Ranglisták - Hepp Kupa, Férfi - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 55.00
2

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 47.00
3

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 43.00
4

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 42.50
5

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 42.00
6

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 42.00
7

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 41.00
8

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 40.00
9

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 39.00
10

BKG DSE BKG DSE 1 36.00
11

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 36.00
12

MOGAAC MOGAAC 1 34.00
13

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 34.00
14

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 34.00
15

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 34.00
16

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 33.00
17

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 33.00
18

PE Veszprém PE Veszprém 1 33.00
19

DEAC U23 DEAC U23 1 33.00
20

DEAC II. DEAC II. 1 32.00
21

SZOESE SZOESE 1 32.00
22

MOGAAC MOGAAC 1 32.00
23

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 31.00
24

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 31.00
25

MOGAAC MOGAAC 1 31.00
26

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 31.00
27

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 30.00
28

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 30.00
29

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 30.00
30

SMAFC SMAFC 1 30.00
31

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 29.50
32

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 29.00
33

KKS KKS 1 29.00
34

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 29.00
35

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 29.00
36

MEAFC II. MEAFC II. 1 28.00
37

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 28.00
38

Monori SE Monori SE 2 28.00
39

TFSE TFSE 1 28.00
40

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 27.00
41

MAFC MAFC 1 27.00
42

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 27.00
43 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
4-5 PE Veszprém PE Veszprém 2 27.00
44

DEAC U23 DEAC U23 1 27.00
45

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 27.00
46

MOGAAC MOGAAC 2 26.50
47

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 26.00
48

Dunaújváros Dunaújváros 1 26.00
49

MAFC Csepel MAFC Csepel 1 26.00
50

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 26.00
51

Gyulai Color Gyulai Color 1 26.00
52

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 26.00
53

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 26.00
54

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 26.00
55

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 26.00
56

MAFC BME MAFC BME 1 26.00
57

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 25.00
58

Budafok Budafok 1 25.00
59

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 25.00
60

MEAFC II. MEAFC II. 1 25.00
61

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 25.00
62

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 25.00
63

PE Veszprém PE Veszprém 1 25.00
64

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 25.00
65

SZOESE SZOESE 1 25.00
66

MEAFC MEAFC 1 25.00
67

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 24.50
68

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 24.00
69 Harmon Michael

Harmon

Michael
1 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 24.00
70

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 1 24.00
71

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 24.00
72

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 24.00
73

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 24.00
74

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 23.00
75

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 23.00
76

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 23.00
77

SMAFC SMAFC 1 23.00
78

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 23.00
79

MAFC BME MAFC BME 1 23.00
80

DEAC U23 DEAC U23 1 23.00
81

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 23.00
82

Dunaújváros Dunaújváros 1 23.00
83

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 23.00
84

DEAC U23 DEAC U23 1 23.00
85

Újpest-MT Újpest-MT 1 23.00
86

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 23.00
87

MAFC Martos MAFC Martos 1 23.00
88

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 22.00
89

Budafok II. Budafok II. 1 22.00
90

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 22.00
91 Jakab Péter

Jakab

Péter
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 22.00
92

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 22.00
93

BLF KK BLF KK 1 22.00
94

MAFC Martos MAFC Martos 1 22.00
95

Bravos Bravos 1 22.00
96

DEAC II. DEAC II. 1 22.00
97

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 21.50
98

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 21.50
99

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 21.50
100

MAFC MAFC 1 21.00
101

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 21.00
102

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 21.00
103

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 21.00
104

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 21.00
105

Békéscsaba Békéscsaba 1 21.00
106

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 21.00
107

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 21.00
108

BLF KK BLF KK 1 21.00
109

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 21.00
110

MAFC MAFC 1 21.00
111 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
1 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 20.50
112

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 20.50
113

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 20.00
114

SMAFC SMAFC 1 20.00
115

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 20.00
116

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 20.00
117

KKS KKS 1 20.00
118

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 20.00
119

MAFC BME MAFC BME 1 20.00
120

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 20.00
121

PAFC Basket PAFC Basket 1 20.00
122

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 20.00
123

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 20.00
124 Kövágó-Laska Márk

