Andor János

Müller

Andor János
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 14 0.00
755 Gyimesi Nóra

Gyimesi

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 15 0.00
756 Molnár Dorottya

Molnár

Dorottya
DMTK Haraszti Sasok/B DMTK Haraszti Sasok/B 9 0.00
757 Király Martin

Király

Martin
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 7 0.00
758 Jámbor Soma

Jámbor

Soma
Szerencs Darazsak Szerencs Darazsak 12 0.00
759 Bakos Orsolya

Bakos

Orsolya
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 8 0.00
760 Pataki Sándor

Pataki

Sándor
Kecskeméti KA Kismercik Kecskeméti KA Kismercik 15 0.00
761 Agócs Annabella Petra

Agócs

Annabella Petra
Tatabányai KC Tatabányai KC 8 0.00
762 Tóth Adrienn

Tóth

Adrienn
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 6 0.00
763 Stupek Csaba István

Stupek

Csaba István
KLKS Benkő KLKS Benkő 12 0.00
764 Hadnagy Csanád

Hadnagy

Csanád
Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 12 0.00
765 Bugovics Júlia

Bugovics

Júlia
DMTK Haraszti Sasok DMTK Haraszti Sasok 8 0.00
766 Gaál András

Gaál

András
Körmendi Törpördögök/B Körmendi Törpördögök/B 13 0.00
767 Váróczy Gergő István

Váróczy

Gergő István
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 10 0.00
768 Szabó Janka

Szabó

Janka
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 10 0.00
769 László Kerecsen

László

Kerecsen
FTSI Fiú FTSI Fiú 16 0.00
770 Varga Bálint

Varga

Bálint
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 13 0.00
771 Schmidt Evelin

Schmidt

Evelin
Tatabányai KC Tatabányai KC 11 0.00
772 Birovecz Jonatán Kornél

Birovecz

Jonatán Kornél
SZPA-HSE Oroszlánok SZPA-HSE Oroszlánok 11 0.00
773 Molnár Imola

Molnár

Imola
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 8 0.00
774 Szigeti Soma

Szigeti

Soma
Budafoki Bikák Budafoki Bikák 7 0.00
775 Boronyai Dániel

Boronyai

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 12 0.00
776 Huszár Hunor Gábor

Huszár

Hunor Gábor
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 10 0.00
777 Fábián Viola

Fábián

Viola
Sárbogárdi KC Darazsak Sárbogárdi KC Darazsak 6 0.00
778 Boldizsár Panka Rita

Boldizsár

Panka Rita
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 9 0.00
779 Csaplár Mercédesz

Csaplár

Mercédesz
Soproni Darazsak Akadémia/D Soproni Darazsak Akadémia/D 10 0.00
780 Szerémi Martin

Szerémi

Martin
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
781 Szabari Bettina

Szabari

Bettina
Gödi SE-Dk. Kiscicák Gödi SE-Dk. Kiscicák 10 0.00
782 Miklósi Maja

Miklósi

Maja
BEAC Újbuda KA BEAC Újbuda KA 16 0.00
783 Búza Bence

Búza

Bence
Vásárhelyi Rókák Vásárhelyi Rókák 7 0.00
784 Baráth Borbála

Baráth

Borbála
Szeged KE-Tigrisek Szeged KE-Tigrisek 13 0.00
785 Fazekas Áron

Fazekas

Áron
BSC Medvék BSC Medvék 8 0.00
786 Krucsay Aisa

Krucsay

Aisa
DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 9 0.00
787 Strenner Benedek

Strenner

Benedek
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
788 Bőhm Péter Ádám

Bőhm

Péter Ádám
GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 10 0.00
789 Dancsó Orsolya Darina

Dancsó

Orsolya Darina
Szentesi KK Szentesi KK 6 0.00
790 Szabó Nikolett

Szabó

Nikolett
Hajdúböszörményi TE Hajdúböszörményi TE 10 0.00
791 Hadnagy Lilla Noémi

Hadnagy

Lilla Noémi
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 8 0.00
792 Farkas Róbert

Farkas

Róbert
Budapesti Honvéd Falcons Budapesti Honvéd Falcons 6 0.00
793 Kovács Emma

Kovács

Emma
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 14 0.00
794 Hargitai János Artúr

Hargitai

János Artúr
TFSE TFSE 9 0.00
795 Hegedűs Alexandra

Hegedűs

Alexandra
Fűzfői AK Fűzfői AK 8 0.00
796 Petőcz-Reichlin Dalma Viktória

Petőcz-Reichlin

Dalma Viktória
BEAC Farkasrét BEAC Farkasrét 13 0.00
797 Ágoston Ádám

Ágoston

Ádám
JKC JKC 12 0.00
798 Petőfi Márton Bálint

Petőfi

Márton Bálint
Tiszakécskei Vidrák Tiszakécskei Vidrák 9 0.00
799 Mandel Zalán

Mandel

Zalán
Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 8 0.00
800 Pál Árpád

Pál

Árpád
Kecskeméti KA Kismercik Kecskeméti KA Kismercik 8 0.00
801 Vejtey Zalán

Vejtey

Zalán
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 6 0.00
802 Bendli Tamara Annamária

Bendli

Tamara Annamária
BSC Medvék BSC Medvék 11 0.00
803 Szilveszter Márk

Szilveszter

Márk
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
804 Áldozó Anna

Áldozó

Anna
Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 10 0.00
805 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
BKGDSE-Hajdúszoboszló BKGDSE-Hajdúszoboszló 7 0.00
806 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
Harcos Sólyomfiókák Harcos Sólyomfiókák 10 0.00
807 Schlichter Barnabás

Schlichter

Barnabás
KASI/A KASI/A 11 0.00
808 Szabó Bence

Szabó

Bence
Szolnoki Leopárdkölykök Szolnoki Leopárdkölykök 7 0.00
809 Tiba Stefan

Tiba

Stefan
BCM Olimpia Baia Mare BCM Olimpia Baia Mare 6 0.00
810 Horváth László Richárd

Horváth

László Richárd
KASI/B KASI/B 14 0.00
811 Ferenczi Júlia

Ferenczi

Júlia
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 9 0.00
812 Lékó Zsombor

Lékó

Zsombor
Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 13 0.00
813 Elliot Isaiah Daniel

Elliot

Isaiah Daniel
Budapest Blazers/B Budapest Blazers/B 6 0.00
814 Pop Sándor

Pop

Sándor
KVSE U12 KVSE U12 8 0.00
815 Kreicsi Levente

Kreicsi

Levente
Beszterce KK Beszterce KK 14 0.00
816 Kormány Nina Zsuzsa

Kormány

Nina Zsuzsa
KöLöKöS Lányok KöLöKöS Lányok 6 0.00
817 Ifju Zalán

Ifju

Zalán
Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 8 0.00
818 Halmai Zsombor

Halmai

Zsombor
Dombóvári KS Dombóvári KS 15 0.00
819 Tóth Levente

Tóth

Levente
Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 11 0.00
820 Bodnár Áron

Bodnár

Áron
Újpest-MT/A Újpest-MT/A 8 0.00
821 Stummer Kenéz

Stummer

Kenéz
KLIKK Zsiráfok KLIKK Zsiráfok 6 0.00
822 Winkler Petra

Winkler

Petra
OSE MórMoták OSE MórMoták 12 0.00
823 Szamay Kornél

Szamay

Kornél
DMTK Haraszti Sasok/B DMTK Haraszti Sasok/B 8 0.00
824 Horváth Natália

Horváth

Natália
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 10 0.00
825 Barna Márk

Barna

Márk
Vásárhelyi Rókák Vásárhelyi Rókák 6 0.00
826 Tóvári Bernát

Tóvári

Bernát
Radi Balatonfüred Radi Balatonfüred 6 0.00
827 Kondacs Ádám

Kondacs

Ádám
Kecskeméti KA MathiÁSZ Kecskeméti KA MathiÁSZ 14 0.00
828 Antal Dániel József