Kövágó-Laska

Márk
5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 19.50
125

Malév SC Malév SC 2 19.50
126 Bus Iván

Bus

Iván
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 19.50
127

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 19.00
128

MAFC MAFC 1 19.00
129

Monori SE Monori SE 2 19.00
130

Marcali Marcali 1 19.00
131

MAFC MAFC 1 19.00
132

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 19.00
133

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 19.00
134

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 19.00
135

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 19.00
136

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 19.00
137

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 19.00
138

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 19.00
139

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 19.00
140 Szabó Péter

Szabó

Péter
1 PE Veszprém PE Veszprém 2 18.50
141

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 18.50
142

MAFC Martos MAFC Martos 1 18.00
143

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 18.00
144

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 18.00
145

Budafok II. Budafok II. 1 18.00
146

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 18.00
147

DEAC II. DEAC II. 1 18.00
148

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 18.00
149 Pavlovic Nebojsa

Pavlovic

Nebojsa
4 PE Veszprém PE Veszprém 2 18.00
150

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 18.00
151

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 18.00
152

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 18.00
153

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 18.00
154

Dunaújváros Dunaújváros 1 18.00
155

Budafok Budafok 1 18.00
156

SMAFC SMAFC 1 18.00
157

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 18.00
158

Malév SC Malév SC 2 17.50
159

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 17.50
160

Gödi SE Gödi SE 2 17.50
161

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 17.50
162

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 17.00
163

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 17.00
164

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 17.00
165

Monori SE Monori SE 2 17.00
166

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 17.00
167

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 17.00
168

Bravos Bravos 1 17.00
169

MOGAAC MOGAAC 2 17.00
170 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
1-2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 17.00
171

MAFC MAFC 1 17.00
172

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 17.00
173

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 17.00
174

MAFC Martos MAFC Martos 1 17.00
175

Budafok II. Budafok II. 1 17.00
176

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 17.00
177

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 17.00
178

Békéscsaba Békéscsaba 1 17.00
179

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 16.50
180

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 16.50
181

BLF KK BLF KK 2 16.50
182 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
3 PE Veszprém PE Veszprém 2 16.50
183

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 16.50
184

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 16.50
185

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 16.00
186

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 16.00
187

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 16.00
188

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 16.00
189

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 16.00
190

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 16.00
191

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 16.00
192

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 16.00
193

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 16.00
194

Gyulai Color Gyulai Color 1 16.00
195

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 16.00
196

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 16.00
197

MAFC MAFC 1 16.00
198

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 15.50
199 Stefán Dávid

Stefán

Dávid
5-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 15.50
200

Malév SC Malév SC 2 15.50
201 Körtélyesi Gergely

Körtélyesi

Gergely
1-5 PE Veszprém PE Veszprém 2 15.50
202

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 15.50
203 Bea Bence

Bea

Bence
2-3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 15.50
204

Malév SC Malév SC 2 15.50
205

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 15.50
206

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 15.00
207

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 15.00
208

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 15.00
209

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 15.00
210

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 15.00
211 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
1-2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 15.00
212

Bravos Bravos 1 15.00
213

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 15.00
214

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 15.00
215

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 15.00
216

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 15.00
217

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 15.00
218

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 15.00
219

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 15.00
220

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 15.00
221

MEAFC II. MEAFC II. 1 15.00
222

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 15.00
223

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 15.00
224

PE Veszprém PE Veszprém 1 15.00
225

Budafok Budafok 1 15.00
226

Budafok Budafok 1 15.00
227

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 15.00
228

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 15.00
229

MEAFC II. MEAFC II. 1 15.00
230

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 15.00
231

BKG DSE BKG DSE 1 15.00
232

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 14.50
233

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 14.00
234

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 14.00
235

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 14.00
236

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 14.00
237

SMAFC SMAFC 1 14.00
238

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 14.00
239

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 14.00
240

SMAFC SMAFC 1 14.00
241

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 14.00
242

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 14.00
243

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 14.00
244

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 14.00
245

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 14.00
246

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 14.00
247

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 14.00
248

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 14.00
249

Marcali Marcali 1 14.00
250

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 14.00
251

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 14.00
252

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 14.00
253

Bravos Bravos 1 14.00
254

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 13.50
255

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 13.50
256

PE Veszprém PE Veszprém 1 13.00
257

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 13.00
258

TFSE TFSE 1 13.00
259

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 13.00
260

Békéscsaba Békéscsaba 1 13.00
261

DEAC U23 DEAC U23 1 13.00
262

KKS KKS 1 13.00
263

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 13.00
264

DEAC U23 DEAC U23 1 13.00
265

MEAFC MEAFC 1 13.00
266

Malév SC Malév SC 2 13.00
267

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 13.00
268

KKS KKS 1 13.00
269

Budafok Budafok 1 13.00
270

Újpest-MT Újpest-MT 1 13.00
271 Szalay Ákos

Szalay

Ákos
1-2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 13.00
272

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 13.00
273

Malév SC Malév SC 1 13.00
274

Gyulai Color Gyulai Color 1 13.00
275 Bazsó Brúnó

Bazsó

Brúnó
3-4 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 12.50
276

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 12.50
277

Gödi SE Gödi SE 2 12.50
278

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 12.50
279 Madár András

Madár

András
1-3 PE Veszprém PE Veszprém 2 12.50
280

Marcali Marcali 1 12.00
281

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 12.00
282

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 12.00
283

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 12.00
284

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 12.00
285

Dombóvár Dombóvár 1 12.00
286

Monori SE Monori SE 2 12.00
287

MAFC MAFC 1 12.00
288

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 12.00
289

Marcali Marcali 1 12.00
290

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 12.00
291

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 12.00
292

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 12.00
293

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 12.00
294

PE Veszprém PE Veszprém 1 12.00
295

Dunaújváros Dunaújváros 1 12.00
296

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 12.00
297

PE Veszprém PE Veszprém 1 12.00
298

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 12.00
299

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 12.00
300

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 12.00
301

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 12.00
302

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 12.00
303

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 12.00
304

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 12.00
305

Dombóvár Dombóvár 1 12.00
306

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 11.50
307 Pálkerti Tamás

Pálkerti

Tamás
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 11.50
308

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 11.00
309

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 11.00
310

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 11.00
311

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 11.00
312

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 11.00
313

Kandó FSC Kandó FSC 1 11.00
314

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 11.00
315

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 11.00
316

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 11.00
317

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 11.00
318

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 11.00
319

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 11.00
320

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 11.00
321

Monori SE Monori SE 2 11.00
322

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 11.00
323

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 11.00
324

Monori SE Monori SE 2 11.00
325

BKG DSE BKG DSE 1 11.00
326

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 11.00
327

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 11.00
328

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 11.00
329

DEAC II. DEAC II. 1 11.00
330

TFSE TFSE 1 11.00
331

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 11.00
332

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 10.50
333 Martinez Ralf

Martinez

Ralf
2-3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 10.50
334 Ágfalvi Bálint