Antal

Dániel József
Dávid Kornél KA/B Dávid Kornél KA/B 10 0.00
829 Gonda Korina Hanna

Gonda

Korina Hanna
Tiszai Virágok Tiszai Virágok 9 0.00
830 Hopp Eszter Boróka

Hopp

Eszter Boróka
Szeged KE Boszorkányok Szeged KE Boszorkányok 8 0.00
831 Ábri Martin Nándor

Ábri

Martin Nándor
TSK-Magiszter TSK-Magiszter 7 0.00
832 Wágner Ferenc

Wágner

Ferenc
Cívis DKA Tigrisek Cívis DKA Tigrisek 9 0.00
833 Naumescu Daniel

Naumescu

Daniel
Fehér Farkasok Fehér Farkasok 11 0.00
834 Müller Bálint

Müller

Bálint
Sopron KC Oroszlánok Sopron KC Oroszlánok 6 0.00
835 Bordás Jázmin

Bordás

Jázmin
HSA Hattyúk HSA Hattyúk 10 0.00
836 Pálmai-Takács Szilveszter

Pálmai-Takács

Szilveszter
Zuglói Sasok Zuglói Sasok 11 0.00
837 Krebs Botond András

Krebs

Botond András
Budapesti Honvéd Sólymok Budapesti Honvéd Sólymok 16 0.00
838 Dobos Hunor

Dobos

Hunor
Karcagi SE Farkasok Karcagi SE Farkasok 9 0.00
839 Varga Fábián

Varga

Fábián
Paragváris Sólymok Paragváris Sólymok 6 0.00
840 Rácz Martin

Rácz

Martin
Bajai Bácska Bajai Bácska 15 0.00
841 Roszik Máté

Roszik

Máté
Nyíregyházi Kék Cápák Nyíregyházi Kék Cápák 9 0.00
842 Szedlák Ádám

Szedlák

Ádám
BLF Kenguruk BLF Kenguruk 10 0.00
843 Fülöp Tamás János

Fülöp

Tamás János
VUKE-Veszprém fiú VUKE-Veszprém fiú 7 0.00
844 Szinnai Gergő

Szinnai

Gergő
Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 14 0.00
845 Kerti Milán Lajos

Kerti

Milán Lajos
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 6 0.00
846 Szalai Lili

Szalai

Lili
Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 9 0.00
847 Szabó Vanda

Szabó

Vanda
Tatabányai KC Tatabányai KC 7 0.00
848 Pap Gréta

Pap

Gréta
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 9 0.00
849 Rácz Gábor

Rácz

Gábor
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 16 0.00
850 Varga-Vigh Vanda

Varga-Vigh

Vanda
Tapolcai Gazellák Tapolcai Gazellák 8 0.00
851 Keresztes Abigél Tekla

Keresztes

Abigél Tekla
SZPA-HSE Sáron Rózsái SZPA-HSE Sáron Rózsái 9 0.00
852 Kalincsák Anna Gréta

Kalincsák

Anna Gréta
VUKE-Veszprém leány VUKE-Veszprém leány 9 0.00
853 Márton Ákos

Márton

Ákos
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 13 0.00
854 Gulyás Hédi Emma

Gulyás

Hédi Emma
HSA Hattyúk HSA Hattyúk 11 0.00
855 Bartos Gergely

Bartos

Gergely
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 13 0.00
856 Gál-Kiss Zsuzsanna Fióna

Gál-Kiss

Zsuzsanna Fióna
Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 11 0.00
857 Nyilas Gergely

Nyilas

Gergely
SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 9 0.00
858 Tuboly Zalán

Tuboly

Zalán
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 14 0.00
859 Balogh Zsombor

Balogh

Zsombor
Siófoki KS Siófoki KS 7 0.00
860 Waron Benjamin

Waron

Benjamin
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 14 0.00
861 Héjja Alexandra Dorin