Ágfalvi

Bálint
4-5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 10.00
335

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 10.00
336

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 10.00
337

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 10.00
338

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 10.00
339

PAFC Basket PAFC Basket 1 10.00
340

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 10.00
341

Újpest-MT Újpest-MT 1 10.00
342

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 10.00
343

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 10.00
344

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 10.00
345

MAFC BME MAFC BME 1 10.00
346

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 10.00
347

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 10.00
348

Budafok Budafok 1 10.00
349

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 10.00
350

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 10.00
351

Kandó FSC Kandó FSC 1 10.00
352

PE Veszprém PE Veszprém 1 10.00
353

DEAC U23 DEAC U23 1 10.00
354

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 10.00
355

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 10.00
356

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 9.50
357

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 9.50
358

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 9.50
359

Malév SC Malév SC 2 9.50
360

MEAFC MEAFC 1 9.00
361

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 9.00
362

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 9.00
363

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 9.00
364

MOGAAC MOGAAC 1 9.00
365

Budafok II. Budafok II. 1 9.00
366

Kandó FSC Kandó FSC 1 9.00
367

MAFC Martos MAFC Martos 1 9.00
368

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 9.00
369

Bravos Bravos 1 9.00
370

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 9.00
371

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 9.00
372

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 9.00
373

Békéscsaba Békéscsaba 1 9.00
374

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 9.00
375

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 9.00
376

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 9.00
377

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 9.00
378

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 9.00
379

MAFC MAFC 1 9.00
380

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 9.00
381

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 9.00
382

Dunaújváros Dunaújváros 1 9.00
383

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 9.00
384

PE Veszprém PE Veszprém 2 9.00
385

MOGAAC MOGAAC 1 9.00
386

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 9.00
387

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 9.00
388

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 9.00
389

Újpest-MT Újpest-MT 1 9.00
390

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 9.00
391

BLF KK BLF KK 1 9.00
392

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 9.00
393

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 9.00
394

SZOESE SZOESE 1 9.00
395

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 9.00
396

PAFC Basket PAFC Basket 1 9.00
397

Dombóvár Dombóvár 1 9.00
398

Újpest-MT Újpest-MT 1 9.00
399

Újpest-MT Újpest-MT 1 9.00
400

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 9.00
401

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 9.00
402

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 8.50
403 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 8.50
404 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
3-2-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 8.50
405 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 8.50
406

MOGAAC MOGAAC 2 8.50
407

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 8.50
408

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 8.00
409

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 8.00
410

Kandó FSC Kandó FSC 1 8.00
411

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 8.00
412

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 1 8.00
413

Gödi SE Gödi SE 2 8.00
414

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 8.00
415

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 8.00
416

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 8.00
417

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 8.00
418

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 8.00
419

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 8.00
420

SMAFC SMAFC 1 8.00
421

Újpest-MT Újpest-MT 1 8.00
422

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 8.00
423

Dunaújváros Dunaújváros 1 8.00
424

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 8.00
425

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 8.00
426

Dombóvár Dombóvár 1 8.00
427

DEAC U23 DEAC U23 1 8.00
428

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 8.00
429

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 8.00
430

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 8.00
431

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 8.00
432

Gyulai Color Gyulai Color 1 8.00
433

DEAC II. DEAC II. 1 8.00
434

BKG DSE BKG DSE 1 8.00
435

Budafok Budafok 1 8.00
436

Budafok Budafok 1 8.00
437

MEAFC MEAFC 1 8.00
438 Pongó Martin

Pongó

Martin
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 7.50
439

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 7.50
440

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 7.50
441

Gödi SE Gödi SE 2 7.50
442

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 7.50
443 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
5 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 7.00
444