Héjja

Alexandra Dorin
HSA Hattyúk HSA Hattyúk 9 0.00
862 Toy Magdolna Aishah

Toy

Magdolna Aishah
SZEDEÁK Bikák SZEDEÁK Bikák 6 0.00
863 Szakály Boglárka

Szakály

Boglárka
Sportiskolás Törpillák Sportiskolás Törpillák 13 0.00
864 Kovács Lilla

Kovács

Lilla
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 7 0.00
865 Gulyás Renáta

Gulyás

Renáta
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 15 0.00
866 Abaházi Sára

Abaházi

Sára
SZPA-HSE Sáron Rózsái SZPA-HSE Sáron Rózsái 10 0.00
867 Horváth Roland Péter

Horváth

Roland Péter
Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 13 0.00
868 Körmendi Soma

Körmendi

Soma
Honvéd-SZSE Honvéd-SZSE 13 0.00
869 Káldi Mária

Káldi

Mária
Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 13 0.00
870 Horváth Péter

Horváth

Péter
MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 10 0.00
871 Tóth Larissza

Tóth

Larissza
Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 10 0.00
872 Hu Yangxi

Hu

Yangxi
Budapest Blazers/B Budapest Blazers/B 9 0.00
873 Krausz Lili Beatrix

Krausz

Lili Beatrix
BEAC Újbuda KA/B BEAC Újbuda KA/B 14 0.00
874 Kiss Benedek

Kiss

Benedek
BKG-Thököly BKG-Thököly 6 0.00
875 Dudás András

Dudás

András
MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 6 0.00
876 Földházi Máté

Földházi

Máté
Monori SE Monori SE 7 0.00
877 Ikker Noémi

Ikker

Noémi
Radobasket-Bicske Radobasket-Bicske 7 0.00
878 Kohn Tamás

Kohn

Tamás
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 12 0.00
879 Horváth Benedek

Horváth

Benedek
FTSI Fiú FTSI Fiú 12 0.00
880 Papp Enikő

Papp

Enikő
Tatai Törpék Tatai Törpék 8 0.00
881 Bucskó Merse

Bucskó

Merse
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 8 0.00
882 Karsai Dávid

Karsai

Dávid
Monok SE Monok SE 12 0.00
883 Ormai Bence

Ormai

Bence
Diósdi Sasok Diósdi Sasok 7 0.00
884 Törzsök Álmos Zétény

Törzsök

Álmos Zétény
Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 7 0.00
885 Hári Zsombor

Hári

Zsombor
ZTE KK/B ZTE KK/B 10 0.00
886 Bugyi Gabriella

Bugyi

Gabriella
SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 11 0.00
887 GAJDOS Alex

GAJDOS

Alex
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
888 Wolf Klára

Wolf

Klára
Radobasket Radobasket 6 0.00
889 Szijártó Bertalan

Szijártó

Bertalan
MAFC MAFC 12 0.00
890 Dávid Tamás

Dávid

Tamás
BKG-Ebes BKG-Ebes 11 0.00
891 Somogyi Kristóf Benedek

Somogyi

Kristóf Benedek
ELITE Basket Törökbálint ELITE Basket Törökbálint 6 0.00
892 Turán István

Turán

István
Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 8 0.00
893 Bernvallner Gergő

Bernvallner

Gergő
Radobasket-Bicske Radobasket-Bicske 9 0.00
894 Rajnai Léna

Rajnai

Léna
Komló Sport Komló Sport 14 0.00
895 Fehér Fruzsina

Fehér

Fruzsina
FTSI Leány FTSI Leány 9 0.00
896 Sógorka Máté

Sógorka

Máté
Tamási Dámocskák Tamási Dámocskák 14 0.00
897 Eckensberger Sára Margit

Eckensberger

Sára Margit
Szentendrei KSE Szentendrei KSE 9 0.00
898 Sáhi Eszter Anna

Sáhi

Eszter Anna
Török Sasmadarak Török Sasmadarak 6 0.00
899 Kárpáthegyi Léda Anna

Kárpáthegyi

Léda Anna
Vasas Bolhák Vasas Bolhák 12 0.00
900 Magyar Levente

Magyar

Levente
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 8 0.00
901 Paluska Edmond