TFSE TFSE 1 7.00
445

BKG DSE BKG DSE 1 7.00
446

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 7.00
447

MAFC BME MAFC BME 1 7.00
448

Monori SE Monori SE 1 7.00
449

Gyulai Color Gyulai Color 1 7.00
450

Újpest-MT Újpest-MT 1 7.00
451

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 7.00
452

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 7.00
453

Békéscsaba Békéscsaba 1 7.00
454

Budafok Budafok 1 7.00
455

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 7.00
456

MEAFC II. MEAFC II. 1 7.00
457

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 7.00
458

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 7.00
459

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 7.00
460

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 7.00
461

MAFC Martos MAFC Martos 1 7.00
462

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 7.00
463

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 7.00
464

BLF KK BLF KK 1 7.00
465

Budafok II. Budafok II. 1 7.00
466

DEAC II. DEAC II. 1 7.00
467

BLF KK BLF KK 2 7.00
468

MEAFC MEAFC 1 7.00
469

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 7.00
470

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 7.00
471

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 7.00
472

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 7.00
473

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 7.00
474

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 6.50
475

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 6.50
476

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 6.00
477

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 6.00
478

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 6.00
479

Budafok Budafok 1 6.00
480

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 6.00
481

SZOESE SZOESE 1 6.00
482

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 6.00
483

Marcali Marcali 1 6.00
484

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 6.00
485

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 6.00
486

MEAFC II. MEAFC II. 1 6.00
487

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 6.00
488

TFSE TFSE 1 6.00
489

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 6.00
490

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 6.00
491

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 6.00
492

PAFC Basket PAFC Basket 1 6.00
493

BLF KK BLF KK 1 6.00
494

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 6.00
495

Budafok Budafok 1 6.00
496

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 6.00
497

Monori SE Monori SE 2 6.00
498

MEAFC MEAFC 1 6.00
499

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 6.00
500

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 6.00
501

BLF KK BLF KK 1 6.00
502

Marcali Marcali 1 6.00
503

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 6.00
504

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 6.00
505

Dombóvár Dombóvár 1 6.00
506

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 6.00
507 Czinger Zoltán

Czinger

Zoltán
5 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 6.00
508

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 6.00
509

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 6.00
510

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 6.00
511

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 6.00
512

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 6.00
513

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 6.00
514

SMAFC SMAFC 1 6.00
515

KKS KKS 1 6.00
516

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 6.00
517

BLF KK BLF KK 2 6.00
518

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 6.00
519

TFSE TFSE 1 6.00
520

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 6.00
521

BLF KK BLF KK 1 6.00
522

BLF KK BLF KK 2 6.00
523

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 6.00
524

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 6.00
525

BLF KK BLF KK 1 6.00
526

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 6.00
527

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 6.00
528

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 6.00
529

Marcali Marcali 1 6.00
530

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 6.00
531

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 6.00
532

BLF KK BLF KK 2 5.50
533

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 5.50
534

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 5.50
535

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 5.50
536

Monori SE Monori SE 2 5.50
537

Kandó FSC Kandó FSC 1 5.00
538

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 5.00
539

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 5.00
540

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 5.00
541

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 5.00
542

Dombóvár Dombóvár 1 5.00
543 Goldring Gergö

Goldring

Gergö
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 5.00
544

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 5.00
545

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 5.00
546

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 5.00
547

Gyulai Color Gyulai Color 1 5.00
548

MAFC Martos MAFC Martos 1 5.00
549

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 5.00
550

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 5.00
551

MAFC Martos MAFC Martos 1 5.00
552

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 5.00
553

Monori SE Monori SE 2 5.00
554

Monori SE Monori SE 2 5.00
555

Újpest-MT Újpest-MT 1 5.00
556

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 5.00
557

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 4.50
558

Gödi SE Gödi SE 2 4.50
559

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 4.50
560

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 4.50
561

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 4.50
562

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 4.50
563

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 4.50
564

MOGAAC MOGAAC 1 4.00
565

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 4.00
566

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 4.00
567

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 4.00
568

MAFC BME MAFC BME 1 4.00
569

Békéscsaba Békéscsaba 1 4.00
570

SMAFC SMAFC 1 4.00
571

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 4.00
572

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 4.00
573

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 4.00
574

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 4.00
575

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 4.00
576

KKS KKS 1 4.00
577

KKS KKS 1 4.00
578

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 4.00
579

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 4.00
580

MEAFC II. MEAFC II. 1 4.00
581

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 4.00
582

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 4.00
583

Bravos Bravos 1 4.00
584 Tóth Gergely

Tóth

Gergely
5 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 4.00
585

MAFC Martos MAFC Martos 1 4.00
586

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 4.00
587

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 4.00
588

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 4.00
589

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 4.00
590

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 4.00
591

DEAC II. DEAC II. 1 4.00
592

Békéscsaba Békéscsaba 1 4.00
593

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 4.00
594

PE Veszprém PE Veszprém 1 4.00
595

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 4.00
596

SZOESE SZOESE 1 4.00
597

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 4.00
598

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 4.00
599

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 4.00
600

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 4.00
601

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 4.00
602

Gyulai Color Gyulai Color 1 4.00
603

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 4.00
604 Kovács Barnabás

Kovács

Barnabás
3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 3.50
605 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.50
606

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 3.50
607 Kerkai Ákos

Kerkai

Ákos
2-3 PE Veszprém PE Veszprém 2 3.50
608

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 3.50
609 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
3-4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.00
610

Gödi SE Gödi SE 1 3.00
611 Hargitai Krisztián

Hargitai

Krisztián
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.00
612

DEAC U23 DEAC U23 1 3.00
613

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 3.00
614

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 3.00
615

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 3.00
616

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 3.00
617

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 3.00
618

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 3.00
619 Debreceni Dániel

Debreceni

Dániel
5-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.00
620

KKS KKS 1 3.00
621

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 3.00
622

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 3.00
623

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 3.00
624

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 3.00
625

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 3.00
626

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 3.00
627

PAFC Basket PAFC Basket 1 3.00
628

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 3.00
629

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 3.00
630

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 3.00
631

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 3.00
632

MOGAAC MOGAAC 1 3.00
633

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 3.00
634

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 3.00
635

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 3.00
636

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 3.00
637

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 3.00
638

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 3.00
639

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 3.00
640

Marcali Marcali 1 3.00
641

PAFC Basket PAFC Basket 1 3.00
642

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 3.00
643

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 3.00
644

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 3.00
645

MAFC MAFC 1 3.00
646

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 3.00
647

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 3.00
648

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 3.00
649

Békéscsaba Békéscsaba 1 3.00
650

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 3.00
651

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 3.00
652

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 3.00
653

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 3.00
654

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 3.00
655

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 3.00
656

MOGAAC MOGAAC 1 3.00
657

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 3.00
658

SZOESE SZOESE 1 3.00
659

MEAFC MEAFC 1 3.00
660

SMAFC SMAFC 1 3.00
661

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 3.00
662

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 3.00
663

PAFC Basket PAFC Basket 1 3.00
664

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 3.00
665

TFSE TFSE 1 3.00
666

Dombóvár Dombóvár 1 3.00
667

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 3.00
668

Budafok II. Budafok II. 1 3.00
669

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 3.00
670

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 3.00
671

Gödi SE Gödi SE 2 2.50
672

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 2.00
673

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 2.00
674

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
675

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
676

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 2.00
677

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 2.00
678

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 2.00
679

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 2.00
680

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 2.00
681

Kandó FSC Kandó FSC 1 2.00
682

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 2.00
683

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 2.00
684

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 2.00
685

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 2.00
686

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 2.00
687

Dombóvár Dombóvár 1 2.00
688

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 1.50
689

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 1.50
690 Helmeczi András

Helmeczi

András
1-2 PE Veszprém PE Veszprém 2 1.50
691

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 1.50
692

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 1.50
693

BKG DSE BKG DSE 1 1.00
694 Steier Roland

Steier

Roland
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 1.00
695

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 1.00
696

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 1.00
697

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 1.00
698

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 1.00
699 Szücs Péter

Szücs

Péter
1-2 PE Veszprém PE Veszprém 2 1.00
700

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 1.00
701

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 1.00
702 Weidinger Áron

Weidinger

Áron
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 0.50
703

Malév SC Malév SC 2 0.50
704

DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
705

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
706

MOGAAC MOGAAC 1 0.00
707

DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
708

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 0.00
709

Bravos Bravos 1 0.00
710

Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
711

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 0.00
712

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
713

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
714

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
715

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
716

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
717

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
718

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
719

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
720

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
721

DEAC II. DEAC II. 1 0.00
722

Békéscsaba Békéscsaba 1 0.00
723

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
724

KKS KKS 1 0.00
725

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
726

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
727 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
3 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 0.00
728