Paluska

Edmond
MEAFC Szürke Farkasok MEAFC Szürke Farkasok 6 0.00
902 Berecz Panna Kincső

Berecz

Panna Kincső
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 8 0.00
903 Medgyesi Nóra Lilla

Medgyesi

Nóra Lilla
DVTK Akadémia DVTK Akadémia 11 0.00
904 Bartha Hanna

Bartha

Hanna
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 15 0.00
905 Máthé-Barabássy Ábel Zete

Máthé-Barabássy

Ábel Zete
KöLöKöS Fiúk KöLöKöS Fiúk 8 0.00
906 Dezső Alexa

Dezső

Alexa
Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 9 0.00
907 Radnóti Huba

Radnóti

Huba
Bajai Bácska Bajai Bácska 14 0.00
908 Fülöp Áron

Fülöp

Áron
KKS KKS 10 0.00
909 Orosz Réka

Orosz

Réka
Karcagi SE Pusztai Sasok Karcagi SE Pusztai Sasok 7 0.00
910 Leposa Emma

Leposa

Emma
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 10 0.00
911 Papp Kevin

Papp

Kevin
Sárbogárdi KC Darazsak Sárbogárdi KC Darazsak 6 0.00
912 Palotai Máté

Palotai

Máté
Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 11 0.00
913 Szakonyi-Nagy Virág

Szakonyi-Nagy

Virág
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 9 0.00
914 Kropp Anna

Kropp

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 8 0.00
915 Molnár Tamás Márton

Molnár

Tamás Márton
Tatai Törpék Tatai Törpék 12 0.00
916 Duics Álmos

Duics

Álmos
SZEDEÁK Villámok SZEDEÁK Villámok 8 0.00
917 Poczkodi Zsófia Elena

Poczkodi

Zsófia Elena
MVSI Vadmacskák MVSI Vadmacskák 11 0.00
918 Lakatos Kálmán Rikárdó

Lakatos

Kálmán Rikárdó
KVSE U12 KVSE U12 8 0.00
919 Dénes Loránd

Dénes

Loránd
Monok SE Monok SE 10 0.00
920 Biber Zsigmond

Biber

Zsigmond
MAFC Gabányi MAFC Gabányi 16 0.00
921 Csizmár Gergő Milán

Csizmár

Gergő Milán
Siófoki KS Siófoki KS 8 0.00
922 LAKATOS Botond

LAKATOS

Botond
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 8 0.00
923 Várnagy Olívia

Várnagy

Olívia
SZPA-HSE Sáron Rózsái SZPA-HSE Sáron Rózsái 6 0.00
924 Galambos Márton

Galambos

Márton
Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 9 0.00
925 Tóth Nikolett

Tóth

Nikolett
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 10 0.00
926 Borbély Gergő

Borbély

Gergő
Velencei Gézengúzok Velencei Gézengúzok 11 0.00
927 Erdei-Tóth Anna Zóra

Erdei-Tóth

Anna Zóra
Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 0.00
928 Tóth Ákos

Tóth

Ákos
Radobasket-Bicske Radobasket-Bicske 9 0.00
929 Németh Luca Kata

Németh

Luca Kata
Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 12 0.00
930 Kiss Balázs

Kiss

Balázs
Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 11 0.00
931 Vendég Réka

Vendég

Réka
Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 10 0.00
932 Sipos Iván Titusz

Sipos

Iván Titusz
Tatai Törpék Tatai Törpék 12 0.00
933 Hékédi Zalán

Hékédi

Zalán
Szentesi KK B Szentesi KK B 10 0.00
934 Gaál Tamás

Gaál

Tamás