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 0.00
729

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
730

Dombóvár Dombóvár 1 0.00
731

MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
732

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
733

Monori SE Monori SE 1 0.00
734

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
735

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 0.00
736

Malév SC Malév SC 2 0.00
737

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 0.00
738

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
739

MEAFC MEAFC 1 0.00
740

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
741

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
742

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
743

Gödi SE Gödi SE 1 0.00
744

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
745

Malév SC Malév SC 1 0.00
746

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
747

TFSE TFSE 1 0.00
748

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
749

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
750

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
751

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
752

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 0.00
753

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 0.00
754

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 0.00
755

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
756

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
757

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 0.00
758

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
759

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
760

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
761

SZOESE SZOESE 1 0.00
762

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
763

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 0.00
764

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00
765

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 1 0.00
766

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 0.00
767

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
768

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
769 Bor Sándor

Bor

Sándor
1 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 0.00
770

MAFC MAFC 1 0.00
771 Vaskó György

Vaskó

György
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 0.00
772

KKS KKS 1 0.00
773

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
774

Dombóvár Dombóvár 1 0.00
775

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0.00
776

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 0.00
777

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 0.00
778

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00
779

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
780

SZOESE SZOESE 1 0.00
781

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
782

Monori SE Monori SE 1 0.00
783

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
784

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
785

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
786

MOGAAC MOGAAC 1 0.00
787

Békéscsaba Békéscsaba 1 0.00
788

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
789

PAFC Basket PAFC Basket 1 0.00
790

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
791

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 0.00
792

Marcali Marcali 1 0.00
793

Kandó FSC Kandó FSC 1 0.00
794

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
795

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
796

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
797

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 0.00
798

Monori SE Monori SE 1 0.00
799

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
800

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
801

TFSE TFSE 1 0.00
802

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 0.00
803

MEAFC MEAFC 1 0.00
804

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
805

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 0.00
806

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 0.00
807

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
808

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 0.00
809

KKS KKS 1 0.00
810

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
811

MEAFC MEAFC 1 0.00
812

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
813

Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
814

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
815

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
816

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
817

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 0.00
818

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
819

KKS KKS 1 0.00
820

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 0.00
821

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
822

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
823

BLF KK BLF KK 2 0.00
824

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
825

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 0.00
826

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 0.00
827

Malév SC Malév SC 2 0.00
828

PAFC Basket PAFC Basket 1 0.00
829 Simon Márton

Simon

Márton
1-2 PE Veszprém PE Veszprém 2 0.00
830

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
831

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 0.00
832

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
833 Schmitz Dávid

Schmitz

Dávid
2 PE Veszprém PE Veszprém 2 0.00
834

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 0.00
835

Marcali Marcali 1 0.00
836

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
837

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
838

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
839

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
840

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
841

Gödi SE Gödi SE 1 0.00
842

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
843

Dunaújváros Dunaújváros 1 0.00
844

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
845

TFSE TFSE 1 0.00
846

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 0.00
847

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
848

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 0.00
849

Dombóvár Dombóvár 1 0.00
850

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 0.00
851

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
852

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
853

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 0.00
854

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 0.00
855

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 0.00
856

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
857

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
858

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
859

Gödi SE Gödi SE 1 0.00
860

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
861

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
862

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
863

MEAFC MEAFC 1 0.00
864

SMAFC SMAFC 1 0.00
865

MAFC MAFC 1 0.00
866

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
867

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
868

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
869

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
870

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
871

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
872

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
873

SZOESE SZOESE 1 0.00
874

MEAFC MEAFC 1 0.00
875

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 0.00
876

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
877

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 0.00
878

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 0.00
879

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00
880

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
881

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 0.00
882

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
883

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
884

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
885

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
886

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
887

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
888

MAFC MAFC 1 0.00
889 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 0.00
890

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00
891

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 0.00
892

SZOESE SZOESE 1 0.00
893

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
894

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
895 Bene Tamás

Bene

Tamás
4-5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 0.00
896

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
897

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 0.00
898

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
899

MAFC BME MAFC BME 1 0.00
900

PAFC Basket PAFC Basket 1 0.00
901

MOGAAC MOGAAC 2 0.00
902

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
903

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
904

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
905

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
906

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
907

Budafok Budafok 2 0.00
908

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
909

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 0.00
910

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
911

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
912

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0.00
913

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
914

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 0.00
915

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 0.00
916

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
917

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
918

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 0.00
919

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
920

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
921

Békéscsaba Békéscsaba 1 0.00
922

SMAFC SMAFC 1 0.00
923

BLF KK BLF KK 1 0.00
924

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 0.00
925

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
926

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 0.00
927

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 0.00
928

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
929

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 0.00
930

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
931

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
932

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
933

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
934

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 0.00
935

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
936

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
937

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
938

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
939 Czura Attila

Czura

Attila
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 -0.50
940 Lógár Bence

Lógár

Bence
3-4 PE Veszprém PE Veszprém 2 -0.50
941

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 -2.00
942

Újpest-MT Újpest-MT 1 -2.00
943

BLF KK BLF KK 1 -2.00
944

SZOESE SZOESE 1 -2.00

Megyei szövetségek